320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

San Marino vs. Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    San Marino vs. Eesti

    Paistab, et Eesti koondise killing spree jätkub peatselt peale võitu Poola üle...

    Mida ootate?

    Kas mõni tubli toetaja kohapeale ka lendab/sõidab?
    0
    Võidab Eesti
    0%
    0
    Viik
    0%
    0
    Võidab San Marino
    0%
    0
    Ei oska öelda
    0%
    0
    Ei huvita
    0%
    0
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    #2
    Loodetavasti jätkub Eesti 100% seeria
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      Kui me võidame venemaad ja on sellised mängud nagu oli hollandi ja miks mitte ka saudi araabia vastu, siis me lihtsalt ei tohi kaotada sann mariinole..

      heiaaaa eesti!
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #4
        Loodetavasti ei minda mütsiga lööma...
        Tuletage meelde meie lõunaosariiklasi.

        Kommentaar


          #5
          Mul on ettepanek, sõidame Warssavist sama bussiga edasi otse San Marinosse. Vahemaa on sama ,mis Tallinnast Warssavisse. Lööme kaks kärbest ühe hoobiga.
          Andke märkku ,kes ettepaneku poolt on!!
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Eesti võidab, Eesti võidab ... No raudselt kohe.
            Aga Lillekülas paistab alati päike...

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by ROOTSI KUNN


              Mul on ettepanek, sõidame Warssavist sama bussiga edasi otse San Marinosse.
              See on väga julge ja vääääga kallis plaan.Aga sugugi mitte võimatu plaan...
              299195

              Kommentaar


                #8
                2 võitu 3e päevaga polegi paha
                .

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by INCE


                  See on väga julge ja vääääga kallis plaan.Aga sugugi mitte võimatu plaan...


                  Ei arva, et see väga kallis ja julge oleks. Igaljuhul mina olen nõus. Edasi seltsimehed, San Mariinosse!!!


                  Kommentaar


                    #10
                    Kui nüüd San Marinot ei võidetaks, siis oleks see lausa andestamatu! Kuid pall on ümmargune ja kõike võib juhtuda! Hoian Eesti koondisele pöialt...Oper võiks mõne palliga küll san marinolaste võrku sahistada! Aga mitte mingil juhul ei tohi mütsiga lööma minna!!
                    Arsenal...

                    Kommentaar


                      #11
                      ..yldiselt ei arva uuest ideest midagi ...pyksikumm praegu niigi pingul... kardan et uus otsus tuli ka liiga hilja....muidugi polex ta saanud ka kuidagi varem tulla....aga ise arvan et pool (vähemalt) bussist vajub ära...sest lisaks rahale tuleb ka mängu töögraafik, tige naine jmv...
                      ..vottt niii arvan mina...aga igaksjuhuks kui me ainult poola sõidame kannan täna jansale raha yle...
                      jimmy.james

                      Kommentaar


                        #12
                        raudpolt, et Eesti võidab!!
                        ja siis see edasisõidu plaan... iseenesest on see vägagi ahvatlev! kahjuks nii mõnigi "aga" tuleb siin sisse... a'la liiga hilja teadasaamine: oleks ehk töö ja rahavärki osanud paremini planeerida or something... ja kui läbimõeldud see idee yldse on...
                        aga kui kõik põrutavad edasi, ega ma ka siis poola jää!!
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          #13
                          nüüd on ka lootust, et pijpers pareikot proovib...


                          äkki saaks kõigi busside peale kokku ühe bussi, mis edasi San Marinosse sõidab, teised siis kolivad ümber ja sõidavad tagasi.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #14
                            ..on olemas väike buss (9 kohta) mis läheb Poolast edasi San Marino poole...eeldusel et saame sinna vähemalt 8 inimest ja ööbime Poolas teiste inimeste tubades sõbralikult koos(mul on 2sed toad kuhu mahub uhkesti näiteks 3 inimest üheks ööks sisse) ja ööbimise Tsehhis ja Itaalias ning tagasiteel ka Saksas vast orgunnime kohapeal ...siis oleks hinnaks 2300.- (st buss koos kindlustuse ja not.-volitustega, bensiini kulutused u. 6000 km läbimiseks, ja öö Varsavis+ h/s)...lisanduksid ööbimised Tsehhis ja Itaalias = alternatiiviks on alati telgid, + söömised = alternatiiviks võime ise kaasa võtta.) Härrased kiirustagem seega..hetkel kindlad tulijad : RootsiKunn, Anti-Anti, Sen, mina,....
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              Eesti võidab 3:0 kax väravat lööb oper ning yhe zelinski :-)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X