PDA

View Full Version : Paris Saint-Germain

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Tofoa
13.07.12, 17:25
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/c0.0.403.403/p403x403/417765_439286382778145_527409930_n.jpg

Zlatani kommentaar diilile: "PSG? Is this some sort of pisstake? PSG are not good enough to buy a player of my calibre. They have won fuck all recently and are simply not worthy of my talents. Do they know who I am? I am Zlatan."

Kuid hiljem...
"14 million you say? PSG is a great club. I have always been a huge fan of PSG and would be honored to represent such a famous footballing institution."

jürks
13.07.12, 20:31
Lahe värk. Aeg oleks Prantsusmaa alamfoorumi peale mõelda?

Panso
13.07.12, 22:13
Paneb vanduma, et nad siis ainult Itaaliast omale mängijaid ostavad. Leonardo oli ju Milani päevilt tuntud kui mingi transferguruna kes lõuna-ameerikast andekaid mehi leiab, enne kui treenerina tegutses seal.

Aga jah, ikkagist kohati müstika, kas sellel asjal saab olema pikka perspektiivi ka siis või? Liiga on ju alla käimas, Lyon ja Bordeaux pole ammu need mis olid, Marseille ilmselt laguneb ka nüüd DD lahkumisega Prantsuse koondise treeneriks. Lihtsalt nagu konkurentsi ju ei saa olema seal PSG-l, ja siis räägitakse, et Itaalia liiga tase on nõrk ja seetõttu ei tule siia head mängijad, kas siis ühe klubi liiga Ligue 1 on parem?

Räägin seda juttu päris tõsiselt, sest kui siin mujal vaadata, on ikka mingi rivaalide vaheline kooslus ju olemas nii Barca-Reali, City-Manu-Chelsea, siiani veel oli ka Milani-Interi-Juve vahel aga saab näha mis siit edasi :D. Aga Prantsusmaal? Kes hakkab PSG-le vastu?

Ühesõnaga, ok teevad mingi 2-3 super hooaega, ehk isegi tegusid euroopas, aga edasi? Võib-olla näeme Zlatanit veel mängimas epl-s enne 36 eluaastat :D

Epic
13.07.12, 23:00
Kes hakkab PSG-le vastu?

Montpellier.

Iseenesest igati rõõmustav, et Zlatani näol on siis lõpuks üks tõeline täht Pariisis maandumas. Kuigi, tõsi, ei ole kõik veel ametlikku kinnitust tulnud. Igati värskendav ja PSG ambitsioone tõestav käik pärast Drogba, Berbatovi ja igasugu muude meeste kohta liikunud niisama jutte.

Raske saab olema PSG alistamine, kuid sama oli ka mõne aasta taguse ime-Lyoniga ja pärast seda on tiitli haaranud iga hooaeg erinev meeskond. Samuti oli ka PSG aasta tagasi meeskond, keda justkui kõik teised peaksid hakkama püüdma, kukkus aga välja vähe teist moodi.

Mask
13.07.12, 23:20
Montpellier, Lille, Lyon ja hetkel julgen ka Marseille sinna seltskonda panna, kel peaks piisavalt kvaliteeti olema, et PSG-le korralik lahing anda. Selles, et PSG tiitli pigem varem kui hiljem võtab ei kahtle, kuid kergesti ei anta neile midagi.

orbitaaljaam
14.07.12, 17:51
Kell 18.00 algab sõpakas vs CSKA.

Jr
14.07.12, 19:05
Grandioosne intro, Tofoa!

http://i50.tinypic.com/znjuix.gif

F.Totti
14.07.12, 22:04
Paneb vanduma, et nad siis ainult Itaaliast omale mängijaid ostavad. Leonardo oli ju Milani päevilt tuntud kui mingi transferguruna kes lõuna-ameerikast andekaid mehi leiab, enne kui treenerina tegutses seal.

Aga jah, ikkagist kohati müstika, kas sellel asjal saab olema pikka perspektiivi ka siis või? Liiga on ju alla käimas, Lyon ja Bordeaux pole ammu need mis olid, Marseille ilmselt laguneb ka nüüd DD lahkumisega Prantsuse koondise treeneriks. Lihtsalt nagu konkurentsi ju ei saa olema seal PSG-l, ja siis räägitakse, et Itaalia liiga tase on nõrk ja seetõttu ei tule siia head mängijad, kas siis ühe klubi liiga Ligue 1 on parem?

Räägin seda juttu päris tõsiselt, sest kui siin mujal vaadata, on ikka mingi rivaalide vaheline kooslus ju olemas nii Barca-Reali, City-Manu-Chelsea, siiani veel oli ka Milani-Interi-Juve vahel aga saab näha mis siit edasi :D. Aga Prantsusmaal? Kes hakkab PSG-le vastu?

Ühesõnaga, ok teevad mingi 2-3 super hooaega, ehk isegi tegusid euroopas, aga edasi? Võib-olla näeme Zlatanit veel mängimas epl-s enne 36 eluaastat :D

Mulle tegelikkuses on Paris Saint-Germain ehk enim sümpatiseerinud Prantsusmaa klubidest.Roma ja Paris on olnud teatavatel aegadel siiski suhteliselt heades suhetes, kui Ludovic Giuly üks sümpaatsemaid mängumehi , kes oli Saint-Germaini üks raudvarasid viimastel aastatel.Lisaks liikus Jeremy Menez Saint-Germaini, väga andekas poiss, keda siiamaani pean üheks tohutult andekaks palluriks, lihtsalt kuidagi ei suuda mees ennast rehabiliteerida, midagi muud jääks nagu puudu, mis pole seotud mängijaoskustega,ega asjata polnud mehe hüüdnimi "HOUDINI".

Rahapakid rahapakkideks, kuid kui tahad maailmajalgpallis konkureerida kõige kõrgemal tasemel, siis tuleb kulutada, et ma ei pea seda mingiks surmapatuks, see on vähem atraktiivsematel klubidel üks ainukesi võimalusi kõige eredamasse tippu jõuda ja endale nime teha, eks siis ole tulevikus ka lihtsam väiksema raha eest nimekamaid mehi ligi meelitada, kuigi vaadates Reali, siis senimaani peavad nad ennast seaks maksma, et parimaid päid saada, samas eks kõik oskavad "lollidelt" ka küsida!

Paljudele on nt inglismaalt Man City väga ebasümpaatne jne jne... kuid minu jaoks jällegi üks sümpaatsemaid satse,ainukene meeskond, kes mulle sealt natukenegi korda läheb, et rahanumbrid on tipptasemel nagunii kolossaalsed ja mina olen vaid üks mikroosakene raffast, kes vajab tsirkust ja leiba, seega mind väga ei koti peale atraktiivsuse miski muu.nagu aeg on näidanud, siis City , Reali või kellegi teised suured miljonid ei ole koheselt toonud suurt edu, suurt osa siiski mängib õnn ja töö mis meeskonnana äratehakse.

Krdi räägid siin Rubentussist, Rube oli mitu hooaega täiesti kadunud orbiidilt, kuhu jäi AS Roma, kes on üsna alati kõrges mängus sees olnud ja ainult alatud võtted on meilt tiitlid röövinud!

ElNino9
16.07.12, 23:08
Igatahes kui Ibra peakski tulema, siis kes neist(Lavezzi,Ibra,Menez,Nene,Pastore,Gameiro) pingile jääks või muudetakse formatsiooni.

Mask
17.07.12, 00:22
Igatahes kui Ibra peakski tulema, siis kes neist(Lavezzi,Ibra,Menez,Nene,Pastore,Gameiro) pingile jääks või muudetakse formatsiooni.

Need, kelle nimed piisavalt tuntud ei ole ja keda Ancelotti ise ei ostnud. Ehk siis Gameiro kindlasti. Nene, Menez, Hoarau. Gameirol oleks endal kasulik kiirest sealt lahkuda nagu Erding seda tegi talvel. Üldse on imelik, miks Ancelotti nii palju ründavaid mängijaid kokku ostab, kui ta nagunii kasutab enamus mänge üsna kaitsvamat taktikat. Eelmine hooaeg juhtus korduvalt, et ta tipuründajat üldse ei kasutanud.

Aga noh, see on see äkkrikastunud klubide asi. Ostetakse kiiresti ja kähku hunnik nimesi kokku, kes küsivad palgaks hingehinda ja siis on pärast häda, et neist kuidagi lahti saada, kuna teistel klubidele käib nende palganõudmine üle jõu.

ElNino9
17.07.12, 01:06
1.Vaevalt Nene pingile jääb.
2.Vaevalt Menez pingile jääb.

Mask
17.07.12, 12:35
Ma tuleviku ennustamisega ei tegele aga sügavalt kahtlen, et Ancelotti ja co plaan on pealinlaste pinki säravate nimedega täiendada. Nene muidugi on Prantsusmaa liiga üks staare viimased hooajad olnud ja tundub, et ka Ancelotti teda usaldas, kuid garanteeritud ei ole siin midagi.

författare
17.07.12, 12:36
Nene vasemal, Pastore ja Menez ründavad poolikud ja Ibra ees ning Lavezzi paremal.

Mask
17.07.12, 13:35
Nene vasemal, Pastore ja Menez ründavad poolikud ja Ibra ees ning Lavezzi paremal.

Jah, kui peatreeneriks oleks näiteks Pep Guardiola. Paraku on peatreeneriks aga Carlo Ancelotti, kes vähemalt eelmine hooaeg mängis jäärapäiselt kahe kaitsva poolikuga. Paaril korral isegi kolmega.

football2u
17.07.12, 13:51
Keegi peab ju pingil ka istuma ning tugev vahetusmees oleks kindlasti hea võtta.

ElNino9
17.07.12, 15:52
Jah, kuid kes sellega seal nõus oleks?

Tofoa
17.07.12, 17:22
Jah, kuid kes sellega seal nõus oleks?

Mina oleksin.

dontastik
17.07.12, 23:20
Ibra ka siis olemas. Asus juba paar tunnikest tagasi Pariisi poole teele. Pressikas homme peale medicali.

facebook.com/Nahkkera
17.07.12, 23:29
Jep. Hinnaks kujunes väidetavalt €23.000.000 (!!!). Tean, et tegemist on Ibraga, aga 30-aastase eest 23 milli maksta on päris hea tulemus...

ElNino9
18.07.12, 00:10
Täiestu ulme!
Hoidke alt kõik meistrite liigast nüüüd! :)

Panso
18.07.12, 00:12
Zlatan pole suutnud ju CL-s vägitegusid teha.

