PDA

View Full Version : Hispaania jalgpall

Tanel
04.03.13, 01:43
Hispaania liigadele ja karikavõistlustele panustamisega seotud arutelu.

Meintz
17.03.13, 16:39
soccerway facebook

Weather Forecast; Heavy goal rain is expected at Ramos Sanchez Pizjuan tonight! Sevilla will host Zaragoza and they have seen over 2.5 goals in their last 6 home matches against Zaragoza in all competitions. Also Sevilla have scored at least 2 goals in their last 4 home matches in La Liga.

erxu
14.04.13, 02:10
Tänane kombo Reali ja Barca võidule annab üsna lena koefitsendi - 2.16.
Tundub väga hea, CList nüüd puhkus ja kutid jälle liiga lainel? Arvestades, et Real koperdas viimati siis ehk nüüd vigu ei korrata ja barca õppis reali vigadest.

Delfino
14.04.13, 19:10
Real küll jah, aga Barca poolik koosseis on ikka üsna küsitava väärtusega, siinkohal oleks muidugi hea, kui mõni Hispaania liigaga sina peal olev isik arvamust avaldaks.

erxu
14.04.13, 19:41
Barcelona on kindlasti kõige ohtlikum bet siin aga siiski line-up tundub väga hea - Barcelona line-up (official):Valdes - Alves Bartra Adriano Montoya - Xavi Song Thiago - Alexis Cesc Tello ja ehk ikka võtavad oma.

Kurja, tahtsin hommikul veel kribada et Sociedadi võit (koef 2.8) ja Atletico võit tulevad kah ära aga ei hakanud pead vaevama.

Crackerz
14.04.13, 20:49
läksin ise Barca -2 ja Real -2 peale.. combos on veel ManU -1.

Koef tuli kokku 45..

j6u1uv4n4
14.04.13, 23:48
läksin ise Barca -2 ja Real -2 peale.. combos on veel ManU -1.

Koef tuli kokku 45..

Gratz, palju panuseks panid?

Crackerz
14.04.13, 23:52
Gratz, palju panuseks panid?

Man Utd (-1) @ 2.62
Real Madrid-2.0 @ 4.00
Barcelona-2.0 @ 4.33
Trebles, 1 bet * €10.00 = 455€

Kivi77
15.04.13, 00:41
Man Utd (-1) @ 2.62
Real Madrid-2.0 @ 4.00
Barcelona-2.0 @ 4.33
Trebles, 1 bet * €10.00 = 455€

kuskohas panustasid ? :)

Tanel
15.04.13, 04:00
Stiili järgi tundub bet365.

Crackerz
15.04.13, 05:42
Stiili järgi tundub bet365.

nii ongi

Kivi77
16.04.13, 17:23
Norm, Triobeti -2 ei ole sama mis Bet365 -2, sellep kysisingi, et väga julge panus oleks sellisel juhul olnud :)

Tanel
16.04.13, 19:01
Triobeti ja Bet365 -1 võib ka sama olla.

Erinevad marketid on lihtsalt. Bet365-s saab ka lisaks Aasia omale Euroopa handicapi (mida trio pakub) kasutada, aga sellel on ainult siis point, kui Aasia oma ei tööta või usud, et mõni väga suur handicap võib toota. Aasia handicapi reeglina üle umbes 5.00 koefi ei pakuta, aga EH võib saada 10.00+ ka kätte. Üldjuhul on Aasia handicapi turu hinnad paremad.

Kivi77
16.04.13, 19:29
Triobeti ja Bet365 -1 võib ka sama olla.

Erinevad marketid on lihtsalt. Bet365-s saab ka lisaks Aasia omale Euroopa handicapi (mida trio pakub) kasutada, aga sellel on ainult siis point, kui Aasia oma ei tööta või usud, et mõni väga suur handicap võib toota. Aasia handicapi reeglina üle umbes 5.00 koefi ei pakuta, aga EH võib saada 10.00+ ka kätte. Üldjuhul on Aasia handicapi turu hinnad paremad.

