PDA

View Full Version : Läbuuuu

Leheküljed : [1] 2 3

Jasper
30.12.12, 16:02
üleüldised reeglid: kuna Itaalia alamfoorumi modedel pole volitusi tõsta troppe läbusse, siis peab siinsamas peo püsti panema. kui meitemaale satub mõni kibestunud hing, vt CL mängude järgseid 'arutlusi' või näiteks nafsal/kalr15(nimed muudetud - toim.) postitusi, siis juhatatakse nemad ja neile vastajad ebaglamuursesse keskkonda. nagu riigid ei anna välja oma kodanikke, on ka kohalikel peoloomadel suuremad õigused enne tõstmist. ehk üksteise teemades võib samamoodi edasi lällata, aint võõrtrollidele vastates või sama teemat arendades võite ennast okse kõrvalt leida. idee kohaselt jääb ka Tamsu või Panzo(nimed muudetud - toim.) sisutühi mämm jääb sinna, kuhu ta algselt postitati.

lisareegel: kõik, kes arvavad, et moded on nüüdsest teie koristusteenindajad kirjutavad automaatselt alla lepingule endale pähe sittumiseks.

PS! ma tean, et see lõppkokkuvõttes ei muutu mitte kellagi, aga v-o tuleb mõni mõnus pidu.

PS2! ma arvatavasti ei viitsi ühtegi posti ümber tõsta ja jätkan irooniahoogudega

mis arvate?

cannuman
30.12.12, 16:13
ma arvan et teemakohane läbu jääb teemasse (näide: Tamso kirjutab Juve teemassse et "te olete ladrimunnid" jäägu Juve teemasse) ja teemavälise läbu mis vallandab teemavälised ahelpostitused, võib siia transportida.

Lisareegel: "Situ pihku prill" ei ole kunagi teemavline.

orbitaaljaam
30.12.12, 16:16
Ma arvan, et sa oled purjus.

Francesco
30.12.12, 16:43
Mina olen Jasperi poolt.

E: :)

http://zazenlife.com/wp-content/uploads/2012/01/positive-energy.jpg

Jasper
30.12.12, 17:22
Mina olen Jasperi poolt.

E: :)

Wooo.

Advanced search + search single content type + keyword: orbitaaljaam + User name: Francesco + exact name linnuke + Show results as posts dot/linnuke = sinu lemmar posti kandidaat üks(3 koolonD'd) (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1609-AC-Milan&p=1379427&viewfull=1#post1379427) ja kaks(seitse koolonD'd) (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?2176-Koondis&p=1440306&highlight=orbitaaljaam#post1440306)

Francesco
30.12.12, 17:34
Kurat võtaks Jasper! Suurimad tänud, seda 7koolonD'd ma paaniliselt otsisingi. :)

F.Totti
31.12.12, 14:57
Kõik kes pole Roma fännid on peded!!!

YEEEEEEEEEE!!!!

LÄBU; LÄBU;LÄBUUUUU!!!

http://photos.mg.co.za/original/0.23401600%201192963000.jpg

cannuman
31.12.12, 14:59
Ilusat aastalõppu soovib AS ROMA

http://img202.imageshack.us/img202/228/minnie1.jpg

Jasper
31.12.12, 15:21
Juventus soovib, et uuel aastal saaksite te kõik, mida hing ihaldab.
http://c0014554.r32.cf1.rackcdn.com/x2_f6a955c

atleticomadrid
31.12.12, 15:54
Ma ei oska ennast määratleda, kas olen võõrtroll ja satun ilma kohtuotsuseta mahalaskmisele või kehtivad mulle mingid kergendavad asjaolud ka, kui kellegagi kukepoksi satun( näiteks kohtan puhtjuhuslikult Reali avatari Parma teemas)?
Ma põhimõtteliselt olen Chievo omanik ikkagi :)

cannuman
31.12.12, 15:58
Teiste eest ei oska öelda, aga minu poolt kehtivad sulle ilmselgelt kergendavad asjaolud

Francesco
31.12.12, 16:23
Mina olen ka poolt. Ta ju ikkagi toetab meie inetuid eesleid, ja eeslid on ikkagi omad.

Aga head vana lõppu ja palju makarone ja pitsat teile maailma vingeima liiga fännid!

Uue aasta lubadus on siinsesse rahvasse suhtuda suurema lugupidamisega.

FORZA ITALIA!!!

Jah ma olen võtune, aga mul tuleb uusaasta vähem kui kolme tunni pärast ja aega pole raisata.

Tervitan eraldi Counti, Cannumani, F.Tottit ja teisi siinseid Roma fänne. Et uuel aastal hoog ei peatuks ja et kopsuvähk Zemanist veel mõned head aastadki kaarega mööda vaataks.

Tofoa
07.01.13, 00:51
Palun tõstke Roma ja Lazio teemad taas kokku / viia postid üle AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1378-AS-Roma-vs-SS-Lazio-s%F5brad-pealinnas/page457) teemasse / viia postid üle siia teemasse.

Aitäh.

karl54
07.01.13, 00:57
Ärge alluge Tofoa provokatsioonidele.

Aitäh.

eika
07.01.13, 00:59
Allusin. Ja pealinlaste ühisteema just sellisteks olukordadeks jäetigi alles.

Tofoa
10.01.13, 11:33
Siia teemasse võiks ka Itaalia alamfoorumis parimad tehtud postitused poetada.

Milan: "jumala eest, võtke Mesbah kasvõi tasuta ja plekkige mehe agent kinni, et ta Mesbahi ära räägiks"
Torino/Parma/Palermo: "Me vaatame, mis Mesbah räägib".

Torino/Parma/Palermo: "Nonii, kuule, me lükkame sulle paarsada tuhat eurot, kui sa Mesbahi ära räägid"
Mesbahi agent: "Palju Mesbahile palka saaksite maksta?"
Torino/Parma/Palermo: "Umbes poole vähem kui ta praegu saab"
Mesbahi agent: "Okei, vaatan, mis teha annab."

Agent: "Okei, Milan andis loa üleminekuks ja Torino/Parma/Palermo on huvilised"
Mesbah: "Ma saan praegu 0,6m eurot aastas, et nad maksavad sama palju?"
Agent: "Dafuk, sa oleksid neil klubis siis üks enamteenivaid mängijaid."
Mesbah: "Jup, teevad ära?"
Agent: "Ei, arvesta poole vähemaga"
Mesbah "LOLOLOL, nad saadavad mind enivei suvel Torino/Parma/Palermosse laenule, aga sama palk tiksub ikka"
Agent: "Okei, mis seal ikka. ciao"
Mesbah: "ciao"

Jasper
10.01.13, 21:25
Mingi stsenaristide konkurss käib või tuleb pärast Kamsi postituse kiitmist terve aasta selle väikseid vendi?

Tofoa
10.01.13, 21:41
Mingi stsenaristide konkurss käib või tuleb pärast Kamsi postituse kiitmist terve aasta selle väikseid vendi?

Kampsi postitus oli rämps, anna andeks.

Jasper
10.01.13, 21:50
Kampsi postitus oli rämps, anna andeks.

vine mittu

Uuu
10.02.13, 18:21
Lohutuseks niipalju, et ju Jumal on homo ja teenagerite raper nagu PerlusKoni või Konte oma dildodega.

Uuu
10.02.13, 18:24
Kas Mancio on pealt vaatamas? Oleks kurb, kui ta tõesti Rioma üle võtaks CN väga ei andestaks. Olen seeda sisimas natuke alati kartnud. Idee poolest võiks Dickanio teid üle võtta, ta ju ise live shows Rejal oma Rioma armastust tunnistas....debiilne närvihaigest pervo selline.

Uuu
10.02.13, 18:29
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW Osss teatraalselt kukkus pikali ja sai oma palga.........MINGE PUT*SI NÄITLEJAD...kaabakad

Uuu
10.02.13, 18:30
Poorenzi for superstar Präädli :)

Uuu
10.02.13, 18:30
Miks ma varem seda mängu vaatama ei hakanud?

Uuu
10.02.13, 18:31
Ou nouuuu Kastan on viga saanud.

Uuu
10.02.13, 18:32
Atsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........opppppppppppppp ppppaaaaaaaaaaaaaaadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii what a freekick by il capitano francesco totti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Uuu
10.02.13, 18:33
Sry my bad see oli hoopis Sampi mängija.......god damn

Uuu
10.02.13, 18:35
Laminaat lõi ühe tagasi btw

Uuu
10.02.13, 18:36
:D.................ei ole võimalik

Uuu
10.02.13, 18:37
Ei ole võimalik....................some shocking defending by riomma merda 1927

Uuu
10.02.13, 18:39
Thank you Delio Rossi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kas liiga esimene ja viimane saavad Scudetto?

Uuu
10.02.13, 18:40
Vastastel on muidugi iga puude väravas.

Aga kuidas on see võimalik, et peale esimese poolaja selget dominantsi tuleme me teisele poolajale nagu munadeta seelikutes tüdrukud?

Tead miks, sest Delio Rossi tegi teie treenerile 1-0...vahtige nüüd oma seeliku alla ja imetlege kellel pikem kellel lühem kellel üldse lõhe.

Uuu
10.02.13, 18:42
Miks ossi sõimate....ta oli esimene kes palli võrgust joostes välja võttis.

Uuu
10.02.13, 18:45
Tere Kristjan :)

Uuu
10.02.13, 18:46
Jennifer Lopez tuleb sisse

Uuu
10.02.13, 18:51
Aega veel on nii poolteist minutit....kõik on veel võimalik....ärge kaotage pead.

Uuu
10.02.13, 18:53
7 sekundit veel....kõik ei ole läbi ennem kui vile käib....krt Kuningas do something

Uuu
10.02.13, 18:56
hAHAHAH Titty hakkas vist nutma.....täielik tita...Super õhtu!!!!!!

F.Totti
10.02.13, 18:59
Tänase mängu kokkuvõte:
Läbitud ringe 95

Kaotus võitjale: +3 LAP

Meeskond oli vihmaseades.

Rehve vahetasime kolmel korral.

Võitis Marussia.
------------------------------------

Korralik TESTISÕIT_TESTIPÄEV!

Uuu
10.02.13, 19:00
Nonii Perlul polnudki teise pendla jaoks enam kõrbisevat alles jäänud....ehk printeril ka kaotus ja kõik timm.

Rioma 1927!!!!!!!!!

vendetta
10.02.13, 19:04
Kas ametlikult lehelt saaks umbes viimase 5 hooaja mängud osta mingi dvd megapackina? Oleksime Uuga vist mõlemad käpad mingi suurema ühistellimuse jaoks? Jube hea oleks vahest kui tuju paha vms tõmmata pakist suvaline dvd ja lasta kvaliteethuumoril meelt lahutada ja kiirelt kõhulihased aktiveerida.