Busby
18.07.12, 00:18
No nüüd ongi viimane aeg siis, aga see 23m on ikka väga ulmeline summa tõepoolest.

orbitaaljaam
18.07.12, 00:24
Serie-A Dream Team. Tea, kas PSG töökeeleks on itaalia keel?

Panso
18.07.12, 00:26
Mis ulme ta on? Sheva läks ka 30selt Chelsea 43m eest. Hind pole küll ulme, pigem on ulme see, et Zlatan ikkagist sinna otsustas minna. Mingi 1-2 aastat tagasi oli variant ka inglismaale minna näiteks.

Prantsuse liiga pole ikka midagi väga erilist, PSG võtab kindlalt tiitli järgmine hooaeg, ainus variant kui Carlo ei saa egodega hakkama, sest Zlatan, Lavezzi pole just kõige rahulikumad tüübid. Raha muidugi, aga pakun, et äkki siin mängis rolli pigem Paris mis Milanost lahedam ja Zlatanil on ka mingi elukaaslane kes ilmselt eelistab Parisis elada ja hakkas ka jonnima, nagu nii mõnegi teise jalgpalluri naine on otsustanud asju (Sheva köh köh).

Panso
18.07.12, 00:26
Serie-A Dream Team. Tea, kas PSG töökeeleks on itaalia keel?

No peaks ju kindlalt olema.

Epic
18.07.12, 00:54
Ma usun, et eks Zlatanil on üheks motivatsiooniks ka järjekordne meistritiitel uues riigis. Päris korralik see nimekiri tal juba.

dontastik
18.07.12, 01:00
Täiestu ulme!
Hoidke alt kõik meistrite liigast nüüüd! :)

Eelmine hooaeg ütlesid paljud seda sama, kui City kulutas mõnusalt, aga ei jõutud surmagrupistki kaugemale. Kuna iga aasta üks korralik surmakas on loositud, siis loodetavasti loositakse PSG seekord sinna ja siis saab näha kaugele jõutakse. Üks raskemaid võimalikudest surmagruppidest eeloleval Meistrite Liiga hooajal: Barcelona, Manchester City, Juventus ja Paris Saint-Germain.

lorenzo
18.07.12, 01:04
see ju loositakse mingite pottidega?

Panso
18.07.12, 01:10
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedcl2012.html

Lingilehel keri alla.

PSG 4s potis.

Panso
18.07.12, 01:17
Aga kui seda asja nüüd täpsemalt uurima hakata, siis suure tõenäosusega läheb PSG 3s potti, sest kui neid numbreid seal vaadata, nad on parima coeffiga meeskond 4s potis hetkel, ja piisab kui mingi Fenerbahce, Udinese, Lille, Malaga masti meeskond saab grupifaasi ja läheb 4s potti ja tõstab PSG 3s. Kui ma nüüd õigesti aru sain.

Mask
18.07.12, 12:21
Ibrahimovici eest makstud raha pole ka Prantsusmaa liiga mõistes ulme. Lyon näiteks maksis mõned aastad tagasi Lisandro Lopeze eest 24 miljonit eurot (+4M€ boonused) ja Marseille Lucho Gonzaleze eest kokku (koos boonustega, kuna OM tuli meistriks samal hooajal) 24 miljonit eurot. Olen isegi üllatunud, et ta nii odavalt saadi. Pigem on ulme see summa, mis Thiago Silva eest maksti.

karl91
18.07.12, 13:33
Verratti ka nüüd PSG mängija.

http://www.corrieredellosport.it/calcio/serie_a/pescara/2012/07/17-252845/Ufficiale%3A+Verratti+al+Psg.+%C2%ABTifer%C3%B2+se mpre+Pescara%C2%BB

http://cdn.corrieredellosport.it/images/53/C_3_Media_1526753_immagine_oleft.jpg

Panso
18.07.12, 14:56
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318873_420685431307605_456777505_n.jpg
Ibra PSGs

Ei! Ja ma tahtsin CL võita.

atleticomadrid
18.07.12, 16:09
Prantsuse liiga paneb PSG kindlasti kinni, kuid CL ei ootaks ma suuri tegusid. Veerandfinaal oleks juba supertulemus.
Mis see Verratti seal tegema hakkab seda ma ei mõista...

Panso
18.07.12, 16:19
Pandi lihtsalt käpp peale kui tulevikulootusele, et keegi teine (Juve tahtis ära võtta ja oleks laenuga nii kaua kuskil itaalia madalamas klubis mänginud kuni Pirlo vormi languseni).

Panso
18.07.12, 16:31
http://www.psg.fr/fr/PSGTV/800109/Live-video

Zlatani pressikas algas just, Verratti oma oli ära-

Mask
18.07.12, 16:34
Kas need "PSG võidab kindlalt Prantsusmaa liiga" julgevad ka raha selle peale panna või lihtsalt jutustate suu soojaks?

Panso
18.07.12, 16:38
Ma ei panusta.

M1kker
18.07.12, 16:45
Lavezzi > Ibrahimovic

dontastik
18.07.12, 16:52
Kas need "PSG võidab kindlalt Prantsusmaa liiga" julgevad ka raha selle peale panna või lihtsalt jutustate suu soojaks?

Triobetis koef, et Paris Saint-Germain võidab eeloleva hooaja on (1.37). Koef on minujaoks liiga väike, et siit arvestatav summa võita. Oleks koefiks ~3.00, siis kindlasti panustaks. Kihlvedu ma ei plaani siin korraldama hakata, aga isiklikult arvan küll, et PSG võidab suhteliselt turvalise eduga liiga.

Panso
18.07.12, 17:00
Itaalia meedia kirjutab, et Kakà on järgmiseks sihikuks...http://www.tuttosport.com/calcio/calcio_estero/francia/2012/07/17-200605/Il+Psg+punta+su+Kak%C3%A0%2C+dopo+Ibra+e+Thiago+Si lva

Pastore ja Verratti on ees, väga kirjuks läheb. Endal hirm just Verratti arengu osas, kuna peetakse Pirlo mantlipärijaks. Mängida on vaja, et areneda mängijana.

atleticomadrid
18.07.12, 17:14
Võin oma avatari peale kihla vedada, et Parisi läheb liigatiitel.

Mask
18.07.12, 18:08
Võin oma avatari peale kihla vedada, et Parisi läheb liigatiitel.

Et siis kannad Real Madridi oma näiteks kogu ülejärgmise hooaja, kui nii ei lähe?

Triobetis koef, et Paris Saint-Germain võidab eeloleva hooaja on (1.37). Koef on minujaoks liiga väike, et siit arvestatav summa võita. Oleks koefiks ~3.00, siis kindlasti panustaks. Kihlvedu ma ei plaani siin korraldama hakata, aga isiklikult arvan küll, et PSG võidab suhteliselt turvalise eduga liiga.

Asi pole rahas vaid põhimõttes. Alahindate teisi meeskondi, kes palju targemalt asju ajavad. Montpellier eelmine hooaeg juba tõestas, et targalt majandades on võimalik rahajõmmid üle mängida.

Võid ju esiliiga mängija eest maksta 1,5 miljonit (Giroud) või 12 miljonit (Verratti) €...

Itaalia meedia kirjutab, et Kakà on järgmiseks sihikuks...http://www.tuttosport.com/calcio/calcio_estero/francia/2012/07/17-200605/Il+Psg+punta+su+Kak%C3%A0%2C+dopo+Ibra+e+Thiago+Si lva

Pastore ja Verratti on ees, väga kirjuks läheb. Endal hirm just Verratti arengu osas, kuna peetakse Pirlo mantlipärijaks. Mängida on vaja, et areneda mängijana.

Veratti on veel noor ja itaallane. Mure on suurem koondisekandidaatide nagu Gameiro, Sakho ja Matuidu pärast. Menezel pole ka midagi kindlustatud.

Verratti: 'Couldn't say no' (http://www.ligue1.com/ligue1/article/verratti-couldn-t-say-no.htm)
http://s.psg.fr/psg/image/article/illustration/m/293/58557.jpg

Epic
18.07.12, 20:57
PSG rahaga trollimine on iseenesest tervele liigale kasulik. Raha käiakse välja küll välisklubidele, kuid need, kes ülerahvastatuse tagajärjel õnnetuks jäävad, need on suurepärased täiendused teistele klubidele. Näiteks Lyoni suve suurim eesmärk on Sakho meeskonda toomine. Vägagi rõvedalt on härraga muidugi pealinnas käitutud. Nii klubi kui ka liiga ajaloo noorim meeskonna kapten 17 aastaselt ja 8 kuuliselt, 10/11 hooaja parim noor ja sümboolse koosseisu liige ning siis hakatakse lihtsalt uue peatreeneri lemmikuid klubisse tooma ja mängitama.

M13
18.07.12, 21:12
tra päriselt ka lasti Sakhol ära minna? Ja palju läheb ühel meeskonnal ründajaid ja keskpoolikuid vaja. Raha ikka rikub kõik ära.

Mask
18.07.12, 22:33
Sakho pole kuhugi läinud ja meedias on Ancelotti öelnud, et Sakhot ei kavatseta ka maha müüa. Et siis ise väga nagu ei taha ja teistele ka ei anna.

Mis mind selle pealinlaste tralli suhtes hetkel häirib, ei ole mitte raha, mida nad loobivad, vaid see, et oma maa poisid kannatavad. Näiteks Gameiro ja Sakho olid ju Blanci EM plaanides üsna kindlalt sees, kuid peale Ancelotti tulekut istutas ta mõlemad pingile ja EM-ile ei pääsenud kumbki. Ses mõttes meeldis Kombouaré tegutsemine kõvasti rohkem. Kartus, et klubist saab Lõuna Ameerika ja Itaalia segameeskond, ja et klubi oma identiteeti kaotamas on ,on hetkel pigem tõeks saamas.

Tanel
18.07.12, 22:54
Tegelikult on PSG potentsiaali poolest väga hea. Reali ja Barca ja ManU tasemele ei saa nad liiga tõttu küündida, aga pikemas perspektiivis võiks ju klubi sissetulekud tõusta vabalt sinna Itaalia tippklubide ja Bayerni vahe peal olevasse tsooni.

Seda räägib juba asukoht: ühes Euroopa suurimas metropolis ju teisi vähegi suuremaid klubisid pole?

luisfigo7
18.07.12, 23:13
Huvitav jah,et kes siis mängima hakkavad,Luganost kahju,oli hea mängija aga toodi PSGsse suht koht pingile,nüüd peab üldse pöidlad peos hoidma,et pingile saaks.

marrrtin
18.07.12, 23:29
Kes Silva kõrval siis mängima hakkab?

ElNino9
18.07.12, 23:33
Ju see Alex vist ole.

