PDA

View Full Version : Hollandi Eredivisie 2012/2013 hooaeg



Leheküljed : [1] 2 3

midfielder
03.08.12, 13:48
Aeg on sealmaal et lükata käima uue hooaja ennustusvõistlus kuna täpselt nädala pärast reedel 10 augustil pannakse pall mängu et selgitada 57-s Eredivisie nime all peetava liiga meister ning kogu ajaloo 124-s Hollandi tugevaim klubi.

Reeglid on nagu ikka samad nagu eelneval hooajal-kodus palliva meeskonna võiduks sisestada 1, viigi korral X ja külalismeeskonna võidu korral sisestada 2. Kui keegi peaks sisestama ennustuse kaks korda, siis loen ära esimesena märgitud ennustuse. Kuna panen mängude algusajad Eesti aja järgi siis arvesse lähevad nende mängude ennustused mis enne mängu algusaega üles pandud.

Auhinna koha pealt nii palju, et kuna eelmise hooaja auhind-Ibrahim Afellay valge Hollandi koondise särk jäi ennustuse korraldajale kui võitjale siis seekord on sama priis endiselt esikoha omanikule välja panna.


1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda X
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Tofoa
03.08.12, 16:57
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Meintz
03.08.12, 19:33
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda X
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

difender
03.08.12, 21:17
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV x
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord x
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Iceman
03.08.12, 22:34
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 2
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord x
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag x
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ x

petteri
04.08.12, 00:39
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda X
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen X
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

jürks
04.08.12, 01:07
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda X
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

bert2k3
06.08.12, 15:04
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

sherf
06.08.12, 17:42
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 2
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

karl54
06.08.12, 21:27
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord x
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Bart
07.08.12, 11:14
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo x
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen x
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

marconius
08.08.12, 14:28
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 2
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo x
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord x
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ x

Martin 16
09.08.12, 22:00
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 2
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo x
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag x
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 2

jalkamatuu-
09.08.12, 23:34
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag X
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Blue Rock
10.08.12, 01:31
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Brick
10.08.12, 14:15
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda x
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Karla
10.08.12, 14:36
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 2
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ x

tauri3000
10.08.12, 15:56
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda 1
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord x
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Meintz
10.08.12, 16:48
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda x
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

Meintz
10.08.12, 16:49
krt juba ennustasin, mazz võiks selle ja siis mu viimase ennustuse ära kustutada

Eeri
10.08.12, 22:22
1 voor

10 august 21.00 Willem II-NAC Breda
11 august 19.45 RKC Waalwijk-PSV 2
11 august 20.45 Roda Kerkrade-PEC Zwolle 1
11 august 21.45 Heracles Almelo-VVV Venlo 1
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

BlueBlackWhite-
12.08.12, 14:38
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen 1
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag X
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ 1

arx20
12.08.12, 15:29
12 august 13.30 FC Utrecht-Feyenoord 2
12 august 15.30 FC Twente-FC Groningen x
12 august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
12 august 15.30 Heerenveen-NEC Nijmegen 1
12 august 17.30 Ajax-AZ x

midfielder
12.08.12, 21:20
Esimene ennustusvoor andis väga kasina punktisaagi. Mitmed üllatustulemused liigas andsid selleks põhjustki. RKC võitu PSV üle ei osanud keegi ette näha ning palju eksiti Vitesse ja Heerenveeni ning Ajaxi võitu pakkudes. Parima tulemuse-kõigest 4 silma kogus Martin16 kuid nii mitmedki ennustajad said vaid ühe punkti.

Tabel

1. Martin 16---4 punkti

2-12. midfielder,Meintz, Iceman, petteri, jürks, Bart, marconius, jalkamatuu, Jalkafriik, Karla ja BlueBlackWhite---3 punkti

13-18. Blue Rock, Eeri, arx20, sherf, bert2k3 ja Tofoa---2 punkti

19-21. difender, karl54 ja tauri3000---1 punkt

2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 1
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk X
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

jürks
12.08.12, 21:33
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 1
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 2
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

petteri
12.08.12, 21:42
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 1
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen X
19 august 13.30 Groningen-Willem II X
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 2
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Tofoa
12.08.12, 22:44
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse x
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Iceman
12.08.12, 22:51
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht2
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 2
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

larts
12.08.12, 23:32
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II x
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk X
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Blue Rock
13.08.12, 00:35
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse x
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 1
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II x
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Martin 16
13.08.12, 21:56
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen x
19 august 13.30 Groningen-Willem II 2
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

difender
13.08.12, 22:32
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse x
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Meintz
13.08.12, 23:25
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente x
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 2
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen x
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo x
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 2
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

karl54
14.08.12, 15:37
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen x
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

sherf
15.08.12, 11:09
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 1
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 2
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

marconius
15.08.12, 16:47
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen x
19 august 13.30 Groningen-Willem II x
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 2
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Brick
15.08.12, 19:03
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Bart
15.08.12, 21:14
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 2
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II x
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 2
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

tauri3000
16.08.12, 12:49
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht x
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

jalkamatuu-
16.08.12, 13:17
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 2
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 2
19 august 13.30 Groningen-Willem II x
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

kemal1
16.08.12, 13:57
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 2
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Karla
16.08.12, 22:54
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 2
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen x
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

