320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tasuline vihjeteenus 185tips

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tasuline vihjeteenus 185tips

    Tere spordipanustajad!

    Mina ja karl54 hakkame alates tänasest pakkuma tasulist teenust, milleks on vihjed NBA kohta.
    Karli senised vihjed siin Soccerneti foorumis "Triobet" teema all on olnud väga edukad. Praeguseks oleks Teie kasum ligi 1000€, kui oleksite igale tema antud vihjele panustanud 100€ ja seda vähem kui kuu ajaga.

    Esialgu ühe kuu hind kõigest 5€!
    Esimesele liitujale kuu aega tasuta vihjeid!

    Tutvuge lähemalt: http://185tips.weebly.com

    #2
    Mis teile nüüd pähe lõi? Premier Liiga mehed panevad sellise businessi püsti v? Aga kui igale vihjele oleks panustatud 1000 euri, siis oleks kasum ju 9995 euri vms? See reklaam müüb paremini!

    Ei, aga nüüd tõsiselt.

    1. Teie hittimise protsent on kohutavalt madal. Nii nigela protsendiga leiab netiavarustes tasuta infot päris suurtes kogustes. Ei pea isegi kuskilt kaugelt ja sügavalt otsima.

    2. Teie algatus kui selline on muidu väga tore, aga arvestage sellega et eestlane kui selline on üks väga kade ja ihne rahvas , kes tahab kõike hästi palju ja tasuta saada. Senikaua kuni sa oma infot tasuta pakud, oled sa lahe ja äge mees. Kui aga hakkad selle eest kasvõi 50 senti küsima, saavad kõik sinu peale väga kurjaks ja pahaseks ja võivad sind m*nniks kutsuma hakata. loe: "milline jultumus raske töö eest raha küsida"

    Ühesõnaga mõte iseenesest on hea, aga tehke ikka ennem veel endale positiivset reklaami (tõstke oma hittimise protsenti vähemalt 75-80 kanti) ja peale seda otsige oma klientuuri ikka kuskilt jõukamast ja mõistusega inimestega kohtadest, mitte aga soccernetist, kus enamus kasutajaid elab veel ema/isa rahakotil või on lihstalt nii kurvad , kurjad , kadedad ja õnnetud hinged.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Lihtsalt huvipärast küsin, mis on teie nägemus algkapitali suurusest, et üldse võiks nende vihjete pealt panustamist alustada?

      Kommentaar


        #4
        Ma küsin ka lihtsalt huvi pärast. Olen ka neid karli nõuandeid lugenud, aga ise ei panusta. Kõik teised oleks 1000€ kasumis, aga kas karl54 ise ka oma teadmiste pealt midagi teenida on suutnud?

        Kommentaar


          #5
          Eestlaste kadedus lööb välja. TUBLID poisid, aga miks mina ei liitu....? Liiga väike teenusetasu = suur võimalus, et teie tipid on ehku peale. Mida suurem teenusetasu või tipi eest välja käidud raha seda suurem tõenäosus, et tegemist suure eeltööga ja grupiga kes tipe välja töötavad. Ei loe kas oled eestlane või mingi muu tsurka. Kui annad mulle õige tipi, siis vahet pole palju ma sinna investeerin!

          Kommentaar


            #6
            Ja teie tipid tulenevad millest? Sellest,et olete hooaja jooksul jälginud mängude statistikat ja tulemusi?
            Seda suudan mina ka ju!

            -e-: Minu jaoks pool panustamise võlu ongi see,et saan ise nuputada ja mõelda.
            See kui keegi mulle ütleks, mida panema pean.. not my cup of tea.

            Aga edu Teile siiski!

            Kommentaar


              #7
              Jah, kade mina räägib kui ütlen, et võtke see äriplaan, keerake see õige tihedalt rulli ja pistke... Kaks korda üldse ma huvi pärast olen samuti nendele Karli vihjetele panustanud ja mõlemad korrad on lõppenud teadagi kuidas Põhimõtteliselt vaadates antud vihjete arvu, on hittimise protsent kindlasti madal. Eriti veel kui hakkate igapäevaselt andma kuni 2 vihjet, mistõttu peate iga jumala mäng, eriti kui veel kindlad ka ei ole, ütleme õigeid vihjeid. Ja pealegi, karl54 pole vist ise sugugi veel midagi võitnud, kui alati enda antud võitvad vihjed veel enda poolt lisatud mängudega on perse keeranud. Samuti ei ole selge, miks peaks ma näpsterit usaldama, ei ole sa ju piisavalt palju ja võitvaid vihjeid üles näidanud. Samahästi võin mina selle teenuse püsti panna ja võtta vihjed 1-1ele maha mõnest bettingfoorumist, heal juhul võib-olla paar posti eesti keelde ka tõlkida analüüsi mõttes.

              Aga jättes kõrvale naabrimeheliku vingumise, siis tuult tiibadese ja edu teile, poisid!

              Kommentaar


                #8
                Netis leidub ikka päris kõvasti neid erinevaid bettimisfoorumeid kus on väga põhjalikud analüüsid jms.
                Odavat ära üritate siin püsti panna.

                Kommentaar


                  #9
                  No Karl selgelt NBas matsu jagab päris hästi. Ja nagu olen aru saanud, siis ta polegi kiitnud, et tal vutis eriti hästi läinud oleks. NBA puhul lihtsalt statistika jälgimine suurt ei anna - pead ikka big picturet jagama. Ja selleks peab olema juba ikka asjatundja, kes on aastaid jälginud liigat.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X