320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Slovakkia on hokis Maailmameister!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Slovakkia on hokis Maailmameister!!!

    Tublid poisid tegid Venemaale ära ,nagu meiegi,veel üks huvitav tähelepanek-TV 3 ülekande lõpus näidati suuresplaanis Venemaa treenerit Mihhailovit,ainus asi ,mis ta ütles oli BLJAATD,mis teatavasti on maakeeli ,mis teeb asja huvitavaks on see et just Montreal Canadiansi ründaja Miroslav Satan tegigi mängu ära.
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

    #2
    igati tegija mäng oli isegi kui arvasin et venemaa võidab suutis sloveenia üllatada tegijad vennad need sloveenlased.... ise olin muidu veits svennsonite poolt ja kahjux justt sloveenia need välja lõi aga MM võitjatele pole häbi kaotada

    Kommentaar


      #3
      Originally posted by gnat


      igati tegija mäng oli isegi kui arvasin et venemaa võidab suutis sloveenia üllatada tegijad vennad need sloveenlased.... ise olin muidu veits svennsonite poolt ja kahjux justt sloveenia need välja lõi aga MM võitjatele pole häbi kaotada
      Sloveenia nüüd vaevalt maailmameistriks tuli
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        Ja Miroslav Satan nüüd vaevalt Montreal Canadiensi ründaja on
        Ning mängu tegi ära siiski üks teine slovakk.

        Kommentaar


          #5
          Sorry hämmastav ebatäpsus minu poolt,nüüd siis paar sõna Satanist Miroslav Satan #81 · Right Wing · Buffalo Sabres
          Profile | Split Stats | Game Log | News & Notes

          Height: 6-3
          Weight: 190 lbs
          Position: Right Wing
          Born: October 22, 1974, Topolcany, Czechoslovakia
          Drafted: Selected by the Edmonton Oilers in the 5th round (111th overall) of the 1993 NHL Entry Draft.



          CAREER STATS
          YEAR TM GP G A PTS +/- PIM PPG PPA SHG SHA GW GT SOG PCT
          95-96 Edm 62 18 17 35 0 22 6 5 0 0 4 0 113 15.9
          96-97 Edm 64 17 11 28 -4 22 5 4 0 0 2 0 90 18.9
          ... Buf 12 8 2 10 1 4 2 0 0 0 1 0 29 27.6
          97-98 Buf 79 22 24 46 2 34 9 4 0 0 4 0 139 15.8
          98-99 Buf 81 40 26 66 24 44 13 8 3 0 6 1 208 19.2
          99-00 Buf 81 33 34 67 16 32 5 7 3 1 5 1 265 12.5
          00-01 Buf 82 29 33 62 5 36 8 12 2 3 4 1 206 14.1
          01-02 Buf 82 37 36 73 14 33 15 9 5 0 5 0 267 13.9





          aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            #6
            Originally posted by Maarek


            Originally posted by gnat


            igati tegija mäng oli isegi kui arvasin et venemaa võidab suutis sloveenia üllatada tegijad vennad need sloveenlased.... ise olin muidu veits svennsonite poolt ja kahjux justt sloveenia need välja lõi aga MM võitjatele pole häbi kaotada
            Sloveenia nüüd vaevalt maailmameistriks tuli
            Mina olen siiamaani vaid Slovakkia ja Sloveenia lippe segi ajanud .

            Igatähes Slovakkia võit mulle meeldib Slovakkia jäähokis Kanada kõrval mulle üks sümpaatsemaid meeskondi (mine tea, ehk selle samase Satani pärast).

            Kommentaar


              #7
              bljääd ei tähenda mitte kurat. lohh raisk

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by airmike

                Drafted: Selected by the Edmonton Oilers in the 5th round (111th overall) of the 1993 NHL Entry Draft.
                polnud vist paha valik aga see, et edasi müüdi, see on juba teine jutt.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  [quote]Originally posted by Lubella


                  Originally posted by Maarek


                  Originally posted by gnat

                  Sloveenia nüüd vaevalt maailmameistriks tuli
                  Mina olen siiamaani vaid Slovakkia ja Sloveenia lippe segi ajanud .

