PDA

View Full Version : Venemaa Premier Liiga 2012/2013



Leheküljed : [1] 2

telekavaataja
15.07.12, 14:51
Juba 20. juulil stardib Venemaa Premier Liiga uus hooaeg. Tänavu on esimene hooaeg, kus mängitakse sügis-kevad süsteemis. Seni pole selle liiga ennustusvõistlust olnud ning ma mõtlesin, et võiks käima lükata.

Ennustamist teeme lihtsas "1x2" süsteemis. Ennustus loeb siis kui see on tehtud enne mängu algust (siinkohal mainin, et Venemaal mängitakse üldjuhul kõik mängud erineval ajal).
Samuti kui keegi juhuslikult 2 korda ennustab, loeb esimene ennustus.
Tihtipeale lükatakse Vene liigas mänge edasi viimasel hetkel. Siis ei ole ilmselt mõtet uuesti ennustama hakata (v.a arvatud kui talviseid mänge kevade alguse peale lükatakse).

Ega siis midagi, panen esimese vooru mängud üles.

1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Dinamo Moskva
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan

telekavaataja
15.07.12, 14:52
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva x

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan x

karl54
15.07.12, 14:58
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj 1
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

Iceman
15.07.12, 15:48
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva x
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm x
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj 2
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

Gert700
15.07.12, 16:27
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

difender
15.07.12, 17:04
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva x
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj 1
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

Bart
15.07.12, 21:04
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

HellBoy22
16.07.12, 11:48
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj 2
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

mjaasa
16.07.12, 14:24
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

rabanne
16.07.12, 15:18
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

Tofoa
16.07.12, 22:03
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Dinamo Moskva x
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

jürks
17.07.12, 02:04
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

Blue Rock
20.07.12, 11:03
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj 1
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

Karla
20.07.12, 12:10
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva x
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

BlueBlackWhite-
20.07.12, 13:09
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar x

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

tauri3000
20.07.12, 17:40
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov x
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Dinamo Moskva 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 1
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj 2
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

Meintz
21.07.12, 15:20
1. voor
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva x
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 2

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm x
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj x
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 1

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2

telekavaataja
24.07.12, 15:52
Saigi esimene voor läbi.

Esimese vooru mängude tulemused:
20. juuli
18.00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskva 2:3 (2)

21. juuli
12.30 CSKA Moskva - Rostov 1:0 (1)
15.30 Volga Nižni Novgorod - Dinamo Moskva 1:0 (1)
19.00 Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva 1:2 (2)

22. juuli
14.00 Zenit Sankt Peterburg - Amkar Perm 2:0 (1)
16.30 Krylja Sovetov Samara - Terek Groznyj 1:1 (x)
19.00 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 2:1 (1)

23. juuli
18.30 FK Krasnodar - Rubin Kazan 2:1 (1)

Tabel pärast esimest vooru:

1.-7. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
8.-13. telekavaataja, karl54, difender, Hellboy22, Blue Rock, BlueBlackWhite- (5 punkti)
14.-15 Iceman, tauri3000 (4 punkti)
16. Meintz (3 punkti)

Kasutaja Meintz kahe esimese mängu ennustusi ei saa kahjuks lugeda, kuna nad olid tehtud pärast nende mängude lõppemist.

Panen üles ka järgmised mängud(NB! Esimene mäng jälle reedel):

2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar

telekavaataja
24.07.12, 15:53
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva x
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara x

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x

karl54
24.07.12, 16:07
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 2

HellBoy22
24.07.12, 16:44
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 1

difender
24.07.12, 18:21
2. voor

27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva x
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x

Blue Rock
24.07.12, 18:50
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva x
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala x

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 2

mjaasa
24.07.12, 19:55
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 1

rabanne
24.07.12, 22:07
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 2

Blue Moon
24.07.12, 23:41
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 2

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x

Meintz
25.07.12, 00:05
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 2

jürks
25.07.12, 14:46
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 2

aarekene
25.07.12, 16:10
=2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 2[/QUOTE]

Tofoa
25.07.12, 17:38
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 2

Meintz
25.07.12, 21:37
Heh viimased 4 ennustust on täpselt samad olnud:D

aarekene
25.07.12, 22:12
=]2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva x
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara x

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x[/QUOTE]

Bart
25.07.12, 23:45
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala x

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 1

Karla
26.07.12, 00:50
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x

Tofoa
26.07.12, 01:43
Heh viimased 4 ennustust on täpselt samad olnud:D

Minu arust aarekene ei ole inimene. Seega viimased 3.

Iceman
26.07.12, 13:50
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x

tauri3000
27.07.12, 11:00
2. voor
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar 1

BlueBlackWhite-
27.07.12, 12:36
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk X

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x

jürks
27.07.12, 17:49
27. juuli
19.00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1

28. juuli
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Dinamo Moskva 1
15.30 Amkar Perm - CSKA Moskva 2
18.00 Lokomotiv Moskva - Krylja Sovetov Samara 1

29. juuli
14.00 Rubin Kazan - Alanija Vladikavkaz 1
16.30 Spartak Moskva - Volga Nižni Novgorod 1
19.00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2

30. juuli
Terek Groznyj - FK Krasnodar x

telekavaataja
30.07.12, 21:27
2. vooru tulemused
Õnnitlen kasutajat Bart, kes ei suutnud ennustada vaid Amkari võitu CSKA üle. 7 punktiga võitis 2. vooru Bart ning tõusis ühtlasi üldliidriks. Kasutajad aarekene ja jürks ennustasid 2 korda. Palun olla tähelepanelikum. Kasutaja Gert700 ei ennustanud 2. voorus.

1. Bart (7 punkti)
2.-5. Hellboy22, mjaasa, Blue Rock, tauri3000 (6punkti)
6.-14. karl54, Iceman, difender, rabanne, Tofoa, jürks, Karla, Meintz, aarekene(5 punkti)
15.-16. BlueBlackWhite-, Blue Moon (4 punkti)
17. telekavaataja (3 punkti)
18. Gert700 (ennustamata)

Üldtabel
1. Bart (13)
2. mjaasa (12)
3.-8. Hellboy22, rabanne, Tofoa, jürks, Blue Rock, Karla (11)
9.-11. karl54, difender, tauri3000 (10)
12.-13. Iceman, BlueBlackWhite- (9)
14.-15. telekavaataja, Meintz (8)
16. Gert700 (6)
17. aarekene (5)
18. Blue Moon (4)

Voorudevõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7 punkti)

telekavaataja
01.08.12, 11:25
Natuke aega Venemaa jalgpalliliidul võttis, aga ametlikud algusajad on olemas kolmandale voorule.

