PDA

View Full Version : Valicecar Cup



ValiceCar
10.01.13, 18:41
Kutsume Teid osalema VALICECAR CUP Karika väljamängimisel.
Turniirile kutsutakse max 15 meeskonda (EST, LAT, LIT, RUS);
turniir toimub 09.03.2013, algusega kell 09.00

- Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses (Kooli tn.3a, Pärnu-Jaagupi)
- Mängitakse kolmes alagrupis.
- Mänguaeg 1 x 11 minutit, alates ½ finaalidest 2 x 7 min (mängu viimane minut on puhasaeg).
- Platsil 4 + 1 mängijat, võistkonnas võib olla maksimum 12 mängijat + 1 treener.
- Pall: futsal
- Autasustatud saavad esimesed 3 võistkonda, eriauhinnad individuaalselt parimatele.
- Turniiri osavõtumaks on 80 €.

Tel. +372 55643128, +372 53345715
e-mail: mtu.realize@gmail.com


Realize MTÜ
Reg.nr.80322717
A/a nr. 10220192315224
SEB Pank 401
IBAN: EE761010220192315224
BIC: EEUHEE2X

NNormaNN
10.01.13, 19:01
hetke osavõtjad on kes ???

PeeterL
10.01.13, 21:59
JK Pärnu-Jaagupi/Halinga I ja II peaks kirjas olema juba kui ma ei eksi.

NNormaNN
11.01.13, 18:24
Piimajõe FC kh

Artejalka
12.01.13, 01:52
Lambisats oleks ka tulemas..

eidzio
23.02.13, 00:49
Lambisats oleks ka tulemas..
Täpsemalt...?

ValiceCar
11.03.13, 20:20
Group A

1. Luxury car 3 1 0 7-4 +3 10
2. Valicecar 2 1 1 7-3 +4 7
3. TUC/FTA 2 1 1 7-6 +1 7
4. VDA-1 1 1 2 5-6 -1 4
5. JK Pärnu-Jaagupi 0 0 4 2-9 -7 0

Group B

1. LAS 2 2 0 8-5 +3 8
2. Rantipol 2 1 1 6-4 +2 7
3. FC Piimajõe 1 1 2 9-9 0 4
4. Nõmme BSC 0 3 1 4-5 -1 3
5. VDA-2 0 3 1 2-6 -4 3

