320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia nr 2 playmaker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalia nr 2 playmaker

    Jõudu,

    tahaks kuulda teiste arvamust Roberto Baggio teemal. Kuuldavasti oli ta juba parimate aastate vormi minetanud, kui Milanist Bolognasse siirdus. Selgus aga, et polegi nii, ja lõi vist 22 väravat sellel hooajal. Siis Interi eest lõi tähtsatel mängudel (tulevad eelkõige meelde 2 väravat viimase 10 minuti jooksul Real Madridile, mis Interi CLi gruppidest edasi viisid, ja samamoodi 2 Parmale, mis Interi eelmisel aastal UEFAsse aitasid). Eelmine hooaeg näägeldi kogu aeg tema fitnessi pärast, kuid mina julgen väita, et tema oligi põhjus, miks Brescia yldse Serie Asse jäi. Mina näeks teda hea meelega järgmisel suvel MMil Francesco Totti vahetusmehena. On teil mõni parem kandidaat?
    s**t happens

    #2
    Baggio=WC 2002

    Ega paremat kandidaati Totti asendusele ma ise ka ei leia.Minu arvamus on ,et Baggio on veel praegugi kyllalt hea ,et väärida kohta Itaalia koondise algkooseisus kuid paistab et Trappatonil on siinkohal teistsugune arvamus.Eelmine hooaeg oli ju Baggiole tegelikult hea.Kuigi tuleb tõdeda ,et enamus varavaid tulid tal karistuslookidest ja penaltitest ja kes suudaks unustada tema varava nurgaloogist.Sul on oigus, just Baggio oli pohjus miks Brescial eelmine hooaeg nii hasti laks, ma ei usu et nad valja oleks kukkunud aga nii head kohta nad ilma Baggiota poleks kindlasti valja voidelnud.

    Itaalial on minu arust 5 arvestatavat playmakerit kes suudavad voidelda paasu eest MM'ile:

    1.Francesco Totti
    2.Roberto Baggio
    3.Stefano Fiore
    4.Fabio Liverani
    5.Andrea Pirlo

    Kommentaar


      #3
      Baggio kaotas igasuguse sümpaatia (mis mul enne oli temast tekkinud), kui ta VÄGA alatu võttega PSG vastu penalti näitles
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        Mehike on kuidagi vaikseks jäänud , pole tast eriti palju kuulda olnud!!!
















        Kommentaar


          #5
          Mehike Manchester, ei tea kus planeedi peal sina siis elanud oled kui sa viimasel ajal Baggiost pole kuulnud.Baggiost oli juttu kui palju peale tema head hooaega Brescia ridades.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by yeg

            Baggio kaotas igasuguse sümpaatia (mis mul enne oli temast tekkinud), kui ta VÄGA alatu võttega PSG vastu penalti näitles
            pean tunnistama, et ma ei ole tehnilistel põhjustel jutuks tulnud intsidenti näinud, kuid kas sa oskad mull öelda, milline jalgpallur ei tee teatrit väljakul??
            s**t happens

            Kommentaar


              #7
              Ei oska, aga tõesti - näeksid sa ise seda intsidenti sa ei suudaks oma silmi uksuda, vb et Baggio isegi komistas, aga et kohtunik sealt penalti määras, siis on mul tunne, et see kohtunik on enne ainult sulgpalli vilistanud. Väravvaht napsas ilusasti Baggio liialt ette lükatud palli ära ja alles sekund hiljem jõudis Baggio väravvahi käteni, kust ta esimese hetkega üle lihtsalt kargas, kuid siis pikali otsutas end visata - ühesõnga mängija nagu lihtsalt kõnniks ja kukuks ja siis antaks penalti
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                WC2002-l võiks hoopis Totti olla R.Baggio vahetusmees,saaks nalja
                Ega ta on paras uss jah neid penalte välja simuleerima ja lööma,aga tema tähetund oli ju
                MM94 finaalis

                Kommentaar


                  #9
                  sellest näitlemisest

                  Jah, nii tehakse. Ja öeldakse, et see on hirmus nõme. Eks ta tegelikult ongi aga samas, kui nii saab siis miks ka mitte? On ju ka juhtumeid, kus mees tõepoolest maha tõmmatakse ja penalti jääb andmata. Niikaua, kui ei arendata välja miskit videokorduse süsteemi, niikaua lasku takka, ehk asjapulgad FIFAs ja UEFAs siis ehk võtavad midagist ette...

