PDA

View Full Version : Ebasümpaatseim mängija?

moochie
15.05.02, 16:12
Ei leidnud teist sellist teemat, seetõttu algatasin ise...Kes siis on teile kõige-kõige ebasümpaatseim mängija? Ise nimetaksin endale selleks sellise vennikese nagu Luis Figo, ent siiski kuna ta oskused on niivõrd tasemel, seda ei tee. Aga tema näitlemisoskused käivad küll tõsiselt pinda, kuid eks see käib tänapäeva jalgpalli juurde...Nimetan enda kõige ebasümpaatseimaks mängijaks Emmanuel Petit'. Ei meeldinud ta mulle kui ta Arsenalis oli, rääkimata praegusest ajast, kui tüüp veel Chelsea's kah on...:keel6: No offence, Chelsea pooldajad...:myts9:

Ahjaa, võiksite ju ka nimetada mängija, kes pallib sinu lemmikklubis, aga keda sa mingil juhu seal näha ei taha, kes rüvetab su meeskonda sinu arvamuse kohaselt...?:kaval:

Undi
15.05.02, 16:19
oojaa. LUIS FIGO all the way! valus pärdik ikka, õige koht oleks kusagil külateatris. Kusagil kaugel-kaugel tulevad siis ülejäänud sellised kahtlased tüübid, keda just vihka, aga kes võiksid lihtsalt olemata olla :P Esimene taoline nimi, mis meelde tuli, on Nwankwo Kanu (loodetavasti eesnimi tuli ikka õigesti :D). Kummaline, et teda Arses hoitakse...

ai, peaaegu oleks meelest läinud suurepärased Inzaghi-vennaksed :D eriti too vanem...Pipi, või mis ta nüüd oligi :P

vandersell
15.05.02, 16:29
Carsten Jancker - lihtsalt niisama

Tembu
15.05.02, 16:36
Kas peaksin nimetama pärast ManU-Arsenali mängu Ruudi nime? :viha:

Taidur
15.05.02, 16:49
No Barthez ei meeldi mulle mitte üks raas. Ja kui Maradona veel mängis, siis oli ta konkurentsitult vihatuim.

Jaan
16.05.02, 04:03
Ronaldo. Tal on r6vedad hambad. Argentiinlased ei meeldi. Mitte ykski. Las panevad Falklandi s6jas langenute kalmistule lilli ja m6tlevad elu yle j2rele.

Tembu
16.05.02, 11:24
Üldiselt ei vihka ma kedagi...aga nn näitlejad pole nüüd küll miskid ristiinimesed:õnnelik:

armin
16.05.02, 11:30
Luis Figo ja Ruud van Nistelrooy. Võivad head mängijad olla aga kui pildis näen ajab iiveldama.

Väravavaht
16.05.02, 17:43
Juvest Davids, aga niisama on Nourredine Naybet

Siim
16.05.02, 19:30
Eriti ei meeldi Michel Salgado, Aldo Duscher ja Diego Simeone. Liverpoolist käib enim pinda Nicolas Anelka sealviibimine.

coco
16.05.02, 20:26
Nojaaa, esimese koha haarab kohe hr Figo, mind ajab nii närvi kui ma teda igagi väiksema kehalise kontakti tõttu maha hüppamas ja 3 kukkerpalli tegemas näen, väga mõttetu mees, muidugi lüüa ta oskab aga oma suure nina ja lakitud juuste ning hollywoodi trikkidega on ta kahtlemata kõige jobum jalgpallur minu silmis:viha:
Arsenalist Kanu, Parlour ja Grimandi....Gimandi küll lõpetab oma Arsenali karjääri ja loodetavasti Tigana meelitab Kanu Arsenalist ära ja Wenger loodetavasti keelab ära Parlouril igasse olukorda 2 jalga ees sisse lendamise ja värava eest pallile peale astumise:)
Iseenesest Parlour vahel kõmmutab ikka päris kenasti, kaugelt saab paremini kui lähedalt

eston maravilha
16.05.02, 20:49
bno ütleme et on aint üks zinedine zidane. no türa on ikka värdjas. noja siis veel juba undi poolt mainit inzaghi vennakese eriti filippo. sisi näituseks veel barthez. siis veel sitakott robbie savage

gnat
18.05.02, 22:23
ruud ei istu kohe üldse ei tea mix ise veel toetan hollandit:)

borat
19.05.02, 03:32
Noh, siit tuleb neid riburadamisi:

Kaalma
Allas
M. Rooba
Saviauk
Novikov
Haavistu
Anniste
Kosemets

ja kõik muud mõttetud noormängijad, kes pidevalt koondisesse saavad, sest nad mängivad Flora-süsteemis (kasvõi Valgas - no jumal tule appi!):viha:

Jeeg
20.05.02, 03:20
Peaagu et kogu Jugoslaavia koondis. Samuti ei rõõmusta mind eriti Ramelow, Davids (kuigi mulle hollandi koondis üldjoontes meeldib), Chilavert, MELCHIOT!

Robyn
20.05.02, 12:19
Kui kedagi peaks nimetama, siis oleks see kindlasti keegi prantslastest. Raske otsus - neid on ju nii palju :D Ma arvan, et see on Barthez, loodame, et ta kaob varsti Manchesterist.
Zidane on ka suht ebasümpaatne.

Maarek
20.05.02, 14:50
Eks ikka siin juba eelnevalt mainitud nimed:

Edgar Davids
Zinedine Zidane
Barthez

ja kui järgi hakata mõtlema, siis vist suurem enamus nii Prantsuse kui Hollandi koondisest.

Maarek
20.05.02, 15:09
Originally posted by Jaan
Ronaldo. Tal on r6vedad hambad.

See Ronaldo või:D :D :D :D

Andy
21.05.02, 02:53
Hämmastav ja samas rõõmustav, et nii vähe sakslasi mainitakse. Tavaliselt, kui seltskonnas jutt jalka peale läheb, olen mina ainus sakslaste fänn, ning siis tuleb küll ikka pärleid a la "Kahn on ahv" jms.

Endal otseselt ebasümpaatseid mängijaid ei ole. Kahtlustan, et osadel vendadel kujuneb kellegi vastu ebasümpaatsus välja lihtsalt selle järgi, kui keegi juhtub mängima vihatavas klubis&koondises või on lihtsalt talle looduse poolt kole silmnägu antud. A savi sellega.

greenday
21.05.02, 16:13
Originally posted by borat

Noh, siit tuleb neid riburadamisi:

Kaalma
Allas
M. Rooba
Saviauk
Novikov
Haavistu
Anniste
Kosemets

ja kõik muud mõttetud noormängijad, kes pidevalt koondisesse saavad, sest nad mängivad Flora-süsteemis (kasvõi Valgas - no jumal tule appi!):viha: Minu kõige ebasümpaatsem mängija on Borat. :viha: Tõesti vastik mees. Mingi lapsepõlve trauma vast.

greenday
21.05.02, 16:14

Ronaldo. Tal on r6vedad hambad. Argentiinlased ei meeldi. Mitte ykski. Las panevad Falklandi s6jas langenute kalmistule lilli ja m6tlevad elu yle j2rele.Hmm Ronaldo ja argentiinlased? Saviolal on ka irvhambad. Äkki sul on mingi hambakompleks?:D Lase välja uurida!

greenday
21.05.02, 16:15
Originally posted by eston#21

bno ütleme et on aint üks zinedine zidane. no türa on ikka värdjas. noja siis veel juba undi poolt mainit inzaghi vennakese eriti filippo. sisi näituseks veel barthez. siis veel sitakott robbie savagePäris vähe tüüpiline suhtumine. Ma vihkan Zidane'i. Põhjendus - ta on värdjas. Ole hea mine nurga taha arenema.:viha:

greenday
21.05.02, 16:17
Tegelt mulle meeldib kõige vähem Chilavert. Sest teisele inimesele kaamera ees näkku sülitamine ei soojenda just südant. Ja pealegi see haige möla, mida ta intervjuudes ajab...