3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan

telekavaataja
01.08.12, 11:25
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov x

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj x
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva x

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva x

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

karl54
01.08.12, 11:57
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov x

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 1
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva x

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar x
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm x
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva x

6. august
17.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Rubin Kazan 2

mjaasa
01.08.12, 12:23
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 2

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj x
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 2
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm x
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

rabanne
01.08.12, 16:11
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 2

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 2
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar x
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva x

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

Tofoa
01.08.12, 16:12
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov x

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj x
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva x

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar x
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Rubin Kazan 2

Bart
01.08.12, 17:14
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 1

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 1
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 2
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm x
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

Karla
01.08.12, 22:20
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 1

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 1
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj x
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva x

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

difender
01.08.12, 22:23
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 2

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj x
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva x

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm x
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

Iceman
02.08.12, 00:53
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 2

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg x
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 1
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm x
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Rubin Kazan 2

Blue Rock
02.08.12, 11:52
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 1

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg x
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 2
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar x
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Rubin Kazan 2

BlueBlackWhite-
03.08.12, 12:24
3.voor
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov X

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg X
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 1
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar X
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

tauri3000
03.08.12, 12:55
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 1

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 1
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 2
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Rubin Kazan 2

jürks
03.08.12, 14:06
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 1

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 1
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 2
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

Meintz
03.08.12, 18:34
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 1

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 1
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 2
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 2

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 2

telekavaataja
07.08.12, 14:53
3. voor väga üllatuslik seekord. Ühtegi viiki ei olnud.
Mängude tulemused
3.august
18.00 Mordovia Saransk - Rostov 3-0 (1)

4.august
12.30 CSKA Moskva - Zenit Sankt Peterburg 1-3 (2)
16.30 Alanija Vladikavkaz - Terek Groznyj 5-0 (1)
19.00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 3-1 (1)

5. august
16.00 Krylja Sovetov Samara - Kuban Krasnodar 2-1 (1)
18.00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 1-0 (1)
20.00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 0-4 (2)

6. august
17.00 Volga Nižni Novgorod - Rubin Kazan 1-2 (2)

Keegi ei suutnud pakkuda Krasnodari võitu Lokomotivi üle. Kasutajad Gert700, Hellboy22, Blue Moon ja aarekene ei ennustanud. Kasutaja Meintzi esimese mängu panust ei saa ma kahjuks lugeda, kuna see oli tehtud siis, kui mäng juba peal oli. Sellele vaatamata kogus ta tublit 5 punkti. Vooruvõitu jagavad kasutajad jürks ja tauri3000, kes said 6 punkti.

3. vooru tabel
1.-2. jürks, tauri3000 (6 punkti)
3.-4. Bart, Meintz (5)
5.-11. telekavaataja, Iceman, difender, Tofoa, Blue Rock, Karla, BlueBlackWhite- (4)
12.-14. karl54, mjaasa, rabanne (3)
15.-18. Gert700, Hellboy22, Blue Moon, aarekene (0)
Üldtabel
1. Bart (18 punkti)
2. jürks (17)
3. tauri3000 (16)
4.-7. mjaasa, Tofoa, Blue Rock, Karla (15)
8.-9. difender, rabanne (14)
10.-13. karl54, Iceman, BlueBlackWhite-, Meintz (13)
14. telekavaataja (12)
15. Hellboy22 (11)
16. Gert700 (6)
17. aarekene (5)
18. Blue Moon (4)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)

4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva
20.00 Rostov - Krylja Sovetov

telekavaataja
07.08.12, 14:54
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar x

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz x
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod 1

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala x
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

jürks
07.08.12, 15:48
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar x

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod 1

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

mjaasa
07.08.12, 16:57
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 2

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva x
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod 1

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala x
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 2

Tofoa
07.08.12, 18:59
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Ni˛nij Novgorod 1

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - An˛i Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

difender
07.08.12, 21:02
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar x

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod x

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala 2
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

karl54
08.08.12, 00:35
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Ni˛nij Novgorod x

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - An˛i Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Blue Rock
08.08.12, 14:43
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Ni˛nij Novgorod x

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk x
16.00 CSKA Moskva - An˛i Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 2

Iceman
08.08.12, 15:21
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar x

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva x
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod 1

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov x

rabanne
08.08.12, 17:14
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod x

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala x
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Bart
10.08.12, 13:47
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Ni˛nij Novgorod x

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - An˛i Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 2
20.00 Rostov - Krylja Sovetov x

tauri3000
10.08.12, 14:50
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Ni˛nij Novgorod 1

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - An˛i Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Meintz
10.08.12, 15:51
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Ni˛nij Novgorod 1

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - An˛i Makhachkala 1
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

Karla
10.08.12, 15:52
4. voor
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 1

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 1
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 1
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod x

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 1
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala x
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1

telekavaataja
13.08.12, 14:15
4. voor osutus seekord järjekordseks pähkliks. Ainukesena sai 6 punkti Blue Rock. Kasutaja Gert700 pole 3 vooru järjest ennustanud ning kaob tabelist, alati on muidugi võimalik tabelisse tagasi ilmuda, kui ennustada.
Lisaks Gert700-le ennustama jätsid ka aarekene, Blue Moon, BlueBlackWhite- ja Hellboy22.
Mängude tulemused
10. august
19.00 Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 2-1 (1)

11. august
12.30 Zenit Sankt Peterburg - Spartak Moskva 5-0 (1)
16.00 Lokomotiv Moskva - Alanija Vladikavkaz 2-2 (x)
18.30 Terek Groznyj - Volga Nižnij Novgorod 2-0 (1)

12.august
14.00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 0-0 (x)
16.00 CSKA Moskva - Anži Makhachkala 1-0 (1)
18.00 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 2-0 (1)
20.00 Rostov - Krylja Sovetov 1-2 (2)

4. vooru tabel
1. Blue Rock (6 punkti)
2.-4. Tofoa, tauri3000, Meintz (5)
5.-7. telekavaataja, karl54, jürks (4)
8.-12. Iceman, Bart, mjaasa, rabanne, Karla (3)
13. difender (2)

Üldtabel
1.-4. Bart, jürks, Blue Rock, tauri3000 (21 punkti)
5. Tofoa (20)
6.-8. mjaasa, Karla, Meintz (18)
9.-10. rabanne, karl54 (17)
11.-13. telekavaataja, Iceman, difender (16)
14. BlueBlackWhite- (13)
15. Hellboy22 (11)
16. aarekene (5)
17. Blue Moon (4)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)

Uus voor tuleb ennustamiseks siis, kui kõikide mängude algusajad on ametlikult kinnitatud.

telekavaataja
14.08.12, 11:27
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva
19.00 FK Krasnodar - Rostov

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar

telekavaataja
14.08.12, 11:28
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan x
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva x
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 1

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 1
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar x

mjaasa
14.08.12, 11:45
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 1
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj x
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 1

rabanne
14.08.12, 12:03
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov x

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 2

Tofoa
14.08.12, 12:18
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 1
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 1

BlueBlackWhite-
14.08.12, 13:36
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 1
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov X

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm X
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar X

karl54
14.08.12, 14:19
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan x
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Lokomotiv Moskva x
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg x

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm x
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 1

difender
14.08.12, 14:23
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj x
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg x

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 1

Meintz
14.08.12, 14:28
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 1
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov x

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 1
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 2

Blue Rock
14.08.12, 14:38
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan x
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj x
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg x

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 1
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 2

Bart
15.08.12, 20:10
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj x
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 2

tauri3000
16.08.12, 11:51
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 1
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov x

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg x

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 2

Karla
16.08.12, 21:55
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva x
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 1

jürks
17.08.12, 02:50
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 2
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov 1

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 1

Iceman
17.08.12, 09:54
5. voor

18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 1
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Lokomotiv Moskva 2
19.00 FK Krasnodar - Rostov x

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 2
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 2

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 2
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 2

telekavaataja
21.08.12, 12:18
Mängude tulemused
18. august
12.30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 2-1 (1)
16.30 Volga Nižni Novgorod - Lokomotiv Moskva 0-2 (2)
19.00 FK Krasnodar - Rostov 0-0 (x)

19. august
15.00 Dinamo Moskva - Terek Groznyj 1-2 (2)
17.30 Mordovia Saransk - CSKA Moskva 0-3 (2)
20.00 Anzhi Makhachkala - Zenit Sankt Peterburg 1-1 (x)

20. august
17.00 Krylja Sovetov Samara - Amkar Perm 0-2 (2)
19.00 Alanija Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 2-1 (1)

Väga raske voor oli ning seekordseteks keskmisteks punktideks olid 3-4. Tauri3000 suutis vooru kinni panna 6 täistabamusega ning tõusis ka kindlaks üldliidriks. Tabelist kukuvad välja lisaks eelmises voorus Gert700-le ka Hellboy22, Blue Moon ja aarekene.

