320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Champions League 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantasy Champions League 2012/2013

    Tekkis mõte korraldada soccerneti kasutajate vaheline UEFA Champions League fantasy turniir.
    Kui saaks 16 osavõtjat, siis oleks juba võimalik täitsa pingeline ja lõbus turniir läbi viia.
    Kuna antud hetkel teen ainult proovi seda soccernetis esimest aastat läbi viia, siis oleks “katse aasta” tasuta ja lihtsalt lõbu pärast ning järgmine aasta kui on kasutajatel huvi, saab teha juba osavõtumaksu ning auhindadega.
    Ise korraldan seda turniiri oma sõprusringkonnas juba kolmandat aastat ning minuarust on sedasorti fantasy football palju huvitavam ja pingelisem, kui seda on uefa.com’i kodulehel pakutav.

    Lühidalt süsteemist ka siis – meeskondade komplekteerimine oleks draft stiilis ehk iga osavõtja teeb oma eelisnimekirja, kus on eraldi teatud arv väravavahte,kaitsjaid,poolkaitseid ning ründajaid (Arv sõltub siis osavõtjate arvust). Positsioonid ning koosseisud, mille alusel draft list valmis teha, võetakse kõik uefa.com lehelt nagu meeskonnad oma mehed on ametlikult registreeritud.
    Loosiksime välja drafti järjekorrad ning nii hakkaks meeskondadesse mehi valima. Sama moodi loosiks ka grupid ja asi käiks pmst nagu õige CL. Kodus ja võõrsil mäng, vastavad matchdayd ning seejärel siis veerand- ja poolfinaalid ning finaal.

    Meeste hindamisel võetakse aluseks itaalia spordiajakirjanike poolt pandud hinded igale mängule.
    Itaalias on selline fantasy footballi leht, kus kõik kirja läheb (fantagazzetta). Sealt tuleb baashinne ja siis lisa punktid ja miinused vastavalt väravatele ja kaartidele jnejne.
    Et seda kõike lahti seletada läheb päris pikalt aega, niiet ma ei hakka kõike siia kirja panema – kel küsimusi, võib vabalt siin juurde küsida. Põhiline baasteadmine peaks siin kirjas olema ja loodan, et huvilisi on.
    Asi üldiselt väga aeganõudev ei ole. Drafti nimekirja tegemine võib alguses kõvasti aega võtta – esimene kord tegin mina seda umbes 4h või isegi rohkem. Nüüd teen seda juba mitu korda kiiremini. Samuti enne igat mängu oma lineupi valimine (kontrollimine, kes vigastatud ja kes kaartide tõttu ei mängi jne) võtab minujaoks maksimaalselt 15min. Kiirus oleneb muidugi ka üleüldistest jalgpalli teadmisest eelkõige.

    Kui saaks 16 huvilist kokku , siis saadaksin muidugi täpse maili välja kus kõik asjad lahti seletan. Kes soovib kindlasti oma osalust kinnitada, siis palun saata mulle PM oma nime,maili aadressi ning soovitava meeskonna nimega.

    #2
    Ma PMi saatma ei hakka. Võin avalikult välja öelda, et oleksin asjast huvitatud. 14 veel?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      Olen ka huvitatud...
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #4
        Oleks ka huvitatud .

        Kommentaar


          #5
          Ma oleks ka huvitatud.

          Kommentaar


            #6
            Tavai.

            Kommentaar


              #7
              Olen ka huvitatud.

              Kommentaar


                #8
                Antud hetkel koos minuga siis 8 potensiaalset osavõtjat, kes oma huvist märku andnud. 8 veel ja ongi olemas!

                Kommentaar


                  #9
                  Noh võib ka ju proovida.
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    #10
                    Prooviks kah ära. Tegemist on päris suure ettevõtmisega!
                    Algselt postitas fitti
                    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                    Kommentaar


                      #11
                      prooviks ka

                      Kommentaar


                        #12
                        Ok. sama siin

                        Kommentaar


                          #13
                          kas ma ka mahuks. TAHAN!

                          Kommentaar


                            #14
                            kui on veel võimalus, siis osaleks kah.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kui nüüd kõik kes siin on oma huvi avaldanud ning PM'id kokku liita, siis hetkel oleks 14 meeskonda koos.
                              Seega kui kõik kindlad on, et osalevad ning 2 meeskonda veel tuleb, siis saab asja vaikselt käima lükata.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X