Artur
21.05.02, 16:45
Üldiselt on nii, et ebasümpaatsust ei saa põhjendada, no kui vend on ikka ebasümpaatne, siis ta on ebasümpaaatne, ei ole mingisugust kindlat reeglit, mis paneb sind mõnda jalgpallurit vihkama :) Olgu siis selleks tema soeng, nägu, koduklubi või rahvus - igaühe oma asi, keda ja miks ta vihkab või ebasümpaatseks peab. See tuleb südamest.

vello99
21.05.02, 18:03
Originally posted by Artur

Olgu siis selleks tema soeng, nägu, koduklubi või rahvus - igaühe oma asi, keda ja miks ta vihkab või ebasümpaatseks peab.

... ning seksuaalne orientatsioon.

Seega "award goes to FREDDIE LJUNGBERG".

Samas ega pires ega thenry ka erilised piknikud ei ole;)

Edson
21.05.02, 18:28
Mul tuleb siiani külm higi otsaette kui Völleri ja Klinsmanni ebasümpaatsetele, ptui.. piip piip, lõustadele tagasi mõtlen. Vuih.
Praegustest jalgpalluritest ei meeldi "naised", teate need kes pöörlevad 12-99 tiiru kui neid keegi riivab.
Ja zeleega kammitud juuksed on out.

Andy
22.05.02, 01:10
Hoisasssaa Edson, kui Völlerit saab veel "süüdistada" suhtkoht jubeda soengu ning vuntside pärast (mis teha, 80ndate&90ndate alguse värk), siis Klinsmann on ju täitsa kompu, lemmikmängija ka mul muuseas :)
Vaevalt, et sa Edson oleksid ise nii umbes 10-15 aastat tagasi teistsugusem (vähemalt juukselõike suhtes) välja näinud kui härrased Rudi ja Jürgen, mood teeb siiski mingil määral oma töö.
Isiklikult eelistan karvasust kiilakusele ning propageerin ka ise seda oma linalakkjuustega :)

Edson
22.05.02, 13:01
Originally posted by Andy

Hoisasssaa Edson, kui Völlerit saab veel "süüdistada" suhtkoht jubeda soengu ning vuntside pärast (mis teha, 80ndate&90ndate alguse värk), siis Klinsmann on ju täitsa kompu, lemmikmängija ka mul muuseas :)
Vaevalt, et sa Edson oleksid ise nii umbes 10-15 aastat tagasi teistsugusem (vähemalt juukselõike suhtes) välja näinud kui härrased Rudi ja Jürgen, mood teeb siiski mingil määral oma töö.
Isiklikult eelistan karvasust kiilakusele ning propageerin ka ise seda oma linalakkjuustega :)

Tubli Andy, kaitsed oma lemmikuid. Aktsepteerin sinu patriotismi, samas ei saa mind isegi külma õllega meelitades panna tunnistama, et Klinsmann on kompu..
Jah, ega moe vastu saa, minulgi olid mingi aeg (1987?)juuksed tagant pikad ja pealt siilikas :) oli ikka kole aeg küll!! Praegu pilte nähes tuleb naer peale.

Rebu
22.05.02, 15:04
Ronaldo on üx suur jänes:D

Rebu
22.05.02, 15:06
Originally posted by Rebu

Ronaldo on üx suur jänes:D PILTI SOOVITAN VAADATA

greenday
22.05.02, 15:45
Originally posted by Artur

Üldiselt on nii, et ebasümpaatsust ei saa põhjendada, no kui vend on ikka ebasümpaatne, siis ta on ebasümpaaatne, ei ole mingisugust kindlat reeglit, mis paneb sind mõnda jalgpallurit vihkama :) Olgu siis selleks tema soeng, nägu, koduklubi või rahvus - igaühe oma asi, keda ja miks ta vihkab või ebasümpaatseks peab. See tuleb südamest.

Minumeelest aga näitab see isiku madalalaubalisust, kui ta ei oska oma viha põhjendada. Sest selge on see, et see tuleb sel juhul kadedusest.

eston maravilha
22.05.02, 19:43

Ronaldo on üx suur jänes:D PILTI SOOVITAN VAADATA

need pildid ei meenuta mitte üldse ronaldot. isegi mitte hambad. zharz peab olema ikka selline et aru saaks kohe mitte et pildi alla on suurelt kirjutat kes pildil on

borat
23.05.02, 20:18
Originally posted by Andy

Oioioi, Andy hakkab moest rääkima. Kuhu maailm sattumas on???:naer4:

Maarek
23.05.02, 20:49
Originally posted by eston#21
zharz peab olema ikka selline et aru saaks kohe mitte et pildi alla on suurelt kirjutat kes pildil on

Oligi kohe pildi alla suurelt Ronaldo kirjutatud või?:doh:

eston maravilha
25.05.02, 14:41
ei olnd aga kui polek skod rebu kirjutanud et see on ronlado poleks aru saanud. ja muidugi number 9 särgil annab aimu

intel
06.06.02, 02:57
Rivaldo. Peale seda, kui Brasiilia ja Türgi kohtusid MM-il, ei taha ma Rivaldo nägu telekast küll enam näha. Nõme teeskleja, oleks vähemalt väikegi põhjus olnud, miks ta näost kinni hoidis ja pikali viskas. Ma parem rohkem ei kommenteeri, muidu akkavad roppused tulema

Rebu
06.06.02, 03:43
paras rivaldole oli karistuse kaa saanud mingi mõniteist tuhat sveitsi franki, aga see raha nendele mingi karistus ju kül ei ole !!Vennad teenivad ju roppult.
Rivaldo oleks võind mängu keelu saada!!:viha:

intel
07.06.02, 02:52
Trahv oleks võinud suurem olla. Ja mängukeeld võiks olla näiteks umbes eluaeg.

intel
07.06.02, 02:53
Trahv oleks võinud suurem olla. Ja mängukeeld võiks olla näiteks umbes eluaeg.

eston maravilha
07.06.02, 04:59
see ka mõni karistus mis ta sai. võetakse ära umbes tema poole tunni palk. oleks see olnud kas mingi türklane või mõne muu "vähe tähtsa" riigi mängija oleks kohe mingi mängukeeld kukkunud. PERSE FIFA!!! ütlen ma

ek
07.06.02, 14:50
minu meelest peaks ka see fcking D. Silva mängukeelu saama. Mees tegi ikka julmalt tagasi kui Vieirale sisse sõitis. Ah pohh Uruguays on tegelikult üldse ainult mingid tondid koos :trafck:

airmike
07.06.02, 17:42
:viha: :viha: :viha: RIVALDO BRASIILIA,see mees peaks küll sügisel Barcelonas nii ringi käima:lahe:

smith
07.06.02, 18:26
tegelikult ikka Brasiilia ja Argentiina väga ebasümpaatsed meeskonnad, kuid see puhtalt minu arvamus. Nad kukuvad väga kergelt ja osadele meestele on triblamine tähtsam kui meeskonnamäng.

airmike
07.06.02, 18:41
Tegelikult on üks mees veel ennast ebaviisakast küljest näidanud ,see mees on sertifitseeritud omasooihar(OSI) FREDERIK LJUNGBERG ROOTSI MInuarust mees üritab liiga palju tõestada?nii kui saab kohe lajatab peale.Rootsi team mängib ilusat vutti,OSI tegutsemine võib hiljem hukatust tuua.

Maarek
07.06.02, 19:53
Algselt tegi selle postituse smith

tegelikult ikka Brasiilia ja Argentiina väga ebasümpaatsed meeskonnad, kuid see puhtalt minu arvamus. Nad kukuvad väga kergelt ja osadele meestele on triblamine tähtsam kui meeskonnamäng.