Eeri
17.08.12, 10:44
2 voor

18 august 19.45 PSV-Roda 1
18 august 20.45 NAC Breda-Twente 2
18 august 20.45 PEC Zwolle-Vitesse 2
18 august 20.45 VVV Venlo-Utrecht 1
18 august 21.45 Feyenoord-Heerenveen 1
19 august 13.30 Groningen-Willem II 1
19 august 15.30 AZ-Heracles Almelo 1
19 august 15.30 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
19 august 17.30 NEC-Ajax 2

midfielder
19.08.12, 21:35
Teine voor on andis juba oluliselt kõrgemaid punktiskoore ja vooru edukaim Napoli pooldaja jalkamatuu kogus suurepärase 8 silma, mis viis ta üldpingereas ka liidripositsioonile. 7 punkti kogusid koguni kuus ennustajat. Uusi liitujaid oli kaks-larts ja kemal1, seevastu avavoorus ennustanutest jätsid seekord ennustuse saatmata bert2k3, BlueBlackWhite ja arx20.

Tabel

1. jalkamatuu (+8)---11 punkti

2-7. petteri (+7), Iceman (+7), Martin16 (+6), marconius (+7), Bart (+7) ja Karla (+7)---10 punkti

8-9. midfielder (+6) ja Jalkafriik (+6)---9 punkti

10-12. jürks (+5), Meintz (+5) ja sherf (+6)---8 punkti

13-17. larts (+7), Blue Rock (+5), karl54 (+6), tauri3000 (+6) ja Eeri (+5)---7 punkti

18-19. Tofoa (+4) ja kemal1 (+6)---6 punkti

20. difender (+4)---5 punkti

21. BlueBlackWhite (0)---3 punkti

22-23. bert2k3 (0) ja arx20 (0)---2 punkti


3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag X
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Tofoa
19.08.12, 22:08
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 1
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord x
26 august 15.30 Willem II-Vitesse x
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Meintz
19.08.12, 22:37
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda x
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag x
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen x
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 1
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Blue Rock
19.08.12, 23:49
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda x
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle x
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 1
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord x
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

petteri
20.08.12, 00:04
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 2
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Iceman
20.08.12, 01:38
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda x
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 1
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

jürks
20.08.12, 02:56
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 2
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

difender
20.08.12, 11:32
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 2
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 2
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord x
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 1
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

jalkamatuu-
20.08.12, 11:38
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda x
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 2
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

larts
20.08.12, 12:54
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag X
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse x
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

karl54
20.08.12, 17:19
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda x
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 1
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen x
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord x
26 august 15.30 Willem II-Vitesse x
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

sherf
21.08.12, 12:09
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag x1
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse x
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

kemal1
21.08.12, 13:00
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 2
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag x
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Bart
21.08.12, 13:48
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 2
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 2
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 1
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

marconius
23.08.12, 10:35
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda x
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag x
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord x
26 august 15.30 Willem II-Vitesse x
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Martin 16
23.08.12, 13:05
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 2
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 2
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag x
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord x
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Brick
23.08.12, 20:53
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag x
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse x
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Karla
24.08.12, 15:34
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 2
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 1
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

Eeri
24.08.12, 19:45
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 2
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag 1
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen 1
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse 2
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

tauri3000
24.08.12, 21:29
3 voor

24 august 21.00 RKC Waalwijk-Roda 1
25 august 19.45 Utrecht-PEC Zwolle 1
25 august 20.45 VVV Venlo-ADO Den Haag x
25 august 21.45 Ajax-NAC Breda 1
26 august 13.30 AZ-Heerenveen x
26 august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
26 august 15.30 Willem II-Vitesse x
26 august 15.30 NEC-Twente 2
26 august 17.30 Groningen-PSV 2

midfielder
26.08.12, 21:09
3 vooru edukaimad olid 7 õige panusega petteri ja jürks. Üldtabelis tõusis petteri koos jalkamatuuga liidrikohta jagama.