5. vooru tabel
1. tauri3000 (6 punkti)
2.-4. Iceman, difender, mjaasa (5)
5.-9. rabanne, Tofoa, jürks, BlueBlackWhite-, Meitnz (4)
10.- 13. karl54, Bart, Blue Rock, Karla (3)
14. telekavaataja (1)

Üldtabel
1. tauri3000 (27 punkti)
2. jürks (25)
3.-5. Bart, Tofoa, Blue Rock
6. mjaasa (23)
7. Meintz (22)
8.-11. Iceman, difender, rabanne, Karla (21)
12. karl54 (20)
13.-14. telekavaataja, BlueBlackWhite- (17)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)

6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod

telekavaataja
21.08.12, 12:18
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva x
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar x
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 1

Bart
21.08.12, 12:50
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 1

Tofoa
21.08.12, 13:57
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Ni˛nii Novgorod 1

Meintz
21.08.12, 14:19
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva x
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz x

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar x
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod x

Blue Rock
21.08.12, 14:45
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan x
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Ni˛nii Novgorod 1

mjaasa
21.08.12, 17:31
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva x
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz x

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod x

difender
21.08.12, 17:53
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan x
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 1

jürks
21.08.12, 20:03
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 1

karl54
21.08.12, 20:31
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva x
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 1

rabanne
22.08.12, 08:30
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz x

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 1

Iceman
23.08.12, 13:37
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 2

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk x

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Ni˛nii Novgorod 1

Karla
24.08.12, 14:35
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz x

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 1

tauri3000
24.08.12, 20:34
6. voor
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva x
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 1

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 1
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 1

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod x

telekavaataja
28.08.12, 12:47
Mängude tulemused
25. august
12.30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 2-3 (2)
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Rubin Kazan 1-2 (2)
17.30 Terek Groznyj - Spartak Moskva 2-1 (1)
19.45 Rostov - Alanija Vladikavkaz 3-1 (1)

26. august
13.00 Amkar Perm - FK Krasnodar 2-2 (x)
15.30 CSKA Moskva - Krylja Sovetov Samara 3-0 (1)
18.00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 4-2 (1)

27. august
18.30 Kuban Krasnodar - Volga Nižnii Novgorod 6-2 (1)

Seekord oli voor veel raskem ning vooruvõit tuli ära 5 punktiga! Kuigi üldliider tauri3000 sai vaid 3 punkti, säilitas ta oma esikoha. Kasutaja BlueBlackWhite- jättis seekord ennustamata.

6. vooru tabel
1. telekavaataja (5 punkti)
2.-7. karl54, difender, Bart, Tofoa, jürks, Blue Rock (4)
8.-11. rabanne, Karla, tauri3000, Meintz (3)
12.-13. Iceman, mjaasa (2)
14. BlueBlackWhite- (0)

Üldtabel
1. tauri3000 (30 punkti)
2. jürks (29)
3.-5. Bart, Tofoa, Blue Rock (28)
6.-8. difender, mjaasa, Meintz (25)
9.-11. karl54, rabanne, Karla (24)
12. Iceman (23)
13. telekavaataja (22)
14. BlueBlackWhite- (17)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)

[B7. voor[/B]
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva

telekavaataja
28.08.12, 12:49
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva

7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov x
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm x

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2

karl54
28.08.12, 15:23
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj x
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm x

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala x
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva x

Tofoa
28.08.12, 16:37
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Rostov 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - An˛i Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 1

Meintz
28.08.12, 16:54
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov x
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala x
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2

difender
28.08.12, 18:29
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov 2
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm x

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 1

jürks
28.08.12, 20:22
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Rostov 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - An˛i Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva x

Blue Rock
28.08.12, 23:36
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Rostov 2
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 1

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - An˛i Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva x

mjaasa
29.08.12, 22:10
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov x
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar x
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2

Bart
30.08.12, 23:22
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 2
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva x

Karla
31.08.12, 18:41
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 2

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov x
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 2
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 1

tauri3000
31.08.12, 20:16
7. voor
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg -

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov 2
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar x
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2

Iceman
31.08.12, 21:07
7.voor

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov x
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 2

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 2
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 2
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2

telekavaataja
07.09.12, 15:00
Mängude tulemused
31. august
18.00 Mordovia Saransk - Zenit Sankt Peterburg 0-3 (2)

1. september
13.00 Rubin Kazan - Terek Groznyj 1-2 (2)
15.30 Volga Nižni Novgorod - Rostov 1-1 (x)
18.00 Alania Vladikavkaz - Amkar Perm 1-1 (x)

2. september
12.30 FK Krasnodar - CSKA Moskva 0-1 (2)
15.00 Dinamo Moskva - Kuban Krasnodar 1-2 (2)
17.15 Krylja Sovetov Samara - Anži Makhachkala 1-2 (2)
19.30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2-1 (1)

Mitte nii raske voor, kui kuues, kuid ikkagi keegi üle 5 punkti ei saanud (Tuleb tõdeda, et kui kasutaja Karla oleks oma ennustuse kolmveerand tundi varem postitanud, oleks ta vooruvõitja 6 punktiga). Seekord jätsid ennustamata kasutajad rabanne ja BlueBlackWhite-. Viimase jaoks oli see juba teine vahelejäetud voor.

7. vooru tabel
1.-3. telekavaataja, difender, Karla (5 punkti)
4.-7. Bart, mjaasa, Tofoa, Meintz (4)
8.-11. karl54, Iceman, jürks, Blue Rock (3)
12. tauri300 (2)
13.-14. rabanne, BlueBlackWhite- (0)

Üldtabelis on olukord väga põnevaks läinud ning esikohta jagab tervelt 4 kasutajat.
Üldtabel
1.-4. Bart, Tofoa, jürks, tauri3000 (32 punkti)
5. Blue Rock (31)
6. difender (30)
7.-9. mjaasa, Karla, Meintz
10.-11. telekavaataja, karl54 (27)
12. Iceman (26)
13. rabanne (24)
14. BlueBlackWhite- (17)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)

Nagu näha, pole viimase kahe vooruga keegi suutnud üle 5 punkti koguda. Äkki õnnestub see juba järgmises, 8. voorus.

Pööran tähelepanu, et 8ndas voorus on samuti üks reedene mäng!