Mask
18.07.12, 23:33
Mina näen asja veidi teisest (tumedamast) küljest. PSG on alles algus. Algus välismaalt pärit omanike sisserändele. Monaco läks üsna kiiresti peale pariislasi rikka välismaalasest omaniku valdusesse. Samas ehk paneb Fair Play reegel sellele jamale piirid mingiks ajaks.

Kui juba korra Monaco teema juurde läksin, siis neil on uus peatreener. Marco Simone vahetas välja teine itaallane - Claudio Ranieri.

Kes Silva kõrval siis mängima hakkab?

Ei tea. Pool aknast on veel alles. Äkki John Terry tahab tulla? :p

Mõnuagent 007
18.07.12, 23:54
Positiivne on see, et PSG-ga kaasneb kindlasti telehuvi. See tähendab rohkem raha kõigile. Ja ükski rahajõmm pole jäänd löömatuks.

2mSööt3mMööda
19.07.12, 00:44
Muide, Prantsusmaa uue presidendi lubaduseks oli tõsta aastas üle 1M euri teenivate inimeste tulumaks 75% peale. Pole päris kindel kas see on juba juba käiku lastud. Küll aga on öeldud, et Zlatani neto aastapalgaks saab olema 14 milkut. Nüüd lasti maksuspetsialistid kalkuleerima ning saadi teada, et Ibra võib klubile aastas maksma minna umbes 80M euri.
Mnjaaa, mina igatahes tänan neid Araabia rahabosse, kes nii väga tahavad Euroopa Liidu majandust turgutada!

Devil
19.07.12, 01:04
Mnjaaa, mina igatahes tänan neid Araabia rahabosse, kes nii väga tahavad Euroopa Liidu majandust turgutada! Täpsusta lollile, kuidas see Euroopa majandust turgutab?

Henriolen
19.07.12, 01:12
Täpsusta lollile, kuidas see Euroopa majandust turgutab?

Kaudselt ju turgutab, või kuidas sa sellest nüüd aru ei saa?

orbitaaljaam
19.07.12, 08:51
Maksuraha on väga hea raha.

jamesblake
19.07.12, 09:39
Tohhajaa, kuis see Zlatan mööda ilma ringi laseb, nigu Anelka juba.

Tanel
19.07.12, 12:41
Täpsusta lollile, kuidas see Euroopa majandust turgutab?
Araablased annaks prantslastele lihtsalt 50-60 miljonit eurot ju - päris märkimisväärne rahasumma! Seda kõike selle eest, et üks suur jalgadega nina mängiks Prantsusmaal jalgpalli.

Aga ma olen üpris kindel, et tegelikult leitakse mingi viis sellest ümber pääseda. Ibra agent on piisavalt räpane selleks.

Jasper
19.07.12, 13:09
Muide, Prantsusmaa uue presidendi lubaduseks oli tõsta aastas üle 1M euri teenivate inimeste tulumaks 75% peale. Pole päris kindel kas see on juba juba käiku lastud. Küll aga on öeldud, et Zlatani neto aastapalgaks saab olema 14 milkut. Nüüd lasti maksuspetsialistid kalkuleerima ning saadi teada, et Ibra võib klubile aastas maksma minna umbes 80M euri.
Mnjaaa, mina igatahes tänan neid Araabia rahabosse, kes nii väga tahavad Euroopa Liidu majandust turgutada!
maksuspetsialistid arvutasid ikka kogu lepingu hinnangulist maksumust. ma loodan.

cannuman
19.07.12, 14:29
Aga ma olen üpris kindel, et tegelikult leitakse mingi viis sellest ümber pääseda. Ibra agent on piisavalt räpane selleks.

Mis krdi räpane... See ei ole ju normaalne, et 75% teenitud papist maksudeks maksad. Esiteks ma ei usu, et see maksuseadus sellisel kujul läbi läheb. Ja teiseks leitakse mingi kanal mis raha Ibra kontole laseb, aga millel see maks ei kehti, kui seda tsirkust tarvis on.

Mask
19.07.12, 14:53
See 75% palgast maksudeks pole ühelegi klubile hea..

ElNino9
19.07.12, 15:01
Chelsea-PSG saab hea olema! :P
CHELSEA!

ericbana
19.07.12, 15:11
kuigi mulle isiklikult PSG ostupoliitika muidugi ei meeldi, siis minu meelest on väga tervitatav, et Euroopas üks superklubi juurde on tulemas. CL läheb ka hulga põnevamaks ju.

jalkamatuu-
19.07.12, 15:54
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=465035490182152&set=a.454950164524018.108434.355700751115627&type=1&theater

jalkamatuu-
19.07.12, 15:56
http://file://localhost/C:/Users/Matu/Desktop/376811_465035490182152_1880823114_n.jpg

Mask
19.07.12, 15:58
Aitan Sind natuke välja, Jalkamatuu.
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/376811_465035490182152_1880823114_n.jpg

Jasper
19.07.12, 17:07
Ibra agent.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xI9_HciBUVk#!

Tanel
19.07.12, 20:04
Mis krdi räpane... See ei ole ju normaalne, et 75% teenitud papist maksudeks maksad. Esiteks ma ei usu, et see maksuseadus sellisel kujul läbi läheb. Ja teiseks leitakse mingi kanal mis raha Ibra kontole laseb, aga millel see maks ei kehti, kui seda tsirkust tarvis on.
75% üle miljoni teenijatele siiski, minu teada. Tavainimestel pole selle vastu suurt midagi ilmselt, aga reaalne poliitika tegemine käib loomulikult teistmoodi.

Ja türa, ma ütlesingi, et leitakse mingi viis sellest ümber pääseda.

elevant
19.07.12, 23:25
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xI9_HciBUVk#!

Haha. Näen esimest korda härra Raiolat ja paratamatult tekib küsimus, kas Zlatan valis ta endale sellepärast agendiks, et maailmale näidata, et on olemas temast suurema ninaga tegelasi.

krissucool
23.07.12, 22:55
Muide, mis värk sellega on, et uusi PSG fänne pole siia nagu seeni peale vihma tekkinud?Või pole Prantsuse liiga tõesti nii ahvatlev liiga ?

cannuman
23.07.12, 23:06
nad pole mitte sittagi võitnud veel ju

Tofoa
23.07.12, 23:41

Rahast piisab, et fänne leida. Tiitlid ei koti kedagi.

E: Ainult RvP-d kotivad tiitlid.

krissucool
24.07.12, 01:01

Cityl tulid fännid samuti kõvasti ennem kui esimene tiitel.

M1kker
24.07.12, 09:32
Haha. Näen esimest korda härra Raiolat ja paratamatult tekib küsimus, kas Zlatan valis ta endale sellepärast agendiks, et maailmale näidata, et on olemas temast suurema ninaga tegelasi.

Oh sa püha.. tõesti ongi olemas siukseid

jamesblake
24.07.12, 10:17
Rahaklubi või mitte, ent põnev saab olema näha kui kähku euroopas näiteks midagi tegema hakatakse. See ei meeldi, et Ancelotti treener on...saaks näiteks Bielsa sinna pukki kuidagi, siis hakkaks vat pöialt veel hoidma Pariisi sellidele.

atleticomadrid
24.07.12, 21:10
Ancelotti väljapool Itaaliat pole väga edukas olnud, saab näha mis siin toimuma hakkab. Nenelt tahetakse 10 särki seljast rebida ja staarile endale selga panna. Odav.

Mask
24.07.12, 21:17
Pealinlased on üldse üsna inetult Nenêga käitumas. Lisaks ei taheta temaga miskipärast jätkuvalt lepingut, mis lõpeb järgmine suvi, pikendada, kuid kodulinna klubisse Corinthiansisse ka ei lubata lahkuda, kuigi Nenê seda soovib.

Aga üks arvamuslugu Matt Spiro poolt, kes näeb hetkel toimuvas hoopiski positiivset: http://www.ligue1.com/ligue1/article/spiro-blog-ibrahimovic-changes-the-game.htm

szandor
24.07.12, 23:51
Ancelotti väljapool Itaaliat pole väga edukas olnud, saab näha mis siin toimuma hakkab. Nenelt tahetakse 10 särki seljast rebida ja staarile endale selga panna. Odav.
Kui ühel kuradi venelasel ei oleks ära flippinud ja King Carlot varakult poleks kohvreid saatnud pakkima, oleks ehk ühes saareriigis täitsa kenasti läinud. Samas oleks'id ei maksa midagi, ent võõras riigis, võõrkeelses keskkonnas debüüthooajal duubel võita on mu meelest täitsa edukas. Teisalt jälle kuidas kellelegi.

orbitaaljaam
25.07.12, 09:37

Ee, jah. Kaks CL tiitlit+ inglismaalt premmi tiitel, community shield, FA cup#põruja

ericbana
25.07.12, 09:59
Ee, jah. Kaks CL tiitlit+ inglismaalt premmi tiitel, community shield, FA cup#põruja

CL-id ju Itaalias võidetud.

orbitaaljaam
25.07.12, 10:19
CL mängitakse itaalias itaalia klubide vahel?

atleticomadrid
25.07.12, 19:06
CL mängitakse itaalias itaalia klubide vahel?
Ei pidanud silmas CL - i , vaid maa meistrivõistlusi ning Chelseast lahti laskmist just, orbik - jaam

HellBoy22
28.07.12, 15:55
Ibrahimovic juba aega ei raiska. Juba Milanis mängides sattuss ta uudistesse oma jõulise stiili poolest treeningutel, siis PSG-s suutis ta juba esimesel treeningul oma jõulisusega kolm kaaslast pikali panna.
http://soccernet.ee/video-ibra-tegi-kolmele-kaaslasele-haiget

Ross4
29.07.12, 16:29
Ibrahimovic juba aega ei raiska. Juba Milanis mängides sattuss ta uudistesse oma jõulise stiili poolest treeningutel, siis PSG-s suutis ta juba esimesel treeningul oma jõulisusega kolm kaaslast pikali panna.
http://soccernet.ee/video-ibra-tegi-kolmele-kaaslasele-haiget
Eks seda oligi oodata. Küll varsti käivad esimesed karate löögid ka klubikaaslaste nägude suunas

Tanel
04.08.12, 12:52
" Ibrahimovic is like the Mona Lisa" added Raiola, "think of the most valuable paintings in the world, like the Mona Lisa and The Scream. People standing there, watching from a distance and it looks stupid. PSG and Manchester City can afford to dream about these paintings. With the purchase of Zlatan by PSG, it is a dream come true. "

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/418872_514314131917121_1531203831_n.jpg

ElNino9
04.08.12, 15:42
Noo miks siin vaikus on ?

ElNino9
04.08.12, 15:43
Siiin on nagu vastupidi, algul ei saanud pidama, nüüd ei saa vedama.