Tabel

1-2. petteri (+7) ja jalkamatuu (+6)---17 punkti

3. Bart (+6)---16 punkti

4-7. midfielder (+6), jürks (+7), Iceman (+5) ja Karla (+5)---15 punkti

8-9. Martin16 (+4) ja Jalkafriik (+5)---14 punkti

10-13. marconius (+3), tauri3000 (+6), Meintz (+5) ja sherf (+5)---13 punkti

14-16. Blue Rock (+5), larts (+5) ja Eeri (+5)---12 punkti

17-18. karl54 (+4) ja kemal1 (+5)---11 punkti

19. Tofoa (+4)---10 punkti

20. difender (+4)---9 punkti

21. BlueBlackWhite (0)---3 punkti

22-23. arx20 (0) ja bert2k3 (0)---2 punkti


4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 1
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht X
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord X
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Meintz
26.08.12, 21:13
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II x
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo x
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 1
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ x
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Blue Rock
26.08.12, 22:01
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 1
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo x
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord x
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Martin 16
27.08.12, 00:21
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 2
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ x
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax x

Tofoa
27.08.12, 00:35
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 1
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

larts
27.08.12, 02:17
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht x
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

difender
27.08.12, 08:08
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 2
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 1
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

kemal1
27.08.12, 13:01
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen x
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo x
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht x
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord x
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

petteri
27.08.12, 13:05
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II X
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 1
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

jalkamatuu-
27.08.12, 14:44
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 2
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

karl54
27.08.12, 18:07
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen x
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo x
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht x
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord x
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

sherf
28.08.12, 12:17
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II x
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 2
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht x
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Brick
28.08.12, 14:55
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

jürks
28.08.12, 21:23
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

marconius
29.08.12, 19:43
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen x
1 september 19.45 Roda-Willem II x
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 1
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Bart
31.08.12, 00:22
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II x
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 1
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 1
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Karla
31.08.12, 19:43
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo x
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 1
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

tauri3000
31.08.12, 21:15
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen 1
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 2
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht 2
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Iceman
31.08.12, 22:05
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen x
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC x
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 2
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht x
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord x
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

Eeri
01.09.12, 15:40
4 voor

31 august 21.00 ADO Den Haag-Groningen
1 september 19.45 Roda-Willem II 1
1 september 20.45 PEC Zwolle-NEC 2
1 september 20.45 RKC Waalwijk-Heracles Almelo 2
1 september 21.45 NAC Breda-Utrecht x
2 september 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
2 september 15.30 Twente-VVV Venlo 1
2 september 15.30 PSV-AZ 1
2 september 17.30 Heerenveen-Ajax 2

midfielder
02.09.12, 22:53
4 vooru edukaimaks osutus kemal1 kuue punktiga. Üldtabelis on nüüd kaksikjuhtimine jalkamatuu ja Karla vahel. Tabelist eemaldasin bert2k3, BlueBlackWhite ja arx20 kes on kolm järjestikust vooru ennustamata jätnud. Neil on võimalus tabelisse naasta kui jätkavad ennustamisega ja ennistan nad sel juhul kogutud punktide arvuga üldpingeritta.

Tabel

1-2. jalkamatuu (+3) ja Karla (+5)---20 punkti

3-6. petteri (+2), midfielder (+4), Iceman (+4) ja Bart (+3)---19 punkti

7-8. jürks (+3) ja tauri3000 (+5)---18 punkti

9-13. Martin16 (+3), sherf (+4), Jalkafriik (+3), kemal1 (+6) ja Eeri (+5)---17 punkti

14-18. larts (+4), Blue Rock (+4), Meintz (+3), karl54 (+5) ja marconius (+3)---16 punkti

19. Tofoa (+3)---13 punkti

20. difender (+3)---12 punkti

Seoses koondiste mm-valikmängudega tuleb sisse kahenädalane paus liigamängudele kuid panen juba varakult 5 vooru mängud ülesse ennustamiseks.

5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 1
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse X

Blue Rock
02.09.12, 23:47
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

Martin 16
03.09.12, 01:33
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 2
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda x
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse x

Tofoa
03.09.12, 17:53
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 1
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

difender
03.09.12, 18:18
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC x
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

Meintz
03.09.12, 20:30
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 2
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda x
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse x

arx20
03.09.12, 21:23
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 2
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC x
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

jalkamatuu-
03.09.12, 22:00
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

jürks
03.09.12, 22:28
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 2
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC x
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

kemal1
11.09.12, 11:20
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC x
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

sherf
12.09.12, 21:53
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 2
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC x
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

karl54
13.09.12, 00:42
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 1

Bart
13.09.12, 18:11
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 2
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse x

marconius
13.09.12, 23:20
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk x
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC x
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

petteri
14.09.12, 00:04
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 2
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

Karla
14.09.12, 17:40
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 1
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

Brick
15.09.12, 13:52
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC 1
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC x
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse x

Iceman
15.09.12, 15:19
5 voor

15 september 19.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
15 september 20.45 Willem II-Twente 2
15 september 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
15 september 20.45 VVV Venlo-NEC x
15 september 21.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
16 september 13.30 Heracles-NAC 1
16 september 15.30 AZ-Roda 1
16 september 15.30 Utrecht-PSV 2
16 september 17.30 Groningen-Vitesse 2

midfielder
16.09.12, 21:28
5 vooru edukaimad olid 7 õige panusega jalkamatuu, Blue Rock, Iceman ja Bart. Üldtabelis jätkab ainuliidrina jalkamatuu kuna teine senine liider Karla sai sel korral ühe silma vähem. Taasliitus ennustusega arx20.

