PDA

View Full Version : Taavet Pekisink jääb Meestšesterisse veel kolmeks aastaks

greenday
12.05.02, 06:36
Saades pappi umber 90-100 tuhat kuiidi nädalas.

Pätu
12.05.02, 22:13
Kas see on miski tähtis uudis, et peab kohe uue teema selle jaoks avama. Manchester Unitedi teema ju olemas niikuinii.

vandersell
13.05.02, 12:52
Originally posted by jollu
Kas see on miski tähtis uudis, et peab kohe uue teema selle jaoks avama. Manchester Unitedi teema ju olemas niikuinii.

ja mingi teema oli ka ülemakstud vutistaaridest :D

Tembu
13.05.02, 14:09
Olid sa kaine kui selle teema lõid?Nimed on kuidagi puus..Või ainult tundub nii?:D

vandersell
13.05.02, 14:27
Originally posted by tremboni

Olid sa kaine kui selle teema lõid?Nimed on kuidagi puus..Või ainult tundub nii?:D

seda teemat mõtled või?? http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1209

Tembu
13.05.02, 16:08
Ma mõtlen seda, kus sa Davidi ristisid Taavetiks...Jätkem nimed siiski tõlkimata,sest ma ei taha kohe mitte teada mida Butt tähendab inglismannide keeles

Fazz
13.05.02, 16:39

Ma mõtlen seda, kus sa Davidi ristisid Taavetiks...Jätkem nimed siiski tõlkimata,sest ma ei taha kohe mitte teada mida Butt tähendab inglismannide keeles

Mida nii eriskummalist see 'butt' siis tähendab? IBSi netisõnastik andis sellised vasted:

n. (relva või tööriista) pära, jämedam ots; cigarette butt sigaretiots, koni
n. (pilke, kadestamise jms.) objekt, märklaud; pl. lasketiir
n. (veini-, õlle) vaat; water butt vihmaveetünn
v. pukslema; põrkama (kellegi, millegi vastu{against, into}); butt in [kõnek.] vahele segama

Silveti sõnastik andis ühe vastena veel (meri)lest; (kivi)kammeljas.

Ja David on ikka Taavet olnud, aga märksa kummalisem on Becki tõlkimine pekiks.

vandersell
13.05.02, 16:51

Tembu, nüüd pead sa küll oma prille kohendama :keel4: sest kui sa nüüd korralikumalt vaatad, siis märkad, et esimese postituse ei teinud mitte mina, vaid greenday...;)

eston maravilha
13.05.02, 17:28
mis see nicky butt muud tähendab kui nikolai perse

Tembu
13.05.02, 17:49
ei noo jah,eks pean tunnistama, et seekord eksisin tõesti (ülla-ülla!)...
Kuid häbi ei tunne...