320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL

    Mustamäel Coca-Cola tehase juures asuvas Hinnapommi poes on endiselt saadaval arusaamatult odavate hindadega vutikama.seal on olemas endised Eesti koondise vormid Lotto firma esituses ja ka muu firma toodang(nt.Ukraina Reebok särk)samas on olemas NIKE valged pikkade varukatega särgid(ei ole küll traditsiooniline V kaelus)aga muidu ilus särk ,hind 199.- Kõik on originaalkama!!!
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

    #2
    Ma tean v2hemalt yhte inimest, kes sellele Lotto s2rgile EJL embleemi peale pani ja nii endale koondise s2rgi sai. Suhteliselt haruldane oli, kuna numbrit polnud selja peal. Praegu peaks see s2rk osava bisnessi tulemusena kuskil Iirimaal olema, kui ma ei eksi.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Originally posted by airmike

      Kõik on originaalkama!!!
      Mulle ükskord öeldi Hinnapommist, et originaalid on ainult Ameerikas
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #4
        Originally posted by Rainman


        Originally posted by airmike

        Kõik on originaalkama!!!
        Mulle ükskord öeldi Hinnapommist, et originaalid on ainult Ameerikas
        Selles mõttes on tegu originaalidega, et nende tootjad on õiged firmad, aga need ongi spetsiaalselt tehtud vaestele turgudele (odavalt ja vähekvaliteetselt).
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          krt, ma mõtlesin, et jutt käib kamast ehk siis kamast nagu eesti rahvustoidust või nii, aga tegelt hoopis mingitest täitsa söödamatutest riietest. mulle igatahes kama maitseb, eriti hapu piimaga tehtud...

          Kommentaar


            #6
            eino söödav või mitte kõik ju puha originaalkama!
            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL'

              njah ex ta ole jah, kaupa ei pea alati ostma kuskilt nike poest kus maksad 10 * rohkem

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL'

                soovid nike, adidas`t, mida iganes.....too ainult mingi pluus....paar õmblust ja märk kyljes. saad kaks korda odavamalt kui hinnapommist

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL'

                  irw h2sti paned tasub m6elda :P

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL\'

                    Uvitav kas kuskil trükifirmas tehakse pärismärke peale?

                    Sõber tahab teha vufla veronile umbro märgi peale
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL\'

                      tahaks ka teada jummala k6va oleks kui saaks kuskil!

                      Kommentaar

                      Working...
                      X