320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fc flora noored

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fc flora noored

    tahaks teada inimestelt kes käivad fc flora trennis tallinnas et kuidas siis on seal? kas tingimused (väljakud jne.) on normaalsed ja et kust saaks rohkem infot selle kohta, tahaks ise ka nagu jalgpalli trenni minna, mis oleks võimalikult kesklinna lähedal. ja muide kas noored käivad siis selle tehisväljaku peale ka harjutamas? olen ise muidu 87 sünd. aitäh.

    #2
    Trennide toimumise kohta saab parimat infot klubist.
    Helista 6279940 ja küsi järele!

    Jah noored käivad selle (?!?!) tehisväljaku peal harjutamas :-)

    Kommentaar


      #3
      tnx anyway

      ma just mõtlesingi et äkki on netis ka mingit inffo aga ise pole veel leidnud flora kodukalt. sest elan ise praegu välismaal ja siit veits komplitseeritum tegevus. aitäh ikkagist. aa aga kas üldse tallinnas on teisi noorte (14-15 jne aastastele) jalkatrenne, mis on konkurentsivõimelised ja normid. ise olen kahes juba olnud, lasnamäel, ja toompeal, kumbki polnud teabmis hea.

      Kommentaar


        #4
        ma ise olen FCF 88 sünd. aga mul klassivend käib 87, et sa saad sealt alustada, võtad asjad kaasa ja tuled trenni, meil treener eriti miskit ei küsi, et tule ja neljapäeval on neil vist trenn, treener on Priit Tomingas. Meil muidu toimub varsti treenerivahetus..
        kui midagi on, siis küsi
        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

        Kommentaar


          #5
          flora 87

          Tegelt on flora 87 2 treeningrühma:Tomingas ja Lehtmets
          Tallinnas on tegelt mitmeid konkurentsivõimelisi noortekaid,aga Flora on kindlasti õige valik. Helista FCF kontorisse ja küsi julgelt järele...
          Parimate soovidega xxxxxx

          Kommentaar


            #6
            Floras asi ikka laguneb ?

            Rahad lõppevad ja staadion seisab varemetes.

            Kas flora süsteem on kasvatanud mõne jalgpalluri Eesti koondise jaoks?

            Kommentaar


              #7
              vastus

              ainult üks -suur tase suure klubi ja eesti jalgpalli taimelava kohta.

              s.c realil neid ka üks aga suurus neil väiksem

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'fc flora noored'

                Aga miks Fc TVMK ei taha minna???

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'fc flora noored'

                  on nendel üldse tallinnas trenn ve? ja tingimused vist ei ole ka nii head. kusjuures ise hiljuti kuulsin et keegi oli tahtnud minna fc florasse trenni aga nende tase olnud nii kõva et neil polnuks seal midagi mängida. järelikult head mängijad on siis alles teel.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'fc flora noored'

                    Algselt tegi selle postituse footie


                    on nendel üldse tallinnas trenn ve? ja tingimused vist ei ole ka nii head. kusjuures ise hiljuti kuulsin et keegi oli tahtnud minna fc florasse trenni aga nende tase olnud nii kõva et neil polnuks seal midagi mängida. järelikult head mängijad on siis alles teel.
                    http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=179&page=2 loe seda minu pikka postitust, vaata kuidas tegelikult noori tuleb treenida, seda rakendatakse igalpool mujal ka maailmas ja vastuseks kas flora on kasvatanud koondislase: Jah, nt. Kert Haavistu.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'fc flora noored'

                      ee .. see, et ainuke puhas flora kasvandik on Aleksander Sahharov. Ülejäänud kõvemad tegelinskid on miski 15-16 aastaselt florasse ostetud. Ka Kert Haavistu osteti Florasse selles vanuses.
                      Jalgpallihaigla Liige

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'fc flora noored'

                        Algselt tegi selle postituse jots


                        ee .. see, et ainuke puhas flora kasvandik on Aleksander Sahharov. Ülejäänud kõvemad tegelinskid on miski 15-16 aastaselt florasse ostetud. Ka Kert Haavistu osteti Florasse selles vanuses.
                        ei noh, mul ei ole küll Kert Haavistu vastu midagi, aga kui ta nii kõva mees oli omal ajal, siis miks ta koondises nii kehvasti mängib?
                        Hoovi jalgpallur

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'fc flora noored'

                          Papa Reimi (tervist ja jõudu talle!) põngerjad on päris kenasti mängima hakanud. Vist teevad ka liiga tõsiselt trenni? Kohe ära keelata, muidu on eesti vuti tulevik nässus

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'fc flora noored\'

                            Originally posted by emme


                            Papa Reimi (tervist ja jõudu talle!) põngerjad on päris kenasti mängima hakanud. Vist teevad ka liiga tõsiselt trenni? Kohe ära keelata, muidu on eesti vuti tulevik nässus
                            Flora noored puhkavad ,tuletan meelde, et kõige parem jalka mängimise aeg on suvel.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'fc flora noored\'

                              nüüd on meil puhkus läbi ja trennid toimuvad täies hoos, järgmine nädal juba meistrikad!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X