PDA

View Full Version : MM 2014 valikmängud (Euroopa)



Meintz
03.09.12, 20:17
Mõtlesin, et teeks ka MM valiktsükkli kohta väikse ennustuse

Ei hakka reegleid siia taas ümber panema, kui kellegil on abi vaja küsige julgelt :)

Lisaks mängudele võiks ennustada ka tabeli lõppseisu.. Lõplik tabel selgub muidugi kuu hiljem peale Play-Offi. Uue ennustuse panen üles umbes nädal enne järgmiste mängude algust. Kui järjest tulevad 2 mängu, siis ennustame mõlemaid korraga (Ehk näiteks 7.septembri ja 11 septembri mängud)
Grupid ja mängud on siin.
Ennustuses paigutage grupid loomulikult niimoodi nagu tahate ennustada.
Võiksite pakkuda ka iga grupi peale 3 täpset lõpptulemust (selle eest saab muidugi lisapunkti).


Loodetavasti saite kõigest aru :)

1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Serbia
3.Belgia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia
Wales - Belgia
Šotimaa - Serbia

11.september

Serbia - Wales
Belgia - Horvaatia
Šotimaa - Makedoonia

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia
Malta - Armeenia
Taani - Tšehhi

11.september

Bulgaaria - Armeenia
Itaalia - Malta

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Fääri Saared
6.Kasashtan

7.september

Kasashtan - Iirimaa
Saksamaa - Fääri Saared

11.september

Austria - Saksamaa
Rootsi - Kasasthan

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Ungari
4.Rumeenia
5.Eesti
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia
Andorra - Ungari
Holland - Türgi

11.september

Türgi - Eesti
Rumeenia - Andorra
Ungari - Holland

Grupp E

1.Norra
2.Sloveenia
3.Sweits
4.Albaania
5.Küpros
6.Island

7.september

Island - Norra
Albaania - Küpros
Sloveenia - Sweits

11.september

Küpros - Island
Norra - Sloveenia
Sweits - Albaania

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael
Luksembourg - Portugal
Venemaa - Põhja Iirimaa

11.september


Iisrael - Venemaa
Põhja Iirimaa - Luksembourg
Portugal - Azerbaijan

Grupp G

1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia
Leedu - Slovakkia
Läti - Kreeka

11.september

Bosnia - Läti
Slovakkia - Liechtenstein
Kreeka - Leedu

Grupp H


1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola
Moldova - Inglismaa

11.september


Inglismaa - Ukraina
San Marino - Montenegro
Poola - Moldova

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene
Soome - Prantsumaa

11.september

Gruusia - Hispaania
Prantsusmaa - Valgevene

Meintz
03.09.12, 20:26
Minu ennustus ka siis:
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Belgia
3.Serbia
4.Šotimaa
5.Wales
6.Makedoonia

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia x
Šotimaa - Serbia 2

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 2
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B

1.Itaalia
2.Tšehhi
3.Taani
4.Armeenia
5.Bulgaaria
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2 (1:3)
Malta - Armeenia x
Taani - Tšehhi 2

11.september

Bulgaaria - Armeenia x
Itaalia - Malta 1 (5:0)

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Fääri Saared
6.Kasashtan

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Eesti
4.Rumeenia
5.Ungari
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 1
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland x

Grupp E

1.Sweits
2.Sloveenia
3.Albaania
4.Norra
5.Küpros
6.Island

7.september

Island - Norra x
Albaania - Küpros 1
Sloveenia - Sweits 1

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia x
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael x
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Kreeka
2.Bosnia
3.Läti
4.Slovakkia
5.Leedu
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2 (1:2)

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Ukraina
3.Montenegro
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 1
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Soome
5.Gruusia

7.september

Gruusia - Valgevene x
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

karl54
03.09.12, 20:55
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Belgia
3.Serbia
4.Wales
5.Sotimaa
6.Makedoonia

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia x
Šotimaa - Serbia x

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia x
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tsehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Kasahstan
6.Fääri saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Rumeenia
4.Eesti
5.Ungari
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 1
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Sveits
2.Sloveenia
3.Norra
4.Island
5.Albaania
6.Küpros

7.september

Island - Norra x
Albaania - Küpros x
Sloveenia - Sweits x

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Slovakkia
2.Bosnia
3.Kreeka
4. Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2 0-1

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Ukraina
3.Montenegro
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 1
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1 1-0
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Soome
5.Gruusia

7.september

Gruusia - Valgevene x
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1 1-0

Fänn.
03.09.12, 21:13
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Serbia
3.Belgia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia 2

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia x
Šotimaa - Makedoonia x

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi x

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Fääri Saared
6.Kasashtan

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Ungari
4.Rumeenia
5.Eesti
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 1
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 2
Rumeenia - Andorra x
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Norra
2.Sloveenia
3.Sweits
4.Albaania
5.Küpros
6.Island

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros x
Sloveenia - Sweits x

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 1
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 2
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 2
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene 1
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

Meintz
03.09.12, 21:18
Fänni.ennustus

Kui viitsid ennusta gruppide lõplikud tabelid ka. Praegu sul vist kõik copy-pastega võetud minu algsest postitusest :)

petteri
03.09.12, 21:39
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Serbia
3.Šotimaa
4.Belgia
5.Wales
6.Makedoonia

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 1
Šotimaa - Serbia X

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 2
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B

1.Itaalia
2.Tšehhi
3.Taani
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi X

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Kasasthan
6.Fääri Saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa X
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Eesti
4.Rumeenia
5.Ungari
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia X
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Norra
2.Šveits
3.Sloveenia
4.Albaania
5.Island
6.Küpros

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros 1
Sloveenia - veits

11.september

Küpros - Island
Norra - Sloveenia
Sweits - Albaania

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael
Luksembourg - Portugal
Venemaa - Põhja Iirimaa

11.september


Iisrael - Venemaa
Põhja Iirimaa - Luksembourg
Portugal - Azerbaijan

Grupp G

1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia
Leedu - Slovakkia
Läti - Kreeka

11.september

Bosnia - Läti
Slovakkia - Liechtenstein
Kreeka - Leedu

Grupp H


1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola
Moldova - Inglismaa

11.september


Inglismaa - Ukraina
San Marino - Montenegro
Poola - Moldova

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene
Soome - Prantsumaa

11.september

Gruusia - Hispaania
Prantsusmaa - Valgevene

petteri
03.09.12, 21:42
Vabandust, et selline poolik ennustus läks, siin teine osa...


7.september

Sloveenia - Šveits x

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Šveits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa 2
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Kreeka
2.Bosnia
3.Slovakkia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Ukraina
3.Poola
4.Montenegro
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola X
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Soome
5.Gruusia

7.september

Gruusia - Valgevene 2
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene X

Meintz
03.09.12, 21:46
Kordaks üle veelkord, et kui tahate rohkem punkte teenid, pange 3 mängu lõpptulemused. Käis siis Petterile ja Fänn.ile.

Ja ka muidugi gruppide lõppseisud

Bart
03.09.12, 22:03
Grupp A

1.Horvaatia
2.Serbia
3.Belgia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia x

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 2
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B
1.Itaalia
2.Taani
3.Armeenia
4.Bulgaaria
5.Tšehhi
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia 2
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Austria
4.Iirimaa
5.Fääri Saared
6.Kasashtan

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1 (4:0)

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D

1.Holland
2.Ungari
3.Türgi
4.Eesti
5.Rumeenia
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 1
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti x
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland x

Grupp E
1.Norra
2.Sloveenia
3.Sweits
4.Island
5.Küpros
6.Albaania

7.september

Island - Norra x (1:1)
Albaania - Küpros 2
Sloveenia - Sweits x

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Sweits - Albaania 1

Grupp F
1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa 2
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G
1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia x
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H

1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 1
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I

1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Soome
4.Gruusia
5.Valgevene

7.september

Gruusia - Valgevene 2
Soome - Prantsumaa 1 (2:1)

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

difender
03.09.12, 23:46
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Belgia
3.Serbia
4.Šotimaa
5.Wales
6.Makedoonia

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia x

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia x
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Armeenia
5.Bulgaaria
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia x
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Fääri Saared
6.Kasashtan

7.september

Kasashtan - Iirimaa x
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Eesti
4.Rumeenia
5.Ungari
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 1
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Norra
2.Sweits
3.Sloveenia
4.Albaania
5.Küpros
6.Island

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros 1
Sloveenia - Sweits x

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia x
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael x
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1
Grupp G

1.Bosnia
2.Slovakkia
3.Kreeka
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia x
Läti - Kreeka 1

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 1
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene x
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

Fänn.
04.09.12, 16:14
Kui viitsid ennusta gruppide lõplikud tabelid ka. Praegu sul vist kõik copy-pastega võetud minu algsest postitusest :)

Jäi kahe silma vahele see, eks üritan midagi kokku panna siis :D

Brick
04.09.12, 18:19
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Belgia
3.Serbia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia 2

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia x
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia x
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3. Austria
4. Iirimaa
5.Kasahstan
6.Fääri Saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa x
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3. Eesti
4.Rumeenia
5. Ungari
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 1
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1. Sveits
2.Sloveenia
3. Norra
4. Küpros
5. Albaania
6.Island

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros x
Sloveenia - Sveits x

11.september

Küpros - Island 1
Norra - Sloveenia x
Sveits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4. Azerbaijan
5. Põhja-Iirimaa
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael x
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1. Slovakkia
2. Bosnia
3. Kreeka
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2. Ukraina
3.Poola
4. Montenegro
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola x
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3. Soome
4. Valgevene
5. Gruusia

7.september

Gruusia - Valgevene 2
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

Meintz
05.09.12, 22:10
Tõstaks teemat. 7 ennustajaga on veidi nadi. Eriti kui ennustus kestab üle aasta

Tofoa
06.09.12, 02:25
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Belgia
3.Serbia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1 (2:0)
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia 1

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 2
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B

1.Itaalia
2.Tšehhi
3.Taani
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi x

11.september

Bulgaaria - Armeenia x
Itaalia - Malta 1 (3:0)

