PDA

View Full Version : Alternatiivsed kontorid

Leheküljed : 1 [2]

telekavaataja
27.12.17, 20:21
FBs keegi Jan, CoolBeti Eesti juht tundub olevat, räägib põnevatest CoolBeti uuendustest, pärast järgmise lõigu lugemist loobusin edasisest:

"Virtuaalne sport

Virtuaalne sport käivitatakse vahetult enne aastavahetust.

Virtuaalne sport on üks minu lemmikutest. Ma arvan, et virtuaalsete hobuste võiduajamist on ülimalt lõbus jälgida ning jääb mulje, justkui toimuks kõik reaalajas. Pole kahtlust, et igaüks, kes virtuaalse spordi ära proovib, naudib seda täiel väel nagu minagi. See on lihtsalt lõbus!"

Kas see on sama teema, mis 1xbetis oli, kus random tiimid pandi Fifa18 peale mängima ja sa said panustada?

cabron
28.12.17, 17:15
see oleks isegi huvitavam. aga seal iga minut algab uus virtuaalne võiduajamine/tennis/jalkamäng vms - puhas loterii.

DeploY
23.01.18, 15:44
http://www.bet365careers.com/vacancies/estonian-language-customer-account-advisors

Lõpuks äkki see aeg nüüd kätte jõudmas :)

Sonderfern
24.01.18, 23:08
Tonybeti NBA limiidid 40 - 100 €. Paha Tonybet, paha!

telekavaataja
24.01.18, 23:57
http://www.bet365careers.com/vacancies/estonian-language-customer-account-advisors

Lõpuks äkki see aeg nüüd kätte jõudmas :)

Ma ka tegelt ootan juba b365 tulemist meie turule. Saab olema fun. Minu tööandja vaevalt seda ootab.

Kindel, et pole sinu isiklik limiit?

Sonderfern
25.01.18, 01:03
Minu isiklik limiit ikka jah. Siin ja seal nagu oleks pasundatud, et Tonybet väga ei limiteeri, sellepärast tundub veider. Samas nad reageerivad koefide muutustele tavaliselt ikka väga aeglaselt ja ilmselt neile väga ei meeldi kui keegi langevaid koefe kasutab. Olen aegajalt seda teinud, võibolla sellepärast ka limiidid. Endal süüd ei näe :)

telekavaataja
25.01.18, 11:11
Minu isiklik limiit ikka jah. Siin ja seal nagu oleks pasundatud, et Tonybet väga ei limiteeri, sellepärast tundub veider. Samas nad reageerivad koefide muutustele tavaliselt ikka väga aeglaselt ja ilmselt neile väga ei meeldi kui keegi langevaid koefe kasutab. Olen aegajalt seda teinud, võibolla sellepärast ka limiidid. Endal süüd ei näe :) Kõik, kes tegutsevad Eesti turul ja väidavad, et nad ei limiteeri, valetavad. Nii väiksel turul pole võimalik ellu jääda otherwise. Eriti kui põhirõhk on bling-blingil, kampaaniatel, erineval panuste ja kasiinomängude valikul.

Samas, see tegelt kliendi seisukohast ajab meganärvi. Minu meelest on see ka täiega ebaaus.

Sonderfern
25.01.18, 11:32
Eks ta nii on jah. Väga ei uskunudki neid Tonybeti külajutte aga salamisi ikka lootsin, et äkki nii pea limiiti peale ei tõmmata...

rahvaspordipäev
25.01.18, 12:47

Nii suur vä

https://i.gyazo.com/427cef5dbbd0e0287ef6f4d3a69c68c6.png

Sonderfern
25.01.18, 13:07
Nii suur vä

https://i.gyazo.com/427cef5dbbd0e0287ef6f4d3a69c68c6.png

Tonybetis ei saa panuse limiit olla suurem kui kontoseis ehk siis ma pakun: sul ei ole Tonybeti kontol raha.

cabron
25.01.18, 13:54
kui B365 lõpuks turule jõuab, siis tõenäoliselt kõva mürinaga ning iga natukenegi tõsisem panustaja sätib oma rahad sinna ringi kohalikest pudupoodidest...

telekavaataja
25.01.18, 14:05
kui B365 lõpuks turule jõuab, siis tõenäoliselt kõva mürinaga ning iga natukenegi tõsisem panustaja sätib oma rahad sinna ringi kohalikest pudupoodidest...