Njah, siis peaks sinu vihatumate tiimide hulka kuuluma enamus meeskondi kaasaarvatud Inglismaa, kes samuti tõestasid, et filmimine on ikka sitaks moes praegu. Nii kui väike puude, kohe 4 tiiru ümber telje.:doh: :doh:

Silver
08.06.02, 15:29
ebasympaaten m2gja on minumeelest totaalselt FIGO mis mees ta on ainult kukub sry figo f2nnid aga igal yhel on oma arvamus :)

Swifty2002
10.06.02, 18:28
Siia teema alla sobiksid minu arvates täilikult kolm nime Beckham (Kes kannab väidetavalt mängu ajal oma naise aluspesu(!) ) Rivaldo (Türgi mäng tõstis ta selles edetabelis esimeseks) Zidane (Täielik koba ja ülehinnatud mees mulle lihtsalt ei meeldi tema mängimise viis aeglane ja koperdab palliga ja kui juhtub mööda lööma(70% vähemalt) naeratab umbes nagu keegi teine oleks süüdi)

Deportivo laCorunast võiks lahkuda Donato Ta on täielik pensionäär

Kaarel
11.06.02, 23:00
Zidane (Täielik koba ja ülehinnatud mees)

Eks igal ühel on oma arvamus ning vihamehed, mis on loomulik. Imelik lihtsalt lugeda kuidas pohhuilt keegi ütleb, et koba ja ülehinnatud. Ma ei ole ise suur Zidane'i ega prantsuse jalgpalli fänn, aga siiski ei maksaks igat jama, mis pähe tuleb kirjutada.

Black_Magic
12.06.02, 10:57
JK Tammeka - Bordjuk

Swifty2002
12.06.02, 19:54
Algselt tegi selle postituse Rebu

Ronaldo on üx suur jänes:D

:viha: Kui Ronaldo on jänes siis on seda ka 80% inimestest e. need kellel hambad suus on

Võibolla pole sul hambaid et nii arvad:deemon:

Oll
27.06.02, 19:44
Kõige mõttetumad mehed on need, kellest nii palju igasugust vuti välist jama aetakse.Tõsiselt ajab s*ta keema.Üks selline on kindlast tundub, et kõigi teiste( peale minu) sõber tulevane "Sir" Beckham, aga noh eks mees omab tõepoolest maailma vaata, et parimat vasakut jalga ja mängib väga ilusat jalgpalli samuti niisiis tema jääb välja.Sama lugu on Figo ja Davidsiga.
Kõige ebasümpaatsem mängija on üks Prantsusmaa koondislane, keda kahjuks või õnneks ei mäleta enam.Mäletan, et ta ütles peale Euro 2000 finaali kui prantslased lõid viigivärava 50 sekki enne lõpuvilet ütles see jobu, et nad tahtsid mängu põnevaks teha ja lasid Itaalial juhtima minna (mis on peaaegu sama haige jutt, mida räägiti peale nende kaotust avamängus Senegalile, et Prantsusmaa kaotas meelega) ja siis arvas oma väärastunud ajuga, et õige finaal oleks pidanud olema
Prantsusmaa A tiim Vs Prantsusmaa B tiim (duubel)
pTÜI...:viha:
TÕSINE JOBU OLI!

MLS
30.06.02, 00:54
Kõik inglased, portugallased, hispaanlased ja kuradi ladina-ameeriklased(eriti brasiillased) on kõige ..............!!!!!:deemon: :deemon: :deemon:

andres
01.07.02, 18:34
Anelka -ennast täis xxxxxxx. lihtsalt liiga ülbe kuju.
Tegelikult kõik ,kes siirduvad teise klubisse ainult raha pärast.

-Antz-
02.07.02, 03:15
anelka, nistelrooj ja rusikakangelastest leedsi pallurid!:viha:

vaatasin üle hulga aja selle üle ja avastasin, et kuhu siis rivaldo unustanud olen?
ikka siin tema õige koht nüüd ju!

mg
02.07.02, 14:26
kui juba keegi öeld pole, siis anelka on suht nõme ttüüp

mg
02.07.02, 14:28
nojah, see on kui eelmisi vastuseid ei suvatse lugeda!:õnnelik:

Silver
07.07.02, 23:57
figo down pole midagi öelda aight real down also :) ei ole eriline nende fänn minu meelest väga mage klubi ja kôik

fännanReali
11.01.03, 16:25
Kõige ebasümpaatsem mängija minu jaoks on David Beckham. Ta on küll hea mängija, aga ma ei saa aru miks ta peab nii palju staaritsema.:kurb6:
Realist ei meeldi mulle Ronaldo. Seda mitte ta hammaste pärast, vaid selle pärast et minu arvates on ta ülehinnatud. Kui Reali tuli, siis ajakirjandus ainult Ronaldost rääkiski. Umbes niimoodi, et Ronaldo tegi vale purskkaevu taustal pilti, mängis golfi jne. Morientes ei saa selle nõmeda Ronaldo pärast üldse mänguaega. Samna lugu Gutiga.

eston maravilha
11.01.03, 17:03
Originally posted by fännanReali

Kõige ebasümpaatsem mängija minu jaoks on David Beckham. Ta on küll hea mängija, aga ma ei saa aru miks ta peab nii palju staaritsema.:kurb6:

milles see staaritsemine väljendub?? kas selles et ta iga 3 kuu tagant soengut muudab???

erx
11.01.03, 18:33
Mina ei saa aru, miks ta hea mängija on
Hea on tema vabalöökide löömine.
Mängijana ta IMEB täiega

(minuarvates) :lol:

Epic
11.01.03, 19:44
Originally posted by Oll

Kõige mõttetumad mehed on need, kellest nii palju igasugust vuti välist jama aetakse.Tõsiselt ajab s*ta keema.Üks selline on kindlast tundub, et kõigi teiste( peale minu) sõber tulevane \"Sir\" Beckham, aga noh eks mees omab tõepoolest maailma vaata, et parimat vasakut jalga ja mängib väga ilusat jalgpalli samuti niisiis tema jääb välja.Sama lugu on Figo ja Davidsiga.
Kõige ebasümpaatsem mängija on üks Prantsusmaa koondislane, keda kahjuks või õnneks ei mäleta enam.Mäletan, et ta ütles peale Euro 2000 finaali kui prantslased lõid viigivärava 50 sekki enne lõpuvilet ütles see jobu, et nad tahtsid mängu põnevaks teha ja lasid Itaalial juhtima minna (mis on peaaegu sama haige jutt, mida räägiti peale nende kaotust avamängus Senegalile, et Prantsusmaa kaotas meelega) ja siis arvas oma väärastunud ajuga, et õige finaal oleks pidanud olema
Prantsusmaa A tiim Vs Prantsusmaa B tiim (duubel)
pTÜI...:viha:
TÕSINE JOBU OLI!

Beckham ja vasak jalg ?:P
I don\'t think so !:D

fitti
11.01.03, 23:48
kunagi vihkasin ma Andreas Möllerit, sest ta lõi mingi otsustava värava, mispeal Inglismaa suurturniirilt välja kukkus:viha: , aga täpsemalt ei mäleta.
praegu aga..Arsenali afroprantslased võiksid küll ennast põlema panna :jump2:

Lapeteus
17.01.03, 17:13
Jälkusest jooksevad alati judinad üle selja, kui kuulen sõnapaari Francesco Totti.
1. Kasutab ohtralt mingeid möginaid nii et juuksed nävad välja nagu oleks alatiselt pesemata.
2. Mees eirab täielikult gravitatsiooni, iga puudutuse peale kukub ja maandub alles karistusalas, nõudes veel pisarsilmi pennalt.
3. Ta mängib AS Romas ja kannab seal koos teiste pe*edega liibuvat maikat.

