PDA

View Full Version : Kaugete riikide jalgpall

Tanel
04.03.13, 01:47
Siin võite rääkida veidi eksootilisemate riikide liigadele ja karikavõistlustele panustamisega seonduvast. Brasiilia liiga, Copa Libertadores, Araabia, Aasia jne. Kõik väljaspool Euroopat.

J.R.I.M
07.03.13, 18:09
http://www.flashscore.com/match/CtZddEPN/#match-summary

Cerro Porteno - Santa Fe

http://www.flashscore.com/match/08jRJ79E/#match-summary

Santa Fe - Llaneros

Kaks mängu pm üksteise otsa ja tänu sellele on klubi 2 ks jaotatud. Tähelepanu tuleks panna Santa Fe ja Llanerose mängule, kus Santa Fe peaks kasutama nooremaid mängijaid.

moosin2gu
21.03.13, 13:45
Santos - Mirassol(6,8) ja X2(2.75)

Santosel puudub kolm tähtsat mängijat. Proovida tasub ;)

football2u
21.03.13, 14:16
Woow, keegi betib ka sellist jalgpalli. :) Ma ise põhiliselt Brasiilia, Tšiili, Argentina ja Copa Libertadorest. Ma võin ka häid tipe hakata siia panema, kuna olen liigade, meeskondade ja mängijatega tõenäoliselt paremini kursis kui 99,9% eestlastest.

football2u
21.03.13, 14:20
Santos - Mirassol(6,8) ja X2(2.75)

Santosel puudub kolm tähtsat mängijat. Proovida tasub ;)

Brasiilia jalgpallis pole sellist asja, et kui keegi on vigastatud, on kohe meeskonnal probleem. Seal on igal meeskonnal vähemalt kahe algkoosseisu jagu mängijaid ning rotatsioon on võrreldes Euroopa liigadega massiivne. Aga see on tõesti bet, mida proovida. Ise vaataks pigem both teams to score poole.

Delfino
21.03.13, 17:31
Ei leia nagu.. Kuna see mäng peaks toimuma muidu?

Bart
21.03.13, 17:38
Ei leia nagu.. Kuna see mäng peaks toimuma muidu?

ca 9 tunni pärast või nii. Mingi kell 2 öösel peaks olema.

rando3
21.03.13, 23:58
Woow, keegi betib ka sellist jalgpalli. :) Ma ise põhiliselt Brasiilia, Tšiili, Argentina ja Copa Libertadorest. Ma võin ka häid tipe hakata siia panema, kuna olen liigade, meeskondade ja mängijatega tõenäoliselt paremini kursis kui 99,9% eestlastest.

Jah, L-Ameerika jalgpallis on mõned iseloomulikud jooned: palju penalte, vähe väravaid (tihti lüüakse mängu ainuke koll viimasel veerandtunnil), kodumeeskond taha jääb, siis on pm alati järgmine tiim skoorima (kui jõuvahekorrad pole väga selged), kohtunikud vahel ebapädevad. Aga enamasti on hea manner bettimiseks, mängupilt ütleb päris kenasti ära, kuhu poole pall liigub. Vähemalt mina olen selliste kogemustega...

football2u
22.03.13, 01:54
Kas ma just avastasin L-Ameerika jalgpalli jälgiva isiku? Woow, ma arvasin, et ma mingi raudselt ainus. Su jutt on väga õige, kuid ei taha nõustuda, et vähe väravaid. Pigem on asi ettearvamatuses.

Eelmisest hooajast on endiselt meeles Atletico Mineiro mäng, kus nende võõrsilmängu koef oli 3,2 ja mul oli seal mõnikümmend eurot peal. Kiiresti jäädi aga 1:3 taha ja ma kaotasin usu ning läksin snäki tegema (ca kell 3 öösel). Tagasi tulles ja uusi mänge valides avastasin, et käimas oli 93. minut ja Mineiro oli 4:3 ees ja võitnud mängu.

Samamoodi võlus mind tollal veel Eduardo Vargas & Co nimedega Tšiili meeskond Universidad de Chile, kes näitas samuti nauditavat kiiret mängu ning võitis ka Copa Libertadores karika.

Väravate peale ei panusta ma pea kunagi, pigem meeldib laivis kaasa mängida. Vahel ka magusaid võõrsilmängude koefe võtta, parim valik on tavaliselt BTTS kui võõrsilmeeskond on tugevam (a'la Atletico Mineiro) ja kodumeeskond tugev (näiteks Arsenal). Näite tulemus oli Arsenal - Atletico Mineiro 2:5.

rando3
22.03.13, 08:52
Kuidas võtta, loomulikult ei kõnele kõikidest L-Ameerika meeskondadest, see on iseenesest arusaadav, kuid 0:0, 1:0 ja 0:1 mängudega peab lihtsalt arvestama. Mängin ainult live betis mänge kaasa, eile näiteks sain first team to score 3.6 koefiga Real Garcilaso - Juan Aurich mängus, Aurichi peale bettisin. Seis jäi 2:1, 2 väravat tuli penaltidest, ja kõik löödi enam-vähem viimasel veerandtunnil.

moosin2gu
23.03.13, 17:36
Dallas(2.10) - Real Salt Lake
San Jose(1.95) - Seattle

football2u
24.03.13, 20:04
Tänased soovitused:
21.00 Guarani SP - Corinthians SP - Corinthiansi võit @1,65
23.00 Mogi Mirim SP - Mirassol SP - Mogi Mirim võit @1,70

Meintz
24.03.13, 20:41
Kas ma just avastasin L-Ameerika jalgpalli jälgiva isiku? Woow, ma arvasin, et ma mingi raudselt ainus. Su jutt on väga õige, kuid ei taha nõustuda, et vähe väravaid. Pigem on asi ettearvamatuses.
OT, aga näiteks mina üritan iga nädal mõne Paulista või Gaucho mängu ära vaadata, et ka mina olen täitsa huviline. Kahjuks Libertadoresit ebanormaalsete kellaaegade tõttu ei suuda peaaegu mitte kunagi vaadata.
Panustamisega veel ei tegele ise

Aga ainuke pole sa vist küll 100% :D

football2u
25.03.13, 01:10
OT, aga näiteks mina üritan iga nädal mõne Paulista või Gaucho mängu ära vaadata, et ka mina olen täitsa huviline. Kahjuks Libertadoresit ebanormaalsete kellaaegade tõttu ei suuda peaaegu mitte kunagi vaadata.
Panustamisega veel ei tegele ise

Aga ainuke pole sa vist küll 100% :D

Respekt, rõõm näha, et polegi ainuke. Ma just Libertadores mänge suurima huviga jälgingi, Brasiiliat ka päris tihedalt :)

Busby
25.03.13, 01:44
Tänased soovitused:
21.00 Guarani SP - Corinthians SP - Corinthiansi võit @1,65
23.00 Mogi Mirim SP - Mirassol SP - Mogi Mirim võit @1,70

Suured tänud, Mogi Mirimi pealt teenisin tänu Mirassoli varasele väravale soliidselt.

football2u
25.03.13, 17:42
Suured tänud, Mogi Mirimi pealt teenisin tänu Mirassoli varasele väravale soliidselt.

Pole tänu väärt! :)

Ja ma arvan, et oleks suurepärane, kui siia tekiks a'la Lõuna-Ameerika jalgpalli arutelu ja ma panen ka hea meelega edaspidigi vihjeid siia, kui tõesti soovijaid on. Lisaks UEFA Meistrite liigale on L-A jalgpall koht, mis mulle märgatavalt vaid plussi on toonud.

idikas
25.03.13, 20:43
Pole tänu väärt! :)

Ja ma arvan, et oleks suurepärane, kui siia tekiks a'la Lõuna-Ameerika jalgpalli arutelu ja ma panen ka hea meelega edaspidigi vihjeid siia, kui tõesti soovijaid on. Lisaks UEFA Meistrite liigale on L-A jalgpall koht, mis mulle märgatavalt vaid plussi on toonud.
Tänud minu poolt ka, panin täpselt selle sama kombo ja korralik koefitsent tuli koju.

football2u
27.03.13, 11:28
Rõõm näha, et mu soovitustest kasu oli. Kuna huvi oli, siis jätkan tipidega. :)

Tänased soovitused, lisasin selgitused:

Mirassol SP - Palmeiras SP - Palmeiras @1,95 (kell 00.30)

Pärast relegatsiooni Serie A'st on Palmeiras uuestisündinud meeskond ning oskab mängida. Vorm on neil väga hea, ees noored talendikad Leandro ja Kleber, keskel mitmed vanemad ja kindlamad mehed. Koef on kindlasti riski väärt, kuid kindlasti secure'in beti BTTS-iga.