Ma 8-9a. ennustanud. Tänud seletamast :D

xrip55
20.05.13, 21:15
Keegi miskit tänase Mallorca - Betise mängu kohta öelda oskab ?

Igastahes Mallorcal puuduvad Navarro ja Fontas.
Betis vajaks võitu, et tõusta 6ndaks, et euroopa saada. Mallorca vajaks punkte, et püsima jääda.
Betise koef 3.

j6u1uv4n4
20.05.13, 23:06
Keegi miskit tänase Mallorca - Betise mängu kohta öelda oskab ?

Igastahes Mallorcal puuduvad Navarro ja Fontas.
Betis vajaks võitu, et tõusta 6ndaks, et euroopa saada. Mallorca vajaks punkte, et püsima jääda.
Betise koef 3.

Sellisel juhul X

xrip55
20.05.13, 23:13
Proovisin 0.0 händit betisele.
Koef 2.15

j6u1uv4n4
19.08.13, 16:39
Rayo vs Elche x2 saab koefitsendiga 1.7 ja 2 saab koefiga 3.50 - Rayo lõpetas eelmise hooaja La Liga's kaheksandana, kuid äärmiselt halva kaitsemänguga, lastes endale lüüa 66 väravat ja ise lüües 50. Rayo Vallecano eelmise hooaja suurimad väravakütid Leo ja Piti on klubi vahetanud, ning asemele on toodud mehhiko liigast Joaquin Larrivey ja Nery Castillo - mehed kelle võimetest väga palju infot ei ole, ning statistikat vaadates nad väga palju väravaid ei löö.

Elche näol on tegemist eelmise hooajal Segunda liiga võitnud meeskonnaga - kes domineeris hispaania tugevuselt teist liigat, kindlustades edasipääsu mitu vooru enne liiga lõppu.

Tanel
19.08.13, 19:20
Ma niivõrd kindel muidugi poleks selles asjas. Rayot nägin mitmel korral ja nad mängisid eelmine hooaeg väga ilusat jalgpalli ning kodus oldi äärmiselt tugevad (kui hooaja lõpp välja jätta).

Samas, peaks mainima, et lisaks Pitile ja Leole on ära kaotatud rünnaku sama tähtsad lülid Javi Fuego ja Alejandro Dominguez (+ samuti väravate löömisel kaasa aidanud Delibasic). Ning kaitsest kaotati vasakkaitsja Casado ja keskkaitsja Jordi Amat.

Rayol ilmselt elu väga lihtne pole, kuid pole võimatu, et sellelgi hooajal üllatatakse: treener siiski sama. Mõlemad klubid, eriti Rayo, on üsna suur küsimärk: enne mängu küll midagi peale ei lükkaks.

telekavaataja
23.08.13, 14:04
23.00 Athletic Bilbao - Osasuna

Ma ei tea, kes siit, kui palju punkte nopib, aga üks on selge: Bilbao näitas ilusat ja kohati ka imelist jalgpalli võõral väljakul Valladolidi vastu 1. voorus. Osasuna mäng- hea küll nad ei olnud tegelikult nii halb võistkond ja mängujoonise järgi kaotasid nad vaid lihtsate eksimuste tõttu. Aga kes ütleb mulle, et nende kaitse muutub nüüd nädalaga surmkindlaks, eriti võõral väljakul ja eriti veel tugevama võistkonna, kui seda Granada oli.

Lisaks kõigele vaevlevad tervisehädades sellised kaitseliini ja poolkaitseliini mängijad nagu Lolo, Nino, Satrustegui, De Las Cuevas, Alvaro Cejudo, Miguel Flano. Bilbaol tuleb tagasi Aduriz.