Mask
04.08.12, 17:36
Noo miks siin vaikus on ?

Sest fänne pole, lihtne. Aga täna õhtu mäng Barcelonaga.

ElNino9
04.08.12, 17:42
Ibra siis mängib endise koduklubi vastu ;)

Converse
08.08.12, 20:35
BREAKING NEWS: PSG have announced that Lucas Moura has today signed a contract from January 2013 to June 2017.

marv3llous
08.08.12, 20:56
http://www.psg.fr/en/News/003001/Article/58709/Lucas-Rodriguez-Moura-Da-Silva-in-Paris-in-january-2013

United jäeti pika ninaga jah. Hind €43m.

Epic
08.08.12, 21:12
Einoh, pulli hakkab saama. Kas kaitsjaid üldse lõpuks raatsitaksegi platsile panna. :)

orbitaaljaam
08.08.12, 21:18
Mu meelest pole Silva PSG eest veel mängu kirja saanud. Kuskohast nad kodukale tast sellise vahva sinises särgis suu ammuli pildi on saanud?

Mask
08.08.12, 21:25
Mu meelest pole Silva PSG eest veel mängu kirja saanud. Kuskohast nad kodukale tast sellise vahva sinises särgis suu ammuli pildi on saanud?

Photoshop? Minu teada pole Silva isegi Pariisi veel jõudnud, kuna on ametis olümpiakulla võitmisega.

petteri
11.08.12, 22:54
poolaeg ja 0-2. way to go.

dontastik
11.08.12, 22:56
P$G on koduväljakul esimese poolaja järel kaotusseisus Lorienti vastu Maxwelli omaväravast ja Aliadiere viimasel lisaminutil löödud väravast 0-2. Kas on sündimas juba esimese vooru järel suurüllatus?

Nonii, Ibra lõi 64. minutil ühe tagasi. Läheb põnevaks!

Ibra 90. minutil penaltist 2-2 ja Lorient kümnekesi. Huvitavad lisaminutid ees!

Saadi viigipunkt vähemalt kätte :D

Mask
12.08.12, 00:24
Mängust endast sai veidi Prantsusmaa teemas kirjutatud, kuid paar positiivsemat asja märgiks siin ära.

Esiteks müts maha Ancelotti ees, et on julenud kahe hooaja vahel (ka sõprusmängudes oli Douchez põhimees) Sirigu, kes eelmine hooaeg oli täitsa tubli, postidevahel Nicolas Doucheziga asendada. Tegelikult ei vääri kumbki taseme poolest pingi soojendaja rolli, kuid keegi neist peab. Eelmine hooaeg tegi seda prantslane, kes eelnevalt tegi superhooaja Rennesi ees ega väärinud pinginühkimist, sel hooajal siis Sirigu kord? Vähemalt nii tundub olevat hooaja algul.

Teine positiivne üllatus oli tegelikult noor Marco Verratti, kes ilusate söötudega sügavalt keskväljalt kaaslasi toitis. Täitsa mõistetav, miks teda nooreks Pirloks kutsutakse. Sama miinuspooleks oli tema rumalad pallikaotused keskvälja, mida ta tegi pisut liiga palju ja tihti.

ElNino9
12.08.12, 11:58
miks pastore ei mänginud

Mask
12.08.12, 12:48
miks pastore ei mänginud

Mängukeeld.

ElNino9
12.08.12, 16:25
kauaks?
aga motta

Mask
12.08.12, 17:46
kauaks?
aga motta

Motta ja (eeldades järgmist küsimust) Sissoko on vigastatut. Motta EM finaalist saati ja on väljas veel umbes kuu aega. Pastore mängukeeld peaks järgmiseks mänguks läbi olema.

atleticomadrid
13.08.12, 11:48
Selline algus sis superhyper rahameeskonnalt. Pisut rabe.

dontastik
20.08.12, 00:10
Olgu see viimane kord, kui ma P$G peale raha panen. Mängu ei näinud kuna samal ajal käis Barcelona - Real Sociedad, aga vaadates livescore ja nähes sealt vastu vaatamas 0-0 ja Lavezzi saadud punast kaarti, tundub, et midagi on selle P$G'ga hetkel lahti. Loodetavasti kasutaja Mask nägi mängu ja võtab selle paari lausega kokku.

Iceman
20.08.12, 00:11
PSG ainult viiki oskabki mängida? 6 viimast mängu viiki mängitud.

Mingi tulede jama oli ka lisaajal vist? et lõpus 10min oodati tulede taastumist ja siis mängiti viimased 2minutit ära.

maggio
20.08.12, 00:14
See tulede jama oli küll koomiline. Oskab keegi öelda miks Zlatan poiss ei mänginud?

zelee
20.08.12, 00:16
zlatan on katki praegu

orbitaaljaam
20.08.12, 00:17
Vigastus peaks olema. Sõpakas vs brasiilia osales ka tribüünil pealtvaatajana

Mask
20.08.12, 00:17
Olgu see viimane kord, kui ma P$G peale raha panen. Mängu ei näinud kuna samal ajal käis Barcelona - Real Sociedad, aga vaadates livescore ja nähes sealt vastu vaatamas 0-0 ja Lavezzi saadud punast kaarti, tundub, et midagi on selle P$G'ga hetkel lahti. Loodetavasti kasutaja Mask nägi mängu ja võtab selle paari lausega kokku.

Vaatasin poole silmaga. Üsna nutune oli see PSG. Ajaccio oleks väärinud isegi võitu. Minu arvates läheb Ancelotti võõrsilmängudele peale liialt konservatiivse taktikaga.

@ Iceman. Nii oli.

Mõnuagent 007
20.08.12, 00:18
OOSSOM!!! Ma ei saa aru, et kas Lavezzi ja see lakipeaga poiss kunagi nagu päris jalgpallurid ka olnud on?

Mask
20.08.12, 00:23
Lakipeaga? Pastore? Ma pole ausalt öeldes tema hype'st ka seni aru saanud. Kohati näitab maailmataset, kuid üsna tihti kaob täitsa ära.

Mõnuagent 007
20.08.12, 00:27
Lakipeaga? Pastore? Ma pole ausalt öeldes tema hype'st ka seni aru saanud. Kohati näitab maailmataset, kuid üsna tihti kaob täitsa ära.

Pastore muidugi. Kõige mõttetum raharaisk jalkamaailmas pärast Kakat.

Epic
20.08.12, 00:31
Liiga põnevuse mõttes igati kasulik, et PSG ei saa kuidagi moodi tuure üles. Edasi mängud Bordeaux ja Lille'iga. Kohati suudeti hästi mängu kontrollida, aga no tõesti, kui väljakul pole ühtegi traditsioonilist ründajat, siis on raske väravaid lüüa, sest keskelt lihtsalt puudub üks mees, kes ära koksaks.

cannuman
20.08.12, 00:32
Pastore muidugi. Kõige mõttetum raharaisk jalkamaailmas pärast Kakat.

Carrlol?

Lavezzi oli viimased aastad Itaalias ikka megavinge

Mõnuagent 007
20.08.12, 00:53
Carrlol?

Lavezzi oli viimased aastad Itaalias ikka megavinge

Carrol on naljakas vähemalt. Need vennad pole.

jalkamatuu-
20.08.12, 11:14
Tegelikult on selline algus väga huvitav, saab näha kas ja kui kiiresti meeskond end kogub, kui nad oleks esimesest voorust alates vaid võite võtnud oleks üsna igav olnud .

HellBoy22
27.08.12, 12:18
PSG on ehe näide, et rahaga meistermeeskonda ei tee.

Mõnuagent 007
27.08.12, 12:36

Anna aeg ader seada jne.

Converse
27.08.12, 13:17

erand kinnitab tavaliselt reeglit, aga sellist argumenti on liiga vara veel esitada

krissucool
27.08.12, 16:16
Noo Chelsea ja City on ehtsad näited, et rahaga teeb meistermeeskonda.On vaid natuke aega vaja.

football2u
28.08.12, 11:36
Noo Chelsea ja City on ehtsad näited, et rahaga teeb meistermeeskonda.On vaid natuke aega vaja.

Ega Ibra selle adra seadmise käigus just eriti nooremaks ei jää ning selle hooaja (korraliku) tiitlita lõpetamine oleks ikka mässiv pettumus nii neile kui ka fännidelejamuudeleloomadele.

Montag
30.08.12, 20:19
Kaua polnud vaja oodata:
Ibra ja Nene (http://blogs.bettor.com/Zlatan-Ibrahimovic-and-Nene-clash-in-a-training-session-a183736)

zelee
03.09.12, 21:39
Van der Wiel (http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/1150144/paris-saint-germain-complete-€6-million-van-der-wiel-deal?cc=5739) ka lisaks siis. Natuke paljuks ei lähe juba?

marv3llous
03.09.12, 21:51
Korralik komplekteeritus on edu valem. Normaalse hinnaga normaalne täiendus Ligue 1 taseme kohta. Kui sheik ära ei tüdine siis paari aasta jooksul võib projektist stabiilne CLi veerdandfinalist kindlasti saada.

Mask
14.09.12, 16:35
Van der Wiel (http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/1150144/paris-saint-germain-complete-€6-million-van-der-wiel-deal?cc=5739) ka lisaks siis. Natuke paljuks ei lähe juba?

Oleks tegemist olnud järjekordse poolkaitsjaga, siis võiks seda isegi väita, kuid kaitset ja just eriti äärekaitset oli vähemalt minu silmis vaja küll pealinlastel täiendada. Kas Van der Wiel on just edasiminek võrreldes nüüd ka koondises figureeriva Jallet'ga - seda on raske hetkel öelda. Nii palju kui olen kuulnud/lugenud, siis hollandlane on viimasel aastal oma arengus pigem seisma jäänud (või isegi sammu tagasi astunud) aga võibolla tuleneb see näiteks sarnaselt Moussa Sissokoga sellest, et ühes klubis on juba pikalt ja üsna noorest peast mängitud ja selletõttu ka veidike mugavaks muututud. Selles suhtes peaks keskkonnavahetus noorele hollandlasele kasuks tulema.

http://www.ligue1.com/images/photos/articles/web/fiche/1213_PSG_VanderWiel.jpg
VAN DER WIEL: 'AN HONOUR TO JOIN PSG' (http://www.ligue1.com/ligue1/article/van-der-wiel-an-honour-to-join-psg.htm)

Jasper
22.10.12, 00:40

voilà veel öelda ei saa, aga - http://soccernet.espn.go.com/tables/_/league/fra.1/french-ligue-1?cc=5739

M13
17.11.12, 19:55
Üheksa mehega Rennes võidab PSGd. Peab meeldima.

