320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Loeme Tibusid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loeme Tibusid

    Öeldakse küll, et tibusid loetakse sügisel, aga suuremaid jalgpalliliigasid arvestades see vanarahva tarkus ei kehti.

    Et siia võiks siis panna kokku kõik lõppenud ennustuste paremusjärjestused ja need kes ei ole veel viitsinud tabelit kokku võtta, palun tehke seda N: Itaalia, UEFA. Kuigi viimase järjestust saab lihtsalt ise arvutada võiks lõpliku tabel ikka välja panna.

    Eelmises foorumis üritati siin miskit tabelit teha, et kes siis ikka on parim ennustaja. Süsteem oli järgmine, et kõikides ennustustes saadud punktid liideti kokku (ise olin kuskil kümne mail), aga arvan et õiglasem oleks see järjestus teha kohapunktide järgi ja arvestada näiteks 4, 5 või 6-t paremat ennustust. Sõltuvalt siis sellest, kui paljudest ennustustest vähemalt 10 ennustajat on osa võtnud.

    Appi, appi: Kardan et nii super-, inglise- kui ka hispaania ennustusega läheb viimane voor täielikult prse Ühega võiks vähemasti õnneks minna Eriti just Inglise omaga Ainuke ennustus kus ma midagi ikka jagan kah

    #2
    Originally posted by kyps
    Appi, appi: Kardan et nii super-, inglise- kui ka hispaania ennustusega läheb viimane voor täielikult prse Ühega võiks vähemasti õnneks minna Eriti just Inglise omaga Ainuke ennustus kus ma midagi ikka jagan kah
    Inglise liigas oled sa juba vähemalt esikoha jagamise kindlustanud... Hispaanias aga kavatsen küll kõiki abinõusid kasutusele võttes (sh sensitiiv ) veel esikoha üle lüüa...

    Kommentaar


      #3
      Originally posted by financier


      Originally posted by kyps
      Appi, appi: Kardan et nii super-, inglise- kui ka hispaania ennustusega läheb viimane voor täielikult prse Ühega võiks vähemasti õnneks minna Eriti just Inglise omaga Ainuke ennustus kus ma midagi ikka jagan kah
      Inglise liigas oled sa juba vähemalt esikoha jagamise kindlustanud... Hispaanias aga kavatsen küll kõiki abinõusid kasutusele võttes (sh sensitiiv ) veel esikoha üle lüüa...
      OOt-oot, kas tõesti? Panin omast arust küll palju erinevaid tulemusi kyps-i omadest, või siis need nii ebareaalsed?

      Igastahes mulle on vähemalt küll silma hakkanud, et enamikes ennustustes figureerib esiridades siuke tegeleane nagu kyps! Tema on vist ka tegijaim ennustaja soccernet.ee's. On ka palju teisi tegijaid, aga silmapaistvaim on ikkagi vist tema...
      Endal on sel aastal enam-vähem hästi läinud vaid Inglise liigas, teistes ennustustes olen nii 5-10, mõnes ennustuses päris keskmik, või siis täitsa lõpus...
      Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

      Kommentaar


        #4
        UEFA Cup'i ennustuse esikümme:

        [glow tcolor=gold, fcolor=black, size=2, strength=5]1. guitz - 55[/glow]
        [glow tcolor=silver, fcolor=black, size=2, strength=5]2. kyps - 51[/glow]
        [glow tcolor=orange, fcolor=black, size=2, strength=5]3. Fazz - 50[/glow]
        4. Ouroboros - 49
        5. Jeeg - 48
        6. mihkel - 44
        7. Mõm17 - 42
        8. Lauri - 38
        9. m1ck - 31
        10. dreyd - 27

        Kommentaar


          #5
          Seisuga 11.05 hommik peaksid minu näitajad jooksvates ennustustes olema järgmised:

          Väikesed karikavõistlused: 19. koht - 5 punkti
          Inglismaa Meistriliiga: 18. koht - 140 p (hooaja esimene pool olin isegi võidukonkurentsis, siis jäi aga mitmel nädalal ennustamata)
          UEFA Karikas: 5. koht - 48 p
          Superennustus: 6. koht - 79 p
          Eesti Meistriliiga: 4. koht - 8 p (2 viimast vooru jäi ennustamata)
          Venemaa Meistriliiga: - 8. koht - 34 p
          Hispaania Meistriliiga: - 10. koht - 138 p

          CLis, Norras, Esliliigas pole tükk aega punkte kokku löödud

          Üldiselt paistavad suhtkahvatud punktid olema mul. Praegu siiski olen omadega rahul BLi ennustuse võidu puhul ja Itaalia viimases voorus sai ka veel nii suur skoor kogutud, et kui vaid tabelit keegi oelks viitsinud teha saaks teada ka kui mitu.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #6
            Minu saavutused....

