PDA

View Full Version : EM 2012 poolfinaalid:Saksamaa-Itaalia.

dontastik
25.06.12, 01:59
28. juuni

Referee: Stéphane Lannoy (FRA) – Stadium: National Stadium Warsaw, Warsaw (POL)

Laskem arutelul alata!

karl91
25.06.12, 02:16
Saksamaa pole kunagi Itaaliaga hästi mänginud, nii et victoria Azzurrile!!!!!!!!!

Tofoa
25.06.12, 04:55
Saksamaaga madin tuleb igal juhul raskem kui Inglismaaga.

count
25.06.12, 05:35
vähemalt minu jaoks kõige tuntum sakslane , peale Hitleri :

http://img856.imageshack.us/img856/516/saksamaaalandus2006.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/saksamaaalandus2006.jpg/)

budu
25.06.12, 12:19
Tuleb väga ühepoolne poolfinaal ja Saksa võib kasutada vahetusmehi. Ei näe makaronidel mingit võimalust,kui just jah kohtunik appi ei tule!

orbitaaljaam
25.06.12, 12:22
Ou, inglismaa langes välja. Aeg avatari vahetuseks.

eika
25.06.12, 12:32
Tuleb väga ühepoolne poolfinaal ja Saksa võib kasutada vahetusmehi. Ei näe makaronidel mingit võimalust,kui just jah kohtunik appi ei tule!
millest sa aru ei saa?
http://i54.tinypic.com/9hjaeq.gif

kahe aasta pärast jälle.

orbitaaljaam
25.06.12, 12:41
Enne on vaja läbida kvalifikatsioonisõel :)

difender
25.06.12, 14:28
Saksamaa võidab kui mitte kergelt, võib ka selles mängus penalteid näha lõpus.

Brick
28.06.12, 21:50
Täna alustab Saksamaa poolt paremal äärel Toni Kroos ja tipus ikkagist Gomez !!!

http://www.upload.ee/image/2469565/0012.jpg

KID
28.06.12, 22:06
Pakun et nii umbes 70 minutil on Müller, Klose ja Reus platsil, et tempot teha.

Tanel
28.06.12, 22:13
Ei saa aru, miks Podolski-junn nii palju mängida saab. Nii palju kui ma tean, siis pole tema ka suurem asi tööhobune. Kölnis on ta tihtilugu kõige laisem mängija väljakul olnud (olen mingist statistikat kuulnud).

Reus peab vist 30 väravat lööma Bundesligas, et Löw ta algkoosseisu paneks.

Aga noh, nii ehk naa poleks sakslastel täna võimalust. Parem siis kohe alla anda.

ericbana
28.06.12, 22:24
ohjumal.....

Nahkpea
28.06.12, 22:27
Aga noh, nii ehk naa poleks sakslastel täna võimalust. Parem siis kohe alla anda.

Selle tsitaadi peab küll salvestama ja mängulõppu ootama kui italjaanod pisarsilmi koju saadetakse.

Marek_T
28.06.12, 22:45

Keegi ütles millalgi kusagil:"50 aastat andunud jüngritele loenguid pidanud mõtlejal piisab ühest mõttevääratusest, et näida kõige idiootsem inimene kogu laias maailmas."

Kui see nüüd äpardunud naljatamisekatse ei olnud, Tanel, siis etteõnnitlused aasta jobupostituse puhul. Kui oli, siis... Ära rohkem nalja tee.

JanK
28.06.12, 22:57
Miks Tanel naltsi ei või keerutada? Mõni usub emasse, mõni isasse, mõni jumalasse, mõni Itaaliasse. Egas Itaalia sitt kah pole, mis te neid alahindate. Pall on ümmargune, arbuus on ka ning isegi enamik seinakellasid, mõne naise perse ning Pekingi OM'i medal.

Tegelikult mina tahaks võtta Tanelilt aasta jobupostituse tiitli. Mida selleks teha?

28.06.12, 23:08
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!