                  Baggio on küll hea aga minu arust mitte nii hea kui Totti. Totti figureerib pidevalt koondises ka MM valikmängudes ja seda väga edukalt. Ma ei näe küll eriti kedagi tema asemel.

                  Mul oleks hea meel, kui Baggio koondises oleks aga ma kardan, et see teoks ei saa, siuksed mehed nagu Fiore ja muud jugendid tungivad peale...
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma olen muidugi väheke ajast maha jäänud, kuid pärast viigistamist Leedu vastu ütles Trapatoni ühes intervjuus, et meeskond vajab uusi nägusid ning et ta kaalub ka Roberto Baggio taasvõtmist oma helesiniste särkide ridadesse
                    www.fiorentina.it

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma olen ka suur Baggio fan ja võin öelda, et Baggio paremad päevad pole kaugeltki veel möödas ja ta võib isegi koondisse saada, sest Trappatoni on ta vana treener. Muidugi peab selleks ka õnne olema tervisega ja väljakul. Siiski pean ütlema, et Totti on väga super formis ja teda sealt lüüa on raske ja pealegi on ta itaalaste uus suur iidol. Kuid minu arust kui Baggio palli saab juhtub alati midagi imelist kuid Totti puhul on see tõenäosus väiksem.

                      Kommentaar


                        #12
                        No ega ma ei loodagi, et ta Totti koha endale saab, vaid rohkem on lootust vahetusmeheks saada. Ka Tottil esineb ju vigastusi (ex targemad, kes mängu Leeduga nägid, oskavad öelda, kui palju seljavalu teda mõjutas), ja sellisel puhul olex ju hea, kui selline võlur meeskonnas on. Ja täna päästis jälle Bresciale punki
                        s**t happens

                        Kommentaar


                          #13
                          Baggio

                          Vaga tore oleks kyll kui Baggio teeniks kutse MM'ile, kuid tahes tahtmata tekib kysimus:Kui Trappatoni pole seni Baggiot kasutanud, miks peaks ta akki ta koondisse kutsuma.Eks nais kuidas see hooaeg Baggiol Brescias kulgeb.
                          Oleks ju MM Baggio viimane voimalus naidata maailmale mida ta oskab.

                          Kommentaar


                            #14
                            Eile õhtul (16 sept.) juhtusin jälgima üht jalgpalliteemalist väitlust Trapattoni ja teiste spetsialistide vahel. Mainiti ka Baggiot, kuid seekord kahjuks ei midagi konkreetset. Ettepanekuid tehti hoopis ründajate suhtes, nii mõnegi idee kohaselt peaksid need olema paaris Vieri ja Chiesa. Totti kohtma mainiti, et ta olevat nii ainulaadne mängija, et tema asendamine tuleks kõne alla vaid juhul, kui skeem täielikult ümber teha.
                            www.fiorentina.it

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma ei ytlex, et Totti nyyd nii ainulaadne on, aga mitmekylgne on ta kindlasti. See, et Trappatoni pole teda kasutanud, on kyll yx argument, miks teda mitte võtta, aga samas kui asi läheb valimiseks, siis selliseid mehi suht vähe, kellel selliseid kogemusi on. ja ryndajate teemal.. Vieri ja Alex pakuks mina välja. Alex nagu rohkem playmakeri moodi, ja Vieri see puhas ryndaja. ja Totti/Baggio nende taga
                              s**t happens

                              Kommentaar

                              Working...
                              X