PDA

View Full Version : Rahvuskoondiste mängud

Tanel
04.03.13, 01:48
Siin võite arutada rahvuskoondiste mängudele panustamisega seonduvast. Suuremad turniirid (EM ja MM) saavad oma-ette teema, aga valikturniirist tuleks siin kirjutada.

xrip55
21.03.13, 15:22
Täna Itaalia - Brasiilia sõpruskohtumine.

BTTS koef trios 1.80

Tundub mõistlik ? :D

2mSööt3mMööda
25.03.13, 10:39
Vaatasin kiire pilguga homsete mängude koefitsendid üle ja hetkel jäi silma Belgia vs Makedoonia, Makedoonia (+2) 2.05
On teistel mingeid ideid?

fitti
25.03.13, 11:18
Vaatasin kiire pilguga homsete mängude koefitsendid üle ja hetkel jäi silma Belgia vs Makedoonia, Makedoonia (+2) 2.05

Belgia viimase aja vormi arvestades ütleks küll, et suht kahtlane bet. Pigem prooviks juba Belgia (-2) 2.85 (williamhill)

moosin2gu
26.03.13, 15:13
2061

Edu kõigile, eriti mulle :D

Tofoa
26.03.13, 15:21
2061

Edu kõigile, eriti mulle :D

Pooled lähevad mööda.

dontastik
26.03.13, 16:10
Üks huvitav panus tänaseks, millele kümneka lükkan.

Triobet
Prantsusmaa - Hispaania
Panuse tüüp: Away team to win both halves
Panus: Yes
9.25

arx20
27.03.13, 00:21
Kuna ma mingi tihe panustaja ei ole ja tavaliselt ma suurt ei võida, siis tänasega olen igati rahul.. lihtsalt panustasin Saksamaa 4:1 võidule ja tuligi ära :üllatus:
Koef oli sel hetkel 28.0

mg
27.03.13, 09:53
põhja- iirimaa iisrael oli ka poolajal veel mingi 3,8 äkki triobetis iisraelile, lõpuks 2:0 võitsid
ei arvandki, et teistmoodi võiks minna

rando3
29.05.13, 22:02
Saksamaa pitsitab Ecuadori mune, 25min 4 väravat löödud. Händicäpid on magusad, sain (3-0) kätte 3.8 koefiga

edit: ecuadorlased lõid ühe tagasi

edit2: iirlased peksid inglastele ka kolli, sealt mängust ehk leiab midagi

sannux
02.06.13, 15:50
Täna Saksamaa võit ja Brasiilia-Inglismaa mängus over 2,5 tundub päris hea. Proovin ka väiksema summaga Inglismaa X2

Zigmaister
05.06.13, 15:04
Olin välipraktikal ja ei tegelenud natukest aega panustamisega. Tänased panused on sellised:

05.06.2013 22:00 Uruguai - Prantsusmaa (Draw no bet) Koenf 1.69...Põhjus väga lihtne, Prantsusmaa ei sõitnud neile külla teps mitte oma parimas koosseisus, Uruguail on aga põhimehed kõik kohal ja ründejõudu on rohkem kui tosina eest. Usun, et võetakse võit kodumeeskonna pootl.

Tofoa
05.06.13, 15:14
Olin välipraktikal ja ei tegelenud natukest aega panustamisega. Tänased panused on sellised:

05.06.2013 22:00 Uruguai - Prantsusmaa (Draw no bet) Koenf 1.69...Põhjus väga lihtne, Prantsusmaa ei sõitnud neile külla teps mitte oma parimas koosseisus, Uruguail on aga põhimehed kõik kohal ja ründejõudu on rohkem kui tosina eest. Usun, et võetakse võit kodumeeskonna pootl.

Kas säärast lühendit on austatud foorumis juba varasemalt ka kellegi poolt eksponeeritud? Calva, Teiresias, anyone?

j6u1uv4n4
07.06.13, 01:12
21:45 Belgia - Serbia 1.60@Unibet. Belgia on Euroopa kuumim sats praegu, neil on võimalus üle pika aja pääseda MM-turniirile, tegemist on võrdlemisi noore ja ambitsioonika meeskonnaga. Serbial ei ole lootust enam edasi pääseda, seega motivatsioon ja pinge on Belgia õlul. Nii väiksel koefitsendil erilist väärtust üksikpanusena ei ole, seega kombineerige või mõelge mõni handicap välja. Hazard to score 2.87@Bet365 on ka üsna mahlane.

tarretis
07.06.13, 09:50
Täna:

Belgia
Rootsi DNB
Montenegro DNB
Bosnia-Herzegovina üle 1.5 värava

Konf kokku 8.25

Zigmaister
07.06.13, 11:33
Täna:

Belgia
Rootsi DNB
Montenegro DNB
Bosnia-Herzegovina üle 1.5 värava

Konf kokku 8.25

Belgia, Montenegro mängin kaasa, sest need on reaaalsed võidud. Belgia on ikka kuradima hea mineku peal. Montenegro kohta ei oska midagi öelda, kui DNB võimalust ei oleks, siis ma ilmselt ei oleks panustanud, sest see tundub kuradima tasavägine mäng tulema, kardan sealt ikkagi viiki, aga elame-näeme. Rootsi betti mõtlesin pikalt, Austria on kodus hea olnud. Mõlemad vajavad punkte ja kindlasti mängivad ründavat jalgpalli. Minu pakkumine. over 2.5...
sest lööjaid peaks mõlemal poolel olema. Koef tuli kenakene 4.82 kokku.
Pilti ka:
2316

tarretis
07.06.13, 11:51
Belgia, Montenegro mängin kaasa, sest need on reaaalsed võidud. Belgia on ikka kuradima hea mineku peal. Montenegro kohta ei oska midagi öelda, kui DNB võimalust ei oleks, siis ma ilmselt ei oleks panustanud, sest see tundub kuradima tasavägine mäng tulema, kardan sealt ikkagi viiki, aga elame-näeme. Rootsi betti mõtlesin pikalt, Austria on kodus hea olnud. Mõlemad vajavad punkte ja kindlasti mängivad ründavat jalgpalli. Minu pakkumine. over 2.5...
sest lööjaid peaks mõlemal poolel olema. Koef tuli kenakene 4.82 kokku.
Pilti ka:
2316
Minu jaoks on Austria - Rootsi mängus suurim küsimärk Ibra. Loodan, et ta ei hakka egotsema ja temajaoks on see arvatavasti viimane WC

Iceman
07.06.13, 12:57
Küsiks teie arvamust sellise kombo kohta:

Aserbaijan - Luxembourg 1 (1.53)
Leedu - Kreeka 2 (1.75)
Moldova - Poola 2 (1.40)
Tsehhi - Itaalia 2 (2.03)
kokku siis 7.61

Natukene uurisin ja tegelt vähe kahtlusi on aserite ja itaalia võidus....aga enne kui panen rahad mängu siis mõtlesin küsida, mis targemad arvaksid sellisest kombost.

Delfino
07.06.13, 15:04
Mitte, et Poola koef oleks midagi suurt ja ahvatlevat, kuid nende võit kuulub ka minu tänaõhtustesse plaanidesse. Üsna kindel tasemevahe.

