PDA

View Full Version : intertoto karikas

eston maravilha
02.05.02, 17:08
kes eesti klubidest see aasta intertoto on?? trans??

Jaan
02.05.02, 21:31
Originally posted by eston#21

kes eesti klubidest see aasta intertoto on?? trans??

Flora - Champions League
TVMK - UEFA
Karikav6itja - UEFA

Kui karika v6idab yks Tallinna Levadia v6i Trans, saavad nemad UEFA-sse ja Intertotosse l2heb Maardu Levadia. Kui v6idab Maardu, saavad nemad UEFAsse ja Narva Intertotosse. Segane on lugu TVMK karikav6idu puhul. Siis v6ib UEFA koha saada ilmselt finaali kaotaja, Tallinna LEvadia v6i Narva Trans ja Maardu l2heb totosse. Kui aga finaali kaotaja ei saa UEFA kohta, siis saab TVMK v6idu puhul teise UEFA koha Maardu ning Narva totosse.

Ott
02.05.02, 21:34
Igatahes intertotos kohtutakse Portugali klubiga.

http://www.soccernet.ee/news.php?id=1608

sosku
03.05.02, 18:21
Aga mis kamm selle Fair-play arvestusega oli? Kusagilt on meelde jäänud, et Tulevik osaleb mingis loteriis ning hea õnne korral saab UEFA cupi. Sel juhul vist muutuvad ka Transi ja TVMK mängusarjad.

Jaan
03.05.02, 23:50
Ei muutu teiste jaoks midagi, lihtsalt TUlevikule l2heb ekstrakoht.

raido
04.05.02, 20:09
Kui karika võidab TVMK või M. Levadia, siis läheb intertotosse Eesti 4-s meeskond, milleks on Trans.

marekfänn
31.05.02, 04:14
nii et eesti klubi mängib seekord uniao leiria vastu. taseme kohta ei oska küll midagi öelda, aga levadiast või transist ma arvan peaks portugali liiga esikuuiku meeskond vaevata jagu saama. ei vedanud see aasta loosiga

jyriöö
01.06.02, 02:28
Peale tänast karikafinaali mängib Intertoto karikas ja sõidab Portugali hoopis Maardu Levadia. :D :lahe:

sosku
27.06.02, 20:02
http://www.fclevadia.ee/
UEFA tühistas Intertoto sarja avamängu tulemuse
27 Juuni 2002 | 12:47
Euroopa Jalgpalliliitude Liidu UEFA teatel kuulub 22. juunil Marinha Grande staadionil toimunud UEFA Intertoto karikasarja esimese ringi avakohtumise UD Leiria - FC Levadia Maardu tulemus tühistamisele. Nimelt mängis Portugali klubi eest Kameruni jalgpallur Roudolphe Mbela Douala, kelle nimi puudus Portugali Jalgpalli Liidu kaudu UEFA-le esitatud registreerimisdokumentidest.

UEFA kinnitusel on kohtumise tulemus 1:0 UD Leiria kasuks tühistatud ning asendatud FC Levadia Maardu 3:0 paremusega.

Korduskohtumine toimub 29. juunil kell 18 Kadrioru staadionil.

Egas muud kui :r66m7:
Jääb vaid üle loota, et Pasi ei lase korduda möödunudaastasel Narva Transi stsenaariumil.

jyriöö
27.06.02, 22:13
Algselt tegi selle postituse Tshurka

Egas muud kui :r66m7:
Jääb vaid üle loota, et Pasi ei lase korduda möödunudaastasel Narva Transi stsenaariumil.

Born to believe in :P .
Väga raskeks läheb, kuid tuleb arvestada, et erinevalt Transist mängib Levadia kodus. Kadriorus on santsu küll, kui ainult esimese 10 minutiga kolli sisse ei lastaks. Tuleb loota Kotenko imemängule, Prinsi ja Co ennastsalgavusele ja ise sammud staadionile seada.

