PDA

View Full Version : Aleksandr Zakarljuka (Peterburi Zeniit, Venemaa)

-thierry-
14.08.12, 01:42
http://www.soccer.ru/players/25483.shtml
Selline kutt Ida-Virust siis Venemaal, vaatasin, et teemat polegi. Valeri Karpin/Nikita Andrejev vol2?

http://www.tv100.ru/news/molodejnyy-zenit-obygral-cska-54863/

Siin alates 0:50 tõmbab karistusala joonelt käärid latti ka, lõpus selgitab veel mängust.
Esindanud Eesti (ja Vene? pole kindel) noortekoondist.

ericbana
14.08.12, 02:11
no Eestlased välismaal teemasse sobib see kutt ikka väga suurte mööndustega minu meelest.

marcello
14.08.12, 02:22
http://www.soccer.ru/players/25483.shtml
Selline kutt Ida-Virust siis Venemaal, vaatasin, et teemat polegi. Valeri Karpin/Nikita Andrejev vol2?

http://www.tv100.ru/news/molodejnyy-zenit-obygral-cska-54863/

Siin alates 0:50 tõmbab karistusala joonelt käärid latti ka, lõpus selgitab veel mängust.
Esindanud Eesti (ja Vene? pole kindel) noortekoondist.

Vaatasid, et teemat polegi? Seda ka vaatasid mis kodakondsus on või küsisid targematelt mida tähendab "Eestlased välismaal"?

Vapper Kass
14.08.12, 02:27
Kunagi kirjutasin temast.Ta on Ukraina päritolu. Tema isa on niijalgpallur kui ka küllaltki kõrgetasemeline kohtunik. Oli kohtunik NSVLdu esimeses liigas. Lisaks sellele oli ta isa ka Kohtla-Järve Lootuse üks treenritsest- Zakorljukal,pojal, on Eesti pass- Perspektiivne mängija-

-RoMaRiO-
14.08.12, 02:28
Omaette küsimus, kas teda kunagi sinises vormis veel näeb, aga aastal 2009 esindas ta Eesti U15 koondist, seega seos ju antud teemaga põhimõtteliselt täiesti olemas.

Ja ma ei suuda mõista, miks igas teemas peab käima regulaarne "ära panemine", eraelu tõesti nii pingeline, et peab end foorumis kangelasena välja elama?

marcello
14.08.12, 02:33
Kindlasti näeb sinises vormis-
Гражданство-Россия

chac
16.08.12, 13:09
Vaatasid, et teemat polegi? Seda ka vaatasid mis kodakondsus on või küsisid targematelt mida tähendab "Eestlased välismaal"?

ma ei näe küll mingit erilist probleemi.

näide valeri karpin hispaanias - ei teinud ta mingit saladust et ta pärit eestist, vist mingi 95 käisime ühe seltskonnaga seal ringi kolamas, pea iga suvaline küla sepp avastades et me oleme eestist, vastati aa me teame küll eestit, nimetati karpinit ja tõsteti pöial taeva poole... päris mõnus tunne oli.
midagi sellist kuskil mujal (kesk-) euroopas toona ei kohanud. ja kas tänapäevalgi eriti teatakse.

marcello
16.08.12, 14:21
ma ei näe küll mingit erilist probleemi.

näide valeri karpin hispaanias - ei teinud ta mingit saladust et ta pärit eestist, vist mingi 95 käisime ühe seltskonnaga seal ringi kolamas, pea iga suvaline küla sepp avastades et me oleme eestist, vastati aa me teame küll eestit, nimetati karpinit ja tõsteti pöial taeva poole... päris mõnus tunne oli.
midagi sellist kuskil mujal (kesk-) euroopas toona ei kohanud. ja kas tänapäevalgi eriti teatakse.

jajah, tõstame aga Andreevi teema ka siia tagasi-tore ja uhke tunne kui uuralitesse sattudes keegi pöidla püsti ajab

eika
16.08.12, 14:55
mis sa marcello siis välja pakud? düüdi venemaasiirdumise pärast lähme otsime Aleksandri üles, rebime tema Eesti passi pooleks ja kustutame ajalooannaalidest tema u-koondiste mängud.

marcello
16.08.12, 15:17
mis sa marcello siis välja pakud? düüdi venemaasiirdumise pärast lähme otsime Aleksandri üles, rebime tema Eesti passi pooleks ja kustutame ajalooannaalidest tema u-koondiste mängud.

Kui kodakondsus on rossija siis on tüüp ise oma Eesti passi puruks rebinud ja loodab oma järgmised u mängud ühe teise riigi eest teha

Nahkpea
16.08.12, 15:46
Ma ei saa ka aru, mis Eesti kodakondusest siin räägitakse.

eika
16.08.12, 16:05
Isikute loetelu, kellele antakse Eesti kodakondsus vastavalt kodakondsuse seaduse paragrahvi 13 lõikele 1

455. Aleksandr Zakarljuka 24.06.1995
+
mängud u-15 koondise eest jätsid ehk tõesti petliku mulje.

-RoMaRiO-
16.08.12, 16:12
Ja tihtilugu on taoliste veebilehtede nagu soccer.ru andmed valed, seega seda tõepõhjana kohe kindlasti võtta ei saa.