Ja kuigi see mäng ei toimu veel Bilbao uuel staadionil, vaid hoopis baskirivaalide Real Sociedadi koduväljakul, siiski pole Osasuna võõrsil Bilbao käest punkti juba aastast 2007 saanud. Ja ei oota see mängki midagi head nende jaoks. Tuleb vaid loota sellele Bilbaole tüüpilisele lohakusele, mille tõttu võidakse 3-0 eduseisu maha mängida või rumalaid eksimusi kaitses teha. Seepärast mina isiklikult veel ei julge Bilbao võidule orienteeruda, küll aga meeldib mulle nende rünnak ning ei meeldi Osasuna kaitse. Olen kindel, et Bilbao lööb vähemalt 2 väravat ning 1,80 sellise asja jaoks on minu jaoks liiga väike koefitsent. Küll aga meeldib mulle panus, et Bilbao lööb mõlemal poolajal värava. See küll ei ole sama, aga samamoodi väga tõenäoline.

Athletic Bilbao lööb värava mõlemal poolajal @2,70.

telekavaataja
21.09.13, 20:30
23.00 Valladolid - Atletico Madrid
Atletico Madrid Over 1,5 @1,83

Ai, kuidas see panus meeldib mulle. Atletico on väga hoos täna ja Valladolid on nende üks lemmikuid tiime. Viimase nelja omavahelise mängu jooksul pole Atletico kordagi alla 2 värava Valladolidile löönud.

Jah Atletico mängis Champions Liigas suhteliselt pingelise mängu, mis oli siiski kodumäng ning nende hetkel teravaim ründemängija Diego Costa puhkas jalga.

karl54
25.09.13, 10:48
Nii täna on siis Ronaldo ja Reali kord Barcale vastata, arvestades, mis suur konkurent eile tegi, siis on mida oodata.

1. Reali -1,5, lausa 1,8 koef, lisaks on over 3,5 2.00, nt Barca mängus oli see 1.50 ja midagi natuke peale. Viimases kolmes Reali liiga mängus on löödud üle 3,5, lisaks siis üks meistrite liiga mäng.

2. Granada - Valencia - Valencia koef on 2.30, lisaks siis over 2,5 on 1.95, over 2,5 on vist liiga väike, kuna ainult Granada esimeses liiga mängus löödi üle 2,5 värava, kuigi tundub, et Valencia on lõpuks vormi tõusmas, siis need mõlemad pansued oleksid täielikult statistika vastu ( selle hooaja) ehk sisetunne vrs statistika, aga võibolla Valencia peale midagi lükkab siiski, Granada on küll hea, aga üle viigi nad kohe kindlasti ei saa ma usun. Koef on päris suur ilmselt, sest Valencia on see hooaeg mõlemad võõrsil mängud pähe saanud, aga minu jaoks on see 2.30 koef huvitav igastahes ja paneb mõtlema.

krissucool
25.09.13, 13:47
Nii täna on siis Ronaldo ja Reali kord Barcale vastata, arvestades, mis suur konkurent eile tegi, siis on mida oodata.

1. Reali -1,5, lausa 1,8 koef, lisaks on over 3,5 2.00, nt Barca mängus oli see 1.50 ja midagi natuke peale. Viimases kolmes Reali liiga mängus on löödud üle 3,5, lisaks siis üks meistrite liiga mäng.

2. Granada - Valencia - Valencia koef on 2.30, lisaks siis over 2,5 on 1.95, over 2,5 on vist liiga väike, kuna ainult Granada esimeses liiga mängus löödi üle 2,5 värava, kuigi tundub, et Valencia on lõpuks vormi tõusmas, siis need mõlemad pansued oleksid täielikult statistika vastu ( selle hooaja) ehk sisetunne vrs statistika, aga võibolla Valencia peale midagi lükkab siiski, Granada on küll hea, aga üle viigi nad kohe kindlasti ei saa ma usun. Koef on päris suur ilmselt, sest Valencia on see hooaeg mõlemad võõrsil mängud pähe saanud, aga minu jaoks on see 2.30 koef huvitav igastahes ja paneb mõtlema.

Reali -1,5 tundub ikka väga ahvatlev. Mis teised arvavad?

karl54
27.09.13, 12:45
Valladolid - Malaga, Malaga koef on 2.63, ehk ka mingid aasia värgid ja draw no betid toidaks, minu arust väga hea koef. Malagat alahinnatakse ikka tugevalt see aasta.

