PDA

View Full Version : MM-ennustuse teeme?

mcnamara
09.05.02, 13:21
Küsiks siis teilt nüüd aegsasti, et kas foorumis MM-i mänge ennustame hakkame? Minu meelest oleks siin mõnusam ennustada kui mingites onuuunodes, sest ei pea mingeid nõmedaid kombinatsioone välja mõtlema. Saab ennustada kõigepealt alagrupimänge, ja kui need läbi, siis edasi minna.;)
Poleks probleem alagrupimängud peagi üles riputada, aga lepiks kõigepealt mängureeglites kokku. Tore kui leiduks keegi punkte kokku lugema - ma pole näiteks kindel, kui tihti juuni lõpupoole ise arvuti juurde satun...
Või kas on üldse huvilisi? Avaldage arvamust!

vandersell
09.05.02, 13:23
Mina ennustaks küll. annan poolthääle.

Tembu
09.05.02, 13:34
Ei näe põhjust mitte ennustamiseks. Ja kui vaja siis ulataks ka oma abistava käe.

financier
09.05.02, 13:36
Ei noh, kui me ennustame juba Eesti IV liiga mänge siis MM-i ennustuse peab kindlasti tegema :naer3:

Mängureeglid võiksid olla traditsioonilised väikeste modifikatsioonidega - alagruppides õige tulemus 1 punkt, edasi progresseeruvalt - esimese ringi õige tulemus 2 punkti, teises ringis 3 punkti jne...

PS Ei tahaks ka ise punktilugemist omale võtta - olen juba kahte mahukat liigat vedanud ja võtaks hea meelega väikese puhkuse ;)

dreyd
09.05.02, 14:32
igatahes käpp, lisaks traditsioonilistele ennustustele võiks lisada ka boonuseid , nt MM saabas jne. et teha asja veelgi intrigeerivamaks

Fazz
09.05.02, 17:20
Võib muidugi ka siin mingi ennustuse teha, kuigi neid MMi ennustusi tuleb niigi igal pool, nt Sportnetis. Seega võiks siin mingit erinevat formaati kasutada, nt tavapärase 1X2 asemel ka iga mängu täpset skoori pakkuda. Vbla ootaks veel, siis näeb, mis reeglid mujal on.

Aga kes pole veel Yahoo MM-mänguga ühinenud, siis saab seda teha aadressil http://games.fifaworldcup.yahoo.com
Seal on loodud ka Soccerneti private group, millega ühinemiseks on grupi ID: 1808 ja parool: jalgpall
Praegu on seal 15 liiget. Ennustada tuleb kahel korral: algul kõik alagrupitulemused, mille põhjal pannakse automaatselt paika gruppide järjestus ja teist korda enne 1/8-finaalide algust korraga kuni finaalini välja.

Maarek
09.05.02, 18:24
Originally posted by mcnamara
Minu meelest oleks siin mõnusam ennustada kui mingites onuuunodes, sest ei pea mingeid nõmedaid kombinatsioone välja mõtlema.

Mis kombinatsioone sul seal välja vaja mõelda, kõik lihtne ja loogiline. Pakun välja, et pidasid "nõmedate kombinatsioonide" all silmas, seda, et tuleb finaalini välja ennustada, aga tingimused kõigile ühesugused, seega mul pohh.

dreyd
09.05.02, 18:55
Originally posted by Fazz

Aga kes pole veel Yahoo MM-mänguga ühinenud, siis saab seda teha aadressil http://games.fifaworldcup.yahoo.com
Seal on loodud ka Soccerneti private group, millega ühinemiseks on grupi ID: 1808 ja parool: jalgpall
Praegu on seal 15 liiget. Ennustada tuleb kahel korral: algul kõik alagrupitulemused, mille põhjal pannakse automaatselt paika gruppide järjestus ja teist korda enne 1/8-finaalide algust korraga kuni finaalini välja.