Ott
28.06.02, 17:53
Kas keegi teab palju pileti hind on?

tank
28.06.02, 18:24
pilet maksab 100.- krooni

Chazlor
28.06.02, 19:33
No zajets

Tuleb minna Levadiale kaasaelama, mis muud :p Aga polegi ammu näind kuidas mõni Eesti (vastupidiselt Rootsi kunnile pean silmas Eestis asetsevat klubi :), kuigi tema loogikast saan aru) klubi Euroopas edasijõuab, mis sest, et tühises Intertoto karikas.
Edu neile, laulma peab vist mingit zeljonõie laulu ;) :reiv:

Tervitades

willane
29.06.02, 18:39
mina olen kohal! kui külalised veel proovivad, siis tuleb huvitav mäng. ja näeb ka väravaid!

ugla
30.06.02, 00:45
Mäng täitsa kobe. Oleks Levadial ainult natuke rohkem õnne olnud, oleks võit
taskus... Aga noh edasi saavad ju niikuinii. Ilmataat tegi natuke kah trikke..
Mõningad pildid üritusest siin. (http://www.zone.ee/ugla/mar_leir/)

gianluca
30.06.02, 01:10
igal juhul Levadia 1 Leiria 2, Levadia värav Leitanilt
viik oleks olnud normaalne
Levadia hukkas mitu võimalust
Levadia parim švets

Ariol
30.06.02, 15:28
Kui Levadia Fc Z'u'richist jagu saab ootab ees Aston Villa:r66m9:

-Antz-
30.06.02, 17:39
Algselt tegi selle postituse Ariol

Kui Levadia Fc Z'u'richist jagu saab ootab ees Aston Villa:r66m9:

see asi kuulub küll fantaasiamaailma valdkonda...;)

Black_Magic
30.06.02, 19:06
Algselt tegi selle postituse Ariol

Kui Levadia Fc Z'u'richist jagu saab ootab ees Aston Villa:r66m9: aga jah, kahjuks ei saa ta isegi Zurich'ist jagu:doh:

eston maravilha
01.07.02, 01:25
no türa peavad saama raisk

INCE
01.07.02, 01:30
Nüüd siis ka vastased, kes Zürichist Levadia vastu mängivad.
Minu jaoks ainus tuttav nimi on treener, kes aastaid tagasi Šveitsi koondisega ka Tallinnas käis.

Goalkeepers
Miroslav König 01.06.72 Slovakia
David Taini 07.12.76 Switzerland
Diego Würmli 13.09.85 Switzerland
Romeu Leite Fernandes 28.05.84 Portugal
Defenders
Tariq Chihab 22.11.75 Morocco
Marc Schneider 23.07.80 Switzerland
Alain Nef 06.02.82 Switzerland
Sébastien Jeanneret 12.12.73 Switzerland
Stephan Keller 31.05.79 Switzerland
David Pallas Rey 07.07.80 Spain
Wilco Hellinga 16.08.70 Netherlands
Urs Fischer 20.02.66 Switzerland
Yvan Quentin 02.05.70 Switzerland
Midfielders
Mario Raimondi 10.07.80 Switzerland
Adnan Jasari 18.02.83 Switzerland
Luca Jodice 11.08.78 Italy
Michael Hohl 26.06.84 Switzerland
Vural Oehnen 12.01.81 Switzerland
Forwards
Alhassane Keita 26.06.84 Rep of Guinea
Ursal Yasar 12.05.80 Switzerland
Daniel Gygax 28.08.81 Switzerland
Kanga Gauthier Akale 07.03.81 Ivory Coast
Coach
Georges BREGY

andres
01.07.02, 06:51
aga üks mäng on veel mängimata ju?Kõige pealt peaks Levadia korduskohtumises enda jaoks positiivse tulemuse saavutama UD Leiria vastu.Ei maksaks enneaegselt siin planeerida mängu järgmiste vastastega ikka üks päev korraga.Ma usun ,et Levadia võrku 3-4 palli toimetamine ei ole sensatsioon?

Aramis
01.07.02, 07:57
Kuule, Andres ,sa oled ise üks sensatsioon...nimetatud mäng peeti ära juba laupäeval...nii, et me oleme edasi...
JA Zürichi koosseisust on mulle küll kaks nime tuttavad.Võibolla ma eksin, aga kas mitte kaitsjad Jeanneret ja Quentin pole Sveitsi koondises mänginud?

