PDA

View Full Version : Reklaam

kojamees
12.05.02, 22:46
14.05.2002 "Dekoltee" kell 12:00
Kutsume kõiki liikmeid ja nende sõpru teisipäeval kell 12:00 "Dekoltee"sse.Toimub reklaami salvestamine."Jalgpallihaigla"lt paluti organiseerida massivõtete läbiviimiseks 100 inimest.Kõik kodanikud peaks olema riietatud ARGIPÄEVA riietusse,ei mingit Jalgpalli sümboolikat.Võte peaks kestma kella 19:00 ini,kuigi pool rawwast pääseb varem.RAHA=TASU.Selleks on raha mille eest me ostame metsiku koguse alkohooli ja lahendame ühiselt 25.05.2002 ära.Suur alkohooli hävitamine toimub ühes mõisas kus on veel lisaks saun ja bassein.Kui miskit veel huvitab ,küsige.:jump2: :jump3: :jump1: :jump2: :jump1:

kojamees
12.05.02, 22:56
OOTAME TEID KÕIKI
Natuke reklaami sisust.Mehed und naised lähevad striptiisibaari aga lavale tuleb hoopis jalgpallur kes šonglöörib palliga.Sellest ka see tavaline riietus,et ei tuleks jalgpalli temaatika eelnevalt inimeste pealt välja.No näojärgi võiks osavõtjad olla kõik need kel vanus lubab juba stripibaari külastada.Vaja on 85 meestsoost kodaniku ja 15 naissoost.

kyps
13.05.02, 01:42
Oskab siis keegi öelda, milleks oli vajalik see pildistamine Laksu Hallis?

ROOTSI KUNN
13.05.02, 02:13
Eks siis lohistame ennast kohale sest muidu teeme oma
õllefirmale ****ta.
Aga pilte tehti selleks ,et mingid kindlad näod saaks reklaami valitud ,sain vist nii asajast aru.

Kosk
13.05.02, 03:15
Minu meelest on asi sitalt organiseeritud, ilma naljata. Kust kurat võetakse 100 inimest keset töönädalat päise päeva ajal mitmeks tunniks? Eriti mitte. Kes on tööl, kes on koolis. Kool veel, tuled varem ära. Aga tööga on nii, et kuigi paljud ei saa poole päeva pealt minema jalutada. Viimast inimeste hulgas olen ka mina. Asja oleks võinud ikka puhkepäeavale planeerida.

oku
13.05.02, 13:29
Originally posted by Kosk
Minu meelest on asi sitalt organiseeritud, ilma naljata. Kust kurat võetakse 100 inimest keset töönädalat päise päeva ajal mitmeks tunniks?

Täpselt minu mõte - pildistamise ajal ei olnud sellisest asjast juttu. Mul on lõputöö kirjutamine pooleli ja oleks ma teadnud, et ma tervest teisipäevasest päevast ilma jään, oleks pildi peale ronimist tõsiselt kaalunud.
Selliseid asju võiks korraldada ikka nõnda, et kõigil täpselt teada, mis toimub ja miks toimub.
Saan aru küll, et inimesi on vaja, aga ega paljud ennast keset tööpäeva ikka kohale vea küll. Isegi läbi ussim*nni mitte, nagu Sen mul käskis tulla.

Siiski katsun kohal olla.

vandersell
13.05.02, 13:33
Originally posted by oku

Mul on lõputöö kirjutamine pooleli ja oleks ma teadnud, et ma tervest teisipäevasest päevast ilma jään, oleks pildi peale ronimist tõsiselt kaalunud.

Siiski katsun kohal olla.

Mul täpselt sama asi. Kuigi panin oma nime kirja, siis loodan, et minu peale väga ei solvuta kui ma ei jõua
kohale :oih:

Aga kas keegi oskab täpsemalt öelda, kaua asi aega võtab?

Tembu
13.05.02, 13:43
Mul on kuri tunne,et pean homme tervisepäeva võtma,sest arvan et 100t matsi me kuidagi kokku ei saa.Eriti veel sellises vanuses kodanikke,kel oleks õigus stripibaari külastada..
Seega,et mitte häbisse jääda,peaks iga inime kel vähegi võimalust end kohale vedama...

Poborsky
13.05.02, 15:39
Kõik, kes saavad, tulgu kohale. Kes ei saa, saatku sõber. Ja sõber võtku sõber kaasa. Ja see omakorda naine.