Zigmaister
07.06.13, 17:09
Küsiks teie arvamust sellise kombo kohta:

Aserbaijan - Luxembourg 1 (1.53)
Leedu - Kreeka 2 (1.75)
Moldova - Poola 2 (1.40)
Tsehhi - Itaalia 2 (2.03)
kokku siis 7.61

Natukene uurisin ja tegelt vähe kahtlusi on aserite ja itaalia võidus....aga enne kui panen rahad mängu siis mõtlesin küsida, mis targemad arvaksid sellisest kombost.
Tsehhi - Itaalia 2 (2.03) on jah riskibisness. Tšehhid kodus ja nad on küllaltki krõbedad vastased olnud igaühele just oma kontsentreerituse ja tahte poolest. Eesotsas Petr Čech ja lõpetades Tomáš Rosickũ`ga. Ülejäänud tunduad pigem kindlad võidud olema. Soovitaksin sul selle Tsehhi ja Itaalia mängu asemel midagi muud vaadata.

xrip55
07.06.13, 17:45
Pakuks siin Eesti mängu ka välja. Eestil 1.80 @trio. Mingi sümboolse panusega ju võib riskida.

Iceman
07.06.13, 17:52
Tsehhi - Itaalia 2 (2.03) on jah riskibisness. Tšehhid kodus ja nad on küllaltki krõbedad vastased olnud igaühele just oma kontsentreerituse ja tahte poolest. Eesotsas Petr Čech ja lõpetades TomᚠRosickũ`ga. Ülejäänud tunduad pigem kindlad võidud olema. Soovitaksin sul selle Tsehhi ja Itaalia mängu asemel midagi muud vaadata.
Ma arvan, et jätan ikka selle itaalia võidu sisse...tsehhil need Cech ja Rosicky võivad kõvad nimed olla küll aga märtsis saadi kodus 0:3 taanilt taha, kus olid nii Cech, kui Rosicky mängus...

xrip55
07.06.13, 22:02
Pakuks siin Eesti mängu ka välja. Eestil 1.80 @trio. Mingi sümboolse panusega ju võib riskida.
Toitis :)

Crackerz
08.06.13, 18:26
Inglismaa U21 @ 1.75 tundub päris mõistlik.
samuti Ivory Coast Over 1.5 @ 1.66 .

j6u1uv4n4
08.06.13, 19:58
Inglismaa koondiseid ei saa vist mitte ühesgi vanuseklassis usaldada it seems. Ise võtsin ka Ivory Coast aga hoopis HT/FT@2.00.

Crackerz
09.06.13, 19:42
Mis arvate hispaania U21 võidust saksamaa üle @2.00?

j6u1uv4n4
09.06.13, 20:54
Mis arvate hispaania U21 võidust saksamaa üle @2.00?

Minu bookie(Unibet) annab ainult 1.85, kuid livebetis kindlasti mängin kaasa.

Crackerz
11.06.13, 13:45
Lähen täna sellise duubli peale.
Tundub üpris kindel värk ja koef kokku soliidne 2.04

Iran-1.0 @ 1.50
Bosnia-Herzegovina U21 @ 1.36

j6u1uv4n4
11.06.13, 13:57
Mida arvate Eesti ja Kõrgõstani mängust? X2 on 3.5 koefitsendiga bet365-s.

mg
11.06.13, 14:25

no ei eesti ega kõrgõstan pole väravalöömisega hiilgand, kuigi kodumäng tuleb meil juuu. mina ei usu viiki igatahes, eesti läheb suht ründava koosseisuga.

Zigmaister
11.06.13, 15:13
Lähen täna sellise duubli peale.
Tundub üpris kindel värk ja koef kokku soliidne 2.04

Iran-1.0 @ 1.50
Bosnia-Herzegovina U21 @ 1.36

Iraani oma jätan panustamata, aga Bosnia oma mängin kaasa.

Tegin sellise beti:
2326
Koefid kokku: 2:23

Eestile on raske panustada, see on alati suht risky-bet, vaadates koosseise, siis eeldan viiki.
Koef 4.75@triobet. Piisavalt magus, et sümboolse rahakesega toetada triobeti :)

--------------------------------------------------------------------------------------------
Sama, mis Eestiga on ka Inglismaale kuradima riskantne panustada, aga täna tegin selle "lolli" liigutuse, mitte Inglismaale panustades, aga lootes, et Iisraeli vastu ikka domineeritakse ja lüüakse ikka üle 2.5 kolli. Koef ja mu teine over 2.5 on näha allolevalt pildilt:
2327

Crackerz
11.06.13, 15:15
Vaadates šveitsi viimaseid kodumänge, on suht kaheldav. Jäi endalgi see algul silma aga siis matsin selle mõtte maha.

kardo
11.06.13, 15:18
Võtsin endale sellise riski: Eesti-Kyrgyzstan H(0 - 1) 1 @1.90 Triobet

Zigmaister
11.06.13, 15:27
Vaadates šveitsi viimaseid kodumänge, on suht kaheldav. Jäi endalgi see algul silma aga siis matsin selle mõtte maha.

Kvaliteeti on, et see tulemus parandada. Kuigi tõsiasi ongi, et viimases viies kodumängus ei ole vastaseid võidetud. Kuigi tuleb mainida, et vastu on olnud kindlasti nõksa kõvemad pundid, kui seda on Slovakia.
Slovakia kaotas Serbiale võõrsil 4-0, Šveits samas võitis 0-1. Seega see peaks näitama, et poistel klassi on omajagu. Mõlemad meeskonnad vajavad võitu, Slovakia natukene enam, lähevad kindlasti ründama ja reaalsus ongi, et Šveitslased nõelavad oma kvaliteetsusega ja kogemustega ära, sest reaalsus on, et slovakid on tõsised outsaiderid.

Svenniid
11.06.13, 19:07
Ecuador - Argentiina
Argentiina koef @paf 2.75 Paberil peaks Argentiina yle olema, aga nende vorm pole just k6ige parem hetkel. 2.75 l2hen mina igatahes proovima

j6u1uv4n4
11.06.13, 19:42
Ecuador - Argentiina
Argentiina koef @paf 2.75 Paberil peaks Argentiina yle olema, aga nende vorm pole just k6ige parem hetkel. 2.75 l2hen mina igatahes proovima

Ise valisin sama mängu, kuid natukene ettevaatlikuma panuse ehk Argentiina DNB 2.10@bet365. Ecuadoril on väga tugev koduvorm, ning mäng toimub paarituhande meetri kõrgusel, kus on vähe hapnikkku (kohalikud on sellega harjunud). Argentiinal on Higuain punasega väljas, ning Messi tuli eelmine mäng 60' minutil sisse, seega ei ole vist päris fit veel? Igaljuhul draw no bet on safem variant ja 2.10 on meelepärane koefitsent.

Zigmaister
11.06.13, 19:49

Ja sul oligi õigus. 60+ mintsa mängitud ja Slovakid kahega ees....

Svenniid
11.06.13, 20:00
Jah, sul on 6igus see on v2ga risky bet. Peale Higuaini on veel v2ljas Zabaleta. Messi juttude j2rgi alustab t2na ka pingilt.
Vaadates aga eeldatavat koosseisu, v6ib siia m2ngu raha kyll panna:
Romero
Peruzzi • Garay • Basanta • Fernández • Rojo
Banega • Mascherano • María
Palacio • Agüero

Ise tahaksin n2ha Lavezzit siiski ryndes. Tuleb huvitav m2ng igatahes.

j6u1uv4n4
11.06.13, 20:16
Öösel kell 03:00 Hispaania - Iirimaa, mina võtsin selles mängus maailmameistritele vähemalt 2 väravalise võidu 1.85@Unibet, kuid see koefitsent on tõenäoliselt juba kihlveokontorites langenud.