Uuu
10.02.13, 19:59
Õiglus peaaegu võidutseb...aga täielikuks võidutsemiseks tuleks teil langeda viimase 3 sekka....pole enam palju minna :)

count
10.02.13, 22:53
Õiglus peaaegu võidutseb...aga täielikuks võidutsemiseks tuleks teil langeda viimase 3 sekka....pole enam palju minna :)

Kuna jalgpalliga pole sellel hooajal mitte milegiga pistmist, siis uurisin kunstigaleriisid ja avastasin täiesti juhuslikult maali , mille on teinud üks tundmatu Kopli kunstimees. Küsisin keda küll pildil kujutatud on, vastuseks sain et soccerneti kodanikud Uuu ja Jank olid nädalavahetusel temaga kokku põrganud ja palunud ennast jäädvustada oma magamistoa seinale ja nii see ka valmis. Normaalne.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8b/%C3%89douard-Henri_Avril_%2828%29.jpg

staykool
10.02.13, 23:07
Kumb on kumb?

Uuu
11.02.13, 00:36
Päris hea :D

Täna olin siis korra Toompeal ja kohe peaukse kõrval üllatus:
http://farm5.staticflickr.com/4135/4935292076_89a049814d_z.jpg

Tamzu
11.02.13, 00:46
Nonii Perlul polnudki teise pendla jaoks enam kõrbisevat alles jäänud....ehk printeril ka kaotus ja kõik timm.

Rioma 1927!!!!!!!!!

P2ris Perfect p2ev polnud ;)

F.Totti
11.02.13, 00:48
Päris hea :D

Täna olin siis korra Toompeal ja kohe peaukse kõrval üllatus:
http://farm5.staticflickr.com/4135/4935292076_89a049814d_z.jpg

Endateada jätsin koogi ka sinna peaukse kõrvale, kas seda ei saanud pildile ?

Uuu
11.02.13, 00:49
Nojah....kui ikka mõtlen nendele haledatele nutvatele de pussy ja titty lõustadele siis samas peab ikka hea tuju olema küll.

F.Totti
11.02.13, 00:51
Keegi kes mängu otsepildis nägi võiks rääkida mis tulemus jäi ? Kas teoreetiliselt on scudettole ja Cl kohale veel võimalused ?

Uuu
11.02.13, 00:52
Endateada jätsin koogi ka sinna peaukse kõrvale, kas seda ei saanud pildile ?

Kook on mul külmkapis...hommikul vb võtan kohvi kõrvale hampsu. Ega sa mingeid fekaale sinna ei peitnud?

Uuu
11.02.13, 00:54
Keegi kes mängu otsepildis nägi võiks rääkida mis tulemus jäi ? Kas teoreetiliselt on scudettole ja Cl kohale veel võimalused ?

Nägin pea kogu mängu ja vannun käsi südamel, kui esimesed 10. klubi eemaldada oleks Scudetto teie. Materjali on küllaga.

Bart
11.02.13, 00:54

3:1 jäi. Tahad scudettot - FIFA (13) ootab

Uuu
11.02.13, 00:55
Ma usun, et isegi FIFA jookseb kinni hetkest, kui matemaatiliselt on tiitel Roma oma :D

F.Totti
11.02.13, 00:56
Kook on mul külmkapis...hommikul vb võtan kohvi kõrvale hampsu. Ega sa mingeid fekaale sinna ei peitnud?

Ei , ma toitun tervislikult ! ( et mitte öelda, et ma olen taimetoitlane)

Uuu
11.02.13, 01:02
Aaa okei ma siis ikka julgen ikka süüa. Ole sa tänatud hundimees.

F.Totti
11.02.13, 01:03
3:1 jäi. Tahad scudettot - FIFA (13) ootab

Fifa 13 jutte:

Kusjuures ma tulin juba Romaga 5 korral CL võitjaks , 5 korral Cupi võitjaks ja 5 järjestikusel korral Scudetto võitjaks.Esimesel kahel hooajal valiti Luis Enrique hooaja parimaks treeneriks, siis tuli järgmine pauk järgmised 2 aastat Zemanlandiat jälle kahel korral Zeman maailma parim treener.

Ja siis viimane 5-es hooaeg oi peatreener Delio Rossi, kellega kaotasin ühe mängu ja selle 3-1 tulemusega Sampdoriale, tänu sellele kaotasin aasta maailma parima treeneri valimistel 1 punktiga Donadonile.

Viimasel hooajal kõmmutas Totti 38 väravat ja võitis Rookie auhinna.

Tofoa
11.02.13, 01:06
Mina AS Romat veel suurest mängust välja ei arvaks. Kui nüüd kohe see uus peatreener, kelle nime ma ei mäleta, kinga saaks ja nt Luis Enrique tagasi tuuakse, siis usun, et saadakse masin käima ja võetakse hooaja lõpus kõigilt punkte. Suured tiimid eesotsas Juvega komistavad niikuinii ja pole see scudetto nii võimatu midagi. Ärge alavääristage, sõbrad.

Uuu
11.02.13, 01:08
:D Kuule see jutt on umbes sama nagu mu live-comments, kui andsin lootust, et rioma teeb veel 1.5 minutiga 3 väravalise stiki ja tulevad ikka 3 punktiga koju.

F.Totti
11.02.13, 01:12
Aaa okei ma siis ikka julgen ikka süüa. Ole sa tänatud hundimees.

Jep ma loodan ka, et maitseb, siiski hoole ja armastusega tehtud,loodetavasti on seest piisavalt küpsenud ja tooreks ei jäänud.

Kes tahab järele proovida, siis 0 kraadi juures üks 4-5 tundi, vaadake, et kõrbema ei lase, tegemine võtab aega vähem kui Jamie Oliveri 30 min road.

Head Isu!

Uuu
11.02.13, 01:17
Ma jätsin koogi asemele sinna natuke kollast lund sulle. Vb cheerib up su tuju. Roma on kunnide klubi....te olete viimased 5 aastat kõige kunnim klubi olnud.

F.Totti
11.02.13, 01:29
Mina AS Romat veel suurest mängust välja ei arvaks. Kui nüüd kohe see uus peatreener, kelle nime ma ei mäleta, kinga saaks ja nt Luis Enrique tagasi tuuakse, siis usun, et saadakse masin käima ja võetakse hooaja lõpus kõigilt punkte. Suured tiimid eesotsas Juvega komistavad niikuinii ja pole see scudetto nii võimatu midagi. Ärge alavääristage, sõbrad.

Ma tänan toetava suhtumise eest, Uuu võib sulle tüki kooki jätta.

Aga jutt on õige,et see distants vast ongi kõige õigem scudetto ründamiseks, ei pea seal kõige eesotsas kohe olema hooaja alguses.Ajalugu on ennemgi näidanud ,et oleme suutnud nii mitu scudettot nagu põrsaid kottipista.

Tamzu
11.02.13, 07:39
Fifa 13 jutte:

Kusjuures ma tulin juba Romaga 5 korral CL võitjaks , 5 korral Cupi võitjaks ja 5 järjestikusel korral Scudetto võitjaks.Esimesel kahel hooajal valiti Luis Enrique hooaja parimaks treeneriks, siis tuli järgmine pauk järgmised 2 aastat Zemanlandiat jälle kahel korral Zeman maailma parim treener.

Ja siis viimane 5-es hooaeg oi peatreener Delio Rossi, kellega kaotasin ühe mängu ja selle 3-1 tulemusega Sampdoriale, tänu sellele kaotasin aasta maailma parima treeneri valimistel 1 punktiga Donadonile.

Viimasel hooajal kõmmutas Totti 38 väravat ja võitis Rookie auhinna.

Võimas! Nagu päris juba! :D

Uuu
11.02.13, 11:07
De Pussy räägib, et Delio tegi margi täis samas kui Poortissi ja Titty mõlemad tõmbasid keskmise sõrme vardasse....pedekari jääb pedekarjaks.
See teema tuleks tegelikult ära kustutada....peale pikki läbirääkimisi vb uueks hooajaks avatakse see uuesti. ÄKKI siis nad mängivad jalgpalli ka mitte klounaadi. Ma ei räägi Scudettoheitlusest, aga hooaeg võiks olla läbitud ühe treeneriga, kes suudaks vähemasti 3 mängugi järjest ilma kaotuseta püsida? On see reaalne või liiga palju palutud?

F.Totti
11.02.13, 13:46
UUU sa kindlasti vaatasid mängu, ehk annad mu küsimustele vastused!

Seda ka, et kas meie võitmatu seeria sai eilsega läbi?

JanK
11.02.13, 13:49
Kuna jalgpalliga pole sellel hooajal mitte milegiga pistmist, siis uurisin kunstigaleriisid ja avastasin täiesti juhuslikult maali , mille on teinud üks tundmatu Kopli kunstimees. Küsisin keda küll pildil kujutatud on, vastuseks sain et soccerneti kodanikud Uuu ja Jank olid nädalavahetusel temaga kokku põrganud ja palunud ennast jäädvustada oma magamistoa seinale ja nii see ka valmis. Normaalne.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8b/%C3%89douard-Henri_Avril_%2828%29.jpg

kas eemalt vendetta ja f.totti vaatavad meelsa pilguga sealt taamalt pealt või? ma usun et count on see sarvedeta, näebki kõige emasem välja, aga pole hullu - nagu uuu kunagi ütles, et kes piitsa ei saa, see ei sõidagi lõunasse, nii et ainult lollid jäävad põhja oma kõhtu kinnitama

ausalt

cru
11.02.13, 17:29
Viimasel ajal alafoorumis toimuva pealt saaks seda teemat täiendada küll ja küll. Või ei saa ma jätkuvalt trollpoliitikast mõhkugi aru ?

eika
11.02.13, 17:35
Ma vahepeal mõtlesin rookida, aga tundus liiga võimatu ülesanne ja lõin käega.

Tofoa
11.02.13, 17:58

Üks lilla avatariga homokala on juurde tekkinud. Ta tuleks foorumist eemaldada, siis on asjad korras.

Jasper
11.02.13, 20:04

+1. ma vaagisin isegi alternatiivvõtteid, aga pole ka nende efektiivsuses veendunud.

count
11.02.13, 20:18
Kui keelata premmi pededel siin postitamine, siis oleks kõvasti vähem sitta rookida. Uuu on ju ammu teada vaimupuudega , tema poste ei pane keegi tähele, kui just keegi ei taha tema kuldaeraldi lugeda ja soccerneti kõige suurema varikonto saab peatada ainult selle looja , ehk siis kapist välja tulla ja see ära kustutada (Jasper?)

atleticomadrid
11.02.13, 20:52
Pange kinni see teema siis.