Ponta Preta SP - Botafogo SP - Ponta Preta @1,75 (kell 00.30)

Ponte Preta mängib kodus Botafogoga, kes pole see kuulus Serie A klubi, vaid hulga nõrgem. Ponte Preta oli juba eelmisel hooajal väga ohtlik meeskond ning kodus ei näe neid küll kaotamas. Lisaks asutakse piirkondlikel hetkel teisel kohal. NB! Preta kaotas kodus viimati eelmise aasta augustis!

Paulista Jundiai SP - Sao Paulo SP - Sao Paolo @1,70 (kell 03.00)

Kodumeeskond on kindlasti motiveeritud suurte nimede vastu, kuid ei näe neid võitmas. Sao Paolo on väga hullu nimekirja mängijatest kokku pannud, kuid kokkumäng on neil olematu ja võidud tulevad pigem raskelt. Sao Paolo minu arvates üks parim ründaja Osvaldo on koondise juures, ja pead ei anna, et ta täna kaasa teeb. Samas, kui näete alg11-s Luis Fabianot (ja Cortezi), andke minna! :)

football2u
28.03.13, 12:21
Uskumatu! Kui te olete järginud kõiki mu viite soovitust, pole te ühegi mänguga kahjumis, vaid hoopiski väga kenas kasumis! :)

Keegi järgis ka mu soovitusi?

Tulemused:
Mirassol - Palmeiras 6:2 (mu vaist ei vedanud alt ja BTTS oli suurepärane secure'imis viis)
Ponta Preta - Botafogo 1:0
Paulista - Sao Paolo 0:2

Delfino
28.03.13, 13:33
Uskumatu! Kui te olete järginud kõiki mu viite soovitust, pole te ühegi mänguga kahjumis, vaid hoopiski väga kenas kasumis! :)

Keegi järgis ka mu soovitusi?

Tulemused:
Mirassol - Palmeiras 6:2 (mu vaist ei vedanud alt ja BTTS oli suurepärane secure'imis viis)
Ponta Preta - Botafogo 1:0
Paulista - Sao Paolo 0:2
Kiitused hea töö eest! Jätka samas vaimus;)

Pes
28.03.13, 23:20
Tänud ka minu poolt! panin Ponta Preta võidule ja Sao Paolo Dnb. Kuna ise ei tea selles liigast küll midagi siis oli suht õnne peale:D

football2u
29.03.13, 00:47
Tänud ka minu poolt! panin Ponta Preta võidule ja Sao Paolo Dnb. Kuna ise ei tea selles liigast küll midagi siis oli suht õnne peale:D

Rõõm kuulda. Andke ikka teada, kui kasutasite, ehk kui edukalt ennustan, siis premeerige mind tagasisidega. Siis panen veel mammusid siia. Muidu väga pole motti :)

Delfino
30.03.13, 22:55
Tänase Brasiilia kohta ka miskit head?

Brick
30.03.13, 23:08
River Plate kodus 2,25, mis arvate?

Tanel
31.03.13, 01:49
River Plate kodus 2,25, mis arvate?

0:0 jäi, aga umbes 5 minutise uurimise järel oleks selle mängu prügikasti visata saanud. River Plate on kõva nimi, sisu selle taga on praegusel seisul väga keskpärane. Velez seevastu on Argentina parim tiim. Tabel väidab küll teistpidist, aga Copa Libertadores kallutab Clausurade seise.

Meintz
31.03.13, 11:34
Sao Paolo - Corinthians 1 2.20

Sao Paolo kaotas liigas viimati veebruaris ja sedagi Santosele (nägin isegi seda mängu). Corinthiansil on olnud suht kõikuv vorm ja tabeli esiotsa meeskondade vastu on raskustes oldud. Sao Paolo on kodus ja ka Luis Fabiano on imelises hoos, niiet suht hea bet tundub olevat

football2u
31.03.13, 16:28
Sao Paolo - Corinthians 1 2.20

Sao Paolo kaotas liigas viimati veebruaris ja sedagi Santosele (nägin isegi seda mängu). Corinthiansil on olnud suht kõikuv vorm ja tabeli esiotsa meeskondade vastu on raskustes oldud. Sao Paolo on kodus ja ka Luis Fabiano on imelises hoos, niiet suht hea bet tundub olevat

Koef on suur tänu eesootavale Copa Libertadores mängule, kus Sao Paolo võib mõnele mehele puhkust anda. Sao Paolo vajab võitu, et alagrupist edasi pääsemise eest võidelda, Corinthiansil on hulga kergem, neid rahuldaks ilmselt ka viik. Koef on muidugi hea, kuid ma kardaks pigem 0:0 või 1:1 viiki siit. Kindlasti proovin Sao Paolo esimesena skoorima panna.

football2u
31.03.13, 17:45
Tänased soovitused:

Passo Fundo RS - Gremio RS - Gremio @1,65 (kell 22.00)
Gremiol ootab ees Copa Libertadores mäng, kuid siiski omab see väärtust.

Sao Caetano SP - Mogi Mirim SP - BTTS (kell 00.30)
Need kaks meeskonda löövad mõlemad ära misiganes ka koef poleks.

football2u
03.04.13, 03:26
Kes tahab hullu riski, soovitan hittida Palmeiras - Tigre mängul Tigre võitu koefiga 4,40. Absurdselt suur koef, sest Tigre vajab võitu ja Palmeirasel pool koosseisu audis, lisaks kaitse on kohutav. Ise panen mõlemad skoorima ja ootan väravaid vähemalt nii 3-4 ikka :)

kardo
03.04.13, 15:32
Vaatasin, et Palmeirasel hea koef ja taustauuringut ei teinud ning võib öelda, et toitis.

Delfino
03.04.13, 23:49
football2u täna ka miskit soovitusi?

football2u
04.04.13, 01:46
football2u täna ka miskit soovitusi?

Ikka.

Atletico Belo Horizonte MG - Arsenal de Sarandí (04.04 kell 4.00)

Minu kõige oodatum mäng!!! Mineiro võit on kindel, kuid soovitan proovida midagi huvitavamat. Näiteks vähemalt 4-5 väravat, mõlemad skoorima. Valik on lai ja sellest mängust eeldan kõige suuremat tulevärki. Eelmine omavaheline mäng lõppes 5:2 brassidele ja ärge arvake, et ma puhtalt selle mängu pealt neid soovitusi teile annan :)

Üle 3,5 värava koefiga 2,8!

Millonarios - Corinthians SP - Corinhians @2,70 (04.04 kell 4.00)

Miks? Aga miks mitte! Millionaros on kõva Kolumbia klubi, kuid Corinhians on paberil tugev ning samuti väga võimsa ründeliiniga. Draw no Bet on kindlasti mõistlik valik siin.

Universidad de Chile - Olimpia Asuncion - UdC @1,68 (05.04 kell 3.30)

Jälgin pidevalt UdC mänge ning see mäng on neil võitu vaja ning kodus see ka saadakse. Meeskond on suutnud mullused tegijad asendada vaikselt ning see on hea koef.

The Strongest - Sao Paolo - Sao Paolo @3,45 (05.04 kell 3.30)

The Strongest on suurepärane näide koduväljakueelisest Lõuna-Ameerikas. Boliivias kõigil alati raske mängida ning The Strongest on saavutanud suurepäraseid tulemusi kodus. Võõrsil aga ollakse kohutavad ning minu optimismi nende vastu panustamiseks lisab veel, et Atletico Mineiro lahkus sealt raske 2:1 võiduga ning miks ei peaks sama suutma ka Brasiilia hiid Sao Paolo. Koef ka mammu :)

Soovitus: kui olete ebakindlad, kindlustage betid BTTS-iga ja kasutage ka DnB võimalust. Mu soovituste taga ei ole tunde numbrite jõllitamist, vaid vaist + ligi kolmeaastane kogemus Lõuna-Ameerika jalgpallis. Enim ootan, et Sao Paolo tooks võidu ära ning Atletico Mineiro väravaid!

