320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuulsaim mängija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulsaim mängija?

    Kes on kuulsaim jalkapallur keda olete oma silmaga näinud? Ise vist Kluivert Eesti-Holland
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    #2
    Kuulsused, kelle mängimist olen näinud, on seotud ilmselt sellega, et nad on erinevatel aegadel Eesti koondisega mänginud.

    1993. aastal oli Roberto Baggio maailma parimaid, tema esitus kadriorus oli muljetavaldav. Ta oli ka esimene jalgpallurist megatäht, kes Eestit külastas. Tol ajal räägiti sellest enne mängu juba tükk-aega, et Baggio tuleb. Teine Itaalia-mäng Tallinnas ol ilma Baggiota, see-eest oli Maldini kohal.

    Tänapäeval pole staaride tulek Eestisse enam selline imeasi.
    Aga kindlasti tasub mainida veel Figot, Rui Costat, Kluiveri, van Nistelrooyd ja teisi hollandlasi.

    Kommentaar


      #3
      Luis Figo on vast kõige kuulsam. Sel hetkel oli ta veel ka maailma kalleim jalgpallur.

      Kommentaar


        #4
        Ma ka

        Kommentaar


          #5
          minu kõige kuulsam nähtud pallur on kas hassan hossan egiptusest (kui mängis eesti vastu) või siis iiri u21(nüüd juba full international) clinton morrison

          a kurat unustasin derby ja ipswich mängud. siis ilmselt hõbe-rebane

          Kommentaar


            #6
            Need Eestit kylastanute mainimine on natuke imelik. K6ik on ju staadionil k2inud. Ise mainiksin rohkem m2nguv2liseid aspekte. Olen k6rtsis Stauntoniga pilti teinud ja liftis s6itnud koos Giveni, Quinni ja Kilbane'ga. Samas on siinkandis mehi, kes on teinud pilti Bobani ja Nedvediga.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              mina olen Tibu näinud nõmme toidupoes

              Kommentaar


                #8
                Kuulsaimad mängijad (kuidas kellelegi, aga ikkagi CL võitjad), keda ma olen näinud max 5 meetri pealt on Giovane Elber, 1 meetri pealt Sammy Kuffour ja mulle autogrammi andnud Alex Zickler ja Hasan Salihamidzic
                Lisaks olen 15 meetri pealt näinud Olli Kahni, Robert Kovacit, Claudio Pizarrot, Thomas Linket ja tervet posu muid FC Bayerni mängijaid (treeningul) ent mitte näiteks Effenbergi, Hargreavesi ja Janckerit, ega kahjuks ka Klinsmanni ja Matthäusi, Baslerit etc ehk viimase kolme puhul mõne aasta taguseid Bayerni mehi - neid näinud vaid statal
                ¡No Pasarán!

                Kommentaar


                  #9
                  Kunagi, kui veel hotellis töötasin, sain autogramme poolelt tšehhi meeskonnalt, nad olid tol ajal vist rankingus neljandad. aga ametnikud olid neil mõnused, sain 6 tasuta piletit, kahjuks peatribüünile :P suur jama oli, ei tahetud kõrvaltribüünile lastagi, pidi sahkermahker tegema.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    ah mida ma vana loll rääkisin enne

                    keda näind keda näind

                    paul mersonit, mous hadjit, ja juan pablot, ja peter enckelmanni. neid kõiki umbes poole meetri kauguslt ja siis veel teisi villa mängijaid peale mängu staadionilt väljumas

                    ja villa pargi koridoris surusin vastu jalutanud peter schmeicheli kätt

                    Kommentaar


                      #11
                      Kas tohivad olla nii pikad ja ropud signatuurid?

                      Kommentaar


                        #12
                        ära tõmble laps. sa ei saa niikuinii aru mis seal kirjas on. ja loe reeglid läbi saad ka targemaks

                        Kommentaar


                          #13
                          Allkiri ilmub iga sinu postituse alla. Allkirja on võimalik muuta või kustutada "Minu Seaded" kaudu. Allkiri võib koosneda millest iganes - mõni tsitaat, nali või lihtsalt tabav ütlus, kuid ta ei tohi olla pikem kui 4-5 rida, ei tohi sisaldada pilte, roppusi või solvanguid! Vastavate reeglite rikkumisel karistab administraator sind bänniga.

                          Kommentaar


                            #14
                            jah läheb siin teil off-topicux aga kluivertiga sai küll alla meetri pealt kohtutud kui nad lennujaama jõudsid ja ma autogrammi soovisin ja ta loomulikult andis.

                            Kommentaar


                              #15
                              GARY LINEKER!!!!!

                              ent vaid 20 meetri kauguselt...
                              Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X