Sen
14.05.02, 14:33
Nüüd on küll pahasti, sest selgus et ma ei saagi tulla. Kui mul õnnestub lapsehoidja 1,5 tunni jooksul leida siis olen kohal. Naine lihtsalt otsustas kodunt jalga lasta :viha:
Aga selle eest saadan 2 venda sinna kes ei teadnud reklaamist veel mittekui midagi.
Ütle veel, et läbi ussi*unni :(

Raimo
15.05.02, 02:35
Originally posted by Sen

Nüüd on küll pahasti, sest selgus et ma ei saagi tulla. Kui mul õnnestub lapsehoidja 1,5 tunni jooksul leida siis olen kohal. Naine lihtsalt otsustas kodunt jalga lasta :viha:
Aga selle eest saadan 2 venda sinna kes ei teadnud reklaamist veel mittekui midagi.
Ütle veel, et läbi ussi*unni :(

Nagu kuulda oli, möödus üritus hästi. Ja :õlu: olevat täie hooga käinud?
Ise ei jõudnud kahjuks paari tüübi tõttu samuti kohale, kuid mindki aitasid sõbrad välja.
Edaspidi saadan kõik plaanide rikkujad teatud kohta :kisakõri: ning olen JH üritustel kohal!

Tembu
15.05.02, 12:15
Iseenesest oli tore üritus...kui mõned intsidendid välja arvata.
Kas mulle tundus, või oligi see nii, et seal polnud peale kinomeeste ühtegi kainet inimest?! :õlu:

Kamikaze
15.05.02, 15:41
Originally posted by tremboni

Kas mulle tundus, või oligi see nii, et seal polnud peale kinomeeste ühtegi kainet inimest?! :õlu:

kust sa seda võtad et kinomehed kained olid?

Mina küll ei usu.

Tembu
15.05.02, 16:12
..igatahes mul on tekkinud kahtlus,et see nn mutt mikrofoniga on ka enne kõvasti karjumise tööd teinud.Tal tuli see peaaegu sama hästi välja nagu meil, kes :õlu: nii aega veetsid:D

Sen
15.05.02, 16:22

Jah, väga tore üritus! Sai tasuta õlut juua ja raha anti kah veel!
Aga see intsident oli kole küll. Mõelda vaid kui meist keegi sihukest asja teeb :viha: Aga eks need poisikesed olid ikka hirmul küll, eriti kui PAPA ühte troppi kõrvadest üles tõstis :D

Hellik
15.05.02, 16:47
Originally posted by Sen

Aga see intsident oli kole küll. Mõelda vaid kui meist keegi sihukest asja teeb :viha:

Mis seal siis toimus ?

Tembu
15.05.02, 17:28
Mingid tondid toppisid oma seljakotid õllet täis, mis oli ju kõigi jaoks ühiseks tarbimiseks määratud...Ja siis ei teatud enam kelle kott see oli ja kes pani jne...Ühesõnaga noorte asi...

Sen
15.05.02, 17:31
Originally posted by Mayhem

Mis seal siis toimus ?

Ausaltöelda, ei tahaks seda siin rääkida aga võibolla on heaks õpetuseks kuigi ma arvan, et soccerneti rahvas sihukest asja ei tee aganoh, igaksjuhuks.

No värk oli sihuke, et igal vaheajal anti nii 2-3 kasti õlut kogu seltskonna peale. Üks vend jooksis siis 2 kastiga ühte nurka, kus siis sõpradega laoti oma suured seljakotid õlut täis :viha: No mina siis PAPA-ga lendasime sinna peale ja võtsime neil kotid ära ja jagasime lavajuures teistele ja koti võtsime ka ära. Mõne aja pärast tuli see jobukari kotti küsima ja rääkima et tema ei tea midagi. PAPA siis tõstis seda vennikest kõrvust :D ning raputas ja käskis mikrofonis ametlikult vabandada, mida see vend siis ka tegi.
Vot nii!
Aga ikkagi oli tore üritus:õlu:

Ja see kah ilus polnud, et osa rahvas umbes poole aja pealt minema jalutas. Panime siis ukse lukku ja kui võga mõjuv põhjus oli siis ikka sai minema.
Üks vend tuli sellise jutuga, et ta on väsinud ja ei jõua enam:D ja et ma võtme annaks. Kurat, me olime kõik lõpuks läbi.