Zigmaister
11.06.13, 22:13
Ise valisin sama mängu, kuid natukene ettevaatlikuma panuse ehk Argentiina DNB 2.10@bet365. Ecuadoril on väga tugev koduvorm, ning mäng toimub paarituhande meetri kõrgusel, kus on vähe hapnikkku (kohalikud on sellega harjunud). Argentiinal on Higuain punasega väljas, ning Messi tuli eelmine mäng 60' minutil sisse, seega ei ole vist päris fit veel? Igaljuhul draw no bet on safem variant ja 2.10 on meelepärane koefitsent.

Mängin kaasa. Täna oli masendav päev, endale enamvähem kindlad panin mööda ja naljapärast panin Eesti mängu viigile ja tuligi ära...Selline see ennustamien kord on :)
Triobetis Eciador - Argentina DNB 2 @ 2

Delfino
11.06.13, 22:46
Argentiinal on edasipääs juba kindel, seega ei näe põhjust vga riskida, mis nad seal kõrgmäestikus teevad. Uruguay 2,8 tundub üsna ahvatlevam bet. football2u ehk sina Lõuna Ameerika asjatundjana oskad laita v kiita seda mõtet?

j6u1uv4n4
11.06.13, 23:10
Argentiinal on edasipääs juba kindel, seega ei näe põhjust vga riskida, mis nad seal kõrgmäestikus teevad. Uruguay 2,8 tundub üsna ahvatlevam bet. football2u ehk sina Lõuna Ameerika asjatundjana oskad laita v kiita seda mõtet?

Kvalifikatsioonis on pidada veel 4 mängu, ning vahe viiendal kohal oleva Tšiiliga on 7p, seega Argentiina edasipääs ei ole veel nii kindel imo.
Suarez ei mängi, Uruguayl on jube võõrsilvorm, ning Venezuelal on esimest korda ajaloos võimalik jõuda MM-ile, olles tabelis 16 punktiga viiendal positsioonil (1-4 pääsevad automaatselt MM-ile, ning 5-s meeskond pääseb play-offi), kuna Venezuelal on mängida veel kolm kodumängu, millest 2 on võidetavate vastaste vastu (Peruu, Paraguay), siis arvan, et neil on reaalne võimalus pääseda finaalturniirile, ning et ka tänaõhtuses mängus võib upset tulla.

Ise valisin ka Uruguay ja Argentiina vahel, ning Uruguay võõrsilvormi, Venezuela motivatsiooni ja Suarezi puudumise tõttu otsustasin Argentiina DNB kasuks. Ma ei ole näinud ühtegi Venezuela mängu, seega võin väga mööda ka panna.

NB. Tänase võiduga kindlustaks Argentiina endale MM-i koha.

Crackerz
11.06.13, 23:13
Ise lähen aga Ecuadori ja Venezuela peale.
liiga mitu korda juba need argentiinad ja uruguayd ära rikkunud, nüüd las rõõmustavad mind enda kaotustega.

Leian, et venezuelat ja ecuadori alahinnatakse.

j6u1uv4n4
12.06.13, 01:56
Jubedalt õnne oli, et Argentiina 1:1 viigi välja võitles. Ecuador surus päris korralikult, neil oli kokku vist üle 20 nurgalöögi, ning värav tuli ka tsenderdusest...seega neile kes panustasid, oli seda mängu väga "mõnus" vaadata. Mascherano on omaette geenius:

http://www.dailymotion.com/video/x10t2uy_mascherano-expulsado_sport#.Ubfa1iOorUT
Iirimaa - Hispaania mängu oli esimesed 60 minutit väga raske vaadata. Esimesel poolajal Barca mehed rahuldasid üksteist palli veeretamisega, ning erilisi väravavõimalusi ei tekkinud, kuid kui söödupoisse (Iniesta, Xavi, Pedro) välja hakati vahetama, ning nooremad ja motiveeritumad mängijad (Fabregas, Santi, Mata) mängu tulid, oli iga Hispaania rünnak üliohtlik.
Palle hakati värava poole suunama ja mäng muutus ründavamaks, ning viimase 20 minuti jooksul löödi minule vajalikud 2 väravat. PS. David Villa on jubedas vormis.

Ise panin Argentiina ja Hispaania mängud oma nädala combosse, mis loodetavasti saab homme Boston Bruinsi võiduga õnneliku lõpu.

http://s18.postimg.org/s8nhlkbh5/YOLO2.jpg

kardo
12.06.13, 23:25
Mõtlesin, et proovin 2340

j6u1uv4n4
13.06.13, 08:10
Väga kõva mäng oli Chicago ja Bostoni vahel, pärast normaalaja 3:3 viiki, otsustati võitja golden goaliga alles kolmandal lisaajal. Kuna mu combo andis mulle võimaluse riskivabalt Bruinsi vastu panustada, siis sai õnneks viigi ja Chicago ML pealt veits raha tagasi.

zizi
13.06.13, 09:44
j6u1uv4n4, kus kohas panustad?

j6u1uv4n4
13.06.13, 10:21
j6u1uv4n4, kus kohas panustad?

Jalka peale enamasti Bet365, Unibet, William Hill ja bwin. Tennise peale aga Paddypoweris, Pinnacle's ja Ladbrokes'is kuna nendel saitidel on enim tennise bettimis võimalusi. Parim universaalne koht IMO on Bet365, kuna näeb otse paljusid mänge, ning livebet on väga kiire ja efektiivne. Pinnacle saidil saab panustada e-sports peale, mis on ka üpris meeldiv.

Delfino
16.06.13, 13:02
Lõuna-Aafrika Vabariigi koef on roninud 1,62 pealt 2,4 ni Etioopia vastu võõrsil. Tegemist nende jaoks üsna must win mänguga(tõsi ka viik säilitab teoreetilised võimalused. Keegi omab infot, mis sellise koefi muutuse taga on? Soovitada ei julge, kuna selline kefi muutus on üsna korralik, aga näen selles 2,4s küll väärtust.

Zigmaister
25.06.13, 13:28
Türgi U20 - Kolumbia U20 mis arvate? 2.20@triobet
Türgi on selle turniiri hostideks, kindlasti mott suurem. Sellise koefiga isegi võiks proovida...

cannuman
25.06.13, 14:04
Türgi U20 - Kolumbia U20 mis arvate? 2.20@triobet
Türgi on selle turniiri hostideks, kindlasti mott suurem. Sellise koefiga isegi võiks proovida...

ütled ka millise panuse juurde see koef käib?

Zigmaister
25.06.13, 14:44
ütled ka millise panuse juurde see koef käib?

Sorry, Türgile on see koef. Samas, kindlasti oleksid sa olnud suuteline selle mu tekstist välja lugema, aga pole viga.