Edu! :)

Svenniid
04.04.13, 09:18
T2nud soovituste eest, olen ka sinu tipe j2lginud hoolega. V6ib olla saaksid natukene varem need siia yles panna j2rgminekord kui v6imalust on:)

football2u
04.04.13, 09:19
Kuigi ma ca 10 minutit enne mängude lõppu suutsin unne vajuda, siis hommikul pidin südari saama: mõlemad betid võitsid ning ma olin need kombosse pannud ehk Corinthiansi võit (2,7) ja Mineiro üle 3,5 värava (koef 2,8) ehk senine suurim raha duubeldamine oli hommikul kontol!!!

Norm egolaks! :D

football2u
04.04.13, 11:09
Kes tahab niiöelda easy money täna teenida, siis Nacional (1,7) & UdC (1,68) kombona annab soliidse 2.86. Esimene omavaheline mäng lõppes Nacionali 3:2 võõrsilvõiduga ning tegu on väga olulise mänguga just alagrupist edasipääsemise suhtes. UdC alagrupis kolmas ja must win mäng!

Delfino
04.04.13, 12:18
Sai ka over 3,5 ja Corinthians ära proovitud üksikpanustena. Hästi paned;) Sai esimest mängu streami vahendusel ka vaadatud ja paugutamine hakkas põhimõtselt kohe alguses pihta:P

football2u
04.04.13, 13:14
Sai ka over 3,5 ja Corinthians ära proovitud üksikpanustena. Hästi paned;) Sai esimest mängu streami vahendusel ka vaadatud ja paugutamine hakkas põhimõtselt kohe alguses pihta:P

Väravates polnud kahtlustki, Corinthians üllatas pigem, sest esimese poolaja saadi korraliku survet. Jätkan-jätkan :)

Lisaks teen täna ühe analoogse toitva kombo, mille ka siia panen kui jõuan.

tannn
04.04.13, 14:07
Respect mees, tead millest räägid ! Väga tubli ! :)

erxu
05.04.13, 02:18
Suurepärased tipid, peaaegu kõik on täpipealt õiged ja ideaalne töö! Kiitus.

football2u
05.04.13, 04:04
Sao Paulo on suht kohutav seni olnud, koosseis on üsna selline, mida vähetähtsamates liigamängudes seni kasutatud on. Luis Fabiano ka üldse puudu, seega raske näha hetkel seda magusat koefi ära tulemas. Aga loodame!

UdC on rünnakul suhteliselt terav, kuid Olimpia on neile väga palju probleeme valmistamas. Raskelt tuleb suure tipilisti teine pool.

Calva
05.04.13, 04:37
pole ullu

Delfino
05.04.13, 13:24
Muidugi mitte! Kokkuvõttes olid ju tulutoovad tipid:P Eeldusel, et keegi kõiki nelja kokku ei pannud. Nii, et football2u, kui vähegi mahti on hoia teemat elus;)

moosin2gu
06.04.13, 12:34
football2u, mida arvad tänasest Tigre(2,3) - Atl. Rafaela ?

football2u
06.04.13, 22:08
football2u, mida arvad tänasest Tigre(2,3) - Atl. Rafaela ?

Vabandust, pole siia täna jõudnud. Kuid kuna näib, et huvi on, panen siia mõne aja pärast mõned tipid. Ise mängin ka ofkoors kaasa.

Velez Sarsfield - San Lorenzo - Velez @1,85

Velez on minu arvates üks Argentina parimaid meeskondi, kuid nädala sees mängiti alles CL-i. Siiski võeti seal kindel võit ning näen neid ka täna võitmas. Kodus tahetakse kindlasti vähemalt esimene skoorida, seega kaaluge ka seda. Kui nad kaotusseisu jäävad, on võimelised välja tulema. Koduvõit!

Boliivia - Brasiilia - Brasiilia @2,0 (kell 22.30 ehk kohe-kohe :D )

Nalja pole, keset nv-d mängivad brassid sõpaka Boliiviaga, kus koosseisus on vaid kodumaal mängivad pojad. Mäng toimub kõrgel Boliivias, seega väga palju annab juurde Boliiviale koduväljakueelis. Soovitused mänguks: üle 2,5 värava @1,75 ja üle 3,5 värava @3,0. Ma ise Brasiilia võidule vist ei pane, mängin väravatele.

football2u
07.04.13, 11:56
Panin Velezi esimesena skoorima ning brassid üle 3,5. Kokku segasin veel Barca üle 2,5 koefiga 1,9 ja mängisin Mehhiko ja Brasiilia mänge, Cruz Azul ja Fluminense.

Loodan, et olete rahul mu pakutavate tipidega :)

Calva
07.04.13, 15:29
football2u mis sellest arvad, botafogo 3.8 vs sao paulo kes laseb puhata sellistel meestel nagu ceni, toloi, silva, miranda, carleto, denilson, ganso, jadson, osvaldo ja fabiano..

Calva
07.04.13, 15:30
bota dnb siis maybe

erxu
07.04.13, 21:44
Newell's Old Boys vs. Colón , Valik 1, Koef 2.0

http://int.soccerway.com/matches/2013/04/07/argentina/primera-division/newell-s-old-boys/colon-de-santa-fe/1338968/
Vaadates seda statistikat tundub see olevat easy-money või ehk oskab keegi ekspert öelda miks see koef. nii suur on?

football2u
07.04.13, 22:23
Newell's Old Boys vs. Colón , Valik 1, Koef 2.0

http://int.soccerway.com/matches/2013/04/07/argentina/primera-division/newell-s-old-boys/colon-de-santa-fe/1338968/
Vaadates seda statistikat tundub see olevat easy-money või ehk oskab keegi ekspert öelda miks see koef. nii suur on?

Newelli vanapoisid on kindlasti tugev favoriit ning nüüd koefi vaadates üllatusin, et nii hea koef on. Ilmselt, kuna reedel mängitakse võõrsil Copa Libertadoresis Olimpiaga (tugev) ning seal on vähemalt viiki vaja, et edasipääs kindlustada. Siiski meeskond on liigas endiselt kullakonkurentsis ning vaevalt ka täna allahindlust tehakse. Ma ise beting vist esimesele väravale, kuid võit näib ka väga kena. Pange Newells võitma, kuid ma panen nad ilmselt esimesena skoorima. Enne muidugi vaatan line-upid üle ja veidi ka mängu ehk :)

Calva
07.04.13, 22:27
p6hjus lihtne, p6himehed puudu v6i puhkavad

football2u
07.04.13, 22:30
football2u mis sellest arvad, botafogo 3.8 vs sao paulo kes laseb puhata sellistel meestel nagu ceni, toloi, silva, miranda, carleto, denilson, ganso, jadson, osvaldo ja fabiano..

Väga naiivne oleks arvata, et Sao Paolo sinna tala läheb saama ning huvitav saab olema näha teise ešeloti mängu, kes kindlasti on motiveeritum, kui n-ö põhitegijad. Botafogo on kodus väga hea ning 3,8 on kahtlaselt hea koef. DnB või et nad ei kaota on bet, mida endalegi ahvatlev tundub. Botafogo võitu proovin kuskile kombosse panna, kuid arvan, et täna on palju paremaid monemaker mänge.

Calva
07.04.13, 22:30
newell misses quzman, caceres, villalba, perez, figueora ja scocco

erxu
07.04.13, 22:35
Mnjaa aga nagu ütles football2u, et meeskond on endiselt ka kullakonkurentsis, siis allahindlust ei tehta. Lisaks vastastel üks põhikaitsjaid punasega väljas ning viimati pole nad võõrsil väga edukalt üldse mänginud.

Calva
07.04.13, 22:37
sheeri siia ka siis kui midagi paremat tulekul on

football2u
07.04.13, 22:47
sheeri siia ka siis kui midagi paremat tulekul on

Täna on mitu väga kena mängu tõesti, panen need ka siia kui kunagi rahulikult arvutitaga saan olla. Ehk Newellsi mängu ajal umbes.

NB! Keda tõesti huvitavad mu tipid, siis olege valvel. Kell 1 algab juba esimene mäng!

Calva
07.04.13, 22:59
good man

football2u
08.04.13, 00:40
Väike uptade: Newell's Old Boys on saanud korraliku survet võõrsilmeeskonnalt, kes tunneb, et neil on täna võimalus. Samas pingilt on NOB-il võtta Scocco & Co, seega võit peaks ikka tulema.