Veel ei meeldi Hernan Crespo, sest ükskord kaotasin megapanuses hea summa raha tema pärast. On oinas! Ennustasin kolme mängu tulemust (võit, viik või kaotus), kõik laabus viimasepeal hästi ja kaks minutit enne mängude lõppu olid seisud nii nagu ma ennustasin kuni ta asja tuksi keeras. Raha kaotasin küll 25 kronsa, aga võites oleksin kuskil 600 saanud. Reetur!

SleepWalking
17.01.03, 17:35
Originally posted by Arse
2. Mees eirab täielikult gravitatsiooni, iga puudutuse peale kukub ja maandub alles karistusalas, nõudes veel pisarsilmi pennalt.

lugupeetud ohmoon, langemine tähendab seda, et tal on erilised gravitatiivsed võimed, mitte ta ei eira seda ... gravitatsiooni eiramine tähendaks maa külgetõmbejõu sfäärist väljumist ning lendamist avakosmosesse, mida minu nähes pole küll ühegi jalgpalluriga juhtunud :)

SleepWalking
17.01.03, 17:39
Originally posted by Fitibaldi
kunagi vihkasin ma Andreas Möllerit, sest ta lõi mingi otsustava värava, mispeal Inglismaa suurturniirilt välja kukkus:viha: , aga täpsemalt ei mäleta.

jah, tõesti sa ei mäleta (mistõttu ka postituse mõte saab vähesel määral kahjustatud) - mölleri värav ei olnud otsustav (euro 96 poolfinaal) - sest normaalaeg lõppes 1-1 ja mängu otsustasid penaltid.

Lapeteus
17.01.03, 18:07
Originally posted by SleepWalking

lugupeetud ohmoon, langemine tähendab seda, et tal on erilised gravitatiivsed võimed, mitte ta ei eira seda ... gravitatsiooni eiramine tähendaks maa külgetõmbejõu sfäärist väljumist ning lendamist avakosmosesse, mida minu nähes pole küll ühegi jalgpalluriga juhtunud :)

Tere, ohmoon siin!
Sa jätsid ütlemata, et sa käid kord nädalas Tõraveres tähti vaatamas ning oled astronoomias ja kosmograafias muidu kõva käpp!:P

Kaarel
17.01.03, 19:00

Tere, ohmoon siin!
Sa jätsid ütlemata, et sa käid kord nädalas Tõraveres tähti vaatamas ning oled astronoomias ja kosmograafias muidu kõva käpp!:P

Lp. Arse. Maa gravitatsioon kuulub algfüüsika valda ning tal pole mingit tegemist astronoomia ega kosmograafiaga.

Jaan
17.01.03, 22:28

jah, tõesti sa ei mäleta (mistõttu ka postituse mõte saab vähesel määral kahjustatud) - mölleri värav ei olnud otsustav (euro 96 poolfinaal) - sest normaalaeg lõppes 1-1 ja mängu otsustasid penaltid.

Ja otsustava pendla l6i kes?

Jaan
17.01.03, 22:30

Mingi homofoob oled v6i? Ma kannan kah liibuvat maikat, kyll Walesi koondise oma, aga ikkagi. Roma s2rk on hoopis yhel tuttaval.

greenday
18.01.03, 07:27

Jälkusest jooksevad alati judinad üle selja, kui kuulen sõnapaari Francesco Totti.
1. Kasutab ohtralt mingeid möginaid nii et juuksed nävad välja nagu oleks alatiselt pesemata.

Veel ei meeldi Hernan Crespo, sest ükskord kaotasin megapanuses hea summa raha tema pärast. On oinas! Ennustasin kolme mängu tulemust (võit, viik või kaotus), kõik laabus viimasepeal hästi ja kaks minutit enne mängude lõppu olid seisud nii nagu ma ennustasin kuni ta asja tuksi keeras. Raha kaotasin küll 25 kronsa, aga võites oleksin kuskil 600 saanud. Reetur!You are the man.

Lapeteus
20.01.03, 11:37

Mingi homofoob oled v6i? Ma kannan kah liibuvat maikat, kyll Walesi koondise oma, aga ikkagi. Roma s2rk on hoopis yhel tuttaval.

Homofoob olen vist küll. Kasvasin sellisel ajal, kus omasooiharust tauniti ja pe*ed pandi vangi. Sallivam peaks olema, aga samas teisest Arnoldist vaimustust ei tunne.
Selle sinu Walesi maika kohta ma ei oska midagi öelda, aga ma võtan oma kolmandas punktis öeldud sõnad tagasi. Kirik keset küla.

yheksa
20.01.03, 11:44

Seda nimetatakse vist juuksegeeliks :-)

Noh, siis on suur osa Kappa jalgpallisärke kandvaid pallureid pe*ed. Hirmusvahva :-)

Oh häda, rist ja viletsus kui satub Kappa sponsoriks Sinu lemmiksmeeskonnale.

Ekstra Sinu jaoks otsisin :myts7: Agapalun! (http://www.francescototti.com/)

Jaan
20.01.03, 12:07
Jumalikult ilus mees!!

Tembu
20.01.03, 12:08

Homofoob olen vist küll. Kasvasin sellisel ajal, kus omasooiharust tauniti ja pe*ed pandi vangi. Sallivam peaks olema, aga samas teisest Arnoldist vaimustust ei tunne.
Selle sinu Walesi maika kohta ma ei oska midagi öelda, aga ma võtan oma kolmandas punktis öeldud sõnad tagasi. Kirik keset küla.

Kui pöörad pilgu endale,siis arvan,et sinulgi on seljas-jalas midagi liibuvat...aluspesu,sokid,vms....Või kardad sa seda mis su ihu vastas on? Ära karda,soe on!

dennis10
20.01.03, 18:11
Originally posted by yheksa

Seda nimetatakse vist juuksegeeliks :-)
Kardan,et teete Tottile veidi liiga, jalgpallimaailma kõige hoolitsetum ja moeteadlikum mees on siiski ei keegi muu kui Beckham , kes kuulduste järgi lisaks ohtrale juuksegeelile pidi ka aeg ajalt küüsi värvima ja naiste pesu kandma.

dieter
20.01.03, 18:46

Ja otsustava pendla l6i kes?

Täpsustagem siis selle konkreetse mänguga seonduvat veelkord, nimelt otsustava värava lõi kõigepealt Stefan Kunz (cheers :õlu: @ Kaarel) pärast Sheareri üsna kiiret avaväravat. Ja otsustava pendla lõi mööda Southgate, pärast mida siis viies lööja Andi Möller finaaliukse oma tabava pendlaga avas.
Ehk siis kui öelda, et Andi Mölleri pärast langes Inglismaa välja, siis on see osaline tõde, aga ühelt poolt vaadates võib-olla et isegi aktsepteeritav nägemus.