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Kasashtan
6.Fääri Saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Ungari
4.Eesti
5.Rumeenia
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 2 (0:1)
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Sloveenia
2.Šveits
3.Norra
4.Albaania
5.Island
6.Küpros

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros 1
Sloveenia - Sweits x

11.september

Küpros - Island 1
Norra - Sloveenia x
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Azerbaijan
5.Põhja-Iirimaa
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Bosnia
2.Kreeka
3.Slovakkia
4.Läti
5.Leedu
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 1
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene 2
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

rabanne
06.09.12, 09:51
Grupp A

1.Belgia
2.Horvaatia
3.Serbia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia 2

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 1
Šotimaa - Makedoonia x

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Austria
4.Iirimaa
5.Kasashtan
6.Fääri Saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Rumeenia
4.Eesti
5.Ungari
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia x
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Norra
2.Sweits
3.Sloveenia
4.Albaania
5.Küpros
6.Island

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros 1
Sloveenia - Sweits 2

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa 2
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Ukraina
3.Poola
4.Montenegro
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 2
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Gruusia
4.Valgevene
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene 1
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

Kiluants
06.09.12, 17:49
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Serbia
2.Horvaatia
3.Šotimaa
4.Belgia
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia X
Wales - Belgia X
Šotimaa - Serbia 2

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 2
Šotimaa - Makedoonia 1

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia X
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Kasashtan
6.Fääri Saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2 (0-2)
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Ungari
4.Rumeenia
5.Eesti
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia X
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland X (1-1)

Grupp E

1.Sloveenia
2.Šveits
3.Norra
4.Küpros
5.Island
6.Albaania

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros 2
Sloveenia - Sweits X (0-0)

11.september

Küpros - Island 1
Norra - Sloveenia x
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja-Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa 2
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Bosnia
2.Kreeka
3.Leedu
4.Läti
5.Slovakkia
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 1
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Ukraina
3.Montenegro
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola X
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene X
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

Epic
06.09.12, 19:58
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Belgia
2.Horvaatia
3.Serbia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia 1

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 1
Šotimaa - Makedoonia x

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Armeenia
5.Bulgaaria
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia x
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Kasashtan
6.Fääri Saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Eesti
4.Ungari
5.Rumeenia
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia x
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1 (2-1)

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Šveits
2.Norra
3.Sloveenia
4.Island
5.Albaania
6.Küpros

7.september

Island - Norra x
Albaania - Küpros 1
Sloveenia - Shveits 2

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Shveits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja-Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Bosnia
2.Kreeka
3.Slovakkia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Poola
4.Ukraina
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 1
Moldova - Inglismaa 2 (0-3)

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene x
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1 (3-0)

jürks
06.09.12, 20:38
Grupp A

1.Belgia
2.Horvaatia
3.Serbia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia 2

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia 1
Šotimaa - Makedoonia x

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi 1

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Austria
4.Iirimaa
5.Kasashtan
6.Fääri Saared

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Rumeenia
4.Eesti
5.Ungari
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia x
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 1
Rumeenia - Andorra 1
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Norra
2.Sweits
3.Sloveenia
4.Albaania
5.Küpros
6.Island

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros 1
Sloveenia - Sweits 2

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa 2
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 2
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 1
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Ukraina
3.Poola
4.Montenegro
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 2
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Gruusia
4.Valgevene
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene 1
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1

Meintz
12.09.12, 19:17
Esimese vooru tabel:


1-2. Rabanne, Jürks - 36
3. Epic - 34
4-7. Petteri, difender, -Jalkafriik-, Tofoa - 33
8-9. Karl54, Fänn. 32
10.Bart - 31
11-12. Meintz, Kiluants - 29

aarekene
23.09.12, 21:49
1 ja 2 mängupäev

Grupp A

1.Horvaatia
2.Serbia
3.Belgia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales

7.september

Horvaatia - Makedoonia 1
Wales - Belgia 2
Šotimaa - Serbia 2

11.september

Serbia - Wales 1
Belgia - Horvaatia x
Šotimaa - Makedoonia x

Grupp B

1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta

7.september

Bulgaaria - Itaalia 2
Malta - Armeenia 2
Taani - Tšehhi x

11.september

Bulgaaria - Armeenia 1
Itaalia - Malta 1

Grupp C

1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Fääri Saared
6.Kasashtan

7.september

Kasashtan - Iirimaa 2
Saksamaa - Fääri Saared 1

11.september

Austria - Saksamaa 2
Rootsi - Kasasthan 1

Grupp D


1.Holland
2.Türgi
3.Ungari
4.Rumeenia
5.Eesti
6.Andorra

7.september

Eesti - Rumeenia 1
Andorra - Ungari 2
Holland - Türgi 1

11.september

Türgi - Eesti 2
Rumeenia - Andorra x
Ungari - Holland 2

Grupp E

1.Norra
2.Sloveenia
3.Sweits
4.Albaania
5.Küpros
6.Island

7.september

Island - Norra 2
Albaania - Küpros x
Sloveenia - Sweits x

11.september

Küpros - Island x
Norra - Sloveenia 1
Sweits - Albaania 1

Grupp F

1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg

7.september

Azerbaijan - Iisrael 2
Luksembourg - Portugal 2
Venemaa - Põhja Iirimaa 1

11.september


Iisrael - Venemaa x
Põhja Iirimaa - Luksembourg 1
Portugal - Azerbaijan 1

Grupp G

1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein

7.september

Liechtenstein - Bosnia 2
Leedu - Slovakkia 1
Läti - Kreeka 2

11.september

Bosnia - Läti 2
Slovakkia - Liechtenstein 1
Kreeka - Leedu 1

Grupp H


1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino

7.september

Montenegro - Poola 2
Moldova - Inglismaa 2

11.september


Inglismaa - Ukraina 1
San Marino - Montenegro 2
Poola - Moldova 1

Grupp I


1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome

7.september

Gruusia - Valgevene 1
Soome - Prantsumaa 2

11.september

Gruusia - Hispaania 2
Prantsusmaa - Valgevene 1[/QUOTE]

Meintz
03.10.12, 17:47
Aeg uus voor üles panna:
Ennustagem siis ka novembri kuised mängud ära (äkki unustan pärast ära)
TULETAN MEELDE ET VÕITE ENNUSTADA KA 3 MÄNGU LÕPPSEISU! Gruppide lõppseise aga enam ei tohi ennustada
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia
Serbia - Belgia
Wales - Šotimaa

Grupp B

Armeenia - Itaalia
Bulgaaria - Taani
Tšehhi - Malta

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi
Kazakhstan - Austria
Iirimaa - Saksamaa

Grupp D
Eesti - Ungari
Holland - Andorra
Türgi - Rumeenia

Grupp E

Albaania - Island
Sloveenia - Küpros
Sweits - Norra

Grupp F
Luksemburg - Israel
Venemaa - Portugal

Grupp G
Kreeka - Bosnia
Liechtenstein - Leedu
Slovakkia - Läti

Grupp H

Inglismaa - San Marino
Moldova - Ukraina

Grupp I
Valgevene - Hispaania
Soome - Gruusia


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa
Horvaatia - Wales
Makedoonia - Serbia

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria
Itaalia - Taani

Grupp C
Austria - Kazakhstan
Fääri Saared - Iirimaa
Saksamaa - Rootsi

Grupp D
Andorra - Eesti
Ungari - Türgi
Rumeenia - Holland

Grupp E
Albaania - Sloveenia
Küpros - Norra
Island - Sweits

Grupp F
Israel - Luksemburg
Portugal - Põhja Iirimaa
Venemaa - Azerbaijan

Grupp G
Bosnia - Leedu
Läti - Liechtenstein
Slovakkia - Kreeka

Grupp H
Poola - Inglismaa
San Marino - Moldova
Ukraina - Montenegro

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa
Valgevene - Gruusia

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan

Grupp H
Montenegro - San Marino

karl54
03.10.12, 17:50
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia x
Wales - Šotimaa x

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani x
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari 1
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island x
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal x

Grupp G
Kreeka - Bosnia x
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 1


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia x

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria x
Itaalia - Taani x

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi x

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi 2
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra x
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 1

Grupp H
Poola - Inglismaa 2 0-1
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1 1-0

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1 2-0
Valgevene - Gruusia 1

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan x

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

Meintz
03.10.12, 17:53
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia x
Wales - Šotimaa 2

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2 (1:2)
Bulgaaria - Taani 2
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria x
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia x

Grupp E

Albaania - Island x
Sloveenia - Küpros x (1:1)
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel x
Venemaa - Portugal x

Grupp G
Kreeka - Bosnia x
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia x


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia x

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria 1
Itaalia - Taani x

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi 2
Rumeenia - Holland 2 (0:2)

Grupp E
Albaania - Sloveenia x
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 2

Grupp H
Poola - Inglismaa x
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro x

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa x
Valgevene - Gruusia 2

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan

Grupp H
Montenegro - San Marino

difender
03.10.12, 18:17
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia x
Serbia - Belgia 2
Wales - Šotimaa 2

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani x
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 1
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 2

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal x

Grupp G
Kreeka - Bosnia 2
Liechtenstein - Leedu x
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 2


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria 1
Itaalia - Taani x

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi x
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia x
Küpros - Norra x
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka x

Grupp H
Poola - Inglismaa x
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 2

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa x
Valgevene - Gruusia 1

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 1

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

Bart
03.10.12, 18:46
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia 1
Wales - Šotimaa x

Grupp B

Armeenia - Itaalia x
Bulgaaria - Taani 2 (1:3)
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island x
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel x
Venemaa - Portugal 2

Grupp G
Kreeka - Bosnia x
Liechtenstein - Leedu x
Slovakkia - Läti x

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 1


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria 1
Itaalia - Taani 1

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi x
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2 (0:2)
Küpros - Norra 2
Island - Sweits x

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka x

Grupp H
Poola - Inglismaa x
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia x

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 1

Grupp H
Montenegro - San Marino 1 (3:0)

rabanne
04.10.12, 19:55
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia 2
Wales - Šotimaa 2

