320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reklaam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reklaam

    [glow tcolor=sinine, fcolor=punane, size=7, strength=5]14.05.2002 "Dekoltee" kell 12:00[/glow]
    Kutsume kõiki liikmeid ja nende sõpru teisipäeval kell 12:00 "Dekoltee"sse.Toimub reklaami salvestamine."Jalgpallihaigla"lt paluti organiseerida massivõtete läbiviimiseks 100 inimest.Kõik kodanikud peaks olema riietatud ARGIPÄEVA riietusse,ei mingit Jalgpalli sümboolikat.Võte peaks kestma kella 19:00 ini,kuigi pool rawwast pääseb varem.RAHA=TASU.Selleks on raha mille eest me ostame metsiku koguse alkohooli ja lahendame ühiselt 25.05.2002 ära.Suur alkohooli hävitamine toimub ühes mõisas kus on veel lisaks saun ja bassein.Kui miskit veel huvitab ,küsige.
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    Hädasti on rahvast vaja.

    [glow tcolor=lilla, fcolor=hõbe, size=4, strength=4]OOTAME TEID KÕIKI[/glow]
    Natuke reklaami sisust.Mehed und naised lähevad striptiisibaari aga lavale tuleb hoopis jalgpallur kes šonglöörib palliga.Sellest ka see tavaline riietus,et ei tuleks jalgpalli temaatika eelnevalt inimeste pealt välja.No näojärgi võiks osavõtjad olla kõik need kel vanus lubab juba stripibaari külastada.Vaja on 85 meestsoost kodaniku ja 15 naissoost.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Oskab siis keegi öelda, milleks oli vajalik see pildistamine Laksu Hallis?

      Kommentaar


        #4
        Eks siis lohistame ennast kohale sest muidu teeme oma
        õllefirmale ****ta.
        Aga pilte tehti selleks ,et mingid kindlad näod saaks reklaami valitud ,sain vist nii asajast aru.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Minu meelest on asi sitalt organiseeritud, ilma naljata. Kust kurat võetakse 100 inimest keset töönädalat päise päeva ajal mitmeks tunniks? Eriti mitte. Kes on tööl, kes on koolis. Kool veel, tuled varem ära. Aga tööga on nii, et kuigi paljud ei saa poole päeva pealt minema jalutada. Viimast inimeste hulgas olen ka mina. Asja oleks võinud ikka puhkepäeavale planeerida.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Originally posted by Kosk
            Minu meelest on asi sitalt organiseeritud, ilma naljata. Kust kurat võetakse 100 inimest keset töönädalat päise päeva ajal mitmeks tunniks?
            Täpselt minu mõte - pildistamise ajal ei olnud sellisest asjast juttu. Mul on lõputöö kirjutamine pooleli ja oleks ma teadnud, et ma tervest teisipäevasest päevast ilma jään, oleks pildi peale ronimist tõsiselt kaalunud.
            Selliseid asju võiks korraldada ikka nõnda, et kõigil täpselt teada, mis toimub ja miks toimub.
            Saan aru küll, et inimesi on vaja, aga ega paljud ennast keset tööpäeva ikka kohale vea küll. Isegi läbi ussim*nni mitte, nagu Sen mul käskis tulla.

            Siiski katsun kohal olla.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by oku

              Mul on lõputöö kirjutamine pooleli ja oleks ma teadnud, et ma tervest teisipäevasest päevast ilma jään, oleks pildi peale ronimist tõsiselt kaalunud.

              Siiski katsun kohal olla.
              Mul täpselt sama asi. Kuigi panin oma nime kirja, siis loodan, et minu peale väga ei solvuta kui ma ei jõua
              kohale

              Aga kas keegi oskab täpsemalt öelda, kaua asi aega võtab?
              Supplies!

              Kommentaar


                #8
                Mul on kuri tunne,et pean homme tervisepäeva võtma,sest arvan et 100t matsi me kuidagi kokku ei saa.Eriti veel sellises vanuses kodanikke,kel oleks õigus stripibaari külastada..
                Seega,et mitte häbisse jääda,peaks iga inime kel vähegi võimalust end kohale vedama...

                Kommentaar


                  #9
                  Kõik, kes saavad, tulgu kohale. Kes ei saa, saatku sõber. Ja sõber võtku sõber kaasa. Ja see omakorda naine.
                  poborsky@jalgpallihaigla.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Nüüd on küll pahasti, sest selgus et ma ei saagi tulla. Kui mul õnnestub lapsehoidja 1,5 tunni jooksul leida siis olen kohal. Naine lihtsalt otsustas kodunt jalga lasta
                    Aga selle eest saadan 2 venda sinna kes ei teadnud reklaamist veel mittekui midagi.
                    Ütle veel, et läbi ussi*unni

                    Kommentaar


                      #11
                      Sõbrad aitasid välja

                      Originally posted by Sen


                      Nüüd on küll pahasti, sest selgus et ma ei saagi tulla. Kui mul õnnestub lapsehoidja 1,5 tunni jooksul leida siis olen kohal. Naine lihtsalt otsustas kodunt jalga lasta
                      Aga selle eest saadan 2 venda sinna kes ei teadnud reklaamist veel mittekui midagi.
                      Ütle veel, et läbi ussi*unni
                      Nagu kuulda oli, möödus üritus hästi. Ja olevat täie hooga käinud?
                      Ise ei jõudnud kahjuks paari tüübi tõttu samuti kohale, kuid mindki aitasid sõbrad välja.
                      Edaspidi saadan kõik plaanide rikkujad teatud kohta ning olen JH üritustel kohal!

                      Kommentaar


                        #12
                        Iseenesest oli tore üritus...kui mõned intsidendid välja arvata.
                        Kas mulle tundus, või oligi see nii, et seal polnud peale kinomeeste ühtegi kainet inimest?!

                        Kommentaar


                          #13
                          Originally posted by tremboni


                          Iseenesest oli tore üritus...kui mõned intsidendid välja arvata.
                          Kas mulle tundus, või oligi see nii, et seal polnud peale kinomeeste ühtegi kainet inimest?!
                          kust sa seda võtad et kinomehed kained olid?

                          Mina küll ei usu.
                          Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                          Kommentaar


                            #14
                            ..igatahes mul on tekkinud kahtlus,et see nn mutt mikrofoniga on ka enne kõvasti karjumise tööd teinud.Tal tuli see peaaegu sama hästi välja nagu meil, kes nii aega veetsid

                            Kommentaar


                              #15
                              Originally posted by tremboni


                              Iseenesest oli tore üritus...kui mõned intsidendid välja arvata.
                              Kas mulle tundus, või oligi see nii, et seal polnud peale kinomeeste ühtegi kainet inimest?!
                              Jah, väga tore üritus! Sai tasuta õlut juua ja raha anti kah veel!
                              Aga see intsident oli kole küll. Mõelda vaid kui meist keegi sihukest asja teeb Aga eks need poisikesed olid ikka hirmul küll, eriti kui PAPA ühte troppi kõrvadest üles tõstis

                              Kommentaar

                              Working...
                              X