Botafogo - Sao Paulo mängust. Sao Paulol on väga hea koosseis platsil, eelistaks siit isegi BTTS, mis hetkel on ca kahese koefiga saadaval.

football2u
08.04.13, 00:58
Toluca - Monterrey - BTTS @somethingsomething (kell 1)

Lihtne. Monterrey on tugevam, ründes näiteks Cesar Delgado, Humberto Suazo ja Aldo de Nigris, kuid neist kaks viimast on pingil, kuna ees on ootamas mingi CL mäng. Mäng näeb täna vast välja midagi sellist: Toluca skoorib, Monty toob kahurid platsile ja saab vähemalt v värava kirja. Monty kahureid asendavad noored, nii sinna 20 eluaasta kanti, seega raske nende võitu täna (!) näha, kuigi oma parima satsiga oleks kindlasti mu raha seal.

Calva
08.04.13, 01:13
bota 10 mehega, saol poolaja l6puks 0 SOT, mida ennustad

football2u
08.04.13, 01:16
bota 10 mehega, saol poolaja l6puks 0 SOT, mida ennustad

Ma ise ei näpi seda mängu üldse, õnneks ei näppinud ka enne punast kaarti. Ise mängin Monterrey, Colo Colo ja NOB-i mänge hetkel.

E: Palju õnne, NOB 0:2 taga :)
E: 1:2 juba.
E: Scocco, Figueroa, Hachen sisse.

erxu
08.04.13, 01:19
Nojah, aeg kahurid välja tuua. Colón juhtimas :P

Calva
08.04.13, 01:19
olgu nii

football2u
08.04.13, 02:33
NOB-i mäng läks lappama, Sao Paulo võitis 3:1 seega BTTS toitis ning teie loodetud imet (Bota võitu) ei juhtunud ning Toluca hetkel juhtimas, Monterrey on kahurid sisse toonud ja kui ka ära löövad, siis enam-vähem tipid täna.

football2u
08.04.13, 22:30
Santos - Mirassol 1,8 BTTS WIN
Guarani - Corinthians Cori@1,65 WIN
Mogi Mirim - Mirassol SP - Mogi Mirim võit @1,70 WIN
Mirassol SP - Palmeiras SP - Palmeiras @1,95 LOSE (secure BTTS toitis)
Ponta Preta SP - Botafogo SP Ponta@1,75 - WIN
Paulista Jundiai SP - Sao Paulo SP @1,70 win
Sao Paolo - Corinthians - Sao Paulo esimesena skoorima @2,0 - WIN
Passo Fundo RS - Gremio RS - Gremio @1,65 - LOSE
Sao Caetano SP - Mogi Mirim SP - BTTS - LOSE
Atletico Belo Horizonte MG - Arsenal de Sarandí ÜLE 3,5 koef 2,8
Millonarios - Corinthians SP - Corinhians @2,70
Universidad de Chile - Olimpia Asuncion - UdC @1,68 -LOSE
The Strongest - Sao Paolo - Sao Paolo @3,45 (BTTS päästis)
Nacional 1,7
Velez Sarsfield - San Lorenzo - Velez @1,85 - LOSE (esimesena skoorima toitis)
Boliivia - Brasiilia - Brasiilia @2,0 ja üle 3,5värava 3,0
Newell's Old Boys vs. Colón NOB @2.0 LOSE
Toluca - Monterrey - @1,8 BTTS LOSE

Väike ülevaade mu tipidest. Kuna palju panin ka n-ö niisama soovitusi, panin siia kirja need, mida ise kasutasin. Kui keegi viitsiks, arvutagu kokku, palju oleks kasum, ku igale betile oleks "koidula" pannud :)

E: Kui igale 18 mängule panna 100, siis oleks kokku teeninud 2180 ehk 380 puhast kasumit (kui mitte arvestada sulgudes olevaid securimisi, mis teeks numbriks 580). Ehk lõpp läks mul natuke rapsimiseks. On mul õigus? Kui on siis ma olen rahul.

Delfino
13.04.13, 01:16
football2u Independiente mängus bts? 2,4 koefiga oleks mõistlik?

Crackerz
13.04.13, 21:03
Philadelphia vs Toronto kell 23:00. Philadelphia võit 1,83.

Toronto võõrsil vorm on ikka päris kohutav. Viimased 2 korda on philadelphia kodus võitnud 3-0 torontot.

Calva
13.04.13, 21:11
t2na midagi football2u?

football2u
17.04.13, 02:25
Cerro Porteno - Tolima / Tolima @2,00 (kell 3.15)

Lihtne. Cerro paneb platsile reservid ja noored ning neid ei koti see mäng üldse, kuna Paraguai liigas on neil motivatsioon suurem. Eelmise mängu kaotas Cerro 1:5 teisele üsna nõrgale meeskonnale ning Tolima tahab väga võitu ning on kohal oma parima koosseisuga.

NB! Händikäp annab koefiks 3,9, ja see tasub proovimist!

football2u
17.04.13, 18:22
Cerro Porteno - Tolima / Tolima @2,00 (kell 3.15)

Lihtne. Cerro paneb platsile reservid ja noored ning neid ei koti see mäng üldse, kuna Paraguai liigas on neil motivatsioon suurem. Eelmise mängu kaotas Cerro 1:5 teisele üsna nõrgale meeskonnale ning Tolima tahab väga võitu ning on kohal oma parima koosseisuga.

NB! Händikäp annab koefiks 3,9, ja see tasub proovimist!

Tolima... teie kaasmaalased Santa Fe tegi oma töö ideaalselt. Paraku oli rünnakul Tolima ikka päris kohutav ning vedas, et kaotusseisu ei jäädud. Tip oli aga ideaalne, Tolima lihtsalt mannetu.

Täna aga vaadake Kalju mäng ära, nõrgemad magage veits ja kell 4 on juba suur lahing Sao Paulo - Atletico Mineiro! :D Panen siia ka mitu magusat vihjet, mille kohta hetkel võin öelda, et peaosas on argentiinlaste ja brasside omavaheline vihkamine! Draamat jätkub, olge laivis! :)

erxu
17.04.13, 22:25
Tänud! Kuna oma segase unegraafiku tõttu veedan palju aega internetis öösel, siis siiani olen kõigil tipidel silma peal hoidnud :) Jään ootama tänast kah! Aitäh.

football2u
18.04.13, 11:07
Nägin Boca mängu poolajani ja vajusin tänu väga pikale veninud tööpäevaga unne...

Igatahes Sao Paulo võitis ning poleks nad ees olnud, oleks Arsenal väidetavalt lasknud Strongestil võita, kuna argentiinlased ja brassid vihkavad üksteist ja näeksid enne Boliivia klubi edasi minemas, kui Sao Paulot (brasse).

kardo
18.04.13, 23:51
Pärast väikest ja kiiret analüüsi on minu valikud:
Libertad Asuncion v CA Tigre - Libertad Asuncion @ 1.61
Fluminense RJ v Caracas - Fluminense RJ @ 1.28 (kombosse eelmisega = 2.08)
Huachipato v Gremio RS - Over 2.5 @ 1.80
Sporting Cristal v Palmeiras - DNB Palmeiras @ 1.80
Sporting Cristal v Palmeiras - BTTS Yes @ 1.83
Huachipato v Gremio RS - BTTS Yes @ 1.61
San Jose v Real Potosi - San Jose @ 1.44 (kombosse eelmisega = 2.33)
bet365

kardo
19.04.13, 09:21
lõuna-ameerika pole minule, õnneks katsetasin väikeste summadega

Tanel
19.04.13, 10:52
Ei tahtud üldse midagi mängida sealt, aga kui Tigre DNB koefi nägin live'is (4.00), siis pidin ära võtma selle, sest see tundus tõelise kingitusena.

Üldisele väravate arvule panustamise lõpetasin ma ise üldse ära, sest veendusin lõpuks, et seda saaks kasumiga teha ainult mingite keeruliste valemite põhjal, sest sisetundega võid sa ahneks minna ning liiga palju mänge valima hakata ja lisaks sellele neid üle mõtlema hakata.

Aga üldjuhul, kui proovida, siis alati küsida neli võtmeküsimust:

1. Kas mõlemad tiimid peavad kindlasti võitma?
2. Kas mõlemad tiimid löövad peaaegu alati palju väravaid?
3. Kas mõlemad tiimid on enamvähem võrdsed?
4. Kas nõrgem tiim kipub suuremate vastu kaitsma?