eika
16.08.12, 16:49
miskipärast tuli meelde see aeg, kui Pijpers Kostja koondisest välja viskas ja rahvuslastest fännid ennatlikult Kostjale vee peale tõmbasid (tsiteerides näiteks Rootsi Kunni:�ldiselt vant j��b vandiks,k�dunegu seal Levadias edasi).

chac
16.08.12, 17:13
jajah, tõstame aga Andreevi teema ka siia tagasi-tore ja uhke tunne kui uuralitesse sattudes keegi pöidla püsti ajab

ma ei ole andreevi teemaga küll kursis, aga ma ei näe küll mis mul võiks olla selle vastu kui inimesed uuralites eestist midagigi teavad, kasvõi jalgpalli kaudu. muuseas uuralites on päris kena loodus, metsased lauged mäenõlvad, vahele puhta veega järvesilmu, paljudes kohtades veel vanad vene puust linnad, tohutult palju ilusat puutööd, lahked ja sõbralikud inimesed, üldsegi mitte midagi sellist nagu meil siin lasnamäel.

ttBoll
16.08.12, 18:25
ma ei ole andreevi teemaga küll kursis, aga ma ei näe küll mis mul võiks olla selle vastu kui inimesed uuralites eestist midagigi teavad, kasvõi jalgpalli kaudu. muuseas uuralites on päris kena loodus, metsased lauged mäenõlvad, vahele puhta veega järvesilmu, paljudes kohtades veel vanad vene puust linnad, tohutult palju ilusat puutööd, lahked ja sõbralikud inimesed, üldsegi mitte midagi sellist nagu meil siin lasnamäel.

pole mõtet trolli sööta, see vend on debiilik

marcello
16.08.12, 23:49
pole mõtet trolli sööta, see vend on debiilik
imetle ennast edasi!
Kui ainult "rumalate küsimuste" teemas ei käiks siis teaksid, et siia on vähemalt kahe palluri kohta teema tehtud kellel vene kodakondsus ja seetõttu on teema moderaatorite poolt mujale tõstetud. Kui Zakarljuka on kodakondsust vahetanud siis ei peaks ka tema teema siia jääma.

budu
17.08.12, 00:31
Kas see kodakondususe vahetamine on 100% kindel?

kesa
17.08.12, 08:08
Закарлюка Александр Аркадьевич

http://www.transfermarkt.co.uk/en/aleksandr-zakarlyuka/profil/spieler_217036.html
http://fc-zenit.ru/main/news/58875.html

Tüüp on juba 2 mängu Venemaa U-17 eest ja 8 mängu Venemaa U-16 eest pallinud.
Kas see on võimalik Eesti passi taskus hoides?
Isegi kui on mingi nipiga võimalik, võiks oma valiku teinud poisi teema siit foorumist eemaldada.

mjaasa
17.08.12, 12:05
Miks ei ole siis võimalik? U mänge võib mõlema koondise eest teha ju, minumeelest.

kesa
17.08.12, 12:57
Miks ei ole siis võimalik? U mänge võib mõlema koondise eest teha ju, minumeelest.

See tüüp on esindanud ametlikult ainult Venemaa noortekoondisi, U-15 Eesti koondises jooksis ta väljakule korra sõprusmängus Tallinna Levadia noortemeeskonnaga, mis pole mingitpidi ametlik koondisemäng.

Jalgpalli kodakondsust ei saa vahetada nagu pähe tuleb, "mehest vähki ja vastupidi", on olemas kindel kord ja reeglid, mispidi enne 21. a. vanuseks saamist on mõne riigi noortekoondistes esinenud palluril võimalik ÜHE korra jalgpallikodakondsust vahetada, seda aga ainult juhul, kui noorena pole juba riigi A-koondist esindanud.

dareth
17.08.12, 13:24
Täpsustaks siinkohal, et ühe korra reegel kehtib rahvusmeeskonna kohta. Noortetasandil võid sokke vahetada nii tihti, kui heaks arvad (http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Zahavi).

chac
17.08.12, 13:27
minu meelest käib vaidlus vale asja üle.

oluline on kas info eestist pärit jalgpallurite kohta (sõltumata rahvusest, kodakondsusest usutunnistusest, soost jne) on oluline ja huvitav või ei ole. minu arvates on ja tundub et mõnede jaoks on veel. seepärast see info võiks soccernetis mõistlikus kohas olemas olla.

kas selleks on vaja teha eraldi alajaotus a la "eestis sündinud/kasvanud mitteeestlased välismaal" vms (umbes 3 teemaga) analoogiliselt "eestlased välismaal" jaotusega, või kohandada pisut praeguse teema pealkirja, jätaks juba moderaatorite otsustada.

või siis jätta need 3 tegelast siia alajaotisesse, ja kasvõi teema pealkirjas märkida et tegu näituseks vene kodakondsega - kas see võiks ka sobida?

dareth
17.08.12, 13:45
Paljude teemadega on käitutud nii, et ajaga kaovad need ise unustusehõlma. Momendil on küll suhteliselt hapukurgihooaeg, aga kui kõik jalgpalliligad käima lähevad, kaob ebaaktiivne teema ca nädalaga alafoorumi esimeselt lehelt ja probleem laheneb nagu iseenesest.

edit: paistab, et isegi praegu piisab nädalast