                  Igatähes Slovakkia võit mulle meeldib Slovakkia jäähokis Kanada kõrval mulle üks sümpaatsemaid meeskondi (mine tea, ehk selle samase Satani pärast).
                  Ühest küljest on hea, et ka uusi meeskondi etteotsa satub, teisalt jälle pole see v-olla publikuhuvi suhtes kõige atraktiivsem. Hea, et soomlased poolf-s & venelased finaalis kaotasid. Pronksimäng oli poolf-de &finaali vääriline, soomlastel ikka õnnestus 3-0 seisust 3-5 kaotada.
                  Eks slaavlastel on kõigil sarnased puna-valge-sinised lipud. "Pealtnägijas" või kuskil oli ju, et heisati õulele Eesti & peretuttavatest sloveenide (?) lipp; siis keegi naaber kaebas organitele, et venelased laiutavad oma lipuga.
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by eston#21


                    bljääd ei tähenda mitte kurat. lohh raisk
                    RULLNOKK,räägi siis ,mis see tähendab?
                    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Slovakkia võit on ikka esmapilgul uskumatu - ikkagi meeskond väljaspoolt suurt kuuikut. Aga hea, et nii läks. Sest mina pooldan küll alati Kanadat, aga seekord neil lihtsalt polnud mehi, kellega midagi ära teha. Slovakkia jaoks langesid aga NHL-is just need õiged tiimid välja.
                      Nii või teisiti, aasta tippturniir nähti ikka olümpial. MM rohkem selle vaene sugulane.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Originally posted by mcnamara


                        Slovakkia võit on ikka esmapilgul uskumatu - ikkagi meeskond väljaspoolt suurt kuuikut.
                        Tegelt kui ikka slovakkide koosseisu vaadata, oleks pigem uskumatu olnud, kui nad ei saanuks kulda. Kui praegu keegi korraldaks mingi seeria nelja võiduni Slovakkia (kuhu kuuluksid ka Demitra, Hossa, Chara jt) ja Kanada olümpiakoondise (või kasvõi ülejäänud maailma koondise) vahel, siis küll ei julgeks kindlat võitjat pakkuda.

                        Kommentaar


                          #13
                          Originally posted by Fazz
                          Kui praegu keegi korraldaks mingi seeria nelja võiduni Slovakkia (kuhu kuuluksid ka Demitra, Hossa, Chara jt) ja Kanada olümpiakoondise (või kasvõi ülejäänud maailma koondise) vahel, siis küll ei julgeks kindlat võitjat pakkuda.
                          Nonoh, sa õige enesekindel. Kanada olümpiakoondis (või ükskõik milline teine nn. suurest kuuikust) on siiski hoopis teisest mastist, kui need MM-il osalenud mehed.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            [quote]Originally posted by mcnamara


                            Nonoh, sa õige enesekindel. Kanada olümpiakoondis (või ükskõik milline teine nn. suurest kuuikust) on siiski hoopis teisest mastist, kui need MM-il osalenud mehed.
                            Mis krdi teisest mastist, nii Bondra, Palffy, Demitra, Satan kui Gaborik (ei tea, miks tema MMist eemale jäi?) on kõik oma klubi selged liidrid NHLis, kui siia lisada Hossa, Stumpel, Handzus, Zednik, Nagy, Orszagh - siis ründepotentsiaalilt küll kellelegi alla ei jääda. Küsitavusi võib tekkida üksnes kaitsega, kus nii nimekaid mehi küll pole, ent ka Visnovsky, Svehla, Chara jt pole mingid teisejärgulised tegijad. Ja MMil tõestas noor Lasak end täiesti tipptasemel puurivahina.

                            Kommentaar


                              #15
                              Originally posted by Fazz
                              Mis krdi teisest mastist, nii Bondra, Palffy, Demitra, Satan kui Gaborik (ei tea, miks tema MMist eemale jäi?) on kõik oma klubi selged liidrid NHLis, kui siia lisada Hossa, Stumpel, Handzus, Zednik, Nagy, Orszagh - siis ründepotentsiaalilt küll kellelegi alla ei jääda. Küsitavusi võib tekkida üksnes kaitsega, kus nii nimekaid mehi küll pole, ent ka Visnovsky, Svehla, Chara jt pole mingid teisejärgulised tegijad. Ja MMil tõestas noor Lasak end täiesti tipptasemel puurivahina.
                              Ma pean silmas Kanada, USA, Rootsi, Soome, Venemaa ja Tshehhi olümpiakoondised vs nende maade MM-koondised. Et siin on tasemevahe ilmselge...
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X