PDA

View Full Version : Hollandi Eredivisie 2012/2013 hooaeg



Leheküljed : 1 2 [3]

Eeri
12.04.13, 12:54
30 voor

12 aprill 21.00 VVV-PEC Zwolle 1
13 aprill 19.45 Roda-Vitesse X
13 aprill 20.45 NAC-NEC 1
13 aprill 20.45 Heracles-Groningen X
13 aprill 21.45 ADO Den Haag-Twente 2
14 aprill 13.30 Heerenveen-Willem II 1
14 aprill 15.30 AZ-Utrecht X
14 aprill 15.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
14 aprill 17.30 PSV-Ajax x

petteri
12.04.13, 16:25
30 voor

12 aprill 21.00 VVV-PEC Zwolle 2
13 aprill 19.45 Roda-Vitesse 2
13 aprill 20.45 NAC-NEC 1
13 aprill 20.45 Heracles-Groningen 2
13 aprill 21.45 ADO Den Haag-Twente 2
14 aprill 13.30 Heerenveen-Willem II 1
14 aprill 15.30 AZ-Utrecht 2
14 aprill 15.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
14 aprill 17.30 PSV-Ajax 2

marconius
12.04.13, 17:06
30 voor

12 aprill 21.00 VVV-PEC Zwolle 2
13 aprill 19.45 Roda-Vitesse 2
13 aprill 20.45 NAC-NEC 2
13 aprill 20.45 Heracles-Groningen 2
13 aprill 21.45 ADO Den Haag-Twente 2
14 aprill 13.30 Heerenveen-Willem II 1
14 aprill 15.30 AZ-Utrecht 2
14 aprill 15.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
14 aprill 17.30 PSV-Ajax 2

Karla
12.04.13, 17:13
30 voor

12 aprill 21.00 VVV-PEC Zwolle 1
13 aprill 19.45 Roda-Vitesse 2
13 aprill 20.45 NAC-NEC 1
13 aprill 20.45 Heracles-Groningen 2
13 aprill 21.45 ADO Den Haag-Twente 2
14 aprill 13.30 Heerenveen-Willem II 1
14 aprill 15.30 AZ-Utrecht 1
14 aprill 15.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
14 aprill 17.30 PSV-Ajax X

Bart
12.04.13, 20:09
30 voor

12 aprill 21.00 VVV-PEC Zwolle 1
13 aprill 19.45 Roda-Vitesse 2
13 aprill 20.45 NAC-NEC 1
13 aprill 20.45 Heracles-Groningen 2
13 aprill 21.45 ADO Den Haag-Twente 2
14 aprill 13.30 Heerenveen-Willem II 1
14 aprill 15.30 AZ-Utrecht 1
14 aprill 15.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
14 aprill 17.30 PSV-Ajax 2

midfielder
14.04.13, 21:16
Vooru edukaimad olid kuue silmaga Bart ja petteri. Üldtabelis liidri osas muutusi ei toimunud, kuid vahemikus 2-5 pöörati tabel pahupidi. Teiseks tõusis Bart, kolmandal-neljandal positsioonil on petteri ja jalkamatuu ning viiendaks langes senine teise koha omanik kemal1.

Tabel

1. Karla (+5)---138 punkti

2. Bart (+6)---135 punkti

3-4. jalkamatuu (+5) ja petteri (+6)---134 punkti

5. kemal1 (+2)---133 punkti

6-7. midfielder (+4) ja karl54 (+5)---131 punkti

8. Tofoa (+4)---127 punkti

9. Blue Rock (+3)---126 punkti

10. Eeri (+4)---125 punkti

11. marconius (+5)---121 punkti

12. jürks (0)---120 punkti

13. difender (+3)---109 punkti

31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk 1
20 aprill 20.45 Willem II-Roda X
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle 1
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse X

Tofoa
15.04.13, 02:40
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk 1
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 2
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle 1
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 2

difender
15.04.13, 12:43
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk 1
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 1
20 aprill 21.45 AZ-PSV x
21 aprill 13.30 VVV-Twente x
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle 1
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

jalkamatuu-
15.04.13, 23:45
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk 1
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 1
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle x
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

Blue Rock
17.04.13, 19:57
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk x
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 2
20 aprill 21.45 AZ-PSV x
21 aprill 13.30 VVV-Twente x
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC x
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle x
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

kemal1
18.04.13, 12:56
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk 1
20 aprill 20.45 Willem II-Roda x
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle 1
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

karl54
18.04.13, 18:27
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk 1
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 1
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2'1
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle x
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse x

marconius
19.04.13, 10:49
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk x
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 2
20 aprill 21.45 AZ-PSV x
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle x
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

petteri
19.04.13, 16:05
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk x
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 2
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 1
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle 1
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