Raix
15.05.02, 17:36
Originally posted by Mayhem

Mis seal siis toimus ?

mingid võllid ladusid oma seljakoti seda õllet täis, mis oli mõeldud kõigile tarbimiseks...:deemon:
aga PAPA tegi korra majja ja meie näitlejakarjäär sai jätkuda!! :õlu:
ja siis oli seal veel selline pull, et keegi tropp pani mobla pihta, mida ka tykk aega taga otsiti... :deemon:
iseenesest oli igati kõva üritus! ei puudunud ka staarid: Vahur ja Igor!! ;)

ps. aeglaseks hakkan jääma... :P vaevalt sai paar rida kirjutatud, kui trobikond härraseid jõudis oma vastusega ette... :)

Wuppi
15.05.02, 21:25
Lahe oli tõesti, kuid oleks võinud paremini organiseerida, siis oleks ka õigeks ajaks Lillekülla jõuda. Isegi see üks poolaeg, mis seal staadionil olid oli ka masendav aga vähemalt sai värsket õhku üle pika aja tarbitud. Ja kui ütlete, et kedagi kainena ei olnud, siis eksite, mina olin. Ja see oli ka raske. Ärga küsige, miks ei joonud.

kojamees
16.05.02, 05:13
Ära Tegime:jump2: :jump1: :jump1: :jump2:
See oli meile köigile parajaks proovikiviks ja nagu näha ei suutnud JH juhatus eriti hästi asja orgunnida.Kui muudel sitaaadudel läheb esimene vasikas aiataha,siis
Meie Köik Koos

:sega11: :r66m16: :r66m17: :naer5: :r66m1:
Tegime Ära
Suured tänud köigile.Igatahes oleme me köik ühe kogemuse?!?vörra rikkamad.
P.S.Päkapikk Pärnust ja mina olime ka suht kained.???

Tembu
16.05.02, 11:56
Ei tea ka, millal siis see sünnitis ilmavalgust näeb??
Ema on kindlasti shokis,kui mind õllepudeliga näeb..:):):õlu:

kojamees
21.05.02, 05:16
Pidu on tulekulKus ja millal,küll infot saab?Mida arvavad need kes osalesid Reklaami valmimisesl,
1)Kas kutsume peole ka need "JH" liikmed kes ei osalend võttel(loomulikult maksavad nad pileti.):ham6: :ham9: :ham8:
2)kas 200 krooni on liig suur kirves,kui arvestada et need kes osalesid loovutasid 150 krooni pluss mega aja kulu ja närvid?:prill2: :prill6: :prill1:

Poborsky
21.05.02, 12:44
Mina arvan küll, et kõigile tuleb anda võimalus peol osalemiseks. 200 krooni on paras summa.

Alo
21.05.02, 13:04
Originally posted by kojamees
2)kas 200 krooni on liig suur kirves,kui arvestada et need kes osalesid loovutasid 150 krooni pluss mega aja kulu ja närvid?:prill2: :prill6: :prill1:

Ot, aru ma ei saa... Te lasite ennast reklaami (commercial!) tarvis filmida ja maksite ise 150 krooni peale? Hmmm... :kratsti:

Tembu
21.05.02, 19:09
Ei-ei..ASjalood on nii,et osalesime reklaamis mille eest sai JH kena papi mida on kavas koos alkoholi jms näol realiseerida.Iga mats kes osales võtetel oleks teeninud nii umbes 150 krooni...Need kes tahavad kah peost osavõtta võiks ju selle eest maksta kah,et meie seal higistasime ja rambivalguses tõmblesime!!

Aga kus toimub?Millal?Mis moel?Milline on programm?JNE...

Alo
21.05.02, 20:26
Ei-ei..ASjalood on nii,et osalesime reklaamis mille eest sai JH kena papi mida on kavas koos alkoholi jms näol realiseerida.Iga mats kes osales võtetel oleks teeninud nii umbes 150 krooni...

Haa.. See on juba tiba loogilisem.. :)

Alo

kojamees
22.05.02, 05:23
Kardan et eelnevalt väljakuulutatud tärmin 25.05.2002 jääb võibolla ära ja toimub hoopis 01.06.2002.Andke andeks aga kahjuks tõesti vist ei jõua orgunnida.Igal juhul varuge kannatust ja aega ja luban kõigile et see plekk ei kao kuhugile mujale kui teie kõikide osalejate kõrist alla.:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

Tembu
22.05.02, 12:17
Pannes käsi südamele, pean tunnistama, et 1.06.2002 sobib mulle isiklikult palju paremini. Seekord ju Eurovisioon, mida peaks TVst jälgima....Mitte et ma oleks fanaatik, vaid lihtsalt on see heaks tavaks saanud, vähemalt minu puhul.