Jasper
11.02.13, 20:53
Kui keelata premmi pededel siin postitamine, siis oleks kõvasti vähem sitta rookida. Uuu on ju ammu teada vaimupuudega , tema poste ei pane keegi tähele, kui just keegi ei taha tema kuldaeraldi lugeda ja soccerneti kõige suurema varikonto saab peatada ainult selle looja , ehk siis kapist välja tulla ja see ära kustutada (Jasper?)
hea küll. tunnistan üles. mazz, kui sa seda loed, siis kustuda Uuu konto ära. seda pole enam vaja.

Uuu
11.02.13, 21:15
Kas tõesti on 1. aprill juba käes? Mul autol ikka talverehvid all. Nimelt siis üks kõige suuremaid kloune ja fekaalipuhujaid Rioma pataljonist tahab minu (edaspidi loe:UUU) kurikuulsat kontot kustutada? See on nüüd küll üle võlli.
Kui keegi tahab elust enesest retoolilisi metafoore siis see kõlaks umbes nii: "Võim on rahva käes"

karl54
20.02.13, 01:37
Ma ei tea mida te tarvitate? UUU sa oled ka peale lazio kaotust reaalsustaju ära kaodanud? Te ei mängi homme parmaga vaId BARCELONAGA. See on see klubi kus messi ja Iniesta mängivad. Ehk kuidas see oleks võimalik, et te suudate kasvõi viiki mängida Barcaga? Malaga näitas täna kui tugev teie grupp oli, said vist 0 pealelööki raamidesse ja pallivaldamine oli ka jube hea, kas teid pimestab vaimupuudega koera ründeosavus ja see, et amatöörklubid - lazio, Inter selg ees teile vastu kukkusid ja nüüd olete sama hea klubi kui Barca? Suured fännid tooge nüüd eelmine aasta näiteks, sest Yepes on ju parem kui Nesta ja keskväli eesotast Flaminiiiiga tapab Braca mehed ära, jah punane kaart on üppriski kindel, aga pole mõtet loota võimatut :D

orbitaaljaam
20.02.13, 09:25
Flamini ei mängi, ekspert.

Jasper
20.02.13, 10:13
Ma ei tea mida te tarvitate? UUU sa oled ka peale lazio kaotust reaalsustaju ära kaodanud? Te ei mängi homme parmaga vaId BARCELONAGA. See on see klubi kus messi ja Iniesta mängivad. Ehk kuidas see oleks võimalik, et te suudate kasvõi viiki mängida Barcaga? Malaga näitas täna kui tugev teie grupp oli, said vist 0 pealelööki raamidesse ja pallivaldamine oli ka jube hea, kas teid pimestab vaimupuudega koera ründeosavus ja see, et amatöörklubid - lazio, Inter selg ees teile vastu kukkusid ja nüüd olete sama hea klubi kui Barca? Suured fännid tooge nüüd eelmine aasta näiteks, sest Yepes on ju parem kui Nesta ja keskväli eesotast Flaminiiiiga tapab Braca mehed ära, jah punane kaart on üppriski kindel, aga pole mõtet loota võimatut :D
kui ma ei eksi, siis kunagi proovis karl54 vàita, et ta ei kài Milani trollimas ...

karl54
20.02.13, 15:18
Flamini ei mängi, ekspert.

Vahet pole ju, meistrite liiga tasemel teil nagunii kedagi pole hetkel seal keskväljal, eks tuleb olemaolevaga maksimum välja pigistada, aga pole just kindel kas teil selleks kõige sobivam treener, aga kokkuvõttes on ju ta rahuldavalt tegutsenud hetkel - 3. kohal juba ja Lazio ja Inter teevad stagnatsiooni, ehk on see isegi hea, et välja kukute, sest üksi reaalne inimene ei mõtle, et te võiksite Barcat võita 2. mängu kokkuvõttes. Alati on võimalik perfektse umbkaitsega barcat tappa, aga kas see aasta on selleks Milani piisavalt vahendeid, mõtlen just kaitse osas, pigem liiga vanad ja liiga noored. esimese mängu võibolla õnnestub teil minimaalse skooriga kaotada, aga teine mäng kaldun küll suurema kaotuse poole, minimaalne kaotus esimeses ringis, kütab veidi ehk ülesse ja minnakse liiga suure tuhinaga peale kordusmängus. Igastahes olen see hooaeg näinud võibolla ainult 5-6 Milani mängu ja võibolla on mul jäänud nendest mängumeestest vale mulje ja tegelikult ei ole nad nii haledad? ( maailma mõttes, itaalia liigas on enamvähem) Kui teil järgmine aasta vähegi kedagi sisse tuua õnnestub siis pooled mehed kaovad pingile ära, Boateng saadetakse üldse ära? ma ei tea kudias ta muidu mängib aga need 5-6 mängu mis näinud temast midagi asjalikku ei tulnud, migni Aafrika Brasiilane? kes teeb 1-2 head hooaega ja siis kammib ära.

eika
20.02.13, 15:21
üleüldised reeglid: kuna Itaalia alamfoorumi modedel pole volitusi tõsta troppe läbusse, siis peab siinsamas peo püsti panema. kui meitemaale satub mõni kibestunud hing, vt CL mängude järgseid 'arutlusi' või näiteks nafsal/kalr15(nimed muudetud - toim.) postitusi, siis juhatatakse nemad ja neile vastajad ebaglamuursesse keskkonda.

PS! ma tean, et see lõppkokkuvõttes ei muutu mitte kellagi, aga v-o tuleb mõni mõnus pidu.

mis arvate?
Mina olen nõus.

karl54
20.02.13, 15:31
Mina olen nõus.

oot milani foorumis võib kirjutada ainult Ma loodan, et milan võidab ja sellisel tasemel postitusi, kui keegi leiab, et mu teine postitus polnud teemakohane siis ma ei tea - vähamalt oli see parem/asjakohasem kui 75 protsenti milani teema postitustest :D uskumatu.

karl54
20.02.13, 15:36
Lisaks sellele, et juve ja Milan Itaalias kaardipakke segava kõikidel erinevatel viisidel, on foorumis ka valitsemise üle võtnud ainult trollija ja ei tee asjalikke postitusi Jasper ja Eika. :D Ma olen pettunud - oleks mu kirjutistes siis midagi valesti olnud, aga ei raisk, Mussolini on igastahes uhke hauas.

orbitaaljaam
20.02.13, 16:01
oot milani foorumis võib kirjutada ainult Ma loodan, et milan võidab ja sellisel tasemel postitusi, kui keegi leiab, et mu teine postitus polnud teemakohane siis ma ei tea - vähamalt oli see parem/asjakohasem kui 75 protsenti milani teema postitustest :D uskumatu.

Hui ongi

Lisaks sellele, et juve ja Milan Itaalias kaardipakke segava kõikidel erinevatel viisidel, on foorumis ka valitsemise üle võtnud ainult trollija ja ei tee asjalikke postitusi Jasper ja Eika. :D Ma olen pettunud - oleks mu kirjutistes siis midagi valesti olnud, aga ei raisk, Mussolini on igastahes uhke hauas.

http://media.tumblr.com/tumblr_mb7p6ueLOn1rqx31d.gif

karl54
20.02.13, 16:06
Hui ongi

http://media.tumblr.com/tumblr_mb7p6ueLOn1rqx31d.gif

Hui ei ole :D

orbitaaljaam
20.02.13, 16:10
Hui ei oled :D

Ei ole jah. Tõde.

Jasper
20.02.13, 16:29
Mina olen nõus.
lol

juve ja Milan
samas tundub, et on òigesti aru saanud asjadest.

Tofoa
02.03.13, 17:32
eika, ole hea, suuna debiilikute postitused läbusse ära.

Francesco
03.03.13, 09:34
eika, ole hea, suuna debiilikute postitused läbusse ära.

Ära ole selline eit koguaeg. Inetu lausa, kuidas üks mees käitub nagu teismeline tüdruk pidevalt.

atleticomadrid
03.03.13, 13:49
See teema siin on täiesti mõttetu, sest siia ei ole vist ühtegi läbuuu suunatud mitte kunagi :D

Juventino27
03.03.13, 16:11
See teema siin on täiesti mõttetu, sest siia ei ole vist ühtegi läbuuu suunatud mitte kunagi :D

Üks läbu läheks küll nagu teemasse :D :
http://www.goal.com/it/news/64/curve-e-tifosi/2013/03/03/3795138/bendtner-biricchino-e-pericoloso-in-danimarca-guida-ubriaco?source=breakingnews&ICID=HP_BN_1

atleticomadrid
13.03.13, 00:39
Pane ona Jasper:(

orbitaaljaam
13.03.13, 00:43
Ahjaa. Trollfestile.
http://i948.photobucket.com/albums/ad325/maikeru48/jerkoff.gif

Uuu
13.03.13, 00:45
Mul pole sõnu...või oot KADUGE PALUN NII PUTSI OMA KONTAKTIDE JA MUU PEDERASTIDEST AMATÖÖRIDEGA...faking värisevad Vosko jalad...üks valesööt teise järel.....NO VITTU KÄIGE TÕESTI BILANID........

WeThePeople
13.03.13, 00:47
http://24.media.tumblr.com/d8eba062bc28d2c44c73f382d2e284b5/tumblr_mibdjsvIbu1s5lbvuo1_500.gif

orbitaaljaam
13.03.13, 00:50
Mul pole sõnu...või oot KADUGE PALUN NII PUTSI OMA KONTAKTIDE JA MUU PEDERASTIDEST AMATÖÖRIDEGA...faking värisevad Vosko jalad...üks valesööt teise järel.....NO VITTU KÄIGE TÕESTI BILANID........

http://www.dailymotion.com/video/xxwuc0_ac-milan-vs-lazio-3-0-full-highlights_sport

F.Totti
13.03.13, 00:53
Ahjaa. Trollfestile.
http://i948.photobucket.com/albums/ad325/maikeru48/jerkoff.gif

Ahjaa Treenerile võib ka natuke piserdada !

http://www.corrieredellosport.it/images/14/C_3_Media_1255314_immagine_oleft.jpg

atleticomadrid
13.03.13, 07:32
Orbiti naljakal gifil on minu silmis teine tähendus. Mitte haterite vaid Milanitaride suud said eile õhtul täidetud valguga, lihtsamini öeldes, Barca võttis kätte teile neljal korra näkku lõpetada. Tõeline pornograafiline unelm.
Lapsik " aga vaata milline sa ise oled ! " stiilis videod vastusteks on juba ootuspärane teema.
Üldiselt tunneme siiski kaasa, CL on ikka igasugust põnevust kaotamas see hooaeg ja kokkulepitud tulem kumab igast mängust ja käigust.

