320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pildistamine!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pildistamine!!!

    Täna, kell 18:00 on Laksu Hallis õllereklaami eelpildistamine

    Vutifännidel palutakse osaleda õllereklaamis, seega oleme meie need, kes sinna valitakse. Sellest sõltub ka meie koostöö õlletehasega edaspidi- kui tihti saame kesvamärjukest ja kui palju. Ehk hakkame ka soodustusi saama.
    Kelleltki ei tohiks see paarkümmend minutit tükki küljest võtta, pigem lisab. Oleme õlut juba saanud tasuta ja saame veelgi, siinkohal oleks hea ka omapoolset koostöövalmidust üles näidata ning pildistamisele kohale ilmuda. Tööpäev peaks selleks ajaks juba kõigil läbi olema, koolipäevast rääkimata.
    Osad meist on juba enast pildistada lasknud (Meistrite Liiga poolfinalli korduskkohtumise aegu), siiski oleks rohkem vaja kandidaate.
    Sõbrad, ohverdage see lühike aeg ja ilmuge kohale, tõesti on vaja. Ka need võiks tulla, kes on juba pildistanud.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Originally posted by Kosk
    Ka need võiks tulla, kes on juba pildistanud.
    Kosk, miks need ka kes käind on? Pilt ju purgis olemas, milleks tuubel? Või on tegemist erinevate võtetega?

    Kommentaar


      #3
      Nagu siin Kosk eespool kirjutas oleks tõesti väga tore kui saaksite tulla.On vaja kokku saada kindel arv inimesi, seega võite kaasa võtta ka oma sõbrad ja sõbrannad. Kui kella 18.00-ks ei jõua võite tulla ka 18.15 aga tulge kindlasti!

      Kommentaar


        #4
        No Vibu ei hakka nüüd küll teistkordselt end Tallinna vedama. Aga raffas- võtke tõesti osa- oma kogemusest- kui midagi muud ei saa, siis pulli küll
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #5
          to kyps

          Ütleme nii, et kui on vaja, siis on järelikult vaja .
          Kojamees helistas mulle ja palus üritusse kaasata nii palju inimesi, kui võimalik. Järelikult ON vaja
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Riietus

            On ettekirjutusi riietusele?

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by Nistelrooy


              On ettekirjutusi riietusele?

              Riietus osas pole ettekirjutusi. Põhiline, et kohal oleksite!!!

              Kommentaar


                #8
                Põhiline, et riides oleksite?:P

                Kommentaar


                  #9
                  Riides ma olin ja ära ma käisin.

                  Kommentaar


                    #10
                    kus ja millal võtted on?!!

                    Ei noo,kui juba proovipilte tehti järelikult tuleb ka see õige filmimine...
                    Milliste kriteeriumite alusel osalejad sinna valitakse?
                    Täpsustaks ka aega ja kohta...

                    Kommentaar


                      #11
                      eile Koja rääkis vist, et järgmine teisipäev, 14 mai, kell 12.00 Decoltes. ja tal oli mure, et rahvast vähe. Nii et mahud ära küll.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Heh,oleks nagu tore teada,mida tuleks enesega enne seda üritust ettevõtta (habe ajada ja lokid pähe teha)...Kuna võeti ka riiete suurused,siis on lootust rõivastusele,mis äkitse jäätakse meile?!Ntx maailmakuulsatelt moeloojatelt võiks mõne riideeseme saada.
                        Eks siis tuleb ülemustele asi äraseletada,leida mõni loll vabandus,et töölt tuld tõmmata...

                        Kommentaar


                          #13
                          selliseid detaile peab küsima Kojamehe käest, ma pole nii informeeritud
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Pildistamine!!!\'

                            tervist! kas keegi teab kust ma saan võtta eesti fännide pildid?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Pildistamine!!!\'

                              Algselt postitas MareYa88


                              tervist! kas keegi teab kust ma saan võtta eesti fännide pildid?
                              Milliseid pilte sul vaja on? mul on terve arvuti fännide pilte täis
                              Fotosid?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X