320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

O: bayern müncheni salli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    O: bayern müncheni salli

    tere,

    otsin bayerni salli. peaks olema piisavat korraik, et sobiks sünnipäevaks kinkida, samas uus ei pea olema. võiks olla selline korralik sall nagu jalkasallid olema peaksid. mingeid fliisist/siidist asju ei tahaks väga.

    kuna seda oleks vaja 15. oktoobriks kindasti, siis ilmset ebayst ja mujalt netist tellimisega olen hiljaks jäänud. on kellelgi midagi pakkuda?

    aitäh!

    #2
    Mul kuskil on, aga pole teist kaua aega näinud. Kuna Müncheni lennujaam on üks suuremaid läbilennu kohti ja seal on Bayenri pood, siis maksab uurida, kas keegi ei tule kuskilt välismaalt läbi Müncheni tagasi. Rääkimata inimestest, kes hetkel viimast Octoberfesti nädalavahetust on läinud õllepealinna veetma.
    Btw, Saksa amazonist tellimsiega pole küll hiljaks jäänud, mul paar päeva tagasi tuli oluliselt suurem asi tavalise maismaatranspordiga ndala ajaga.

    Kommentaar


      #3
      Üks Bayerni sall on ka mul olemas, suhteliselt vähe kantud jne.
      Miinus on aga see ,et tegemist eelmise aasta Cl-i finaali salliga
      Aga kui huvi on, siis küsi täpsemalt.
      Müün jalkasärke!:
      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

      Kommentaar


        #4
        aitäh!

        see finaali sall vist oleks natuke küüniline kingitus kui aramis oma salli nägema satub ja seda enam ei vaja, siis äkki saad pilti teha?

        kuna nädalavahetusel asjad ei liigu, siis täna/homme ootaks veel siia mingeid variante ja kui midagi ei tule, siis esmaspäeva hommikul ostan saksa amazonist, kuigi läheb napikaks.

        Kommentaar

        Working...
        X