Undi
20.01.03, 20:15
Originally posted by dieter
Täpsustagem siis selle konkreetse mänguga seonduvat veelkord, nimelt otsustava värava lõi kõigepealt Stefan Kunz (cheers :õlu: @ Kaarel) pärast Sheareri üsna kiiret avaväravat. Ja otsustava pendla lõi mööda Southgate
noh, kui päris täpne olla, siis Southgate ei löönud pennalt mööda, vaid kunn Köpke võttis selle ära ;)

Artista
20.01.03, 23:41
Mulle kõige ebasümpaatsemad jalgpallurid on pärit Belgiast. Ma vihkan siiralt ja täiega iga belglast, kes elus kuidagi jalgpalliga kokku on puutunud. Viha on pime ja põhjused isiklikud, nii et ärge rohkem küsige. Meil kõigil on oma väiksed vead, minul siis see väike vihkamine :kaval:

Jaan
21.01.03, 00:46
Vigade parandus -
1) KunTz
2) 6 penaltit kummaltki poolt

Ja kysimus - kui M8ller l6i viiamse penalti, kas see polnudki siis otsustav?

erxx
21.01.03, 06:28
Ebasümpaatsed mängijad? Eeee.... Rivaldo tegi mm\'il türklaste ja inglaste vastu oma margi ikka täiesti täis, lisaks ei meeldi figo (peaasjalikult selle tralli pärast, kus ta barcast reali kolis), Hagi ei meeldinud kah. Ja loomulikult savijalg inzaghi :D

Ahjaa, southgate\'i ja mölleri penaltid olid järjekorras 6ndad.

dieter
21.01.03, 10:46

Vigade parandus -
1) KunTz

2) 6 penaltit kummaltki poolt

No aga loomulikult, juhtub ka mitte kõige paremates perekondades ehk muidugi on Kuntz T-ga ja meeskonnad lõid penalte kuni knock-offini. Seep see on, kui ülepeakaela kirjutad - tulevad vead sisse ja mõni oluline detail võib olla ununenud. Nu ja muidugi kunn Köpke võttis Southgate\'i pendla ära, a põhimõtteliselt ma nimetan mitte sisse saadud penalte mööda löödud penaltideks. Kuigi jah, keeleliselt pole see kõige õigem :doh:

Ja kysimus - kui M8ller l6i viiamse penalti, kas see polnudki siis otsustav?

Vot siin ongi see point, millele ma oma postituses viitasin, et minu jaoks on see osaline tõde, sest samamoodi oli otsustav penalt ka Southgate oma :D

Khmm, poleks ikka pidanud täpsustama, aga huu keers - ma võitsin tervelt mitu pudelit viina selle turniiriga (17-aastasele mittekõigesuuremalejoodikule oli see tõsine pluss), st poolfinaali ja finaali võitja näol :)
Aga hoolimata teema pealkirjast ebasümpaatseimat mängijat siiski ei nimeta.

Hellik
21.01.03, 11:23
Minule on ebasümpaatsed kõik mängijad, kes on kunagi Eesti koondise väravavõrku sahistanud, v.a. meie \"omaväravaklubi\" liikmed :kaval: Seega on neid päris palju ;)

greenday
21.01.03, 14:29
Originally posted by Mayhem

Minule on ebasümpaatsed kõik mängijad, kes on kunagi Eesti koondise väravavõrku sahistanud, v.a. meie \"omaväravaklubi\" liikmed :kaval: Seega on neid päris palju ;) Vana hea Janek Meet juhtis seda klubi mäletatavasti! :D

überalles
23.01.03, 19:21
Totti teema on ka kahe otsaga asi. Nimelt ei ole mul Itaalia koondise vastu midagi,aga nad kõik kannavad liibuvaid maikasid ja enamus neist kasutab juukse möginat. Kes vaidleb vastu, mingu Itaaliasse. Mina olen seal käinud ja tean öelda, et 50% sealsetest meestest kasutab seda. Oli tõeliselt ilge kogemus käia seal restorani peldikus. Terve peeglitega ääristatud sein oli täis mehi, kes oma juukseid lakkusid ja taha kammisid. Igapäevases tänava miljöös on ka väga palju selliseid pervikuid. :mupet: :reiv:

Artista
24.01.03, 00:07
Ma just tulin Itaaliast. Elan ka muidu välismaal. Aga iga kord kui üle setme aja Eestisse satun on esmalt tunne nagu oleks sattunud mingisse kolooniasse - igasugu paksud ja kiilakad talupojanäod vaatavad tänaval vastu. Kui juttu ka kuulama jääd, siis ongi tunne, et miski Ida-Euroopa pätikarja keskele olen sattunud. :P Ok, tegelt on kiilaklus Euroopas IN vist veel Eestis ja Lätis ja mujal näevad inimesed üsna tottid välja viimasel ajal. Ja ma olen sellega vist üsna ära harjunud. Aga Totti on muide kõige kõvem jalgpallur üldse :lahe:.

greenday
24.01.03, 12:04
Kusjuures see juuksegeeli kasutamine lõuna-euroopas pole veel midagi. (Ja usun, seda teeb kindlasti üle 50%). Kild on selles, et enamus tüüpe kasutavad ka meiki! Sõber, kes käis Portugalis võib seda tõendada.

jansa
24.01.03, 13:14
.. mjahh ja David \"Victoria\" Beckham lakib/reklaamib küüsi/küünelakke... no comments;)

mjkk
24.01.03, 17:16
Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige. :D

yheksa
24.01.03, 17:39
Originally posted by Magpie

Mehed, kes kasutavad juukselakke
Sa mötled ka juuksegeele?
Kui Jah, siis on ntks Rootsi, ning muud toredad riigid Euroopas pedesid täis :-)

peavärvist
Mis see on? Kas juuksevärv?

mcnamara
24.01.03, 17:55
Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige. :D

Sinu käest ei tuleks mulle pähegi millegi põhjendust küsida. Sinu postitused räägivad enda eest ise. Mõtlemisvõime puudub.

mjkk
24.01.03, 22:54
Originally posted by mcnamara

Sinu käest ei tuleks mulle pähegi millegi põhjendust küsida. Sinu postitused räägivad enda eest ise. Mõtlemisvõime puudub.

Vot nii, kus tark nüüd välja ütles, ütlesin, et ei põhjenda ja ei põhjenda nii et mine aga uhkelt pead värvima...

-Antz-
25.01.03, 00:11
Hohoi! Mida ytlevad küll selle peale siinsed ühed suuremad juuksegeeli kunnid- Raix ja Rainman!? :D
Kas nüüd on nende seksuaalne orientatsioon lõpuks ikkagi kahtluse alla pandud? ;)

greenday
25.01.03, 01:09

Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige. :D Are you calling me a faggot, faggot?

Artista
25.01.03, 01:43

Ma ütlen kah nüüd esimest korda: see Rapla tatt on ikka paras imbetsill. Ok, mõned ju ikka alati on, aga pikapeale läheb tüütuks.

mjkk
25.01.03, 11:47
Pole hullu, tropikollid...

mjkk
25.01.03, 11:52
Originally posted by iir

Hohoi! Mida ytlevad küll selle peale siinsed ühed suuremad juuksegeeli kunnid- Raix ja Rainman!? :D
Kas nüüd on nende seksuaalne orientatsioon lõpuks ikkagi kahtluse alla pandud? ;)

Aga kui ma ütlen, et minu arust tundub Raix suht normaalne mees olevat ja mul täiesti pohh, kas ta kannab geeli võim mitte nii kaua kui normaalne mees on, eks? Aga kui kellelgi greendayl ja Artistal tekivad väikesed kompleksid oma pea niisutamisega ja neil nüüd sõimava vaja hakata, siis see on juba nende asi...

Martin
25.01.03, 12:35

Assa, raisk, näedsa, mis nüüd välja tuli. Värvi veel paar korda pead, krt. nüüd olen ma siis tõeline pede. :lahe: Juhuuuuuuu! Raix, hoia alt, Jollu on minu :D

Raix
25.01.03, 18:27
vaata aga vaata, nyyd ma siis saingi teada, et miks pärast väikest shnapsu Joller ilusaks muutub... :naer3: nii et Smuti, tema pärast tuleb meil veel võistlus! :D
aga mis seal salata, mina :r66m2: ja Rainman :r66m14: oleme jah geeli ja juuksevärvi maaletoojad ning myyme seda hullu vaheltkasuga Smutile ja teistele non-hetero suunitlustega topsidele.. :lahe:

Pätu
25.01.03, 21:29
paljud topsid kes on ise jubekoledad peavad alati neid sägasid kes enda välimuse eest hoolitsevad homodeks/pervideks.. thats life :P

Loca
25.01.03, 23:56
Originally posted by MLS

Kõik inglased, portugallased, hispaanlased ja kuradi ladina-ameeriklased(eriti brasiillased) on kõige ..............!!!!!:deemon: :deemon: :deemon:

Hispaanlased ruulivad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D
Heas mõttes muidugi

Silver
25.01.03, 23:59
Magpie sa geeli ei kasuta?
Muidu jah lahe sain ka teada, et olen, siis üks nendest, kes geeli kasutavad. Normaalne, aga siiski pedeks vôi homoks ma ennast ei pea, seega pead pettuma Magpie :D Kôik ei ole nii ilus ja helge nagu sulle paistab. Ühesônaga astusid jälle ämbrisse.

