320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM-ennustuse teeme?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM-ennustuse teeme?

    Küsiks siis teilt nüüd aegsasti, et kas foorumis MM-i mänge ennustame hakkame? Minu meelest oleks siin mõnusam ennustada kui mingites onuuunodes, sest ei pea mingeid nõmedaid kombinatsioone välja mõtlema. Saab ennustada kõigepealt alagrupimänge, ja kui need läbi, siis edasi minna.
    Poleks probleem alagrupimängud peagi üles riputada, aga lepiks kõigepealt mängureeglites kokku. Tore kui leiduks keegi punkte kokku lugema - ma pole näiteks kindel, kui tihti juuni lõpupoole ise arvuti juurde satun...
    Või kas on üldse huvilisi? Avaldage arvamust!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Mina ennustaks küll. annan poolthääle.
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Ei näe põhjust mitte ennustamiseks. Ja kui vaja siis ulataks ka oma abistava käe.

      Kommentaar


        #4
        Ei noh, kui me ennustame juba Eesti IV liiga mänge siis MM-i ennustuse peab kindlasti tegema

        Mängureeglid võiksid olla traditsioonilised väikeste modifikatsioonidega - alagruppides õige tulemus 1 punkt, edasi progresseeruvalt - esimese ringi õige tulemus 2 punkti, teises ringis 3 punkti jne...

        PS Ei tahaks ka ise punktilugemist omale võtta - olen juba kahte mahukat liigat vedanud ja võtaks hea meelega väikese puhkuse

        Kommentaar


          #5
          igatahes käpp, lisaks traditsioonilistele ennustustele võiks lisada ka boonuseid , nt MM saabas jne. et teha asja veelgi intrigeerivamaks

          Kommentaar


            #6
            Võib muidugi ka siin mingi ennustuse teha, kuigi neid MMi ennustusi tuleb niigi igal pool, nt Sportnetis. Seega võiks siin mingit erinevat formaati kasutada, nt tavapärase 1X2 asemel ka iga mängu täpset skoori pakkuda. Vbla ootaks veel, siis näeb, mis reeglid mujal on.

            Aga kes pole veel Yahoo MM-mänguga ühinenud, siis saab seda teha aadressil http://games.fifaworldcup.yahoo.com
            Seal on loodud ka Soccerneti private group, millega ühinemiseks on grupi ID: 1808 ja parool: jalgpall
            Praegu on seal 15 liiget. Ennustada tuleb kahel korral: algul kõik alagrupitulemused, mille põhjal pannakse automaatselt paika gruppide järjestus ja teist korda enne 1/8-finaalide algust korraga kuni finaalini välja.

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by mcnamara
              Minu meelest oleks siin mõnusam ennustada kui mingites onuuunodes, sest ei pea mingeid nõmedaid kombinatsioone välja mõtlema.
              Mis kombinatsioone sul seal välja vaja mõelda, kõik lihtne ja loogiline. Pakun välja, et pidasid "nõmedate kombinatsioonide" all silmas, seda, et tuleb finaalini välja ennustada, aga tingimused kõigile ühesugused, seega mul pohh.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by Fazz

                Aga kes pole veel Yahoo MM-mänguga ühinenud, siis saab seda teha aadressil http://games.fifaworldcup.yahoo.com
                Seal on loodud ka Soccerneti private group, millega ühinemiseks on grupi ID: 1808 ja parool: jalgpall
                Praegu on seal 15 liiget. Ennustada tuleb kahel korral: algul kõik alagrupitulemused, mille põhjal pannakse automaatselt paika gruppide järjestus ja teist korda enne 1/8-finaalide algust korraga kuni finaalini välja.
                perkele, ühineks rõõmuga, aga kogu aeg on mingid serveri probleemid üritab uuesti

                Kommentaar


                  #9
                  Üldiselt olete siis nähtavasti asjaga nõus - mõnede inimeste kommentaaridest ei saa ma hästi aru: alati on ju võimalik mujal ennustada, kui siin ei meeldi.
                  Teeksin äkki sulle ettepaneku, dreyd, see asi enda peale võtta? Muidugi kui nõus oled. Lihtsalt oleks hea, kui üks inimene asja algusest lõpunu veab. Mul endal võib tekkida alates 21. juunist probleeme pideva arvuti juurde pääsemisega.
                  Mõned ettepanekud teeksin. Võib-olla tõesti ennustada mängude tulemusi? Eelkõige play-offide aegu on see huvitav - ka võiks play-offides kaaluda lõpliku võitja ennustamist: ka siis, kui mängud penaltideni lähevad. Ja alagruppides võiks ju lisaks võitjatele ennustada ka alagruppide lõppseisu?
                  No ühesõnaga loodan, et midagi ette võtame.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by mcnamara

                    Teeksin äkki sulle ettepaneku, dreyd, see asi enda peale võtta? Muidugi kui nõus oled. Lihtsalt oleks hea, kui üks inimene asja algusest lõpunu veab. Mul endal võib tekkida alates 21. juunist probleeme pideva arvuti juurde pääsemisega.
                    mnjah mc tänan pakkumast, aga kurask sama lugu siin, poolest juunist hea kui korraks konele ligi pääsen, siiski loodan samas, et mõnel teisel tegelasel, kes siin ennustusi vedanud on see oma õlgu võtta, õnneks enam nii palju ennustamist ju ei ole.

                    Kommentaar


                      #11
                      võiks ennustuse läbiviimise enda peale võtta

                      alagrupimängude õieti ennustuse eest saaks 1 punkti
                      kaheksandikfinaalide 2
                      veerandfinaalide 3
                      poolfinaalide 4
                      ja finaali 5

                      muidugi peale igat vooru teeks kokkuvõtte
                      ja paneks uue vooru üles

                      Kommentaar


                        #12
                        Originally posted by räim


                        võiks ennustuse läbiviimise enda peale võtta

                        alagrupimängude õieti ennustuse eest saaks 1 punkti
                        kaheksandikfinaalide 2
                        veerandfinaalide 3
                        poolfinaalide 4
                        ja finaali 5

                        muidugi peale igat vooru teeks kokkuvõtte
                        ja paneks uue vooru üles
                        Räim, tore, kui asja enda peale võtad. Reeglid võivad muidugi ka sellised olla nagu sina välja pakud, mul põhimõtteliselt ükskõik.
                        Ja kui abi vajad, siis aitan heameelega.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Mnjaa, mõte huvitav - Räime poolt pakutud punktid paistavad minevvat täpse 1x2 ennustajale - nii, et tulemuse peale ei tee, või kuidas?Või siis teeks ,et võitja 1 punkt ja tulemus täpne 3 punkti lisaks.Siis 5 punkti alagruppide parim väravalööja.JA nii kõik mängud paberile ja lõbu laialt.

                          Kommentaar


                            #14


                            tore, et idee meeldib

                            aga mina teeks ikkagi võitja ennustust
                            mitte ei hakkaks tulemust ennustama

                            aga kuldse saapa tulevase omaniku võiks
                            küll igaüks oma esimesse ennustusse lisada,
                            et kui see ka täppi läheb saab lisaks 5 punkti


                            panen vist järgmise nädala algul juba üles

                            Kommentaar


                              #15
                              Originally posted by mcnamara
                              Üldiselt olete siis nähtavasti asjaga nõus - mõnede inimeste kommentaaridest ei saa ma hästi aru: alati on ju võimalik mujal ennustada, kui siin ei meeldi.
                              Ei tea, mis postituse osast sa välja lugesid, et asi mulle ei meeldi.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X