Marek_T
Ma siiski usun, et Tanel trollis. Seda ei muuda ka tõik, et Balotelli äsja skooris.

Mida ma tahtsin öelda, on see, et mängitud on 20 minutit ja mängu on olnud rohkem kui eile 120 minuti jooksul pluss pendlaseerias. Õppige, kuradi püreneelased, misasi on jalgpall ja kuidas seda mängitakse. Tikitaka, raisk.

petteri
Badstuber owniti korralikult ära :/ Hummels pole ka süüst puhas

JanK
28.06.12, 23:09
Itaalia koondist puudutavates küsimustes Tanel ei trolli kunagi. 3 ja pool aastat tean seda mehikest netimaailmas kauem kui sina, eks kogemused ning temaga koos üleskasvamine on näidanud, milline ta tegelikult on.

Marek_T
28.06.12, 23:12
Itaalia koondist puudutavates küsimustes Tanel ei trolli kunagi.

Noh, siis too mõttetera ikka peab paika.

Saksa kaitse imeb pikka paksu eeslimeigast. Selle eest ka värav ja teenitult. Loodan, et nüüd schwanzereid lonti ei lasta. Mäng alles ees.

28.06.12, 23:23
Võõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõtke välja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek_T
28.06.12, 23:24
Mnjah. Schwanzerid on lontis. See mäng on sadamas.

Türi küll.

JanK
28.06.12, 23:28
Tuju on niivõrd ülemeelik et ma ei suuda otsustada kas minna uriinivanni või tantsida altviiuli soolo saatel, neegripeenislik 473 ml Red Bulli purk pähe teibitud.

Sooviksin ka lehtrit, et mõni neiu tuleks ja suudaks pissimisel ka sihtida - sihime taevast, tähti ning Kia Optima 5-aastast garantiipaberit, ma armastan Jaapani autosid, kuigi mõned inimesed soovitavad osta autot Koreast. Millisest, see pole tähtis - ma käisin Ott Järvelaga ühes koolis.

Tanel, ma usun sind järgmised 1.5 aastat pimesi, sul OLIGI ÕIGUS! Kallistame õrnalt ning soovime üksteisele igaksjuhuks head nimepäeva.

Muide, Selveris on Granini mahlad ainult 1 € tükk.

taimomees
28.06.12, 23:33
Mnjah. Schwanzerid on lontis. See mäng on sadamas.

Türi küll.

Kui nüüd ühe saaks tagasi lüüa siis oleks Löwi panzertanki meeskonnal tuju laes ja siis hakatakse kõmmutama makronidele

Marek_T
28.06.12, 23:35
Kui nüüd ühe saaks tagasi lüüa siis oleks Löwi panzertanki meeskonnal tuju laes ja siis hakatakse kõmmutama makronidele

Kuniks nad Gomezit otsivad, jäävadki seda tagasi kõmmutama. See pole neil mingi kuradi Taani või Kreeka seal vastas...

Klose ja Müller sisse. Badstuberi asemele on kedagi panna pingilt?

Nahkpea
28.06.12, 23:39
Sakslased peavad nüüd maruliselt ründama hakkama ja kui makaronid kolmanda kuskilt kontrast ära löövad, siis võib teleka kinni panna ja magama keerata.

mjaasa
28.06.12, 23:39
Itaalia on ikka väga muljetavaldav olnud. arvasin, et saksad domineerivad siin.

Kebab
28.06.12, 23:41
Palju õnne. Panna Kroos ja Podolski algkosseissu, kui pingilt on võtta terve armee noori. Palju õnne Itaalia.

Jr
28.06.12, 23:43
Perfecto poolaeg Itaalialt. Saksa on nurka pekstud lihtsalt.

mjaasa
28.06.12, 23:46
Muide, üks küsimus esimese poolaja kangelase kohta. Pidi ta ju EM'il oma Aafrika perenimega mängima?

Marek_T
29.06.12, 00:06
Reus on HEA.