Loca
26.01.03, 00:06

Veel ei meeldi Hernan Crespo, sest ükskord kaotasin megapanuses hea summa raha tema pärast. On oinas! Ennustasin kolme mängu tulemust (võit, viik või kaotus), kõik laabus viimasepeal hästi ja kaks minutit enne mängude lõppu olid seisud nii nagu ma ennustasin kuni ta asja tuksi keeras. Raha kaotasin küll 25 kronsa, aga võites oleksin kuskil 600 saanud. Reetur!

Jube!:D Mees kasutab juuksegeeli:kaval:
Kuidas Totti, siis gravitatsiooni eirab? Kas gravitatsioon ei ole mitte see jõud, mis maale ligi tõmbab? Gravitatsiooni eirates peaks ta taevas hõljuma.

Kaotasid Crespo pärast 25 krooni;) No kaeba ta siis kohtusse:kaval:

Pätu
26.01.03, 00:31
ta peaks ju olema gravitatsiooni lemmiklaps

BadlyDrawnBoy
02.03.03, 11:01

Kui gravitatsiooni ei ole mis sind siis avakosmosesse tõmbab? Imelik.

überalles
02.03.03, 11:51
Huvitavad moest ja füüsikas nõretavad vaidlused! Mina arvan, et juuksezelee kasutamine käib käsikäes gravitatsiooni probleemiga, sest kui pea on täidetud heeliumiga aitavad lisakilod zeleed meest maapeal hoida. Ja mida paksemalt seda sitta on, seda paremini saab peale pealööki juukseid kohendada. Ja-jaa, igal asjal on oma põhjus, olgu see siis kui nilbe asi tahes.

nodisco
08.03.03, 09:23
otsustasin siis oma kasinat postituste arvet veidi suurendada.
mulle on ebasympaatne beckham
(mitte sellep2rast, et ta \"ilus poiss\" on).
pole kunagi meeldinud, kuigi
peab nentima, et m6nikord tulevad tal tsenderdused
ja karistusl88gid v2ga h2sti v2lja.

t2nan t2helepanu eest!

-madis-
08.03.03, 12:39
Originally posted by Blackeyed
otsustasin siis oma kasinat postituste arvet veidi suurendada.
mulle on ebasympaatne beckham
(mitte sellep2rast, et ta \"ilus poiss\" on).
pole kunagi meeldinud, kuigi
peab nentima, et m6nikord tulevad tal tsenderdused
ja karistusl88gid v2ga h2sti v2lja.
Ei saagi nüüd kohe täpselt aru, miks ta siis sinu jaoks nii ebasümpaatne on.
Seepärast, et vahel need tsenderdused ei tule päris hästi välja?

greenday
08.03.03, 20:54
Originally posted by überalles

Huvitavad moest ja füüsikas nõretavad vaidlused! Mina arvan, et juuksezelee kasutamine käib käsikäes gravitatsiooni probleemiga, sest kui pea on täidetud heeliumiga aitavad lisakilod zeleed meest maapeal hoida. Ja mida paksemalt seda sitta on, seda paremini saab peale pealööki juukseid kohendada. Ja-jaa, igal asjal on oma põhjus, olgu see siis kui nilbe asi tahes. Sa oled ikka nii lahe mees! :prill4:

H.M Murdock
08.03.03, 22:48
Originally posted by Marca

Kuidas Totti, siis gravitatsiooni eirab? Kas gravitatsioon ei ole mitte see jõud, mis maale ligi tõmbab? Gravitatsiooni eirates peaks ta taevas hõljuma.

ma pakun et see \"liibuv maika\" on tänapäeva jalgpalli arvestades isegi parem kui \"mitte-liibuv-maika\" sest koguaeg kistakse särgist jne.... ;)
ja juukse lakid on kuidas on,hetkeline ühiskond ongi selline....wot kui targasti üeldud....

aga teemast siis:mulle ei meeldi tipp-jalgpallist kodanik figo,maksti tema eest ju suurt raha aga just viimasel ajal pole suutnud midagi korda saata ja kukub ka raisk kergelt...
minevikust,mängijatest kes enam ei mängi, ei meeldi mulle maradona,oli ta ju supper mängumees aga arvab andast nagu liiga palju.muidugi on temperament ka vastav aga kui ta hakkab ütlema et aimar (väga hea mängija) on ainus kelle vaatamise eest ta piletiraha maksma oleks nõus & ütles ta ju ka peale MM-i finaali,et finaalis tegid sakslased nii halba mängu et ta pole veel nii halba saksamaakoondist veel näinud.....mäng ise oli ju normaalne et mitte öelda ilus......siis kohal tuletaks ka meelda kuidas zico ise kunagi MM finaalis värava lõi............:deemon: :kaval:

kaala
09.03.03, 18:15
oliver kahn on ikka puudega või on ta lihtsalt pool elu hullumajas passinud.nägu on ka täis karjutud

mcnamara
10.03.03, 10:03
Originally posted by H.M Murdock
siis kohal tuletaks ka meelda kuidas zico ise kunagi MM finaalis värava lõi............:deemon: :kaval:

Asoo...oot oot oot... Sinu postitustest on muidugi midagi raske aru saada, aga Zico lõi MM-finaalis värava????? Brasiilia Zico, Socratese ja Falcao kaasaegne???? Äkki tuletad mullegi meelde, mis aastal selline imelugu juhtus. :myts6:

H.M Murdock
10.03.03, 20:38
Originally posted by mcnamara

siis kohal tuletaks ka meelda kuidas zico ise kunagi MM finaalis värava lõi............:deemon: :kaval:

Asoo...oot oot oot... Sinu postitustest on muidugi midagi raske aru saada, aga Zico lõi MM-finaalis värava????? Brasiilia Zico, Socratese ja Falcao kaasaegne???? Äkki tuletad mullegi meelde, mis aastal selline imelugu juhtus. :myts6:

nagu maradona,kelle hüüdnimi ka zico on...ma mõtlesin sellega MM-finaali väravat inglismaa vastu...käega väravat....:õnnelik: :kaval:

mjkk
10.03.03, 20:54
nagu maradona,kelle hüüdnimi ka zico on...ma mõtlesin sellega MM-finaali väravat inglismaa vastu...käega väravat....:õnnelik: :kaval:

Vot see on päeva parim nali! :D

H.M Murdock
10.03.03, 21:06

Vot see on päeva parim nali! :D

ok panin puusse.....tänan et seda naljaga võtad......väike põhjendus:nägin telekast et maradona poeg hakkab ka palli taguma...vist tv3\'st....järgmine päev oli sportnetis pealkiri:\"zico poeg hakkab jalgpalluriks\" vms....ilma mõtlemata kirjutasin ka siia.....juhtub...vabandust

eston maravilha
10.03.03, 21:13
idioot. ei pea kõike ka uskuma kui telekast rägitakse

muide maradona poeg mängib juba ammu jalgpalli. doh..