Oota, kas sa arvad, et b365 ei limiteeri?

cabron
25.01.18, 14:09
Oota, kas sa arvad, et b365 ei limiteeri?

ma arvan, et nende valulävi on suurem

telekavaataja
25.01.18, 14:11

Pakun, et see vahe pole oluliselt suurem näiteks Betsson Grupiga võrreldes.

Reaalsus on ikkagi see, et kui b365 siia turule tuleb, tahab ta neid vendi endale, kes oma hasardi rahuldamiseks mõned tuhanded kulutavad ja ei põe nende pärast.

cabron
25.01.18, 14:13
Pakun, et see vahe pole oluliselt suurem näiteks Betsson Grupiga võrreldes.

Reaalsus on ikkagi see, et kui b365 siia turule tuleb, tahab ta neid vendi endale, kes oma hasardi rahuldamiseks mõned tuhanded kulutavad ja ei põe nende pärast.

justnimelt

Tanel
25.01.18, 21:30
Ma eeldan, et oled minevikus küll kasutanud, aga reaalsus pole päris nii. Samal ajal kui nad on tugevad produkti tootmises ja pakkumises, siis loogiliselt on samamoodi tugevam ka nende riskimajandus, pooltel asjadel (esialgse) hinnaseadja rollis olles peavad nad selles head olema. Ja igasuguseid mittekasumlikke mustreid nähakse järjest kiiremini ja kiiremini.

telekavaataja
25.01.18, 22:40
Ma eeldan, et oled minevikus küll kasutanud, aga reaalsus pole päris nii. Samal ajal kui nad on tugevad produkti tootmises ja pakkumises, siis loogiliselt on samamoodi tugevam ka nende riskimajandus, pooltel asjadel (esialgse) hinnaseadja rollis olles peavad nad selles head olema. Ja igasuguseid mittekasumlikke mustreid nähakse järjest kiiremini ja kiiremini.

Taneli jutule lisaks: siis bet365 tulek Eesti turule tähendab konkreetset Eesti tiimi, konkreetset KPI-d ning konkreetset eelarvet. Kui varem läksid Eesti liigad konkreetsete sportalade alla, siis nüüd võetakse nii Eesti kasutajad kui ka liigad luubi alla. Ja kui hakkab kärisema, siis algab ka eriti pingsam limiteerimine.

Seega "päris panustajatele" on bet365 tulek Eesti turule pigem meh.

cabron
25.01.18, 22:58
Ma mõtlesingi, et hobipanustajad tõmmatakse olemasolevatest ära. Päris panustajad ei panusta kohalikes kontorites.

cabron
25.01.18, 23:03
Täpsustan veelgi - keegi, kes 10 euri paneb, see ilmselt tonybetiga rahul, aga 100 eur per bet mehed ikkagi liiguvad b365. 1000 eur per bet ja rohkem mehed tegutsevad mujal

telekavaataja
25.01.18, 23:30
Täpsustan veelgi - keegi, kes 10 euri paneb, see ilmselt tonybetiga rahul, aga 100 eur per bet mehed ikkagi liiguvad b365. 1000 eur per bet ja rohkem mehed tegutsevad mujal

Summad ei mängi siinjuures mingit rolli tegelikult. Küsimus on panustamisstiilis.

Bookiede põhivõitlus käib klientide ümber, kes moodustavad kogusegmendist umbes 1-2%.

cabron
25.01.18, 23:37
Võib olla kyll nii. Ma vaatasin liiga enda seisukohalt

QRkood
26.01.18, 09:10
Summad ei mängi siinjuures mingit rolli tegelikult. Küsimus on panustamisstiilis.

Bookiede põhivõitlus käib klientide ümber, kes moodustavad kogusegmendist umbes 1-2%.

Sa siin mingis postitused rääkisid, et millistel panustamistüüpitega kasutajatel silma peal hoitakse ehk keda limiteeritakse. Oskad sa öelda kuidas on live-bettimisega, mida vaadatakse/jälgitakse?

telekavaataja
07.02.18, 10:52
FBs keegi Jan, CoolBeti Eesti juht tundub olevat, räägib põnevatest CoolBeti uuendustest, pärast järgmise lõigu lugemist loobusin edasisest:

"Virtuaalne sport

Virtuaalne sport käivitatakse vahetult enne aastavahetust.