Group C

1. Riga Partybus 2 0 0 3-1 +2 6
2. Salavat Yulaev 1 0 1 1-1 0 3
3. Taritu 0 0 2 1-3 -2 0

ValiceCar
11.03.13, 20:26
9:00 JK Pärnu-Jaagupi/Halinga I (EST) 1 - 2 Luxury car (Pärnu, EST)
9:12 Valicecar (EST) 3 - 1 VDA-1 (Vilnius, LIT)
9:24 VDA-2 (Vilnius, LIT) 1 - 5 FC Piimajõe (EST)
9:36 LAS (Riga, LAT) 3 - 1 Rantipol (Võru, EST)
9:48 TUC/FTA (Riga, LAT) 2 - 1 JK Pärnu-Jaagupi/Halinga I (EST)
10:00 Luxury car (Pärnu, EST) 1 - 0 Valicecar (EST)
10:12 Nõmme BSC Triobet (EST) 0 - 0 VDA-2 (Vilnius, LIT)
10:24 FC Piimajõe (EST) 2 - 3 LAS (Riga, LAT)
10:36 VDA-1 (Vilnius, LIT) 1 - 2 TUC/FTA (Riga, LAT)
10:48 JK Pärnu-Jaagupi/Halinga I (EST) 0 - 3 Valicecar (EST)
11:00 Rantipol (Võru, EST) 2 - 1 Nõmme BSC Triobet (EST)
11:12 VDA-2 (Vilnius, LIT) 1 - 1 LAS (Riga, LAT)
11:24 Luxury car (Pärnu, EST) 1 - 1 VDA-1 (Vilnius, LIT)
11:36 Valicecar (EST) 1 - 1 TUC/FTA (Riga, LAT)
11:48 FC Piimajõe (EST) 0 - 3 Rantipol (Võru, EST)
12:00 LAS (Riga, LAT) 1 - 1 Nõmme BSC Triobet (EST)
12:12 VDA-1 (Vilnius, LIT) 2 - 0 JK Pärnu-Jaagupi/Halinga I (EST)
12:24 TUC/FTA (Riga, LAT) 2 - 3 Luxury car (Pärnu, EST)
12:36 Rantipol (Võru, EST) 0 - 0 VDA-2 (Vilnius, LIT)
12:48 Nõmme BSC Triobet (EST) 2 - 2 FC Piimajõe (EST)
13:00 Salavat Yulaev (TLN, EST) 0 - 1 Riga Partybus (LAT)
13:12 FC Starbunker (Maardu, EST) - / + Taritu (Saaremaa, EST)
13:24 Riga Partybus (LAT) + / - FC Starbunker (Maardu, EST)
13:36 Taritu (Saaremaa, EST) 0 - 1 Salavat Yulaev (TLN, EST)
13:48 Salavat Yulaev (TLN, EST) + / - FC Starbunker (Maardu, EST)
14:00 Riga Partybus (LAT) 2 - 1 Taritu (Saaremaa, EST)
14:12 DRAW
Q-1 14:32 TUC/FTA (Riga, LAT) 1 - 2 Nõmme BSC Triobet (EST)
Q-2 14:44 Taritu (Saaremaa, EST) 0 - 1 VDA-2 (Vilnius, LIT)
Q-3 14:56 Salavat Yulaev (TLN, EST) 2 - 4 FC Piimajõe (EST)
Q-4 15:08 Rantipol (Võru, EST) 1 - 2 VDA-1 (Vilnius, LIT)
1/4 15:20 Valicecar (EST) 0 - 0 VDA-2 (Vilnius, LIT) pen. 4-3
1/4 15:35 Riga Partybus (LAT) 1 - 1 VDA-1 (Vilnius, LIT) pen. 4-5
1/4 15:50 LAS (Riga, LAT) 1 - 1 Nõmme BSC Triobet (EST) pen. 0-2
1/4 16:05 Luxury car (Pärnu, EST) 1 - 1 FC Piimajõe (EST) pen. 3-2
16:20 DRAW
1/2 16:30 Nõmme BSC Triobet (EST) 3 - 0 Valicecar (EST)
1/2 16:50 Luxury car (Pärnu, EST) 2 - 2 VDA-1 (Vilnius, LIT) pen. 1-2

3-d place 17:15 Valicecar (EST) 2 - 0 Luxury car (Pärnu, EST)
Aleksandr Frischer 1-0
Aleksandr Frischer 2-0

REFEREE: Andrei Karhu (EST), Ago Kärtmann (EST)

Final 17:35 Nõmme BSC Triobet (EST) 2 - 2 VDA-1 (Vilnius, LIT) pen. 3-1
Erik Toom 1-0 1-1 Arturas Žarnovskis
Andreas Aniko 2-1 2-2 Gediminas Skrockas

Andreas Aniko + + Tomas Šerenskas
Martin Maasing + - Arturas Žarnovskis
Mihhail Istšuk +

REFEREE: Jüri Frischer (EST), Jurijs Ivušins (LAT)

TOP GOALSCORERS

Andreas Aniko 6 Nõmme BSC Triobet
Arturas Žarnovskis 5 VDA-1
Rasmus Peetson 5 FC Piimajõe
Martin Partsioja 5 Luxury car
Jevgeny Matrjonin 4 LAS

ValiceCar
11.03.13, 20:27
1. FAIR PLAY – FC Piimajõe (EST)

2. THE USEFUL PLAYER – Artur Pinka (Valicecar)

3. THE MOST BEAUTIFUL GOAL - Andreas Aniko (Nõmme BSC Trobet)

4. THE MOST VALUABLE GOAL – Gediminas Skrockas (VDA-1, LIT)

5. TOP GOALSCORER – Andreas Aniko (Nõmme BSC Trobet) - 6

6. THE BEST GOALKEEPER – Kestutis Rainys (VDA-1, LIT)

7. THE BEST PLAYER – Jevgeny Matrjonin (LAS, Riga, LAT)

8. THE BEST REFEREE – Jüri Frischer (EST)

ValiceCar
21.03.13, 13:24
FOTOD:

http://pilt.delfi.ee/my_album/280879/