Tabel

1. jalkamatuu (+7)---27 punkti

2-4. Iceman (+7), Bart (+7) ja Karla (+6)---26 punkti

5. petteri (+6)---25 punkti

6. midfielder (+5)---24 punkti

7-9. Blue Rock (+7), kemal1 (+6) ja jürks (+5)---23 punkti

10-11. karl54 (+6) ja sherf (+5)---22 punkti

12-14. Martin16 (+4), marconius (+5) ja Jalkafriik (+4)---21 punkti

15. Meintz (+4)---20 punkti

16. Tofoa (+6)---19 punkti

17-18. difender (+6) ja tauri3000 (0)---18 punkti

19. Eeri (0)---17 punkti

20. larts (0)---16 punkti

21. arx20 (+5)---7 punkti

6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen X
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Meintz
16.09.12, 22:02
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen X
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 2
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Martin 16
17.09.12, 00:31
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 1
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 2
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II x
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

petteri
17.09.12, 00:51
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht X
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 1
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

difender
17.09.12, 08:42
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht x
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 1
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 2
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord x

jürks
17.09.12, 14:57
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen X
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

jalkamatuu-
17.09.12, 15:39
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo x
22 september 21.45 NEC-Willem II 2
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Tofoa
17.09.12, 16:46
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Marqueno
17.09.12, 22:17
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo x
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

marconius
18.09.12, 12:52
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II x
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax x
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

kemal1
18.09.12, 12:56
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht x
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo x
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Blue Rock
19.09.12, 20:08
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 1
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo x
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

karl54
20.09.12, 12:20
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 1
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo x
22 september 21.45 NEC-Willem II x
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Brick
20.09.12, 23:18
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen x
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Eeri
21.09.12, 07:08
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 1
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Bart
21.09.12, 13:57
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht x
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles x
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Karla
21.09.12, 16:05
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 1
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

sherf
22.09.12, 08:50
6 voor

22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo x
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 2
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

Iceman
22.09.12, 16:28
6 voor

22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo x
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

aarekene
22.09.12, 22:56
6 voor

21 september 21.00 Roda-Utrecht 2
22 september 19.45 Zwolle-Groningen 2
22 september 20.45 Vitesse-Heracles 1
22 september 20.45 Waalwijk-VVV Venlo 1
22 september 21.45 NEC-Willem II 1
23 september 13.30 ADO Den Haag-Ajax 2
23 september 15.30 Twente-Heerenveen 1
23 september 15.30 NAC-AZ 2
23 september 17.30 PSV-Feyenoord 1

midfielder
23.09.12, 21:19
Vooru edukaimaks osutus 6 punktiga marconius. Lisandus kaks uut ennustajat-Marqueni ja aarekene, neist viimane saatis oma ennustuse peale kahe esimese mängu lõppu,seega neid punkte ei saanud lugeda. Difender ennustas terve vootu kuid ei pannud ühegi mänguga täppi, seega üsna haruldane juhus.

Üldtabelis jätkab liidrina jalkamatuu kes suurendas oma edu kahele punktile.

Tabel

1. jalkamatuu (+5)---32 punkti

2-3. Iceman (+4) ja Bart (+4)---30 punkti

4. Karla (+3)---29 punkti

5-10. midfielder (+3), petteri (+2), Blue Rock (+4), karl54 (+5), marconius (+6) ja kemal1 (+4)---27 punkti

11. jürks (+3)---26 punkti

12-13. Martin16 (+4) ja sherf (+3)---25 punkti

14. Jalkafriik (+3)---24 punkti

15-16. Tofoa (+4) ja Meintz (+3)---23 punkti

17. Eeri (+3)---20 punkti

18-19. difender (0) ja tauri3000 (0)---18 punkti

20. larts (0)---16 punkti

21. arx20 (0)---7 punkti

22. Marqueno (+5)---5 punkti

23. aarekene (+2)---2 punkti

7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 1
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente X
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Blue Rock
23.09.12, 21:42
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 2
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle x
30 september 15.30 Groningen-Roda x
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Meintz
24.09.12, 08:56
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 2
29 september 20.45 Heracles-ADO 2
29 september 21.45 Ajax-Twente x
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

difender
24.09.12, 13:19
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO 2
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 2
30 september 17.30 VVV-PSV 2

jürks
24.09.12, 13:49
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 1
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente X
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Tofoa
24.09.12, 16:18
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 1
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

karl54
24.09.12, 17:56
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO x
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda x
30 september 17.30 VVV-PSV 2