perkele, ühineks rõõmuga, aga kogu aeg on mingid serveri probleemid:( üritab uuesti

mcnamara
10.05.02, 12:37
Üldiselt olete siis nähtavasti asjaga nõus - mõnede inimeste kommentaaridest ei saa ma hästi aru: alati on ju võimalik mujal ennustada, kui siin ei meeldi.:oih:
Teeksin äkki sulle ettepaneku, dreyd, see asi enda peale võtta? Muidugi kui nõus oled. Lihtsalt oleks hea, kui üks inimene asja algusest lõpunu veab. Mul endal võib tekkida alates 21. juunist probleeme pideva arvuti juurde pääsemisega.;)
Mõned ettepanekud teeksin. Võib-olla tõesti ennustada mängude tulemusi? Eelkõige play-offide aegu on see huvitav - ka võiks play-offides kaaluda lõpliku võitja ennustamist: ka siis, kui mängud penaltideni lähevad. Ja alagruppides võiks ju lisaks võitjatele ennustada ka alagruppide lõppseisu?
No ühesõnaga loodan, et midagi ette võtame.

dreyd
10.05.02, 12:56

Teeksin äkki sulle ettepaneku, dreyd, see asi enda peale võtta? Muidugi kui nõus oled. Lihtsalt oleks hea, kui üks inimene asja algusest lõpunu veab. Mul endal võib tekkida alates 21. juunist probleeme pideva arvuti juurde pääsemisega.;)

mnjah mc tänan pakkumast, aga kurask sama lugu siin, poolest juunist hea kui korraks konele ligi pääsen, siiski loodan samas, et mõnel teisel tegelasel, kes siin ennustusi vedanud on see oma õlgu võtta, õnneks enam nii palju ennustamist ju ei ole.

räim
10.05.02, 12:57
võiks ennustuse läbiviimise enda peale võtta

alagrupimängude õieti ennustuse eest saaks 1 punkti
kaheksandikfinaalide 2
veerandfinaalide 3
poolfinaalide 4
ja finaali 5

muidugi peale igat vooru teeks kokkuvõtte
ja paneks uue vooru üles

mcnamara
10.05.02, 13:11
Originally posted by räim

võiks ennustuse läbiviimise enda peale võtta

alagrupimängude õieti ennustuse eest saaks 1 punkti
kaheksandikfinaalide 2
veerandfinaalide 3
poolfinaalide 4
ja finaali 5

muidugi peale igat vooru teeks kokkuvõtte
ja paneks uue vooru üles

Räim, tore, kui asja enda peale võtad. Reeglid võivad muidugi ka sellised olla nagu sina välja pakud, mul põhimõtteliselt ükskõik.
Ja kui abi vajad, siis aitan heameelega.;)

Aramis
10.05.02, 13:38
Mnjaa, mõte huvitav - Räime poolt pakutud punktid paistavad minevvat täpse 1x2 ennustajale - nii, et tulemuse peale ei tee, või kuidas?Või siis teeks ,et võitja 1 punkt ja tulemus täpne 3 punkti lisaks.Siis 5 punkti alagruppide parim väravalööja.JA nii kõik mängud paberile ja lõbu laialt.

räim
10.05.02, 14:34
tore, et idee meeldib

aga mina teeks ikkagi võitja ennustust
mitte ei hakkaks tulemust ennustama

aga kuldse saapa tulevase omaniku võiks
küll igaüks oma esimesse ennustusse lisada,
et kui see ka täppi läheb saab lisaks 5 punkti

panen vist järgmise nädala algul juba üles

Maarek
10.05.02, 16:06
Üldiselt olete siis nähtavasti asjaga nõus - mõnede inimeste kommentaaridest ei saa ma hästi aru: alati on ju võimalik mujal ennustada, kui siin ei meeldi.:oih:

Ei tea, mis postituse osast sa välja lugesid, et asi mulle ei meeldi.:doh: :doh:

mcnamara
10.05.02, 16:24
Originally posted by Maarek
Ei tea, mis postituse osast sa välja lugesid, et asi mulle ei meeldi.:doh: :doh:

...no jäi lihtsalt selline mulje.;) Tore, kui sa vastu ei ole. Vaatame, millega Räim meid üllatab.:P

Aramis
10.05.02, 16:53
Räim , aga teeks ikka osade kaupa ehk alagruppide resultatiivsem kõige pealt ja siis vaatame hiljem seda saapa asja.

räim
10.05.02, 17:31
to Aramis: kas sa siis mõtled seda, et eraldi iga grupi
parimat väravalõõjat ennustada või

et alagrupi mängude kõige paremat skoori tegijat ja
enne play offe ennustame uuesti