320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kileta oma auto üle, ülisoodsalt!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kileta oma auto üle, ülisoodsalt!

    Nii, tondid. Järgneb kaubanduslik teadaanne.

    Mul on põhjustel, mida mul on pisut valus lahkama hakata, üle 13 meetrit matti militaarrohelist autokilet. See on täpselt paras kogus, et kiletada üleni keskmine sõiduauto (näiteks Corolla, Megane, Astra - saate suurusest aimu). Selline töö koos materjaliga maksab tavatingimustel alates 600-700 eurot + käibemaks (kokku 720-840€).

    Esimene mees, kes reageerib vastava sooviga, saab selle kile koos paigaldusteenusega oma autole 450€ eest, käibemaksu ei lisandu, arvet ei anna (kui tahad arvet, siis +km). Sõidad autoga minu töökotta, jätad ta 48 tunniks minu kätte (saab hakkama ka 24 tunniga, aga üldiselt lähtun reeglist, et auto seisab mul töökojas 12 tundi enne kleepimist ja 24 tundi peale kleepimist, siis ma saan kindel olla, et asi saab hea ja kile kestab) ja saad tagasi ülekiletatuna. Kile on kvaliteetne 3M-1080 seeria, mõeldud spetsiaalselt autode kiletamiseks ja kestab kenasti, annan 2 aastat garantiid. Töö saab ette võtta järgmise nädala alguses. Kui auto on suurem, on võimalik kilet juurde hankida, hind muutub vastavalt.

    Kile on üsna täpipealt sama nagu alltoodud videos (ma ei ole kindel, et seal täpselt sama marki on kasutatud, aga toon on üsna identne).

    Ühtlasi olgu öeldud, et on võimalik tellida suvalise sõiduki ülekiletamine suvalist värvi kilega, efektkiled, carbon, brushed, metallikud jms shit kaasa arvatud.

    Lisainfo PM kaudu. Tuld.

Working...
X