Mehhakas
13.03.13, 09:02
Serie A habiplekk sai taaskord sellega hakkama, no johhaidii. Isegi Ass Riomma / Nazio / Printer ei ole serie a nii palju pasaga ule valanud, kui see saamatu Dima fucking Bilan. Rube on nagunii sitt ja kuulub serie C'sse tegelt, seega neid ei ole vaja naitkes tuua. Fuck u, Bilam Dilan fucking Palermo naitab ka paremat mangu. Tra tra tra 100 oirot jalle Uuu sitapotist alla lastud!

wordprez
13.03.13, 09:24
Orbiti naljakal gifil on minu silmis teine tähendus. Mitte haterite vaid Milanitaride suud said eile õhtul täidetud valguga, lihtsamini öeldes, Barca võttis kätte teile neljal korra näkku lõpetada. Tõeline pornograafiline unelm.
Lapsik " aga vaata milline sa ise oled ! " stiilis videod vastusteks on juba ootuspärane teema.
Üldiselt tunneme siiski kaasa, CL on ikka igasugust põnevust kaotamas see hooaeg ja kokkulepitud tulem kumab igast mängust ja käigust.

Kas see on kõnepruugi alafoorumile vastavaks kohandamine? Või milleks nagu?

Uuu
13.03.13, 10:04
http://www.dailymotion.com/video/xxwuc0_ac-milan-vs-lazio-3-0-full-highlights_sport

Sa näitad mingit fucking Serie-a võitu Lazio üle. Poleks ime kui te nüüd räägite, et kontsentreerute liigale?
Mul on teie aafrika varjupaigaklubist jummala pohhui, aga tõesti olin isegi peale 3-0 Lazio kaotust Milani paadis, et krt lülitakse nüüd Perselona välja, aga võta näpust. Te olite selline häbiplekk, et ise täna ärgates on selline tunne nagu Lazio oleks kaotanud. Sõitke nii sitale!!!!!! Vähemalt on hea meel, et Berlusconil on põhi kindlasti alt.
Ootame siis dekadentsi algust ka liigas!!!!!!!!!!!!!!!

FUCK OFF MILAN!!!!

Francesco
13.03.13, 14:08
Peaaegu mitte üheltki Milani fännilt mitte mingit tõsiselt võetavat pettumust, nagu kuradi kärnas koerad üliõnnelikud et saadi vähemalt ühe kausi taga kääbikutega paar lusikatäit suppi süüa. Mingid ambitsioonid võiksid siiski ju olla, aga ei Allegri on ikka jumal ja tema pole milleski süüdi, mängijad pole milleski süüdi, oleme ise lihtsalt sitad ja meil nagunii poleks barcapedede vastu võimalust olnud, blablabla. Türa küll, võtke kokku ennast. Mingi eneseaustus võiks siiski ju jääda.

What more could you want?

parem varblane peos kui tuvi katusel.

Võtab kõik kokku, laske endale pähe sittuda edasi.

Jasper
13.03.13, 14:14
ta on maun. don't quote, ignore list.

PS! Milani esimest võitu tähistasid rohkem anti-barca gäng ja nüüd on pettunud ka nemad rohkem, sest saavad selle eest tappa. ei oska alla neelata.

orbitaaljaam
13.03.13, 14:22

PS! Milani esimest võitu tähistasid rohkem anti-barca gäng ja nüüd on pettunud ka nemad rohkem, sest saavad selle eest tappa. ei oska alla neelata.

Fenomenaalne jah- paar nädalat tagasi sittusid Barca teema täis, nüüd siin. A noh see on niiehknaa selline kontingent, kes käib üle foorumi ennast rahuldamas, et selle nähtusega ei tee midagi.

Francesco
13.03.13, 14:29

Nojah, siinse foorumi Milani tüdrukud on juba korduvalt tõestanud, et naalata nad tõesti oskavad ja tahavad. Sa Jasper oled siiani ainus must-punane olnud kes on sellest sopahoora karjast parema mulje jätnud. Jää ikka viisakaks.

Francesco
13.03.13, 14:34
Pettumusest- loomulikult on see olemas, ma lihtsalt ei näe põhjust ennast lõikuda ja sellest siia pilte postitada.
Kõvema närvikavaga tegelased vaatavad giffi ja tunnistavad, et läks lihtsalt persse.

http://i.minus.com/idsfMTRxFzrpm.gif

Foorumi mõte nagu peakski olema ju enda arvamust avalda? kasvata munad endale.

E: Teie linnarivaalide siinsed fännid vähemalt julgevad näidata, kui on pettnud, sulle on peamine eesmärk vist võimalikult palju teiste taldu lakkuda.

atleticomadrid
13.03.13, 14:53

Jah.

+

Aga sina oled taun :)

Täna ignoor list, homme saamatu homo.

Milanista
13.03.13, 15:02
Seda sa loed arvamuse avaldamiseks? Imege palle, sööga ona, lõikame veeni, munniliivo? Tra küll, kõik arvamused sai avaldatud, barca kääbikud olid lihtsalt paremad.Peale Juventuse ei oleks keegi Itaaliast suutnud paremat esitust teha, mingid Romad ja Laziod oleksid imend kümme palli väravast välja, oi see oleks mõnus kugistamine onju.

_AI_
13.03.13, 15:04

Diagnoos on niivõrd täpne, et seda Orson wellsi gifi palun. Ei tea, kas siis ka see foorum alles oli, kui Roma sellelt Manchesteri klubilt ... võttis? Mis ta oligi- 7-0-? Ma loodan, et siis oli eneseväärikus täitsa olemas ja värki.

Francesco
13.03.13, 15:06
Seda sa loed arvamuse avaldamiseks? Imege palle, sööga ona, lõikame veeni, munniliivo? Tra küll, kõik arvamused sai avaldatud, barca kääbikud olid lihtsalt paremad.Peale Juventuse ei oleks keegi Itaaliast suutnud paremat esitust teha, mingid Romad ja Laziod oleksid imend kümme palli väravast välja, oi see oleks mõnus kugistamine onju.

Ei, aga siiski tunduvalt parem kui teise mehe Mi imemine.

Francesco
13.03.13, 15:08
Diagnoos on niivõrd täpne, et seda Orson wellsi gifi palun. Ei tea, kas siis ka see foorum alles oli, kui Roma sellelt Manchesteri klubilt ... võttis? Mis ta oligi- 7-0-? Ma loodan, et siis oli eneseväärikus täitsa olemas ja värki.

7-1* :)

lorenzo.
13.03.13, 16:06
Väga suur respect Milani fännidele hoopis.

Roma ja muude väikeklubide fännid - Foorum on jah enda arvamuse avaldamiseks ja Milani pooldajad on seda ju vägagi väärikalt teinud. Pole kumbagi teemasse suvaliste lausroppuste ja rõvedustega peale sadanud, vaid rahulikult ja mõistlikult avaldanud arvamust.

Ilmselgelt on teie arvates "arvamuse avaldamine" järgnev:
Oma meeskonna võidu puhul kõigepealt rusikaga rinda tagudes kuulutada, kuidas vastasele nii rämedalt anaali ja igasse teise auku küteti ning siis minna kaotanud meeskonna teemasse ja seal sõimata, kui pask too klubi ikka on.
Oma meeskonna kaotuse puhul sõimata oma teemas, kui pask vastane oli ja kuidas kohtunik mängu perse keeras ning siis vastase teemasse minna ja kuulutada ikkagi, kui pasad nad on.

Ning tõepoolest, Roma on täiesti sümpaatne klubi mu jaoks, kui siinsed fännid on pooletoobised kahjuks. Ise saadi 7-1, CLi ajaloo üks häbiväärsemaid kaotusi üldse ning ei midagi, kuid kui Milan teeb ühe väga hea mängu Barca vastu ning teises küll laseb edu käest, kuid vähemalt oli 2 mängu kokkuvõttes põnev, siis ma ei saa aru, miks on seda sõimu siia vaja? Ma ei kujuta ette, kui Milan oleks saanud 7-1, mis kuradi tsirkus siis siin veel käiks.
Ning üleüldiselt, miks on vaja sellist kisa ja kära fännide poolt, kes ise vihkavad mõlemat mängus osalenud klubi? Minge sõimake oma puujalgu oma väikestes klubides, mis ei jõuagi CLi üldse. See pole Milani ega Barca süü, et Roma nii sitt on, et ei suuda isegi Euroopa Liiga kohtadele võidelda.

PS! Tean, et saan nüüd enneolematu sõimu kaela, aga lihtsalt südame ajab pahaks see ajuvaba mölisemine siin. Nõuavad siin Itaalia jalgpalli ja ma ei tea mille esindamist, aga enda klubi on Serie A keskmik :D

cannuman
13.03.13, 16:16
Sa kuradi pasteedieesel nimetad oma viriseva postituse teises reas Romat väikeklubiks ja siis võtad õiguse siin kedagi õpetama tulla? Soovin et siil sulle perse pesa teeks ja poegiks nigu jänes.

atleticomadrid
13.03.13, 16:18
,millele libises ette Gerrard.

http://www.kickette.com/images/uploads/Picture_214.png

sulle alati mett moka peale maanus ;)

Maarek
13.03.13, 16:37
Sa kuradi pasteedieesel nimetad oma viriseva postituse teises reas Romat väikeklubiks ja siis võtad õiguse siin kedagi õpetama tulla? Soovin et siil sulle perse pesa teeks ja poegiks nigu jänes.

Üritasid vaimukas olla?:fpalm:
Ei tasu laskuda siin ringi huiavate "fännide" tasemele :doh:

orbitaaljaam
13.03.13, 17:07
Tra, eikal oli ka mingi postitus kunagi, kus ta AS Roma itaalia suurklubide nimekirjast välja jättis, või lausa väikeklubiks nimetas. No ei leia seda enam.

count
13.03.13, 17:08
Oejah mis raskem geiparaad siin lahti läinud on. Keegi kretiin on suutnud isegi 6390ndat korda mainida 30 aastat tagasi toimunud Rooma 7-1 kaotust. Jääme ikka Barca ja Milani juurde!

FAKTID kretiinidele!