Svenniid
13.08.13, 11:39
Homme palju sõprusmänge. Noppisin mõned pärlid välja mida annab kaaluda.
Ekuador - Hispaania @1.6
Bosnia - USA @2.0
Luksemburg -Leedu @2.0
Lõuna-Aafrika - Nigeeria @2.85
šveits -Brasiilia @1.7
Rootsi-Norra over 2.5 @1.97

kardo
13.08.13, 18:00
Kas Ekuador-Hispaania toimub Ekuadoris? Kui jah, siis mina pigem ei eelistaks Hispaaniat. Ekuador bet365's 5.25

Delfino
14.08.13, 00:39
Eelpool nimetatud mängudest mina yhtegi pärlit kahjuks ei tuvastanud. Sõprusmängud jne.. targem oleks üldse vahele jätta.. aga kui Hollandi ja Portugali mängus pakutakse bts-i 1,85ga siis äkki tõesti võib see olla asi mida proovida. Kodus suudavad vast Krissu ja co ikka ühe ära lüüa ja Hollandi ründevõimsus peaks olema üsna stabiilse kvaliteediga. Muidugi nagu eelpool mainitud on tegemist sõpruskohtumisega ja täpsed koosseisud pole teada.

tannn
14.08.13, 08:36
Bosnia tundub isegi üpris huvitav. Usal puuduvad Donovan ja Dempsey, aga klassi Usal ikkagi on Altidore näol ründes + mõned debütandid, kes tahavad ennast kindlasti tõestada. Minu valik langeks ikkagi Bosnia kasuks, kuna esiteks nad mängivad kodus ja me teame milline koduseinte toetus neid seal ootab ja ka Dzeko on pre-seasonil väravaid löönud.

saxzz
14.08.13, 09:45
Šveits-Brasiilia over 2,5 või Brasiilia võit
Bosnia-USA 1
Makedoonia-Bulgaaria 2 DNB
Ungari- Tšehhi BTS
Kolumbia- Serbia over 2,5

Proovin sellist tiketit , mis arvate?

guccimucci
14.08.13, 10:09
Bosnia ja USA viimastes mängudes mõlemad üsna edukad olnud, aga USA mänginud peamiselt nõrgemate Ameerika mandri riikidega ning pikk reis Bosniasse võiks eelise anda kodumeeskonnale. Leedul aind 1 võit viimasel ajal ette näidata ja see ka Liechtensteini vastu, aga Luksemburg samas teinud mõned viigid ja eelmine mäng(2009 a) suutis Leedu neid võita võõrsil. Nigeeria võitu usun ma ka, ikkagi valitsev Aafrika meister ja ma arvan, et allahindlust ei tehta seal mängus ning tase on kõva. Hispaania on kahtlane, kuna Ecuador on head mängu näidanud, vb proovida x2. Brasiilia võitu Šveitsi üle usun, sest Šveits viimastes mängudes aind selgelt nõrgemaid võitnud ja Brasiilial kvaliteeti tohutult ning sarnaselt Nigeeriale üks vahva karikas võidetud sel aastal.

Meintz
14.08.13, 12:45
Leedu on sõprusmängudes sellist kaitsevormi näidanud, et btts on ülitõenäoline. Soovitan

zizi
14.08.13, 16:02
Äkki hoopis kedagi skoorima panna (C.Ronaldo)

telekavaataja
14.08.13, 16:13
Kuigi õue vaadates, tahaks kohe mängida Eesti - Läti Under´eid, siiski valin teise mängu.

Nimelt meie põhjanaabrid kohtuvad täna Sloveeniaga Helsinkis.

Ja nagu on teada, siis sloveenide põhikoosseisust on puudu täna sellised mehed nagu Kampl, Iličič, Cesar, Ilič, Novakovič. Ehk siis hetkel Sloveenia parim tipuründaja ning keskkaitse ja kaitsva poolkaitse kolmnurk on täielikult varu. Ja üleüldse vaadates seda, kuidas Slovenia pärast MM-le jõudmist esinenud on, ei saa öelda, et see just väga kardetav vastane oleks (ainukeseks saavutuseks võiks pidada Serbia üle võidu teate küll mis mängus). Ning selles valiktsüklis ollakse nõrgimas alagrupis juba 4 kaotusega eelviimasel kohal.

Ei saa öelda, et Soome ka just mingi supervõistkond hetkel oleks, aga selles valiktsüklis on nad kindlasti paremini esinenud ja asi ei ole mitte ainult viigis Hispaania vastu. Lõpuks hakkab neil päris hea tiim välja kujunema, kus keskmine vanus ei ole üle 30-ne. Sellised mängijad nagu Eremenko, Pukki, Hämalainen, Hetemaj lisavad väga tugevalt kvaliteeti sellele võistkonnale. Arvan, et Soome on antud tingimustes isegi rohkem väärt, kui seda bookied näitavad.

Minu arvamus on Soome -0,25 @1,95.

Svenniid
05.09.13, 13:24
Mida härrad homsetest mängudest arvavad? Ise läheksin vist bosnia ja belgiaga mängima

telekavaataja
05.09.13, 13:42
Enne kui homsed esindusvõistkonnad mängu astuvad, vaatame ühe tänase U21 mängu üle.

Luksemburg U21 - Gruusia U21
First Half AH -0,5 (Gruusia) @1,81

Kui võrrelda koosseise, siis Luksemburgi leegionäärid on kas Euroopa klubide duubelvõistkondades või pallivad sellistes võistkondades, mida isegi Wikipedia väga ei tunne. Grusiinide seas on aga paar päris kvaliteetset mängijat (nii Vene, Taani kui ka Poola kõrgliigade kogemustega).

Grusiinidel on järgmine mäng nelja päeva pärast ka võõrsil ja palju tugevama vastasega (Slovakkiaga). Ei ole mingit mõtet hakata antud mängu tulemusega neil venitada, vaid nad kindla peale üritavad kõike juba esimesel poolajal ära otsustada. Vähemasti juhtida pärast poolaega. Tegu on ka ametliku kvalifikatsioonmänguga ning punktide kaotus Luksemburgi vastu tähendaks antud etapil katastroofi (tegu on grusiinide esimese mänguga selles valiktsüklis).

Eelmises valiktsüklis (muidugi olid natuke teised mängijad) oli Gruusial kombeks esimesel poolajal väravaid lüüa. Usun, et kui nad teevad sama tööd ka täna, siis võidavad ka poolaja.

Crackerz
05.09.13, 19:28
Mida härrad homsetest mängudest arvavad? Ise läheksin vist bosnia ja belgiaga mängima

ma lisan sellele juurde veel Horvaatia DnB @ 1,9

j6u1uv4n4
06.09.13, 02:43
Inglismaa - Moldova

Joe Hart; Kyle Walker, Ashley Cole, Phil Jagielka, Gary Cahill; Steven Gerrard (c), Frank Lampard, Jack Wilshere; Rickie Lambert, Theo Walcott, Danny Welbeck

Proovin Rickie Lambert anytime goalscorer 1.85 koefitsent ja first goalscorer 4 koefitsent. Minu andmete kohaselt on see Lamberti jaoks esimene kord alustada koondisemängu algkoosseisus, ning seetõttu ka parim moment end treenerile tõestada.

telekavaataja
06.09.13, 13:48
21.30 Eesti - Holland
1st Half AH +1(Eesti) @1,78

No kõigepealt võib Holland juba täna endale MM-i kohta kindlustada. Ilmselt see on väga hea motivatsioon neile, et see mäng võita. Kuid neil ei ole mingeid raskusi teha see 4 päeva pärast Andorras, seega mingit ülimuslikku vajadust neil võita pole (loomulikult nad lõdva kummiga mängima ei tule).

Rääkides Eestist, no ma oleksin väga üllatunud, kui mäng antaks kergelt ära. Algusest tullakse võitlema, pealegi on see selle sessiooni esimene mäng, mehed on värsked ning valmis mängima. Arvatavasti tuleb ka korralikult publikut staadionile. Ma ei usu, võib - olla ma ei taha uskuda, et Eesti annab juba algusest peale selle mängu kergelt ära. Kui tegelikult eelnevaid mänge vaadata, siis Eesti on vastastele pigem selline vastik vastane, keda kõik lõpuks võidavad, aga kuidagi mingite kas imelike väravatega või juhuse kaudu või lõpuks peab ekstra tempo peale panema.

Kogu valiksarja jooksul on Eesti lasknud ainult ÜHE värava endale lüüa esimesel poolajal (ja seegi oli Türgis pärast kümnekesi jäämist). Ma usun, et hollandlastele antakse lahing ning võitlusvaimu jagub vähemalt esimeseks 45ks minutiks.