Virtuaalne sport on üks minu lemmikutest. Ma arvan, et virtuaalsete hobuste võiduajamist on ülimalt lõbus jälgida ning jääb mulje, justkui toimuks kõik reaalajas. Pole kahtlust, et igaüks, kes virtuaalse spordi ära proovib, naudib seda täiel väel nagu minagi. See on lihtsalt lõbus!"

https://www.coolbet.com/et/virtual-sports/jalgpall-liiga

Shparkz
09.02.18, 12:52
https://www.coolbet.com/et/virtual-sports/jalgpall-liiga

Sellisel lehel on ju lausa lust panustada.

vjlgo

Tanel
18.05.18, 13:56
https://www.emta.ee/et/eraklient/maa-soiduk-mets-hasartmang/seaduslike-hasartmangukorraldajate-nimekiri

Litsents tundub käes olevat Stoke Cityl eelmisest nädalast, eks näis kaua aega läheb registreerimise avamiseks, eestikeelset saiti veel ei pakuta ka.

telekavaataja
18.05.18, 20:45
Optibetis on juba mõni inimene töö selle pärast (http://business.news-reports.net/estonian-woman-wins-progressive-jackpot-while-lying-on-her-sofa/) kaotanud.

Tanel
18.05.18, 21:14
Piinlik.

2mSööt3mMööda
19.05.18, 01:48
Optibetis on juba mõni inimene töö selle pärast (http://business.news-reports.net/estonian-woman-wins-progressive-jackpot-while-lying-on-her-sofa/) kaotanud.

Mis see on siis? Fake news?

mjaasa
19.05.18, 09:31
https://jokker.ee/artikkel/pettus-libauudist-levitav-affiliate-puuab-eestist-uusi-kliente-742

telekavaataja
19.05.18, 10:16
No kamoon, kas me tõesti poleks sellisest skeemist juba kuulnud enne? Aga muidugi veits inetu strateegia küll.

telekavaataja
19.05.18, 10:38
Aga kui nüüd alternatiivsetest kontoritest tõsiselt rääkida, siis Optibet ise on ühe asja vastu rängalt eksinud ja ilmselt ootab ees väike keiss.

Epic
08.06.18, 19:16
Optibetilt täna "hea" pakkumine. 10€ sissekandega 70 tasuta keerutust mingis mängus. 30 korda tuleb läbi mängida ja võidud aeguvad kolme päeva jooksul.

https://memegenerator.net/img/images/14841805.jpg

Samal ajal kiidaks PAF-i. Sünnipäeva boonusraha sai juba mitmendat aastat rahulikult mitmekordistatud.

telekavaataja
08.06.18, 19:24
Samal ajal kiidaks PAF-i. Sünnipäeva boonusraha sai juba mitmendat aastat rahulikult mitmekordistatud.

See on küll see, mis mind alati iga aasta rõõmsaks teeb. See aasta on sellest lausa eepiline run kujunenud.

Küll aga ei kiidaks PAFi, et nad viimasel hetkel LIVE-bettingu ürituse ära jätsid. Või et nad nii hilja seda otsustasid.

cabron
17.06.18, 23:30
vaatasin B365 livebettingut pesapallis ja seal on TOP ja BOTTOM inning tõlgitud kui PARIM ja HALVIM

Shparkz
18.06.18, 00:34
:D tase. Andsid neile teada ka?

vaatasin B365 livebettingut pesapallis ja seal on TOP ja BOTTOM inning tõlgitud kui PARIM ja HALVIM

cabron
18.06.18, 11:55
:D tase. Andsid neile teada ka?

ma ei tea kas on mõtet. nad otsisid ikka kaua neid tõlkijaid ja lõpuks leidsid vist mingid tolmuimeja-manuaalide tõlkijad. keegi normaalne polnud nõus Stoke-on-trenti minema vist :)

cabron
19.06.18, 17:33
match events mängu kestel (goals, free kicks jne) on TOIMUMISPAIGAD. Siis pesapallis on ball VALE SÖÖT ja strike ÕIGE SÖÖT. Üldse pahaga ei too neid esile, lihtsalt robustselt on tõlgitud :)

Shparkz
19.06.18, 18:00
365 poistel läks eile midagi päris valesti. Tunisia over 0 cards loeti võitjaks. Nad ei saanud ühtegi kaarti.