Atletico koef on Reali vastu 5,25? veitsa mööda? ok Real ei ole hetkel ülivõimas, aga favoriidiks peaksin neid ikkagi ja eriti nii tähtsas mängus, aga ikkagi maailma top 10 meeskonna vastu ainult 1.67 koef ja need olid unibeti omad, Bet365. on Atletico võidu koef ju lausa 5.50

football2u
27.09.13, 16:01
Valladolid - Malaga, Malaga koef on 2.63, ehk ka mingid aasia värgid ja draw no betid toidaks, minu arust väga hea koef. Malagat alahinnatakse ikka tugevalt see aasta.

Atletico koef on Reali vastu 5,25? veitsa mööda? ok Real ei ole hetkel ülivõimas, aga favoriidiks peaksin neid ikkagi ja eriti nii tähtsas mängus, aga ikkagi maailma top 10 meeskonna vastu ainult 1.67 koef ja need olid unibeti omad, Bet365. on Atletico võidu koef ju lausa 5.50

Atletico Reali mängus tundub loogiliseim bet BTTS, Malaga DnB kombosse näib väga kena.

tarretis
27.09.13, 17:10

Malaga AH 0 1.77 prooviks pigem

telekavaataja
04.10.13, 19:47
21.00 Villarreal - Granada
Granada AH +1,25 @1,87

Oi kui vastik sats see Granada on. Oskavad mängu kuivatada. Nad pole see hooaeg veel kellelegi rohkem kui ühe väravaga kaotanud. Selles mängus ei ole neil vaja ka kuhugi tormata. Villarreal on siin favoriit. Ülimugav stardipositsioon, mida on hea kontrarünnakutega arendada.

Villarreal on muidugi väga hästi startinud ja Real Madridi vastu oli nende mäng suurepärane. Kuid kui nüüd hetkeks mõelda, siis isegi Elche oli Reali vastu super. Villarreal aga kaotas eelmises voorus Betisele ilma eriliste võimalusteta. Usun, et Villarreal on suuteline võitma seda mängu, aga koefitsendid on raudselt liiga madalad kollase allveelaeva peale.

telekavaataja
12.10.13, 15:25
19.00 Mirandes - Alaves
Mirandes draw no bet @1,72

Mäletate seda Alavesi võistkonda, kes 2001. aastal Liverpooli vastu UEFA Cupi finaalis madistas. Steven Gerrard lõi ka tolleses mängus värava muideks.

Mirandes mängis Copa del Rey poolfinaalis 2 aastat tagasi, mis pole ka üldse halb tulemus.

Aga see kõik on ajalugu. Hetkel on Alaves tõusiku rollis ja mängu ei saa nad kohe kuidagi käima, kuigi kvaliteetseid mängijaid nagu oleks. Pole selles Segunda mängus midagi nii erilist, tüüpiline mäng on oodata, kus kodune võistkond kergelt domineerib ja omab suuremaid šansse võidule, pealegi on Mirandes enda kohta päris heas hoos.

telekavaataja
19.10.13, 19:16
21.00 Osasuna - Barcelona
1st Half Over 1,25 @1,88

Eks Barcelona ei ole enam Hispaanias selline hävitamis- ja skoorimismasin, nagu ta 3-4 aastat tagasi oli. Aga minu meelest on Kataloonia võistkonnal piisavalt oskusi, et juba esimese poolajaga kõik ära otsustada selles mängus. Pealegi on neil piisavalt motivatsiooni, et mitte teisele poolajale seda asja jätta.

j6u1uv4n4
20.10.13, 12:06
22:00
Valladolid - Sevilla 2.75 draw no bet 2.00

zelee
26.10.13, 12:37
Trios on Reali võit 4.05 ja viik 3.85.

tannn
31.10.13, 16:42
Real Betis - Levante 2 @4 tundub päris ahvatlev?