8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar
19.00 Rostov - Dinamo Moskva

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara

telekavaataja
07.09.12, 15:00
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 2
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva 2

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara x

difender
07.09.12, 15:55
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 2
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva x

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva 1

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara 1

Meintz
07.09.12, 16:02
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 2
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva x

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva 1

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara 1

mjaasa
07.09.12, 18:31
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 2
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva x

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara x

jürks
09.09.12, 12:41
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 2
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva x

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara x

Tofoa
09.09.12, 15:53
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 An˛i Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva x

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Ni˛ni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara x

Blue Rock
09.09.12, 20:16
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan x
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 1

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 An˛i Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva x

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Ni˛ni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara 2

rabanne
12.09.12, 13:26
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan x
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva 1

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod x
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara 2

karl54
12.09.12, 23:34
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan x
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva x

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva x

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara x

Bart
13.09.12, 16:59
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 2
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva 2

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara 1

Karla
14.09.12, 16:40
8. voor
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 1

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva 2

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara X

Iceman
15.09.12, 14:09
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 1
16.30 Anži Makhachkala - FK Krasnodar 1
19.00 Rostov - Dinamo Moskva x

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Nižni Novgorod 1
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara X

telekavaataja
18.09.12, 11:57
Mängude tulemused
14. september
19.00 Zenit Sankt Peterburg - Terek Groznyj 0-2 (2)

15. september
12.30 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 1-0 (1)
16.00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2-2 (x)

16. september
14.00 CSKA Moskva - Alania Vladikavkaz 2-0 (1)
16.30 An˛i Makhachkala - FK Krasnodar 5-2 (1)
19.00 Rostov - Dinamo Moskva 1-0 (1)

17. september
16.00 Amkar Perm - Volga Ni˛ni Novgorod 3-2 (1)
18.30 Mordovia Saransk - Krylja Sovetov Samara 2-3 (2)

Minu suureks pettumuseks unustas/ei saanud see voor oma ennustuse jätta üks liidritest- tauri3000. Sellega kaotas ta väärtuslikud punktid ja langes üldtabelis. Muidu suhteliselt võrdne voor, kus saadi kas 3, 4 või 5 punkti (Meintz ja difender). Kasutaja BlueBlackWhite- kustutas end lõplikult üldtabelist jättes ka kolmandat vooru järjest ennustamata.

8. vooru tabel
1.-2. Meintz, difender (5 punkti)
3.-6. karl54, rabanne, Tofoa, Karla (4)
7.-12. telekavaataja, Iceman, Bart, mjaasa, jürks, Blue Rock (3)
13. tauri300 (0)

Mis puudutab üldtabelit, siis Tofoa on tõusnud ainuliidriks 36 punktiga.
Üldtabel
1. Tofoa (36 punkti)
2.-4. difender, Bart, jürks (35)
5.-6. Blue Rock, Meintz (34)
7. Karla (33)
8.-9. mjaasa, tauri3000 (32)
10. karl54 (31)
11. telekavaataja (30)
12. Iceman (29)
13. rabanne (28)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)

3 Vooru pole keegi üle 5 punkti saanud, ootame siis järgmist.

Pööran tähelepanu, et 9ndas voorus on samuti üks reedene mäng!

9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk

22. september
12.30 Volga Ni˛ni Novgorod - CSKA Moskva
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - An˛i Makhachkala

telekavaataja
18.09.12, 11:59
Vabandan, aga 1 mäng jäi vahelt 9ndas voorus, siin on siis täpne mängude graafik:

9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala




9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 1

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 1
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva 1

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

Tofoa
18.09.12, 14:54
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk x

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 2
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva 2

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

Meintz
18.09.12, 15:33
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 1

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 1
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva x

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

difender
18.09.12, 18:05
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 1

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 2
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva 1

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

Blue Rock
19.09.12, 19:06
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 1

22. september
12.30 Volga Ni˛ni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 1
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg x
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva x

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov x
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - An˛i Makhachkala 2

karl54
20.09.12, 11:20
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 1

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 1
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva x

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

jürks
20.09.12, 19:52
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 1

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 1
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva x

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

Bart
21.09.12, 12:56
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk x

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm x
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva 2

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

Karla
21.09.12, 15:06
9. voor
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 1

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 1
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva x

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

mjaasa
22.09.12, 14:19
22. september
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 2
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva x

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

Iceman
22.09.12, 15:29
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva 2

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 1
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 2

telekavaataja
25.09.12, 18:27
Mängude tulemused
21. september
18.00 FK Krasnodar - Mordovia Saransk 6-1 (1)

22. september
12.30 Volga Nižni Novgorod - CSKA Moskva 2-3 (2)
14.45 Dinamo Moskva - Amkar Perm 3-2 (1)
17.00 Krylja Sovetov Samara - Zenit Sankt Peterburg 2-2 (x)
19.15 Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva 0-3 (2)

23. september
14.00 Spartak Moskva - Rostov 3-1 (1)
18.00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1-0 (1)

24. september
18.00 Alania Vladikavkaz - Anži Makhachkala 0-1 (2)


Ilmselt on kasutajaga ja meie vahepealse liidriga- tauri3000- suhteliselt nigel seis, kuna 2 ennustamata vooru on teda kaugele tabelitipust jätnud ning tabelist eemaldumise oht on ka väga reaalne. Samas kõik teised said 5-6 punkti, peale mjaasa ja Icemani, kes natuke hilja ärkasid. Kerge voor, kus tugevamad võitsid üldjuhul oma. Ka kasutaja rabanne jättis seekord ennustamata.

8. vooru tabel
1.-5. telekavaataja, karl54, jürks, Karla, Meintz (6 punkti)
6.-9. difender, Bart, Tofoa, Blue Rock (5)
10. Iceman (4)
11. mjaasa (3)
12. -13. tauri3000, rabanne (0)

Üldtabel
1. -2. Tofoa, jürks (41 punkti)
3.-5. difender, Bart, Meintz (40)
6.-7. Blue Rock, Karla (39)
8. karl54 (37)
9. telekavaataja (36)
10. mjaasa (35)
11. Iceman (33)
12. tauri3000 (32)
13. rabanne (28)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)

Lõpuks saime 5-punkti needusest üle!

Seekord siis reedeseid mänge ei ole, vaid on selle eest 2 esmaspäevast mängu.

10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva
15.00 Anži Makhachkala - Volga Nižni Novgorod
17.30 Rostov - Rubin Kazan

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz

telekavaataja
25.09.12, 18:28
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva 1
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva 2
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj x

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Anži Makhachkala - Volga Nižni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan 2

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar x
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz x

difender
25.09.12, 19:00
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva x
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva 2
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj 2

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Anži Makhachkala - Volga Nižni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan x

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 1
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 1

mjaasa
25.09.12, 19:16
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva 1
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva 2
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj 2

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Anži Makhachkala - Volga Nižni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan 2

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 1
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz x

Meintz
25.09.12, 19:51
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva x
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva 2
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj 2

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 An˛i Makhachkala - Volga Ni˛ni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan x

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 1
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 1

Iceman
25.09.12, 20:41
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva 2
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva x
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj 2

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 An˛i Makhachkala - Volga Ni˛ni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan 2

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar x
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 2

Blue Rock
26.09.12, 00:16
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva x
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva x
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj 1

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 An˛i Makhachkala - Volga Ni˛ni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan 2

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 2
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz x

karl54
26.09.12, 17:45
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva 1
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva x
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj x

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 An˛i Makhachkala - Volga Ni˛ni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan x

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 1
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 1

Tofoa
27.09.12, 10:40
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva x
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva 2
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj x

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 An˛i Makhachkala - Volga Ni˛ni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan 2

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar x
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 2

Bart
28.09.12, 19:25
10. voor
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva 1
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva 2
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj 1

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Anži Makhachkala - Volga Nižni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan 2

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 2
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 2

jürks
29.09.12, 20:34
30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1
15.00 Anži Makhachkala - Volga Nižni Novgorod 1
17.30 Rostov - Rubin Kazan 2

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 2
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 2

telekavaataja
02.10.12, 19:57
Mängude tulemused
29. september
13.00 Zenit Sankt Peterburg - Lokomotiv Moskva 1-1 (x)
15.30 Amkar Perm - Spartak Moskva 1-3 (2)
18.00 Kuban Krasnodar - Terek Groznyj 2-1 (1)

30. september
12.30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 0-2 (2)
15.00 An˛i Makhachkala - Volga Ni˛ni Novgorod 2-1 (1)
17.30 Rostov - Rubin Kazan 0-4 (2)

1. oktoober
16.30 Krylja Sovetov Samara - FK Krasnodar 2-2 (x)
19.00 Mordovia Saransk - Alania Vladikavkaz 1-1 (x)


Väga seinast seina tulemused seekord. Kui vooruparimatel oli 4-5 punkti, siis halvimatel 1-2. Kasutaja tauri3000 on tabelist kustutatud. Kasutaja Karla ei ennustanud see voor. Kasutaja rabanne ei ennustanud teist korda järjest. Kurb, väga kurb.