Calva
06.09.13, 15:06
mõned valikud
england win to nil 1.40
france 1.36
läti leedu poolaeg viik 2.05
iiri rootsi poolaeg viik 2.10
bosnia 1.50

kõik kokku 12.32

Calva
06.09.13, 15:08
eesti poolaeg viik 3.00

kardo
07.09.13, 00:16
http://gyazo.com/5fe1c637fcff30f19b35f9e3f660b082
Tegelikult on kahju, jäi 2 värava taha kinni.

j6u1uv4n4
07.09.13, 00:23
http://gyazo.com/5fe1c637fcff30f19b35f9e3f660b082
Tegelikult on kahju, jäi 2 värava taha kinni.

Folds bro, play dem folds.

Crackerz
07.09.13, 16:52
ei olnud eile aega siia seda panna, aga tegin ka enne mängu endal vaatamise veel põnevamaks ning panin viieka selle peale, et Vassiljev lööb Eesti viimase värava.
Konstantin Vassiljev @ 9.50
€5.00 Single

j6u1uv4n4
08.09.13, 15:08
Inglismaa "draw no bet" 1.75 koefitsent ja Bulgaaria AH -1 1.6 koefitsent.
Inglismaa mängib võõrsil Ukrainaga ja Bulgaaria võõrsil Maltaga.

Tabeliseisud enne viimaseid mänge:
http://gyazo.com/7e9befd75445a80ddd22b05cf6670ebc.png

http://gyazo.com/c0e59318b45e95f881ec44b79cf51513.png

telekavaataja
09.09.13, 16:28
Liechtenstein U21 - Switzerland U21
Switzerland U21 to win to nil @1,72

Veel 2 tundi tagasi oli see 1,90. Koduvõistkond on väga nõrk. Parimad pojad on Šveitsi liiga keksmikute duublis. Šveits on oma alagrupi üks favoriitidest ja kuna vlaiktsükkel alles algab ei taha nad eriti probleeme. Seega tahavad kindlasti kindlat võitu saada. Händikäpiga ei riskiks, kuna 4 päeva pärast on taas algamas klubivutt, seega lõpus võib olla šveitslased hoiavad end.

ltrubetsky2
09.09.13, 23:53
Ma prooviks nii: Eestile 2:0 edu(1.60) Armenia draw no (2.20) Põhja-Iiri (2.05) ja Inglismaa 2.60 kokku siis 18.76 ja selle peale panen 2 eur.

zizi
10.09.13, 12:54
hmm..keegi veel mingi kombo/foldika teeb?

cannuman
10.09.13, 14:12
kombod on pededele

telekavaataja
10.09.13, 14:15
21.15 Luxembourg - Northern Ireland
Northern Ireland AH -0.75 @2,43

Mis siis, et Lafferty ei mängi, mis siis, et see oli valus emotsioon, mis reedel saadi, mis siis, et esimene mäng nende kahe vahel jäi viiki. Vaadataes mängijate kvaliteeti, siis Põhja-Iirimaa koondis on kindel favoriit minu meelest ning kui näiteks võrrelda tänaseid koefitsente, siis miks on Venemaa võidu koefitsent 1,40 kandis, ning Põhja-Iiri koondisele 2?

Loomulikult on Luksemburg viimaste aastatega märgatavalt arenenud, kui võistkond, aga ikkagi on tegu väga nõrga tiimiga, kes ülisuurtele ikka vastu ei saa. Kui külalismeeskonna parimad mängijad on top-divisionidest pärit või Championship, siis Luksemburgi ridades on pooled lausa kohalikud.

Arvan, et selline panus on tänase õhtu kontekstis väga õigustatud.

tarretis
10.09.13, 15:13
Täna meeldib:
Ukraina dnb
Bosnia dnb
Kreeka -1

telekavaataja
20.09.13, 16:35
18.00 Eesti Naised - Itaalia Naised
Itaalia AH -4,25 @2,25

Itaalia naiste jalkakoondise puhul on tegu tõelise tipuga. Eestil saab tõeliselt raske olema midagi vastu panna. 3-4 väravane kaotus on väga suure tõenäosusega võimalik.

telekavaataja
10.10.13, 15:36
20.30 Belgia U19 - Põhja Iirimaa U19
Belgia First Half AH-0,5 @1,85

See on Belgia jaoks kodune mäng. Vaadates koosseisu, siis on paljud vennad juba Belgia kõrgliigas mängu saanud ja kogemusi on. Arvan, et Põhja-Iirimaal saab väga raske olema.

Tavaliselt on U19 mängud suhteliselt raskelt ennustatavad aga siinkohal ma usun, on oodata kõrget ja kiiret pressi belglaste poolt.

j6u1uv4n4
10.10.13, 21:18
20.30 Belgia U19 - Põhja Iirimaa U19
Belgia First Half AH-0,5 @1,85.

Närvipinget lõpuni. :õlu:

telekavaataja
10.10.13, 22:53
Ma ei olnud selle mängu ajal arvuti ega teleka taga. Nii on palju lihtsam emotsionaalselt ja statistliselt lähevad panused paremini täppi.

ltrubetsky2
11.10.13, 13:00
Huvitav kas Itaalia suudab võidu ära vormistada täna,või kas Ukraina saab Poola vastu 3 punkti kirja???
Muidu paneks Itaalia 3.00 Ukraina 1.75 kombona.

j6u1uv4n4
11.10.13, 14:23
Mind huvitavad Bulgaaria 2.20, Belgia DNB 2.20 ja Inglismaa -1.5 2.00. Valmistugem üllatusteks.

ltrubetsky2
11.10.13, 14:59
Inglismaa ja montenegro mäng tuleb huvitav ma arvan,ei tule siit kerget võitu inglastele.

telekavaataja
11.10.13, 15:53
21.00 Ukraina - Poola
Ukraina -0,75 @1,95

Kuigi Ukraina kisub juba vaikselt public betiks, usun ma siiski selle panuse väärtust. Põhjuseks jälle psühholoogia. Poolakad on juba mõnda aega jalgpalli areenil olnud alaväärsuskompleksi all. Kuigi kõik on nende endi kätes, ei suuda nad tõenäoliselt viimasest kahest mängust midagi võtta. Samas Ukraina on teinud korraliku come-backi ning pärast masendavaid tulemusi näiteks Moldovaga on nad tagasi ja Inglismaa vastu mängiti kõrget pressi ja ei antud vastastele mõeldagi. Nad teavad, et selle mängu võitmine garanteerib neile sisuliselt teise koha, kui mitte esimese. Ja kuna publikukeelu otsus tühistati, on tulemas suurepärane õhtu.

Crackerz
13.10.13, 12:02
teisipäevaks sloveenia @ 3.3 ning island @ 2.7.

Mõlemil must win mäng vs meeskonnad kellel pole millegi eest mängida.

ltrubetsky2
14.10.13, 22:07
Huvitav tundub Bulgaaria vs tšehhi 2,tšehhi lihtsalt peab võima ja arvan,et võidab ka.Türgi vs Holland 2,raske võit Hollandile.šoti vs Horvaatia 2,pole midagi teha,Horvaatia võtab oma siit. Kahjuks ei saa nõustuda Crackerzi arvamusega Sloveenia võidus,Šveits on küll koha kindlsutanud,kuid lolli nad mängima ei lähe viik või võit šveitsile.

telekavaataja
15.10.13, 15:48
20.00 Kreeka - Lihtenstein
Lihtenstein AH +3 @1,85

Kreeka lubas igale Leedu mängijale 50,000 EUR kätte, kui nad Bosnia vastu peavad. Kõik kreeklaste mõtted on täna Vilniuses ja 2004. aasta Euroopa meistreid ootab ees tavaline mäng, kus on vaja võtta tavalised 3 punkti. Kreeka on küll võistkond, kes suudab head pressi panna ja vastasele värava lüüa, aga Kreekal ei ole mingit mõtet seda täna kaua praktiseerida. Kõik, mis neid ootab ees on tulemuse kindlustamine ning teise tulemuse ootamine.

j6u1uv4n4
14.11.13, 17:57
Eesti - Azerbaijan DNB 2.30@bet365...