Karla
19.04.13, 20:12
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag 1
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk 1
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 2
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC X
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle 1
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

Bart
19.04.13, 20:48
31 voor

19 aprill 21.00 Ajax-Heerenveen 1
20 aprill 19.45 Groningen-ADO Den Haag x
20 aprill 20.45 Heracles-RKC Waalwijk x
20 aprill 20.45 Willem II-Roda 2
20 aprill 21.45 AZ-PSV 2
21 aprill 13.30 VVV-Twente 2
21 aprill 15.30 Utrecht-NAC 2
21 aprill 15.30 NEC-PEC Zwolle 1
21 aprill 17.30 Feyenoord-Vitesse 1

midfielder
21.04.13, 22:42
Vooru edukaimad olid kuue silmaga difender ja jalkamatuu. Üldtabelis esikoha osas muudatusi ei toimunud ning Karla hoiab oma liidripositsiooni. Küll aga kukkus tabeli teine Bart koguni viiendaks ning teisele kohale tõusis omakorda üks vooru võitjatest jalkamatuu. Kolmanda-neljanda koha jagamisele omakorda kerkisid petteri ja kemal1.

Tabel

1. Karla (+4)---142 punkti

2. jalkamatuu (+6)---140 punkti

3-4. petteri (+4) ja kemal1 (+5)---138 punkti

5. Bart (+2)---137 punkti

6. karl54 (+5)---136 punkti

7. midfielder (+4)---135 punkti

8. Tofoa (+4)---131 punkti

9. Blue Rock (+3)---129 punkti

10. Eeri (0)---125 punkti

11. marconius (+3)---124 punkti

12. jürks (0)---120 punkti

13. difender (+6)---115 punkti


32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV X
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht X
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

difender
22.04.13, 13:36
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 1
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

Tofoa
22.04.13, 14:15
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV x
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 1
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

jalkamatuu-
22.04.13, 18:55
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk x
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 2
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

kemal1
25.04.13, 23:00
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ x
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 2
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

karl54
26.04.13, 02:16
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 2
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

marconius
26.04.13, 11:41
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 2
27 aprill 20.45 ADO-VVV 2
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax x
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 2
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 2

Blue Rock
26.04.13, 13:01
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 1
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

petteri
26.04.13, 16:10
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 2
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

Bart
26.04.13, 17:54
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk x
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 2
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

Karla
26.04.13, 21:09
32 voor

26 aprill 21.00 Heerenveen-AZ 1
27 aprill 19.45 PSV-Groningen 1
27 aprill 20.45 ADO-VVV 1
27 aprill 20.45 Roda-Waalwijk 1
27 aprill 21.45 NAC-Ajax 2
28 aprill 13.30 Twente-NEC 1
28 aprill 15.30 Feyenoord-Heracles 1
28 aprill 15.30 PEC Zwolle-Utrecht 2
28 aprill 17.30 Vitesse-Willem II 1

midfielder
28.04.13, 21:27
Selles voorus teeniti üsna palju punkte ning vooru võitu tähistavat-7 punkti kogus koguni kuus (midfielder, Karla, kemal1, karl54, petteri, Tofoa) ennustajat. Tabelist eemaldasin jürksi, kes pole kolmes voorus ennustanud. Esinelikus muudatusiei toimunud vaid liider Karla suurendas oma edumaad kolmele silmale.

Tabel

1. Karla (+7)---149 punkti

2. jalkamatuu (+6)---146 punkti

3-4. petteri (+7) ja kemal1 (+7)---145 punkti

5-6. karl54 (+7) ja Bart (+6)---143 punkti

7. midfielder (+7)---142 punkti

8. Tofoa (+7)---138 punkti

9. Blue Rock (+6)---135 punkti

10. marconius (+4)---128 punkti

11. Eeri (0)---125 punkti

12. difender (+6)---121 punkti


33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen X
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht X
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda X

Tofoa
29.04.13, 02:00
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen 2
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 1
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda 1

difender
29.04.13, 17:34
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord x
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse x
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen 1
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 1
5 mai 13.30 Heracles-Twente 1
5 mai 13.30 NAC-Roda X

jalkamatuu-
02.05.13, 23:41
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen x
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 2
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda x

Blue Rock
03.05.13, 11:24
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen 1
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 2
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda 2

petteri
03.05.13, 14:30
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen 2
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 1
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda 1

karl54
03.05.13, 15:42
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen x
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 1
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda x

