PDA

View Full Version : HINNAPOMMIS ENDISELT HEA KAMA MÜÜGIL

airmike
03.05.02, 15:34
Mustamäel Coca-Cola tehase juures asuvas Hinnapommi poes on endiselt saadaval arusaamatult odavate hindadega vutikama.seal on olemas endised Eesti koondise vormid Lotto firma esituses ja ka muu firma toodang(nt.Ukraina Reebok särk)samas on olemas NIKE valged pikkade varukatega särgid(ei ole küll traditsiooniline V kaelus)aga muidu ilus särk :silm4: ,hind 199.- :kratsti: Kõik on originaalkama!!!

Jaan
04.05.02, 06:49
Ma tean v2hemalt yhte inimest, kes sellele Lotto s2rgile EJL embleemi peale pani ja nii endale koondise s2rgi sai. Suhteliselt haruldane oli, kuna numbrit polnud selja peal. Praegu peaks see s2rk osava bisnessi tulemusena kuskil Iirimaal olema, kui ma ei eksi.

Rainman
05.05.02, 01:13
Originally posted by airmike

Kõik on originaalkama!!!
Mulle ükskord öeldi Hinnapommist, et originaalid on ainult Ameerikas :D

greenday
05.05.02, 03:10
Originally posted by Rainman

Originally posted by airmike

Kõik on originaalkama!!!
Mulle ükskord öeldi Hinnapommist, et originaalid on ainult Ameerikas :D Selles mõttes on tegu originaalidega, et nende tootjad on õiged firmad, aga need ongi spetsiaalselt tehtud vaestele turgudele (odavalt ja vähekvaliteetselt).

gaskoff
21.05.02, 17:01
krt, ma mõtlesin, et jutt käib kamast ehk siis kamast nagu eesti rahvustoidust või nii, aga tegelt hoopis mingitest täitsa söödamatutest riietest. mulle igatahes kama maitseb, eriti hapu piimaga tehtud...

apunkto
22.05.02, 01:44
eino söödav või mitte kõik ju puha originaalkama!:D :D :D

Silver
08.06.02, 15:22
njah ex ta ole jah, kaupa ei pea alati ostma kuskilt nike poest kus maksad 10 * rohkem :)

pelaja
01.07.02, 06:06
soovid nike, adidas`t, mida iganes.....too ainult mingi pluus....paar õmblust ja märk kyljes. saad kaks korda odavamalt kui hinnapommist:)

Silver
03.07.02, 02:44
irw h2sti paned :D tasub m6elda :P

Väravavaht
19.07.02, 02:24
Uvitav kas kuskil trükifirmas tehakse pärismärke peale?

Sõber tahab teha vufla veronile umbro märgi peale

Silver
28.07.02, 22:42
tahaks ka teada :) jummala k6va oleks kui saaks kuskil!