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani 2
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal 2

Grupp G
Kreeka - Bosnia 2
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia x


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria x
Itaalia - Taani 1

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi 2
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 2

Grupp H
Poola - Inglismaa 2
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia x

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 1

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

Tofoa
05.10.12, 02:14
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia 2
Wales - Šotimaa 1

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani x
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari 2
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal x

Grupp G
Kreeka - Bosnia 1
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 1


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1 (2:1)
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria 1
Itaalia - Taani 1

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2 (0:3)
Ungari - Türgi 2
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 2

Grupp H
Poola - Inglismaa 2
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1 (2:1)
Valgevene - Gruusia x

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 2

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

Kiluants
10.10.12, 11:55
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia X
Wales - Šotimaa 2

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani 2
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari 1
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra X (1-1)

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal 1

Grupp G
Kreeka - Bosnia 2
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti X

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2 (0-2)

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia X


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria 1
Itaalia - Taani 1 (1-0)

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi 2
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka X

Grupp H
Poola - Inglismaa 2
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa X
Valgevene - Gruusia x

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 1

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

Marqueno
10.10.12, 20:00
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia 2
Wales - Šotimaa x

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2 (1:2)
Bulgaaria - Taani 1
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari x (1:1)
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Šveits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel x
Venemaa - Portugal 2

Grupp G
Kreeka - Bosnia x (0:0)
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 2


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria 1
Itaalia - Taani 1

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi 1
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia x
Küpros - Norra 2
Island - Šveits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 2

Grupp H
Poola - Inglismaa x
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia 2

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 1

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

jürks
11.10.12, 20:46
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia 2
Wales - Šotimaa 2

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani 2
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2 (0:3)
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2 (0:3)

Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal 2

Grupp G
Kreeka - Bosnia 2
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1 (2:0)
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia x


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria x
Itaalia - Taani 1

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi 2
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 2

Grupp H
Poola - Inglismaa 2
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia x

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 1

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

Brick
12.10.12, 01:18
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia x
Wales - Šotimaa 1

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani 1
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2

Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal x

Grupp G
Kreeka - Bosnia x
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 1


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria x
Itaalia - Taani 1

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi x
Rumeenia - Holland 2

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 1

Grupp H
Poola - Inglismaa 2
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia 1

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 2

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

petteri
12.10.12, 01:32
12.oktoober

Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia x
Wales - Šotimaa 2

Grupp B

Armeenia - Itaalia 2 (0:3)
Bulgaaria - Taani 1
Tšehhi - Malta 1

Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2 (0:2)

Grupp D
Eesti - Ungari 2
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1

Grupp E

Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1

Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal 2

Grupp G
Kreeka - Bosnia 1
Liechtenstein - Leedu X
Slovakkia - Läti 1

Grupp H

Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2

Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 1


16.oktoober

Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2

Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria 1
Itaalia - Taani 1

Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1

Grupp D
Andorra - Eesti 2 (0:1)
Ungari - Türgi 2
Rumeenia - Holland X

Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2

Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1

Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka X

Grupp H
Poola - Inglismaa X
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1

Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia 1

14.november

Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 1

Grupp H
Montenegro - San Marino 1

Meintz
01.12.12, 20:21
Sain siis need punktid ka loetud:

1.
Jürks (31) - 67

2.
rabanne (30) - 66

3-4.
tofoa (31), -Jalkafriik (31) - 64

5-6
petteri (30), Karl54 (31) - 63

7.
difender (29) - 62

8.
kiluants (31) - 60

9.
Meintz (29) - 58

10.
Bart (25) - 56

11.
Epic (0) - 34

12.
Marqueno (31) - 31

Meintz
03.02.13, 13:53
Mõned sõprusmängud ka sekka (nagu ikka võite ennustada ka kolme mängu täpset seisu)

06.veebruar.2013

Inglismaa - Brasiliia
Prantsusmaa - Saksamaa
Holland - Argentiina
Šotimaa - Eesti
Jaapan - Läti
Iisrael - Soome
Türgi - Tšehhi
Albaania - Gruusia
Kreeka - Sweits
Holland - Itaalia
Tšiili - Egiptus
Horvaatia - Lõuna Korea
Ungari - Valgevene
Hispaania - Uruguay

Tofoa
03.02.13, 13:56
06.veebruar.2013

Inglismaa - Brasiliia 2
Prantsusmaa - Saksamaa 2
Holland - Argentina 2
Šotimaa - Eesti 1 (3:0)
Jaapan - Läti 1
Iisrael - Soome 1
Türgi - Tšehhi 1
Albaania - Gruusia x
Kreeka - Šveits 1
Holland - Itaalia 1 (2:1)
Tšiili - Egiptus 1
Horvaatia - Lõuna Korea x
Ungari - Valgevene x
Hispaania - Uruguay 1 (3:0)

marconius
03.02.13, 14:08
Väike tähelepanek,Holland mängib ikka aint Itaaliga...Rootsi-Argentiina

Meintz
03.02.13, 14:12
Kurat läks jah veidi nihu

06.veebruar.2013

Inglismaa - Brasiliia 2
Prantsusmaa - Saksamaa x
Rootsi - Argentiina x
Šotimaa - Eesti x
Jaapan - Läti 1 (1:0)
Iisrael - Soome x
Türgi - Tšehhi 2
Albaania - Gruusia 2
Kreeka - Sweits 1
Holland - Itaalia x
Tšiili - Egiptus 1 (3:0)
Horvaatia - Lõuna Korea 1 (2:1)
Ungari - Valgevene 1
Hispaania - Uruguay 1

Palusin ka teema nime ära muuta, loodetavasti juhtub ka see varsti.

difender
03.02.13, 14:13
06.veebruar.2013

Inglismaa - Brasiliia 2
Prantsusmaa - Saksamaa x
Rootsi - Argentiina 2
Šotimaa - Eesti 1
Jaapan - Läti 1 (3:0)
Iisrael - Soome 1
Türgi - Tšehhi 2
Albaania - Gruusia 1 (2:0)
Kreeka - Sweits 2
Holland - Itaalia 1
Tšiili - Egiptus 1
Horvaatia - Lõuna Korea 1
Ungari - Valgevene x (1:1)
Hispaania - Uruguay 1

rabanne
03.02.13, 16:22
06.veebruar.2013

Inglismaa - Brasiliia 2
Prantsusmaa - Saksamaa 2
Rootsi - Argentiina 2
Šotimaa - Eesti 1 (2:0)
Jaapan - Läti 1
Iisrael - Soome 1
Türgi - Tšehhi x
Albaania - Gruusia 1
Kreeka - Sweits 1
Holland - Itaalia 2 (1:2)
Tšiili - Egiptus 1
Horvaatia - Lõuna Korea x
Ungari - Valgevene 2
Hispaania - Uruguay 1 (2:0)

karl54
03.02.13, 16:40
06.veebruar.2013

Inglismaa - Brasiliia x
Prantsusmaa - Saksamaa 1
Rootsi - Argentiina 1 4-3
Šotimaa - Eesti 1 1-0
Jaapan - Läti 1
Iisrael - Soome 1
Türgi - Tšehhi x
Albaania - Gruusia x
Kreeka - Sweits x
Holland - Itaalia 1
Tšiili - Egiptus 1
Horvaatia - Lõuna Korea 1
Ungari - Valgevene x
Hispaania - Uruguay 1 2-0

Bart
03.02.13, 16:58
06.veebruar.2013

Inglismaa - Brasiliia 2
Prantsusmaa - Saksamaa 2
Rootsi - Argentiina 2
Šotimaa - Eesti 1
Jaapan - Läti 1
Iisrael - Soome x
Türgi - Tšehhi 1
Albaania - Gruusia 1
Kreeka - Sweits 2
Holland - Itaalia 1
Tšiili - Egiptus 1
Horvaatia - Lõuna Korea 2
Ungari - Valgevene 1
Hispaania - Uruguay x

ericbana
03.02.13, 18:03
Päris huvitavad valikmängud...

Meintz
03.02.13, 18:22
Võib ju veidi vaheldust ka pakkuda, eriti kui aasta jooksul on vaid 5-6 korda põhjust teemat uppida.

epicap
05.02.13, 21:40
Inglismaa - Brasiliia 2
Prantsusmaa - Saksamaa 2
Rootsi - Argentiina 2
Šotimaa - Eesti 2
Jaapan - Läti 1
Iisrael - Soome 1
Türgi - Tšehhi x
Albaania - Gruusia 2
Kreeka - Sweits 1
Holland - Itaalia 2
Tšiili - Egiptus 1
Horvaatia - Lõuna Korea 1
Ungari - Valgevene 1
Hispaania - Uruguay 1

Meintz
11.02.13, 22:42
Seekord ennustas mänge vaid 7 inimest. Üldtabelis need mängud siiski erilist rolli ei mänginud, niiet võidu võimalused on enamikel täiesti alles.
Suurima punktisumma kogus difender, kes 14st mängust ennustas õigesti 9 ning lisaks sai ka 2 lisapunkti täpsete lõppseisude eest. Lisaks sai 1 lisapunkti ka karl54.