Karla
03.05.13, 16:31
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen 2
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 1
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda 1

marconius
03.05.13, 19:08
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse x
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen x
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht x
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda 2

Bart
03.05.13, 19:55
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen 2
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht 1
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda x

kemal1
03.05.13, 23:15
33 voor

5 mai 13.30 Ajax-Willem II 1
5 mai 13.30 ADO-Feyenoord 2
5 mai 13.30 PSV-NEC 1
5 mai 13.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2
5 mai 13.30 AZ-PEC Zwolle 1
5 mai 13.30 VVV-Groningen 2
5 mai 13.30 Heerenveen-Utrecht x
5 mai 13.30 Heracles-Twente 2
5 mai 13.30 NAC-Roda 2

midfielder
05.05.13, 18:37
Voor oli kasina punktisaagiga. Edukaimaks osutus tabeli teine jalkamatuu 5 silmaga. Ühtlasi vähendas ta sellega vahet liider Karla vastu kahele punktile. Tabelist eemaldasin Eeri, kes pole kolmes voorus ennustust saatnud.

Tabel

1. Karla (+4)---153 punkti

2. jalkamatuu (+5)---151 punkti

3. petteri (+4)---149 punkti

4. kemal1 (+3)---148 punkti

5. karl54 (+4)---147 punkti

6-7. midfielder (+4) ja Bart (+3)---146 punkti

8. Tofoa (+4)---142 punkti

9. Blue Rock (+4)---139 punkti

10. marconius (+4)---132 punkti

11. difender (+3)---124 punkti


34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen 1
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV 2
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

difender
06.05.13, 15:25
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen 1
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ x
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag x
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax x
12 mai 15.30 Twente-PSV 2
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 2
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

Tofoa
06.05.13, 18:30
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen x
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ x
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV 2
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

karl54
08.05.13, 00:48
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen 1
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV x
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

kemal1
08.05.13, 20:51
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen x
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag x
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV 2
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

marconius
08.05.13, 22:44
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen x
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 2
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV x
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk*x

Blue Rock
10.05.13, 19:02
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen 2
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag x
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV x
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

Bart
10.05.13, 19:58
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen 2
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 2
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV 2
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 2
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

Karla
11.05.13, 14:20
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen 1
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 2
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV 2
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles x
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk 1

jalkamatuu-
11.05.13, 22:34
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen 2
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ 2
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag X
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax 2
12 mai 15.30 Twente-PSV X
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk X

petteri
12.05.13, 14:55
34 voor

12 mai 15.30 Roda-Heerenveen x
12 mai 15.30 Vitesse-VVV Venlo 1
12 mai 15.30 Willem II-AZ x
12 mai 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag x
12 mai 15.30 Feyenoord-NAC 1
12 mai 15.30 Groningen-Ajax x
12 mai 15.30 Twente-PSV 2
12 mai 15.30 Utrecht-Heracles 1
12 mai 15.30 NEC-RKC Waalwijk x

midfielder
12.05.13, 19:43
Viimase vooru punktisaak oli üsna kasin ja vooru võitu tähistava viie punkti tähise saavutasid karl54 ja allakirjutanu. Üldtabelis jäid esimesed kaks kohta samaks kuid mõlemad vooru võitjad tegid omakorda kahekohalise hüppeüldpingereas ning karl54 tõusis pronksikohale ja midfielder 4-6 koha jagamisele koos kemal1 ja petteri-ga.

Tabel

1. Karla (+3)---156 punkti

2. jalkamatuu (+3)---154 punkti

3. karl54 (+5)---152 punkti

4-6. midfielder (+5), petteri (+2) ja kemal1 (+3)---151 punkti

7. Bart (+2)---148 punkti

8. Tofoa (+4)---146 punkti

9. Blue Rock (+3)---142 punkti

10. marconius (+3)---135 punkti

11. difender (+2)---126 punkti

Nagu eelnevatel hooaegadel kombeks pakun veel kaheks nädalaks ennustamist, sest ees on Euroopa Liiga pileti play-off mängud ning play-offid Eredivisiesse püsimajäämiseks või sinna tõusmiseks (sõltub kas klubi mängis see hooaeg kõrgliigas või Jupiler Liigas).

NB. Märkige ka juurde,kes kahe mängu kokkuvõttes edasi pääseb. Õige panus annab lisapunkti.