Shparkz
19.06.18, 22:19
Noh 365..jälle sassis? Egiptus over 2 corners juba võitjaks pandud. Neil on 2 hetkel. Huvitav.

luisfigo7
01.08.18, 01:21
Kellegil veel viimasel ajal bet365s cash outiga probleeme ?
Mul igatahes on ja suht tihti viimase nädala jooksul just. Tahan teha cash outi aga ütleb, et the return has changed, vajutan uuesti peale ja jälle ütleb seda kuigi isegi see summa ei ole muutunud, mäng seisab , koefid kõik avatud aga lihtsalt terve mängu ei lase cash outida ja ainult korrutab et the return has changed :D
pm kui see probleem esineb siis 100% kindel ,et terve mängu cash outi teha ei saa kuigi teoorias peaks saama.
Saatsin mingi emaili ka neile koos videotõenditega, eks näis mis saab.

cabron
01.08.18, 10:07
heee, kui veel paar aastat tagasi sai originaal bet365s panustada, siis mul oli lõpupoole sama case. ei saandki teada, mis värk.

telekavaataja
11.09.18, 21:15
Bwin ei paku enam teenust klientidele Eestist. Vähemalt selline meil mulle tuli. Ise küll neid ei kasuta, aga infoks.

-RoMaRiO-
11.09.18, 22:08
Bwin ei paku enam teenust klientidele Eestist. Vähemalt selline meil mulle tuli. Ise küll neid ei kasuta, aga infoks.

Paljud Eestist tahtsid seal ilmselt rünnata üht neljapäevast kossumängu. :D

Huvituja
17.09.18, 23:09
Kuidas siis lõppude lõpuks lood selle 1Xbetiga on? Jah googeldades leiab seinast seina arvamusi ja ülekaalus on need scammi jutud, aga kas siit foorumist on kellegil positiivseid/negatiivseid kogemusi anda? Hetkel olen seal natukene katsetamas ja väikesed väljamaksed (100-300EUR) on küll väga korrektselt kontole laekunud.

Aga kogu see kihlveokontor tundub nii suur nali ja komöödia, et ei suuda neid tõsiselt võtta. Keegi oskab kommenteerida?

telekavaataja
17.09.18, 23:11
Kuidas siis lõppude lõpuks lood selle 1Xbetiga on? Jah googeldades leiab seinast seina arvamusi ja ülekaalus on need scammi jutud, aga kas siit foorumist on kellegil positiivseid/negatiivseid kogemusi anda? Hetkel olen seal natukene katsetamas ja väikesed väljamaksed (100-300EUR) on küll väga korrektselt kontole laekunud.

Aga kogu see kihlveokontor tundub nii suur nali ja komöödia, et ei suuda neid tõsiselt võtta. Keegi oskab kommenteerida?

Täispask on. Soovitan hoiduda.

DeploY
18.09.18, 00:48

Täiesti oleneb jah. Endal saaks tuua nii enamvähem positiivse kogemuse, alguses sai päris mõnda aega 300-400 euroseid väljamakseid probleemideta teha ja kui üks hetk läks selle konto kinnitamise jms jamaks siis võttis ~1 kuu aega, et üks suurem mitmetes tuhandetes väljamakse kätte korraga saada. Aga tean ka paljusi, kellel probleemid raha saamisega kestnud pool aastat, aasta jms või siis ka näiteid kus polegi raha kätte saadud. Ühesõnaga jah korralik huumor see kontor on, aga võib hästi minna ja neid natuke ikkagi tühjendada.

$$$
18.09.18, 00:50
Oleneb su riskitaluvusest. Võivad iga hetk nussima hakata, eriti kui suuri summasid tahad välja kanda.

Ise tegin seal paar kilo plussi ja sain rahad kätte. Tuli ainult paar nädalat e-maile vahetada. Samas olen lugenud palju, et viiekohalisi summasid enam inimesed kätte ei saa.

Upside on see, et koehvid on tihti väga lambised. Muidugi teisele katsele pole enam läinud.

telekavaataja
04.10.18, 16:37
Coolbetil on muidugi need toredad ennustusliigad ja nii aga notra neid on nii palju, et ei jõua kõiges osaleda lihtsalt.

Navas
04.10.18, 16:43
Coolbetil on muidugi need toredad ennustusliigad ja nii aga notra neid on nii palju, et ei jõua kõiges osaleda lihtsalt.

Tehke betsafe ka mõni ja vähem. :D

monn
07.10.18, 20:29
Keegi Goalbetist ka midagi teab. Kui suured limiidid jne?
Vaatan, et sissemaksu boonus on küll jube kirves...keegi mängib seal?

Kutt1423
08.10.18, 00:06
Keegi Goalbetist ka midagi teab. Kui suured limiidid jne?
Vaatan, et sissemaksu boonus on küll jube kirves...keegi mängib seal?

