320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 2001...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fifa 2001...

    ...mida sellest arvata...
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

    #2
    FIFA

    No oleks võinud parem olla mina juba tüdinenud

    Kommentaar


      #3
      njah..ma olen ainult demom2nginud selle j2rgi paistis 2ris korralik olevat...aga njah ikka see vana asi et ku kiire m2ngija siis teda pidama ei saa

      Kommentaar


        #4
        Fifa on CM-i järel parim mäng, mis üldse valmis tehtud. Nõurmaalne.
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          tira fifa imeb jakohe täiega, see pole üldsegi mitte reaalne ja f2002 ostan ma siis, kui demo norm on .... muidu, see mäng köitis mind ka ja ma olin maailmas üpris kõva käpp. Eestis oli üx kutt, Killboy kellega ma mängisin, aga see mäng imeb
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #6
            veidrused

            Selles mängus on päris mitu nõrka kohta.
            Esiteks kui sa äärelt tsenderdad värava alla, võid praktiliselt kindel olla, et sinu käär löögist leiab pall alati tee võrku.
            Praktiliselt võimatu on lüüa sellist karistuslööki, mida väravavaht ära ei tõrjuks, aga kui mängida sööt miskile kastis olevale mehele, siis jälle praktiliselt kindel värav.
            No ka see on naljakas, kui väravavaht hakkab palli välja viskama, saad sa teda jälgides aru, kuhu ta palli viskab ja võid ründajaga sinna ette joosta ja nataki pall tühjas väravas.
            No ja nüüd sellised asjad, mis otseselt mängu ei puutu. Need kaameramehed on imeinimesed, sest vahel kui pall väravast mööda põrutatakse ca 100 km/h, hoiavad kaameramehed ikka sihikut pallil, tehes 180 kraadise pöörde, päris koguka instrumendiga kõigest murdosa sekundi jooksul.
            Neid lippe, mida rahvas lehvitab ma ei mainikski.
            Se ajab kah s*ta keema et nad seda madalat söötu värava ees ühe puutega ära ei löö ja peavad seda ikka algul teisele jalale sättima ja alati jõuab väravavaht ennem jaole.
            No siis veel igasugu nippet näppet, aga ikka ja jälle mängin ma seda mängu
            Muidugi sellist elamust, mis mulle FIFA 98 pakkus, ei suuda enam mulle ükski mäng pakkuda.

            Kommentaar


              #7
              jep, kyps päris õige jutt - ja mis veel närvi ajab on see, et 1-1 olukorras mees lööb nagu mingit keskmiselt kauguselt lööki ja mitte kunagi ei löö nt. mööda maad veeretades või ei TÕSTA palli üle väravvahi, kui tahad veeretada, siis aitab vahest nupu \'s\' vajutamine. Pommlööke kaugelt üldse teha ei anna ja väravaid löövad üksi ründajad liiga tihti. Tõsi FIFA 98 on kõige parema elamuse jätnud üldse. Jube loll on veel see, et vastased üldse vahetusi ei tee, muidu, kui keegi viga saab... ja siis veel see, et vastased libistavad palju tahavad ja vile vaikib
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                jaah peale muu 101-he vea kõige rohkem ajab just närvi kohtunik.mängu tegijad ei ole vist muudmoodi suutnud mängu tasakaalustada kui arvuti koguaeg vigadega palli ära võtab.Ära Mainiks ka väravavahid kes peaaegu iga palli ristnurgast ära toovad ja kaugelt ca 25 meetrit ja + on peaaegu võimatu väravat lüüa,ja veel väravavaht kes näiteks kauget lööki võttes tagurdab selg ees palli poole, siis äkitselt pöörab ümber ja püüab palli kindlalt(ei tea nüüd kas onul on äkki kuklal ka silmapaar?).eeee..jah närvi ajab veel et alati õnnestuvad mängijatel löögid......no aga vaadake isegi igasusused rivaldod ja beckhamid lahmivad vahel ikka tõsiselt mööda....mõni äss oskab vahel nii õnnestunult lüüa et pall läheb kõigest küljeauti(IRl ma mõtlen praegu).Palju huvitavam oleks kui mängijad natuke ``pa*ka´´ kah vahel paneks.tahaks loota et mõni uuem fifa oleks natuke huvitavam

                Kommentaar


                  #9
                  heheee....njaaaah see ongi pa*a panemine kui 1-1 2ra ei l88 :PP:P

                  Kommentaar


                    #10
                    Mis küll mänguliset midagi juurde ei anna, aga lihtsalt lahe vaadata oleks, on see kui tohtrid kah vahel platsile jookseksid.

                    '98 juures oli muidugi see absurdne, kui pall kuskile piiri lähedale jäi jooksid kõik tondid seda võtma minnes täiega auti.

                    2001 juures on hea see et ainult "s"-ga söötma ei pea ja oluliselt tõhusam on "q".
                    Naljakas on see, et amatöri tasemega võid "w"-d kasutades kasvõi väravahiga nätuke "alt"-i kasutades üle platsi joosta ja värava lüüa.

                    Hea on see, et hooaega mängides võid hea esinemise korral euroliigadesse saada ja viimased langevad välja.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kõige mõnusam on 2001-s e täht,mis teed ikke hulle vigu
                      ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

                      Kommentaar


                        #12
                        Eriti hää on see,et ei saa kindlat punast,mitte nagu varajasemates fifades!
                        C’mon Man United!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Väravale saab ka maast palli lüüa vajutades q. Mängija lööb ilusti palli kuhugi värava nurka või keskele madalalt vastavalt sellele kuhu sa seda suunad.
                          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                          http://runplus.wordpress.com

                          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                          Kommentaar


                            #14
                            Üle väravavahi tõsta peaks saama FIFA 2002s. Ka peaks seal olema süsteem, mille tõttu on mängija ründajad intelligentsemad, joostes vabadesse aukudesse. Praegu on küll nii, et lükkad söödu aga mees, kellele see läheb on tavaliselt mingi tüübi seljataga ja ei liiguta ennast seal üldse.
                            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                            Kommentaar


                              #15
                              fifa 2001-s saab minumeelest panna niimoodi et kohtunik on sinu poolt.Ja haige asi on fifa2001-s see veel et kõik olukorrad on nii sarnased(ma mõtlen värava).Vaated on kah jamad aga muidu on mäng normaalne.
                              ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

                              Kommentaar

                              Working...
                              X