320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Argentiina ralli reaalajas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Argentiina ralli reaalajas!

    Kellel on huvi vaadake Argentiinas toimuvat ca 30 sekundilise hilinemisega: http://rally.racing-live.com/en/
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

    #2
    Vastus teemale 'Argentiina ralli reaalajas!'

    Akropolise ralli esimesel kiiruskatsel näitas ülekaalukalt parimat aega Markko Märtin. Tartlane jõudis oma Fordiga 24,45 km pikkuse Pavliani katse lõppu ajaga 19.32,1 ja edestab teist kohta hoidvat Marcus Grönholmi 13,8 sekundiga. Esikolmikusse kuulub veel teinegi soomlasest Peugeot' sõitja Harri Rovanperä, kes kaotas Märtinile 14,5 sekundit.

    Esikuuikusse kuuluvad veel Colin McRae (Ford, +14,7), Tommi Mäkinen (Subaru, +19,3) ja Armin Schwarz (Hyundai, +19,3).


    Loodame, et Markko suudab lõpuks näidata oma tõelist sisu, mida tal kahtlemata on!
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Argentiina ralli reaalajas!'

      Veel parem sait

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

        Safaril Märtin peale esimest päeva kindlalt kuuendal kohal. Fordid tunduvad vastupidavad: ka McRae ja Sainz sõidavad kõrgetel kohtadel. Samas tempos jätkates ja heale õnnele lootes võib oodata head kohta. Juhib Mäkinen.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

          Märtin lõpetas neljandana. Viimasel päeval sõideti üks katse legendita , oma lohakus. Viimased kaks katset oldi teised, suudeti Loebist mööduda ja koha võrra tõusta. Poleks 11 minta trahvi saanud, oleks oldud puhtalt kolmandad. Kuid oleks pidavat paha poiss olema... Ehk tuleb esimene poodiumikoht Soomes, kui toimub järgmine MM etapp. Edu!
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

            see oli vist eelmine aasta kui Märtin ütles Tuhande Järve Ralli kohta, et soovib olla esimene mittesoomlane. Arvatavasti pole ka see aasta eesmärgid madalamad. Ja miks ei võiks parim soomlane saada teise koha...
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

              Hmm, kuulsin kuskilt eila, et Tuhande Järve Rallil on keegi ka mitte poro võitnud. Pead ei anna, kuna ise seda asja nii täpselt ka ei tea. Aga seda tea täpselt, et televisioon ju kunagi ei valeta!!!!!!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

                see on täiesti võimalik- see võis olla mingi rootslane näiteks. Igatahes selles olen enam-vähem kindel, et mitteskandinaavlane pole seda rallit võitnud.

                Niisiis- mailisin wrc.com ja küsisin nende käest- need ka seal eriti targad pole, sain sellise vastuse:

                Hello,

                Finnish Rally winners are as follows:-

                Makinen -Mannise (Mitsubishi) – 1998
                Kankkunen - Repo (Subaru Impreza) – 1999
                Gronholm - Rautiainen (Peugeot 206) – 2000
                Gronholm - Rautiainen (Peugeot 206 WRC) - 2001

                Enjoy this years finnish rally!

                wrc

                soovitasin neil veel väike ajaloonurgeke teha kus saaks just nimelt iga ralli ajalugu vaadata. Noh, vastus vastuseks aga vähemalt vastasid mulle poole päevaga- eile saatsin järelpärimise päevaleht online ega pole siiani vastust saanud.

                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

                  1992 : Auriol - Occelli
                  Lancia Delta Int.

                  Sama rally.racing-live.com, millele airmike algul viitas, toob ära 10 viimast võitjat.
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

                    Peale seda kui wrc.com saatis mulle paari elmise aasta võitjate nimed, replysin neile tagasi, et kas kaugemale ei saa andmeid ? Vastuse sain 6!!! min pärast. Kahjuks oli vastus hoopis küsimus- kui kaugele tagasi ma tahan neid võitjaid. Vastasin- algusest. Veel pole vastust tulnud aga tänases epl´is on kirjas, et siiski on kaks mitteskandinaavlast Soome ralli võitnud.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

                      Vaatasin täna juhuslikult wrc.com ja ennäe, ongi enne soome rallit eelmiste aastate võitjad välja pandud (siiski alles alates´94 aastast)- ei tea kas minu soovitusel või on see nii enne igat etappi... Noh, kes see ikka koera saba tõstab kui mitte koer ise :P
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Argentiina ralli reaalajas!\'

                        On ehk keegi siitki seltskonnast plaanimas Yvaskyla rallit vaatama minna? Praeguse seisuga tundub, et mul see võimalus on...

                        Ahjaa, Markko tuleb II-x, nägin unes...Võidab McCrash...
                        Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                        Kommentaar

                        Working...
                        X