Euroopa Liiga play-off

16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht X

19.45 Groningen-Twente 2

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen 1 (edasi Utrecht)

13.30 Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo X

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam X

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam 2

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda X

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles 1 (edasi VVV Venlo)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

Tofoa
13.05.13, 00:43
16 mai

Heerenveen-Utrecht x

Groningen-Twente x

19 mai

Utrecht-Heerenveen 1 (edasi Utrecht)

Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 2

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam 1

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam 1

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda 2

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles 1 (edasi VVV Venlo)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

petteri
13.05.13, 02:05
16 mai

Heerenveen-Utrecht 2

Groningen-Twente 2

19 mai

Utrecht-Heerenveen 1 (edasi Utrecht)

Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 1

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam 1

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam x

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda 2

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Maastricht)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles 1 (edasi Go Ahead Eagles)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

difender
13.05.13, 12:01
16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht 1

19.45 Groningen-Twente x

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen 1 (edasi Utrecht)

13.30 Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 1

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam X

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam 2

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda 1

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles x (Go Ahead Eagles)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

jalkamatuu-
13.05.13, 16:13
16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht 1

19.45 Groningen-Twente 2

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen 1 (edasi Utrecht)

13.30 Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo X

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam 1

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam 2

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda 2

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles x (VVV Venlo)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

Blue Rock
14.05.13, 00:54
16 mai

Heerenveen-Utrecht 1

Groningen-Twente x

19 mai

Utrecht-Heerenveen x (edasi Heerenveen)

Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 1

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam 2

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam x

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda x

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles x (edasi Go Ahead Eagles)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

marconius
16.05.13, 11:58
Euroopa Liiga play-off

16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht 2

19.45 Groningen-Twente x

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen 1(edasi Utrecht)

13.30 Twente-Groningen 1(edasi Twente)

Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 1
16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam x
16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam 2
16 mai 21.45 De Graafschap-Roda x
19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)
19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles x(edasi Go Ahead Eagles)
19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport1(edasi Sparta Rotterdam)
19 mai 17.30 Roda-De Graafschap x(edasi Graafschap)

kemal1
16.05.13, 12:16
16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht X

19.45 Groningen-Twente 2

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen 1 (edasi Utrecht)

13.30 Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 1

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam X

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam 2

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda 1

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles 1 (edasi VVV Venlo)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap x (edasi De Graafschap)

Karla
16.05.13, 12:41
16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht 1

19.45 Groningen-Twente 2

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen X (edasi Heerenveen)

13.30 Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 2

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam x

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam 2

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda 2

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles 1 (VVV Venlo)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

karl54
16.05.13, 18:47
16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht x

19.45 Groningen-Twente x

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen 1 (edasi Utrecht)

13.30 Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo 1

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam 1

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam x

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda 2

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht 1 (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles 1 (Go Ahead Eagles)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

Bart
17.05.13, 21:11
16 mai

21.30 Heerenveen-Utrecht -

19.45 Groningen-Twente -

19 mai

17.30 Utrecht-Heerenveen 2 (edasi Heerenveen)

13.30 Twente-Groningen 1 (edasi Twente)



Üleminekumängude play-off liigase jäämiseks/tõusmiseks

16 mai 19.45 Go Ahead Eagles-VVV Venlo -

16 mai 20.45 MVV Maastricht-Volendam -

16 mai 20.45 Helmond Sport-Sparta Rotterdam -

16 mai 21.45 De Graafschap-Roda -

19 mai 13.30 Volendam-MVV Maastricht x (edasi Volendam)

19 mai 15.30 VVV Venlo-Go Ahead Eagles 1 (edasi VVV Venlo)

19 mai 15.30 Sparta Rotterdam-Helmond Sport 1 (edasi Sparta Rotterdam)

19 mai 17.30 Roda-De Graafschap 1 (edasi Roda)

midfielder
19.05.13, 22:02
Play-offide ennustamine ja lisaks võimalus teenida lisapunkte edasipääseva tiimi arvelt, paisutas punktisaagid rekordkõrgeks ning vooru kehvim tulemus seniselt tabeliliidrilt Karlalt-9 silma oleks olnud regulaarhooajal parim tulemus. Vooru võitjaks krooniti tabeli viimane difender-13 punktiga.

Üldtabelis tõusis jalkamatuu Karlale järele. Kolmanda koha peale käib võistlus kolme ennustaja vahel-karl54, midfielder ja petteri.

Tabel

1-2. Karla (+9) ja jalkamatuu (+11)---165 punkti

3-5. petteri (+12), karl54 (+11) ja midfielder (+12)---163 punkti

6. kemal1 (+10)---161 punkti

7. Tofoa (+9)---155 punkti

8. Bart (+6)---154 punkti

9. Blue Rock (+11)---153 punkti

10. marconius (+12)---147 punkti

11. difender (+13)---139 punkti


Järgmiseks nädalaks siis üldse viimased paaride ennustused.Kuna kellaajad pole veel teada, siis võin need järgmistel päevadel lisada,kuid kuupäevad on vähemasti õiged.

Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai 21.45 Utrecht-Twente X

26 mai 13.30 Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai 20.45 Sparta-Roda 2

23 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Volendam 1

26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles X (võitja Go Ahead Eagles)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

Tofoa
19.05.13, 23:13
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai Utrecht-Twente 1

26 mai Twente-Utrecht 1 (võitja Utrecht)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai Sparta-Roda 2

26 mai Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

23 mai Go Ahead Eagles-Volendam 1

26 mai Volendam-Go Ahead Eagles 1 (võitja Go Ahead Eagles)

difender
20.05.13, 13:16
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai Utrecht-Twente 1

26 mai Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai Sparta-Roda x

26 mai Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

23 mai Go Ahead Eagles-Volendam 1

26 mai Volendam-Go Ahead Eagles X (võitja Go Ahead Eagles)

petteri
20.05.13, 16:08
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai 21.45 Utrecht-Twente 2

26 mai 13.30 Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai 20.45 Sparta-Roda 2

23 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Volendam 1

26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles 1 (võitja Go Ahead Eagles)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

kemal1
23.05.13, 12:11
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai 21.45 Utrecht-Twente X

26 mai 13.30 Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai 20.45 Sparta-Roda 2

23 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Volendam x

26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles 1 (võitja Volendam)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

Karla
23.05.13, 12:13
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai 21.45 Utrecht-Twente x

26 mai 13.30 Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai 20.45 Sparta-Roda 2

23 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Volendam 1

26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles x (Go Ahead Eagles)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

karl54
23.05.13, 14:01
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai 21.45 Utrecht-Twente 1

26 mai 13.30 Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai 20.45 Sparta-Roda 2

23 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Volendam 1

26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles x (võitja Go Ahead)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

Bart
23.05.13, 15:02
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai 21.45 Utrecht-Twente 2

26 mai 13.30 Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off

23 mai 20.45 Sparta-Roda 2

23 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Volendam 1

26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles x (võitja Go Ahead)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

jalkamatuu-
23.05.13, 22:40
Euroopa Liiga play-off finaal

23 mai 21.45 Utrecht-Twente 2

26 mai 13.30 Twente-Utrecht 1 (võitja Twente)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off


26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles 2 (võitja Go Ahead Eagles)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 1 (võitja Roda)

Magasin jälle kaks tänast ennustust maha, aga õnneks üks algab viie minuti pärast

Blue Rock
25.05.13, 20:59
Euroopa Liiga play-off finaal


26 mai 13.30 Utecht - Twente x (võitja Utrecht)

Eredivisiesse püsimajäämise play-off


26 mai 13.30 Volendam-Go Ahead Eagles x (võitja Go Ahead Eagles)

26 mai 15.30 Roda-Sparta 2 (võitja Sparta)

midfielder
26.05.13, 21:30
Viimase ennustusnädala suurima punktiskoori -7 kogusid difender ja Tofoa. Liidrite duellis noppis pikema kõrre Karla, kes kokkuvõttes edestas vaid ühe silmaga jalkamatuu-d ja karl54. Kusjuures jalkamatuu unustas 23 mai relegatsiooni play-off mängud ennustamata.

Õnnitlused võitjale, kes minu arvestuste kohaselt on selle perioodi jooksul, mil ma Eredivisie ennustust korraldanud olen (2009-2013) kõige edukam ennustaja. 2010-4 koht, 2011 ja 2013-võitja ja eelmisel aastal 2 koht. Omalt poolt on endiselt välja pandud väike auhind ning võtan Karlaga ise pm teel ühendust. Minu mäletamist mööda juba kahe aasta eest sai ta ühe auhinna värske CL finaali kangelase Arjen Robbeni Hollandi koondise särgi ning küll küllale liiga ei tee.

Lisaks tänan kõiki, kes viitsisid pika hooaja vältel järjekindlust näidata ja ennustustega sammu pidada. Uus hooaeg algab 2-4 augusti nv-sel ning ilmselt kuskil kahe kuu pärast saab juba uue kampaania ennustused üles seatud.

Lõplik tabel

1. Karla (+5)---170 punkti

2-3. karl54 (+6) ja jalkamatuu (+4)---169 punkti

4. petteri (+5)---168 punkti

5. midfielder (+4)---167 punkti

6. kemal1 (+4)---165 punkti

7. Tofoa (+7)---162 punkti

8. Bart (+5)---159 punkti

9. Blue Rock (+2)--155 punkti

10. marconius (0)---147 punkti

11. difender (+7)---146 punkti