*fakt 1) Milanil oli võimalus koduliigas kõiki oma põhimehi puhata Genoa vastu ja valmistuda 100% CL kohtumiseks. Seda ei tehtud! Väsitati põhimehi nii palju kui võimalik! Allegri pang #1

*fakt 2) Milanil oli turvaline 2 väravaline edu. Mängule oleks pidanud vastu minema selge plaaniga seisu hoida ja võimalusel see üks võõrsil värava kirstunael ära vajutada. Taktikaliselt ei tulistatud endale jalga, vaid lõigati jalg otsast ära. Esimese poolaja pallivaldamine oli Milaanil 26-27% - selline asi on lubamatu. Lisage siia veel juurde söötude olematu täpsus. Täiesti kohutav Allegri pang #2 ; #3

*fakt 3) AC Milan häbistas sellise esitlusega KOGU Itaaliat ja see on andestamatu (lugege ükskõik milliseid spordiuudiseid, mitte kuskil pole jäetud märkimata kui hale on AC Milan ja sellega ka Itaalia jalgpall)

jne

ja Maarek , palun hoia sina üldse oma suu kinni ja kaaguta kuskil mujal kaasa, Milaano gay kogukonnal on juba küllaga aanuseid mida trukkida, sa ei pea enda oma vägisi peale pakkuma oma suure pugemisega. Hale "isiksus".

eika
13.03.13, 17:21
AC Milan häbistas sellise esitlusega KOGU Itaaliat ja see on andestamatu (lugege ükskõik milliseid spordiuudiseid, mitte kuskil pole jäetud märkimata kui hale on AC Milan ja sellega ka Itaalia jalgpall)
Jou-jou. Roma viimased Euroopa külastused.

11/12 Euroopa Liiga eelring. Roma vs Bratislava. Aggregate: 1-2
10/11 Meistrite Liiga esimene PO ring. Roma vs Donetsk. Aggregate: 2-6
09/10 Euroopa Liiga mingi ring. Roma vs Panathinaikos. Aggregate: 4-6

Kummaline, et Itaalia klubide ebaedu korral on alati esimesena kohal Romalased, kelle viimase 20a suursooritusteks on kahel järjestikusel aastal Veerandfinaalis ManUtdilt luttisaamine üldskooriga 3:11. Pole justkui baas vahutamiseks.

Maarek
13.03.13, 17:23
ja Maarek , palun hoia sina üldse oma suu kinni ja kaaguta kuskil mujal kaasa, Milaano gay kogukonnal on juba küllaga aanuseid mida trukkida, sa ei pea enda oma vägisi peale pakkuma oma suure pugemisega. Hale "isiksus".

Sina c*unt tee üskkord ometi oma nimevahetus ära, sest siis ei ole vaja kasutut tärni enam sinna tähtede vahele panna :doh:
V*tt jääb v*tuks ja seda aeg ei muuda.

LeeRomeno
13.03.13, 17:26
Ei ole sellest fenomenist kunagi aru saanud, et mis probleem just Rooma linna klubide fännidel siin foorumis on. Iseenesesest on vahva, et väikses Eestis leidub igasugu klubidele poolehoidjaid, aga milleks laskuda labasusse ja sõimlemisse, vot sellest aru küll ei saa, aga no ju siis puudub vaimne võimekus ennast muud moodi esile tõsta.

Jasper
13.03.13, 17:35
lol thread.

wordprez
13.03.13, 17:38
lol Bratislava.

count
13.03.13, 17:40
Jou-jou. Roma viimased Euroopa külastused.

11/12 Euroopa Liiga eelring. Roma vs Bratislava. Aggregate: 1-2
10/11 Meistrite Liiga esimene PO ring. Roma vs Donetsk. Aggregate: 2-6
09/10 Euroopa Liiga mingi ring. Roma vs Panathinaikos. Aggregate: 4-6

Kummaline, et Itaalia klubide ebaedu korral on alati esimesena kohal Romalased, kelle viimase 20a suursooritusteks on kahel järjestikusel aastal Veerandfinaalis ManUtdilt luttisaamine üldskooriga 3:11. Pole justkui baas vahutamiseks.

Kummaline et te piidrid unustate just õige tähtsamad mängud nimetamata:

1) http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2008/matches/round=15106/match=301895/postmatch/report/index.html

kretiinidele lihtsustamiseks panen boldiga kirja märkimisväärsema osa tsekkige Rooma mängjate nimekirja ja võrrelge seda Reali staaridega

2)http://espnfc.com/gamecast?id=211921&cc=5739
tsekkige Rooma mängjate nimekirja ja võrrelge seda Lyoniga

3)http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2009/matches/round=15276/match=302746/postmatch/lineups/index.html
tsekkige Rooma mängjate nimekirja ja võrrelge seda Abraamovitsi kokkuostetud nimekrijaga

http://www.youtube.com/watch?v=3X5t4BMlpFI

jne jne jne.

See on AS Roma saldo Meitrite Liigas. Kõigile on ära vajutatud. Ja teate mis oli AS Roma eelarve nendel hooaegadel? Mängjate ostmiseks kuskil 1 miljoni euro kandis!!!!

See oli tase ja see oli jalgpall. Kui mul oleks võimalik kuidagi AS Roma täna, kohe nüüd ja praegu Barca vastu väljakule saata, siis ma teeks seda , sest me kõik teame mida teevad motiveeritud üliandekad Hundid kui nad vere lõhna tunnevad. Või pean ma meenutama selle hooaja mänge Milani vastu ja viimast Juventuse trippi??? Siin haiseb tugevalt selle järgi, et härra eika valmistub juba järgmiseks Juventuse saunaks ja et oleks ette tugevalt vabandatud. Pathetic!

cannuman
13.03.13, 17:47
Milani teema hakkas Napoliks muutuma ja palju võõraste külade rotte sattus ka haigusi levitama. Seega koristasin pisut.

count
13.03.13, 17:52
Oejah mis raskem geiparaad siin lahti läinud on. Keegi kretiin on suutnud isegi 6390ndat korda mainida 30 aastat tagasi toimunud Rooma 7-1 kaotust. Jääme ikka Barca ja Milani juurde!

FAKTID kretiinidele!

*fakt 1) Milanil oli võimalus koduliigas kõiki oma põhimehi puhata Genoa vastu ja valmistuda 100% CL kohtumiseks. Seda ei tehtud! Väsitati põhimehi nii palju kui võimalik! Allegri pang #1

*fakt 2) Milanil oli turvaline 2 väravaline edu. Mängule oleks pidanud vastu minema selge plaaniga seisu hoida ja võimalusel see üks võõrsil värava kirstunael ära vajutada. Taktikaliselt ei tulistatud endale jalga, vaid lõigati jalg otsast ära. Esimese poolaja pallivaldamine oli Milaanil 26-27% - selline asi on lubamatu. Lisage siia veel juurde söötude olematu täpsus. Täiesti kohutav Allegri pang #2 ; #3

*fakt 3) AC Milan häbistas sellise esitlusega KOGU Itaaliat ja see on andestamatu (lugege ükskõik milliseid spordiuudiseid, mitte kuskil pole jäetud märkimata kui hale on AC Milan ja sellega ka Itaalia jalgpall)

jne

Milani teema hakkas Napoliks muutuma ja palju võõraste külade rotte sattus ka haigusi levitama. Seega koristasin pisut.

Mis osa sellest postist läbusse kuulub? Kas Itaalia alateema on juba tõesti Mussolini ajastus , kus enam fakte ka kajstada ei tohi?

cannuman
13.03.13, 18:02
Intro ja outro. Keskmine osa on igati aus postitus.

Üldiselt ma väga pikalt ei süvenenud, vaid tegin sellise kiirema koristuse. Tead ju küll..et kui ootamatult tibi külla on tulemas siis viskad naks-naks ettejäävad asja kokku, et enamvähem ok oleks. Seega sorry kui kellegi mõistliku postituse ka koos prügiga välja viisin.

Milanista
13.03.13, 18:29
Haha, Countile küll tüdrukud külla ei tule, ta tunneb ainult munnilõhna oma ärahõõrutud kätel.

E: Ma ei vaadand, et ma läbus olen.

eika
13.03.13, 18:32
Või pean ma meenutama selle hooaja mänge Milani vastu ja viimast Juventuse trippi??? Siin haiseb tugevalt selle järgi, et härra eika valmistub juba järgmiseks Juventuse saunaks ja et oleks ette tugevalt vabandatud. Pathetic!
No worries sellega. Vaadates ajalugu, siis Juventuse selle aasta miinimum on finaalipääs.

63 Milan Meistrite Liiga võit
73 Juventus Meistrite Liiga finaalikaotus
83 Juventus Meistrite Liiga finaalikaotus
93 Juventus Euroopa Liiga võit
03 Milan Meistrite Liiga võit / Juventus Meistrite Liiga finaalikaotus
13 Juventus ...

orbitaaljaam
13.03.13, 19:24
Tra, eikal oli ka mingi postitus kunagi, kus ta AS Roma itaalia suurklubide nimekirjast välja jättis, või lausa väikeklubiks nimetas. No ei leia seda enam.

Roma- pole suurklubi

http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1609-AC-Milan&p=1379409&viewfull=1#post1379409

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lnvmr8W2cF1qg9ny9o1_400.gif
või

http://p4.s99.rscdn.net/b/a/364.jpg :D

count
13.03.13, 20:00
Haha, Countile küll tüdrukud külla ei tule, ta tunneb ainult munnilõhna oma ärahõõrutud kätel.

http://ic.pics.livejournal.com/tragemata/25155229/2545735/2545735_original.gif

Jasper
13.03.13, 20:05
http://ic.pics.livejournal.com/tragemata/25155229/2545735/2545735_original.gif

http://media.tumblr.com/tumblr_li0a3nAYO11qdsbpw.gif

orbitaaljaam
13.03.13, 20:14
Kas siin võib ainult retard-tantsu postitada?
http://gifs.gifbin.com/1237811699_dancing-asian-chicks.gif

Jasper
13.03.13, 20:16
Kas siin võib ainult retard-tantsu postitada?

kas sa ütlesid gobbifans?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tQ2xy96WBTg

/thread

Montag
13.03.13, 20:34
http://img9.imageshack.us/img9/8820/macdancing.gif

Jasper
13.03.13, 20:36
http://i.cr3ation.co.uk/dl/s1/gif/3d57fe2010b0ca5ee1b1c0e7f3222e0f_zenden.gif

Milanista
13.03.13, 22:02
http://i.gifeye.com/92.gif

Montag
13.03.13, 22:07
http://oi45.tinypic.com/2r4o3k1.jpg

Francesco
14.03.13, 03:30
Mmm okei. Enda arvamust avaldada on vale, persepugemine on OK ja debiilseid giffe postitada on ka OK. Orbik "jalgpall on teisejärguline, copyn twitterist ja postitan debiilseid tanstu pilte ja lakun nii palju taldu kui võimalik" fekaal ja sõbrantsid, delfi naistekas on ka foorum. Kindlasti leiate endale sealt palju rohkem austajaid. Kuhu me jõudnud oleme kui Itaalia alamfoorumi(jättes välja Roma fännid) kõige normaalsem tüüp hetkel on Tofoa?

cannuman
22.03.13, 10:41
mis kelll sinjoor Tamzu magab? Postitab öö läbi nagu väsimatu nikuvibu...

atleticomadrid
23.03.13, 19:39
Läbusse tõsta kõik postid palun kus Jasper kasutab väljendeid : lolwut, didnt read, väga camp, how are hater doin, balotelli.

count
23.03.13, 19:40
Läbusse tõsta kõik postid palun kus Jasper kasutab väljendeid : lolwut, didnt read, väga camp, how are hater doin, balotelli.

