320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Konto kustutamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Konto kustutamine

    Ise sellist võimalust ei leidnud, seega palve moderaatorile. Palun kustutage minu foorumi kasutaja, sest ma ei kasuta seda enam.

    #2
    Algselt postitas SiimRommelgas Vaata postitust
    Ise sellist võimalust ei leidnud, seega palve moderaatorile. Palun kustutage minu foorumi kasutaja, sest ma ei kasuta seda enam.
    Kahju.. Hüvasti Siim Rommelgas

    Kommentaar


      #3
      Ei leidnud samuti võimalust, kuidas seda ise teha. Seega palun kustutada minu kasutaja.

      Aitäh

      Kommentaar


        #4
        Mis selle konto kustutamise mõte on? Viimane tähelepanuvajadus? Ses mõttes, et võib ju lihtsalt postitamise/foorumi külastamise lõpetada.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Mis selle konto kustutamise mõte on? Viimane tähelepanuvajadus? Ses mõttes, et võib ju lihtsalt postitamise/foorumi külastamise lõpetada.
          Viimane tähelepanuvajadus? Olgu, ärge kustutage. Arvasin ,et see on lihtsalt viisakas.

          Oleksin seda, ise teinud, kui oleks osanud/kui seda saab ise teha?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
            Viimane tähelepanuvajadus? Olgu, ärge kustutage. Arvasin ,et see on lihtsalt viisakas.

            Oleksin seda, ise teinud, kui oleks osanud/kui seda saab ise teha?
            Olulisem oleks hoopis rääkida sellest, et mis on viinud sind selle sotsiaalse enesetapu lävele. Äkki saame sind kuidagi aidata? Arsenal peaks ju olema tänavu igati viisakalt esinenud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #7
              Tuleb teha foorumi " enesetapjate" hall of fame.
              chiller, Panso, wright...
              " Goodbye, cruel world " stiilis viimane hüvastijätt peab olema ikka igale ühele võimaldatud, olgem inimesed siin !
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Tuleb teha foorumi " enesetapjate" hall of fame.
                chiller, Panso, wright...
                " Goodbye, cruel world " stiilis viimane hüvastijätt peab olema ikka igale ühele võimaldatud, olgem inimesed siin !
                Räägi sõber countiga. Äkki ta teeb otsa lahti?!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #9
                  count ei ole kellegi s6ber
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Tere!

                    Sooviks, et kustutaksite mu konto ära.
                    Põhjus: ega mul suurt midagi foorumis pole öelda - vaidluste osaliseks jne ei soovi aga olla. Aega foorumis postitamiseks on aina vähem ning tekkis soov mõnele kasutajale kallale tulla Nendega kellele on mul midagi öelda ma saan ühendust võtta muu viisil. Saan aru, et oleks võimalik lihtsalt kasutamata jätta siis aga teades ennast võin öelda, et kiusatus taas postitama hakata siis konto mittekustutamisel on suurem.

                    Aitäh!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                      Tere!

                      Sooviks, et kustutaksite mu konto ära.
                      Põhjus: ega mul suurt midagi foorumis pole öelda - vaidluste osaliseks jne ei soovi aga olla. Nendega kellele on mul midagi öelda ma saan ühendust võtta muu viisil. Saan aru, et oleks võimalik lihtsalt kasutamata jätta siis aga teades ennast võin öelda, et kiusatus taas postitama hakata siis konto mittekustutamisel on suurem.

                      Aitäh!
                      Ära ole nii rumal. Mina igatahes tunnen sellisest otsusest suurt kahetsust.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ära ole nii rumal. Mina igatahes tunnen sellisest otsusest suurt kahetsust.
                        ma tänan heade sõnade eest, aga otsus on langetatud ! Mind kindlasti saab näha ka mängudel - nii et võime reaalelus trehvata see on põnevam !

                        PeeS: mu teine konto "Ratnikov" kuulub ka kustutamisele

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                          ma tänan heade sõnade eest, aga otsus on langetatud ! Mind kindlasti saab näha ka mängudel - nii et võime reaalelus trehvata see on põnevam !

                          PeeS: mu teine konto "Ratnikov" kuulub ka kustutamisele
                          Kahjuks ei saa ma mängudel käia, kuna pean neid netis "töötlema".

                          Kommentaar


                            #14
                            Kas kustutatakse ära või mis?

                            Ette tänades

                            Kommentaar


                              #15
                              Alati võid endale panna endale uue parooli nii, et seda meelde ei jäta. Kui e-maili confirmimist ei nõuta, siis võiksid selle ka ära vahetada, et parooli taastada ei saaks.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X