Mängisin aga limiteeriti üsna kiirelt, palju ei lasta.

telekavaataja
21.10.18, 15:12
Eile oli ilmselt ajaloo üks soodsamaid päevi bookiedele maailma jalgpallis ja Optibeti leht ei funka terve nädalavahetuse korralikult.

telekavaataja
21.10.18, 22:33
Eile oli ilmselt ajaloo üks soodsamaid päevi bookiedele maailma jalgpallis ja Optibeti leht ei funka terve nädalavahetuse korralikult.

Oih, Optibetil võib päris sitt lugu olla ja asi pole tehnilistes probleemides.

Varume popkorni.

dinero
21.10.18, 23:06

Varume popkorni.

Mis teema on?

telekavaataja
21.10.18, 23:08
Mis teema on?
Ma ei taha veel öelda, kuna ma ei tea 100%.

vendetta
22.10.18, 01:19

Varume popkorni.

Kui ei tea 100%, siis äkki ei lahmiks nagu mingi sopalehe reporter? Optibet ise väidab, et just tehnilise probleemiga on tegu ja esialgu tundub see siiski kõige tõenäolisem põhjus.

telekavaataja
22.10.18, 01:25
Kui ei tea 100%, siis äkki ei lahmiks nagu mingi sopalehe reporter? Optibet ise väidab, et just tehnilise probleemiga on tegu ja esialgu tundub see siiski kõige tõenäolisem põhjus.

Ok :).

xrip55
12.12.18, 18:56
Panen kirja enda kogemuse bet365'ga.
Tegin eile panuse, et Mo Salah shots on target O1,5. Hommikul vaatasin, et panus kaotatud ja mõtlesin, et uurin, et kas ta tõesti sai ainult ühe löögi raami. Võtsin UEFA lehelt player statistics (https://www.uefa.com/newsfiles/ucl/2019/2025137_sps.pdf)i lahti ja seal vaatab vastu, et tegi ikka 2 lööki raami. Peaks olema ju ametlik statistika.
Kirjutasin bet365 kasutajatukke, saatsin lingi ja ütlesin, et panus peaks ikka võidetud olema. Ütles, et uurib seda asja. Läks natukene mööda ja vastas, et nende andmetel oli tal ainult 1 löök raami. Lubasid uurida ja öeldigi nägemist.
Kust nende andmed pärinevad, seda kahjuks ei tea aga ilmselgelt UEFA ei ole nende jaoks piisavalt adekvaatne.

Epic
12.12.18, 19:18
Panen kirja enda kogemuse bet365'ga.
Tegin eile panuse, et Mo Salah shots on target O1,5. Hommikul vaatasin, et panus kaotatud ja mõtlesin, et uurin, et kas ta tõesti sai ainult ühe löögi raami. Võtsin UEFA lehelt player statistics (https://www.uefa.com/newsfiles/ucl/2019/2025137_sps.pdf)i lahti ja seal vaatab vastu, et tegi ikka 2 lööki raami. Peaks olema ju ametlik statistika.
Kirjutasin bet365 kasutajatukke, saatsin lingi ja ütlesin, et panus peaks ikka võidetud olema. Ütles, et uurib seda asja. Läks natukene mööda ja vastas, et nende andmetel oli tal ainult 1 löök raami. Lubasid uurida ja öeldigi nägemist.
Kust nende andmed pärinevad, seda kahjuks ei tea aga ilmselgelt UEFA ei ole nende jaoks piisavalt adekvaatne.

Eks lööke mõõdetakse erinevalt - mõnede jaoks on löögid ainult need, mis värava suunas lendavad, teised loevad ka üritusi, mis blokeeritakse jne. ESPN (http://www.espnfc.com/player/173896/mohamed-salah) näiteks annabki Salahile vaid ühe raami löögi.

xrip55
12.12.18, 19:21
Eks lööke mõõdetakse erinevalt - mõnede jaoks on löögid ainult need, mis värava suunas lendavad, teised loevad ka üritusi, mis blokeeritakse jne. ESPN (http://www.espnfc.com/player/173896/mohamed-salah) näiteks annabki Salahile vaid ühe raami löögi.

Tõsi, aga minu talumehe loogika ütleb, et UEFA võistlusel võiks ikka UEFA andmed ametlikud olla

telekavaataja
12.12.18, 19:25

Üldiselt ikka võetakse ametliku lehe järgi.

telekavaataja
09.02.19, 13:13
bet365.

Jah, ta tuli ilmselgelt väga valede koefidega välja mängule Levadia - Paide. Jah, mina ja mingi sajad vennad veel vist kasutasid selle ära. Jah, b365 vähendas koefe kogu aeg kuni mäng lõpuks suspenditi.