ChelseaFC
15.11.13, 03:02
Eesti - Azerbaijan DNB 2.30@bet365...

Miks? Eestiski legaalne Triobet pakub ju 2.50 koefitsenti.

j6u1uv4n4
15.11.13, 07:05
Neile kes parimat koefitsenti taga ajavad, soovitan veebilehekülgi betbrain.com ja oddsportal.com. Tegemist on "betting odds monitoring service" tüüpi kodulehtedega, ning viimane neist pakub üle 80 kihlveokontori koefitsente, kuid ilma saidile registreerimata näitab vaid ca. 20 bookie koefitsente.

Äärmiselt mugav on ka flashscore.com kaudu koefitsente uurida.
http://gyazo.com/c2fd08055a4356b7e1f149c207527bc4.png

Otsisin ise ka veel mõni aeg tagasi alati parimat koefitsenti, kuid võõra bookie juures oli raha alati kiire kaduma, seega nüüd kasutan ainult ühte kihlveokontorit nimega bet365, millest tulenevalt siia soovitusi kirjutades lisan omast mugavusest vaid bet365 koefitsente.

Svenniid
15.11.13, 10:13
Mis härrased tänastest mängudest arvavad?
Ise paneks
Rootsi +1 asian 1.68
Prantsusmaa dnb 1.53
ning sõprusmänge on alati patt panustada kuid USA koef tundub liiga kõrge Shoti vastu 2.50
E: Tsehhi -2 AH tundub ka hea 2.2

cannuman
15.11.13, 11:18
Sorry et eile siia ei viitsisnud kirjutada, aga Belgia - Columbia oli küll paigast ära. (@bet 365 vähemalt).

Columbia väravate eest maksti jube hästi. Ju siis Falcao, Cuadrado, Muriel, Ibarbo pole teatud tegelaste arust piisavalt head premmi-belglaste vastu.

Täna Rootsi, Tsiili, Ekuador potensiaalselt väärt tiimid mille koefid üle vaadata.

zizi
15.11.13, 16:31
Portugal - Rootsi. ->näen väravalööjale mõtet panustada. Väärt koefid. Ronaldo 2ga ja Zlata 3ga :P

j6u1uv4n4
05.03.14, 17:34
Bosnia, Prantsusmaa, Šveits?

tarretis
05.03.14, 18:45
Bosnia, Prantsusmaa, Šveits?

+ Kreeka, Belgia over 1,5, Argentiina AH -1, Ghana

EgoTrip
24.03.15, 17:47
Valikmängud uksetaga.

Hispaania-Ukraina
BBTS @ 2.37 (bet365). Ukrainal on piisavalt tulejõudu, et spaanlastele värav lüüa. Väga hea koef.

Bulgaaria-Itaalia
Itaalia DNB @ 1.33 või Itaalia AH 0.0, -0.5 @ 1.57 või Itaalia AH -0.5 @ 1.85 (kõik bet365)
Itaalia mängud varasemalt Sofias - 10W 2D 2L Itaalia on mänguliselt Bulgaariast üle. Kuigi itaallastel on puudu Pirlo, eeldan siit Itaalia võitu.

Kombodesse võib siduda Inglismaa, Austria võidud.
Mänge on palju, mida Teie tulemustest arvate?

Svenniid
24.03.15, 23:37
Mis Walesist Iisraeli vastu arvate? Koefitsent on ca 4.25 ja kõik neil terved. Kui nad tahavad EMile jõuda, siis oleks sealt head tulemust vaja.

j6u1uv4n4
25.03.15, 09:16
Mis Walesist Iisraeli vastu arvate? Koefitsent on ca 4.25 ja kõik neil terved. Kui nad tahavad EMile jõuda, siis oleks sealt head tulemust vaja.

Olen täheldanud, et nendest riikidest kus toimub sõda, tulevad eriti võitluslikult meelestatud, overperforming sportlased. Hiljutised eksemplarid on ntx Aasia Karika Iraak, Euroopa Liiga Ukraina klubid, Elina Svitolina jne.

Iisraeli treeneril on eriti lihtne oma mehi selleks mänguks motiveerida. Sellise kill or be killed tüüpi jutuga.

El President
25.03.15, 13:04

Iisraelil on päris korralik sats olnud juba aastaid. nende vastu pole kunagi kerge, viimati tehti kodus Bosniale uut ja vana. proovida ju võib, aga parimal juhul pakuks Walesile sealt viiki.

telekavaataja
25.03.15, 14:59
27.03 21.45 Slovakkia - Luksemburg
Slovakkia AH -2 @1,88 (bet365)

Point on selles, et Slovakkial on lihtsalt liiga hea võimalus otse EM-le saada. Suhteliselt raskes alagrupis ollakse liidrid ja on võidetud (võõrsil!) nii Ukraina kui ka Makedoonia. Kodus anti hispaanlastele tappa. Põhimõtteliselt kui nüüd omad punktid allesjäänud mängudest korjata on pääs olemas. Seega minu arvates on häälestatus selleks mänguks kohustuslikus korras olemas. Ja no olgem ausad, kas tavapärases olukorras ei ole slovakkidel siis nii palju klassi, et Bratislavas Luksemburg kahe väravaga võita? Kõik, mis sellest suurem on, annab juba panuse võidu.

j6u1uv4n4
26.03.15, 13:33
22:00 Prantsusmaa - Brasiilia

Prantsusmaa
Goalkeepers:
Steve Mandanda (Marseille), Stéphane Ruffier (Saint-Etienne), Benoit Costil (Rennes)

Defenders:
Patrice Evra (Juventus/ITA), Christophe Jallet (Lyon), Laurent Koscielny (Arsenal/ENG), Bacary Sagna (Manchester City/ENG), Mamadou Sakho (Liverpool/ENG), Raphael Varane (Real Madrid/ESP), Benoît Tremoulinas (Sevilla/ESP), Kurt Zouma (Chelsea/ENG)

Midfielders:
Maxime Gonalons (Lyon), Geoffrey Kondogbia (Monaco), Blaise Matuidi (Paris SG), Moussa Sissoko (Newcastle), Morgan Schneiderlin (Southampton), Dimitri Payet (Marseille)

Strikers:
Mathieu Valbuena (Dynamo Moscow/RUS), Karim Benzema (Real Madrid/ESP), Antoine Griezmann (Atletico Madrid/ESP), Alexandre Lacazette (Lyon), Nabil Fekir (Lyon), Olivier Giroud (Arsenal)

Brasiilia

Goalkeepers:
Jefferson (Botafogo), Diego Alves (Valencia/ESP), Marcelo Groeh (Gremio)

Defenders:
Gil (Corinthians), Gabriel Paulista (Arsenal/ENG) Thiago Silva (PSG/FRA), Miranda (Atletico Madrid/ESP), Filipe Luís (Chelsea/ENG), Danilo (Porto/POR), Fabinho (Monaco/FRA), Marcelo (Real Madrid (ESP)

Midfield:
Luiz Gustavo (Wolfsburg/GER), Fernandinho (Manchester City/ENG), Elias (Corinthians), Souza (Sao Paulo), Oscar (Chelsea/ENG), Willian (Chelsea/ENG), Douglas Costa (Shakhtar Donetsk/UKR), Philippe Coutinho (Liverpool/ENG)

Fowards:
Neymar (Barcelona/ESP), Robinho (Santos), Roberto Firmino (Hoffenheim/GER), Luiz Adriano (Shakhtar Donetsk/UKR)

Koefitsiendid kukuvad underite ja viigi puhul. Seega panustajad arvavad, et mäng jääb 0:0 või 1:1 viiki.