10. vooru tabel
1.-3. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5 punkti)
4.-5. Bart, mjaasa (4)
6.-8. Iceman, difender, Meintz (3)
9. jürks (2)
10. karl54 (1)
11.-12. rabanne, Karla (0)

Kõik, kes tähelepanelikult seosu jälgivad, võisid tähele panna, et eelmise vooru TOP5-st õnnestus ennustus vaid Tofoal, mis tõstab ta kindlaks liidriks pärast möödunud kolmandikku.

Üldtabel
1. Tofoa(46 punkti)
2.-3. Blue Rock, Bart (44)
4.-6. difender, jürks, Meintz (43)
7. telekavaataja (41)
8.-9. mjaasa, Karla (39)
10. karl54 (38)
11. Iceman (36)
12. rabanne (28)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)

Voor algab juba reedel Tereki ja Rostovi mänguga!!!

11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Mordovia Saransk
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - An˛i Makhachkala
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg

telekavaataja
02.10.12, 19:58
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar x
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk x
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 1

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 2
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 2
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

mjaasa
02.10.12, 20:45
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara x

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 2
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 1
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

Blue Rock
02.10.12, 22:30
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Mordovia Saransk 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 1

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - An˛i Makhachkala x
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 2
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

karl54
03.10.12, 11:56
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 1

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 1
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 2
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

difender
03.10.12, 12:34
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk x
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 2

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 2
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva x
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

Tofoa
03.10.12, 14:50
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Mordovia Saransk 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 1

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - An˛i Makhachkala 2
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 1
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

Meintz
03.10.12, 16:25
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara x

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 2
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 1
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

Karla
05.10.12, 15:45
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 1

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 2
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva x
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

jürks
05.10.12, 17:47
11. voor
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 1

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 1
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 1

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 1
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 2
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

Bart
05.10.12, 19:58
6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 1
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk x
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 2

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala x
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 2
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 2

telekavaataja
09.10.12, 19:22
Mängude tulemused
5. oktoober
18.00 Terek Groznyj - FK Rostov 2-1 (1)

6. oktoober
13.00 Lokomotiv Moskva - Kuban Krasnodar 0-1 (2)
15.30 Volga Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 0-2 (2)
18.00 Alania Vladikavkaz - Krylja Sovetov Samara 2-2 (x)

7. oktoober
12.30 Dinamo Moskva - Anži Makhachkala 0-2 (2)
14.45 Rubin Kazan - Amkar Perm 0-1 (2)2
17.00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 0-2 (2)
19.15 FK Krasnodar - Zenit Sankt Peterburg 0-2 (2)

Väga raske voor ennustamise koha pealt. Vooruvõitjad said vaid 4 punkti. Kasutaja Iceman jättis ennustamata ning kasutaja rabanne on lõplikult kustatud tabelist. Ennustused jagunesid suhteliselt stabiilselt. Usun, et kui kasutaja Bart oleks Tereki mängu jõudnud ka ennustada, oleks temalgi 3 punkti.

11. vooru tabel
1.-3. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4 punkti)
4.-9. karl54, difender, Tofoa, jürks, Blue Rock, Karla, (4)
10. Bart (2)
11. Iceman (0)


Üldtabel
1. Tofoa(49 punkti)
2.-3. Blue Rock, Meintz (47)
4.-6. difender, Bart jürks (46)
7. telekavaataja (45)
8. mjaasa, Karla (43)
9. Karla (42)
10. karl54 (41)
11. Iceman (36)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz

Kuna Ametlikul Venemaa PremierLiiga kodulehel pole veel mängude algusaegu kinnitatud, siis ei hakka neid siia veel ka üles panema. Orienteeruvalt tulevad mängud ennustamiseks see reede (tuletan meelde, et vahepeal on koondiste mängud).

telekavaataja
11.10.12, 18:33
Niisiis panen järgmise vooru üles:

12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod

telekavaataja
11.10.12, 18:33
12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj x
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 1
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva x

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 1

mjaasa
11.10.12, 19:18
12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan x
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva x
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 1

jürks
11.10.12, 19:41
12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 1
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 1

difender
12.10.12, 15:59
12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz x

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 1
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 1

Blue Rock
13.10.12, 22:21
12. voor
20. oktoober
12.30 An˛i Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz x

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 2
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 2
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Ni˛ni Novgorod 1

Tofoa
15.10.12, 01:24
12. voor
20. oktoober
12.30 An˛i Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 1
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Ni˛ni Novgorod 1

karl54
17.10.12, 01:45
12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 1
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 1

Karla
19.10.12, 16:32
12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva 1
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan x
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 2

Bart
19.10.12, 17:37
12. voor
20. oktoober
12.30 Anži Makhachkala - Spartak Moskva 2
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 2
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 1

Iceman
20.10.12, 13:46
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 1
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan x
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 2
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 2

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Nižni Novgorod 1

telekavaataja
23.10.12, 11:10
Mängude tulemused
20. oktoober
12.30 An˛i Makhachkala - Spartak Moskva 2-1 (1)
15.00 Zenit Sankt Peterburg - Kuban Krasnodar 1-0 (1)
17.30 FK Krasnodar - Alania Vladikavkaz 2-0 (1)

21. oktoober
12.00 Amkar Perm - Terek Groznyj 0-1 (2)
14.15 CSKA Moskva - Rubin Kazan 2-0 (1)
16.45 Mordovia Saransk - Dinamo Moskva 1-2 (2)
19.00 Rostov - Lokomotiv Moskva 0-0 (x)

22. oktoober
18.00 Krylja Sovetov Samara - Volga Ni˛ni Novgorod 0-1 (2)

Eelmise vooru üks võitjatest Meintz jättis seekord ennustamata. Loodame, et ta ikka tuleb tagasi.

12. vooru tabel
1. telekavaataja(6 punkti)
2.-5. karl54, Tofoa, jürks, Karla(5)
6.-7. difender, Blue Rock(4)
8.-10. Iceman, Bart, mjaasa (3)
11. Meintz (0)

Üldtabelisse see voor midagi olulist ei muutnud, peale selle, et Tofoa liidripositsioon on nüüd veelgi kindlam.