            Venemaa Meistriliiga: 10. koht - 33p.
            Inglismaa Meistriliiga: 2. koht - 182p.
            Superennustus: 9. koht - 77p.
            Bundesliiga ennustus: 9. koht - 109p.
            Eesti Meistriliiga 21 - 25. koht - 16p.
            Väikesed karikavõistlused eelviimane ehk 16-18 koht... - 8p.
            Hispaania Meistriliiga 9. koht - 140p.
            IV liiga lõunatsoon 5-8 koht - 3p.
            Esiliiga:2 - 3. koht - kypsiga jagamisel - 16p.
            Siuke keskmik olen, see-eest kui juba mingi ennustuse juurde satun, püüan ikka lõpuni ära teha ennustuse, hoolimata kohast, mis lõpuks tuleb, üllatusmehi üritan kah parajalt sisse panna...
            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

            Kommentaar


              #7
              Ei teadnud nüüd kuhu seda kirjutada, aga kas keegi teist aktiivsetest ennustajatest Poola kah tulemas on? Et oleks tore oma konkurente näha, kellega kõvasti terve hooaja jagu konkureeritud on.

              Enda tulemused juba lõppenud ennustustes:
              Inglismaa 1-ne
              Prantsusmaa 1-ne
              Hispaania 1-ne
              Itaalia 1-ne (?) ametlik tabel puudu
              UEFA 2-ne
              Superennustusest ja CL-st ootan kah head tulemust. Aga lõppend ennustuste seise vaadates ei taha ise kah hästi uskuda seda õnne Tore igatahes

              Kommentaar


                #8
                Poola kahjuks ei tule, aga sinuga, kyps, tahaksin kohtuda küll! Ikka tõeline jalgpalliprofessor.
                Oma tulemustega olen üldjoontes rahul - liitusin foorumiga alles novembris ja Hispaania, Itaalia, Saksa ja Prantsuse liigad jätsin ennustamata.
                Inglismaal sain osaletud voorude arvu arvestades küllat hea, 24. koha, Superennustuses olen kolm mängu enne lõppu kolmas, Eurokarikate puhul osalesin lihtsalt hasardist.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by mcnamara
                  Poola kahjuks ei tule, aga sinuga, kyps, tahaksin kohtuda küll! Ikka tõeline jalgpalliprofessor.
                  Kahju et poolas ei kohtu. Proffessori tiitel on aga kindlasti teenimatu, sest ise paistan silma kindlasti oluliselt madalama professionaalsusega, kui päris mitmed siin ennustajad. Ei hakka nimesid nimetama, sest võin kellegile liiga teha.

                  Ainuke liiga, kus ma nagu eelmiste voorude mänge teadsin ja meeste vormi arvestasin, oligi inglismaa. Teised enustused on ikka oluliselt suurema suvaga pandud, vahel ei jälginud mingi 5 vooru jutti, kuidas mehed mänginud on Et Fiorentiina liigatabeli lõpus, märkasin kah alles suht hooaja lõpul Ennustan nigu nende tiimide poolt, kes läbi aegade ikka tegijamad on olnud ja kui tõesti ei oska mõningate meeskondade suhtes seisukohta võtta, vaatan kumba poolt enamik rahvas ennustanud on (ise kah häbenen)

                  Aga et nüüd nii hästi läks on muidugi paha, sest järgmisel hooajal on raske ennustama hakata (ei tea kas julgengi), sest favoriidi koormus kammitseb

                  Kommentaar


                    #10
                    [quote]Originally posted by kyps


                    [i]Proffessori tiitel on aga kindlasti teenimatu, sest ise paistan silma kindlasti oluliselt madalama professionaalsusega, kui päris mitmed siin ennustajad. Ei hakka nimesid nimetama, sest võin kellegile liiga teha.

                    Tagasihoidlikkus kaunistab inimest...

                    Nõus mcnamaraga - kyps on tiitli auga välja teeninud... Tema taktika töötas hiilgavalt ja õigel ajal tuli ka õnn appi ning õnn naeratab teatavasti just tugevatele...

                    Ise proovisin kypsile vastupanu osutada La Ligas, aga paraku hävisin viimases voorus põhjalikult

                    Mis puudutab analoogsete ennustusvõistluste tulevikku siin foorumis siis järgmine hooaeg võiks piirduda ainult superennustuse laadse asjaga, kus ennustatakse nädala intrigeerivamaid mänge kõigist suurematest liigadest. Siis on ehk lootust hea korraldaja olemasolul suurema osalejate arvuga kevadeni välja vedada.

                    Kommentaar


                      #11
                      Itaalia tabeli kohta niipalju, et mu tublid abilised Yheksa ja Wal otsustasid tabeli ise kokku lüüa ja imelikul kombel erinevad need teineteisest, seega pean aega leidma ja ise miskise asja ära tegema.

                      Aga võitjas kahtlust ei olnud, Kyps loomulikult.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar

                      Working...
                      X