320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teeb su lemmikmeeskonna sulle lemmikuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis teeb su lemmikmeeskonna sulle lemmikuks?

    Mina & Arsenali käime kokku eelmisest suurepärasest duublist, ehk siis hooajast 1997/98...Aga teie omade lemmikutega?
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    #2
    Mina ja Liverpool saime kõigepealt tuttavaks pigem üksikute mängijate, kui klubi kaudu. 1998. aasta MM-l kujunes mu lemmikuks Michael Owen, hakkasin ka tema klubi tõsisemalt jälgima...enne seda olin aeg-ajalt Premiershipi mänge niisama vaadanud. Kui '99 Sander Westerveld, üks mu lemmikväravavahte, 'pooliga liitus, siis olid minu eelistused paika pandud Ilus ja aasta aastalt paranev mäng on minust paadunud poolehoidja teinud

    Kommentaar


      #3
      1996.a kevadel hakaksin Soome TVst Inglise liigat j2lgima. ManUtd ei meeldinud, eelk6ige Cantona t6ttu ja et ManUtd ei v6idaks, hakkasin p8ialt Newcastle'le, kes loomulikult eduseisu maha m2ngis. EM-l hakkas meeldima Alan Shearer ning kui nyyd 1+1 liitmistehe sooritada, siis on vastus olemas.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Juvele hakkasin pöialt hoidama juba eelmise aasta alguses. Meeldis Del Piero ja Zidane. Sai omale Juve(fake särk) muretsetud). Juve toetan alati.
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #5
          Originally posted by Väravavaht
          Juvele hakkasin pöialt hoidama juba eelmise aasta alguses.
          Rõhutagem siinkohal sõna juba
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Mina ja Liverpool...sellest võiks romaani kirjutada. Aga asi sai minu jaoks alguse ühel laupäevapärastlõunal VÄGA kaua aega tagasi - aastat ei julge pakkudagi, 1979, 1980? Igatahes külitas minu isa tol ammusel päeval vana hea mustvalge teleri ees ja sealt tuli jalgpalli. Minu mälestuste kohaselt näidati tol päeval Liverpooli mängu.
            Aga tõeline Liverpooli fänn sai minust aastatel 1982-84: Kenny Dalglishi ja Bruce Grobbelaari hiilgeaegadel.
            Nii et vana asi - nagu näete.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Juventust fännan alates 1996, kui nad meistrite liigas Ajaxile ära tegid. Mäletan, et olin tollal suures vaimustuses sellest võidust. Loodetavasti tuleb see hetk peagi uuesti, et seda veel kogeda. Del Piero on ka üks mu lemmikmängija. Koondiste hulgast elan täiega kaasa Itaaliale, alates 1994 a , kui mu suureks pettumuseks nad pidid MMil Brasiiliale alla vanduma.
              jkes

              Kommentaar


                #8
                viimasel ajal nii paar aastat tagasi sai "tänu" ühele ärikolleegale kaasa hakatud elama HAKAle, nii tasapisi, tänavu see vaid võimendus, jälle "tänu" samale kolleegale. lisaks ka väike klubi, suurte HJK, MyPa, Tampere Utd-i varjus. Valkeakoski ei ole kaugel ka , lisaks tonnane fännisärk, nii ta läheb.
                Eestist üldse ei räägigi, see siililegi selge. Muudest vaieldamatult Inglismaa, suuresti tänu Linekerile.

                selline see elu on

                Kommentaar


                  #9
                  oma armastuse leidin premiership manageri kaudu. lihtsalt sheff nimi see aston villa. see oli umbes 97 lõpop või 98 algus. algul lihtsalt jälgisin tulemusi. aga mida edasi seda hardcoreimaks on asi läinud

                  VILLA TIL I DIE!!!!!!!!!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    olen fänninud alates 1994 aasta mm-ist kui itaalia jõudis brasiiliaga finaali
                    Praegu on lemmik tiim [glow tcolor=roheline, fcolor=kollane, size=3, strength=3]PORTUGAL[/glow]
                    klubi on[glow tcolor=sinine, fcolor=roheline, size=3, strength=3]R Madrid[/glow]
                    Fc Uuemõisa

                    Kommentaar


                      #11
                      90. aasta MM-i Lineker & Gazza, siis tuli Teddy, Soome TV 2 ja rest is history. Nii et 10 aastat peaks juba täis olema. Klubi liige olen küll alles 98.aastast.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #12
                        Minule meeldib Eesti koondis sest seal on lahedad eesti poisid! Mingi klubi eriline fänn ei ole, peale kohaliku Fauna ja Tammeka ja veel Flora. Ning pooldan ka igast muid klubisid, kus lahedad mehed mängivad, nagu Real ja ManU... Pealegi ma tean jalgpallimängust kõvasti rohkem kui jalgpallimängijatest ja -klubidest. Aga koondise ja üldse jalkafänniks hakkasin umbes 96, kui vaatasin kuressaares oma esimest koondisemängu ning ka esmakordselt jälgisin telkust EMi.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Greenday ma oleks arvanud, et Sina kui peatselt 21-aastaseks saav indiviid oleksid jagpallipisikuga juba varem nakatunud.

                          Mina näiteks mäletan Schillaci väravat Iirimaa vastu MM 90 ning teravaid emotsioone EM 92, rääkimata siis juba järgnevatest tiitlivõistlustest.

                          Kahju.
                          Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                          Kommentaar


                            #14
                            Borat, arvestades seda, et sinu sünnipäevaks on märgitud 29.05.2002, on su jalgpallialane mälu lihtsalt fenomenaalne :P
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina kui suhteliselt uue jalgpallifanatina (nimelt hakkasin üldse spordi ja ühtlasi jalka vastu huvi tundma alles 1999. aastal) näiteks vaatasin vaid muiates ühe silmaga telerisse kui 1998. aastal koju jõudes MMi avamängu telerist eest leidsin, õigemini pildi kuidas värav oli ümber kukkunud.

                              Igatahes, tänu TV1le, siis tutvusin ka juba mingil määral Inglismaa liigaga, kus hoidsin küll pöialt siiralt Derbyle. Peale ülekannete lõppu jätkasin nö. üldfanaatikuna ja mingeid erilisi eelistusi ei olnud, va. Patrick Kluivert, kes kujunes mu kõikumatuks lemmikuks 1998/1999. aasta Meistrite Liigas.
                              Alles eelmise hooaja keskpaigas (2000-2001 a. vahetusel) hakkas mulel silma Liverpooli jalgpalliklubi tänu YLE TVle, kes kandis üle Inglise Karika otsustavamaid mänge. Liverpool võlus mind oma noorte talentide (Gerrard, Owen - kellest muidugi ka varem olin kuulnud, Carragher) ja Anfieldiga. Tundus igati kõige kokkuhoidvam ja mõnusam klubi. Ja kui 2001. aasta kevadel õnnestus veel nii mitmeidki Liverpooli mänge telerist jälgida oli minus otsus langenud.
                              Siitpeale hoain Hollandi ja Sloveenia koondiste kõrval tugevasti pöialt ka Inglismaale.
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X