ElNino9
17.11.12, 21:49
hea meel Lavezzi ja Nene üle

jamesblake
18.11.12, 10:38
Okei, Pariisi klubil on palju raha ja kähku sebitud tähtmängijad, ent see pea üleüldine kahjurõõm kui neil halvasti läheb, see ammendab. Millal üle saadakse?

Mõnuagent 007
18.11.12, 12:04
Okei, Pariisi klubil on palju raha ja kähku sebitud tähtmängijad, ent see pea üleüldine kahjurõõm kui neil halvasti läheb, see ammendab. Millal üle saadakse?

Ei saadagi, kuna igasugu hämaral teel endale raha kokku ajanud turbanid peavad kaotama.

Pints
18.11.12, 16:01
Miks on "Vana Raha" parem kui "Uus Raha"?
Iga klubi peab kuskilt alustama ja totter on jonnida, sest nad said endale alles hiljuti jõuka omaniku. Arsenalil on rikkad omanikud, ManU'l on jõukad omanikud jne. Minu arvates igasugune konkurents on tervitatav, ei kiida heaks meeletut ülemaksmist mängijate eest aga hea meel, et Prantsusmaal on lõpuks klubi, mis jaksab kulutada mängijate peale, mitte teistele mängijaid ainult kasvatada.

Mõnuagent 007
18.11.12, 16:38
Iga klubi peab kuskilt alustama ja totter on jonnida, sest nad said endale alles hiljuti jõuka omaniku. Arsenalil on rikkad omanikud, ManU'l on jõukad omanikud jne. Minu arvates igasugune konkurents on tervitatav, ei kiida heaks meeletut ülemaksmist mängijate eest aga hea meel, et Prantsusmaal on lõpuks klubi, mis jaksab kulutada mängijate peale, mitte teistele mängijaid ainult kasvatada.

Jah, muidugi tore, et nad tulevad ja puha. Aga samamoodi on tore, kui selliselt puhtalt rahaga ostetud meeskonnad saavad kolakat nendelt meeskondadelt, kus selle meeskonna ehitamine loogilisemalt käinud on. Muud ei olegi viga.

Pints
18.11.12, 16:48
Olen täitsa nõus, et pea alati on tore kui outsider suudab suurt rikast meeskonda võita ja tõestada, et saab ka teisiti meeskonda komplekteerida kui staare kokkuosta ;)

Milanista
18.11.12, 18:52

Ma arvan, et isegi Manu ja Arsenali omanikud pole nii rikkad(põmmpõmmid) ,et osta endale klubisse 40pluss miljoni eest mingi pastorenässi

Pints
18.11.12, 19:22
1 Dimitar Berbatov from Tottenham Hotspur £30.75 million
2 Rio Ferdinand from Leeds United £29.3 million
3 Juan Sebastián Verón from Lazio £28.1 million

aga jah €39.8 millionit on ehk tõesti palju Pastore eest, samas oleneb kellega võrrelda seda tehingut (Torres, Carrol, Downing, Martínez või Zlatan Ibrahimović £37m (and Samuel Eto'o) jne. )
Kõik oleneb kontekstist. Summad on tõesti suureks läinud jalgpallis ja kohane on juba rääkida sealsest hindade "mullist", mis ilmselt kunagi ka lõhkeb.

Epic
18.11.12, 19:45
Pastore on Pariisi nagu Robinho kord oli City'is. Suure raha eest ostetud staarihakatis, kellega end kaardile asetati.

M13
01.12.12, 23:01
Ma ei tea, miskipärast on mul jälle rõõmus meel, et PSG kaotas.

Epic
01.12.12, 23:14
Juhus või mitte, aga Pariisi probleemid on alguse saanud sellest, mil Zlatan ASSE vastu endale selle idiootse punase teenis ja Lavezzi taas koosseisu hakkas kuuluma. Sügisring peaaegu läbi ja Ancelottil pole endiselt aimugi, mis võiks olla tema tugevaim koosseis. Kaitseliinis mängivad ka mehed vist Domenechi loogika kohaselt ehk siis astroloogia ja võimalik, et ka tuulesuuna järgi.

Aga vähemalt lüüakse väravaid ja pole igavad mängud.

Mask
02.12.12, 13:49
Saab huvitav olema, kui kaua Katari kommionudel (ja Leonardol) kannatust jätkub Ancelotti suhtes, kui nii edasi läheb. Lyon on juba viie punkti kaugusele libisenud ja 15. vooru lõpuks võidakse end alles 4ndalt tabelikohalt leida.

karl54
02.12.12, 16:18
Saab huvitav olema, kui kaua Katari kommionudel (ja Leonardol) kannatust jätkub Ancelotti suhtes, kui nii edasi läheb. Lyon on juba viie punkti kaugusele libisenud ja 15. vooru lõpuks võidakse end alles 4ndalt tabelikohalt leida.

Jep ja Ibra on ka mõttetu vend, Gomis saab mööda kohe tast, aga kahju, et Lyoni võiduga katkeb üks ilus seeria - Lyon, Bordeaux, Marseille, Lille ja Montpellier, ehk siis iga aasat uus meister.

Mask
03.12.12, 21:05
Pisut vara veel kellegile medaleid kaela riputada. Pole me ju veel poole hooaja pealgi.

Aga Prantsusmaa meedia räägib, et Ancelottil ja ka Leonardol ei pruugi pikka pidu olla. Kõlavamate nimede saamist peateeneritoolile tuleb vast veel oodata kuni suveni, kuna mõned mehed on praegu veel teiste klubidega seotud, kuid selle ajani tahetakse juttude järgi Ancelotti asendada Eric Geretsiga, kes varem on PSG rivaali Marseille`d juhendanud (Beniteze saaga Prantsusmaa versioon). Suvel loodetakse peatreeneriks tuua kedagi nimekirjast, kuhu kuuluvad Pep Guardiola, Arsene Wengeri ja Jose Mourinho nimed.

_AI_
05.12.12, 14:58
Pep ja Ibra, käest kinni ja loojangu poole ratsutamas? Seda tahaks minu silmadki näha.

decrakas
06.12.12, 00:40
Pep ja Ibra ... Kes ütleb et Pep tagasi tulles sama taktikat kasutab... ? Ehk uue taktikaga ka Ibrale on koht

Kasepats-Pidur
06.12.12, 09:59
Pep ja Ibra ... Kes ütleb et Pep tagasi tulles sama taktikat kasutab... ? Ehk uue taktikaga ka Ibrale on koht

http://2.bp.blogspot.com/-PTyRfBSxDp0/UFdv7HEmCKI/AAAAAAAAF4M/-77uZ3_da6o/s1600/9789100127411_xlarge.jpg

I felt like crap when I was sitting in the locker room with Guardiola staring at me like I was an annoying distraction, an outsider. It was nuts. He was a wall, a stone wall. I didn’t get any sign of life from him and I was wishing myself away every moment with the team.

Then Guardiola started his philosopher thing. I was barely listening. Why would I? It was advanced bullshit about blood, sweat and tears, that kind of stuff.

Mourinho is Guardiola’s opposite. If Mourinho brightens up the room, Guardiola pulls down the curtains and I guessed that Guardiola now tried to measure himself with him.

I asked for a meeting with Guardiola – for a discussion, not an argument. I said I was being used in the wrong way and that they shouldn’t have bought me if they wanted another type of player.

I told him what a friend had said to me – ‘you bought a Ferrari but drive it like a Fiat’. The chat seemed to go well but then Guardiola started to freeze me out.

I would walk into a room; he would leave. He would greet everyone by saying hello, but would ignore me. I had done a lot to adapt – the Barca players were like schoolboys, following the coach blindly, whereas I was used to asking ‘why should we?

(Guardiola) was staring at me and I lost it. I thought ‘there is my enemy, scratching his bald head!’. I yelled to him: ‘You have no balls!’ and probably worse things than that.

I added: ‘You are shitting yourself because of Jose Mourinho. You can go to hell!’. I was completely mad. I threw a box full of training gear across the room, it crashed to the floor and Pep said nothing, just put stuff back in the box. I’m not violent, but if I were Guardiola I would have been frightened.

marv3llous
17.12.12, 09:03
Zlatan ikka toodab:

http://i.minus.com/ibtVdai030kFt6.gif

football2u
02.01.13, 17:18
PSG on hetkel mängimas Lehkwiya vastu väga kaunist jalgpalli, viitan tähelepanu just teisele väravale.

Pints
06.01.13, 23:46
Karikamäng Arras vs PSG lõppes siis 3:4
Mängu ise ei näinud aga mainimist väärib, et Arras pallib alles 5. liigas.

epicap
11.01.13, 22:50
Punane kaart Thiago Mottale!
https://lh4.googleusercontent.com/-YzuahXYRH8U/UPB61Ti-3pI/AAAAAAAAAKo/gfnfs74IzqI/s646/Untitled.png

epicap
12.01.13, 00:03
Milline mäng! 0-0 aga võimalusi oli liiga palju! Zlatan veits koba täna ja ei tea kui tõsiseks T.Silva vigastus osutub, mingi venitus ilmselt. Lucas on super imelaps MotM!

football2u
12.01.13, 17:29
Lucas tegi ilusa debüüdi. Woohoo. Aga lahkunud on Nene, kes läks Katarisse sõna otseses mõttes raha teenima, meeskonna nimeks Al Gharafa. Oleks võinud kasvõi Santosesse või Milani minna. Jääb veidi mulje, et ta polnud piisavalt "staar", et PSG eest mängida ning väiksema nime pärast saadeti minema.

Ja kui mälu mind ei peta siis palju õnne Ibrale oma kauaoodatud number 10 üle :)

ElNino9
19.01.13, 12:08
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/psg-abitreener-hukkus-autoonnetuses.d?id=65553626

Jasper
21.01.13, 18:23
läbi pisarate tippu

http://www.youtube.com/watch?v=YiL5ORQRPFw

epli intekas Zlatani ihuajakirjanikuga - http://www.epl.ee/news/sport/zlatani-ihuajakirjanik-tegelikult-on-ta-soe-ja-paikseline-isiksus.d?id=65557086

Homie
31.01.13, 14:22
Becksiga Meistrite liiga play-offi!

Herr
31.01.13, 15:26
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/398005_10151207352416571_1260018042_n.jpg
Becksi facebookist: On way to Paris, excited. I will update you all later

decrakas
31.01.13, 15:46
becksi söödud ja zlatan ees, valus combo saab olema + kõik see muu mansa seal

zelee
31.01.13, 16:41
18.00 peaks PSG kodukalt pressikonverentsi nägema kus toimub becksi esitlus.