aarekene
24.09.12, 18:16
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO x
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda x
30 september 17.30 VVV-PSV

jalkamatuu-
24.09.12, 20:37
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 1
29 september 20.45 Heracles-ADO 2
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda x
30 september 17.30 VVV-PSV 2

kemal1
26.09.12, 11:46
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC x
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 1
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda x
30 september 17.30 VVV-PSV 2

petteri
27.09.12, 20:56
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC X
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse X
29 september 20.45 Heracles-ADO X
29 september 21.45 Ajax-Twente 2
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

marconius
28.09.12, 12:38
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC x
29 september 20.45 Feyenoord-NEC x
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO 2
29 september 21.45 Ajax-Twente 2
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk x
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Martin 16
28.09.12, 15:06
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO x
29 september 21.45 Ajax-Twente x
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 2
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Karla
28.09.12, 17:44
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 1
29 september 20.45 Heracles-ADO x
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Bart
28.09.12, 20:27
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO 2
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Iceman
28.09.12, 22:41
29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 2
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Brick
28.09.12, 23:08
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 2
29 september 20.45 Heracles-ADO x
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

sherf
28.09.12, 23:25
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse 2
29 september 20.45 Heracles-ADO 2
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 2
30 september 17.30 VVV-PSV 2

Eeri
29.09.12, 13:58
7 voor

29 september 19.45 Heerenveen-NAC 1
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

jürks
29.09.12, 21:32
29 september 20.45 Feyenoord-NEC 1
29 september 20.45 Utrecht-Vitesse x
29 september 20.45 Heracles-ADO 1
29 september 21.45 Ajax-Twente 1
30 september 13.30 AZ-RKC Waalwijk 1
30 september 15.30 Willem II-PEC Zwolle 1
30 september 15.30 Groningen-Roda 1
30 september 17.30 VVV-PSV 2

midfielder
30.09.12, 21:58
7 vooru edukaim oli vooru nr-le kohaselt 7 õige panusega Jalkafriik. Üldtabelis püüdis Iceman senise liidri jalkamatuu kinni ja hetkel valitseb kaksikjuhtimine kahe Itaalia klubisid pooldava foorumlase vahel. Tauri3000 ja lartsi eemaldasin tabelist kuna kolmes järjestikuses voorus pole ennustust saadetud. Võimalus on tabelisse naasta kui jätkatakse ennustamisega ja seda siis varem kogutud punktide baasilt.

Tabel

1-2. Iceman (+6) ja jalkamatuu (+4)---36 punkti

3-4. Karla (+6) ja Bart (+5)---35 punkti

5-6. karl54 (+5) ja Blue Rock (+5)---32 punkti

7-9. Jalkafriik (+7), petteri (+4) ja midfielder (+4)---31 punkti

10-12. jürks (+4), sherf (+5), kemal1 (+3)---30 punkti

13-14. marconius (+2) ja Martin16 (+4)---29 punkti

15-16. Tofoa (+5) ja Meintz (+5)---28 punkti

17. Eeri (+5)---25 punkti

18. difender (+4)---22 punkti

19. arx20 (0)---7 punkti

20. aarekene (+4)---6 punkti

21. Marqueno (0)---5 punkti


8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 1
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

Blue Rock
30.09.12, 22:13
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

jürks
30.09.12, 22:32
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 1
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

difender
30.09.12, 22:55
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO x
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk x
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 2
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 2
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

midfielder
01.10.12, 00:53
Väike parandus tabelisse. Marconiusele lisandub 3 punkti ja üldskoor on seega 30.

petteri
01.10.12, 01:11
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles X
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

Tofoa
01.10.12, 01:20
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 1
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 1
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 1
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

Martin 16
01.10.12, 01:38
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 2
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen x
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

jalkamatuu-
01.10.12, 16:41
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO x
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 1
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 2
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 2
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

Marqueno
01.10.12, 21:02
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 1
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 2
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

arx20
01.10.12, 23:01
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 1
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 2
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

kemal1
02.10.12, 08:13
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk x
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

marconius
02.10.12, 15:46
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO x
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 1
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

karl54
03.10.12, 12:54
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen x
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo x
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ x

Meintz
03.10.12, 17:28
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 1
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

sherf
05.10.12, 15:17
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 1
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ x

Karla
05.10.12, 16:37
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk x
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 2
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

Bart
05.10.12, 20:49
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 1
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk x
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 2
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen x
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

Iceman
05.10.12, 21:51
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO 2
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk x
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo x
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ x

Brick
06.10.12, 14:01
>8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO x
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles x
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo x
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord x
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

Eeri
06.10.12, 16:18
8 voor

5 oktoober 21.00 NEC-ADO
6 oktoober 19.45 Willem II-RKC Waalwijk 2
6 oktoober 20.45 Zwolle-Heracles 2
6 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
6 oktoober 21.45 Roda-VVV Venlo 1
7 oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
7 oktoober 15.30 PSV-NAC 1
7 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
7 oktoober 17.30 Twente-AZ 1

midfielder
07.10.12, 21:16
Vooru edukaim oli üks liidritest jalkamatuu kuue punktiga. Kuna teine esikoha jagaja Iceman sai vaid silma kirja, siis tõusis Napoli pooldajast jalkamatuu ainuliidriks teise Lõuna-Itaalia poolehoidja Barti ees. Jalkafriik oli saatnud ennustuse peale vooru avamängu toimumist ja seega NEC-ADO mängu õiget tulemust ma ei lugenud.

