320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: TUTIKAS JA PUUTUMATA Manchester United, short sleeve kodusärk, suurus S.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: TUTIKAS JA PUUTUMATA Manchester United, short sleeve kodusärk, suurus S.

    Tervehdys!

    Nagu võib-olla mõned foorumiinimesed teavad, tegelesin varemalt selle sama jalkasärkide müügiga, millega praegu tegeleb foorumlane "Soldat".
    Hiljuti avastasin koduse inventuuri käigus ühe kilepakendis olnud ja täiesti puutumata Manchester Unitedi lühikeste varrukatega kodusärgi. Tegu on hooaja 2010/2011 särgiga. Suuruseks S.
    Kel pole ülioluline, et seljas oleks just käimasoleva hooaja särk (ükskord jäävad nad kõik aegunuteks); kelle jaoks on see särk juba piisavalt retro; kellele sobib suurus S; kes tahaks seda nt. jõulukingituseks teha ... siis annan selle särgi 25 euroga.
    Lisan postitusele ka mõned pildid särgist.
    PS. kui mõne pildi peal on osa särgist tumedam, siis teadke, et ma ei ole sinna morssi peale ajanud, vaid tegu on minu enda varjuga

    Kel mis tahes küsimusi, küsige! Viibin ise peamisel Tallinnas.






    #2
    Vabandan ühtlasi piltide veidi liiga suurelt nende piltide eksponeerimise pärast. vajab harjutamist veel see kunst.

    Kommentaar


      #3
      Tuletan headele inimestele meelde, et selline võimalus täitsa eksisteerib!

      Kommentaar


        #4
        originaals2rk?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
          originaals2rk?
          Suure tõenäosusega originaalsem kui su kasutajanimi.

          Kommentaar


            #6
            Kallis Christiano, tegu on originaalsärgiga. Kui oled tõsimeelne huviline, võib kuidagi nii orgunnida, et saaksid ise selle toote kvaliteedis veenduda.

            Kommentaar


              #7
              Teate, see kasutaja on teinud pikka aega valekaubaga 2ri, kui see s2rk piltidel on originaals2rk, siis mina olen Barack Obama, tegelikult ka. Kui tahate t6estust, siis ma v6in teile seda pakkuda. Muide, see sama 2ri k2ib siiani, nii et siit v6ib tulla karm karistus, kui keegi Politseisse peaks p99rduma

              Kommentaar


                #8
                Jesh, politsei hakkab sul uurima mingi särgi müümist.

                Kommentaar


                  #9
                  No, kuule, oleks siis mingi v2ike kommuun eks, aga siin on see asi p2ris kaua kestnud ja petukaupa on myydud v2ga suures v22rtuses. Mina kohtusse ei l2heks, sest ma ple tema kaudu tellinud ega seega ise petta saanud, aga praegu proovis ta mulle myya m6ni postitus tagasi j2reletehtud versiooni, mida nimetas originaaliks, aga eks see 2ri k2ib edasi siis, parem tellige siis juba ise seda replica kraami veel odavamalt. Hinnad on ausalt9eldes p2ris kallid nende kohta

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
                    No, kuule, oleks siis mingi v2ike kommuun eks, aga siin on see asi p2ris kaua kestnud ja petukaupa on myydud v2ga suures v22rtuses. Mina kohtusse ei l2heks, sest ma ple tema kaudu tellinud ega seega ise petta saanud, aga praegu proovis ta mulle myya m6ni postitus tagasi j2reletehtud versiooni, mida nimetas originaaliks, aga eks see 2ri k2ib edasi siis, parem tellige siis juba ise seda replica kraami veel odavamalt. Hinnad on ausalt9eldes p2ris kallid nende kohta
                    On tõepoolest kaua müüdud ja vastukajad on olnud läbivalt väga positiivsed, järelikult inimesed teadvustavad endale, mida nad oma raha eest ostavad ja on hinna-kvaliteedi suhtega rahul. Ühtegi kaupa ei saa kellelegi vägisi müüa, seega ei ole mõtet halada, et sulle midagi üritati pähe määrida. Ja kui pole ise ostnud, siis pole ju ka mõtet mögiseda või mis. Mul näiteks isiklikult on täiesti ükskõik, kas see on ka tegelikult originaal ja kas seda müüakse originaalina - kvaliteet on sama ja kauba kättetoimetamine samuti väga asjalik, seega ei huvita. Kes tahab, ostab siit, kes ei taha, tellib poole kallimalt välismaa netipoest. Ja kes peab liiga kalliks replicaks, tellib netist odavama replica. Lihtne.

                    Ja kui on kange valu tõestada, et tegu petukaubaga, siis müüja on pakkunud esteks võimalust originaalsuses oma silmaga veenduda ja teiseks saab soovi korral alati oma argumendid siisamasse teemasse postitada. Hetkel pole kumbagi, on ainult inin.

                    PS - mul puudub antud allika kaudu müüja(te)ga vähimgi isiklik kokkupuude, lihtsalt ei meeldi alusetu laimamine mis tahes vormis.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #11
                      Kiitus vincentile tervemõistusliku jutu eest! Üldselt aga, kuna see polnud võimalik, et ma kustutan või palun kustutada teema ära ja kirjutan ka veel midagi kommentaariks, siis kirjutan ja jätan selle eelkõige Ronaldole ja teistele staaridele veel paariks päevaks lugeda.
                      Olen üllatunud, et minu n-ö kapist välja tulek, kuna ma avastasin kodus vedelemas ühe uue ja kasutamata särgi, mida mul enesel tarvis ei lähe, kujunes selliseks fopaaks. Nagu ma juba iroonilisel kombel sain sama mõtet väljendada ka Soccerneti NBA foorumis, siis kuhu ma enam üldse postitada saan siin foorumis, et mul meel lihtsalt mustaks ei läheks. On küll nii, et Eesti iive on pidevalt miinuses ja lapsi tuleb justkui vähe peale. Aga viimase aasta-kahe jooksul on siia siginenud igasugu "mõttehiiglasi", keda tunneb ära kasvõi kasutajanimedest stiilis Torres-midagimidagi, Messi-midagimidagi, Cristiano-midagimidagi, CR7-midagimidagi, Nasfal. No johhaidii...ma arvan, et ma rohkem ei pea kommenteerima, mis virtsa nende sulest tuleb.
                      Kui kasutaja teeb mingi teema foorumisse, ei ole see teistele, k.a sulle, Christiano, millegi pähemäärimine. Olen sulle tõsimeelselt andnud ka võimause särki oma lapse käekesega katsuda, et selle omadustes selgust saada. Seejärel võid väljendada oma meelsust.
                      Ühesõnaga, eks ma hoian selle särgi siis oma järeltulevate põlvede jaoks. Oleks ma aimanud, et Soccernet on ka vaikselt formeerumas igasuguste a la CR7_best, Messi4thewin, Crissy448, Barcaruulz jne kasvulavaks, poleks ma eales midagi kirjutanud siia.
                      P.S. Väike vihje, kui sul, Christiano, jõuluõhtul peaks väga igav olema. Lappa terve Soccerneti atribuutika ostu-müügi ajalugu läbi, pane kõik nimed kirja jne., siis mine edasi Soov.ee jne. jne. ja sis tee kas politseile või jõuluvanale uhke ettekanne sellest, milline tegevus siin maamuna peal küll käib.
                      Oeh.

                      Kommentaar


                        #12
                        ! Et mitte ennast närvi ajada, ja uut ning väga väärtusliku foorumijärelkasvu mitte liialt erutada, siis palun kellelegi, kel on see võime, teema lukku panna või ära kustutada.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X