1-2.
rabanne (7) difender (9+2=11) - 73

3.
Tofoa (8) - 72

4.
karl54 (7+1=8) - 71

5.
jürks (0) - 67

6.
Meintz (7) - 65

7.
-jalkafriik- (0) - 64

8.
petteri (0) - 63

9.
Bart (5) - 61

10.
Kiluants (0) - 60

11.
Epic (0) - 34

12.
marqueno (0) - 31

13.
Epicap (9) - 9


Järgmisena siis MM-valikmängude järjekordne voor märtsi lõpus. Mängud panen ülesse paar nädalat varem

Meintz
17.03.13, 22:52
Grupp A

22.märts

Horvaatia - Serbia
Makedoonia - Belgia
Šotimaa - Wales

26.märts

Serbia - Šotimaa
Belgia - Makedoonia
Wales - Horvaatia

Grupp B

22.märts

Bulgaaria - Malta
Tšehhi - Taani

26.märts

Armeenia - Tšehhi
Taani - Bulgaaria
Malta - Itaalia

Grupp C

22.märts

Kasasthan - Saksamaa
Austria - Fääri Saared
Rooti - Iirimaa

26.märts

Saksamaa - Kasasthan
Iirimaa - Austria

Grupp D

22.märts

Andorra - Türgi
Ungari - Rumeenia
Holland - Eesti

26.märts

Eesti - Andorra
Türgi - Ungari
Holland - Rumeenia

Grupp E

22.märts

Sloveenia - Island
Norra - Albaania
Küpros - Sweits

26.märts

Albaania - Norra
Island - Sloveenia
Sweits - Küpros

Grupp F

22.märts

Israel - Portugal
Luksemburg - Azerbaijan
Põhja Iirimaa - Venemaa

26.märts

Azerbaijan - Portugal
Põhja Iirimaa - Iisrael

Grupp G

22.märts

Lichtenstein - Läti
Slovakkia - Leedu
Bosnia - Kreeka

Grupp H

22.märts

Moldova - Montenegro
Poola - Ukraina
San Marino - Inglismaa

26.märts

Ukraina - Moldova
Poola - San Marino
Montenegro - Inglismaa

Grupp I

22.märts

Hispaania - Soome
Prantsusmaa - Gruusia

26.märts

Prantsusmaa - Hispaania

Meintz
17.03.13, 22:55
Grupp A

22.märts

Horvaatia - Serbia 1 (2-0)
Makedoonia - Belgia 2
Šotimaa - Wales x

26.märts

Serbia - Šotimaa x
Belgia - Makedoonia 1
Wales - Horvaatia 2

Grupp B

22.märts

Bulgaaria - Malta 1
Tšehhi - Taani 1 (2-0)

26.märts

Armeenia - Tšehhi x
Taani - Bulgaaria 1
Malta - Itaalia 2

Grupp C

22.märts

Kasasthan - Saksamaa 2
Austria - Fääri Saared 1
Rootsi - Iirimaa 1

26.märts

Saksamaa - Kasasthan 1
Iirimaa - Austria x

Grupp D

22.märts

Andorra - Türgi 2
Ungari - Rumeenia 1
Holland - Eesti 1

26.märts

Eesti - Andorra 1
Türgi - Ungari x
Holland - Rumeenia 1

Grupp E

22.märts

Sloveenia - Island 1
Norra - Albaania 1
Küpros - Sweits x

26.märts

Albaania - Norra x
Island - Sloveenia 2
Sweits - Küpros 1

Grupp F

22.märts

Israel - Portugal 2
Luksemburg - Azerbaijan x
Põhja Iirimaa - Venemaa 2

26.märts

Azerbaijan - Portugal 2
Põhja Iirimaa - Iisrael 2

Grupp G

22.märts

Lichtenstein - Läti 2
Slovakkia - Leedu 1
Bosnia - Kreeka x (1:1)

Grupp H

22.märts

Moldova - Montenegro 2
Poola - Ukraina 1
San Marino - Inglismaa 2

26.märts

Ukraina - Moldova 1
Poola - San Marino 1
Montenegro - Inglismaa x

Grupp I

22.märts

Hispaania - Soome 1
Prantsusmaa - Gruusia x

26.märts

Prantsusmaa - Hispaania x

Bart
18.03.13, 10:04
Grupp A

22.märts

Horvaatia - Serbia 1
Makedoonia - Belgia 2
Šotimaa - Wales 1

26.märts

Serbia - Šotimaa 1
Belgia - Makedoonia 1
Wales - Horvaatia 2

Grupp B

22.märts

Bulgaaria - Malta 1
Tšehhi - Taani 2

26.märts

Armeenia - Tšehhi x
Taani - Bulgaaria 1
Malta - Itaalia 2 (0:3)

Grupp C

22.märts

Kasasthan - Saksamaa 2
Austria - Fääri Saared 1
Rooti - Iirimaa 1

26.märts

Saksamaa - Kasasthan 1
Iirimaa - Austria x

Grupp D

22.märts

Andorra - Türgi 2
Ungari - Rumeenia x
Holland - Eesti 1

26.märts

Eesti - Andorra 1
Türgi - Ungari 1
Holland - Rumeenia 1

Grupp E

22.märts

Sloveenia - Island x
Norra - Albaania 1
Küpros - Sweits 2

26.märts

Albaania - Norra 2
Island - Sloveenia x
Sweits - Küpros 1

Grupp F

22.märts

Israel - Portugal 2
Luksemburg - Azerbaijan 2
Põhja Iirimaa - Venemaa 2

26.märts

Azerbaijan - Portugal 2
Põhja Iirimaa - Iisrael 2

Grupp G

22.märts

Lichtenstein - Läti 2
Slovakkia - Leedu 1 (2:1)
Bosnia - Kreeka 2

Grupp H

22.märts

Moldova - Montenegro 2
Poola - Ukraina 1
San Marino - Inglismaa 2 (0:6)

26.märts

Ukraina - Moldova 1
Poola - San Marino 1
Montenegro - Inglismaa 1

Grupp I

22.märts

Hispaania - Soome 1
Prantsusmaa - Gruusia 1

26.märts

Prantsusmaa - Hispaania 2

difender
18.03.13, 11:19
Grupp A

22.märts

Horvaatia - Serbia 1
Makedoonia - Belgia 2 (0:2)
Šotimaa - Wales 1

26.märts

Serbia - Šotimaa 1
Belgia - Makedoonia 1
Wales - Horvaatia 2

Grupp B

22.märts

Bulgaaria - Malta 1
Tšehhi - Taani 1

26.märts

Armeenia - Tšehhi x (1:1)
Taani - Bulgaaria 1
Malta - Itaalia 2

Grupp C

22.märts

Kasasthan - Saksamaa 2
Austria - Fääri Saared 1
Rooti - Iirimaa 1

26.märts

Saksamaa - Kasasthan 1
Iirimaa - Austria x

Grupp D

22.märts

Andorra - Türgi 2
Ungari - Rumeenia 1
Holland - Eesti 1

26.märts

Eesti - Andorra 1
Türgi - Ungari x
Holland - Rumeenia 1

Grupp E

22.märts

Sloveenia - Island 1
Norra - Albaania 1
Küpros - Sweits x (2:2)

26.märts

Albaania - Norra x
Island - Sloveenia 1
Sweits - Küpros 1

Grupp F

22.märts

Israel - Portugal 2
Luksemburg - Azerbaijan x
Põhja Iirimaa - Venemaa 2

26.märts

Azerbaijan - Portugal 2
Põhja Iirimaa - Iisrael 1

Grupp G

22.märts

Lichtenstein - Läti 1
Slovakkia - Leedu 1
Bosnia - Kreeka 1

Grupp H

22.märts

Moldova - Montenegro 2
Poola - Ukraina 1
San Marino - Inglismaa 2

26.märts

Ukraina - Moldova 1
Poola - San Marino 1
Montenegro - Inglismaa x

Grupp I

22.märts

Hispaania - Soome 1
Prantsusmaa - Gruusia 1

26.märts

Prantsusmaa - Hispaania 2

Kiluants
19.03.13, 00:28
Grupp A

22.märts

Horvaatia - Serbia X
Makedoonia - Belgia 2
Šotimaa - Wales 1

26.märts

Serbia - Šotimaa 1
Belgia - Makedoonia 1
Wales - Horvaatia 2

Grupp B

22.märts

Bulgaaria - Malta 1
Tšehhi - Taani X

26.märts

Armeenia - Tšehhi 2
Taani - Bulgaaria 1
Malta - Itaalia 2 (0-3)

Grupp C

22.märts

Kasasthan - Saksamaa 2
Austria - Fääri Saared 1
Rootsi - Iirimaa X

26.märts

Saksamaa - Kasasthan 1
Iirimaa - Austria 1

Grupp D

22.märts

Andorra - Türgi 2
Ungari - Rumeenia X
Holland - Eesti 1

26.märts

Eesti - Andorra 1 (2-0)
Türgi - Ungari 1
Holland - Rumeenia 1

Grupp E

22.märts

Sloveenia - Island 1
Norra - Albaania 1
Küpros - Sweits 1

26.märts

Albaania - Norra 2
Island - Sloveenia 2
Sweits - Küpros 1

Grupp F

22.märts

Israel - Portugal 2
Luksemburg - Azerbaijan 2
Põhja Iirimaa - Venemaa 2

26.märts

Azerbaijan - Portugal 2
Põhja Iirimaa - Iisrael X

Grupp G

22.märts

Lichtenstein - Läti 2
Slovakkia - Leedu 1
Bosnia - Kreeka 1

Grupp H

22.märts

Moldova - Montenegro 2
Poola - Ukraina 1 (1-0)
San Marino - Inglismaa 2

26.märts

Ukraina - Moldova 1
Poola - San Marino 1
Montenegro - Inglismaa 2

Grupp I

22.märts

Hispaania - Soome 1
Prantsusmaa - Gruusia 1

26.märts

Prantsusmaa - Hispaania 1

Tofoa
20.03.13, 03:57
Grupp A

22.märts

Horvaatia - Serbia 1
Makedoonia - Belgia 2
Šotimaa - Wales 2

26.märts

Serbia - Šotimaa 1
Belgia - Makedoonia 1
Wales - Horvaatia 2 (1:2)

Grupp B

22.märts

Bulgaaria - Malta 1
Tšehhi - Taani x

26.märts

Armeenia - Tšehhi 2
Taani - Bulgaaria 1
Malta - Itaalia 2

Grupp C

22.märts

Kasasthan - Saksamaa 2
Austria - Fääri Saared 1
Rooti - Iirimaa 1

26.märts

Saksamaa - Kasasthan 1
Iirimaa - Austria x

Grupp D

22.märts

Andorra - Türgi 2
Ungari - Rumeenia 1
Holland - Eesti 1 (3:0)