Kui 1=Ei, 2=Ei, 3=Ei või 4=Jah, siis ei ole väravad sugugi kindlad ning kui koef on alla 2.00, siis ei tohiks kiusatusele järgi anda, eriti võõrastes kohtades. Over 2,5 võõras kohas võiks ette võtta ainult siis, kui koef on 2.20+. Ehk kõige rohkem võib eirata küsimust "2" olukorras, kus nt kaks muidu kaitsvat tabelikeskmiku lähevad omavahel mängima ja tahaksid teoreetiliselt kolm punkti tabelisse lisada ning ei oleks viigiga rahul.

Nendes mängudes, mis on alla 2.00 koefiga, on reeglina overi väärtus masendavalt väike ning kindlapealeminekuid on äärmiselt harva. See tähendaks ikkagi seda, et sa pead mõlemat tiimi hästi tundma ja teadma, kuidas nad mängivad.

Tanel
19.04.13, 17:28
Ma ei hakka midagi soovitama, sest pole antud piirkonnas väga pädev, annan ainult infot, mille põhjal igaüks oma otsuse ise tegema peab.

Velez Sarfield - Newells Old Boys, öösel kell 01:00 vist, koefid 2,80-midagi-2,70

Velez: *Sosa (1); Sills (2), *Sabia (2), Olivera (2), Bíttolo (2); *Bella (1), Razzotti (2), *Desábato (2), Freire (2); *Copete (1,5), *Rescaldani (1,5).

Giid:
1-põhimängija, 2-varumees (paljud võiks isegi number 3 olla).
Tärniga mängijad tegid vähemalt 60 minutit kolmapäeva õhtul (neljapäeva hommikul ehk siis kaks päeva enne Velez-NOB mängu), karikamängus, mis kestis kokku 120 minutit ja lõppes Velezi kaotusega. Vigastustega on neil ka häda.

Newells Old Boys: Nahuel Guzmán (24/0); Marcos Cáceres (20/2), Santiago Vergini (24/1), Víctor López (15/0), Milton Casco (12/0); Pablo Pérez (22/3), Hernán Villalba (25/0), Rinaldo Cruzado (4/1) VÕI Martín Tonso (23/1), Maximiliano Rodríguez (17/2); Maximiliano Urruti (20/1) VÕI Ignacio Scocco (25/19), Víctor Figueroa (24/3).

Newellsi vorm kevadvoorus 5-1-2. Paar puudujat on, Heinzega eesotsas.

football2u
19.04.13, 23:15
Kuna teema aktiivne ja eile Copa Libertadores toitis kenasti, siis proovin tipe jagada. Arutelu ja küsimused oodatud! :)

Velez Sarsfield - Newell's Old Boys (kell 1.00)
Selles mängus on üks suur eksitav faktor ja see on liigatabel. Velez, erinevalt NOB-ist, ei ole suutnud Copa Libertadoresi kõrvalt liigas väga resultaati teha, kuid alagrupid on nüüdseks läbi kuni järgmise nädalani ning täna on uus päev. Ma näen selles mängus pigem mõlemaid skoorimas või viigistamas ehk siis eeldan 0:0 või 1:1 reslutaati. Velez näib jah räsitud, kuid kui alg11 näen, annan oma eelistuse. Mu suur soovitus: ärge proovigegi kellegi võitu või viike, sest see on nii ebakindel mäng, kuid magusad koefid kindlasti meelitavad seda tegema!

Santiago Wanderers - A. Italiano (kell 2) üle 2,5 @1,60
Väravad! Koefid võitudel-viikidel üsna tasased, seega väravad! Mängu 10-15 minutiga otsustan vast, kuid üle 2,5 on suhteliselt kindel, 3,5 juba mammum ning BTTS on lausa tasuta raha!

Racing Club - Colon de Santa Fe (kell 3.15)
Racingu koef on 2,0, kuid ma eelistan nad esimesena skoorima panna! Soovitan ka teil, kuid enne vaatan vast mängu ka kui aega on.

Los Millionarios - Itagui Ditares (kell 3.45) Millionarios @2,0
Copa Libertadores lõppes pettumusega, täiskahurid liigale! Väga väravaid ja isegi DnB omab kindlat väärtust. Samas securige ära!

football2u
19.04.13, 23:27
Pärast väikest ja kiiret analüüsi on minu valikud:
Libertad Asuncion v CA Tigre - Libertad Asuncion @ 1.61
Fluminense RJ v Caracas - Fluminense RJ @ 1.28 (kombosse eelmisega = 2.08)
Huachipato v Gremio RS - Over 2.5 @ 1.80
Sporting Cristal v Palmeiras - DNB Palmeiras @ 1.80
Sporting Cristal v Palmeiras - BTTS Yes @ 1.83
Huachipato v Gremio RS - BTTS Yes @ 1.61
San Jose v Real Potosi - San Jose @ 1.44 (kombosse eelmisega = 2.33)
bet365

Hea, et proovisid jah, aga sa tegid paar suurt viga. Esiteks sellised pisikesed koefid meeskondadel, keda sa ei tunne, ei oma väärtust. Näiteks see San Jose, Libertad jms.

Lisaks üks näide: Sporting Cristal v Palmeiras VERSUS Huachipato v Gremio RS on hea näide. Palmeiras polnud põhikoosseisuga ning Sporting samuti ei mänginud millegi peale. Tulemus? Aupunkt, mis Palmeirast ei morjendanud. Huachipato ja Gremio aga teine tera, sest tšiillased olid kõikides (!) eelmistes mängudes skoorinud ning võit oleks nad edasi viinud ehk see tähendas kohe kiiret survet. Gremio aga pidi vaid püsima Huachipato rütmis ehk mitte selle mängu kaotama. Ja üks värav kummagile näis üsna kindel, kuna Gremio oli põhiga ja Huachipato kodus.

Ja toonitan, et ma ei ole mingi ekspert. Lihtsalt palju mänge näinud ning suudan tihtipeale mängu kulgu eeldada. Samas on L-A jalgpalli minu arvates konkurentsitult kõige raskem ennustada just selle etteaimamatuse pärast. Edu aga soovin kõigile, kes seda sektsiooni elus hoiavad! :)

Calva
20.04.13, 00:53
ja sinu eelistus velezi - nobi m2nguks?

football2u
20.04.13, 00:56
Ma securin mõlemad skoorima ära ja üritan hittida 5-15 minuti põhjal, kes skoorib esimesena vist.

Igatahes suurem usk on NOB-i, neil kõva algkoosseis ja pole 120 mintsa pikkust karikakaotuse maitset peas ja jalgades.

NOB selles mängus kuivale ei jää ning ja Velez suudab ehk kodus rotatsiooniga ära lüüa.

Parim vast DnB NOB-ile!!! 10 minutit on NOB pallivaldamisega omanud, aga mõlemal null võimalust.

Haha, Soccerway andis enne mängu algkoosseisu Scocco, sellega sain petta veidi.

football2u
20.04.13, 04:39
Ma securin mõlemad skoorima ära ja üritan hittida 5-15 minuti põhjal, kes skoorib esimesena vist.

Igatahes suurem usk on NOB-i, neil kõva algkoosseis ja pole 120 mintsa pikkust karikakaotuse maitset peas ja jalgades.

NOB selles mängus kuivale ei jää ning ja Velez suudab ehk kodus rotatsiooniga ära lüüa.

Parim vast DnB NOB-ile!!! 10 minutit on NOB pallivaldamisega omanud, aga mõlemal null võimalust.