Seoses mm-valikmängudega tuleb liigamängudesse sisse kahe nädala pikkune paus,kuid panen juba varakult uue vooru üles.

Tabel

1. jalkamatuu (+6)---42 punkti

2. Bart (+5)---40 punkti

3. Karla (+4)---39 punkti

4. Iceman (+1)---37 punkti

5. Blue Rock (+3)---35 punkti

6-10. midfielder (+3), petteri (+3), karl54 (+2), marconius (+4) ja Jalkafriik (+3)---34 punkti

11-14. jürks (+3), Martin16 (+4), sherf (+3) ja kemal1 (+3)---33 punkti

15. Tofoa (+4)---32 punkti

16. Meintz (+3)---31 punkti

17. Eeri (+4)---29 punkti

18. difender (+5)---27 punkti

19. arx20 (+5)---12 punkti

20. Marqueno (+5)---10 punkti

21. aarekene (0)---6 punkti


9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

Tofoa
08.10.12, 00:08
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax x
20 oktoober 20.45 Roda-Twente x
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse x
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord x
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

Blue Rock
08.10.12, 12:26
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 2
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle x

difender
08.10.12, 20:00
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse x
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 2

jalkamatuu-
08.10.12, 21:46
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 2
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle x

Marqueno
10.10.12, 20:06
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 1
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 2
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 2
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 2

Martin 16
12.10.12, 01:43
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle x

petteri
14.10.12, 16:44
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 2
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen X
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

marconius
14.10.12, 18:30
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax x
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht x
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

Meintz
15.10.12, 22:35
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle x

arx20
16.10.12, 12:02
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse x
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

kemal1
16.10.12, 12:53
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht x
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle x

karl54
17.10.12, 02:47
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 2
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

Karla
19.10.12, 17:31
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht x
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle x

Bart
19.10.12, 18:32
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen x
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

sherf
19.10.12, 21:04
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht x
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

jürks
19.10.12, 22:12
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 2
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

Brick
20.10.12, 13:14
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht x
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen x
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

Iceman
20.10.12, 14:46
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 2
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle x

Eeri
20.10.12, 16:32
9 voor

20 oktoober 19.45 Heracles-Ajax 2
20 oktoober 20.45 Roda-Twente 2
20 oktoober 20.45 NAC-Vitesse 2
20 oktoober 20.45 PSV-Willem II 1
20 oktoober 21.45 AZ-NEC 1
21 oktoober 13.30 ADO-Utrecht 1
21 oktoober 15.30 Heerenveen-Groningen 1
21 oktoober 15.30 VVV-Feyenoord 2
21 oktoober 17.30 RKC Waalwijk-Zwolle 1

midfielder
21.10.12, 21:23
Vooru edukaim oli 6 silmaga Marqueno. Üldtabelis suurendas jalkamatuu oma edu jälitajate Bart-i ja Karla ees neljale silmale.

Tabel

1. jalkamatuu (+5)---47 punkti

2-3. Bart (+3) ja Karla (+4)---43 punkti

4. Iceman (+5)---42 punkti

5. Blue Rock (+5)---40 punkti

6-7. karl54 (+5) ja marconius (+5)---39 punkti

8-10. jürks (+5), midfielder (+4) ja petteri (+4)---38 punkti

11-14. kemal1 (+4), Jalkafriik (+3), sherf (+4) ja Martin16 (+4)---37 punkti

15. Tofoa (+4)---36 punkti

16. Meintz (+4)---35 punkti

17. Eeri (+4)---33 punkti

18. difender (+4)---31 punkti

19. Marqueno (+6)---16 punkti

20. arx20 (+3)---15 punkti

21. aarekene (0)---6 punkti

10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 1
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen X
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

Tofoa
21.10.12, 22:42
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ x

Blue Rock
21.10.12, 23:13
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax x
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen x
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

difender
22.10.12, 08:54
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen x
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 2
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 1
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen X
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

jalkamatuu-
22.10.12, 22:46
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda x
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 2

arx20
22.10.12, 23:15
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda x
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax x
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

Meintz
24.10.12, 20:51
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax x
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen x
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