26.märts

Eesti - Andorra 1 (3:0)
Türgi - Ungari 1
Holland - Rumeenia 1

Grupp E

22.märts

Sloveenia - Island 1
Norra - Albaania 1
Küpros - Sweits 2

26.märts

Albaania - Norra x
Island - Sloveenia x
Sweits - Küpros 1

Grupp F

22.märts

Israel - Portugal 2
Luksemburg - Azerbaijan x
Põhja Iirimaa - Venemaa 2

26.märts

Azerbaijan - Portugal 2
Põhja Iirimaa - Iisrael 2

Grupp G

22.märts

Lichtenstein - Läti 2
Slovakkia - Leedu 1
Bosnia - Kreeka 1

Grupp H

22.märts

Moldova - Montenegro 2
Poola - Ukraina 1
San Marino - Inglismaa 2

26.märts

Ukraina - Moldova 1
Poola - San Marino 1
Montenegro - Inglismaa 2

Grupp I

22.märts

Hispaania - Soome 1
Prantsusmaa - Gruusia 1

26.märts

Prantsusmaa - Hispaania x

karl54
22.03.13, 16:21
Grupp A

22.märts

Horvaatia - Serbia 1
Makedoonia - Belgia 2
Šotimaa - Wales x

26.märts

Serbia - Šotimaa 1
Belgia - Makedoonia 1
Wales - Horvaatia 2

Grupp B

22.märts

Bulgaaria - Malta 1
Tšehhi - Taani x

26.märts

Armeenia - Tšehhi 2
Taani - Bulgaaria 1
Malta - Itaalia 2

Grupp C

22.märts

Kasasthan - Saksamaa 2
Austria - Fääri Saared 1
Rooti - Iirimaa 1

26.märts

Saksamaa - Kasasthan 1
Iirimaa - Austria x

Grupp D

22.märts

Andorra - Türgi 2
Ungari - Rumeenia 2
Holland - Eesti 1

26.märts

Eesti - Andorra 1 2-0
Türgi - Ungari 1
Holland - Rumeenia 1

Grupp E

22.märts

Sloveenia - Island 1
Norra - Albaania 1
Küpros - Sweits 2 1-2

26.märts

Albaania - Norra 2
Island - Sloveenia x
Sweits - Küpros 1

Grupp F

22.märts

Israel - Portugal
Luksemburg - Azerbaijan x
Põhja Iirimaa - Venemaa 2

26.märts

Azerbaijan - Portugal 2
Põhja Iirimaa - Iisrael x

Grupp G

22.märts

Lichtenstein - Läti 2
Slovakkia - Leedu 1
Bosnia - Kreeka 1 1-0

Grupp H

22.märts

Moldova - Montenegro 2
Poola - Ukraina 1
San Marino - Inglismaa 2

26.märts

Ukraina - Moldova 1
Poola - San Marino 1
Montenegro - Inglismaa x

Grupp I

22.märts

Hispaania - Soome 1
Prantsusmaa - Gruusia 1

26.märts

Prantsusmaa - Hispaania 2

Meintz
14.04.13, 12:35
Sai siis need punktid ka ära loetud:

1.
difender (29) - 102

2.
Tofoa (29) - 101

3.
Karl54 (27) - 98

4.
Meintz (25) - 90

5.
Bart (25) - 86

6.
Kiluants (23) - 83

Meintz
29.05.13, 19:41
Grupp A

07.06

Horvaatia - Šotimaa
Belgia - Serbia

Grupp B

07.06

Armeenia - Malta
Tšehhi - Itaalia

11.06

Taani - Armeenia

Grupp C

07.06

Austria - Rootsi
Iirimaa - Fääri Saared

11.06

Rootsi - Fääri Saared

Grupp E

07.06

Albaania - Norra
Island - Sloveenia

08.06

Sweits - Küpros

Grupp F

07.06

Azerbaidžaan - Luksemburg
Portugal - Venemaa

Grupp G

07.06

Läti - Bosnia
Liechtenstein - Slovakkia
Leedu - Kreeka

Grupp H

Montenegro - Ukraina
Moldova - Poola

Grupp I

07.06

Soome - Valgevene

11.06

Valgevene - Soome

Meintz
29.05.13, 19:43
Grupp A

07.06

Horvaatia - Šotimaa 1 (3:0)
Belgia - Serbia 1

Grupp B

07.06

Armeenia - Malta 1
Tšehhi - Itaalia 2

11.06

Taani - Armeenia 1

Grupp C

07.06

Austria - Rootsi x
Iirimaa - Fääri Saared 1

11.06

Rootsi - Fääri Saared 1

Grupp E

07.06

Albaania - Norra x
Island - Sloveenia 1

08.06

Sweits - Küpros 1

Grupp F

07.06

Azerbaidžaan - Luksemburg 1 (2:1)
Portugal - Venemaa x

Grupp G

07.06

Läti - Bosnia 2
Liechtenstein - Slovakkia 2 (1:3)
Leedu - Kreeka 2

Grupp H

Montenegro - Ukraina 1
Moldova - Poola 2

Grupp I

07.06

Soome - Valgevene 1

11.06

Valgevene - Soome x

Bart
29.05.13, 20:14
Grupp A

07.06

Horvaatia - Šotimaa 1
Belgia - Serbia x

Grupp B

07.06

Armeenia - Malta 1 (2:0)
Tšehhi - Itaalia 2

11.06

Taani - Armeenia x

Grupp C

07.06

Austria - Rootsi 2
Iirimaa - Fääri Saared 1

11.06

Rootsi - Fääri Saared 1 (4:0)

Grupp E

07.06

Albaania - Norra 2
Island - Sloveenia 1 (2:1)

08.06

Sweits - Küpros 1

Grupp F

07.06

Azerbaidžaan - Luksemburg 1
Portugal - Venemaa 1

Grupp G

07.06

Läti - Bosnia 2
Liechtenstein - Slovakkia 2
Leedu - Kreeka 2

Grupp H

Montenegro - Ukraina 1
Moldova - Poola 2

Grupp I

07.06

Soome - Valgevene 1

11.06

Valgevene - Soome 2

Tofoa
30.05.13, 01:53
Grupp A

07.06

Horvaatia - Šotimaa 1
Belgia - Serbia 1

Grupp B

07.06

Armeenia - Malta 1
Tšehhi - Itaalia 2 (0:2)

11.06

Taani - Armeenia 1

Grupp C

07.06

Austria - Rootsi 2
Iirimaa - Fääri Saared 1 (3:0)

11.06

Rootsi - Fääri Saared 1 (3:0)

Grupp E

07.06

Albaania - Norra 2
Island - Sloveenia x

08.06

Sweits - Küpros 1

Grupp F

07.06

Azerbaidžaan - Luksemburg 1
Portugal - Venemaa x

Grupp G

07.06

Läti - Bosnia 2
Liechtenstein - Slovakkia 2
Leedu - Kreeka 2

Grupp H

Montenegro - Ukraina 1
Moldova - Poola 2

Grupp I

07.06

Soome - Valgevene 1

11.06

Valgevene - Soome 1

difender
30.05.13, 12:39
Grupp A

07.06

Horvaatia - Šotimaa 1
Belgia - Serbia 1

Grupp B

07.06

Armeenia - Malta 1
Tšehhi - Itaalia 2

11.06

Taani - Armeenia 1 (2:0)

Grupp C

07.06

Austria - Rootsi x
Iirimaa - Fääri Saared 1

11.06

Rootsi - Fääri Saared 1

Grupp E

07.06

Albaania - Norra 1
Island - Sloveenia 1

08.06

Sweits - Küpros 1

Grupp F

07.06

Azerbaidžaan - Luksemburg 1
Portugal - Venemaa x

Grupp G

07.06

Läti - Bosnia 2 (1:2)
Liechtenstein - Slovakkia x
Leedu - Kreeka 2

Grupp H

Montenegro - Ukraina 1
Moldova - Poola 1

Grupp I

07.06

Soome - Valgevene 1

11.06

Valgevene - Soome x (0:0)

karl54
31.05.13, 04:12
Grupp A

07.06

Horvaatia - Šotimaa 1
Belgia - Serbia 1 2-0

Grupp B

07.06

Armeenia - Malta 1
Tšehhi - Itaalia x

11.06

Taani - Armeenia 1

Grupp C

07.06

Austria - Rootsi 2
Iirimaa - Fääri Saared 1

11.06

Rootsi - Fääri Saared 1

Grupp E

07.06

Albaania - Norra 2
Island - Sloveenia x

08.06

Sweits - Küpros 1

Grupp F

07.06

Azerbaidžaan - Luksemburg 1
Portugal - Venemaa 1

Grupp G

07.06

Läti - Bosnia 2
Liechtenstein - Slovakkia 2 0-3
Leedu - Kreeka 1 0-1

Grupp H

Montenegro - Ukraina x
Moldova - Poola 2

Grupp I

07.06

Soome - Valgevene x

11.06

Valgevene - Soome 1

Kiluants
07.06.13, 01:14
Grupp A

07.06

Horvaatia - Šotimaa 1
Belgia - Serbia 1

Grupp B

07.06

Armeenia - Malta X 0-0
Tšehhi - Itaalia 2

11.06

Taani - Armeenia 1

Grupp C

07.06

Austria - Rootsi X
Iirimaa - Fääri Saared 1

11.06

Rootsi - Fääri Saared 1 5-0

Grupp E

07.06

Albaania - Norra 2
Island - Sloveenia 2

08.06

Sveits - Küpros 1

Grupp F

07.06

Azerbaidžaan - Luksemburg 1
Portugal - Venemaa X

Grupp G

07.06

Läti - Bosnia 2
Liechtenstein - Slovakkia 2
Leedu - Kreeka 2 0-1

Grupp H

Montenegro - Ukraina 2
Moldova - Poola 2

Grupp I

07.06

Soome - Valgevene 1

11.06

Valgevene - Soome X

Meintz
10.08.13, 00:13
Ning tagantjärgi ka juuni mängudee tabel :)

1. difender (10) - 112
2.Tofoa (9) - 110
3.karl54 (9) - 107
4.Meintz (11) - 101
5. kiluants (11) - (94)
6. Bart (7) - 93

Lisaks on vaja üks mäng ennustada.