Üldtabel
1. Tofoa(54 punkti)
2.-4. telekavaataja, jürks, Blue Rock(51)
5. difender (50)
6. Bart (49)
7.-8. Karla, Meintz (47)
9.-10. karl54, mjaasa (46)
10. karl54 (41)
11. Iceman (39)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4)
12. telekavaataja (6)

Olge tähelepanelikud! Järgmine voor stardib juba reedel ja kahe mänguga. Ärge unustage ennustada!
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk
15.00 Volga Ni˛ni Novgorod - FK Krasnodar
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva
16.30 Rubin Kazan - An˛i Makhachkala

telekavaataja
23.10.12, 11:11
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar x
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 2
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala 2

difender
23.10.12, 11:38
3. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar 2
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva x
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala x

Tofoa
23.10.12, 16:46
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Ni˛ni Novgorod - FK Krasnodar 2
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 2
16.30 Rubin Kazan - An˛i Makhachkala 2

mjaasa
23.10.12, 18:29
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm x
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar 1
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 2
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala 1

jürks
23.10.12, 20:59
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar 2
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 2
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala 2

Meintz
24.10.12, 19:49
3. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar 2
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva x
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala x

karl54
26.10.12, 00:03
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar 1
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva x
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala x

Blue Rock
26.10.12, 00:07
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm x
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Ni˛ni Novgorod - FK Krasnodar 2
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara x
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva x
16.30 Rubin Kazan - An˛i Makhachkala x

Karla
26.10.12, 14:23
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar 2
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 2
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala 2

Bart
26.10.12, 16:53
13. voor
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar x
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 2
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala 2

Iceman
26.10.12, 20:23
27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 1
15.00 Volga Nižni Novgorod - FK Krasnodar x
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 2
16.30 Rubin Kazan - Anži Makhachkala 2

telekavaataja
28.10.12, 23:17
Mängude tulemused
26. oktoober
17.30 Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 1-2 (2)
19.30 Kuban Krasnodar - FK Rostov 1-0 (1)

27. oktoober
12.30 Spartak Moskva - Mordovia Saransk 2-0 (1)
15.00 Volga Ni˛ni Novgorod - FK Krasnodar 1-1 (x)
17.30 Alanija Vladikavkaz - Zenit Sankt Peterburg 2-3 (2)

28. oktoober
11.30 Dinamo Moskva - Krylja Sovetov Samara 1-0 (1)
14.00 Terek Groznyj - CSKA Moskva 1-2 (2)
16.30 Rubin Kazan - An˛i Makhachkala 2-1 (1)

Mul on hea meel, et keegi ennustamata seekord ei jätnud. Voor oli suhteliselt lihtne ning üldiselt korjati korralike punkte siit.

13. vooru tabel
1.-3. telekavaataja, Bart, mjaasa(6 punkti)
4.-7. Iceman, Tofoa, jürks, Karla(5)
8.-10. karl54, difender, Meintz(4)
11. Blue Rock (3)


Üldtabel
1. Tofoa(59 punkti)
2. telekavaataja (57)
3. jürks (56)
4. Bart (55)
5.-6. difender, Blue Rock (54)
7.-8. Karla, mjaasa (52)
9. Meintz (51)
10. karl54 (50)
11. Iceman (44)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4)
12. telekavaataja (6)
13. telekavaataja, mjaasa, Bart (6)

Ning nagu alati on järgmises voorus jällegi üks reedene mäng.

14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Ni˛ni Novgorod

telekavaataja
28.10.12, 23:17
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar x
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod 1

difender
29.10.12, 09:43
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva x

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod 1

mjaasa
29.10.12, 19:09
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj x
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod x

Tofoa
30.10.12, 03:17
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Ni˛ni Novgorod 1

Blue Rock
30.10.12, 20:12
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva x
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva x

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Ni˛ni Novgorod 1

karl54
31.10.12, 14:12
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod 1

Bart
02.11.12, 14:42
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod x

Karla
02.11.12, 15:58
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva x

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod 1

Iceman
02.11.12, 19:33
3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod x

Meintz
02.11.12, 19:39
14. voor
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 1

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod x

jürks
02.11.12, 19:51
14. voor

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 2
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 2

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 1
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 1
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod x

telekavaataja
06.11.12, 13:09
Mängude tulemused
2. november
17.00 Zenit Sankt Peterburg - FK Rostov 2-1 (1)

3. november
11.00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 0-3 (2)
13.30 Krylja Sovetov Samara - Spartak Moskva 0-5 (2)
16.00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 1-3 (2)

4. november
11.30 CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva 2-1 (1)
13.45 Anzhi Makhachkala - Terek Groznyj 3-1 (1)
16.00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2-0 (1)

5. november
17.00 Alania Vladikavkaz - Volga Nižni Novgorod 0-2 (2)

Väga igav voor. Tervelt 6 vooruvõitjat on meil seekord.

14. vooru tabel
1.-6. telekavaataja, karl54, difender, Bart, Tofoa, Karla(5 punkti)
7.-11. Iceman, mjaasa, jürks, Blue Rock (4)


Üldtabel
1. Tofoa(64 punkti)
2. telekavaataja (62)
3.-4. Bart, jürks (60)
5. difender (59)
6. Blue Rock (58)
7. Karla (57)
8. mjaasa (56)
9.-10. karl54, Meintz (55)
11. Iceman (48)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4)
12. telekavaataja (6)
13. telekavaataja, mjaasa, Bart (6)
14. telekavaataja, karl54, difender, Bart, Tofoa, Karla
Ning nagu alati on järgmises voorus jällegi üks reedene mäng.

15. voor
2. november
17.00 FK Rostov - Amkar

3. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva

4. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar

telekavaataja
06.11.12, 13:10
15. voor
2. november
17.00 FK Rostov - Amkar x

3. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 1
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva x

4. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

telekavaataja
06.11.12, 13:11
15. voor
9. november
17.00 FK Rostov - Amkar

10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar

Enne läksid kuupäevad segi.

Väga vabandan

Tofoa
06.11.12, 15:13
15. voor
9. november
17.00 FK Rostov - Amkar 2

10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 1
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 2

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

difender
06.11.12, 15:56
15. voor
9. november
17.00 FK Rostov - Amkar x

10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 1
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 2

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala x
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

karl54
08.11.12, 12:27
15. voor
9. november
17.00 FK Rostov - Amkar 2

10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 1
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva x

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 1
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

Blue Rock
08.11.12, 16:09
15. voor
9. november
17.00 FK Rostov - Amkar x

10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 1
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva x

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

Bart
08.11.12, 22:01
15. voor
9. november
17.00 FK Rostov - Amkar 1

10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 1
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 2

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

Karla
09.11.12, 15:54
15. voor
9. november
17.00 FK Rostov - Amkar 2

10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 1
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 2

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala x
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

mjaasa
09.11.12, 17:16
10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz x
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 2

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

Meintz
09.11.12, 20:16
10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz x
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 2

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

Iceman
10.11.12, 02:39
10. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz x
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 1
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 2

11. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 1
16.00 Volga Nižni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 2
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1

telekavaataja
13.11.12, 14:51
Mängude tulemused
2. november
17.00 FK Rostov - Amkar 3-0 (1)

3. november
11.30 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz 2-0 (1)
14.00 Terek Groznyj - Mordovia Saransk 2-1 (1)
17.30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskva 1-3 (2)

4. november
11.30 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 1-1 (x)
13.45 Rubin Kazan - Krylja Sovetov Samara 2-0 (1)
16.00 Volga Ni˛ni Novgorod - Zenit Sankt Peterburg 1-2 (2)
18.15 Spartak Moskva - FK Krasnodar 2-0 (1)
Nonii... pool teekonnast on läbi. Tofoa endiselt liider. Enne seda vooru oli vaid Bart suutnud 7 punkti koguda, nüüd suutis ta seda veelkord ning lisaks temale ka difender ja Karla. Väga võimas!
Kahjuks kasutaja jürks jättis ennustamata see voor.

14. vooru tabel
1.-3. Bart, difender, Karla(7 punkti)
4. Tofoa (6)
5.-10. telekavaataja, karl54, mjaasa, Blue Rock, Iceman, Meintz (5)
11. jürks (0)

Üldtabel
1. Tofoa(70 punkti)
2.-3. telekavaataja, Bart (67)
4. difender (66)
5. Karla (64)
6. Blue Rock (63)
7. mjaasa (61)
8.-10. karl54, jürks, Meintz (60)
11. Iceman (53)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4)
12. telekavaataja (6)
13. telekavaataja, mjaasa, Bart (6)
14. telekavaataja, karl54, difender, Bart, Tofoa, Karla
15. Bart, difender, Karla (7)
Ning nagu alati on järgmises voorus jällegi üks reedene mäng.

