320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poola-Eesti

    Mõtlesin, et kõik, kes vähegi saavad võiks oma pildid netti riputada ja siia lingi üles panna!
    Oleks tore võrrelda ja kommenteerida.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    sa võiksid teha väikese muudatuse- Fännid P-E reisil . Sest selline teema juba on... Muidu on mõte hea.
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Re pildid

      Tahax jah pilet näha juba irmus kiiresti

      Kommentaar


        #4
        niih.........minul pooled pildid ilmutatud ja kui h2sti l2heb scannin t2na sisse ja riputan homsex yless.

        Kommentaar


          #5
          Põhjusmõtteliselt võite minu tehtud pilte, mis suhtkoht mõtetud tunduvad, vaadata aadressil www.zone.ee/JJL
          valige alajaotus tegemisi ning seal link Poola.

          PS Sorry selle zone popupi pärast
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #6
            tubli poiss dieter,jõudsid esimesena oma piltidega kohale,tõesti oleks tore ka teiste ülesvõtteid näha.
            aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

            Kommentaar


              #7
              tahaks isegi pilte näha kuna ise ei saanud kohale minna.
              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

              Kommentaar


                #8
                Mayhemi bussi pildid by Rainman


                Siin siis minu pildikogu: http://www.zone.ee/rainman/polska/

                Järjekord on natuke segamini, scannimise käigus lihtsalt kujunes nii. Kes tahab piltide kohta kommentaare, siis võime sel teemal diskuteerida jutukas Enjoy!
                Jalgpallihaigla patsient #172
                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by Rainman



                  Siin siis minu pildikogu: http://www.zone.ee/rainman/polska/

                  Järjekord on natuke segamini, scannimise käigus lihtsalt kujunes nii. Kes tahab piltide kohta kommentaare, siis võime sel teemal diskuteerida jutukas Enjoy!
                  Rainman, lausa superpildid sul!!!! kui on natu rohkem aega, siis lisan piltidele ka endapoolse kommentaari!!
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #10
                    Mind nõnna vähe näha järgmine kord jätan kaamera koju ja hakkan ainult poseerima Aga pildid olid
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by Rainman



                      Siin siis minu pildikogu: http://www.zone.ee/rainman/polska/

                      Järjekord on natuke segamini, scannimise käigus lihtsalt kujunes nii. Kes tahab piltide kohta kommentaare, siis võime sel teemal diskuteerida jutukas Enjoy!
                      Super pildid!!!!
                      Kahju et ise sinna ei jõudnud
                      Fc Uuemõisa

                      Kommentaar


                        #12
                        Nii nii...peris vaffad pildid Nyyd siis selline kysimus et kas neid pilte on mingil moel võimalik su käest ka tellida??

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma olen kindel et need pildid on peris lahedad,aga kuna mu nn arvuti ei jõua(loe: ei taha) neid eriti kiiresti avada,siis pean vaid aimama, mida neil fotodel kujutatud on....

                          Kommentaar


                            #14
                            Originally posted by tremboni


                            Ma olen kindel et need pildid on peris lahedad,aga kuna mu nn arvuti ei jõua(loe: ei taha) neid eriti kiiresti avada,siis pean vaid aimama, mida neil fotodel kujutatud on....
                            Siin hetkel täiesti sama seis. Kindlasti tahan aga umbes pooli neist tellida

                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              #15
                              niih.... sain ka lõpux osad pildid suure vaeva ja tööga sisse scannitud. välja j2tsin warsavi linnavaated ja mõned nõmedad pildid endast. teine pool aga ootab fotokas kannatamatult filimi täis pildistamist. senix aga http://www.zone.ee/mad21/

                              Kommentaar

                              Working...
                              X