Martin 16
25.10.12, 04:59
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen x
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II x
27 oktoober 20.45 NEC-Roda x
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ x

petteri
25.10.12, 19:20
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 1
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ x

karl54
26.10.12, 01:06
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax x
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ x

jürks
26.10.12, 01:19
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda x
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 2

kemal1
26.10.12, 08:01
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II x
27 oktoober 20.45 NEC-Roda x
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 2
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ x

Eeri
26.10.12, 10:36
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 1
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 1
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

marconius
26.10.12, 12:30
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II x
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax x
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen x
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

Karla
26.10.12, 15:20
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 2
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 1
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

Brick
26.10.12, 17:47
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda x
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen x
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

Bart
26.10.12, 17:53
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 1
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II 1
27 oktoober 20.45 NEC-Roda x
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 1
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen x
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 2

Marqueno
26.10.12, 20:03
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen 2
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II x
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 1
27 oktoober 21.45 VVV-NAC 2
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 1
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 1

Iceman
26.10.12, 22:00
10 voor

26 oktoober 21.00 Utrecht-Groningen x
27 oktoober 19.45 ADO-Willem II x
27 oktoober 20.45 NEC-Roda 2
27 oktoober 21.45 VVV-NAC x
28 oktoober 13.30 Feyenoord-Ajax 2
28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ x

sherf
28.10.12, 16:15
10 voor

28 oktoober 15.30 PEC Zwolle-PSV 2
28 oktoober 15.30 Heracles-Heerenveen 2
28 oktoober 15.30 RKC Waalwijk-Twente 2
28 oktoober 17.30 Vitesse-AZ 2

midfielder
28.10.12, 21:19
Vooru edukaimad olid neli ennustajat-jürks, Bart, jalkamatuu ja arx20. Tabelist eemaldasin aarekese, kuid võimalus tagasi tulla kui jätkab ennustamisega. Senine liider jalkatuu hoiab nelja silmast vahet Barti ja viie punktilist edu Karla ees.

Tabel

1. jalkamatuu (+6)---53 punkti

2. Bart (+6)---49 punkti

3. Karla (+5)---48 punkti

4. Blue Rock (+5)---45 punkti

5-7. jürks (+6), Iceman (+2), karl54 (+5)---44 punkti

8-9. petteri (+5) ja marconius (+4)---43 punkti

10-12. midfielder (+4), kemal1 (+5) ja Jalkafriik (+5)---42 punkti

13-16. Tofoa (+4), Martin16 (+3), Meintz (+5) ja sherf (+3)---40 punkti

17. Eeri (+5)---38 punkti

18. difender (+3)---34 punkti

19. arx20 (+6)---21 punkti

20. Marqueno (+4)---20 punkti


11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

Blue Rock
28.10.12, 21:33
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO x
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 2
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord x
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

difender
29.10.12, 10:41
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO x
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 1
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 2
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

marconius
29.10.12, 17:58
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO x
3 november 19.45 Ajax-Vitesse x
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC x
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

Marqueno
29.10.12, 19:49
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 2
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle x
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

Tofoa
30.10.12, 04:13
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht x
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord x
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

karl54
31.10.12, 15:11
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht x
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord x
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

kemal1
31.10.12, 20:32
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 2
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

Eeri
02.11.12, 10:39
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

petteri
02.11.12, 13:44
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht x
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

Karla
02.11.12, 17:00
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

Bart
02.11.12, 20:20
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO x
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord x
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 2

Iceman
02.11.12, 20:32
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO x
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord x
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 2

Meintz
02.11.12, 20:38
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

jürks
02.11.12, 20:55
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 1

Brick
02.11.12, 21:39
11 voor

2 november 21.00 Roda-ADO 1
3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk x

sherf
03.11.12, 00:11
11 voor

3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht x
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC 1
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 2
4 november 17.30 NAC-Waalwijk 2

jalkamatuu-
03.11.12, 00:23
11 voor

3 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
3 november 20.45 Willem II-Utrecht 2
3 november 21.45 PSV-Heracles Almelo 1
4 november 13.30 Groningen-NEC x
4 november 15.30 AZ-VVV 1
4 november 15.30 Heerenveen-Zwolle 1
4 november 15.30 Twente-Feyenoord 1
4 november 17.30 NAC-Waalwijk x

midfielder
04.11.12, 21:18
Vooru edukaimad olid marconius, Blue Rock ja kemal1. Üldtabelis olulisi muudatusi ei esinenud ning liidrina jätkab jalkamatuu, kellele järgnevad Bart ja Karla. Poolesaja punkti piiri ületas selle vooruga ka Blue Rock.