Zigmaister
31.01.13, 18:07
Ootan juba pingsamisi seda duot. Loodame, et ta on ka piisavalt vormis, et põhisse ennast kiirelt murraks.

dontastik
31.01.13, 19:06
David Beckham is giving the entire salary during his 5 months at PSG to a Paris children's charity.

zelee
31.01.13, 21:44
David Beckham has actually won more major trophies in his profesional career (18) than #PSG have in a 42-year history (17).

Redman
31.01.13, 23:04
Looks like Beckham deal will actually help PSG FFP struggles, no fee, wages to charity wont count as spending and Becks will bring in bucks.

atleticomadrid
01.02.13, 22:48
Beckham puhtalt äri tegemiseks sinna meeskonda ka ostetud on. Mänguliselt ei oma tähtsust kas ta on seal või ei.

jamesblake
03.02.13, 12:27
Ei ole tõesti süviti Becksi tegemisi jälginud juba mitu-mitu aastat ja küsikski kohe teadjamatelt, et kui suur reaalne mänguline impact Beckhamil selles satsis olla võiks?
Ei taha nagu seda ka uskuda, et ta seal ainult mingisuguseid karikamänge kümmekond minutit mängib, ausalt öeldes vataks Becksi he meelega CL-is üle hulga aja.

Pints
03.02.13, 16:24
Beckham = vorm on ajutine, klass on jääv. Platsinägemine ja söödud on endiselt head ja usun, et vahetusest sekkudest viimaseks 10 minutiks võib kogemusega abiks olla kül.

Zigmaister
07.02.13, 12:52
Homme siis võib näha juba Beksi väljakul, kui PSG läheb vastu "Bastia"`le. Ilmselt tuleb korralik ülejooks, kuna PSG vorm on kena, vastaste oma kõike muud, kui hea.

Zigmaister
09.02.13, 09:59
1908

Selline lugu, siis. Ibra lõi oma hooaja 21. värava, millega on ta vaieldamatu liider.

Meintz
09.02.13, 14:10
Homme siis võib näha juba Beksi väljakul, kui PSG läheb vastu "Bastia"`le. Ilmselt tuleb korralik ülejooks, kuna PSG vorm on kena, vastaste oma kõike muud, kui hea.

Nägin ka veidi mängu ning võin öelda, et Bastia vääris vähemalt viiki

Gameiro "Torres" oli ka päris lõbus

homeworld
12.02.13, 12:05
https://vimeo.com/59474067 Ibrahimovichi penalt reedel

Zigmaister
12.02.13, 15:24
Bastia õlid proovisid Ibrat töödelda, kuid asjatult, sellise egoga meest ei ole vist kudiagi võimalik vaimselt töödelda.

Mask
12.02.13, 17:51
Et siis kaks mängu järjest, kus vastane oleks võinud parema õnne korral viigipunkti kätte saada, kuid seda ei teinud, ja lähimad jälitanud on suutnud uuel aastal korrikult juba komistada. Bastia vastu antud penalti oli ka paras naljanumber. Viga tehti selgelt ja sirgelt kastist väljas.

Vahe jälitajatega on juba mugav ja karta on, et PSG siit nüüd ka omateed läheb.

Zigmaister
12.02.13, 22:42
Valencia - PSG mäng on kui mage koolisupp, kus Valencia on frikadellideks(neid pole seal ühti) ja PSG on ülejäänud kribu-kräbu. Kerge võit kipub tulema. Mehed nagu ei üritagi, aga skill on lihtsalt nii kõva, et realiseerivad.

Heku
12.02.13, 23:37
See punane oli küll väga kerge. Päris loll otsus kohtunikult, tüüp astus jalatald ees palli suunas ja ei puutunud vastast isegi(ei libistanud jalg/jalad ees) ja sai punase.... oeh..

nr9
12.02.13, 23:45
Täiesti lamp punane.

dontastik
12.02.13, 23:48
http://www.abload.de/img/untitled-12vtut0.gif

rainis007
12.02.13, 23:53
Haha, päris muhe. Selline liigutus on punane, aga kui näiteks nädalavahetusel Cabaye konkreetselt Dembele hüpeliigsesse lendas (tald ees) siis sai kollase kaardi :D . Loogika.

žurnalist
12.02.13, 23:58
Polnud samad kohtunikud ega sama liiga. Nii ei saagi ju midagi võrrelda. Ajaloo jooksul on sadu hullemaid juhtumeid ehk isegi kaardita jäänud... Usun ka, et kollast oli küll väärt, sest ohtlik ja mõttetu tackle oli see küll. Ja üldse frustratsioonihoos tehtud tacklid tuleb koheselt ära karistada. Aga punane... päris karm, teeb vähemalt tulevase mängu natuke põnevamaks. Veratti jääb ka välja kollaste tõttu?

dontastik
13.02.13, 00:08
3 - Zlatan Ibrahimovic picked up his third red card in the Champions League, only Edgar Davids has more in the competition. Bad.

Zigmaister
13.02.13, 08:39
Veratti jääb ka välja kollaste tõttu?

Just nii!

Zigmaister
17.02.13, 18:55
Hetkel mäng "Reims`i" vastu, rabedavõitu ta on, aga ollakse 0-1 P.E. Aubameyang väravast ees.

Shaq
17.02.13, 18:58
Hetkel mäng "Reims`i" vastu, rabedavõitu ta on, aga ollakse 0-1 P.E. Aubameyang väravast ees.

wrong topic, mate

marv3llous
22.02.13, 15:42
http://www.sport24.com/var/plain_site/storage/images/football/diaporamas/les-logos-du-paris-sg-de-1970-a-2013/2013/14659605-1-fre-FR/2013_full_diapos_large.jpg

PSG logod läbi aegade, täna avalikustati uusim (http://www.sport24.com/football/diaporamas/les-logos-du-paris-sg-de-1970-a-2013/2013#bloc_diapo).

Mask
22.02.13, 15:55
Ma kujutan ette, et PSG fännid sellest logo muutusest küll eriti sillas ei ole. Tekib tunne, et tegemist on mõne autotootja logoga. Siin paar hooaega tagasi nutsid nad ka siis kõvasti, kui meeskonna koduvormil polnud traditsioonilist triipu.

decrakas
22.02.13, 16:02
esimese asjana tuli ette see logo
1939

Jasper
25.02.13, 11:09
Ma just vaatasin, et Beckham tegi oma terve mängu kõige kiiremad jooksusammud värava löönud Pato juurde, et temaga koos pildile saada. Ilus esikaanepilt garanteeritud ja päev korda läinud.
http://24.media.tumblr.com/e6c6a7b42eb1992d7f54f36f0dcd9640/tumblr_mirfqxcvHc1qfvcb1o1_500.gif

http://24.media.tumblr.com/e3cb8ab8b07626951bbaf4545d952b5e/tumblr_mirfqxcvHc1qfvcb1o2_500.gif

http://24.media.tumblr.com/27b7067c83290ddc42fd277a24254f2b/tumblr_mirfqxcvHc1qfvcb1o3_500.gif

http://25.media.tumblr.com/6b11854e5cc853a595ff37e54df86dfe/tumblr_mirf22QbzB1qfvcb1o3_250.gif http://25.media.tumblr.com/a8a346b3ac0abb2860acdafdb06f666c/tumblr_mirf22QbzB1qfvcb1o4_250.gif

http://bringyoursister.tumblr.com/

Mask
25.02.13, 18:18
Mõlemad piltide peal olevad härrad on toredad mängumehed, kuid paraku mitte eilse mängu kangelased. Ibrahimovic oli eilse mängu kindlasti üks frustreerivamaid mängijaid PSG fännide jaoks platsil. Eriti teisel poolajal ei suutnud ta üldse Mendese ja N'Koulou vastu palli üleval hoida. Beckham pälvis küll palju tähelepanu, kuid seda pigem soojendust tehes.

PSG poolt tooks mina isiklikult välja kolmiku Lavezzi, Moura ja Sirigu. Lavezzi oli eile kohati OM-i kaitsjate jaoks mängimatu ja tekitas kohutavalt palju probleeme. Moura toitis meeskonnakaaslasi heade söötudega ja rabas keskväljal kõvasti (brassi kohta üllatavalt palju musta tööd tegi ja mootor tundub tal ka väga hea olevat). Sirigu tegi hea mängu väravas ja võttis paar väga head lööki ära (kaks Gignacu head võimalust ja kuidagimoodi oskas ta ka Valbuena löökidele ette jääda)

Edit: Seda ka veel juurde, et Ancelotti mängib liiga tihti ja liiga palju tulega niimoodi pärast sobilikku eduseisu ära vajumist. Marseille'st ja kasvõi Valenciast pisut kvaliteetsem meeskond võib neid väga valusalt ära karistada. Heal (ehk siis PSG jaoks halval) päeval ka pisut nõrgema kvaliteediga meeskonnad.

eika
28.02.13, 10:12
http://i51.fastpic.ru/big/2013/0228/8f/84a38d9506d7c21c38f10ffb20309a8f.gif
+
http://i51.fastpic.ru/big/2013/0228/55/1983c5426bad686c829087964cb8fd55.gif

Jasper
28.02.13, 13:17
Barton proovis Becksi kaudu ka tähelepanu saada?

Zlatan oleks võinud ikka vana dissiga vastata:
http://1.bp.blogspot.com/_7dYhBWUT97U/TLJgUlayS5I/AAAAAAAANx4/WDKwcnLX7tg/s1600/pic1284748547_30-782217.jpg

Mask
28.02.13, 17:05
Kas just proovis tähelepanu teenida aga oli õigusega frustreeritud, kui enamus 50-50 olukorrad kodumeeskonna kasuks vilistati. Eriline püha lehm oli Beckham, keda üldse puutuda ei tohtinud.

Sellele nina pikkuse näitamisele viinud olukorras hüppas Ibrahimovic oksad laiali Bartonile näkku.

Jasper
28.02.13, 22:29
Temaga prooviti ka plõksida, aga Becks tegi lihtsalt soengu korda
http://www.hapshack.com/images/inbuD.gif

Mask
28.02.13, 22:47
Temaga prooviti ka plõksida, aga Becks tegi lihtsalt soengu korda
http://www.hapshack.com/images/inbuD.gif

Õlg õla vastu võitlus ja Jordan osutus lihtsalt tugevamaks. Vile muidugi läks Beckhami kasuks.

http://www.youtube.com/watch?v=Ufk0Bvn0V2U&feature=player_embedded

See plõksimine peale kukkumist polnud Jordani puhul ilus, kuid sellised tulised intsidendid teevadki derbidest õiged derbid.

