320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paf.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paf.com

    Kuna ma ise juba ammu ei kasuta Triobeti ennustusportaali nende huiamise suhtes mis viimasel ajal üsna tihti muutusid tavaliseks, siis mina teen/mängin ennustus lehel Paf.com. Kui keegi veel seda lehekülge kasutab, siis saab nõuandeid vms jagada teistele inimestele.

    #2
    Ma pole küll väga aktiivne panustaja ja puudub kokkupuude nii pafi kui teiste ennustusportaalidega peale triobeti, aga kas kõik on nii erinevad,et Triobeti nõuanded pafis ei tööta?
    Minu arust on mängude/kohtumiste tulemused ikka igalpool samad, lihtsalt koefid on erinevad, kas sellepärast kohe uus teema teha....ehk oleks lihtsalt Triobeti teema nime muuta üldisemaks...



    lihtsalt minu kaks senti.

    Kommentaar


      #3
      Otsustasin väheke õnnega mängida ja panin kombose Getafe 0-2 võidu Valencia üle ja Atletico Madrid 5-0 võit Celta Vigo vastu. Koef tuli 728.

      Kommentaar


        #4
        Khimki vs Barcelona mängus sai ennem 4 veerandaja algust lükatud kiirelt 10 euri selle peale, et punktisumma jääb mängu lõpuks alla 150 punkti kokku. Koef oli 5.30, tootis ära ilusti, 8 punkti jäi varuks lõpuks.

        Kommentaar


          #5
          pafi üks suur suur miinus on see, et seal läheb väljamaksega nii kaua aega ning kuu esimene väljamakse on tasuta, edaspidi sama kuu sees on väljamakse neli euri :S. Koefid on pafis jurad.
          Otsest nõuannet ei ole. Koefid on sama jurad....

          Kommentaar

          Working...
          X