16. voor
17. november
11.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Spartak Moskva
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar
16.30 An˛i Makhachakala - FK Rostov

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj

telekavaataja
13.11.12, 14:53
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 2
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva x
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj x

Tegelikkuses reedest mängu ei ole see voor.

difender
13.11.12, 15:16
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg x
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar x
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj 2

Bart
13.11.12, 15:38
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 2
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj x

Blue Rock
13.11.12, 18:55
16. voor
17. november
11.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar x
16.30 An˛i Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva x
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj x

mjaasa
13.11.12, 19:13
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 1
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva x
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj 2

karl54
15.11.12, 00:54
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 1
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar x
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj 1

Tofoa
15.11.12, 16:53
16. voor
17. november
11.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 2
16.30 An˛i Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj 1

Meintz
15.11.12, 17:56
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 2
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj x

jürks
15.11.12, 20:53
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 2
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj 1

Karla
16.11.12, 15:04
16. voor
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 2
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 1
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj X

Iceman
17.11.12, 13:30
16. voor
17. november
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 2

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 1
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 1
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 1

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 2
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj 2

telekavaataja
20.11.12, 15:33
Mängude tulemused
17. november
11.30 Volga Nižni Novgorod - Spartak Moskva 1-1 (x)
14.00 Dinamo Moskva - Zenit Sankt Peterburg Katkestatud seisul 1-0
16.30 Alania Vladikavkaz - Rubin Kazan 0-2 (2)

18. november
11.30 CSKA Moskva - Amkar Perm 3-0 (1)
14.00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 0-3 (2)
16.30 Anži Makhachakala - FK Rostov 0-0 (x)

19. november
15.45 Krylja Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva 0-1 (2)
17.45 FK Krasnodar - Terek Groznyj 3-0 (1)

Väga imelik voor juhtus kohe teise ringi alguses. Kõigepealt see, et üks mäng katkestati 38ndal minutil. Otsust sellest, mis saama hakkab pole veel välja öeldud, seega otsustasin ma oodata selle mänguga. Olenevalt sellest, mis otsus tehakse, liidan ma ka punkte. Kui mingile võistkonnale antakse distsiplinaarne võit, siis ei saa keegi punkti. Kui mäng aga jätkub või mängitakse uuesti, siis punkte saadakse vastavalt ennustustele.
Teisi mänge vaadates: keegi ei oodanud Anži ja Spartaki libastumist.
Kui keegi tahtnuks sellele voorule panustada, siis both teams not to score oleks ideaalne olnud.
Tofoa kindlastas oma liidripositsiooni veelgi. CSKA ja meie tabeli liider liiguvad justkui ühes tempos ning pikendavad oma vahet just praegu.
Muidu oli raske voor ja mõned said vaid 2 punkti. Vooruvõitja sai 5.

16. vooru tabel
1.-2. Tofoa, jürks(5 punkti)
3.-5. karl54, Meintz, Bart (4)
6.-9. telekavaataja, Iceman, difender, Karla (3)
10.- 11. mjaasa, Blue Rock (2)

Üldtabel
1. Tofoa(75 punkti)
2. Bart (71)
3. telekavaataja (70)
4. difender (69)
5. Karla (67)
6.-7. jürks, Blue Rock (65)
8.-9. karl54, Meintz (64)
10. mjaasa (63)
11. Iceman (56)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4)
12. telekavaataja (6)
13. telekavaataja, mjaasa, Bart (6)
14. telekavaataja, karl54, difender, Bart, Tofoa, Karla
15. Bart, difender, Karla (7)
16. Tofoa, jürks (5)

Kui nüüd tabelit analüüsida, siis tuleb välja, et Tofoal on vaid 4 vooruvõitu. Selline kõrgel tasemel stabiilsus hämmastab!
Uus voor algab juba reedel 23ndal.

17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva

telekavaataja
20.11.12, 15:33
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar x

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva 1

Tofoa
20.11.12, 15:46
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar x

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - An˛i Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Ni˛ni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva x

difender
20.11.12, 18:01
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva x
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva 2

Blue Rock
22.11.12, 10:20
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva x
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - An˛i Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Ni˛ni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva x

mjaasa
22.11.12, 21:59
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk x

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 2

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva x

jürks
22.11.12, 22:23
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva x
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva 1

karl54
22.11.12, 22:30
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 2
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva 1

Karla
23.11.12, 15:55
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara x

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva 2

Bart
23.11.12, 16:38
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk x

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva x

Meintz
23.11.12, 20:25
17. voor
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 1

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 2
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva 1

Iceman
24.11.12, 15:20
25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 2
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 1

26. november
13.30 Amkar Perm - Anži Makhachkala 2
15.45 Rubin Kazan - Volga Nižni Novogord 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva x

telekavaataja
26.11.12, 20:21
Mängude tulemused
23. november
FK Rostov - Mordovia Saransk 2-0 (1)

24. november
12.00 Terek Groznyj - Alania Vladikavkaz 1-0 (1)
14.30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 3-2 (1)

25. november
11.30 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1-5 (2)
14.00 Kuban Krasnodar - Krylja Sovetov Samara 4-1 (1)

26. november
13.30 Amkar Perm - An˛i Makhachkala 1-2 (2)
15.45 Rubin Kazan - Volga Ni˛ni Novogord 0-0 (x)
18.00 Zenit Sankt Peterburg - CSKA Moskva 1-1 (x)

Vahepeal uudiseid, et Dünamo sai tehnilise võidu Zeniidi üle, mis tähendab, et selle mängu ennustust me tabelisse ei kanna.
Kui rääkida sellest voorust, siis Blue Rock ja karl54 omasid selle. 6 punkti mõlemalt poolt ja hea tulemus. Üldliider Tofoa säilitab aga väga head tempot ning endiselt juhib tabelit.
Kui rääkida mängudest, siis Rubin ja CSKA said hooaja esimesed viigid. Dünamo on endiselt viigita. Kas see tuleb sügisringi eelviimases voorus sellesamuse Rubini vastu?
Palun endiselt olla tähelepanelik ning kui mäng kas juba käib või on lõppenud, siis vähemalt mitte ennustama seda. Loomulikult on parem, kui kõik ennustavad enne. Kasutaja Meintz jäi näiteks ühest punktist ilma seekord selle tõttu.

17. vooru tabel
1.-2. karl54, Blue Rock(6 punkti)
3.-7. difender, Bart, Tofoa, jürks, Meintz (5)
8.-11. telekavaataja, Iceman, mjaasa, Karla (3)


Üldtabel
1. Tofoa (80 punkti)
2. Bart (76)
3.-4. telekavaataja, difender (74)
5.-6. Blue Rock, Karla (71)
7.-8. karl54, jürks (70)
9. Meintz (69)
10. mjaasa (67)
11. Iceman (60)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4)
12. telekavaataja (6)
13. telekavaataja, mjaasa, Bart (6)
14. telekavaataja, karl54, difender, Bart, Tofoa, Karla
15. Bart, difender, Karla (7)
16. Tofoa, jürks (5)
17. karl54, Blue Rock

Sügisringi eelviimane voor stardib reedel lausa kahe mänguga. Vaadake, et maha ei maga!

