Siia võib siis julgelt kirjutada oma mõtetest ja tunnetest ja ootustest ja lootustest seoses 19. jaanuaril Lõuna-Afrika Vabariigis algava järjekorras 29. Aafrika Rahvaste Karika finaalturniiriga. Mänge saab otseülekandes jälgida Eurospordi vahendusel.
Alagrupid
A: Lõuna-Aafrika Vabariik, Angola, Maroko, Cabo Verde
B: Ghana, Mali, Niger, Kongo Demokraatlik Vabariik
C: Sambia, Nigeeria, Burkina Faso, Etioopia
D: Elevandiluurannik, Tuneesia, Alžeeria, Togo
Koosseisud
Mängude kalender:
19.01 18:00 LAV – Cabo Verde
19.01 21:00 Angola – Maroko
20.01 17:00 Ghana – Kongo DV
20.01 20:00 Mali – Niger
21.01 17:00 Sambia – Etioopia
21.01 20:00 Nigeeria – Burkina Faso
22.01 17:00 Elevandiluurannik – Togo
22.01 20:00 Tuneesia – Alžeeria
23.01 17:00 LAV – Angola
23.01 20:00 Maroko – Cabo Verde
24.01 17:00 Ghana – Mali
24.01 20:00 Kongo DV – Niger
25.01 17:00 Sambia – Nigeeria
25.01 20:00 Burkina Faso – Etioopia
26.01 17:00 Elevandiluurannik – Tuneesia
26.01 20:00 Alžeeria – Togo
27.01 19:00 LAV – Maroko
27.01 19:00 Angola – Cabo Verde
28.01 19:00 Ghana – Niger
28.01 19:00 Mali – Kongo DV
29.01 19:00 Sambia – Burkina Faso
29.01 19:00 Nigeeria - Etioopia
30.01 19:00 Elevandiluurannik – Alžeeria
30.01 19:00 Tuneesia – Togo
02.02 17:00 VF B1 – A2 (26)
02.02 20:30 VF A1 – B2 (25)
03.02 17:00 VF D1 – C2 (28)
03.02 20:30 VF C1 – D2 (27)
06.02 17:00 PF V25 – V28
06.02 20:30 PF V26 – V 27
09.02 20:00 Pronksimäng
10.02 20:00 Finaal
Turniiri ametlik kodulehekülg
Turniiri ametlik Facebooki lehekülg
Turniiri ametlik Twitteri lehekülg
Turniiri ametlik Youtube’i kanal
Turniiri eelvaated:
Lõuna-Aafrika Vabariik ja Angola
Maroko ja Cabo Verde
Ghana ja Mali
Niger ja Kongo DV
Sambia ja Nigeeria
Burkina Faso ja Etioopia
Elevandiluurannik ja Tuneesia
Alžeeria ja Togo
Alagrupid
A: Lõuna-Aafrika Vabariik, Angola, Maroko, Cabo Verde
B: Ghana, Mali, Niger, Kongo Demokraatlik Vabariik
C: Sambia, Nigeeria, Burkina Faso, Etioopia
D: Elevandiluurannik, Tuneesia, Alžeeria, Togo
Koosseisud
Mängude kalender:
19.01 18:00 LAV – Cabo Verde
19.01 21:00 Angola – Maroko
20.01 17:00 Ghana – Kongo DV
20.01 20:00 Mali – Niger
21.01 17:00 Sambia – Etioopia
21.01 20:00 Nigeeria – Burkina Faso
22.01 17:00 Elevandiluurannik – Togo
22.01 20:00 Tuneesia – Alžeeria
23.01 17:00 LAV – Angola
23.01 20:00 Maroko – Cabo Verde
24.01 17:00 Ghana – Mali
24.01 20:00 Kongo DV – Niger
25.01 17:00 Sambia – Nigeeria
25.01 20:00 Burkina Faso – Etioopia
26.01 17:00 Elevandiluurannik – Tuneesia
26.01 20:00 Alžeeria – Togo
27.01 19:00 LAV – Maroko
27.01 19:00 Angola – Cabo Verde
28.01 19:00 Ghana – Niger
28.01 19:00 Mali – Kongo DV
29.01 19:00 Sambia – Burkina Faso
29.01 19:00 Nigeeria - Etioopia
30.01 19:00 Elevandiluurannik – Alžeeria
30.01 19:00 Tuneesia – Togo
02.02 17:00 VF B1 – A2 (26)
02.02 20:30 VF A1 – B2 (25)
03.02 17:00 VF D1 – C2 (28)
03.02 20:30 VF C1 – D2 (27)
06.02 17:00 PF V25 – V28
06.02 20:30 PF V26 – V 27
09.02 20:00 Pronksimäng
10.02 20:00 Finaal
Turniiri ametlik kodulehekülg
Turniiri ametlik Facebooki lehekülg
Turniiri ametlik Twitteri lehekülg
Turniiri ametlik Youtube’i kanal
Turniiri eelvaated:
Lõuna-Aafrika Vabariik ja Angola
Maroko ja Cabo Verde
Ghana ja Mali
Niger ja Kongo DV
Sambia ja Nigeeria
Burkina Faso ja Etioopia
Elevandiluurannik ja Tuneesia
Alžeeria ja Togo
Kommentaar