Iceman
07.01.14, 18:07
Mida arvata tänasest Valencia 3.6 koefist? tasub riskimist? Atleticol nv ees suur mäng Barcaga ja see leg on veel kahe legine ka, et midagi atleticol ei juhtu, kui kaotavad...kodus ehk ikka järgmises legis ollakse valenciast üle...omavaheline mäng detsembri keskel lõppes atletico kodus 3-0 võiduga aga täna vaevalt atletico parimas rivistuses on...

Halb ründaja
07.01.14, 19:17
Ise hoiaks eemale sellest mängust. Ilmselt tuleb üsna väravatevaene mäng ning Atletico panustab pigem vastasseisu võitmisele kodus. 1X on 1,75, mis on ka üsna okei koefitsient, aga samas Valencia motivatsiooni ei oska hinnata, kuigi neil nüüd uus treener, mis tihtilugu parandab tulemusi ja mängupilti. Ja nagu mainitud, siis Atleticol mõtted ikka järgmisel mängul Barcaga, samas see sats on näiteks tühistes CL mängudes väga head minekut näidanud, kui edasipääs ammugi kindel olnud. Alati on ka peas mõte, et millal Atletico ära vajub.

Aga kui väga tahta Valencia poolt olla, siis draw no bet, on ~2,60. Ise ennustaks mingit 1-1 viiki, kui aus olla. Viigi koefitsienti väärtus viitab ka sellele, et bookied arvavad siit viiki tulevat.

bubbles
07.01.14, 19:56
Ruttaks juba homsesse päeva ja küsiks mõnelt targemalt inimeselt, et mida arvata homsetest Real Betis vs. Athletic ja Alcorcon vs. Espanyol. Favoriitidel üpris kõrged koefid võidu korral, mõlemal üle 2-e. Kui tõsiselt üldiselt suhtuvad Primera meeskonnad Copa Del Rey-sse?

alehis
07.01.14, 23:00
Ei ole küll üldiselt absoluutselt nii ebaatraktiivse liigaga kursis, aga Valencial on uus treener ka ja poisid vägagi motti täis intervjuude järgi. Natuke vast tasub proovida, rohkemaga aga juba tõesti seda Valencia draw no betti.

Iceman
08.01.14, 00:51
Ise hoiaks eemale sellest mängust. Ilmselt tuleb üsna väravatevaene mäng ning Atletico panustab pigem vastasseisu võitmisele kodus. 1X on 1,75, mis on ka üsna okei koefitsient, aga samas Valencia motivatsiooni ei oska hinnata, kuigi neil nüüd uus treener, mis tihtilugu parandab tulemusi ja mängupilti. Ja nagu mainitud, siis Atleticol mõtted ikka järgmisel mängul Barcaga, samas see sats on näiteks tühistes CL mängudes väga head minekut näidanud, kui edasipääs ammugi kindel olnud. Alati on ka peas mõte, et millal Atletico ära vajub.

Aga kui väga tahta Valencia poolt olla, siis draw no bet, on ~2,60. Ise ennustaks mingit 1-1 viiki, kui aus olla. Viigi koefitsienti väärtus viitab ka sellele, et bookied arvavad siit viiki tulevat.
Tänud sulle, süstisid piisavalt kahtlust minusse mitte bettima sellele mängule ikka ja raha jäi alles.

bubbles
08.01.14, 18:12
Ruttaks juba homsesse päeva ja küsiks mõnelt targemalt inimeselt, et mida arvata homsetest Real Betis vs. Athletic ja Alcorcon vs. Espanyol. Favoriitidel üpris kõrged koefid võidu korral, mõlemal üle 2-e. Kui tõsiselt üldiselt suhtuvad Primera meeskonnad Copa Del Rey-sse? Oskab ehk keegi täna midagi mu eilse postituse kohta öelda?

bubbles
30.01.14, 19:57
Real Sociedad AH-0,5,-1 @ 1.72 tundub täna reaalne panus?

tarretis
30.01.14, 20:34
Real Sociedad AH-0,5,-1 @ 1.72 tundub täna reaalne panus?