Raix
22.05.02, 12:46

Pannes käsi südamele, pean tunnistama, et 1.06.2002 sobib mulle isiklikult palju paremini.

sama siin! nii, et minu vaatevinklist pole yhti hullu, kui asi edasilykkub! ;)

Poborsky
22.05.02, 16:29
Elu on selline, aga Eurovisioni ajal jooks parema meelega kui vuti-MMi ajal. Minul, Otil, Indrekul ja mõnel veel on kahjuks 1.06 kinni. Igal juhul, head läbu!

gaskoff
22.05.02, 17:33
Originally posted by kojamees

Minu jaoks isiklikult ja arvatavasti nii mõnegi teise jaoks on 200 suht suur summa, eriti peale laastavat Poolas käiku. Aga milles see pidu üldse seisneb? Kas ainult suuremas koguses kurjuse (alkoholi) hävitamises või on ka mingeid atraktsioone?

Tembu
22.05.02, 18:14
Ei noo räigelt tahaks läbutseda!!!!Ja eks seal kuulatakse Psychoterrorit kah....rahva rõõmuks

vandersell
22.05.02, 21:32
esimene mitte ei sobi :( aga peale 5-t sobib iga kell- lõbu ja läbu, siis kool läbi ja lõplikult :õnnelik:
aga noh, ega ma mingi ütleja ole, mind polnud ju reklaamiski ;)

Tembu
28.05.02, 12:37
Niisiis on lõpuks Albert Le Coq koostöös reklaamiagentuuriga valmis saanud meite osalusel valminud kunsttüki, mida oli rõõm eile õhta TV3 vahendusel nautida. Kuigi nägin sellest vaid viimased 5 sekundit, jõudis minuni äratundmisrõõm, kuna televiisurikastis oli Igor-poiss isiklikult.
Elagu meite tv staarid ja palun,ärge meid,lihtinimesi unustage:D

kyps
28.05.02, 12:50
Eile õhtul oli siis võimalus läbi teie raske töö ja higipisarate valminud reklaamiklippi teleri vahenduse jälgida.

Tublid poisid!:)

Rainman
28.05.02, 18:24
Millas seda reklaami veel näidatakse? Kas ainult enne mingit temaatilist saadet või ongi see nüüd regulaarne reklaam TV3 peal?

dieter
28.05.02, 18:43
Kuna Tartu Õlletehas toob selle õlle ametlikult turule neljapäeval, siis ilmselt hakatakse seda reklaami üsna tihti näitama, nii et aga teleka ette. Raudselt näitab seda jalgpalli MM-i ajal, ma pakun.

Tembu
28.05.02, 18:56
Inside informatsion´i põhjal villis a le coq Jalgpalli õlle asemel pudelitesse eksikombel hoopis Pärnu Tiiger´i humalavee...Seega ei tasu midagi head sealt oodata

Don´t take it seriously!!!:D :õnnelik: :D :P

kojamees
29.05.02, 05:59
Juba näitavad
Juba näitavad,kuigi ise pole veel näinud.:oih: :oih: :deemon: :oih:

Maarek
29.05.02, 14:41
Nägin siis ise ka eile ära. Alguses ei jaganud üldse matsu lahti, kuna tundus, et plaanivad tõesti vist mingit striptiisietendust näidata, aga mõni hetk hiljem hakkas koitma, millega tegu. :lahe: :lahe:

greenday
30.05.02, 02:19
Kes see jalgpallur seal on? Ega ometi Kink?

Tembu
30.05.02, 12:45
Jalgpallur oli Vahur Vahtramäe (vähemalt nii meile väideti)...See tõmmu noormees oli Igor-poiss, kes algul ei saanud eriti hästi aru, mida ta tegema peab. Aga lõpuks kukkas asi peris hästi välja.

Tembu
14.06.02, 12:37
Hmm, kas ma olen asja maha maganud või jäi see üldse toimumata? Pidi ju kõva pidu tulema reklaami rahade eest,aga midagist pole enam kuulda olnud?Milles on probleemi?

Kuhu siis summad kulutatud on?

Tembu
10.07.02, 12:35
Pole ikke oma järelpärimisele vastust saanud....Ootan endiselt

kojamees
15.07.02, 17:22
Praegu tundub ,et suurem jooma leiab aset augusti alguses Pärnus kus me üritame ühendada nii \"JH\" suvepäevad,futiturniiri ja loomulikult selle jooma.Nii ta praegu tõesti paistab.:õlu: :õlu:

Tembu
15.07.02, 18:14
Igatahes rõõmustavad uudised viimaks...:)
Mehed! Pärnu pole enam kaugel!:D

kojamees
15.07.02, 18:39
Ära nüüd kohe Pärnu poole hakka kimama,sellel kolmapäeval vajame iga kõri et kreeklaste-türklaste sohilastest ülekarjuda.:ham9: :ham7:

Tembu
20.08.02, 05:46
Ei noo,mehed.Ma ootan ikka Pärnus ja ei saa mitte aru,miks üritus aset ei leia. ootaks nagu infi kuhu ja kas on me reklaamirahad paigutatud..Tõesti,ei saa mitte aru. Sorry,kui liialt pärin,kuid asi peaks nagu avalik olema.Või kuidas?!