Kebab
29.06.12, 00:23
Vaatan seda mängu juba puhalt Itaalia pärast. Palju õnne Itaalia ja tema fännid! Eks ootan jälle järgmist turniiri. Kunagi me ikka võidame.

Marek_T
29.06.12, 00:28
Sakslased tulid naiivselt Itaalia vastu, vaatan seda mängu ja vägisi ronib selline mõte pähe. Itaalia mängib taktikaliselt, loovalt, küpselt. Saksa nadinunnadi kaitseliiniga ei seisa ka Saksa rünne püsti, olgugi ta üks paremaid turniiril.

Kahju minulgi. Aga ükskord ma tõmban selle Manschafti särgi selga ja tähistan, küllap see aeg tuleb. Italianodele õnne - ja palun poleerige neid püreneelastest tiktaki-mehi siis ikka tõhusalt, et maailma palliväljakutele tekiks tagasi meeste mäng jalgpall - just see, mida täna näeme kahe tõelise jalgpallimaa vahel mängitavat - selle geisensibiilse huinjaa asemele, mida spanjardite tõttu tänapäeval jalgpalliks kutsutakse.

erxu
29.06.12, 00:37
Mees, see on taktika, mis toidab ja väga hästi - ükski maailmariik pole ju siiani vastu saanud. Ega nad ei mängi sellist jalgpalli, mis suudaks pealtvaatajal teleka taga erektsiooni tekitada vaid tiitlit loevad ja tiki-taka taktika meeldis alguses kõigile väga aga kõik viskab pikapeale üle ning ka nende mängustiil on üle visanud paljudel.

Mõmmik
29.06.12, 00:44
Saksamaa forever, spagetid imege türa!!!!!!

MESSI.
29.06.12, 00:45
Hispaania-Portugali mänguga ei saa võrreldagi. Olin täna küll neutraalne vaatleja, aga sakslastest hakkas lõpus kahju. Samas itaallased näitasid klassi ja Hispaanial saba väga raske finaalis olema.

Marek_T
29.06.12, 00:50
Mees, see on taktika

Taktika, jah. Mitte jalgpall. Loodan, et Itaalia näksib selle kuradi taktika ribadeks, sest nagu näha oli Portugaliga poolfinaalist - kui keskväljal õigesti peale käia ja kastijoonel sööduteed kinni panna, on Hispaania just another team ja peab lootma pennalde õnnemängule, et oma tahtmist saada.

Itaalia - oli hea. Mitte midagi ei ole öelda, igati kena ja vääritud võit neile.

dontastik
29.06.12, 00:50
http://gif.mocksession.com/wp-content/uploads/2012/06/BALOTELLI-WILL-WRECK-YOU.gif

wordprez
29.06.12, 00:51
Hispaania-Portugali mänguga ei saa võrreldagi. Olin täna küll neutraalne vaatleja, aga sakslastest hakkas lõpus kahju. Samas itaallased näitasid klassi ja Hispaanial saba väga raske finaalis olema.

Mul on kuri kartus, et Hispaaniast ei jää seal finaalis sittagi järelegi. Itaalia on viimased kaks mängu vähemalt (varasemaid väga ei mäleta) ikka päris ausalt püssinud. Ei oleks üldse halvad võitjad.

Finaalis toetan ikkagi hispaanlasi, aga kui nad oma ringionnimist millekski resultatiivseks ei konverteeri, siis ega nad võitu ei vääri ka. (no shit, eksju).

erxu
29.06.12, 00:53
Portugal mängis tõesti hästi ja pani kõik sööduteed kinni aga kas ta ise suutis midagi erilist, väga nagu ei meenu enam küll, et Portugal oleks reaalselt ohtu kujutanud Hispaania väravale. See on ka natukene nadi mängimine, kui lähed sellepeale lootma, et paned valitsevale maailmameistrile penaltites ära. Aga siiski jah, eks ta maitseasi ole ja paraku toetan Hispaaniat igas olukorras ja omasid peab kaitsma ju, hehe. peace.

hofnar
29.06.12, 00:55
Oooooooooooooooooooo balotellliiii
budukas võta välja, "antijalgpall" on edasi!!!