Real Sociedadil pühapäev tähtis liigamäng Atletico Madridi vastu
Ootaks ära mis lineup tuleb siis alles panustaksin

Brick
08.03.14, 18:47
Celta Vigo vs Atletico Madrid. Atletico koef on 1,85. Tundub kuidagi liiga hea pakkumine. Mis arvate sellest?

j6u1uv4n4
08.03.14, 19:02
Celta Vigo vs Atletico Madrid. Atletico koef on 1,85. Tundub kuidagi liiga hea pakkumine. Mis arvate sellest?

Godin, Turan, Tiago ja Costa on Atleticol puudu. Mul endal on Atletico ühes suures combos viimane meeskond....aga panen siiski viigi peale safe beti.

http://gyazo.com/8a5fa4dfbf82c94057a89f9895ccb57b.png

bubbles
09.03.14, 10:59
Palju võit tuli selle comboga?

j6u1uv4n4
09.03.14, 15:53
25 E panus

zizi
09.03.14, 16:03
Täna Madrid-Levante. Levante Händikäpi 0-3 saab kätte 2.25ga! Sellise koefitsiendi juures tasub mõelda ;)

tarretis
04.05.14, 19:00
04.05 20:00 Sevilla vs Villarreal: Sevilla võit koef 1,75 @bet365

Sevilla mängib kodus väga hästi ja ma ei usu, et nad soovivad Sociedadile oma 5ndat kohta anda.
Villarrealil on puudu kolm tähtsat mängijat: Pina(M/34/2), Trigueros(M/33/2), Perbet(F/26/10).
Villarreal on kodus päris hea meeskond, aga võõrsil on asi vastupidi.

difender
25.09.14, 17:00
Valencia vs Cordoba CF händikäp 0:2 koefiga 3.50 tasub proovida. Valencia on alustanud hooaega hästi ja ka kaitses on oldud väga head. Mida tõestab väravate vahe 10:2. Cordoba kaitse selle eest nii kindel pole ja ka skoori pole suudetud ise teha mängudes. Väravate vahe 2:7. Ühesõnaga tasub proovida seda betti!

zizi
26.09.14, 11:15
Elche - Celta Vigo .
Mis sellest arvata? Celta DNB?

atleticomadrid
05.09.15, 13:20
Selle sügise meeskond kes arvatavasti nii mõnegi hea koefitsendiga teenimisvõimalust pakub on Deportivo. Suvine aken oli alumise otsa meeskondadest vaat, et üks asjalikumaid, treeneriks on endine lugupeetud mängija Victor, hooaja esimesed kohtumised on samuti näidanud, et põhjust positiivsuseks on( Valenciaga võõrsilt viik, Sociedadiga kodus viik). Samas on meeskond endiselt paljude jaoks üks relegatsioonikohtadel ellujäämisvõitlust pidav sats, kes möödunud hooaja viimsel tunnil oma pääsu garanteeris. Seega koefitsent peaks püsima kenades numbrites ka omasuguste vastu, rääkimata võõrsilmängudest ja top 10-ne meeskondade vastu.

rallikas
24.01.16, 14:32
Zidane' tulekuga RMi etteotsa paistab meestel mott ja tahe üleval olevat. Kahe mänguga löödud 10 väravat ning vastaseks tabeli tagumise otsa sats - Betis. Betisi vorm on hetkel kehvake - viimasest viiest mängust on saldo 0-1-4 väravatevahega 0:13.
Omavahel kohtuti 2015 augustis, kui RM koduväljakul 5:0 võidu võttis.

Minu huvi selle mängu juurde tõi pakutavad koefid AH +2.5 @ 3.10.