edit: ega ma ei saand siis jätta end kontrollimata ja onefootball.comist sain teada, et Jeannereti koha pealt on mul täiesti õigus...Quentinist nad ei rääkind kui koondslasest ,aga usun, et ka siin ei saanud eksida.Mis aga oli imelik, et neil veel kooseisus vana hea sveitsi koondise väravaht Pascolo, aga tema ja Quentini kohal oli ka märge, et finantsraskuste tõttu uueks hooajaks nende lepinguid ei uuendata.Ometigi on Quentin nimekirjas...tea sa neid sveitslasi

ROOTSI KUNN
07.07.02, 03:18
Aga niipalju ,kui mina Levadia kodukalt inffi sain siis juhtus peaaegu ,et ime ja FCL sai ainult 1-0 tappa ja see tulemus annab kodus veel kõik võimalused. Kahju ,et mängupildist mingit juttu polnud. Ise arvan ,et Levadial on suuremad shansud ,kui portugali klubi vastu. Tubli tulemus igatahes .
Tuleb ikka uuele treenerile au anda- Pasi on neile vähemalt kaitsetöö selgeks teinud.;)

ugla
07.07.02, 14:59
Täitsa hea. Üks värav ja seegi pennal. Hmm, eino kui ikka hästi veab siis
näeme varsti Aston Villat :õnnelik:

Ja kes saksa keelt hablab siis http://www.fcz.ch/erste/news/frame_news.htm

Lühidalt istus Levadia nagu üks mees kaitses , Zürichil oli palju häid
võimalusi mis aga realiseerimata jäid. Levadia lootis ilmselt viiki , kuna
rünnakuid ei tehtud ja FCZ mängu lõhuti edukalt. Ja 87 minutil said nad
penalti , ma ei saa ainult aru mille eest , keegi tuli jalg ees sisse ? (Vinogradov siis vist?)

gianluca
14.07.02, 00:33
FC LEVADIA-FC ZÜRICH 0:0
Rõtskov jättis 100% võimaluse löömata.
Üks kord löödi posti.
Ühe tõi väravavaht ülevalt nurgast ära.
kahju.
kahju.
kahju.

Insener
14.07.02, 01:42
Aga kuidas muidu mäng oli. Kummal paremad võimalused jms. Kahju ikkagi, oleks võinud tõesti Aston Villat näha.

gianluca
14.07.02, 03:52
mäng oli päris hea.
esimesel poolajal oli aktiivsem Zürich, sest Levadia alustas rahulikult kaitses. Zürichil oli mitu head võimalust, kuid kastis sees ei suutnud ära pusida. Levadia parim võimalus oli kiirest vastu rünnakust, kuid mees tõmmati ca30m väravast maha (kollane).
teisel poolajal ründas rohkem juba ka Levadia. Mäng lõpetati nelja ründajaga: Leitan, Chopik, Arbeiter, Tselnokov. Zürichist Raimondi tabas korra posti. Levadia võimalustest oli juba juttu. mänguliselt ei paistnud klassivahet küll kuskilt poolt olema.

ROOTSI KUNN
14.07.02, 15:16
Levadiast on tõeliselt kahju ,sest kõik oli neil oma teha ja mäng oli täiesti võidetav.
Mis kuradi ebaõnn see neid eile seiras sellest küll aru ei saa.
Kõik mehed andsid oma parima ning mängisid võimete piiril. Zürich oli paras vastane ning mingist suurest üleolekust ei olnud juttugi,pigem vastupidi. Kahju!!!!:oih:

eston maravilha
14.07.02, 16:54
kahju indeed

gianluca
14.07.02, 20:49
ja veel infi.
http://www.uefa.com/competitions/IntertotoCup/news/Kind=1/newsId=28094.html
http://www.fclevadia.ee/

Glazza
22.07.02, 00:27
Ei tea küll milles asi, aga Levadia näitas kokkuvõttes Zürichi vastu lõpp kõva mängu, kui lasti vaid üks koll lüüa ning seegi penaltist ja mighty aston Villa sai juba täna esimese mängu puhtalt ja kuivalt 2:0 sisse.

Jääb vaid taaskord üle kurvastada, et olekseid palju sai ning Leitan tühjast väravast mööda põrutas..

jyriöö
22.07.02, 02:20
Originally posted by Stennur

Jääb vaid taaskord üle kurvastada, et olekseid palju sai ning Leitan tühjast väravast mööda põrutas..
Eee..., kui mõtled seda küljevõrku löödud palli, siis 100% võimaluse vussis minu teada ära Rõtchkov. :)