PDA

View Full Version : Alternatiivsed kontorid

Leheküljed : [1] 2

Tanel
04.03.13, 02:52
Triobet (neil on oma-ette teema) on ilmselt kõige populaarsemini kasutatav, kuid ligipääs välismaistele kontoritele pole väga keeruline ning lisaks sellele on ka Eestis olemas paar teist varianti eesotsas TonyBeti ja Paf.ee'ga. Nendega seonduvast võib siin rääkida. Magusad boonused, eripakkumised jne.

Lisaks sellele on see teema "koduks" kihlvedusid vahendavatele saitidele nagu betfair.

lorenzo
04.03.13, 13:21
Panustajatele lihtsalt infoks, et pangad suhtuvad sellesse samamoodi nagu ka kasiinodesse, ehk siis kui inimesel üks hetk pangast vaja laen võtta, siis võib pank laenust keelduda. Omal paar tuttavat sellega juba kokkupuutunud.

zizi
12.03.13, 20:26
OT: Kas keegi üldse TonyBeti klienditoega on ühendust saanud või ei?

xrip55
12.03.13, 23:52
ikka olen jah :D

Muidugi ainult siis kui olen infose kirja saatnud :D

2mSööt3mMööda
13.03.13, 00:49
tonybeti kohta küsiks sellist asja veel, et kas keegi on seal Mustamäe teel olevas "panustamispunktis" käinud? Mis see koht endast õige kujutab? Kas saab panustades mingi pabervormis pileti näppu vms?

karl54
13.03.13, 01:29
tonybeti kohta küsiks sellist asja veel, et kas keegi on seal Mustamäe teel olevas "panustamispunktis" käinud? Mis see koht endast õige kujutab? Kas saab panustades mingi pabervormis pileti näppu vms?
Kas see kinni mitte ei läinud?

zizi
13.03.13, 16:19
OT: Kas keegi üldse TonyBeti klienditoega on ühendust saanud või ei?

Oih, ehk siis kas keegi on tonybetilt ka vastust saanud :D

FcBarca
16.03.13, 01:41
mul selline küssa et kui netipulk ja tahan bet 365te minna ja olen selle dns teema ära teind ja ikka ei lase kas on võimalik üldse netipulgaga minna mul sinna ? kui jah siis kuidas ? :) tänud ette .

tannn
02.04.13, 19:52
Tekkis ka 2 küsimust seoses bet365'ga.
1. Esimese sissemakse korral saab selle boonuse, kuidas see läbimängimine välja näeb? Tegin 30€ sissemakse, sain boonust 30€. Kas ma pean selle kolme kordselt läbimängima, ehk siis 3x30=90€ juures saab juba välja kanda?
2. Kuus saab vist ühe korra raha väljakanda, ilma mingi lisatasuta? Kui suur see lisatasu on peale esimest korda?
Mitte, et ma nüüd hirmsasti võitma hakkaks seal, lihtsalt oleks tore teada:)
Loodan, et keegi leiab aega minu tüütutele küsimustele vastata. :)

Crackerz
02.04.13, 20:11
Tekkis ka 2 küsimust seoses bet365'ga.
1. Esimese sissemakse korral saab selle boonuse, kuidas see läbimängimine välja näeb? Tegin 30€ sissemakse, sain boonust 30€. Kas ma pean selle kolme kordselt läbimängima, ehk siis 3x30=90€ juures saab juba välja kanda?
2. Kuus saab vist ühe korra raha väljakanda, ilma mingi lisatasuta? Kui suur see lisatasu on peale esimest korda?
Mitte, et ma nüüd hirmsasti võitma hakkaks seal, lihtsalt oleks tore teada:)
Loodan, et keegi leiab aega minu tüütutele küsimustele vastata. :)

1. Just.
2. kuskilt on justkui meelde jäänud, et lisatasu on umbes 20€.

tannn
02.04.13, 20:46
Tänud :)

Tanel
03.04.13, 01:11
Võid ka moneybookers kaudu kanda raha sinna, siis saad kogu aeg välja kanda kui vaja, ainult et pead topelt tegema (kõigepealt 365'st välja ja siis moneybookersist kontole).

