320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Juventus Itaalia meister!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juventus Itaalia meister!

    Niisiis lõppes just äsja Itaalias viimane, 34. mänguvoor ja et Inter Laziole 2:4 kaotas samas kui Juventus tänu Trezequet ja Del Piero väravatele võõrsil Udineset võitis, tulidki meistriteks CLis pettumuse osaks saanud itaallased, Inter langes lausa 3ndaks, kuna Romagi võitis Juve igipõlist rivaali Torinot.
    See kiri siin on all

    #2
    Õnnitlused Juventusele, kes minu arvates tiitli täiesti teenitult sai. Del Piero ja Trezeguet ideaalne koostöö on kindlasti peamiseks edu aluseks. Natuke kahju oleks olnud, kui need vennad pidanuks leppima madalamate kohtadega. Interi 2:4 allajäämine Laziole on üllatus, AS Roma teine koht on maksimaalne joppamine.


    Kommentaar


      #3
      aaaa jeeeeeeee! Nojah Artur-poiss kui sa seda nüüd lugema peaks, siis sina olid see kes juvet paar vooru tagasi hoolega maha kandis ja väitis, et tiitel on interi ja roma omavaheline asi..Väga super igatahes!!!

      Forza Juventus!
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #4
        FORZA FORZA JUVE.........

        Nad suutsid seda

        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #5
          YEHUUU JUVE, tulid raskest positsioonist välja, sest nendele tõmmati mingi 4 vooru enne lõppu kriips peale, aga näe pall on ümmargune Ma olen ise üliõnnelik, aga samas kurb vaadata kaotajate nägusi. Ronaldo lausa nuttis. Ma ütleks, et Juve tegi Zidane müügi eest ka õiged ostud, sest Nedved, Thuram, ja Buffon olidki ju need mehed, kes lõpuks selle tiitli tagasi tõid Torinosse. Igastahes super ja loodan, et järgmine aasta Champions Leagues ka midagi tehakse.

          Kommentaar


            #6
            Väga kurb igatahes. Oleksin tiitlit soovinud ükskõik millisele meeskonnale peale Juve, aga s...a sellest, peaasi et huvitav ja pingeline aasta oli, eriti tagaotsa meeskondadele
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              Jeuueueeeeeeeeee JUVE......suudeti ikkagi tiitel võidelda, kahju muidugi Interist, aga juhtub.....Trezegue`l ja Del Pierol oli sel hooajal tõesti suurepärane klapp, kahepeale löödi ju 40 väravat, üle tehti ka endine rekord 39, mis Del Piero koos Inzaghiga mõni aasta tagasi saavutas.
              Ees on karikafinaali teine mäng, loodetavasti ei anta Parmale mingit võimalust ja Juve saab sel aastal duubliga hakkama. Tulevad vaikselt juba Juventuse vanad head ajad meelde....
              jkes

              Kommentaar


                #8
                Õnnitlen kõiki Juventuse fänne . Ärge siis unustage Laziot tänamast .


                Kuigi ise Juve võidu puhul lakke ei hüpanud - pigem vastupidi , Juventus ei kuulu minu lemmikute hulka (toetan neid ainult Eurosarjades, Itaalia sisestes mängudes olen pea alati Juventuse vastaste poolt).
                Interist on muidugi kahju, aga pall on ümmargune...mis kaotatud, see kaotatud, tuleb hakata otsast pihta ning suunata pilk tulevikku (enam-vähem need sõnad ütlesin enne seda hooaega ühele Juventuse fännile, kes ikka nuttis taga 1999/2000 Juventuse "võitmata jäänud" tiitlit).

                Kommentaar


                  #9
                  Juve on ja jääb

                  Minu meelest poel rohek sümpaatsemat meeskonda euroopas olemas kui juventus... Del Piero ja Trezeguet need kaks meest on kogu edu saladus!!!! Loodame, et järgmine aasta on sama hoog sees Väääris vôitu ja kuidas veel _)

                  Kommentaar


                    #10
                    CAMPIONI D'ITALIA

                    Uustulnukana õnnitlen kõigepealt valge-musta triibulisi meie 26 scudetto puhul!!!
                    GRAZIE RAGAZZI, GRANDE CUORE BIANCONERO



                    Kommentaar


                      #11
                      Ennustasin, et Inter hooaja lõpuni vastu ei pea ja äärepealt oleks pidanud oma sõnu sööma (Hector Cuper on head tööd teinud) Nagu keegi soome komm-r teles ütles, vähesed klubid maailmas peale Juve suudaks välja kannatada selliste meeste lahkumise nagu Zidane& Inzaghi ja ikka tippu jääda
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #12
                        jah juventus pani hästi ja see tegi asja veel huvitavamaks et juve viimase vooruga ära tegi ..... minu kiidusõnad juvele .... loodan et itaalia klubidel järgmine aasta ikka eurosarjades ka paremini läheb

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Juventus Itaalia meister!'

                          Uuel hooajal pean liidriks juvet sest neil palju häid m2ngjaid ning kui püssid välja v6tta ja del piero ja trezegueti m2ng lahti läheb siis on tulemused kah head Nedved vôib kah üllatada Nüüd vaja loota, et cl-is kah kaugele jôutakse ise usun, et see hooaeg on itaalia klbid tipus nii cl kui ka uefa cupis ma vähemalt loodan.....

                          Kommentaar

                          Working...
                          X