Duubeldan selle palve! See on hullem teemade reostamine kui mõne ManU vaimuhaige läbu-saasta kirjutised.

cannuman
23.03.13, 20:39
Vaatab jalka ära, enne keskööd magama. Hommikul 5:30 üles,et tööle 7:00-iks. Kõik ei saa kodus ema ja isa rahakoti peal elada nagu Cannuman!!

sorry et ma seda nalja 2 päeva mõtlesin, aga kas Helsinkis on ka MuPo?

Francesco
23.03.13, 20:51
Miks ma Tamzu originaal postitust ei näe ? :/

cannuman
23.03.13, 20:54
sest tal hakkas piinlik ja kustutas selle ära. Aga see on 100% täpne koopia.

Jasper
23.03.13, 21:07
You're Pac, he's Pac, no Pac, none.

Tamzu
23.03.13, 22:20
sest tal hakkas piinlik ja kustutas selle ära. Aga see on 100% täpne koopia.

Minul ikka piinlik pole! Mõtlesin,et vastan Sinu haigele postitusele. Tegin sellega vea ja kustutasin selle hiljem ära.
Mille üle ma häbi tundma peaks? See,et postitan samamoodi nagu Sina siia foorumisse? Kas foorumis peab ka kellegi käest luba küsima,et kuna midagi postitada? Kas ma olen ropendanud, kellegile midagi halba öelnud? Olen ma kunagi Sinu postitusi kommenteerinud?
Või pean ma piinlikust tundma,et pean tõesti vara hommikul tõusma,et 7 tööl olla? Enne seda soovin kommentaare lugeda foorumist? Kas postituste kella aeg on ka siis nüüd HR. Cannumani poolt paika pandud? Tanel pani täna kell 3 öösel uue teema üles...see siis on päris kuritegu ju!!!
Kui midagi kobiseda tahad, siis kobise jalka teemal!

F.Totti
24.03.13, 14:45

Kui soovid rohtu sellele siis :

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/03/13/article-0-0B28E76800000578-406_468x286.jpg

ja

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/01539/Spain_06_1539847a.jpg

infoleht:

Kui teil on lisaküsimusi, pidage nõu oma arsti, apteekri või meditsiiniõega.
-
Ravim on välja kirjutatud üksnes teile. Ärge andke seda kellelegi teisele. Ravim võib olla neile
kahjulik, isegi kui haigusnähud on sarnased.
-
Kui teil tekib ükskõik milline kõrvaltoime pidage
nõu oma arsti, apteekri või meditsiiniõega.
Kõrvaltoime võib olla ka selline, mida selles infolehes ei ole nimetatud.

Annustamine:

1 kord päevas oraalselt , vajadusel doosi suurendada kui toime väheneb.

Francesco
29.03.13, 14:10
Häid pühi Itaalia jalgpalli austajatele, ülejäänud käige vittu.

Jasper
29.03.13, 14:28
Mmm okei. Enda arvamust avaldada on vale, persepugemine on OK ja debiilseid giffe postitada on ka OK. Orbik "jalgpall on teisejärguline, copyn twitterist ja postitan debiilseid tanstu pilte ja lakun nii palju taldu kui võimalik" fekaal ja sõbrantsid, delfi naistekas on ka foorum. Kindlasti leiate endale sealt palju rohkem austajaid. Kuhu me jõudnud oleme kui Itaalia alamfoorumi(jättes välja Roma fännid) kõige normaalsem tüüp hetkel on Tofoa?
Tofoa nüüdsest ainuke vend, kes midagi jagab?

hea küll, hea küll. pühi

Francesco
29.03.13, 15:02
See oli HETK kus te kõik ennast kollektiivselt täis pasandasite ja Tofoa üksi teises toa nurgas veeni lõikus.

W.F.

Camp värk ma ütleks.

Francesco
29.03.13, 15:04
E:

Häid pühi Itaalia jalgpalli austajatele(välja arvataud Orbiktuss), ülejäänud käige vittu(kaasa aravatud Orbikhoor)

Solfice
11.04.13, 18:17
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/155792_601949163178637_1460646889_n.jpg

Francesco
12.04.13, 20:21
Kõige lollim Itaalia alamfoorumi tegevkasutaja on vähemalt 3x targem kui ükskõik mis teise liiga fänn siin foorumis. Fakt.

Suured vabandused Orbitaaljaama ja Taneli ees. Peace.

Aramis
12.04.13, 21:41
Sa vist ei tea, mis sõna "fakt" tähendab.
Mina ei mõista, miks peab mingit attituudi välja näitama teiste inimeste suhtes. Ma täiesti olen nõus, et most people are sheep, aga selle välja ütlemist tuleks vältida. Ja see ei ole võimalik, et need kes kõige kõvemini pröökavad tegelikult midagi väga jagaks. Ega ei oskagi siin mingit abi soovitada.

Jasper
14.04.13, 14:12
kindluse mõttes toon välja tsitaadi, kus Chelsea teemas visati kinnas roomlastele
Liptoni Martin ütles, et kui Baseli vastu vähemalt ühe viigi välja tõmbame, oleme järgmine hooaeg kõige badassim inglise klubi uefa raames. #numbrid #ilmnetõde #naguitaaliafoorum #ACRooma #yo

Õhtut ei jõua küll ära oodata, isegi, kui vastas ilmselt kõige tugevam/ebamugavam inglane. Üks pool ütleb, et ju me sealt tala saame, kuivõrd meil see tagumine keskväli ja kaitse törts õrnad kohad on, igast nimekad mänsitikad saavad vudida nii, et lust vaadata.

Teiselt poolt, (ilusat tooni) sinised prillid tahaksid väga näha, mis täies hoos kuldne trio uusrikka manchesteri vastu suudab (vana võeti obv juppideks). Trio võib ehk olla pisut palju öeldud, kuivõrd Oscar iga järgneva mänguga natuke rohkem pettumust tekitab (no ei mõika, miks ilmselgelt olemasolev talent nii vähe väljendub neil päevil), aga vähemalt Annelinna uhkus ja The Special Juan teevad kaasa, mis lisab neil päevil raskeimatelegi mängudele väikse lootuskiire.

Peeter
Cesar, Ivan, David Luiz, Bertrand?
Mikel, Ramires
Oscar,Mata,Hazard
Ba/Torres

vä?
(päris viimane team news on kuulmata, eeldan, et loetletud mehed on mängukorras kõik)

Tuleb huvitav, UTC!

mäletagem ka kihutuskõnet

Orbitaaljaam, asi pole ainult mängude vaatamises vaid pigem siinses foorumi aktiivsuses. Ma saan aru et maanteel autoroolis striime päris ei vaata (kuigi olid ajad, millal Milani fännid olid nii kõrge lennuga et ka see tegevus poleks olnud probleem) , aga see ei ole vabasta teid KOHUSTUSEST käia Premieri teemades roojamas! See on iga endast lugupidava Itaalia fänni au ja kohustus, neid nõdrameelseid Mardisalu järglaseid maa peale tuua!!! Kui isegi selleks pole enam aega, siis on viimane aeg konto kustutada ja pereelule keskenduda.

“We are Tifosi.
We are Legion.
We do not forgive.
We do not forget.
Bow before us.”

Tamzu
20.04.13, 10:50
2156

Leia pildilt Kinovinku! :D

Lambimees
25.04.13, 02:06
Ousmane Drame is classy (http://sport.delfi.ee/news/melu/uudised/jalgpallur-roovis-seksimise-jarel-lobutudruku-paljaks.d?id=66026590)

Maarek
25.04.13, 13:15
Ousmane Drame is classy (http://sport.delfi.ee/news/melu/uudised/jalgpallur-roovis-seksimise-jarel-lobutudruku-paljaks.d?id=66026590)

Ousmane kohta on juba ka väike pildiseeria juhtunust valmis tehtud :p

https://pbs.twimg.com/media/BIhqeLQCcAAE77Y.png:large

Francesco
27.04.13, 00:42
Aramisel oli lihtsalt veidi õnne vaja, loodan et sain abiks olla :) Ega üksi kerge pole. Loodetavasti ta kirjutab ka meile kõigile oma seiklustest, kui mitte, siis teadke et mina andsin endast kõik et talle Partner eluks leida :) ma olen niiiii hea.

Aramis
27.04.13, 11:07
Sa ei ole lihtne lammas, sa oled ikka mägilammas. Forza!

cannuman
27.04.13, 14:51
Radiridiralla, laskem tuuled valla (Saksamaa foorumis)

count
01.05.13, 03:39
Many Italian Championships = 3

munn jääb ikka munniks, siin pole midagi teha, lootusetu juhtum

Tofoa
02.05.13, 01:00
munn jääb ikka munniks, siin pole midagi teha, lootusetu juhtum

+ 1

many plural of man·y
Adjective
A large number of: "many people agreed with her"; "the solution to many of our problems"; "AS Roma has won many Italian championships"

Jasper
02.05.13, 01:09
ma tuletasin Totti/Roma fännidele meelde kolme nende õnnelikumat hooaega ja äkitselt on minu suunal pasarahe?

F.Totti
02.05.13, 12:55
ma tuletasin Totti/Roma fännidele meelde kolme nende õnnelikumat hooaega ja äkitselt on minu suunal pasarahe?