Epic
29.06.12, 00:55
Löw siis tõestas taas, et tema meeskondade lagi on vaid poolfinaal. Enne kohtumist oldi küll väga enesekindlad, mõned välja ütlemised väljendasid lausa ülbust, aga kui oli aeg mees olla ja oma sõna pidada, siis võttis kõigil jahedaks. Põhimõtteliselt ideaalne turniir sakslastelt, kuni selle poolfinaalmänguni, mil muudeti oma mänguskeemi vastavalt vastasele ja lõigati näppu, või siis isegi lõigati näpp täiesti maha. Ääri polnud ollagi kuni mängu lõpuhetkedeni, mil seda moodust nähti, kui viimase õlekõrrena. Samas oleks pidanud see vastupidi olema. Keskvälja rombiga prooviti kahtlemata Pirlo neutraliseerida, kuid Juve kunn kruiisis terve kohtumise sama puutumatult läbi, kui Inglismaa vastu. Itaalialt ilus turniir ja loodetavasti lõpetatakse see samamoodi, kuidas alustati - peavalu põhjustamisega Hispaaniale.

Jasper
29.06.12, 00:56
Selle tsitaadi peab küll salvestama ja mängulõppu ootama kui italjaanod pisarsilmi koju saadetakse.
http://assets.sbnation.com/assets/1212362/sadd.gif

vincent
29.06.12, 00:59
Kummardus Zelinskile, kes enne finaali analüüsis, et Hummels-Badstuber võib sakslasi alt vedada. Paar saksa vuti eksperti (kõh-kõh) arvasid seepeale viisakalt, et tegu olla liiga hea peamängijaga. Kuid nagu näha, siis mõlema värava puhul imesid mõlemad nimetatud härrasmehed vilinal.

Teise tervituse viskaks kaptenihärrale, kes kires enne mängu, et keda oleks ikka olnud kergem poolfinaalis peksta ja mis plaanid finaaliks on. Võta kotist.

Ja kolmas läheb Itaalia koondisele. Väga ilusat jalgpalli on näidatud.

erxu
29.06.12, 00:59
HAHA- see on küll aasta postitus :D

Mõnus on naerda näkku neile äratõusnud fännidele, kes juba enne poolfinaali Saksamaad võitjaks kuulutasid :)

Mõmmik
29.06.12, 01:12
Kuskohas keegi Saksamaad võitjaks kuulutas ? Tahaks ka teada, imo oli väga raske vastane ning meie ei saanud mängu käima, ei löönud ära ja Buffon oli fantast nagu ka itaallased tervikune, mad props.
Aga on siiski ainult üks SAKSAMAAAAA

M1kker
29.06.12, 01:14
Inglismaa oleks pidanud võitma tegelt :(

Meintz
29.06.12, 01:21
1245

12345

karl91
29.06.12, 01:37
Mis ma ütlesin, nii ka läts Itaalia sai edasi ja 15 võit Saksamaa üle.

FORZZAAAAAA ITAALIAAAA!!!!!!!!!! :D :D :D

hofnar
29.06.12, 01:39
Inglismaa oleks pidanud võitma tegelt :(

Inglismaa ei mänginud täna, nad kaotasid pühapäeval penaltidega Itaaliale.

Raivo19
29.06.12, 04:51
Mul on kuri kartus, et Hispaaniast ei jää seal finaalis sittagi järelegi. Itaalia on viimased kaks mängu vähemalt (varasemaid väga ei mäleta) ikka päris ausalt püssinud. Ei oleks üldse halvad võitjad.