Haha, Soccerway andis enne mängu algkoosseisu Scocco, sellega sain petta veidi.

palju õnne kes seda mängu mu soovituste järgi kaasa mängisid! Ise tegin uskumatu laivi pela just tänu nobi hiiglaslikule koefile :)

Calva
20.04.13, 10:58
t2nud football2u! aga t2na juba uued m2ngud:p

football2u
20.04.13, 11:19
kuna teema aktiivne ja eile copa libertadores toitis kenasti, siis proovin tipe jagada. Arutelu ja küsimused oodatud! :)

velez sarsfield - newell's old boys (kell 1.00)
selles mängus on üks suur eksitav faktor ja see on liigatabel. Velez, erinevalt nob-ist, ei ole suutnud copa libertadoresi kõrvalt liigas väga resultaati teha, kuid alagrupid on nüüdseks läbi kuni järgmise nädalani ning täna on uus päev. Ma näen selles mängus pigem mõlemaid skoorimas või viigistamas ehk siis eeldan 0:0 või 1:1 reslutaati. Velez näib jah räsitud, kuid kui alg11 näen, annan oma eelistuse. Mu suur soovitus: ärge proovigegi kellegi võitu või viike, sest see on nii ebakindel mäng, kuid magusad koefid kindlasti meelitavad seda tegema!

santiago wanderers - a. Italiano (kell 2) üle 2,5 @1,60
väravad! Koefid võitudel-viikidel üsna tasased, seega väravad! Mängu 10-15 minutiga otsustan vast, kuid üle 2,5 on suhteliselt kindel, 3,5 juba mammum ning btts on lausa tasuta raha!

racing club - colon de santa fe (kell 3.15)
racingu koef on 2,0, kuid ma eelistan nad esimesena skoorima panna! Soovitan ka teil, kuid enne vaatan vast mängu ka kui aega on.

los millionarios - itagui ditares (kell 3.45) millionarios @2,0
copa libertadores lõppes pettumusega, täiskahurid liigale! Väga väravaid ja isegi dnb omab kindlat väärtust. Samas securige ära!

kõik täppi!!!! Eriti täppi läks Racing esimesena skoorima, sest nad lasid Colonil lõpu eel viigistada.

Crackerz
20.04.13, 11:53
kõik täppi!!!! Eriti täppi läks Racing esimesena skoorima, sest nad lasid Colonil lõpu eel viigistada.

Millionariois ei v6itnud ju ega saanud viiki.

football2u
20.04.13, 14:03
Millionariois ei v6itnud ju ega saanud viiki.

Fakk, oli jah. Ma panin nad esimesena skoorima, seega ma ei vaadanud unise peaga, et siia panin nad võitma, my bad.

kardo
21.04.13, 23:01
Arsenal de Sarandí - San Lorenzo pick 1 koef 2.25
kas see koef on väga magus või ma ei jaga L-Ameerikast suurt midagi ?

Tofoa
22.04.13, 00:43
Arsenal de Sarandí - San Lorenzo pick 1 koef 2.25
kas see koef on väga magus või ma ei jaga L-Ameerikast suurt midagi ?

Mõlemat?

kardo
22.04.13, 08:15
jah, ma ei jaga seda L-Ameerikat

football2u
23.04.13, 02:45
Tigre hetkel AJ vastu mängimas, isiklikult soovitaks kodumeeskonna esimesena skoorima panna.

rando3
23.04.13, 13:51
See mäng oli kaartide poolest kindlasti fixed...

Tanel
23.04.13, 15:29
See mäng oli kaartide poolest kindlasti fixed...

Kahtlen sügavalt. See on lihtsalt Lõuna-Ameerika jalgpall, kus mehed keevad väga lihtsalt üle ja olukordadesse minnakse liialt suure hurraaga sisse.

rando3
23.04.13, 15:46
Kas nägid mängu?

Tanel
23.04.13, 16:15
Ei. Aga eeldan eelnevatest kogemustest. Lõuna Ameerikas võiks pea iga mäng vähemalt 1-2 punast kaarti ära näidata selle eest, mis seal toimub. Mõni kohtunik annab, mõni mitte.

football2u
23.04.13, 16:45
Kas nägid mängu?

Ma nägin ja fixed... see peab olema nali, sest sa ilmselgelt ei tunne Lõuna-Ameerika jalgpalli iseloomu. Eilne kaartide sadu oli hea näide.

Aga hea oli vähemalt, et tip läks jälle täppi ja Tigre skooriski esimesena (ning ühtlasi ka viimasena ja üldsegi ainsana) :)

rando3
23.04.13, 17:37
Iseäralikult pidasin esimest punast kaarti silmas, seal polnud ju midagi tegemist "iseloomuliku mänguga".

zizi
29.04.13, 14:40
football2u, kas midagi head ka tulekul :)?

football2u
29.04.13, 20:52
football2u, kas midagi head ka tulekul :)?

Alati midagi head tulekul, nädalavahetusel olid võrratud Tšiili liiga mängud, täna ka Argentinat jms oodata. Ehk panen siia ka midagi, aga kahtlen, et jõuan...

zizi
05.05.13, 22:28
Tuleb midagi :D?

football2u
06.05.13, 01:27
Tuleb midagi :D?

Koguaeg käib! :D Täna olid näiteks Boca Juniorsi ja River Plate ning Universidad de Chile ja Colo Colo mängud, kus jätkus draamat küllaga. Aga kuna eelmise nädala Copa Libertadores oli mul peaaegu ideaalne (Mineiro võit eriti!), kus ainsaks kaotuseks oli Palmeirase mängu suutmatus ühtegi väravat toota, siis uuel nädalal katsun midagi siia ka panna.

j6u1uv4n4
22.05.13, 00:07
Täna kell 13:00 Jaapani liiga cup Shimizu S-Pulse vs Yokohama F-Marinos 1.80@bet365 Kodus-võõrsil-ja omavahelised mängud on selle panuse indikaator.

FT 1:2

Zigmaister
22.05.13, 13:52
Tegin täna riski ja panin sümboolse summa antud matšile - http://int.soccerway.com/matches/2013/05/22/asia/afc-champions-league/kashiwa-reysol/chonbuk/1471945/?ICID=HP_MS_06_01 Hetkel tundub asi kena olevat, poolajaks 1-1 loodame, et tuleb veel 2 väravat ja 2.95 koenf over 3.5 on ausalt välja teenitud :)

j6u1uv4n4
22.05.13, 14:15
Tegin täna riski ja panin sümboolse summa antud matšile - http://int.soccerway.com/matches/2013/05/22/asia/afc-champions-league/kashiwa-reysol/chonbuk/1471945/?ICID=HP_MS_06_01 Hetkel tundub asi kena olevat, poolajaks 1-1 loodame, et tuleb veel 2 väravat ja 2.95 koenf over 3.5 on ausalt välja teenitud :)

Lükkasin samas mängus 0:1 seisul kodumeeskonnale 6.5 koefitsendiga, loodame parimat

Zigmaister
22.05.13, 14:22
Lükkasin samas mängus 0:1 seisul kodumeeskonnale 6.5 koefitsendiga, loodame parimat
Kahju, et mu mõistus seda ei võtnud, hetkel 2-1 seis. Saad kenakese kopiga, kui julgesid panustada :)
Senimaani on poolkaitsjad ainult väravaid kõmmutnaud, oleks aeg ründajatel ka oma tööd teha...

j6u1uv4n4
23.05.13, 02:33
football2u, mida arvad Copa Libertadores mängust Tijuana vs Atletico? koefitsendid on 2.50 3.20 2.88, Atletico on 2.52 coeffiga karika "outright winner" beti favoriit, ning lööb päris palju väravaid, ka võõrsil mängides.

football2u
24.05.13, 02:01
football2u, mida arvad Copa Libertadores mängust Tijuana vs Atletico? koefitsendid on 2.50 3.20 2.88, Atletico on 2.52 coeffiga karika "outright winner" beti favoriit, ning lööb päris palju väravaid, ka võõrsil mängides.

Üle 2,5 värava on magus 2,25 ning kui nad võõrsil võidavad siis ikka 1:2 ehk kodumeeskond lööb siin pea kindlalt värava. Ühesõnaga lekitakse ja lüüakse, hittige seda!

Boca ja Newelli mängus on üle 1,5 värava umbes 1,47 koefiga ning kuna Scocco ja kahurid pauguvad, siis eeldaks ikka kodumeeskonna 1:0 võidust suuremat skoorimist.... Lisaks vaadake Cruz Azuli ja America mängu poole, kus kaalukauss on pigem Cruzi poole kaldu mu arvates, seega proovige neid esimesena skoorima. BTTS on bet to go for!

Edu!

Kui te küsite, siis võin siia ikka vastata, sest käin foorumis pea igapäev.

football2u
24.05.13, 10:44
Üle 2,5 värava on magus 2,25 ning kui nad võõrsil võidavad siis ikka 1:2 ehk kodumeeskond lööb siin pea kindlalt värava. Ühesõnaga lekitakse ja lüüakse, hittige seda!

Boca ja Newelli mängus on üle 1,5 värava umbes 1,47 koefiga ning kuna Scocco ja kahurid pauguvad, siis eeldaks ikka kodumeeskonna 1:0 võidust suuremat skoorimist.... Lisaks vaadake Cruz Azuli ja America mängu poole, kus kaalukauss on pigem Cruzi poole kaldu mu arvates, seega proovige neid esimesena skoorima. BTTS on bet to go for!