Repserto LuaLua
27.08.02, 03:25
ka mina esitan sama küsimuse, et threadi ülesse tõsta...Ise ma reklaamis ei osalenud ning seetõttu pole just õige mees küsima, kuid natukene huvitaks küll, kuhu ja kuidas reklaamiraha paigutatud on?..Eiei..pole mina mingi läbu tagaajaja, palju rõõmsam oleks minu kõrvadele kuulda kui see raha paigutati uue lipu, sallide tootmise vms. alla...taaskord mainiks,et pole ma kõige õigem mees küsima, kuid vähemalt võiksite tembule vastata :D :D :D

jansa
27.08.02, 15:39
...
üks osa läks suure Eesti lipu väljaostmiseks
üks osa MReimi ja MKkristali 100+ aulippude valmistamiseks
üks osa on läinud JH kontori kulude katmiseks (rent/inventar jne)

... on teil veel küsimusi või ehk tahate teada täpseid summasi...???
... või ehk arvasite et JH sai äkki rikkaks ja juhatus ja aktiivsemad liikmed jõid suve
jooksul raha maha...???

vandersell
27.08.02, 15:47
Originally posted by jansa

... on teil veel küsimusi või ehk tahate teada täpseid summasi...???
... või ehk arvasite et JH sai äkki rikkaks ja juhatus ja aktiivsemad liikmed jõid suve
jooksul raha maha...???

ma ei usu, et inimesed nii arvavad. Aga Jh peaks ju meil olema avalik üritus ja selle liikmetel on õigus teada, mis toimub. Ei tasu kohe ärrituda, eks ju ;)

Tembu
27.08.02, 16:02
Tundub,et pean nüüd põhjendama,miks ma küsisin....
Ma ei mõelnudki et rahad oleks kuskile niisama kadunud.Tundub et plaanid muutusid(üleöö?!) ja sellest ei informeeritud. Kui raha läks asjaette siis pole sellest ju kellegil kahju! Aga jah, infi võiks rohkem olla (nn suvepäevad,jne)...

yheksa
21.10.02, 17:52
Originally posted by jansa

... üks osa on läinud JH kontori kulude katmiseks (rent/inventar jne)

Ma olen absoluutselt mitteliige aga mind lihtsalt huvitab.
Kus on JH kontor?
Milleks JH kontor (selle eesmärk on)?
Kas nö lihtliikmed Kapa-Kohilast teavad kus see asub? Kas nad on seal käinud?
Kas Tallinna külastav välismaa jalgpallifanatt saab teavet, kus asub Eesti jalkafännide kontor/keskus?

Näiteks minusugune mitteliige avastab, et ta tahab ka ühineda JH\'ga.... parakuparaku puudub tal vöimalus leida infot internetis. Et just sellisel juhul täidaks ehk kontor oma otstarvet. Kus asub see imepärane kontor?

Täitsa heatahtlikult ja uudistavalt :-)

Tembu
21.10.02, 19:21
Kuule 9, vaata: foorum->mtü jalgpallihaigla->vabatahtlikud annetused JH kontorile.
Sealt leiad nii aadressi kui ka muud harivat!

yheksa
21.10.02, 19:28
Kuule tembuu, ma nüüd vaatasin! Ja ma nüüd tean, et JH kontor on Tallinnas Tatari 23/25 ja neile saab helistada ning huvitavat infot saata numbril tel/faks 6466120...

Aga seda ma ikka ei saanud teada, mis selle otstarve on? ...ja seda ka, et minumeelest pole nimetatud kohale reklaami küll tehtud.

...huvitav, kas ülalnimetatud asutust külastavalt pidevalt jalkafännidemassid

Aga ma vöin vait ka olla :myts7: ...vöi siis mitte

rauno
21.10.02, 19:50
yheksa ma arvan et varsti saab netist ammendavalt vastuseid su küsimusele sest nagu kuulda on on varsti JH kodulehekülg avamisel,natuke aeg veel kannatust:P
kõike siin ilmas korraga kahjuks(või õnneks) ei saa

Tembu
22.10.02, 12:22
Jummal sind küll,9! Vastan,et miks mitte? Näed isegi,et tali ukse ees juba ja käeksed-jalaksed pidevalt külmetavad. Seal saadki sooja!! Endal pole küll vastavat asutust külastada kuna ei usu et sealt oam hingehädas abi saaksin...:)