320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mure seoses kasvuga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mure seoses kasvuga

    Tere.

    Olen 15. aastane poiss ja olen tegelenud jalgpalliga 7 aastat.
    Probleemiks on, aga nüüd tõusnud minu pikkus.
    Nimelt olen 191 cm pikk ja tundub, et kasv ei pidurdugi
    Kas on võimalik kuidagi kasvu peatada ja võib-olla ka alandada?

    Aitäh.

    #2
    Huvitav, et sind juba korvpalli ammuilma ära pole tõmmatud. Vanasti selliseid andeid niisama ripakile ei jäetud.

    Aga pikk ründaja või pikk kaitsja on ju hinnatud, kui sa muidugi "edasi juurde ei viska". Tippvutis sobid muidugi ainult väravavahiks.

    Kunagi soovitati suitsetamist, et siis kasv pidurdub, aga sa oled vist juba lootusetult hiljaks jäänud.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      #3
      Mina küll erilist muret ei näe, miks vähe pikem kasv kuidagi probleemiks peaks olema. Ise kasvasin ka päris korralikult, nimelt 12 aastasena aastaga 14cm, 188 peale, hetkel 17 ja 193, ehk kipun arvama, et väga sa ei pruugigi enam eriti kasvada. Ja 191cm (või veidi peale) pole kindasti pikkus, millega jalgpalli mängida ei saa, ka muudel positsioonidel, kui ründaja, keskkaitsja või väravavavaht, näited: Ballack, Yaya Toure, Sami Khedira, kindasti on kedagi veel...

      Kommentaar


        #4
        Tänan Sambo1 !
        Aga kas mingeid tablete või asju pole mis kasvu kinni võtaks ?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Poisike15 Vaata postitust
          Tänan Sambo1 !
          Aga kas mingeid tablete või asju pole mis kasvu kinni võtaks ?
          Naistele meeldivad pikad mehed. Kasva veel, 191cm pole mingi pikkus.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #6
            Pole midagi kui kasvad palju!
            Vaata Peter Crouchi või isegi Sander Posti, nad ei pea eriti hüppama et palli peaga väravasse lüüa, väga lebo
            “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust

              Kunagi soovitati suitsetamist, et siis kasv pidurdub, aga sa oled vist juba lootusetult hiljaks jäänud.
              Ega sellepärast, et kasvu pidurdada, ei peaks siis kohe tervist rikkuma hakkama, see on nagu üks probleem teise otsa siis. (;
              Watch out! We got a Badass over here.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
                Ega sellepärast, et kasvu pidurdada, ei peaks siis kohe tervist rikkuma hakkama, see on nagu üks probleem teise otsa siis. (;
                See oli rohkem nagu linnalegend. Treenerid, vanemad, õpetajad ja pedagoogid hirmutasid sellise jutuga tegelt noori kasvueas kutte, et kui suitsetad, siis võtab kasvu kinni. Igaühe enda teha, kui palju ta seda muinasjuttu usub, väga noortele ehk mõjub...Aga loomulikult ei soovita, tuleb niipalju, kui looduse poolt antud ja pole häda midagi. Vana tõde, et lühemad tahavad pikemaks ja pikemad lühemaks.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #9
                  191 cm on jumala normaalne ju. Tulevikus veendud, et lühematel tüüpidel tuleb kasvu puudumist karisma ja touch'iga kõvasti kompenseerida, et mõjule pääseda. Ise olen 178 cm, st tean, millest räägin. Paar lisasentimeetrit ei oleks nooruses naiste (ent mitte ainult) ees sugugi paha teinud.

                  Kommentaar


                    #10
                    191 cm on hea pikkus nt keskkaitsjale või mõnes mõttes ka ründajale, peaga mängimisel suur eelis. Pea-asi, et seljaprobleeme pikkusest ei teki. (Mu üks vend on 192 cm pikk, tal pole midagi häda, kuid teine on 200cm täis, tal vahepeal seljaga jama :/ )
                    FC Bayern München!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X