320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL ja koondise atribuutika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL ja koondise atribuutika

    mul selline mure, sai hangitud särk täpselt nagu koondisel aga puudub EJL embleem ja need seal ei ole nõus embleemi mulle andma.
    kas seda kuskilt mujalt on võimalik hankida???
    jalgpall on elustiil

    #2
    mul muidex sama probleem EJL märki olex vaja

    Kommentaar


      #3
      Sellest ei maksa siin foorumis suuresti pasundada , parem privage.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        eeeeeeee......... ma võin näida loll aga kuna pole seda foorumit ennem kasutanud siis kuda siin privada saab

        Kommentaar


          #5
          Originally posted by Reinuvader


          eeeeeeee......... ma võin näida loll aga kuna pole seda foorumit ennem kasutanud siis kuda siin privada saab
          kui tahad kojaga privada, siis vaata, ta posti all on ilus nupuke, millele peale kribatud 'sõnum'

          Kommentaar


            #6
            ja jaaaaaa........
            mix ma kyll kohe seda ei näinud

            Kommentaar


              #7
              Pean tunnistama,et oleks autoomanikuna huvitatud,et minu kuula-kallil masinal oleks peal miski kleeps, mis informeeriks üldsust minu kuulumisest JHsse.
              Ja ma ei paneks pahaks kui näiteks a le coq oma logo ka kleepsule orgunniks

              Kommentaar


                #8
                Pean teatama kurbusega ,et pole ei klepsu ega muud taolist atribuutikat ja mis kõikse hullem pole ka kavandit mida sinna peale ka panna.Sellega seoses kuulutab "Jalgpallihaigla" välja kavandi konkurssi.Täpsemad juhised tingimustest ilmuvad reedel.Aega üks kuu ehk siis 29.06.2002 a.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar

                Working...
                X