mjkk
10.03.03, 21:19
Einho, telekat tasub uskuda, aga sa Murdock ära ole nii rumal ja mõtle edaspidi oma postituste üle. Kõik teavad, et Zico ja Maradona on erinevad inimesed, see, et sa ükskõik mis põhjusel nad sassi ajasid, näitab, et sa seda küll ei teadnud, aga noh...ära ole nii kuradi naiivne..kui öeldakse ühel kanalil \"John\", teisel \"on\" ja kolmandal \"loll\", siis ei tähenda see, et John on loll. Kui sa aru saad, mida ma mõtlen..mõttetus jätta... :kaval:

fitti
11.03.03, 00:04
isegi see et kulik see aasta avamängus võiduvärava lõi, ei vähenda minu pessimismi selle mehe suhtes. forresti viitsimatuse pärast oma koibi liigutada on mitu korda hääl ära karjutud..:kaval:

nodisco
17.03.03, 15:43
Originally posted by madman666
Ei saagi nüüd kohe täpselt aru, miks ta siis sinu jaoks nii ebasümpaatne on.
Seepärast, et vahel need tsenderdused ei tule päris hästi välja?

ei.
kuulan südame häält...:D

Lapeteus
17.03.03, 16:55
Originally posted by Marca

Mitte 25 krooni ei tee tigedaks vaid hoopis saamata jäänud 600 EEK. Selle eest oleks ikka tiba õlletada saanud.
Lisaks Tottile on mul nüüd ka üks teine ebasümpaatne jalgpallur. See kriipsujuku, kes seal uues nike reklaamis on. Täitsa tobe, et tal see pea otsast ära käib.Ei tea kas tal on nende soccerneti emotikonidega ka mingit pistmist? Vähemalt pole tal juukseid kuhu zeleed määrida.;)

mikc
17.03.03, 21:05
Effenbergi raibe kohe yldse ei istu,6nnex teda enam näha ei ole(vist nyyd saksamaa 1 divisjonis wolfsburgi ridades),n2rvihaige nagu ta on.Siis MUIDUGI terve Vene koondis nind m6ned eestimaal pallivad venelased eesotsas kulikuga.

.......totti imeb kah t2iega....

thierry
17.03.03, 23:15
M.Salgado (Real Madrid)... ja ei tulnud üldse üllatusena, kui sain teada, et ta eelmine koduklubi 1 ebasümpaatsemaid võistkondi - Celta Vigo :P

dieter
18.03.03, 13:17

Lisaks Tottile on mul nüüd ka üks teine ebasümpaatne jalgpallur. See kriipsujuku, kes seal uues nike reklaamis on. Täitsa tobe, et tal see pea otsast ära käib.Ei tea kas tal on nende soccerneti emotikonidega ka mingit pistmist? Vähemalt pole tal juukseid kuhu zeleed määrida.;)

Aga palun, selle tõsisemast tõsisema probleemi :lahe: vastu aitab väike kurjustav kontaktivõtt aadressil

Nike EMEA (Europe, Middle East & Africa) Headquarters
Colosseum 1
1213 NL Hilversum
The Netherlands
tel. +31.35.6266453

Võid siis ka igaks petteks uurida, et kas nad on selle kriipsujuku kaudu kuidagi seotud soccerneti emoticonidega...

wiiner
18.03.03, 23:27
..aga minule on ebasümpaatne Milano Interi uruguailane Recoba.. ei tea.. pinda käib nii välimus, kui käitumine.. :doh:

shakedown
19.03.03, 02:16
Kõige ebasümpaatsemat ei oska öelda,aga kandidaadid on:Nistelrooj,Scholes,Zidane,Barthez,R.Carlos,Viei ra,Effenberg,Hierro,Figo,van Bommel,Wiltord,Henry,Keown
ei tule rohkem meelde

Pätu
19.03.03, 13:48
Originally posted by wiiner

..aga minule on ebasümpaatne Milano Interi uruguailane Recoba.. ei tea.. pinda käib nii välimus, kui käitumine.. :doh:

sulel ikka peab ihuhutlust tegema.. väga toore poiss :) 40 m väravani ja ta laksib pele.. thats the spirit :)

parim
22.03.03, 16:32
mulle tegelikult sakslased kohe yldse ei meeldi

parim
22.03.03, 16:38
Eestist Taavi Rähn, see millega ta Hollandi vastu hakkama sai jääb kauaks meelde

parim
22.03.03, 16:44
Effenberg

mikc
22.03.03, 19:12
........veel on Montero, Jancker ning Figo

Jaan
22.03.03, 20:00
Kuulge, tatid, aitab, eksole! Minge delfisse tagasi.

parim
22.03.03, 21:02
Muidugi ka Luis Figo

Huvitav mitu tuupi keeli kulub Luis Figol yhe mängu kohta?

Jaan
23.03.03, 02:32
Kuna sa mu privaatteatele ei vastanud, siis v6ta teadmiseks - ole nii mees, et s6ima teisi oma nime all v6i pane suu kinni.

greenday
23.03.03, 12:06
Originally posted by parim

Eestist Taavi Rähn, see millega ta Hollandi vastu hakkama sai jääb kauaks meeldeGet over it, you loser.

parim
23.03.03, 12:17
Originally posted by greenday

Eestist Taavi Rähn, see millega ta Hollandi vastu hakkama sai jääb kauaks meeldeGet over it, you loser.

ja mis mees sina oled et siin mõlised???

greenday
23.03.03, 12:21

ja mis mees sina oled et siin mõlised???Ma olen nii kõva mees, et sa kukud kokku kui mind näed.

parim
23.03.03, 17:45

ja mis mees sina oled et siin mõlised???Ma olen nii kõva mees, et sa kukud kokku kui mind näed.

sorry,ma ei teadnud et sa taavi rähna fännad............

mukiii
24.03.03, 20:02
ise olen kõige ebasümpaatsem mängija!
:ingel3:

p3p3
27.07.03, 21:57
Hooidonk ja chilavert

17
27.07.03, 22:31
Jose Luis Chilavert ja Tarmo Kink.

K1ly
27.07.03, 22:38
Tarmo Kink :viha:

resorte
28.07.03, 00:19
Real Madrid\'i ja ManU mängijad!!! :viha: :viha: :viha:
Eriti veel Beckham, Figo, Zidane, Ronaldo, R. Carlos - Nistelrooy, Roy Keane jne...

Red Devil
28.07.03, 00:25
Originally posted by Totti

Real Madrid\'i ja ManU mängijad!!! :viha: :viha: :viha:
Eriti veel Beckham, Figo, Zidane, R. Carlos - Nistelrooy, Roy Keane jne...

Ja mix nad sulle ebasümpaatsed on?:sega3:

K1ly
28.07.03, 00:44
mõttetu vend!!!!

Red Devil
28.07.03, 00:48

Kui klubisi mõtlesid siis:
ManU selle pärast et nad võitsid 98/99 aasta CL\'i finaalis Bayern\'it viimastel minutitel.... :viha:
Real\'i selle pärast et nad ostavad staare kokku.... kaasarvatud ka mõningaid mulle sümpaatseid mängijaid :viha:
Mängijatest:
Nistelrooy\'d selle pärast et ta on ManU\'s
Ronaldo\'t sellepärast et ta on Real\'is jne....
SAID ARU???:doh:

Sa vihkad meeskonda sellepärast, et ta 4 aastat tagasi Meistrite Liiga ära võitis??? Väga kahtlane.... aga noh kõik inimesed on erinevad...

p3p3
28.07.03, 15:03

Kui klubisi mõtlesid siis:
ManU selle pärast et nad võitsid 98/99 aasta CL\'i finaalis Bayern\'it viimastel minutitel.... :viha:
Real\'i selle pärast et nad ostavad staare kokku.... kaasarvatud ka mõningaid mulle sümpaatseid mängijaid :viha:
Mängijatest:
Nistelrooy\'d selle pärast et ta on ManU\'s
Ronaldo\'t sellepärast et ta on Real\'is jne....
SAID ARU???:doh: Ei see on nagu ea põhjendus ma vaatan:viha:

eston maravilha
28.07.03, 16:00
:lahe: :D :doh: :õnnelik: :oih: :P :üllatus: :kop: :mupet:

resorte
28.07.03, 16:24
Originally posted by K1ly

mõttetu vend!!!!

meenutab sind???:kaval: :D :P

EgoTrip
28.07.03, 16:55

Originally posted by Fitibaldi

Euro 96 poolfinaal Sakasamaa-Inglismaa. Mmm, Möller lõi värava jah. See oleks küll huvitav olnud, sest ta polnud koondisesgi tol ajal, ja 1-1 viigivärava lõi Stefan Kuntz 15 minutil.