Kas kuskil on mingi konks? Katkine Bale on teada, kuid kas on veel siin midagi, mida ma veel ei tea? Minu arvates on siin väärtust küllaga.

telekavaataja
02.03.16, 13:41
Kas Real on praegu nii kehv, et AH -1 liiga viimase vastu on 1,80?

atleticomadrid
27.01.17, 21:40
Pole ammu kontoris raha raisanud aga kuna bingo ostmine on palju igavam, kui panustamine siis viskan täna mõne raha Osasuna peale.
Miks? Kuigi asetsevad tabeli põhjas, on Los Roijllos see aasta vähemasti üritanud. 3 väravat Sevillale ja samapalju Valenciale näitavad pealehakkamist. Granada vastu tehti 1-1 viik, ehk kaotati punkte seal, kus neid just võtma peaks. Seega võib küsimus olla motiveerituses. Malaga peaks tasemelt olema kusagil vahepeal, favoriit aga siiski keskmik.
Ei maksa tähelepanuta jätta ka seda, et sinivalged üsna aktiivses tempos tegelikult Osasunale vastu tulevad - 10 mängu ja 1 võit, sealjuures karikasarjas kaotamine Segundas pallivale Cordobale. Marcelo Romero in office ajal pole veel võita suudetud.
Kumb meeleheitel meeskond võtab täna 3?
Mina ennustan, et Osasuna ja seda Olybetis koefiga 3.17.

Edit: 1:1
Juhiti taas ent võit jäi toomata.

atleticomadrid
25.08.17, 23:35
Uuel hooajal võiks ju vaadata mõnele mängule ka panustaja pilguga.
Espanyoli ja Leganesi vaheline kohtumine @Betsafe, Espanyol to win 1.96.
Tundub lausa liiga heana! Hooaja alguses on jõuvahekorrad veel hämar ala ent kodumeeskonda tasuks eelistada.
Espanyol on by default tugevam, alustanud hooaega võõrsilviigiga Sevilla vastu ja omab koduplatsi eelist. Leganes võitis avamängus küll Alavesi, kuid võõrsilvorm on klubil kehva ja ideelt peaks tegu olema ka tänavu väljakukkukumisohus võistkonnaga.

atleticomadrid
28.08.17, 12:54
Uuel hooajal võiks ju vaadata mõnele mängule ka panustaja pilguga.
Espanyoli ja Leganesi vaheline kohtumine @Betsafe, Espanyol to win 1.96.
Tundub lausa liiga heana! Hooaja alguses on jõuvahekorrad veel hämar ala ent kodumeeskonda tasuks eelistada.
Espanyol on by default tugevam, alustanud hooaega võõrsilviigiga Sevilla vastu ja omab koduplatsi eelist. Leganes võitis avamängus küll Alavesi, kuid võõrsilvorm on klubil kehva ja ideelt peaks tegu olema ka tänavu väljakukkukumisohus võistkonnaga.

1:0 Leganesile ja Madridi väikeklubi istub tabelis kolmandal kohal kahe võiduga:eek:

atleticomadrid
08.09.17, 12:15
Kas on realistlik, et Valencia kodus ebakindlalt alustanud Atletico kaitse vastu skoorib? Valencia on alustanud nagu vana hea Valencia ja hammustanud võõrsil viigiga valitsevat Hispaania ja Euroopa meistrit. Usun, et Los Che saab sellega hakkama!
Aga Atletico? Väidetavalt on Simeone pöördunud taas juurte juurde ning kontrajalgpalli parimad päevad on tagasi. Alustuseks on löödud 2 mänguga 7 väravat ja kindlasti minnakse Mestallale 3p järgi. Selleks aga vajatakse väravat!
Both team to score Olybetis 1.80

karl54
08.09.17, 12:55
Kas on realistlik, et Valencia kodus ebakindlalt alustanud Atletico kaitse vastu skoorib? Valencia on alustanud nagu vana hea Valencia ja hammustanud võõrsil viigiga valitsevat Hispaania ja Euroopa meistrit. Usun, et Los Che saab sellega hakkama!
Aga Atletico? Väidetavalt on Simeone pöördunud taas juurte juurde ning kontrajalgpalli parimad päevad on tagasi. Alustuseks on löödud 2 mänguga 7 väravat ja kindlasti minnakse Mestallale 3p järgi. Selleks aga vajatakse väravat!
Both team to score Olybetis 1.80