Finaalis toetan ikkagi hispaanlasi, aga kui nad oma ringionnimist millekski resultatiivseks ei konverteeri, siis ega nad võitu ei vääri ka. (no shit, eksju).??? Itaalia sai võidu küll kätte, aga näitas oma nõrka külge ka. Näiteks Hispaania 2:0 eduseisul ei surunuks neid küll keegi nii nagu Saksamaa surus Itaaliat. Seal isegi Balotelli näris küüsi ja vähe jäi puudu, et olekski lisaajale veerenud. Buffon oli tubli ja Hansud polnud ülesannete kõrgusel. Aga Hispaania oleks sellelt seisult rahulikult 3:0 ära vormistanud. Seega: su kuri kartus on asjatu. Hispaania kaitseliin ja kogu meeskond on hoopis teisest puust. Kogu austuse juures Itaalia vastu, nad on head olnud, kuid siiski, õige finaal oli POR-ESP. Aga no pall on ümmargune. :)

Mõmmik
29.06.12, 05:07
Oleme ausad Raivo, ei saa võrrelda, et Hispaania oleks 3:0 tõmmanud, Saksal oli võimalusi, aga ei löönud ära, Hispaanial võib samamoodi minna.

mcnamara
29.06.12, 10:12
Vähemasti näitasid need meeskonnad eelmise õhtu satsidele, et jalgpalliga on täiesti võimalik vastase väravale pihta saada. Lahe mäng oli.

Marek_T
29.06.12, 10:39
Vähemasti näitasid need meeskonnad eelmise õhtu satsidele, et jalgpalliga on täiesti võimalik vastase väravale pihta saada. Lahe mäng oli.

Seda ma olen kogu aeg rääkinud siin. Sina panid naelapea pihta! Ma oleks vaid sõna "jalgpalliga" paksus kirjas teinud.

orbitaaljaam
29.06.12, 11:11
Eilne Bild.https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/548200_451014838256262_680896629_n.jpg

chac
29.06.12, 11:12
bensiin sai lihtsalt otsa.... vist on siin kreeklaste käsi mängus ;)

http://www.youtube.com/watch?v=5TqlOkh5eU4

Raivo19
29.06.12, 15:59
Oleme ausad Raivo, ei saa võrrelda, et Hispaania oleks 3:0 tõmmanud, Saksal oli võimalusi, aga ei löönud ära, Hispaanial võib samamoodi minna.Õigus, vihjasin ka, et pall võib ümmargune olla. Lihtsalt hakkas natuke maksa peale, kui on kõva häälega kartjaid, et Hispaaniast ei jää finaalis sittagi järele! Mänguliselt neile, julgeks öelda, et isegi Lõuna-Ameerikas ega kogu maailmas, vastast siiski pole. Nad suruvad kõigile lõpuks ikkagi oma mängu peale. Muidugi võib sattuda paha päev või halb õnn. :)

Epic
29.06.12, 16:14
Kindlasti võtavad mõlemad meeskonnad malli juba varem turniiril peetud omavahelisest kohtumisest ja seetõttu saab olema huvitav näha, kas Hispaania konverteerib tagasi ründajata taktikale, millega seda kohtumist alustati. Selle poole vihjab ka see, et Portugali vastu oldi hädas enne, kui Negredo kasutu kuju teise poolaja alguses välja vahetati. Sama lugu Itaaliaga. Neljameheline kaitseliin on toonud edu väljakukkumisringis, kuid Hispaaniale valmistati peavalu 3-5-2'ga.

Eriti huvitav saab olema keskväljaheitlus. Iniesta vs Pirlo. Kaks meest, kes kihlveokontorite arvates on kaks favoriiti turniiri parima mängija tiitlile. Üks neist peab oma meeskonna tiitlivõiduni viima ja see peaks ka isikliku auhinna kotti tooma.

Kenny's Heroes
29.06.12, 16:35
Tore, et neutraalsena sai näha ka mängu, mitte seda ila, mis püreneekad ajasid. Hea üllatus, just selles mõttes, et Saksa meedia rääkis enne eilset mängu üleolevalt ainult finaalist hispaanlaste vastu, et kes-kelle vastu seal paikneb. Ning visati ka inglaste üle nalja, nüüd said's ise makaronidelt näkku.