Meintz
03.03.13, 12:36
trololol
http://www1.skysports.com/football/news/11095/8537262/Leonardo-Psg-Not-Suited-To-French-League

"We are perhaps not made to play in these types of games," the Brazilian told Infosport. "We created a team to play in the Champions League, not the championship.

karljorks
06.03.13, 20:58
Tänane koosseis : Sirigu; Jallet, Alex, Silva, Maxwell; Matuidi, T.Motta, Chantôme; Lucas Moura, Pastore, Lavezzi.

F.Totti
06.03.13, 23:31
Endale isiklikult on PSG Prantsusmaa sümpaatseim tiim. Raha rahaks , seda peab olema kõigil, kes tahavad vähegi kusagil kaasarääkida, mina nende püüdlusi pahaks ei pane.

Ja see pole klubide süü, et rahasummad on nii ulmeliseks läinud, nii üleminekute kui palkade kohapealt.Igasugused ülikondades ametnikud oleksid võinud ammu pidurit tõmmata, aga ka neid huvitab raha.

Miks mulle PSG meeldib, põhjus ilmselt Ludovic Giuly-s kes aastaid tagasi Romat esindas ja üsna sümpaatse mängumehena mõjus, pallis ta umbes samal ajal ka PSG-s, enne kui need rahad sissevoolama hakkasid ja tema teeneid enam ei vajatud.Pariis on ilus linn nagu Romagi ja kahtlemata suure ajaloolise hõnguga.

Wingback
07.03.13, 15:15
Rooney võtate ära?

Mask
08.03.13, 14:29
trololol
http://www1.skysports.com/football/news/11095/8537262/Leonardo-Psg-Not-Suited-To-French-League
"We are perhaps not made to play in these types of games," the Brazilian told Infosport. "We created a team to play in the Champions League, not the championship.

Perhaps. :p

Kuniks Ancelotti oma aja hammasrataste vahele jäänud stiili harrastamist ei lõpeta, siis mõne suurema vastu võib asi koledalt lõppeda.

Kodus mängida nii argpükslikult Valencia vastu on muigama panev.

Aga kui kedagi kiita, siis Gameiro oli Valencia vastu tubli. Kahju, et ta PSG pingi peal oma karjääri raiskab.

ElNino9
19.03.13, 16:18
PSG-st lahkus siis Peguy Luyindula, läks ta siis Lindpere endisesse koduklubisse NYRB´i.
http://www.newyorkredbulls.com/news/2013/03/red-bulls-sign-forward-peguy-luyindula

Epic
20.03.13, 02:46
PSG-st lahkus siis Peguy Luyindula, läks ta siis Lindpere endisesse koduklubisse NYRB´i.
http://www.newyorkredbulls.com/news/2013/03/red-bulls-sign-forward-peguy-luyindula

See vana vist ei saanud viimase 2-3 hooaja jooksul kordagi platsile.

Ja kui jutt juba eks-mängijate peale läks, siis Nenel põnev elu Kataris.

http://www.youtube.com/watch?v=_nFGAC1FJBs

ElNino9
20.03.13, 09:25
See Nene vs Kharja oli küll päris haige, mõlemale mingeid karistusi seal ka jagatakse?

Mask
24.03.13, 14:09
Nalja kah!
http://l2.yimg.com/bt/api/res/1.2/S5WWcqNLsRofJTHisi3S3Q--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTYzMA--/http://media.zenfs.com/en/blogs/sptussowexperts/1364028626_196382_1364028717_noticia_grande.jpg

dontastik
26.03.13, 16:56
UEFA has reduced suspension of PSG forward Ibrahimovic from 2 to 1 game. He will be able to play both CL games against Barcelona. [md catr]

Meintz
02.04.13, 17:43
Kas näiteks City šeif on kunagi mõne videointervjuu andnud?
http://www1.skysports.com/watch/video/8612654/psg-money-well-spent?

zelee
02.04.13, 17:56
Kas näiteks City šeif on kunagi mõne videointervjuu andnud?
http://www1.skysports.com/watch/video/8612654/psg-money-well-spent?

Ma olen suht kindel, et city seif ei saa intervjuud anda. Sheik(h)i ikka mõtlesid ;)

Crackerz
02.04.13, 23:45
Siiralt loodan, et Ibra võtab end järgmiseks mänguks kokku ning mängib end vähemalt ühest barca mängjast mööda.
Kurb oli vaadata kuidas järjepidevalt andis rünnakutel palli ära.
Sirigu käis ka korduvalt närvidele enda kiirete lahti mängimistega ning viimase välja tulemisega.

Daz Booob
03.04.13, 00:03
Üllatavalt sümpaatne mängupilt PSG poolt. Eks siin oma osa oli vastaste säästurežiimil, kuid väepealik Thiago Silva hoidis enda meeskonda väga hästi ohjes. Võiks öelda, et korduskohtumises võib Barca isegi üllatusmomendi osaliseks saada, sest vastastel motivatsiooni ja oskuste puudust pole.

wordprez
03.04.13, 00:04
Lucas Moura tho. Tundub, et haip sootuks asjata polegi. (tõsi, esimene nähtud PSG mäng tänavu). Thiago Silva pani ka 5+ esituse.

Panso
03.04.13, 01:13
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/22010759

Messi katki, kolmapäeval skänn kas Nou Campil mängida saab.

Mask
03.04.13, 23:04
Korduskohtumises paluks korralikku ketukat või nappi võitu (3:3 viik sobiks ka). Aga kui nüüd pisut erapooletumalt kirjutada, siis tuleb tõdeda, et mängiti positiivselt võrreldes enamus sel hooajal nähtud PSG mängudega. Stabiilsust küll jätkuvalt pole. Vajuti ju peale head 20 minti esimesel poolajal jällegi väga ära ja ka teisel poolajal oli pariislaste mäng päris kõikuv.

Õnne oli suluseisust löödud väravaga, samas seda ei olnud, kui kaks korda raame tabati. Alexis Sanchezi poolt teenitud penaltis ma väga veendunud ei ole. See mees kipub ikka üsna kergelt langema. Pettis ta ju penalti välja ka suvises sõprusmängus samade meeskondade vahel.

Eks igaüks otsustagu ise:
http://i.minus.com/ibc3xZ72rdWqXT.gif

Prantsusmaa vuti pooldajana kardan, et Barcelonas võib asi inetuks kiskuda (paralleele tuues AC Milaniga). Marseille pooldajana mul selle vastu poleks midagi. Eriti kui see neil jalad alt lööks ja pisut Prantsusmaa tiitlivõitlusesse taas põnevust tooks.

Tofoa
03.04.13, 23:53
Eks igaüks otsustagu ise:
http://i.minus.com/ibc3xZ72rdWqXT.gif

100% õige otsus kohtunikult penalti ja kollase kaardi näol. Reeglid on täitmiseks.

Jasper
08.04.13, 18:38
100% penalt. ei saa aru, miks mõned seda vaidlustavad
Dutch referee Bjorn Kuipers (40) will be in charge of Barcelona-PSG on Wednesday. Record Barcelona: 3W 1D 1L, Record PSG: 1W 0D 0L

He was the referee when Barcelona lost against Celtic Glasgow in first round.

sama mees, kes eelmine aasta Milani vastu. tuletame meelde Zlatani hinnangu (http://espnfc.com/news/story/_/id/1044454/milan's-zlatan-ibrahimovic-hits-out-at-favouritism-to-barcelona?cc=5739), lisades barca nutu UEFAle võib kindel olla, et kumbki võitskond seda vilistamist lihtsamaks ei tee.

Mask
08.04.13, 18:59
100% penalt. ei saa aru, miks mõned seda vaidlustavad

Ei üritagi (100%) kindlalt väita, et pennu polnud, kuid mulle tundub, et Sanchez on juba ennem puudet maha viskumas.

Jasper
09.04.13, 22:01
ütleme nii, et kui zlatanist ei tulnuks jalgpallurit, siis ta oleks praegu eeldatavasti vangis, aga rooney oleks ehitaja. umbes selline erinevus on neil minu meelest.

Pedro Pinto: If you weren't a footballer you would be a ...Zlatan: ****** (http://edition.cnn.com/video/?/video/sports/2013/04/09/quickfire-pinto-zlatan-ibrahimovic-psg.cnn)

Pedro: You're not a bad boy?
Zlatan: "I'm not. But if you want - I am!"
Pedro: LOL
Zlatan: LOL

amüsantne intekas - http://cnn.com/video/?/video/sports/2013/04/09/intw-pinto-zlatan-ibrahimovic-psg.cnn

Paneme siis juba selle CNN PSG lingi kah - http://cnn.com/video/?/video/sports/2013/04/04/paris-st-germain-behind-scenes-blanc.cnn

ElNino9
10.04.13, 20:48
PSG: Sirigu; Jallet, Thiago Silva, Alex, Maxwell; Verratti, Motta; Pastore, Lucas; Ibrahimovic, Lavezzi.
Varus: Douchez, Sakho, Armand, van der Wiel, Chantome, Beckham, Gameiro.
Kus nv-l suurepärase väravalöönud Menez on?

Jasper
10.04.13, 21:39
@1970_PSG 14m (https://twitter.com/1970_PSG/status/322052653972598784)
Jeremy Menez is not in the squad due to a thigh injury which he apparently picked up on Saturday. There was no hint in the build-up. #PSG

Montag
10.04.13, 22:33
Päris tubli esitus siiamaani, eriti positiivselt paistab silma Lucas. Lavezzi toodab seevastu veits liiga palju praaki.

Mõmmik
10.04.13, 22:34
Lucas ikka superhea, haigelt kiire ja tehniline, ootan teilt väravat teisel poolajal :)

žurnalist
10.04.13, 23:38
Täna on see päev, kus mulle võõrsilväravatesüsteem ei meeldi. Mõlemad mängud mängid viiki ja võidad või kaotad... bullshit. Aga noh, mis teha. Õiglane tulemus selliseid süsteeme arvestades.

F.Totti
11.04.13, 00:18
Täna on see päev, kus mulle võõrsilväravatesüsteem ei meeldi. Mõlemad mängud mängid viiki ja võidad või kaotad... bullshit. Aga noh, mis teha. Õiglane tulemus selliseid süsteeme arvestades.

Kusjuures ma ise mõtlesin sama, et võiks ikka lisaaeg ja penaltid olla, kui agregaat on viigis.

PSG mängis hästi ja isegi üllatavalt hästi Ancelotti taktikat arvestade saadi hakkama ja vasturünnakud olid üsna ohtlikud, kahju, et see 2-0 ära ei tulnud, oli see üsna õhus.

Peale Messi sissetulekut sai Barca oma mängu käima ja PSG head rünnakud ka sisuliselt sellega lõppesid,vahetused enam muutust ei toonud,Becksi oleks võinud vast tuua ennem sisse pikki palle andma,natuke nagu hiljapeale jäi.