EgoTrip
28.07.03, 16:57
Sry. Möller ikkagi oli koondises 1996 EM

EgoTrip
28.07.03, 16:59
Minu kõige ebasümpaatsem mängija on Roy Keane. Vend on nii ülbe ja arvab, et on (oli) Iirmaa koondise tähtsaim mees. Ja veel see hiljutine intervjuu, kus ta sõimab Ronaldinhot idioodiks, et too maailma parimasse(:D ) klubisse ei tulnud.

Lünk
28.07.03, 18:58
Mulle mitte kudagi ei meeldi Ronaldo, minu meelest on ta ikka nii ilgelt ylehinnatud, ta on tavaline tippklassi ryndaja, kelle esitused pole midagi imekspandavat, aga ometigi päriatakse teda loorberitega.

Rivaldo
28.07.03, 21:40
BARTHEZ!

Hogarth
28.07.03, 23:18
Rivaldo ise ongi,kuradi ugala teatri näitleja,mitte jalgpallur.

17
28.07.03, 23:25
Originally posted by doggi20

Heh tõesti on ta päris hea näitleja ja ka väga ebasümpaatne mängja, kuid meie Kink ei ole just ka kõige sümpaatsem poiss.

H.M Murdock
28.07.03, 23:28

:D :D mulle endale ei meeldi figo....ta on rivaldoga ühest ja samast näite trupist vist :doh:

Hogarth
28.07.03, 23:28
Originally posted by Roberto Carlos

Heh tõesti on ta päris hea näitleja ja ka väga ebasümpaatne mängja, kuid meie Kink ei ole just ka kõige sümpaatsem poiss.Kingist kirjutame vastava teema alla.

17
28.07.03, 23:29

Heh tõesti on ta päris hea näitleja ja ka väga ebasümpaatne mängja, kuid meie Kink ei ole just ka kõige sümpaatsem poiss.Kingist kirjutame vastava teema alla.

miks ma ei või sellest siia kribada? teema on ju ebasümpaatseim mängija niiet.

mxm
28.07.03, 23:30
ei meeldi mulle need Manu mängijad eriti Rio Ferdinand

kaala
28.07.03, 23:30

vägev nali enam mai taha aastaaega naerda.jubenaljakas nali ikka:)

Hogarth
28.07.03, 23:31

miks ma ei või sellest siia kribada? teema on ju ebasümpaatseim mängija niiet.
õige jah,ma unustasin,arvasin et teema on rivaldo.

dimaggio
09.09.03, 17:29
Mulle isiklikult ei meeldi Raul ja Ronaldo.

Loca
09.09.03, 21:02
Originally posted by DiMaggio

Mulle isiklikult ei meeldi Raul ja Ronaldo.

Kindel, et sa Figot sellest loetelust välja ei jätnud?;)

Robinho
09.09.03, 21:13
Originally posted by Loca
Jah, ning kuhu jäid Zidane, Beckham, RC? Kogu domineeriv jõud tuleb ju maha teha!!!

:D

Aga teemasse tagasi tulles, siis mulle on ebasümpaatsed Taani mängijad. Laursen, Tomasson, Gravesen, Rommedahl jne. Miski asi mulle lihtsalt on vastumeelset seoses nendega. :(

Loca
09.09.03, 21:24
Originally posted by Robinho

Originally posted by Loca
Jah, ning kuhu jäid Zidane, Beckham, RC? Kogu domineeriv jõud tuleb ju maha teha!!!

:D

Aga teemasse tagasi tulles, siis mulle on ebasümpaatsed Taani mängijad. Laursen, Tomasson, Gravesen, Rommedahl jne. Miski asi mulle lihtsalt on vastumeelset seoses nendega. :(

Kindel, et sa mu postitusest õieti aru said?

Robinho
09.09.03, 21:55
Ei ole!

Loca
09.09.03, 22:02
Originally posted by Robinho

Ei ole!

Figo, Ronaldo ja Raul lõid ManU väravasse kolme peale 6 palli
Äkki nyyd on selgem

Robinho
09.09.03, 22:30
Selge nagu seebivesi!;)

Henri19
10.09.03, 00:50
van nistelrooy:viha:
ma värisen vihast, kui ta järjekordselt oma pika koiva pallile ette saab ja siis hirmsa näoga mööda staadionit ringi jookseb.
inzaghi:viha: mängib nagu naine. ärge küsige mu käest miks ta nagu naine mängib, sest ma ei oska sellele vastata.

eston maravilha
10.09.03, 01:05
a kus sa tead et ta siis nagu naine mängib

btw. 5+ ruudi kirjelduse eest

Henri19
11.09.03, 00:18

ma su tähti närin v? tegelt ta lihtsalt ei meeldi mulle. ja see ajab närvi et ta iga väikse põksu peale pikale lendab ja iga kohtuniku otsuse peale käsi laiutab. minu jaoks on ta 0.

Devil
11.09.03, 07:05
Originally posted by Henri19

ma su tähti närin v? tegelt ta lihtsalt ei meeldi mulle. ja see ajab närvi et ta iga väikse põksu peale pikale lendab ja iga kohtuniku otsuse peale käsi laiutab. minu jaoks on ta 0.
Täitsa null jah teine, viimasest Itaalia 5st väravast on tema löönud 4, null mis null :)
Kui ta sulle ei meeldi pole midagi teha ikka juhtub :), vähemalt nyyd teame, et sulle naised ei meeldi :D

Udupasun
11.09.03, 09:55
no offense...aga kas viimasest võib välja lugeda, et sulle meeldib Pippo kui naine?

Henri19
11.09.03, 10:06
no offense...aga kas viimasest võib välja lugeda, et sulle meeldib Pippo kui naine

kui naine?? ei, kui sa pole sellest aru saanud.

Udupasun
11.09.03, 10:11
Vabandust, oleks pidanud kasutama tsitaati...Antud küsimus oli siiski mõeldud Devilile...:)

U2
24.09.03, 23:04
ebasümpaatseimateks mängijateks pean Ruud Van Nistelrooyd ja Pippo Inzaghit

runno
25.09.03, 13:23
Robbie Savage

Litmanen37
25.09.03, 13:57
Kulik,kes lihtalt otsustab korteris grillipidusi korraldada

K1ly
25.09.03, 14:54
Tarmo Kink ja Ronaldo ;)

Silver
25.09.03, 19:59
Vello Orumets ja Mati Nuude.

sell8
25.09.03, 20:22
Ei-ei treze, need on lauljad;) Tead noh lalala, suu käib lahti ja puha!

Silver
25.09.03, 20:26
Mulle ei jõudnud ikka kohale:P

sell8
25.09.03, 20:40
Kle super-moderaator, ära ülbitse!!!
:D :P ;) :) :doh: :viha: :( :lahe: :õnnelik: :deemon: :kaval: :oih: vot...

Robinho
25.09.03, 21:03
Kuidas see oligi nüüd, et alkoholijoobes ei tohiks foorumisse kirjutada...:P

dede
25.09.03, 23:18
ebasympaadseim on Abdulah Allah Adih El Gahmeni Yti Al Ahmen - Bahereini vaskäär kui keegi juhuslikult ei tea.