Prantsusmaa kaitseliinist neli mängijat (Sakho, Zouma, Varane, Sagna) ei kuulu oma koduklubides algkoosseisu.

Brasiilia viimased 4 mängu Euroopas:
Austria - Brasiilia 1:2
Türgi - Brasiilia 0:4
Switzerland - Brasiilia 1:0
Inglismaa - Brasiilia 2:1

Sõpruskohtumiste peale on suht keeruline panustada. Livebet on ehk parim option.

Mida teie tänasest mängust arvate?

j6u1uv4n4
26.03.15, 14:08
19:00 Ivory Coast - Angola

Valitsevad Aafrika meistrid. Kõik ruttavad nende peale panustama. Kuid mida elevantidel enam tõestada on? Nad on ju campeones.
Pigem annavad Angola mängijad endast 110% ja võitlevad iga palli nimel, et meistermeeskonna vastu ego boosting tulemus saada. Täpselt nagu Saksamaa kaotas MM-i järgselt 2:4 Argentiinale. Kuigi noh, Aafrika meeskonnad ja Angola.. Veidi teine maailm.
Angola +1@2,20 koefitsient paneb mõtlema though.

football2u
26.03.15, 15:04
Sõprusmängude, eriti selliste puhul on üsna lollikindel asi BTTS, sest 1:1 viik on palju tõenäolisem kui kellegi 2:1 või 3:0 võit. Eriti sellise üsna võrdse tasemega meeskondade puhul.

PRABRA mängus on kõnealune koef ca 1,8 ringis. Go for it.

PanuseAnts
26.03.15, 21:39
Ma ei teadnudki, et Money veel tegutseb.

Haige kombo : http://www.gambler.ee/forum/viewtopic.php?f=98&t=80

Delfino
26.03.15, 22:22
Eeldusel, et Pehrsson valib kaitsva taktika võiks teoreetiliselt under 2,5 @2 olla mõeldav variant? Sveits lööb ilmselt oma värava/ paar ära. Eesti poolt väravat loota on hetkel üsna raske, samas kaitse on Pehrssoni käe all olnud soliidne. Mõtteid?

EgoTrip
26.03.15, 23:02
KUI panustaks, siis Shveits AH -1.5, mida bet 365 pakub täiesti soliidse 1.725 eest.
2-0, 3-1 tulemused kodumeeskonnale oleks täiesti reaalsed ja eeldatavad. Kuid jalgpall on ümmargune.

Tofoa
27.03.15, 11:54
KUI panustaks, siis Shveits AH -1.5, mida bet 365 pakub täiesti soliidse 1.725 eest.
2-0, 3-1 tulemused kodumeeskonnale oleks täiesti reaalsed ja eeldatavad. Kuid jalgpall on ümmargune.

Word. Šveits on selline meeskond, kes peaks Eestist teerulliga üle käima.

ltrubetsky2
27.03.15, 12:01
Ise pakuks ka pigem nulliga ja suurelt 3:0 4:0

j6u1uv4n4
28.03.15, 17:00
Viimase aja trend on see, et kui Itaalia meeskonna peatreener on rupikonna, siis on kihlveokontorites selle meeskonna mängu peale kõige kindlam panus X, ehk viik.

Kuid mul on teile hea uudis kallid sõrbad. Täna õhtul me sookolle ei näe. Täna õhtul mängib Itaalia meeskond kelle võidu tahet saab usaldada. Tänaõhtuseks mänguks on Itaalia meeskonna peatreener ei keegi muu kui italiano Antonio Conte,

seega Itaalia võit@1,95 on päeva parim panus!

football2u
28.03.15, 19:57

Väga hea leid! Bale'i meisterlikkus on külalised juba 2:0 juhtima viinud + Israel kümnekesi!

Ise proovisin täna Island, Wales x2 ja Itaalia kombot. Siinne arutelu on ikka väga kasulik. Gracias!

Sonderfern
29.03.15, 21:31
Ise panustan täna Ungari - Kreeka mängus Kreeka dnb'le. Eeldan, et Kreeka on uue treeneri käe all ennast kokku võtnud, Ungari pole ka teab mis hästi seda valikturniiri mänginud.

Kreeka AH 0 @ Pinnacle 2.09

Amos
30.03.15, 03:39
Just saying, aga Inglismaa -1 koef Itaalia vastu on 7 (!!!!!!!!!!!)
Must try lihtsalt. MUST try.

lauri432
30.03.15, 09:14
Hispaanias peaks ka niipalju klassi olema et kätte maksta hollandile

j6u1uv4n4
30.03.15, 09:42
Arvestades sellega, milline hunnik õnnetust Holland Hiddinku käe all on olnud, tundub Espanja bet esmapilgul päris mõistlik olevat! Aga noh, friendly and what not. Väike panus geelipeadele!

Amos
30.03.15, 09:48
Mina isiklikult ei julge küll seal mängus 1X2te bettida. Mõlemad meeskonnad on hetkel LIIGA ettearvamatud.

JohnnyRicca
30.03.15, 11:40
Tai - Kamerun x2 1.5. Kamerun peaks klassiga ära võtma. CSKA - Khimki -- kas keegi teab, mis satsiga läheb CSKA peale? koef on kuskil 1.6.

JohnnyRicca
30.03.15, 11:43
Ja Omaan - Alžeeria x2 1.55 -- noo see peaks olema lukus värk. Alžeeria tüübid on väga kõvad.

football2u
30.03.15, 13:00
Minu 3 pakkumist. Kombineerige neid kombodes (aga mitte neid kolme omavahel).
Itaalia - Inglismaa BTTS@1,87
Holland - Hispaania BTTS@1,7
Sveits - USA BTTS@1,95

Amos
30.03.15, 19:10
Raisk, et ma ennem ei kirjutanud. Makedoonia vs Austraalia, ausside koef on 1.78, hommikul oli 2.05.
VÕTKE ÄRA!

JohnnyRicca
30.03.15, 19:43
Läks nii nagu ütlesin: Kamerun võttis klassiga ära, jäid 2:0 taha ja võitsid 2:3. Alžeeria oli lukus värk: 1:4

Amos
30.03.15, 21:57
Alžeeria oma oli ikka väga hea tähelepanek. Gimme-gimme more, gimme more!

j6u1uv4n4
31.03.15, 10:29
Eesti - Island üle 2,5 värava@2,4 koefitsient. Mängime või mitte?

j6u1uv4n4
31.03.15, 10:53
Sigurdsson ei mängi, Piiroja lahkumis mäng. Äkki saab Eesti siit tulemuse? Kodumaa poisid annavad endast kõik ja viikingitel on savi?

Eesti 1X on@1,8 koefitsient
over 2.00 goal line on@1,87

JohnnyRicca
31.03.15, 11:04
Iisrael - Belgia 2 1.5 -- Iisrael sai Bale'i käest peksa mõned päevad tagasi, Belgia läheb kohta kindlustama. Belgial oli hiljuti semi-hard game. Tšehhi U21 - Portugal U21 2 2.0 (see on päris hea tip tegelt) -- Tšehhi lihtsalt pask :). Aga muidu need riikide vahelised sõprusmängud on väga kahtlased, ilmselt antakse mingile osale satsile puhkust jne, läheb underiks arvan. Muidu Austria - Bosnia 1 2.1. Šveits - USA 1 1.8. Lisaks pakun, et Italy - England BTTS ja Holland - Spain under or DNB Spain. Ise mängin ainult Belgiat ja U21 Portugali. Austria - Bosnia värki vaatan live'is.