Sociedad on võimas, nende koef on ka väga kutsuv Deportivo vastu.

atleticomadrid
09.09.17, 19:25
Vastupidiselt ootustele jäi mäng 0-0.

atleticomadrid
16.09.17, 15:40
Pepe Mel on ikka olnud selline treener, kes ühtki hunti ei karda, olgu ta käes milline klubi tahes. Pakuks, et üle 2.5 värava mängus Betis-Deportivo ikka lüüakse.

atleticomadrid
17.09.17, 12:02
Pepe Mel on ikka olnud selline treener, kes ühtki hunti ei karda, olgu ta käes milline klubi tahes. Pakuks, et üle 2.5 värava mängus Betis-Deportivo ikka lüüakse.

Pihtas! Depor sai oodatult väravaga hakkama ent kodumeeskond pani paremuse maksma.

atleticomadrid
19.09.17, 15:11
Lähme edasi ja valime ka nädalasisesest voorust mõne panustatava kohtumise.
Pilk jäi pidama Deportivo La Corouna- Deportivo Alavesi matšil. Alaves on jõudnud anda juba peatreenerile sacki ja saanud kõik mängud sisse ja seda eriti nilbel moel - kõik kuivalt. Jah, Alaves ei ole see hooaeg veel nurgalipu juures tantsinud.
Kuid oodake nüüd ometi! Me räägime siin möödunud aasta Copa del Rey finalistist ja liigas 9 koha välja rokkinud meeskonnast! Ka preseason ei ennustanud sellist kõrbe värava ees mis täna on reaalsus. Kuigi debütantide edu taga oli päris suuresti peatreener Pellegrini, siis ometi usun, et päris nii jubedalt second season low ka klubile sisse ei peksa ja tõus tuhast peab tulema!
Millal veel tulistama hakata, kui mitte Depori vastu?
Galiitsialaste klubis peetakse juba endaski arutelusid selle üle mida vastane värskelt teinud on, ehk kui annaks peatreenerile varsti õige kinga. Pepe Meli Depor on see hooaeg 4st mängust imenud 11 väravat, ehk tegemist on liiga kõige viletsama tagaliiniga.
Niisiis, Alaves peaks siin mängus kindlasti kadunud väravasoone üles leidma, Deportivo suudab kodus ikka vähemalt ühe ära lüüa ja nüüd kiigake betsafe või olybeti ja mõelge kas eelneva mula peale on 1.90 hea kompvek või ei?

atleticomadrid
09.01.19, 14:16
Karikasarjas kohtuvad täna Real-Leganes ning Girona -Atletico Madrid. Sisetunne ütleb, et vähemalt üks favoriit komistab, koefitsendid on kustahes ka ei vaata, üsna moosised.

atleticomadrid
10.01.19, 10:21
Karikasarjas kohtuvad täna Real-Leganes ning Girona -Atletico Madrid. Sisetunne ütleb, et vähemalt üks favoriit komistab, koefitsendid on kustahes ka ei vaata, üsna moosised.

Dingo-Bongo. Julge panustaja sai siit nii rasva, kui haavleid.
Real - Leganes 3:0
Girona - Atletico 1:1

atleticomadrid
12.01.19, 15:34
Getafe läheb täna vastamisi võõrsil Villarrealiga. Tähelepaneku korras mainin ära, et Getafe on kaotanud võõrsil see hooaeg ainult ühe mängu ja seda Realile.
Samas on kollase kodumeeskonna liigapositsioon viimase aja vormi arvestades kaunis petlik...

atleticomadrid
12.01.19, 23:41
Getafe läheb täna vastamisi võõrsil Villarrealiga. Tähelepaneku korras mainin ära, et Getafe on kaotanud võõrsil see hooaeg ainult ühe mängu ja seda Realile.
Samas on kollase kodumeeskonna liigapositsioon viimase aja vormi arvestades kaunis petlik...

Villarreal - Getafe 1:2.
Suurepärane võõrsilvorm Madridi meeskonna jaoks jätkub!