PDA

View Full Version : Pirita Reliikvia CUP 2013 (Futsal)



eesti10
16.02.13, 21:00
Pirita Reliikvia Cup 2013


Asukoht:Pirita tee 28. Sisenedes territooriumile jälgi Eesti Näituste Spordihalli viitasid.
[url]http://www.fair.ee/index.php?album=23&leht=136

Aeg: Pühapäev , 10. Märtsil 2013, algusega, kell 10.00
Osavõtumaks :
60 Eurot
(SEB a/a 10220078660019 MTÜ Pirita JK Reliikvia). Selgitusse märkida võistkonna nimi.

MÄNGUD: 10 võistkonda.( 10 mängijat võistkonnas) Kaks, viiest alagruppi , edasi pääsevad alagrupi kaks esimest .

Alagrupis punktide võrdsuse korral määrab paremuse:

1. Omavaheline mäng;
2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
3. Üldine väravate vahe;
4. Löödud väravate arv;
5. Loos.

Play offist alates viiki jäänud mängudele järgnevad kohe mänguaja lõppedes

karistuslöögid (3)

Mänguaeg: 13 minutit.


Mängitakse ühel väljakul .

Väljakul 4+1

Registreerunud:

1.Pirita RJK Reliikvia
2.JK Suema/Cargobus
3.BSC Reggae Boyz
4.BSC Reggae Boyz II
5.Fc Lambisats
6.HP Autohooldus
7.Depoo
8.FC Kiiu
9.Aruküla Mariine Auto
10.

Autasud: Esimest kolme võistkonda autasustatakse karikate ja medalitega. Eriauhinnad

parimale mängijale ja väravavahile! Autasustamine toimub kohe pärast finaalmängu

Eelnevad võitjad:

2011 - Fc Märjamaa
2012 - JK Sparta
2013 - . . .

Info ja registreerimine:


Sten-Erik@jkreliikvia.ee

http://www.facebook.com/events/245204058948882/

eesti10
21.02.13, 14:51
Veel neli kohta :)

eesti10
26.02.13, 09:58
3 kohta veel :)

nikker
27.02.13, 10:10
FC Kiiu osaleb ka :)

eesti10
28.02.13, 15:40
Üks koht veel :)

eesti10
09.03.13, 23:57
PIRITA RELIIKVIA CUP 2013


10:00 Pirita RJK Reliikvia vs Aruküla Mariine Auto
10:15 BSC Reggae Boyz vs Depoo
10:30 JK Suema/Cargobus vs Fc Lambisats
10:45 BSC Reggae Boyz II vs Pirita RJK Reliikvia
11:00 FC Kiiu vs HP Autohooldus
11:15 Aruküla Mariine Auto vs JK Suema/Cargobus
11:30 BSC Reggae Boyz vs FC Kiiu
11:45 Depoo vs HP Autohooldus
12:00 Fc Lambisats vs BSC Reggae Boyz II
12:15 Pirita RJK Reliikvia vs JK Suema/Cargobus
12:30 BSC Reggae Boyz vs FC Kiiu
12:45 Aruküla Mariine Auto vs Fc Lambisats
13:00 BSC Reggae Boyz II vs JK Suema/Cargobus
13:15 Depoo vs FC Kiiu
13:30 Fc Lambisats vs Pirita RJK Reliikvia
13:45 BSC Reggae Boyz II vs Aruküla Mariine Auto
14:00 POOLFINAAL A1 vs B2
14:15 POOLFINAAL B1 vs A1
15:00 PRONKSIMÄNG
15:15 FINAAL






A

1.Pirita RJK Reliikvia
2.Aruküla Mariine Auto
3.JK Suema/Cargobus
4.Fc Lambisats
5.BSC Reggae Boyz II


B

1.BSC Reggae Boyz
2.Depoo
3.FC Kiiu
4.HP Autohooldus