Paraku kannatas ja kaotas AS Roma sellest calciopolist kõige enam ... Võimalik, et peale 10-et aastat analoogselt suusatamisele võetakse ja kaevatakse asjad uuesti üles ja saame oma tiitlit tagantjärgi kätte.

elx
02.05.13, 14:16
PSG-ga?

eika
02.05.13, 14:25
Paraku kannatas ja kaotas AS Roma sellest calciopolist kõige enam ... Võimalik, et peale 10-et aastat analoogselt suusatamisele võetakse ja kaevatakse asjad uuesti üles ja saame oma tiitlit tagantjärgi kätte.või siis vaadatakse üle Roma paanilised kõned FIGCile "appi, me oleme relegeerumas, te peate milf-Sensiga kokku saama ja vaatama, mis teha annab"

Jasper
02.05.13, 15:05
või siis vaadatakse üle Roma paanilised kõned FIGCile "appi, me oleme relegeerumas, te peate milf-Sensiga kokku saama ja vaatama, mis teha annab"

see oli Fiorentina, ei? :sega8:

eika
02.05.13, 15:22
see oli Fiorentina, ei? :sega8:Viola väidetavalt ka. See oli muidugi hullumeelne 2004-2005 hooaeg, kus kaheksanda koha ja liiga eelviimase vahe oli kolm punkti ja ma usun, et paar vooru enne lõppu proovisid päris mitmed nö jutule saada. Aga Roma paanikakõned, kus surutakse peale kohvijoomist restoranis, on läbi käinud küll.

Jasper
02.05.13, 15:31
Viola väidetavalt ka. See oli muidugi hullumeelne 2004-2005 hooaeg, kus kaheksanda koha ja liiga eelviimase vahe oli kolm punkti ja ma usun, et paar vooru enne lõppu proovisid päris mitmed nö jutule saada. Aga Roma paanikakõned, kus surutakse peale kohvijoomist restoranis, on läbi käinud küll.

Rolexi läbimüüginumbrid 2005, anybody?

cannuman
02.05.13, 17:28
Puhastasin kuninga teemat. Oleks võinud ka Serie a teemasse muidugi liigutada, aga pool oli liiga läbu. Ahvid jätkake!

Tofoa
02.05.13, 17:39
Puhastasin kuninga teemat. Oleks võinud ka Serie a teemasse muidugi liigutada, aga pool oli liiga läbu. Ahvid jätkake!

Eriti hell teema.

eika
02.05.13, 17:41
1. Mina olen Totti, sinu Jumal. Sul ei tohi olla muid jumalaid minu kõrval.
2. Sina ei tohi Totti nime ilmaasjata suhu võtta.
3. Sina ei tohi teha enesele Totti avatari.
4. Sina pead Totti nime igal hetkel kaitsma.
jne

cannuman
02.05.13, 17:55
Eika, su viimane post läks valesse teemasse jälle ju... tra küll :)

Aga teemasse ka: Tann kaalub 47kg vaid. Suveks saledaks?
http://www.postimees.ee/1222318/piltuudis-sakslane-puudis-norras-47-kilose-tursa

F.Totti
02.05.13, 18:05
Eika, su viimane post läks valesse teemasse jälle ju... tra küll :)

Aga teemasse ka: Tann kaalub 47kg vaid. Suveks saledaks?
http://www.postimees.ee/1222318/piltuudis-sakslane-puudis-norras-47-kilose-tursa

:D pole ka ime, Interi mänge pole enam mõtet vaadata, stressi vähem, samuti jäävad ära igasugused õllejoomised, chipsid, burxid,snäkid jm hea rasvane kraam, et Tanel igas asjas on ka killuke positiivset :)

count
05.05.13, 00:51
De Rossil oli puhas käsi, aga vilet polnud, seega su fixed päris ei kehti.

puhas käsi? segi oled ennast sittunud ve? ime Osvaldot ja neela alla!

FORZA ROOMA!!!

Francesco
05.05.13, 01:16
Ime lahti, cunt!

Nonoh, kui Natsi teemades keegi sulle midagi öelda julgeb siis situd täis ennast ja kustutad ära ja sulle ei tohi Maailma Ilusaima meeskonna teemas keegi midagi öelda? Sa oled ikka rõve lesbi küll.

Aramis
05.05.13, 01:58
Nonoh, kui Natsi teemades keegi sulle midagi öelda julgeb siis situd täis ennast ja kustutad ära ja sulle ei tohi Maailma Ilusaima meeskonna teemas keegi midagi öelda? Sa oled ikka rõve lesbi küll.

Ma nüüd ei saa aru, millest see reaktsioon. Tohib mulle öelda, tohin ma vastu öelda. Milles küsimus?
Selgelt siin teemas on vabam suhtlusviis ja võib öelda otsemini, mida teisest arvatakse.

Francesco
05.05.13, 12:03
Ma nüüd ei saa aru, millest see reaktsioon. Tohib mulle öelda, tohin ma vastu öelda. Milles küsimus?
Selgelt siin teemas on vabam suhtlusviis ja võib öelda otsemini, mida teisest arvatakse.

Debiil.

Aramis
05.05.13, 15:29
Debiil.

Pederast.

count
05.05.13, 16:09
Kas keegi fikseeris ära , mis oli Osvaldo seljale kirjutatud?

Jasper
05.05.13, 19:05
woot-w00t

Francesco
06.05.13, 05:48
...

Tõmba putsi siit väärakas.

zelee
06.05.13, 10:05
lol. Go Aramis.

Aramis
06.05.13, 10:05
Tõmba putsi siit väärakas.

Sa mine vittu ära siit ruttu!

Francesco
06.05.13, 10:10
Sa mine vittu ära siit ruttu!

Sa oled nii lahe! Gangsta?

Jasper
06.05.13, 11:33
http://media.tumblr.com/ad2d3d4f9eeac8a31162116db9972225/tumblr_inline_mieadqrEi61qz4rgp.gif

Aramis
06.05.13, 11:47

Kui see gif peaks demonstreerima pasarahet, millega siin väga lihtne on tabatud saada, siis see ei tundugi midagi hullu. Ju ma ei ole lihtsalt harjunud sellega, et ütled tere ja siis sulle sitta vastu nägu loobitakse. Ma ei saa nii vastu naeratada nagu see Oceania esindaja pildil.

Francesco
06.05.13, 12:11
Kui see gif peaks demonstreerima pasarahet, millega siin väga lihtne on tabatud saada, siis see ei tundugi midagi hullu. Ju ma ei ole lihtsalt harjunud sellega, et ütled tere ja siis sulle sitta vastu nägu loobitakse. Ma ei saa nii vastu naeratada nagu see Oceania esindaja pildil.

Kas sa oled siis gangster ikka või? Ja kus sa ütlesid lihtsalt tere ja siis sulle sitta näkku loobiti? Aga samas sellise näoga nagu sul on polegi võimalik vist ringi käia nii et keegi sitta näkku ei loobiks.

Jasper
08.05.13, 02:56

Eesti koondise foorumid
muud foorumid,
Itaalia alafoorum
http://1.bp.blogspot.com/-XURJ15S9xEk/T6QGIlwtlrI/AAAAAAAABGE/LZER-vUpq8c/s1600/survivor-smile.gif

Francesco
08.05.13, 17:03
Saksamaa alafoorum

SPOILER!!

[/Spoiler]

cru
08.05.13, 17:42
Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliered. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid.

Tofoa
08.05.13, 17:46
Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliered. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid. Ma ei vajuta enam francesco spoliereid.

Sul vedas, et seal üldse spoiler oli...

wordprez
08.05.13, 17:56
kui mina töö juures kuuma Juliaga juttu ajasin ja naiivselt viimase posti linki vajutasin, siis pold seal spoilerihaisugi. Julia ei käi enam minu korrusel suitsu tegemas :(

Jasper
08.05.13, 18:02
Saksamaa alafoorum

SPOILER!!

eieiei. mis asju te googledate?

http://i.imgur.com/Tv0UL.gif

Tofoa
08.05.13, 18:18

Teadsin, et ei kahetse.

Francesco
08.05.13, 18:33
eieiei. mis asju te googledate?

Ma kartsin siin nunna ja sitta näha, aga ka Jasper suudab vahest üllatada! minu poolt 5.

atleticomadrid
08.05.13, 19:27
Minu lemmik demagoogid.

Jasper
08.05.13, 20:05
Minu lemmik demagoogid.
kas said lõpuks võõrsõnade leksikoni?

atleticomadrid
08.05.13, 22:05
kas said lõpuks võõrsõnade leksikoni?
Tee mis tahad aga see raamat sinu keeles küll rääkima ei õpeta. Lolwut ja veel 1000 campi sõnaosavusmängu.

Jasper
08.05.13, 22:50
Tee mis tahad aga see raamat sinu keeles küll rääkima ei õpeta. Lolwut ja veel 1000 campi sõnaosavusmängu.

ära karda, ma ju järgemööda harin sind. kui sa oled ärritunud:
http://www.smh.com.au/ffximage/2008/11/19/onoff1_wideweb__470x281,0.jpg

cannuman
09.05.13, 13:38
transportisin kjeevoläbu.

Ma olen ka ärritunud jasperi peale. Purjus peaga skypes mulle või midagi ja ajas jubedat hülgemöla kuidas ta 8 aasta vanuselt Tihemetsa Tiinaga tihi tahtis teha.

Tofoa
09.05.13, 14:12

Ma olen ka ärritunud jasperi peale. Purjus peaga skypes mulle või midagi ja ajas jubedat hülgemöla kuidas ta 8 aasta vanuselt Tihemetsa Tiinaga tihi tahtis teha.

Jasperil on puhkus praegu.

Jasper
09.05.13, 17:34

sa tõesti tahad rääkida avalikus foorumis nendest asjadest, mis privaatsetes vestlustes?

Jasper
09.05.13, 17:37
sa tõesti tahad rääkida avalikus foorumis nendest asjadest, mis privaatsetes vestlustes?

doesn't matter, had sex.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_4WFq0oKRq_QlzyFU9tLPAecpDttbm ZLaU2VAUYI1ReuWjql3ow

orbitaaljaam
09.05.13, 18:15
Kas sel Tihemetsa Tiinal oli karvane põõsas või millest selline nimi?

Jasper
09.05.13, 18:25
snitching?!
just
don't
do it.
http://i.imgur.com/aIhSQkU.jpg

cannuman
09.05.13, 19:57

ok ma bluffisin

Jasper
10.05.13, 14:48
ok ma bluffisin

ma lisan siis täpsustused, et lugejad valesti aru ei saaks:
a) purjus oli känner
b) rääkima hakkas känner
c) Tihemetsa Tiinaga tihi tegemisest pole ma rääkinud.
d) purjus känner ei suutnud vestlust adekvaatselt jälgida ja tõlgendada.

külmad faktid.

cannuman
10.05.13, 15:05
võis ka niipidi olla. Aamen

orbitaaljaam
10.05.13, 15:50
heheheh. Purjus pea ja internet on üks kohutav kombo.