18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Terek Groznyj

2. detsember
11.30 An˛i Makhachkala - CSKA Moskva
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm

telekavaataja
26.11.12, 20:22
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 2
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg x

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 1
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 1
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva x
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 1

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

Tofoa
26.11.12, 21:11
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar x
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg x

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 1
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 An˛i Makhachkala - CSKA Moskva 2
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 1

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

difender
27.11.12, 11:28
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar x
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 1

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 1
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva x
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 1

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

jürks
27.11.12, 18:23
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar x
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 1
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva 1
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 1

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

mjaasa
27.11.12, 21:10
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 1
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan x
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva x
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara x

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

karl54
28.11.12, 15:14
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar x
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 1
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva 1
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 1

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm x

Meintz
28.11.12, 21:21
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 1
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan x
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva x
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara x

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

Blue Rock
29.11.12, 23:33
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 1
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 2
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 An˛i Makhachkala - CSKA Moskva x
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara x

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 1

Karla
30.11.12, 14:32
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 1
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 1
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva 1
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara x

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

Bart
30.11.12, 15:01
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 1
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg x

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 2
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva 1
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 1

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

Iceman
30.11.12, 17:58
18. voor
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg x

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 1
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 2
16.30 Volga Nižni Novgorod - Terek Groznyj 2

2. detsember
11.30 Anži Makhachkala - CSKA Moskva 2
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 1

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2

telekavaataja
03.12.12, 22:11
Mängude tulemused
30. november
16.15 FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 2-1 (1)
18.30 Spartak Moskva - Zenit Sankt Peterburg 2-4 (2)

1. detsember
11.30 Dünamo Moskva - Rubin Kazan 3-0 (1)
14.00 Alania Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 0-1 (2)
16.30 Volga Ni˛ni Novgorod - Terek Groznyj 1-1 (x)

2. detsember
11.30 An˛i Makhachkala - CSKA Moskva 2-0 (1)
14.00 FK Rostov - Krylja Sovetov Samara 2-0 (1)

3. november
16.00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 1-1 (x)

Imelikul kombel läksid Krylja Sovetovi ja Rostovi mängus mul kodu-ja võõrsilvõistkonnad segamini, kuid see oli pigem kõigile kergeks vihjeks ning suhteliselt paljud said sealt punkti. Voor oli üldiselt väga raske ennustamiseks ning üldjuhul saadi 3 punkti.

18. vooru tabel
1.-3. karl54, jürks, Karla(5 punkti)
4. Bart (4)
5.-10. Iceman, difender, mjaasa, Tofoa, Blue Rock, Meintz (3)
11. telekavaataja (2)

Üldtabel
1. Tofoa (83 punkti)
2. Bart (80)
3. difender (77)
4.-5. telekavaataja, Karla (76)
6.-7. karl54, jürks (75)
8. Blue Rock (74)
9. Meintz (72)
10. mjaasa (70)
11. Iceman (63)

Vooruvõitjad
1. Gert700, Bart, mjaasa, rabanne, Tofoa, jürks, Karla (6 punkti)
2. Bart (7)
3. jürks, tauri3000 (6)
4. Blue Rock (6)
5. tauri3000 (6)
6. telekavaataja (5)
7. telekavaataja, difender, Karla (5)
8. difender, Meintz (5)
9. telekavaataja, karl54, jürks, Karla (6)
10. telekavaataja, Tofoa, Blue Rock (5)
11. telekavaataja, mjaasa, Meintz (4)
12. telekavaataja (6)
13. telekavaataja, mjaasa, Bart (6)
14. telekavaataja, karl54, difender, Bart, Tofoa, Karla
15. Bart, difender, Karla (7)
16. Tofoa, jürks (5)
17. karl54, Blue Rock (6)
18. karl54, jürks, Karla (5)

Selle kalendriaasta viimane voor ning nagu alati reedel üks mäng!

19. voor
7. detsember
16.30 FK Rostov - FK Krasnodar

8. detsember
10.00 Amkar Perm - Krylja Sovetov
12.30 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz
15.00 Lokomotiv Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod

9. detsember
11.30 Terek Groznyj - Dinamo Moskva
14.00 CSKA Moskva - Mordovia Saransk

10. november
15.45 Rubin Kazan - Spartak Moskva
18.00 Zenit Sankt Peterburg - Anzhi Makhachkala

telekavaataja
03.12.12, 22:12
19. voor
7. detsember
16.30 FK Rostov - FK Krasnodar 1

8. detsember
10.00 Amkar Perm - Krylja Sovetov x
12.30 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1
15.00 Lokomotiv Moskva - Volga Nižni Novgorod x

9. detsember
11.30 Terek Groznyj - Dinamo Moskva 2
14.00 CSKA Moskva - Mordovia Saransk 1

10. november
15.45 Rubin Kazan - Spartak Moskva x
18.00 Zenit Sankt Peterburg - Anzhi Makhachkala 1

difender
04.12.12, 10:59
19. voor
7. detsember
16.30 FK Rostov - FK Krasnodar x

8. detsember
10.00 Amkar Perm - Krylja Sovetov 1
12.30 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1
15.00 Lokomotiv Moskva - Volga Nižni Novgorod 1

9. detsember
11.30 Terek Groznyj - Dinamo Moskva x
14.00 CSKA Moskva - Mordovia Saransk 1

10. november
15.45 Rubin Kazan - Spartak Moskva x
18.00 Zenit Sankt Peterburg - Anzhi Makhachkala 2

Tofoa
04.12.12, 17:09
19. voor
7. detsember
16.30 FK Rostov - FK Krasnodar 1

8. detsember
10.00 Amkar Perm - Krylja Sovetov 1
12.30 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1
15.00 Lokomotiv Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod 1

9. detsember
11.30 Terek Groznyj - Dinamo Moskva 2
14.00 CSKA Moskva - Mordovia Saransk 1

10. november
15.45 Rubin Kazan - Spartak Moskva 2
18.00 Zenit Sankt Peterburg - Anzhi Makhachkala x

karl54
05.12.12, 15:09
19. voor
7. detsember
16.30 FK Rostov - FK Krasnodar 1

8. detsember
10.00 Amkar Perm - Krylja Sovetov 1
12.30 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1
15.00 Lokomotiv Moskva - Volga Nižni Novgorod 1

9. detsember
11.30 Terek Groznyj - Dinamo Moskva 2
14.00 CSKA Moskva - Mordovia Saransk 1

10. november
15.45 Rubin Kazan - Spartak Moskva 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - Anzhi Makhachkala 1

Blue Rock
05.12.12, 16:57
19. voor
7. detsember
16.30 FK Rostov - FK Krasnodar 1

8. detsember
10.00 Amkar Perm - Krylja Sovetov x
12.30 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1
15.00 Lokomotiv Moskva - Volga Ni˛ni Novgorod 1

9. detsember
11.30 Terek Groznyj - Dinamo Moskva 2
14.00 CSKA Moskva - Mordovia Saransk 1

10. november
15.45 Rubin Kazan - Spartak Moskva 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - Anzhi Makhachkala 1

jürks
06.12.12, 19:48
19. voor
7. detsember
16.30 FK Rostov - FK Krasnodar 1

8. detsember
10.00 Amkar Perm - Krylja Sovetov 1
12.30 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 1
15.00 Lokomotiv Moskva - Volga Nižni Novgorod 1

9. detsember
11.30 Terek Groznyj - Dinamo Moskva 2
14.00 CSKA Moskva - Mordovia Saransk 1

10. november
15.45 Rubin Kazan - Spartak Moskva 1
18.00 Zenit Sankt Peterburg - Anzhi Makhachkala 1