Tabel

1. jalkamatuu (+4)---57 punkti

2-3. Bart (+4) ja Karla (+5)---53 punkti

4. Blue Rock (+6)---51 punkti

5-6. marconius (+6) ja jürks (+5)---49 punkti

7-8. kemal1 (+6) ja Iceman (+4)---48 punkti

9-11. midfielder (+5), petteri (+4) ja karl54 (+3)---47 punkti

12. Jalkafriik (+4)---46 punkti

13. Meintz (+5)---45 punkti

14-15. Tofoa (+3) ja Eeri (+5)---43 punkti

16. sherf (+2)---42 punkti

17.Martin16 (0)---40 punkti

18. difender (+4)---38 punkti

19. Marqueno (+4)---24 punkti

20. arx20 (0)---21 punkti


12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ X
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente X
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

Martin 16
04.11.12, 23:02
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II x
10 november 20.45 ADO-AZ X
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda x
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

Tofoa
05.11.12, 00:18
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente 1
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen x

Blue Rock
05.11.12, 01:19
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 2
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II x
10 november 20.45 ADO-AZ 1
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente x
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

difender
05.11.12, 17:11
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen x
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht x
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 1
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

kemal1
05.11.12, 20:22
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

petteri
06.11.12, 16:16
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen x
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

marconius
07.11.12, 12:19
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ x
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo x
11 november 13.30 Vitesse-Twente 1
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

karl54
08.11.12, 13:28
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen x
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo x
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

Bart
08.11.12, 23:06
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 2
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II x
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo x
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen x

Eeri
09.11.12, 10:36
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 1
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente X
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

Karla
09.11.12, 16:53
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo x
11 november 13.30 Vitesse-Twente 1
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

Meintz
09.11.12, 21:17
9 november 21.00 NAC-Groningen 1
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 2
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 2
11 november 13.30 Vitesse-Twente x
11 november 15.30 Feyenoord-Roda x
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

Iceman
10.11.12, 03:46
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 2
10 november 20.45 ADO-AZ x
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo x
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

Brick
10.11.12, 14:28
12 voor

9 november 21.00 NAC-Groningen x
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II 1
10 november 20.45 ADO-AZ 1
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo x
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

jalkamatuu-
10.11.12, 14:52
10 november 19.45 RKC Waalwijk-Utrecht 2
10 november 20.45 VVV-Willem II x
10 november 20.45 ADO-AZ 2
10 november 21.45 NEC-Heracles Almelo 1
11 november 13.30 Vitesse-Twente 2
11 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
11 november 15.30 PEC Zwolle-Ajax 2
11 november 17.30 PSV-Heerenveen 1

midfielder
11.11.12, 22:20
12 vooru parima punktisaagi suutis koguda allakirjutanu 7 õige panusega. Üldtabelis toimus väike muudatus. Nimelt tõusis teise-kolmanda koha jagamisele Blue Rock kes püüdis kinni Karla. Liidrina jätkab endiselt jalkamatuu.

Tabel

1. jalkamatuu (+4)---61 punkti

2-3. Blue Rock (+6) ja Karla (+4)---57 punkti

4. Bart (+3)---56 punkti

5-6. midfielder (+7) ja marconius (+5)---54 punkti

7. kemal1 (+5)---53 punkti

8-9. petteri (+5) ja Iceman (+4)---52 punkti

10. karl54 (+4)---51 punkti

11. Jalkafriik (+4)---50 punkti

12-13. Eeri (+6) ja jürks (0)---49 punkti

14. Meintz (+3)---48 punkti

15. Tofoa (+4)---47 punkti

16. Martin16 (+4)---44 punkti

17. difender (+5)---43 punkti

18. sherf (0)---42 punkti

19. Marqueno (0)---24 punkti

20. arx20 (0)---21 punkti

13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 1
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 1
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente X
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda X

Tofoa
12.11.12, 01:34
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 1
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ x
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

difender
12.11.12, 15:11
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda x
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

arx20
12.11.12, 15:35
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 2
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda x

Blue Rock
13.11.12, 20:07
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV x
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 1
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

jalkamatuu-
13.11.12, 23:21
17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 2
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC x
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 2
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

karl54
15.11.12, 01:55
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 2
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ x
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda x

Meintz
15.11.12, 19:03
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda x
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

jürks
15.11.12, 21:55
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV x
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 1
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

kemal1
15.11.12, 23:32
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda x
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda x

Brick
15.11.12, 23:35
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda x
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ x
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

Bart
16.11.12, 10:29
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 2
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 2
18 november 17.30 Heracles-Roda x

petteri
16.11.12, 13:57
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 1
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ x
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda 1

Karla
16.11.12, 16:02
13 voor

17 november 19.45 ADO-PSV 2
17 november 20.45 Heerenveen-Waalwijk RKC 1
17 november 20.45 PEC Zwolle-NAC Breda 2
17 november 20.45 Ajax-VVV Venlo 1
17 november 21.45 Groningen-AZ 2
18 november 13.30 Vitesse-NEC 1
18 november 15.30 Utrecht-Twente 2
18 november 15.30 Feyenoord-Willem II 1
18 november 17.30 Heracles-Roda X