Jasper
10.05.13, 15:53
heheheh. Purjus pea ja internet on üks kohutav kombo.
rääkisid pehmeks. nutitelefon jääb ostmata.

orbitaaljaam
10.05.13, 16:05
Nii sa jäädki lennujaamades neid putkasi otsima, kuskohas FB check In teha.

Jasper
29.05.13, 17:56
sa ei pea mõtlema tennisemängust kui meeldivast õhtupoolikust, kus määrid oma väikse andruse hapukoorega kokku ja siis topid kärsa padrikusse.
sinu silmadest loen
et oled
paha ja õel

https://www.youtube.com/watch?v=eACiljwRCLs

atleticomadrid
23.06.13, 15:25
Balotelli vastu penalti - kohtunik ei anna.
Balotelli vastu penalti - kohtunik annab, aga siis peale vilet lüüakse koll + wtf, kui kohtunik annab värava kivinäole.

Põhimõtteliselt on Balotelli löönud nüüd 12 väravat koondise eest. Kas keegi teab, millist FIFA/UEFA/FIGC otsa peab teavitama, et nad võtaksid arvesse türbelkohtunike röövimiskoefitsiendi?

See postitus rohkem su homoerootika teemasse ei sobi ?

atleticomadrid
23.06.13, 17:34
kessullesõnaandis?

Oi vabandust, Itaalia alafoorumis käimiseks on vaja esipedeka luba. :( Mad mad world.

Jasper
23.06.13, 17:53
Oi vabandust, Itaalia alafoorumis käimiseks on vaja esipedeka luba. :( Mad mad world.

kas su boyfriend ei kutsunud sind jaaniussi otsima, et siin homoerootikast ja pedekatest kirjutad?

atleticomadrid
23.06.13, 18:14
kas su boyfriend ei kutsunud sind jaaniussi otsima, et siin homoerootikast ja pedekatest kirjutad?
Ma iseloomustan kaasfoorumlast, Jas " Balotelli on mu jumal ja kangelane " per.

cannuman
23.06.13, 18:53
jaanipühade lõpuni võite musitada, siis koristan ära.

EDIT: Muide cannuman oleks peaaegu pannud to score next goal ennustuse rahad Giaccherini peale. Muidugi oleks kaotanud, sest Dante jõudis ette.

EDIT2: Kana12 peal olid just paljad tissid

Jasper
23.06.13, 18:56
Ma iseloomustan kaasfoorumlast, Jas " Balotelli on mu jumal ja kangelane " per.

sa oled tegelt paroodia account, eks?

atleticomadrid
23.06.13, 19:43
sa oled tegelt paroodia account, eks?

f.totti varikonto

Francesco
23.06.13, 19:54
Häid Jaane italianod! Ja JanK!

Uuu
20.07.13, 14:41
Francesco Totti:

Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.

atleticomadrid
20.07.13, 15:40
Francesco Totti:

Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.

Vist on läbus selle posti koht, cannu ? Ärme solgi teemat oma isiklike hälvetega. Aitäh.

Francesco
21.07.13, 01:01
Francesco Totti:

OT:

Markku, nimeta mulle 3 Lazio meest, keda tavaline vutifänn teab ja seostab esimese asjana Lazioga.

Muidu võid mu nokut imeda.

Meintz
21.07.13, 01:17
OT:

Markku, nimeta mulle 3 Lazio meest, keda tavaline vutifänn teab ja seostab esimese asjana Lazioga.

Ei saa aru, kes see keskmine vutifänn täpsemalt on (need kelle ainsad jalgpallivaatamised piirduvad TV6st CLi ja ETVs koondise mängudega?), aga noh võin isiklikust vaatevinklist ju vaadata. Itaalia koha pealt annan ju keskmise fänni välja küll: Klose, Stankevicus, Lorik Cana, Hernanes, Candreva, Zarate. Esimesed mehed, kes ilma wikist vaatamata pähe tulevad. Seda mille poolest ma neid spetsiaalselt Lazioga peaksin seostama, ei oska põhjendada

E:Ja noh võrdluseks Roma: Stekelenburg, Pjanic, De Rossi, Lobont, Pjanic, Osvaldo, Totti, Taddei ja loomulikult see va Strootman

wordprez
21.07.13, 09:30
Lobont on ilus poisslapse nimi.

Uuu
21.07.13, 11:30
Franc...Meintz tõi juba pointi väga selgelt välja. Ehk kui võtta sellist lambifänni siis rioma on väga pildist väljas ja ega peale DeRossi ja titty ju kedgi teist nagu pähe ei tulegi. titty ja DeRossi kuulsus siiski koondise poolt välja imenud.
Laziost: Klose, Hernanes, Candreva tänapäeva pildis. Ja päris ausalt ma eelistan häid mängijaid kellel pole kuulsust nagu Candreva näiteks mingile tätoveeritud perverdile kuskil Milanis.
Kui võtta sajandivahetuse meeskonnad siis võid julgelt oma noksi limpsida...vot seal on Laziol maailmakuulus meeskond väga kõvade vendadega.
Aga kokkuvõtvalt jah peale Klose ju sellist kuulsat venda pole, kui me räägime väga piiratud teadmistega jalgpallihuvilisest. Klose on 2015ni Lazio ridades. Titty paneb oma pasased putsad nurka ja DeRossi liitub Mourinhoga järgneva kuu jooksul.

cru
21.07.13, 16:04
Klose puhul on ju ka, "Miroslav Klose - Saksamaa koondislane", mitte "ah jaa, Klose, see on ju see Lazio ründaja." Vähemalt Eesti vutifännidele.

Uuu
21.07.13, 20:47
Nõus! Õnneks on ta ka Lazio särgiski mehetegusid korda saatnud.

Francesco
06.09.13, 23:07
Süüdistage Cannumänni kui mu poolt täna imelikke postitsui tuleb. Tema soovitusel.

E: Valehäire.

cannuman
07.09.13, 15:56
võtsid paar pitsi vä?

Francesco
07.09.13, 16:02
võtsid paar pitsi vä?

Ja pitsist pudel sai ja, sellestki väheks jäi, kuraaz vaid tõusis mul.

27.09.13, 18:57
Tra,kus vennad löövad pihku alles Totti peale.Kõige rohkem paneb naerma mind F.Totti kirjateos,sa vist võtaks Totti naiseks,kui vaid saaks,eks ?:D

cannuman
27.09.13, 19:00
Tra,kus vennad löövad pihku alles Totti peale.Kõige rohkem paneb naerma mind F.Totti kirjateos,sa vist võtaks Totti naiseks,kui vaid saaks,eks ?:D

Sina krõll võid neegrit musitada.

Francesco
27.09.13, 20:32

Kuidas saab meest naiseks võtta? Teil pedemaailmas vist on kõik poolmehed ja naised?

count
27.09.13, 20:46

Üks järjekordne ehe näide millised pede-piidrid kõik rubentussi fännid ikka on, eks see Totti pomm on siiani eredalt meeles ja see teeb lihtsalt nii palju haiget, mõistan

Francesco
27.09.13, 21:04
Üks järjekordne ehe näide millised pede-piidrid kõik rubentussi fännid ikka on, eks see Totti pomm on siiani eredalt meeles ja see teeb lihtsalt nii palju haiget, mõistan

+ et enda ainuke ja tõeline Legend saadeti lihtsalt minema.

Wingback
01.10.13, 14:20
Kõige suurem ona teema ever!

EDIT: liigutatud Totti teemast

vandersell
01.10.13, 18:09
Gervinho pidi füüsiliselt väga heas vormis olema. Võrreldes Arsenali ajaga kaalust alla võtnud ja muud jutud.
Ja muud jutud. Ta pole kunagi ülekaaluline olnudki.

Francesco
01.10.13, 18:35

Sa oled ikka väga paha inimene, miks sa neegreid ei salli? Ega nemad süüdi pole et neil pudrulusikas väiksest peale suus pole.

cannuman
01.10.13, 18:51

Vat seda ma ei tea ja pole väitnudki et ta ülekaaluline oli.

vandersell
01.10.13, 21:39
Kindlasti polnud ta Stimpy, Ren.

Rein
04.10.13, 15:28
mis kuradi asi žervinjol peas oli (Bolonia) vastu? liiga palav itaalias ja muidu kuumeneks aju üle? wenger oleks pidanud sama asja inglismaal praktiseerima.

cannuman
04.10.13, 16:30
See peapael/rätik on tal juba varasemalt. Näeb palju coolim välja kui Arsenali aegse otsaesisega. Miks nii aus küsimus läbus on?

Francesco
04.10.13, 20:29
See peapael/rätik on tal juba varasemalt. Näeb palju coolim välja kui Arsenali aegse otsaesisega. Miks nii aus küsimus läbus on?

No Reinul on 11 182 postitust mis peaksidki läbus olema, igati aus ju.

atleticomadrid
10.10.13, 07:29
Ja siin ka veel kallis Uuu : http://2.bp.blogspot.com/_gmv9V24TMWY/S-gC5ZhuFkI/AAAAAAAADPE/TU9qzz48aW4/s1600/tatto+grandma.jpg

Uuu
10.10.13, 13:59
Adminnid, kas te saaksite viimase juustukoti nõmeduse Läbusse tõsta. Jääb tõsine mulje, et vennike sündis mädaõun aju asemel.

atleticomadrid
10.10.13, 21:38
Adminnid, kas te saaksite viimase juustukoti nõmeduse Läbusse tõsta. Jääb tõsine mulje, et vennike sündis mädaõun aju asemel.

Such a softy :põnn:

Uuu
13.10.13, 00:37
Kahju, et sa kerget irooniat sellest postist välja ei lugenud. Aias mädant õuna nähes meenusid mulle koheselt kallis sõber :)

Ibanez
29.10.13, 18:04
Peab ikka rahakott puuga seljas olema Romal kõikide liigamängude tulemuste kokkuleppimiste jaoks. Tegelt pole mul teie vastu midagi, kuid paar selle hobiklubi suuvoodrit käivad meil viisakusvisiitidel ja paslik oleks vahel siis ka teid meeles pidada ;]

cannuman
29.10.13, 18:11
Peab ikka rahakott puuga seljas olema Romal kõikide liigamängude tulemuste kokkuleppimiste jaoks. Tegelt pole mul teie vastu midagi, kuid paar selle hobiklubi suuvoodrit käivad meil viisakusvisiitidel ja paslik oleks vahel siis ka teid meeles pidada ;]

Türa telemast!

Francesco
29.10.13, 18:11

Vaata kui nõme Bayern on ja Saksa liiga ja ise oled jne...