Alagrupp F

14.08

Põhja Iirimaa - Venemaa

difender
10.08.13, 13:06
Alagrupp F

14.08

Põhja Iirimaa - Venemaa 2

karl54
14.08.13, 14:23
Alagrupp F

14.08

Põhja Iirimaa - Venemaa 2

Tofoa
14.08.13, 22:53
Alagrupp F

14.08

Põhja Iirimaa - Venemaa 2

Meintz
24.08.13, 00:03
Kuna Piirlased suutsid Luksemburgi ja Azeritega viigistamise vahel Venemaat võita, siis tabel jäi komapealt samaks

Aga uued mängud:


Alagrupp A

06.09

Makedoonia - Wales
Serbia - Horvaatia
Šotimaa - Belgia

10.09

Makedoonia - Šotimaa
Wales - Serbia

Alagrupp B

06.09

Tšehhi - Armeenia
Malta - Taani
Itaalia - Bulgaaria

10.09

Armeenia - Taani
Malta - Bulgaaria
Itaalia - Tšehhi

Alagrupp C

06.09

Kasasthan - Fääri Saared
Saksamaa - Austria
Iirimaa - Rootsi

10.09

Kasasthan - Rootsi
Austria - Iirimaa
Fääri Saared - Saksamaa

Alagrupp D

06.09

Eesti - Holland
Türgi - Andorra
Rumeenia - Ungari

10.09

Rumeenia - Türgi
Ungari - Eesti
Andorra - Holland

Alagrupp E

06.09

Norra - Küpros
Sloveenia - Albaania
Sweits - Island

10.09

Norra - Sweits
Küpros - Sloveenia
Island - Albaania

Alagrupp F

06.09

Venemaa - Luksemburg
Põhja Iirimaa - Portugal
Iisrael - Azerbaidžaan

10.09

Venemaa - Iisrael
Luksemburg - Põhja Iirimaa

Alagrupp G

06.09

Läti - Leedu
Bosnia - Slovakkia
Liechtenstein

10.09

Leedu - Liechtenstein
Slovakkia - Bosnia
Kreeka - Läti

Alagrupp H

06.09

Ukraina - San Marino
Poola - Montenegro
Inglismaa - Moldova

10.09

Ukraina - Inglismaa
San Marino - Poola

Alagrupp I

06.09

Gruusia - Prantsusmaa
Soome - Hispaania

10.09

Gruusia - Soome
Valgevene - Prantsusmaa

Meintz
24.08.13, 00:08
Jäi grupist G üks viga sisse - Nimelt on 06.09 Liechtenstein - Kreeka mäng (jäi Kreeka kirjutamata)

Alagrupp A

06.09

Makedoonia - Wales 1 (2:1)
Serbia - Horvaatia 2
Šotimaa - Belgia 2

10.09

Makedoonia - Šotimaa x
Wales - Serbia x

Alagrupp B

06.09

Tšehhi - Armeenia
Malta - Taani
Itaalia - Bulgaaria

10.09

Armeenia - Taani x
Malta - Bulgaaria 2
Itaalia - Tšehhi x (1:1)

Alagrupp C

06.09

Kasasthan - Fääri Saared x
Saksamaa - Austria 1
Iirimaa - Rootsi 2

10.09

Kasasthan - Rootsi 2
Austria - Iirimaa x
Fääri Saared - Saksamaa 2 (0:4)

Alagrupp D

06.09

Eesti - Holland 2
Türgi - Andorra 1
Rumeenia - Ungari 2

10.09

Rumeenia - Türgi x
Ungari - Eesti x (0:0)
Andorra - Holland 2

Alagrupp E

06.09

Norra - Küpros 1
Sloveenia - Albaania x
Sweits - Island x

10.09

Norra - Sweits 2
Küpros - Sloveenia 2
Island - Albaania 1

Alagrupp F

06.09

Venemaa - Luksemburg 1
Põhja Iirimaa - Portugal 2
Iisrael - Azerbaidžaan 1

10.09

Venemaa - Iisrael x
Luksemburg - Põhja Iirimaa x

Alagrupp G

06.09

Läti - Leedu x
Bosnia - Slovakkia 1
Liechtenstein - KREEKA 2

10.09

Leedu - Liechtenstein 1
Slovakkia - Bosnia 2
Kreeka - Läti 1

Alagrupp H

06.09

Ukraina - San Marino 1
Poola - Montenegro x
Inglismaa - Moldova 1

10.09

Ukraina - Inglismaa 1
San Marino - Poola 2

Alagrupp I

06.09

Gruusia - Prantsusmaa 2
Soome - Hispaania 2

10.09

Gruusia - Soome 1
Valgevene - Prantsusmaa 2

Tofoa
26.08.13, 19:50
Kas nüüd võib kolme mängu asemel nelja tulemust ennustada?

Alagrupp A

06.09

Makedoonia - Wales x
Serbia - Horvaatia 2
Šotimaa - Belgia 2

10.09

Makedoonia - Šotimaa 1
Wales - Serbia 1

Alagrupp B

06.09

Tšehhi - Armeenia 1
Malta - Taani 2
Itaalia - Bulgaaria 1 (2:1)

10.09

Armeenia - Taani 2
Malta - Bulgaaria 2
Itaalia - Tšehhi 1 (2:1)

Alagrupp C

06.09

Kasasthan - Fääri Saared 1
Saksamaa - Austria 1
Iirimaa - Rootsi 2

10.09

Kasasthan - Rootsi 2
Austria - Iirimaa 1
Fääri Saared - Saksamaa 2

Alagrupp D

06.09

Eesti - Holland 2 (0:3)
Türgi - Andorra 1
Rumeenia - Ungari 1

10.09

Rumeenia - Türgi 1
Ungari - Eesti 1
Andorra - Holland 2

Alagrupp E

06.09

Norra - Küpros x
Sloveenia - Albaania 1
Šveits - Island x

10.09

Norra - Šveits x (1:1) kui võib ennustada ainult kolme mängu, siis seda tulemust mitte arvestada
Küpros - Sloveenia x
Island - Albaania x

Alagrupp F

06.09

Venemaa - Luksemburg 1
Põhja Iirimaa - Portugal 2
Iisrael - Azerbaidžaan 1

10.09

Venemaa - Iisrael 1
Luksemburg - Põhja Iirimaa x

Alagrupp G

06.09

Läti - Leedu 1
Bosnia - Slovakkia 1
Liechtenstein - Kreeka 2

10.09

Leedu - Liechtenstein 1
Slovakkia - Bosnia 2
Kreeka - Läti 1

Alagrupp H

06.09

Ukraina - San Marino 1
Poola - Montenegro
Inglismaa - Moldova 1

10.09

Ukraina - Inglismaa 2
San Marino - Poola 2

Alagrupp I

06.09

Gruusia - Prantsusmaa 2
Soome - Hispaania 2

10.09

Gruusia - Soome x
Valgevene - Prantsusmaa 2

difender
26.08.13, 20:11
Alagrupp A

06.09

Makedoonia - Wales 1
Serbia - Horvaatia x
Šotimaa - Belgia 2

10.09

Makedoonia - Šotimaa 1
Wales - Serbia 1

Alagrupp B

06.09

Tšehhi - Armeenia 1
Malta - Taani 2
Itaalia - Bulgaaria 1

10.09

Armeenia - Taani 1
Malta - Bulgaaria 2
Itaalia - Tšehhi 1

Alagrupp C

06.09

Kasasthan - Fääri Saared 1 (3:0)
Saksamaa - Austria 1
Iirimaa - Rootsi x

10.09

Kasasthan - Rootsi x
Austria - Iirimaa 1
Fääri Saared - Saksamaa 2

Alagrupp D

06.09

Eesti - Holland x
Türgi - Andorra 1
Rumeenia - Ungari 1 (2:0)

10.09

Rumeenia - Türgi 1
Ungari - Eesti 1
Andorra - Holland 2

Alagrupp E

06.09

Norra - Küpros 1
Sloveenia - Albaania 1
Šveits - Island 1 (2:0)

10.09

Norra - Šveits 2
Küpros - Sloveenia 1
Island - Albaania 1

Alagrupp F

06.09

Venemaa - Luksemburg 1
Põhja Iirimaa - Portugal 2
Iisrael - Azerbaidžaan 1

10.09

Venemaa - Iisrael 1
Luksemburg - Põhja Iirimaa 1 (1:0) Kui ainult kolme mängu tohtis, siis seda tulemust mitte arvestada.

Alagrupp G

06.09

Läti - Leedu 1
Bosnia - Slovakkia 1
Liechtenstein - Kreeka 2

10.09

Leedu - Liechtenstein 1
Slovakkia - Bosnia 2
Kreeka - Läti 1

Alagrupp H

06.09

Ukraina - San Marino 1
Poola - Montenegro x
Inglismaa - Moldova 1

10.09

Ukraina - Inglismaa x
San Marino - Poola 2

Alagrupp I

06.09

Gruusia - Prantsusmaa 2
Soome - Hispaania 2

10.09

Gruusia - Soome 1
Valgevene - Prantsusmaa x

karl54
29.08.13, 21:17
Alagrupp A

06.09

Makedoonia - Wales x
Serbia - Horvaatia 2
Šotimaa - Belgia 2

10.09

Makedoonia - Šotimaa x
Wales - Serbia x

Alagrupp B

06.09

Tšehhi - Armeenia 1 2-0
Malta - Taani 2
Itaalia - Bulgaaria 1

10.09

Armeenia - Taani 2
Malta - Bulgaaria 2
Itaalia - Tšehhi 1 2-0

Alagrupp C

06.09

Kasasthan - Fääri Saared 1
Saksamaa - Austria 1
Iirimaa - Rootsi 2

10.09

Kasasthan - Rootsi 2
Austria - Iirimaa 1 1-0
Fääri Saared - Saksamaa 2

Alagrupp D

06.09

Eesti - Holland 2 0-4 Kui ainult kolme mängu tohtis, siis seda tulemust mitte arvestada.
Türgi - Andorra 1
Rumeenia - Ungari 1