Aga see kõikide panuste canceldamine on imelik. Igatahes keegi nende traderite tiimis ei julenud vastutust võtta ja canceldas kõik ära. Noh, juhtub.

monn
12.02.19, 10:47
Kuidas see standard on? Või vaadatakse summa pealt. Et kui summad väiksed siis lastakse läbi, kui suuremad siis traderil junn jahe ja canceldab ära?
Üldiselt liiga plaju canceldamisi vist ärile kasuks ei tule. Gamblerid lähevad vihakseks ja teevad cashoudi?

telekavaataja
12.02.19, 21:51
Kuidas see standard on? Või vaadatakse summa pealt. Et kui summad väiksed siis lastakse läbi, kui suuremad siis traderil junn jahe ja canceldab ära?
Üldiselt liiga plaju canceldamisi vist ärile kasuks ei tule. Gamblerid lähevad vihakseks ja teevad cashoudi?
Üldiselt keegi summade pealt ei cancelda. Kui risk liiga suur, siis kas mäng võetakse maha või pööratakse koefid pea peale. Antud juhul pidid nad konkreetset infot teada saama või konkreetse vihje vms.

telekavaataja
05.03.19, 17:01
Väike kokkuvõte Eestis registreeritud pakkujatest (https://jokker.ee/artikkel/maheaatomi-suur-mangijahinnang-eesti-online-operaatorite-edetabel-aastal-2019-1379).

rahvaspordipäev
05.03.19, 23:59
Väike kokkuvõte Eestis registreeritud pakkujatest (https://jokker.ee/artikkel/maheaatomi-suur-mangijahinnang-eesti-online-operaatorite-edetabel-aastal-2019-1379).

Identse panustamisprogrammi sisse ostnud paf on 5 ja unibet 8 :kratsti:. Ja kolme konkurendiga identset pokkeritarkvara omav kuid parimat rakebacki pakkuv Betsafe pokkeri osas madalaima hindega.

telekavaataja
13.03.19, 13:34
bet365.

Jah, ta tuli ilmselgelt väga valede koefidega välja mängule Levadia - Paide. Jah, mina ja mingi sajad vennad veel vist kasutasid selle ära. Jah, b365 vähendas koefe kogu aeg kuni mäng lõpuks suspenditi.

Aga see kõikide panuste canceldamine on imelik. Igatahes keegi nende traderite tiimis ei julenud vastutust võtta ja canceldas kõik ära. Noh, juhtub.

Nüüd võttis bet365 mult jälle 40 eurot maha ja need panused ilmusid taas aktiivseks.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6247&stc=1

Kutt1423
13.03.19, 13:43
Nüüd võttis bet365 mult jälle 40 eurot maha ja need panused ilmusid taas aktiivseks.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6247&stc=1

Mul sama

-RoMaRiO-
13.03.19, 13:59
palun :)

Kutt1423
13.03.19, 14:08
palun :)

Sina vaidlustasid?? Hahhaaa kuidas see önnestus??
Hea töö

telekavaataja
13.03.19, 14:16
Enne, kui raha arvele kantud ma oma õnne ei usu, aga RoMaRiO on MVP.

https://media3.giphy.com/media/3ohhwm1rszsHa5FTna/giphy.gif?cid=3640f6095c88e659414f475073241919

Red Devil
13.03.19, 14:31
Suur oli ka minul imestus, et kuhu osa mu raha nüüd äkki kontolt kadunud on. Vaidlesin supportiga ikka päris kõvasti peale seda mängu mitu nädalat, kord oli incorrect participant, hiljem ka incorrect match vms aga kasu ei midagi. Super töö igatahes Romario! Loodetavasti saame siis kõik positiivse lahenduse sellele loole.

-RoMaRiO-
13.03.19, 15:12
Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.

Kutt1423
13.03.19, 15:26
Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.

Rahad kontol ka minul, kes ei kirjutanud isegi klienditeenindusse.
Aitäh!!

$$$
16.03.19, 11:14

See on tänu Eesti litsensile jah?

Epic
04.04.19, 18:49
Omal ajal Coolbetile spordijutte kirjutades (https://www.coolbet.com/et/blogi) ei olnud kõige toredam lahkuminek, aga eilne ˛est oli küll tore. Premier League'i ennustusliigas oli mingisugune kamm, mis oli paljud nädala sees toimuvad mängud pannud nädalavahetuse peale. Ennustusi kinnitada ei saanud. Tuli kena vabandav sõnum tehnilise tõrke eest ja 10€ konto peale. Selle oleks vist isegi ilma ennustuste kinnitamise katseteta saanud, sest ega ma ise kuskile ei kirjutanud ega midagi, lõin lihtsalt käega.