Edu!

Atletico mängu panin taas täppi, seisuks 2:2 Tijuanaga. Samuti suurtis Cruz Azul esimesena skoorida, kuid altminekud olid Boca & NOB ei skoorinud kumbki, kuigi kodumeeskond on Copa Libertadoresis tugev (kuid kaitsev) ning NOB on üks Argentina vabamalt skoorivamaid tiime. Boca süü :D Minu enda altminek ka. Cruz Azul mängis ilma põhimees Pavoneta, kuid suudeti elu hinnaga 1:0 eduseisust kinni hoida. America neist tegelikult üldpildina tugevam, kuid Cruz Azuli ründelin on lihtsalt nii kõva.

Zigmaister
24.05.13, 11:01
Atletico mängu panin taas täppi, seisuks 2:2 Tijuanaga.

Sellest said suht kindla võidu.

football2u
24.05.13, 21:54
Sellest said suht kindla võidu.

Iroonia? 2:2 on ju võit kui panuseks on +2,5 väravat, ütlesin, et lekitakse ja hittitakse, panustage sellele...

Delfino
30.05.13, 22:42
Atletico Belo Horizonte MG st mis sa arvad football2u? Üsna kindel 1,5 koefi juures?

j6u1uv4n4
31.05.13, 09:22
Samalaadne kodumäng oli, nagu üle-eilne newells vs boca juniors, kus kõik panid overi ja koduvõidu peale, aga tuli hoopis low scoring viik....dem cup games.....typical bookie traps.

football2u
31.05.13, 10:08
Samalaadne kodumäng oli, nagu üle-eilne newells vs boca juniors, kus kõik panid overi ja koduvõidu peale, aga tuli hoopis low scoring viik....dem cup games.....typical bookie traps.

Sest Mineirole piisas viigist... ja Tijuanal oli mängu lõpus, 3. lisaminutil penalti kasutada, mis oleks minu silmis ühe peafavoriidi Atletico elimineerinud... võõrsilväravad seekord tassisid, kuid mitte veenvalt. Ise jäsin kõik need Copa mängude vooru vahele ja tänane näitas, miks.

zizi
14.07.13, 20:44
football2u, jagad häid tippe veel :P?

j6u1uv4n4
22.07.13, 17:23
25.07. 03:00 Sao Paulo - Inter X2 Odds kusagil 1.60 kandis, puhtalt Interi võit on max odds 3.30@Pinnacle. Sao Paulol on erakordne losing streak käsil, kaotatud on järjest viimased 7 mängu. Internacional on viimasel ajal häid tulemusi näidanud, võites viimased kolm mängu, ning kolmapäeval kas võidu või viigiga oleks võimalus tõusta Brasiilia Serie A liidriks. Käesoleval hooajal on bookiede favoriidid Serie A võiduks Inter, Corinthians ja Mineiro.

Inter on veel hiljuti hea ostu teinud Ignacio Scocco näol, kuid ma ei ole kindel kas ta juba kolmapäevaks mänguvalmis on.

FT 0:1 :õlu:

telekavaataja
02.09.13, 18:23
21.00 Arsenal de Sarandi - Argentinos Juniors
Over 2.0 @1,94

Argentina jalgpall on nagu üks karussell. Iial ei saa millelegi loota. Selle panusega ma rõhun pigem seda, et see on magus. Et need võistkonnad ei ole nii mittelöövad, kui üldine Argentiina liiga tase. Eelmine hooaeg olid Argentinose keskmine väravate arv mängus 2,53, kodumeeskonal 2,16. vaadates nende 4 viimast omavahelist mängu, siis on alati vähemalt 3 ära löödud. Seekord mulle tundub, et see panus on mängimist väärt.

Busby
02.09.13, 22:56
0-0 ja kaotatud su panus.

j6u1uv4n4
07.09.13, 19:32
Ponte Preta vs Internacional 2.2

Today: INTER
Alisson; Gabriel, Índio, Juan, Fabrício; Ygor, Willians, Otávio, D'Alessandro; Scocco, Leandro Damião.
Técnico: Dunga

Eeldatav algkoosseis. Interi poole pealt jätab mängu vahele Diego Forlan kuna sai MM-kvalifikatsiooni mängus vigastada. Inter murdis eelmisel nädalavahetusel oma 7 mängulise viigiseeria, alistades kodus suure rivaali Corinthiansi.
Ponte Preta kohta ma palju ei tea, kuid nad on liigatabelis eelviimased ja üpris halvas vormis statistika järgi vaadates.

Small stakes.

telekavaataja
08.09.13, 13:46
Corinthians - Nautico

Corinthians to win to nil @1,83

Kahjuks Koduvõistkonna clean sheet panus on vajunud 1,61 peale ning see ei ole enam mängu väärt. Usun, et nii suur vahe nende kahe panuse vahel ei ole õiglased, sest mäng on ühe favoriidi (kes on veel ka kodus) ning kindla viimase koha vahel, kes kaotab pea 95% oma võõrsilmängudest nulliga.

Corinthians paistab sellega, et on liigas kõige vähem väravaid lasknud. Nautico paistab sellega, et on kõige vähem väravaid löönud. Corinthianse võit panusega 1,33 tundub veidi liiga väike. 1,83 kuiva võidu eest on just see, mida kõik asjaolud soovitavad ja tundub igati loogiline.

j6u1uv4n4
10.09.13, 09:40
Mängin kodumeeskonna võitu. Puhtalt statistika ja eelnevate mängude põhjal tehtud panus. Small stakes.

http://gyazo.com/70fd0b2a0beec9409cbe250d1afbf054.png

j6u1uv4n4
25.09.13, 10:50
Copa do Brasil veerandfinaal.
Internacional - Atletico Paranaense Over 2.5@2.00

Tegemist on meie jaoks reede varahommikuse mänguga, mis algab kell 03:00.
Internacionali Serie A tiitlilootused on kustunud, ning brasiilia karikas on Interi ja treener Dunga jaoks viimane lootus sel hooajal midagi võita, ning kindlustada pääs Copa Libertadoresele.

Internacional on viimasest viiest mängust vaid ühe võitnud, kuid paljud põhimehed olid kas vigastatud või siis kaartidega väljas, ent reedeseks kohtumiseks on Interil kõik "first-choice" mängijad terved ja Paranaense vastu minnakse tõenäoliselt kõige tugevama koosseisuga.

Interi eeldatav algkoosseis:
Muriel; Gabriel, Índio, Juan e Kleber; Willians, Josimar, Jorge Henrique e D'Alessandro; Forlán e Scocco

Paranaense on Serie A-s teinud siiani tugeva hooaja, väravatevahega 40:28 ollakse Serie A-s kolmandal kohal, vaid liigaliider Cruzeiro on rohkem väravaid löönud. Seega ründejõudu peaks Paranaensel jätkuma.

Kuigi alguses mõtlesin mängida lihtsalt Interi võitu, siis pikemal kaalutlemisel tunduvad väravad siin mängus pea sama koefitsendi juures parem panus olevat.

football2u
25.09.13, 11:54
Copa do Brasil veerandfinaal.
Internacional - Atletico Paranaense Over 2.5@2.00

Tegemist on meie jaoks reede varahommikuse mänguga, mis algab kell 03:00.
Internacionali Serie A tiitlilootused on kustunud, ning brasiilia karikas on Interi ja treener Dunga jaoks viimane lootus sel hooajal midagi võita, ning kindlustada pääs Copa Libertadoresele.

Internacional on viimasest viiest mängust vaid ühe võitnud, kuid paljud põhimehed olid kas vigastatud või siis kaartidega väljas, ent reedeseks kohtumiseks on Interil kõik "first-choice" mängijad terved ja Paranaense vastu minnakse tõenäoliselt kõige tugevama koosseisuga.

Interi eeldatav algkoosseis:
Muriel; Gabriel, Índio, Juan e Kleber; Willians, Josimar, Jorge Henrique e D'Alessandro; Forlán e Scocco

Paranaense on Serie A-s teinud siiani tugeva hooaja, väravatevahega 40:28 ollakse Serie A-s kolmandal kohal, vaid liigaliider Cruzeiro on rohkem väravaid löönud. Seega ründejõudu peaks Paranaensel jätkuma.

Kuigi alguses mõtlesin mängida lihtsalt Interi võitu, siis pikemal kaalutlemisel tunduvad väravad siin mängus pea sama koefitsendi juures parem panus olevat.