10.09

Rumeenia - Türgi 1
Ungari - Eesti 1
Andorra - Holland 2

Alagrupp E

06.09

Norra - Küpros 1
Sloveenia - Albaania 1
Sweits - Island 1

10.09

Norra - Sweits 2
Küpros - Sloveenia 2
Island - Albaania 1

Alagrupp F

06.09

Venemaa - Luksemburg 1
Põhja Iirimaa - Portugal 2
Iisrael - Azerbaidžaan 1

10.09

Venemaa - Iisrael 1
Luksemburg - Põhja Iirimaa 2

Alagrupp G

06.09

Läti - Leedu 1
Bosnia - Slovakkia 1
Liechtenstein - KREEKA 2

10.09

Leedu - Liechtenstein 1
Slovakkia - Bosnia x
Kreeka - Läti 1

Alagrupp H

06.09

Ukraina - San Marino 1
Poola - Montenegro 1
Inglismaa - Moldova 1

10.09

Ukraina - Inglismaa x
San Marino - Poola 2

Alagrupp I

06.09

Gruusia - Prantsusmaa 2
Soome - Hispaania 2

10.09

Gruusia - Soome 2
Valgevene - Prantsusmaa 2

Bart
03.09.13, 20:26
Alagrupp A

06.09

Makedoonia - Wales 2
Serbia - Horvaatia 2
Šotimaa - Belgia 2

10.09

Makedoonia - Šotimaa 2
Wales - Serbia 2

Alagrupp B

06.09

Tšehhi - Armeenia 2
Malta - Taani 2
Itaalia - Bulgaaria 1

10.09

Armeenia - Taani 1
Malta - Bulgaaria 2
Itaalia - Tšehhi 1

Alagrupp C

06.09

Kasasthan - Fääri Saared 1
Saksamaa - Austria 1
Iirimaa - Rootsi 2

10.09

Kasasthan - Rootsi 2
Austria - Iirimaa 1
Fääri Saared - Saksamaa 2

Alagrupp D

06.09

Eesti - Holland 1 (2:0)
Türgi - Andorra 1
Rumeenia - Ungari 2

10.09

Rumeenia - Türgi x
Ungari - Eesti x
Andorra - Holland 2

Alagrupp E

06.09

Norra - Küpros 1
Sloveenia - Albaania 1
Sweits - Island 1

10.09

Norra - Sweits 2
Küpros - Sloveenia 2
Island - Albaania 1 (2:1)

Alagrupp F

06.09

Venemaa - Luksemburg 1
Põhja Iirimaa - Portugal 2
Iisrael - Azerbaidžaan 1

10.09

Venemaa - Iisrael 1
Luksemburg - Põhja Iirimaa x

Alagrupp G

06.09

Läti - Leedu 1 (2:0)
Bosnia - Slovakkia 1
Liechtenstein - Kreeka 2

10.09

Leedu - Liechtenstein 1
Slovakkia - Bosnia 2
Kreeka - Läti 1

Alagrupp H

06.09

Ukraina - San Marino 1 (4:0)
Poola - Montenegro 1
Inglismaa - Moldova 1

10.09

Ukraina - Inglismaa 1
San Marino - Poola 2

Alagrupp I

06.09

Gruusia - Prantsusmaa 2
Soome - Hispaania 2

10.09

Gruusia - Soome 2
Valgevene - Prantsusmaa 2

Meintz
06.10.13, 20:38
Tabel:

1.
difender (36) - 138

2.
karl54 (36) - 134

3.
Tofoa (31) - 132

4.
Bart (37) - 123

5.
Meintz (28) - 118

6.
kiluants (0) - 94

Ning eelviimane voor



Alagrupp A

11.10

Horvaatia - Belgia
Wales - Makedoonia

15.10

Serbia - Makedoonia
Belgia - Wales
Šotimaa - Horvaatia

Alagrupp B

11.10

Armeenia - Bulgaaria
Malta - Tšehhi
Taani - Itaalia

15.10

Bulgaaria - Tšehhi
Taani - Malta
Itaalia - Armeenia

Alagrupp C

11.10

Fääri Saared - Kasasthan
Saksamaa - Iirimaa
Rootsi - Austria

15.10

Rootsi - Saksamaa
Fääri Saared - Austria
Iirimaa - Kasasthan

Alagrupp D

11.10

Eesti - Türgi
Holland - Ungari
Andorra - Rumeenia

15.10

Ungari - Andorra
Rumeenia - Eesti
Türgi - Holland

Alagrupp E

11.10

Albaania - Sweits
Island - Küpros
Sloveenia - Norra

15.10

Küpros - Albaania
Norra - Island
Sweits - Sloveenia

Alagrupp F

11.10

Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa
Luksemburg - Venemaa
Portugal - Iisrael

15.10

Azerbaidžaan - Venemaa
Iisrael - Põhja Iirimaa
Portugal - Luksemburg

Alagrupp G

11.10

Leedu - Läti
Bosnia - Liechtenstein
Kreeka - Slovakkia

15.10

Kreeka - Liechtenstein
Leedu - Bosnia
Läti - Slovakkia

Alagrupp H

11.10

Moldova - San Marino
Ukraina - Poola
Inglismaa - Montenegro

15.10

Inglismaa - Poola
San Marino - Ukraina
Montenegro - Poola

Alagrupp I

11.10

Hispaania - Valgevene

15.10

Prantsusmaa - Soome
Hispaania - Gruusia

Meintz
06.10.13, 20:46
Taas üks parandus:
15.10

Inglismaa - Poola
San Marino - Ukraina
Montenegro - Moldova




Alagrupp A

11.10

Horvaatia - Belgia x
Wales - Makedoonia 2

15.10

Serbia - Makedoonia 1
Belgia - Wales 1
Šotimaa - Horvaatia 2

Alagrupp B

11.10

Armeenia - Bulgaaria x
Malta - Tšehhi 2 (0:2)
Taani - Itaalia 2

15.10

Bulgaaria - Tšehhi x
Taani - Malta 1
Itaalia - Armeenia 1

Alagrupp C

11.10

Fääri Saared - Kasasthan x
Saksamaa - Iirimaa 1
Rootsi - Austria x (1:1)

15.10

Rootsi - Saksamaa 2
Fääri Saared - Austria 2
Iirimaa - Kasasthan 1

Alagrupp D

11.10

Eesti - Türgi 1
Holland - Ungari 1
Andorra - Rumeenia 2

15.10

Ungari - Andorra 1
Rumeenia - Eesti 1
Türgi - Holland x

Alagrupp E

11.10

Albaania - Sweits 2
Island - Küpros 1
Sloveenia - Norra 2

15.10

Küpros - Albaania x
Norra - Island x
Sweits - Sloveenia 1

Alagrupp F

11.10

Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa x
Luksemburg - Venemaa 2
Portugal - Iisrael 1

15.10

Azerbaidžaan - Venemaa 2
Iisrael - Põhja Iirimaa 1
Portugal - Luksemburg 1

Alagrupp G

11.10

Leedu - Läti 1
Bosnia - Liechtenstein 1
Kreeka - Slovakkia 1 (2:1)

15.10

Kreeka - Liechtenstein 1
Leedu - Bosnia 2
Läti - Slovakkia 1

Alagrupp H

11.10

Moldova - San Marino 1
Ukraina - Poola 1
Inglismaa - Montenegro x

15.10

Inglismaa - Poola 1
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - MOLDOVA 1

Alagrupp I

11.10

Hispaania - Valgevene 1

15.10

Prantsusmaa - Soome 1
Hispaania - Gruusia 1



Ning lõppkokkuvõttes polnudki vahet, et väikese apsu tegin ning 4 mängu lõpptulemust ennustasin. Punktisummat ei oleks see mõjutanud mitte kellegil. Seekord ennustage siis jah ikka kolm mängu

karl54
07.10.13, 01:49
15.10

Inglismaa - Poola 1
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - Moldova 1




Alagrupp A

11.10

Horvaatia - Belgia 1 1-0
Wales - Makedoonia x

15.10

Serbia - Makedoonia 1
Belgia - Wales 1
Šotimaa - Horvaatia 2 0-2

Alagrupp B

11.10

Armeenia - Bulgaaria 1
Malta - Tšehhi 2
Taani - Itaalia x

15.10

Bulgaaria - Tšehhi 2
Taani - Malta 1
Itaalia - Armeenia 1

Alagrupp C

11.10

Fääri Saared - Kasasthan 2
Saksamaa - Iirimaa 1
Rootsi - Austria 1 1-0

15.10

Rootsi - Saksamaa x
Fääri Saared - Austria 2
Iirimaa - Kasasthan 1

Alagrupp D

11.10

Eesti - Türgi x
Holland - Ungari 1
Andorra - Rumeenia 2

15.10

Ungari - Andorra 1
Rumeenia - Eesti 1
Türgi - Holland x

Alagrupp E

11.10

Albaania - Sweits 2
Island - Küpros 1
Sloveenia - Norra x

15.10

Küpros - Albaania 1
Norra - Island 1
Sweits - Sloveenia x

Alagrupp F

11.10

Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1
Luksemburg - Venemaa 2
Portugal - Iisrael 1

15.10

Azerbaidžaan - Venemaa 2
Iisrael - Põhja Iirimaa 1
Portugal - Luksemburg 1

Alagrupp G

11.10

Leedu - Läti x
Bosnia - Liechtenstein 1
Kreeka - Slovakkia x

15.10

Kreeka - Liechtenstein 1
Leedu - Bosnia 2
Läti - Slovakkia 2

Alagrupp H

11.10

Moldova - San Marino 1
Ukraina - Poola 1
Inglismaa - Montenegro 1

15.10

Inglismaa - Poola 1
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - MOLDOVA 1

Alagrupp I

11.10

Hispaania - Valgevene 1

15.10

Prantsusmaa - Soome 1
Hispaania - Gruusia 1

difender
07.10.13, 14:49
Alagrupp A

11.10

Horvaatia - Belgia x
Wales - Makedoonia x

15.10

Serbia - Makedoonia 1
Belgia - Wales 1
Šotimaa - Horvaatia 2

Alagrupp B

11.10

Armeenia - Bulgaaria 1
Malta - Tšehhi 2
Taani - Itaalia x

15.10

Bulgaaria - Tšehhi 1
Taani - Malta 1
Itaalia - Armeenia 1

Alagrupp C

11.10

Fääri Saared - Kasasthan 1
Saksamaa - Iirimaa 1
Rootsi - Austria 1

15.10

Rootsi - Saksamaa 2
Fääri Saared - Austria 2
Iirimaa - Kasasthan 1

Alagrupp D

11.10

Eesti - Türgi 1
Holland - Ungari 1
Andorra - Rumeenia 2

15.10

Ungari - Andorra 1
Rumeenia - Eesti 1
Türgi - Holland 2

Alagrupp E

11.10

Albaania - Sweits x (1:1)
Island - Küpros 1
Sloveenia - Norra x

15.10

Küpros - Albaania 1
Norra - Island 1
Sweits - Sloveenia 1

Alagrupp F

11.10

Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1 (2:0)
Luksemburg - Venemaa 2
Portugal - Iisrael 1