JohnnyRicca
31.03.15, 11:15
Island on sitaks hea vibe'iga koondis. Viimases 20 võõrsil mängitud mängus ei suudetud skoorida ainult 3 kohtumises. Vaevalt nüüd Eesti see 4. koondis saab olema, kes taga nulli hoiab...

JohnnyRicca
31.03.15, 15:34
Leidsin ühe kullapoti: Luxemburg - Türgi Türgi over 2 1.95!

Amos
31.03.15, 17:20

Opppsssss. Läheb käiku.

zizi
31.03.15, 18:27

Kust võtsid? ei saa muidu aru, kas mõtlesid ikka Overit või türgi võitu :D

Kippe, bet365 pakub 1.95ga türgi võitu ja teised kontorid mingi 1.30-1.35 Kus see erinevus nii suur nüüd :O keegi pani pange w

edit: PUCCi, hiljaks jäin nahhhh - mäng tehti korda 1.33 :( :(

Delfino
31.03.15, 19:39
Kust võtsid? ei saa muidu aru, kas mõtlesid ikka Overit või türgi võitu :D

Kippe, bet365 pakub 1.95ga türgi võitu ja teised kontorid mingi 1.30-1.35 Kus see erinevus nii suur nüüd :O keegi pani pange w

edit: PUCCi, hiljaks jäin nahhhh - mäng tehti korda 1.33 :( :(

No ta soovitus on, et Türgi lööb üle 2 värava. Türgi võit ongi =1,3

zizi
31.03.15, 20:00
sa ei saanud aru. Vaatasin bet365, türgi võit oli 1.95 :O :O hakkasin kiirelt sisse kandma ja samalajal uudistasin soccerneti. Nägin johnny postitust ja mõtlesin, kas ta eksis ehk panuse osas? (sest sel hetkel oli täpselt ka 1.95 bet365 türgi Võit). ja siis kui hakkasin panust panema, kadus mäng ära :(. Ja muutus 1.3 peale...

Delfino
31.03.15, 20:56
sa ei saanud aru. Vaatasin bet365, türgi võit oli 1.95 :O :O hakkasin kiirelt sisse kandma ja samalajal uudistasin soccerneti. Nägin johnny postitust ja mõtlesin, kas ta eksis ehk panuse osas? (sest sel hetkel oli täpselt ka 1.95 bet365 türgi Võit). ja siis kui hakkasin panust panema, kadus mäng ära :(. Ja muutus 1.3 peale...

http://www.oddsportal.com/soccer/world/friendly-international/luxembourg-turkey-GKdBovG0/
Ei tahaks uskuda seda.

zizi
31.03.15, 21:06
a tra minu bläkk, türgi over 2.0 mõtlesi john. Igatahes oli nii:
Olin lihtsalt õhinas sellest bet365. Aga seda ta oli (kahju et picci ei teinud) Turkey oli 1.95 ja luxemburgi võit oli 4. Siis imestasin, et wtf, peaks ära karistama..Aga kui hakkasin bettima oli mäng kadunud mingiks 20 minutiks ja siis tuli õigete koefidega tagasi.
Tak!

Svenniid
12.11.15, 13:53
Huvitav mäng täna.

Andorra vs St Kitts and Nevis
2.50 3.40 2.40

Raske mäng, mida ennustada, aga arvan, et Ookeani poisid võtavad ära selle.
Mis arvate?

football2u
16.11.15, 21:46
Bosnia edasipääsukoef täna 2.4 ning usun, et Džeko-Pjanic tassivad omad edasi!

football2u
16.11.15, 23:22
Bosnia edasipääsukoef täna 2.4 ning usun, et Džeko-Pjanic tassivad omad edasi!

Bosnia saab korralikult tala. Spahic on küll omadele vaid negatiivset jama tootnud. Džeko ja Pjanic puhkavad üldse jalga täna.

tannn
17.11.15, 11:41
Keegi oskab soovitada head kombot tänaseks?

telekavaataja
17.11.15, 13:49
Keegi oskab soovitada head kombot tänaseks?

Mis summas tahad panustada? Kui palju tahad võita?
Kas eelistad pigem väikeseid koefitsiente või suuri? Kõik ju oleneb.

Kui tahad suure summaga riskida, kuid minna kindla peale välja, siis 10000 Nigeeria ja Alžeeria võitudele ja 3000 peaks kätte tulema.

Kui meeldib väiksemalt panustada, no siis Horvaatia 1. poolaja AH 0 kombos Saksa-Hollandi mingisuguse underiga.

Kui tahad lihtsalt lollitada, no siis võib variante jäädagi loetlema.

j6u1uv4n4
17.11.15, 14:00
Egiptus+Mali+Senegal on hea tripla

Egiptusel ja Malil on võitu vaja, ning Senegal on lihtsalt Madagascarist niivõrd paju parem.

Aasia turniirilt soovitan panustada väravate peale, seal loeb goal difference

j6u1uv4n4
17.11.15, 14:19
Eesti peaks suhkrupoiste vastu ka võitma imo.

j6u1uv4n4
10.12.15, 17:11
USA naised peaksid trinidaadi naisi täna vägistama imo. Long dick style

Brasiilia naised(kes tavaliselt suureskooriliselt ei võida) võitsid saarlasi 11:0. USA naised on halastamatud

j6u1uv4n4
11.12.15, 01:41
Trinidaadid kasutasid brasside vastu nõrgemat meeskonda. Ei tundu enam nii kindel panus

lauri432
06.01.16, 14:33
täna eestil on mingi sans saada viik või võit X2 koeff kuidagi väga hea 3 ?

Svenniid
08.06.16, 16:04
Mida arvata tänasest Portugal - Eesti
Kaotus peaks suht kindel olema, võõrsil Eesti pole kunagi esinenud hästi Portugali vastu. Koefitsent on nii väike, siis vaatasin olybetist muidu variante. Team 1 win, under 10 corners and under 4.0 cards - 2.44. Samas samasugune panus kaartidega 4-6 on märgitud koefitsendiga 8.68. Veel mida võiks proovida - väravaid üle 2.5 ja nurgalöögid alla 10 koef koef 3.42. Veel, väravaid üle 2.5 ja kaarte ala 4 koef 2.15.

eika
08.06.16, 16:05
Kas see Eesti koondis pole ehitatud "ilusa 0:2 kaotuse" jaoks? Ehk over 2.5 imo väga hea panus ei tundu

Svenniid
08.06.16, 16:08
Kas see Eesti koondis pole ehitatud "ilusa 0:2 kaotuse" jaoks? Ehk over 2.5 imo väga hea panus ei tundu

Täitsa võimalik jah, eks see under over on selline ehku peale minek.

vendetta
08.06.16, 17:22
Kui meil oleks parim koosseis välja panna võiks isegi 0-1 ja 1-1 skoore proovida siin, kahjuks Läti mängu näinuna ei tõuse käsi sellist panust kuidagi tegema enam.. see oli ikka nii lootusetu esitus rünnakul.

Svenniid
08.06.16, 23:39
Selline mäng siis :p Peale koosseisude avalikustamist valisin ise -2AH koefiga 1.85. Nurgalööke tuli 10, oleks muude panustega ilmeslt kaotanud.