Õnnestus selles mängus end üks voor isegi 2. kohale pressida ja kiidaks siis ka ühtlasi auhinna mõistlikke läbimängimise tingimusi.

Premi oma siis üks nendest. Krt, koguaeg lähevad meelest ära. Võiks olla mingisugune meilitsi meeldetuletuse süsteem või midagi.

j6u1uv4n4
12.04.19, 00:19
Miks buukid niimoodi ennatlikult maskavad?

bet365 maksis Arsenali võidu 1. poolajal juba kätte. Eks nad siis teavad, et tegemist on gämbleriga kellel mängu vaatamiseks aktiivset panust vaja ja maksavad kiirelt raha kätte, et ma teiseks poolajaks mõne rumala panuse teeksin.

Huvituja
12.04.19, 00:57
bet365 maksis Arsenali võidu 1. poolajal juba kätte. Eks nad siis teavad, et tegemist on gämbleriga kellel mängu vaatamiseks aktiivset panust vaja ja maksavad kiirelt raha kätte, et ma teiseks poolajaks mõne rumala panuse teeksin.

Võimatu. Kindlasti panid endalegi märkamata panuse esimese poolaja võitjale.

j6u1uv4n4
12.04.19, 01:04
Võimatu. Kindlasti panid endalegi märkamata panuse esimese poolaja võitjale.

Eip. Isegi imestasin poolajal, et miks mul ühtegi active betti enam ei ole.

https://i.gyazo.com/3d99697d03bdcd3b22fe14d16f8a2035.png

Svenniid
12.04.19, 01:51
Mul oli täpselt sama keiss. See oli neil mingi promo pakkumine.

jabadabadoo
12.04.19, 19:31
Tehke mängueelne üksikpanus Inglismaa Premier League'i, Hispaania La Liga, UEFA meistrite liiga või UEFA Euroopa liiga matši normaalaja tulemuse turul. Pakkumine kehtib laupäeva, 1. juunini 2019 (k.a).
Kui teie valitud võistkond läheb kahe väravaga juhtima, makstakse teie võit täies mahus välja ja see ei muutu, kui vastasvõistkond peaks hiljem mängu viigistama või võitma.

telekavaataja
26.04.19, 18:12
Mõneti naljakas, kui mõned kontorid panevad homsed Esiliiga ja EsiliigaB mängud varem kui Meistriliiga (bet365) või Väikese Karika mänge enne Suure Karika mänge (unibet, paf).

rahvaspordipäev
10.05.19, 16:16
https://i.gyazo.com/518b0d883fe606cdb959663d08d247e2.png

Coolbet maksis sellise panuse välja, mis peaks void olema. Ilmselt lisaaja tõttu siis.

telekavaataja
10.05.19, 18:03
Kas see on kokkusattumus, et bet365 ei anna enam O/U liine Eesti jalkamängudele (vähemalt mitte 1 päev enne)? :D

Huvituja
22.01.20, 19:56
Kas leidub ka hobi-matemaatikuid, kes on erinevates Exchange´des(Betfair vms.) kätt proovinud? Kas on jagad häid/halbu kogemusi ning üleüldised arvamused?

telekavaataja
23.03.20, 16:46
Venelased...

https://lh3.googleusercontent.com/-fHcSoqJrnzg/Xni9iYrkTwI/AAAAAAAAJdM/Qa6lZAYQ1RkgtgiqOv6YxS-z3zJShHz9gCK8BGAsYHg/s0/2020-03-23.png

https://lh3.googleusercontent.com/-smeHdj88_Zc/Xni9c384mRI/AAAAAAAAJdI/A0tuyJ1DhG0Y1OGOil3MPYLudtMCb-hogCK8BGAsYHg/s0/2020-03-23.png

telekavaataja
11.06.20, 17:45
Kas muidu oleks päriselt koefid 1,5 ja 1,7 olnud?

https://promo.olybet.ee/presentation/file.php?p=388&f=24

j6u1uv4n4
11.06.20, 17:50
päris lampi pannakse seal :D

Veel1v2rav
12.06.20, 14:19
Jajah karksi nuias ei saja aga narvas sajab. Mis siis saab?

