PDA

View Full Version : VII Suure-Jaani CUP 2013



heinz7
17.01.13, 11:25
VII. Suure-Jaani CUP 2013
(Saalijalgpall)

Korraldaja: MTÜ Spordiklubi Suure-Jaani United ja Sander Projekt OÜ.
Toetajad: Suure-Jaani Vallavalitsus, Suure-Jaani Gümnaasium.
Läbiviia MTÜ Spordiklubi Suure-Jaani United.
Turniiril vilistavad EJL poolt litsentseeritud kohtunikud.


Võistlused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
(Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).

MEHED- 02.02.2013
2004a.poisid- 03.02.2013
2000a.poisid- 10.02.2013
2001a.poisid- 16.02.2013
2005a.poisid- 17.02.2013
1999a.tüdrukud-03.03.2013
2003a.tüdrukud-03.03.2013

Kõigis noorte vanuseklassides on lubatud osaleda kahel mängijal, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal 1. augustil või hiljem.
Poiste turniiridel on lubatud osaleda tüdrukutel kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal või hiljem.

VÕISTLUSE TINGIMUSED

Väljak 40m x 20m.
Värav 3 X 2
Pall nr.3 2004a.-2005a.
Pall nr.4 2003a.-2001
Pall nr.5 2000a. – Mehed -

Turniirile lubatakse kuni kaksteist võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Mänguaeg sõltub meeskondade arvust(15-20 min.)Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi,
alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel
poolfinaalpaarid(A1-B2,B1-A2),kes selgitavad finalistid.
Kui võistluses (ühes vanuseklassis) osaleb kuni 7 võistkonda,siis mängitakse turniirisüsteemis (kõik kõikidega läbi).
Võistkonnas maksimum 12 mängijat .Väljakul korraga 5+1mängijat ja mehed 4+1.
Mängud toimuvad vastavalt jalgpalli määrustele.Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu.
Kollane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist, punane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist ja jätab järgmise mängu vahele.
Väravavaht paneb palli mängu maast jalaga.Mängust püütud palli võib väravavaht käega ja jalaga üle poole platsi lüüa ja visata küll.
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.
Võistkonna esindaja peab võistluse korraldajale esitama mängijate nimekirja enne oma esimese mängu algust.
Mängijatel peab kaasas olema isikut tõendav dokument.
NB!Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjade eest ise! Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

PAREMUSEJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal,kusjuures võit annab kolm punkti, viik ühe punkti ja kaotus null punkti. Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
a) üldine väravate vahe
b) omavahelise mängu punktid
c) võitude arv
d) penaltid

REGISTREERIMINE

Turniiriks registreerida telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil suurejaaniunited@gmail.com .

NB.Võistkonnad pääsevad turniirile registreerimise järjekorras.

OSAVÕTUMAKS
Osavõtumaks võistkonnal 65.-EUR mis tuleb tasuda Sander Projekt OÜ arvele 10220058770013 SEB Eesti Ühispank (selgituseks kirjutada meeskonna nimi). Kohapeal tasumiseks leppida eelnevalt kokku korraldajaga tel.51 91 32 93 või e-maili aadressil sanderprojekt@gmail.com

AUTASUSTAMINE

Kolme parimat võistkonda autasustatakse karikatega ja medalitega .
Ülejäänud meeskonnad saavad meened.

heinz7
17.01.13, 11:28
hetkel registreerunud

MEHED- 02.02.2013 kohtunik Danel Udu
1.Viljandi JK Tulevik(N)
2.Suure-Jaani United
3.Türi Ganvix
4.SK 10
5.Vändra Vaprus?
6.Imavere Forss?

2004a.poisid- 03.02.2013 Kristjan Kärt
1.Viljandi JK Tulevik I
2.Viljandi JK Tulevik II
3. Raplamaa Jalgpallikool
4. FC Paide
5.Suure-Jaani United I
6.Suure-Jaani United II
7.Jäärvi
8.Tarvastu
9. JK Sparta
10.JK Sparta/Kose

2000a.poisid- 10.02.2013 Kristjan Kärt
1.Viljandi JK Tulevik
2.Pärnu JK
3. FC Elva
4. Nõmme Kalju
5.Põltsamaa JK Sport
6.Suure-Jaani

2001a.poisid- 16.02.2013
1.Viljandi JK Tulevik I
2.Viljandi JK Tulevik II
3.Viktor Metsa Jalgpallikooli (VMJK)
4. Nõmme Kalju Arigato
5.SK 10

2005a.poisid- 17.02.2013 Kristjan Kärt
1.Viljandi JK Tulevik I
2.Viljandi JK Tulevik II
3.LNSK KRESTSATIK
4.Suure-Jaani United
5.Infonet I
6.Infonet II
7.FK Valka
8. FC HELIOS
9.Pärnu Vaprus I
10. Pärnu Vaprus II
11. Pärnu Vaprus III
12. Pärnu Vaprus IV

1999a.tüdrukud-03.03.2013
1.LNSK KRESTSATIK
2.Suure-Jaani United
3. Tallinna Kalev

2003a.tüdrukud-03.03.2013
1.LNSK KRESTSATIK
2.Suure-Jaani United
3. Tallinna Kalev

Urmas Epner
20.02.13, 11:33
Korraldajale suured tänud,väga hea korralduse,korraliku auhinnalaua,tasemel kohtunike ja mõistliku osalustasu eest.Jõudu edaspidiseks!