15.10

Azerbaidžaan - Venemaa 2
Iisrael - Põhja Iirimaa 1
Portugal - Luksemburg 1

Alagrupp G

11.10

Leedu - Läti 1
Bosnia - Liechtenstein 1
Kreeka - Slovakkia 1

15.10

Kreeka - Liechtenstein 1
Leedu - Bosnia 2
Läti - Slovakkia x

Alagrupp H

11.10

Moldova - San Marino 1
Ukraina - Poola 1
Inglismaa - Montenegro x

15.10

Inglismaa - Poola 1
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - MOLDOVA 1

Alagrupp I

11.10

Hispaania - Valgevene 1

15.10

Prantsusmaa - Soome 1
Hispaania - Gruusia 1 (3:0)

Bart
07.10.13, 17:13
Alagrupp A

11.10

Horvaatia - Belgia 1
Wales - Makedoonia 2

15.10

Serbia - Makedoonia 1
Belgia - Wales 1
Šotimaa - Horvaatia 2

Alagrupp B

11.10

Armeenia - Bulgaaria 1
Malta - Tšehhi 2
Taani - Itaalia 2

15.10

Bulgaaria - Tšehhi x
Taani - Malta 1
Itaalia - Armeenia 1

Alagrupp C

11.10

Fääri Saared - Kasasthan x
Saksamaa - Iirimaa 1
Rootsi - Austria 1

15.10

Rootsi - Saksamaa 1
Fääri Saared - Austria 2
Iirimaa - Kasasthan 1

Alagrupp D

11.10

Eesti - Türgi 1 (3:2)
Holland - Ungari 1
Andorra - Rumeenia 2

15.10

Ungari - Andorra 1
Rumeenia - Eesti 1
Türgi - Holland 2

Alagrupp E

11.10

Albaania - Sweits 2
Island - Küpros 1
Sloveenia - Norra 2

15.10

Küpros - Albaania 1
Norra - Island 2 (1:2)
Sweits - Sloveenia 1

Alagrupp F

11.10

Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1
Luksemburg - Venemaa 2
Portugal - Iisrael x

15.10

Azerbaidžaan - Venemaa 2
Iisrael - Põhja Iirimaa 1
Portugal - Luksemburg 1

Alagrupp G

11.10

Leedu - Läti 2
Bosnia - Liechtenstein 1
Kreeka - Slovakkia 1

15.10

Kreeka - Liechtenstein 1
Leedu - Bosnia 2
Läti - Slovakkia 2 (1:3)

Alagrupp H

11.10

Moldova - San Marino 1
Ukraina - Poola 1
Inglismaa - Montenegro x

15.10

Inglismaa - Poola x
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - MOLDOVA 1

Alagrupp I

11.10

Hispaania - Valgevene 1

15.10

Prantsusmaa - Soome 1
Hispaania - Gruusia 1

Tofoa
11.10.13, 15:32
Alagrupp A

11.10

Horvaatia - Belgia x
Wales - Makedoonia 1

15.10

Serbia - Makedoonia 1
Belgia - Wales 1 (3:0)
Šotimaa - Horvaatia 2

Alagrupp B

11.10

Armeenia - Bulgaaria x
Malta - Tšehhi 2
Taani - Itaalia 2 (1:2)

15.10

Bulgaaria - Tšehhi 1
Taani - Malta 1
Itaalia - Armeenia 1 (2:1)

Alagrupp C

11.10

Fääri Saared - Kasasthan 2
Saksamaa - Iirimaa 1
Rootsi - Austria 1

15.10

Rootsi - Saksamaa 2
Fääri Saared - Austria 2
Iirimaa - Kasasthan 1

Alagrupp D

11.10

Eesti - Türgi 2
Holland - Ungari 1
Andorra - Rumeenia 2

15.10

Ungari - Andorra 1
Rumeenia - Eesti 1
Türgi - Holland 2

Alagrupp E

11.10

Albaania - Sweits x
Island - Küpros 1
Sloveenia - Norra x

15.10

Küpros - Albaania 2
Norra - Island x
Sweits - Sloveenia x

Alagrupp F

11.10

Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1
Luksemburg - Venemaa 2
Portugal - Iisrael 1

15.10

Azerbaidžaan - Venemaa 2
Iisrael - Põhja Iirimaa 1
Portugal - Luksemburg 1

Alagrupp G

11.10

Leedu - Läti x
Bosnia - Liechtenstein 1
Kreeka - Slovakkia 1

15.10

Kreeka - Liechtenstein 1
Leedu - Bosnia 2
Läti - Slovakkia 2

Alagrupp H

11.10

Moldova - San Marino 1
Ukraina - Poola 1
Inglismaa - Montenegro 1

15.10

Inglismaa - Poola 1
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - Poola 1

Alagrupp I

11.10

Hispaania - Valgevene 1

15.10

Prantsusmaa - Soome 1
Hispaania - Gruusia 1

Meintz
03.11.13, 22:21
Kuna nüüd on alagrupiturniir läbi ja seda sai samuti valiksarja alguses ennustatud, siis seekord arvutasin ja liitsin ka need punktid kokku. Kuigi ka play-offid on veel tulemas, siis siin ka väljatoodud kõik "käe" valgeks saanud foorumlased

1. difender (32+26) - 196

2-3. karl54 (30+30), Tofoa (34+28) - 194

4. Bart (30+26) - 179

5. Meintz (32+21) - 171
--------
sulgudes siis gruppide lõppjärjestuse eest saadud punktid
6. kiluants (26) - 110
7. rabanne (31) - 104
8. Jürks (30) - 97
9. -Jalkafriik- (32) - 96
10. petteri (26) - 89
11. Epic (35) - 69
12. marqueno (--) - 31
13. Epicap (--) - 9

Aga nüüd siis play offid. Usun, et targem on avamängud ja kordusmängud eraldi ennustada. Lõppskoore võib igal mängul ennustada ning võitja/viigi õigesti ennustamise eest saab nagu ikka 1 ja täpse lõppseisu eest 2 punkti.

15.11

Portugal - Rootsi
Ukraina - Prantsusmaa
Kreeka - Rumeenia
Island - Horvaatia

15.11

Portugal - Rootsi 2:2
Ukraina - Prantsusmaa 2:1
Kreeka - Rumeenia 0:0
Island - Horvaatia 1:3

difender
04.11.13, 16:41
Palyoff 1. mäng

15.11

Portugal - Rootsi 1:2
Ukraina - Prantsusmaa 0:0
Kreeka - Rumeenia 1:0
Island - Horvaatia 1:1

Tofoa
05.11.13, 02:52
15.11

Portugal - Rootsi 3:2
Ukraina - Prantsusmaa 1:2
Kreeka - Rumeenia 1:0
Island - Horvaatia 1:1

Bart
07.11.13, 11:27
15.11

Portugal - Rootsi 1:2
Ukraina - Prantsusmaa 1:1
Kreeka - Rumeenia 1:1
Island - Horvaatia 2:1

karl54
08.11.13, 11:14
15.11

Portugal - Rootsi 2-1
Ukraina - Prantsusmaa 1-1
Kreeka - Rumeenia 1-0
Island - Horvaatia 0-2

Meintz
17.11.13, 13:15
Ühegi mängu täpset lõppskoori ennustada ei suudetud ning seega jääb kõik viimase vooru peale.

1. difender (2) - 198
2. Tofoa (3) - 197
3. karl54 (2) - 196
4. Bart - (0) 179
5. Meintz (1) - 172

19.11

Rootsi - Portugal
Rumeenia - Kreeka
Horvaatia - Island
Prantsusmaa - Ukraina

Rootsi - Portugal 2:1
Rumeenia - Kreeka 1:0
Horvaatia - Island 2:0
Prantsusmaa - Ukraina 1:1

difender
17.11.13, 14:06
19.11

Rootsi - Portugal
Rumeenia - Kreeka
Horvaatia - Island
Prantsusmaa - Ukraina

Rootsi - Portugal 1:1
Rumeenia - Kreeka 0:2
Horvaatia - Island 2:1
Prantsusmaa - Ukraina 2:0

karl54
17.11.13, 15:41
19.11

Rootsi - Portugal
Rumeenia - Kreeka
Horvaatia - Island
Prantsusmaa - Ukraina

Rootsi - Portugal 1:2
Rumeenia - Kreeka 1:2
Horvaatia - Island 1-0
Prantsusmaa - Ukraina 2:1

Bart
17.11.13, 16:00
19.11

Rootsi - Portugal 2:0
Rumeenia - Kreeka 2:1
Horvaatia - Island 1:1
Prantsusmaa - Ukraina 3:1

Tofoa
18.11.13, 00:27
19.11

Rootsi - Portugal 2:1
Rumeenia - Kreeka 0:1
Horvaatia - Island 3:0
Prantsusmaa - Ukraina 3:1

Meintz
21.11.13, 19:21
Üpris pingeline tabelitipp tuli lõpuks välja.
Õnnitlused difenderile ja tänud kõigile neljale, kes suutsid lõpuni seltsi pakkuda
1. difender (2) - 200
2-3. Tofoa (2), karl54 (3) - 199
4. Bart (1) - 180
5. Meintz (2) - 174

difender
21.11.13, 19:27
Üpris pingeline tabelitipp tuli lõpuks välja.
Õnnitlused difenderile ja tänud kõigile neljale, kes suutsid lõpuni seltsi pakkuda
1. difender (2) - 200
2-3. Tofoa (2), karl54 (3) - 199
4. Bart (1) - 180
5. Meintz (2) - 174

Tänud Sullegi ja teistele kaasvõitlejatele!