Huvitav , et Messi sissetulekuga sai Barca äkitselt enesekindluse ja boosti tagasi, mis vahepeal oli juba kadumas, kui PSG võitis mitmel heal korral palli päris ohtlikest olukordadest kui Barca mehed puterdasid keskväljal.

Värav oli kenasti lahendatud ja Pastore lõpetas üsna meisterlikult olukorra,hea, et Lavezzi ei läinud sinna surkima ja jäi passiivsesse sulusse.

Võib-olla Menezest jäi puudu, kes oma kiiruse ja tehnilisusega oleks peavalu tekitanud lõpu eel, sest näiteks Lucasel oli lõpus ka kumm ikka väga tühi.

Aga üldiselt PSG üllatas, ma poleks osanud oodata, et nad Barcal elu nii raskeks teevad.

Busby
11.04.13, 00:33
Väga suur respect.Kahju, et 2. ära ei löödud.

Mask
15.04.13, 08:53
Võit Troyes' vastu polnud just kõige veenvam. Mängu ainukese värava lõi Troyes' klubis jalgpallihariduse saanud Blaise Matuidi.

Kõige rohkem meeldis mulle mängust aga see intsident:

http://www.youtube.com/watch?v=MUF0xIeV3v4&feature=player_embedded
Aeg Gameirol suvel edasi liikuda kuhugi, kus tema võimeid pisut rohkem hinnatakse. Kuus mängu vaid algkoosseisus alustanud (kõigil neil kordadel ka välja vahetatud), 16 pingilt sekkunud. Seda on ikka sigavähe. Selle kõige juurde kuus väravat.

Staadium
18.04.13, 14:03
PSG kukkus vàlja selle hooaja kôigist karikasarjadest kus ta osales. Kôige nukram asjaolu on aga see, et nad ei kaotanud ùhtki màngu. Nùùd on jàànud neile vaid L1 kinni panna.
http://l2.yimg.com/bt/api/res/1.2/43QnZ8W1p7nm0lPf6JO6wg--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTY0MA--/http://media.zenfs.com/fr_FR/Sports/Eurosport/992208.png

Mask
18.04.13, 19:12
Suur tükk pidigi suu lõhki ajama. Siin viimasel ajal tundub, et on jälle käärima läinud. Küll ei ole Ancelotti mängijatega rahul ja jällegi mõned mängijad Ancelottiga rahul.

cannuman
18.04.13, 22:17
Carlo tuleb suvel koju ära :)

Seaalsuses vist muidugi veel mitte.

Mask
22.04.13, 00:47
Nice`i väravavaht David Ospina tegi ikka kõik selleks, et PSG võidupunktid kindlalt kodus kätte saaks.

Thiago Silva ülimalt terava nurga alt löödud värav oleks vast üks hooaja vingemaid olnud, kui oleks see ära loetud.

Liikuvat pilti neist olukordadest kahjuks veel pakkuda ei ole.

Jasper
22.04.13, 01:17
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/760887039.gif

http://www.youtube.com/watch?v=aFlGly_Vxs8

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LIKopAPXMV4

samal ajal Marseille - https://twitter.com/MarseilleUK/status/326073733792006144

Mask
22.04.13, 08:57
Ospina kalad kah:

http://www.youtube.com/watch?v=ZHsPAvIM_mc

http://www.youtube.com/watch?v=djZNGhKeJrE

marv3llous
23.04.13, 17:32
Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 8m
WOW! PSG would have agreed a 4 year deal with Cavani, according to Radio RMC.

Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 6m
For this wondering, Radio RMC is always very well informed on PSG stuffs

Jamie Dalton ‏@JamieDalton82 5m
Zlatan don't wanna pay no 75% tax it seems. €8.5m over 4 years for Cavani. RMC stress deal only agreed between Leo and Cavani's people.

Ibral kopp ees?

Mask
23.04.13, 17:48
Ei imestaks. Nagu ajalugu näitab, siis suure ninaga rootslane ei püsi kuskil väga kaua.

Tofoa
23.04.13, 18:07
Ei imestaks. Nagu ajalugu näitab, siis suure ninaga rootslane ei püsi kuskil väga kaua.

Juventusesse tagasi.

decrakas
29.04.13, 01:10
Millega Beckham hakkama sai?

Jasper
29.04.13, 01:42
Millega Beckham hakkama sai?
see punane läheb kohtuniku südametunnistusele

http://www.dailymotion.com/video/xzex49_beckham-sent-off_sport#from=embediframe

Jasper
06.05.13, 10:40
haha. rat has the moves.
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/766766558.gif
võib vist hakati kirjutama uudiseid Müllerist PSG'sse.

context

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P6dyr6ybD8Y

Mask
06.05.13, 18:47
haha. rat has the moves.
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/766766558.gif

Sellise käitumise eest võib veel LFP nii PSG-lt punkte maha kraapida.

Mask
19.05.13, 14:19
Cirque d'Hiver otsib oma kloune taga.

http://www.football-shirts.co.uk/fans/wp-content/uploads/2013/05/psg.jpg

Tofoa
19.05.13, 20:21
Cirque d'Hiver otsib oma kloune taga.

http://www.football-shirts.co.uk/fans/wp-content/uploads/2013/05/psg.jpg

Beckham ei lasknud oma juukseid näppida?

Mask
19.05.13, 23:39
PSG's sporting director Leonardo told sports daily L'Equipe: "Carlo asked to leave for Real Madrid but we want him to stay.
"No decision has been made. Our priority is still that he stays. We have never contacted other coaches."

"They (Real) came and I discussed it with them. He's got a contract with us for one more year...for me, he's here next year," Al-Khelaifi said on Monday.

Epic
30.05.13, 23:30
Leonardole siis 9-kuuline keeld (ei tea millest?) ja PSG-le tingimisi 3 miinuspunkti selle kohtuniku tõukamise eest.

karljorks
03.06.13, 22:27
http://www.youtube.com/watch?v=MUga24jTf6g

Hakkab kummitama.

Mask
21.06.13, 17:26
Kurjad jutud räägivad, et Laurent Blancist on saanud/kohe-kohe saamas uus PSG peatreener. Arvestades, mis vahenditega ta Bordeaux Prantsusmaa meistriks tüüris, siis hakka või kartma PSG domineerimist järgmistel hooaegadel.

Mask
22.06.13, 13:28
Ja veel. Räägitakse, et Fabien Barthez on samuti liitumas pealinlaste treeneritepingiga. Marseille fänne kurvaks tegev uudis.

dontastik
04.07.13, 23:38
BREAKING: Diário de Notícias journalist Gonçalo Lopes claims Paris Saint-Germain have made a €64M bid for Uruguayan forward Édinson Cavani.

Gonçalo Lopes also claims Cavani said yes to Mourinho but Napoli wanted more money.

Eks siis paistab, kas tõesti Cavani, keda pikalt seostati Chelsea, Manchester City ja ka Real Madridiga peale seda, kui Ancelotti pukki pandi, on siirdumas hoopis P$G-sse.

mihkel555
05.07.13, 00:13
Sky Italia sõnul on Cavani ka personal termsid kokku leppinud, 5-aastane leping, €8m aastas.

Mask
10.07.13, 21:38
Leonardo lahkub pärast 13-kuulie bani saamist (peale üleminekuteakna sulgumust). Ilmselt võib nüüd Lõuna Ameerika staaride sissejooks sellega lõpu saada. Jutud käivad ka, et mitmed staarid eesotsas Thiago Silvaga soovivad lahkuda.

Scarhead
10.07.13, 22:05
Jutud käivad ka, et mitmed staarid eesotsas Thiago Silvaga soovivad lahkuda.

Niikaua see pidu kestiski?! Reaalsus hakkab lõpuks mõnele kohale jõudma.

Epic
10.07.13, 23:09
No kui Barca pakub üle 30 miljoni ja Romast on kohe soodsamalt võtta noorem Marquinhos, siis miks ka mitte. Või siis naljaga pooleks, nagunii peab kaitsest keegi ju ruumi tegema, et Cavani väljakule ära mahuks.

dontastik
10.07.13, 23:48
Sky Italia confirms PSG have made a €30M offer for Marquinhos. Raske uskuda, et Roma seda pakkumist vastu ei võta.

cannuman
10.07.13, 23:53
Romal pole väga varianti keelduda jah sellisest rahast.

Mask
11.07.13, 00:27
Kusjuures vähese Itaalia liiga vaatajana peab mainima , et Cavani jättis konfederatsiooni karikal väga võimsa mulje. See kuidas mees jõudis rabada nii kaitses kui ka ründes oli muljetavaldav. Minu arvates oli ta sel turniiril konkurentsitult parim mängija. Ses mõttes oleks sümpaatne, kui ta Prantsusmaal maanduks.

dontastik
13.07.13, 18:14
BREAKING - Marquinhos has agreed terms with PSG. Fee agreed between both clubs is €35M, done deal according to the reliable Estadão.

Kui kõik vastab tõele, siis

Marquinhos-PSG will be the 4th highest transfer for a CB in football history with €35M, only behind Ferdinand, Thiago and Thuram. [Estadão]

dontastik
15.07.13, 20:56
Edinson Cavani has passed his medical at PSG, and will be presented as a PSG player tomorrow.

Paris Saint-Germain have scheduled a conference for 16:00 CET tomorrow.

vaftre
16.07.13, 16:26
Cavani ka official. Kahju jällegist.

dontastik
16.07.13, 19:31
PSG have signed Edinson Cavani on a 5-year deal from Napoli for €64m.

http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/791108654.png?1373992696

If PSG sign Marquinhos for €35M then they have spent €270M in 2 seasons in Ligue 1.

Top 10 most expensive signings

https://pbs.twimg.com/media/BPT2LlXCMAAbJCd.jpg:large

Mask
16.07.13, 20:16
Cavani ka official. Kahju jällegist.

Blanci vedamisel tundub mulle see projekt pisut sümpaatsem ja nagu varem mainitud sai, siis Cavani jättis Konfederatsiooni karikal väga võimsa (ka iseloomu poolest tundub ta kordi sümpaatsem kui näiteks Ibrahimovic) mulje, mistõttu on tore teda Prantsusmaa liigas näha. Kui nüüd see suure ninaga rootslane kuhugi mujale saadetakse, siis minu silmis on sümpaatsuse poole pealt edasiminekut küll. Loodetavasti Blanc ikka prantslastele ka mänguaega jagab.

Mõned noored nagu Rabiot ehk pääsevad laenule. Värske Maailmameister juba laenati Valencienne'le välja.