telekavaataja
30.08.20, 17:06
Kas ma saan õigesti aru, et b365 võttis oma striimide lehe maha ja nüüd saab ainult koefide kõrval olevast aknakesest vaadata?

xerikx
08.09.20, 11:41
Valuetipp minu arust. Optibetis juba Kalju Mura mäng olemas, koef 1.5 ehk sama millega algselt planeeritud mängul välja tuldi. Kalju saan aru teeb veel kõigile mängijatele uued testid enne lendu, ehk halvimal juhul on see "õiglane" koef (kuigi koduväljaku eelis on kadunud), aga kui esiliiga sats saadetakse on suht surebet.

telekavaataja
08.09.20, 11:44
Valuetipp minu arust. Optibetis juba Kalju Mura mäng olemas, koef 1.5 ehk sama millega algselt planeeritud mängul välja tuldi. Kalju saan aru teeb veel kõigile mängijatele uued testid enne lendu, ehk halvimal juhul on see "õiglane" koef (kuigi koduväljaku eelis on kadunud), aga kui esiliiga sats saadetakse on suht surebet.

See hea, jah.

Red Devil
09.09.20, 19:13
Vaatan siin, et meie kodusele panustamis turule on tekkinud Fenix Bet ja SuperCasino spordiennustus. Oskab keegi nende kohta midagi kommenteerida? On ikka usaldusväärsed saidid ja võib raha peale kanda?

-RoMaRiO-
09.09.20, 19:19
Vaatan siin, et meie kodusele panustamis turule on tekkinud Fenix Bet ja SuperCasino spordiennustus. Oskab keegi nende kohta midagi kommenteerida? On ikka usaldusväärsed saidid ja võib raha peale kanda?

Jah.

tähemärke jäi puudu

-RoMaRiO-
09.09.20, 19:22
lisaks veel ninjacasino ka.

rahvaspordipäev
09.09.20, 20:01
Supercasino peaks betsafe mingi allüksus olema vist?

telekavaataja
09.09.20, 20:19
Supercasino peaks betsafe mingi allüksus olema vist?

Nii on.

zizi
09.09.20, 23:03
Fenixbet - see boonuskasumi variant hea.
NB! tehke esimene sissemakse naiteks 10 eurot, siis saatke klienditoele kiri et soovite boonusest loobuda (vägisi lykatakse sissemakse boonus peale), ja alles aiia kande raha uuesti peale. Siis saate muretult boonuskasumi pakkumist kasutada.

hexaflexa
10.09.20, 10:13
Fenix päris hea mulje jätnud. Isikutuvastus etc kiire, väljamakse samuti... järgmine päev vist oli kohal. Koefid äkki samad mis paf-il? tundus vähemalt sarnasel baasil üles ehitatud etc. 100% boonusboost (100eur max lisawin) on päris kena.

Supercasino nagu öeldud betsafe oma kuna konto jne käib läbi panga siis väljamakse ilmselt võtab 10 minti max (pole teinud aga kuna sarnanse süsteem nagu ninjacasinol siis eeldan et kiirus sama) vs betsafe 3 päeva. Endale disain meeldis, leht tundus sujuvam kui betsafe oma.

telekavaataja
10.09.20, 21:07
Supercasino nagu öeldud betsafe oma kuna konto jne käib läbi panga siis väljamakse ilmselt võtab 10 minti max (pole teinud aga kuna sarnanse süsteem nagu ninjacasinol siis eeldan et kiirus sama) vs betsafe 3 päeva. Endale disain meeldis, leht tundus sujuvam kui betsafe oma.

Nagu ka nimi ütleb, keskendub see produkt rohkem kasiinotootele.

Ja paynplay produktiga turule tulla oli selle loomise taga. Koefid Betsafe's ja Supercasino's tulevad erinevatest allikatest.

telekavaataja
17.11.20, 11:41
https://www.time24.news/2020/11/betting-company-started-by-a-norwegian-is-sold-for-billions-e24.html

cabron
17.11.20, 16:28
Fenix päris hea mulje jätnud. Isikutuvastus etc kiire, väljamakse samuti... järgmine päev vist oli kohal. Koefid äkki samad mis paf-il? tundus vähemalt sarnasel baasil üles ehitatud etc. 100% boonusboost (100eur max lisawin) on päris kena.

tänapäeval võiks ikka kiiremini käia, eriti kui vaja rahasid liigutada erinevate bookiede vahel. Bet365 4 tundi on just paras, kuigi ka paras tigu võrreldes mõnede Aasia bookiedega.