Pole üldse hea bet ja kindel. Pigem uuri Inter +1,5 väravate koefe, vabalt võib tulla lihtsalt väravatevaene 1:0 või 2:0, kuid sellises mängus võiks lausa BTTS.

Aga kui ma juba siia eksinud olen, pakun omalt poolt ka midagi... (to be continued)

j6u1uv4n4
25.09.13, 13:06
Pole üldse hea bet ja kindel. Pigem uuri Inter +1,5 väravate koefe, vabalt võib tulla lihtsalt väravatevaene 1:0 või 2:0, kuid sellises mängus võiks lausa BTTS.

Aga kui ma juba siia eksinud olen, pakun omalt poolt ka midagi... (to be continued)

Interi viimaseid mänge vaadates ma nende kaitseliini ei usaldaks, eriti veel kodumängus Santose vastu, kus tehti palju lihtsaid eksimusi. Indio ja Juan on targad kaitsemängijad aga nad on vanad ja aeglased. Loomulikult on kodumeeskondadel karikamängudes prioriteediks hoida oma värav puutumata, kuid ma ei imesta, kui Inter suudab kontrarünnakust ühe värava sisse imeda.

football2u
26.09.13, 01:08
Mu pakkumine:
Ponte Preta 1,6 (brassid, kodus, esimene mäng 0:0, no words needed)
Universidad de Chile 2,20 (esimene mäng tsiilikatel 0:4 kotikas, kodus minnakse tormilaviinidega ründama ehk kel väga igav, võib ka +2,5 proovida)
Proovin kombodega kuidagi, mõned head mängud on täna veel!

Criciuma SC - Atletico Belo Horizonte MG - Ronaldinhod võitma 2,35 peal - pole väga kindel, kuid vastane on siiski üsna kehv.

football2u
26.09.13, 12:06
Mu pakkumine:
Ponte Preta 1,6 (brassid, kodus, esimene mäng 0:0, no words needed)
Universidad de Chile 2,20 (esimene mäng tsiilikatel 0:4 kotikas, kodus minnakse tormilaviinidega ründama ehk kel väga igav, võib ka +2,5 proovida)
Proovin kombodega kuidagi, mõned head mängud on täna veel!

Criciuma SC - Atletico Belo Horizonte MG - Ronaldinhod võitma 2,35 peal - pole väga kindel, kuid vastane on siiski üsna kehv.

Ponte Preta (2:0) ja Universidadi (1:0) kombo tõi korralikult sisse, lisasin veel Atletico MG (1:1) DnB ning vägagi ilus bet tuli.

football2u
27.09.13, 12:12
Interi viimaseid mänge vaadates ma nende kaitseliini ei usaldaks, eriti veel kodumängus Santose vastu, kus tehti palju lihtsaid eksimusi. Indio ja Juan on targad kaitsemängijad aga nad on vanad ja aeglased. Loomulikult on kodumeeskondadel karikamängudes prioriteediks hoida oma värav puutumata, kuid ma ei imesta, kui Inter suudab kontrarünnakust ühe värava sisse imeda.

Interi ja Atletico mäng jäi siis 1:1, seega tuligi väravatevaene ning isegi BTTS mäng nagu eeldasin. Interi mittevõitmine sellise koosseisu (eriti ründeliini, kus on Forlan, Damiao ja Scocco) on muidugi väike üllatus, kuid Brasiilias ei võrdu enamasti ründeliini potentsiaal hunniku väravatega.

j6u1uv4n4
27.09.13, 12:42
1:1 mängupilti väga ei peegelda...võimalusi oli palju, kuid viimane puude jättis mõlemal meeskonnal soovida. Mäng käis ühe värava alt teise alla, Inter enamasti surus ja Paranaense vastas kontratega. Suurem skoor jäi Paranaense väravavahi meisterlike tõrjete ja lattide-postide taha kinni. Sellele lisaks üks Paranaense ründajatest suutis kahel korral tühjast väravast mööda lüüa....selles mängus oleks võinud skoor vabalt 3:3 jääda, kuid õnnest jäi vajaka seekord.

Räägitakse, et kui Inter oma järgmise mängu kaotab, siis Dunga peab treeneriameti maha panema.

football2u
27.09.13, 15:58
1:1 mängupilti väga ei peegelda...võimalusi oli palju, kuid viimane puude jättis mõlemal meeskonnal soovida. Mäng käis ühe värava alt teise alla, Inter enamasti surus ja Paranaense vastas kontratega. Suurem skoor jäi Paranaense väravavahi meisterlike tõrjete ja lattide-postide taha kinni. Sellele lisaks üks Paranaense ründajatest suutis kahel korral tühjast väravast mööda lüüa....selles mängus oleks võinud skoor vabalt 3:3 jääda, kuid õnnest jäi vajaka seekord.

Räägitakse, et kui Inter oma järgmise mängu kaotab, siis Dunga peab treeneriameti maha panema.

Ei imestaks, sest rumalaid kaotusi on palju sisse tulnud ning liiga parima ründeliiniga nii mannetut mängu mängides... loodan, et ta saab ka kinga, kuna lisaks Brasiilia koondise mängu rikkumisele, on ta nüüd ka Interi potentsiaali kehvasti kasutamas. Dunks out!

j6u1uv4n4
10.10.13, 08:00
Flamengo - Inter draw no bet 2.30 Mineiro, Vitoria ja Paranaense kaotasid punkte. Inter tõuseks võiduga 2 kohta kõrgemale. Peatreener Dunga lasti lahti. Uueks, ajutiseks treeneriks on endine Interi väravavahtide treener Clemer. Eelmine mäng Clemeri käe all võideti ilusa ja kindla mänguga, kodus fluminense vastu 1:0. Internacional on kogenud ja talendikas meeskond, ehk oli treeneri muutus see mida meeskond vajas, et taas võitma hakata.

football2u
14.10.13, 23:34
Väike vahepala: Tigre (1,83) ja Lanus (1,58) first to score first on täna mu soovitused!

football2u
17.10.13, 23:31
Tõsiselt hea koef on täna saadaval. Vasco da Gama võtab kodus ette Goias meeskonna. Vasco meeskonda kuuluvad sellised nimed nagu Juninho (jah, tema!), Pablo Guiñazú, Andre, Wendel, Cris, Fagner, Tenorio ja mitmed teised väga head pallurid, kuid klubi hooaeg on olnud üsna kesine ning täis... ebaõnne. Kui veel enne oli Vasco võidu koef 2,6, siis vahepeal on jõudnud langeda 2,3 ja 2,1 peale. Goias on samuti teada väga ründav meeskond ning võib ka proovida BTTS. Ise proovin vist täna Vasco FTS ja Botafogo-Vitoria BTTS.

10. Goiás 28 10 10 8 33 34 -1 40
18. Vasco da Gama 28 8 8 12 38 45 -7 32

Märgiks ära, et mäng toimub miskipärast neutraalselt väljakul!

j6u1uv4n4
20.10.13, 21:51
23:30 Botafogo - Vasco 2.10

telekavaataja
27.10.13, 18:34
23.30 Nautico - Goias
Goias draw no bet @1,88

Klassivahe lööb antud paaris liiga tugevalt välja.

football2u
28.10.13, 09:15
23.30 Nautico - Goias
Goias draw no bet @1,88

Klassivahe lööb antud paaris liiga tugevalt välja.

Hea töö! Aga siiski ei julge ma pea kunagi panna Brasiilias võõrsilmeeskonna DnB, kui just mõni võiduvajadusega suurklubi seal pole - kodumeeskonnal on seal riigis lihtsalt nii suur eelis.

j6u1uv4n4
15.11.13, 07:24
Palmeiras - Boa 1.44 koefitsent.

Palmeirasel on vaja saada veel ühte punkti, et kindlustada Serie B liiga võit. Eelmises voorus kaotas Palmeiras võõrsil relegatsiooni tsoonis olevale Paysandu-le, kuna mängiti b-koosseisuga. Arvan et kodumängu jaoks pannakse parim koosseis väljakule, ning laupäeva õhtuks kindlustatakse tiitel ära.

Boa meeskonnal enam väljalangemis ohtu ei ole, ning promotion oleks äärmiselt utoopiline. Seega eeldan, et Brasiilia Serie B käesoleva hooaja parim kodumeeskond suudab homme võidu võtta.