Janinho
06.04.13, 17:03
kuid ligipääs välismaistele kontoritele pole väga keeruline

Ehk keegi seletab kuidas see asi toimib või suunab mõnele juhisele?

Tofoa
06.04.13, 23:36
Ehk keegi seletab kuidas see asi toimib või suunab mõnele juhisele?

google dns

Busby
07.05.13, 22:43
Kandsin hommikul 10.- tonybeti, siiani pole raha kontole jõudnud kuid internetipangast on 10.- läinud.
Saatsin neile ka küsiva maili.Keegi teab mis toimub või on sellega kokkupuutunud ?

zizi
07.05.13, 22:50
mm..proovi ingliskeelsele suppordile kiri saata.

Busby
07.05.13, 23:00
Mida sa silmas pead ? info@tonybet.ee ?
Tonybeti sisesesse supporti kirjutades tuleb selline teade : "Teadet ei suudetud edastada tehniliste probleemide tõttu"
Inglise keeles samamoodi.

zizi
08.05.13, 01:19
vabandust, info@tonybet.lt saada ikka kiri :)
Kui see ka ei funka :S siis tüüta ikka edasi..nt FaceBook Tonybet....

Busby
08.05.13, 15:49
Asi lõppes sellega, et pidin saatma pildi neile, et tõestada, et olen kandnud raha ikkagi, sest nende süsteem seda ei näitand.
Täna kanti raha Tonybeti ning öeldi head päeva.

Delfino
05.06.13, 11:31
Sai 365st väljakantud via bank wire. Nüüd avastasin, et sellise meetodiga võib minna 2-10 päeva. Kas kellegil on kogemusi sellise väljamakse meetodi kasutamisest, et kui kiiresti raha reaalselt kontole jõuab?

Crackerz
05.06.13, 12:27
Sai 365st väljakantud via bank wire. Nüüd avastasin, et sellise meetodiga võib minna 2-10 päeva. Kas kellegil on kogemusi sellise väljamakse meetodi kasutamisest, et kui kiiresti raha reaalselt kontole jõuab?

mul võttis max 3 päeva, võimalik isegi, et tuli 2 päevaga.
võtab üldjuhul sama kaua nagu pokerstarsist kandes.

Tanel
05.06.13, 14:14

Sõltub veidi ajast, millal väljamakset küsid ka. Eeldades, et sa tegid kolmapäeva hommikul väljamakse, siis saad suure tõenäosusega neljapäeva päeval selle kätte, aga kui oleksid teinud õhtu poole, siis saaksid tõenäoliselt reedel. Nädala sees reeglina kaua ei lähe, aga kui hooaja sees pühapäeva õhtul küsida, siis võid tõesti alles kolmapäeval kätte saada, sest nad peavad neid väljamakseid ilmselt päris palju protsessima.

kardo
05.06.13, 19:24
zelinski tonybeti ka jõudnud
http://ee.blog.tonybet.com/

alehis
06.06.13, 03:22
mis kuradi asi on tonybetis "elukoha tõestus?"

j6u1uv4n4
06.06.13, 03:41
mis kuradi asi on tonybetis "elukoha tõestus?"

Teed mõnest koju tulnud telefoni või elektri arvest pildi, kus on sinu tonybetis registreeritud aadress ja nimi peal.

karl54
17.06.13, 03:16
Päris ebameeldiv olukord jälle, guinea - 1,5 händi peale sai bet365 pandud ja peale mängu flashscore näitas, et võitsid 2-0, raha tuli üle, tegin panuseid ja nüüd avastasin, et kontol miinus, ja wikipeedias on märgitud tulemuseks 1-0, kuradi Aafrika :D

Epic
17.06.13, 05:28
Oskab keegi öelda, mida kujutab endast dobet.com? Täitsa eestikeelne sait ja puha https://ee.dobet.com/

Tanel
17.06.13, 13:05
Oskab keegi öelda, mida kujutab endast dobet.com? Täitsa eestikeelne sait ja puha https://ee.dobet.com/

No vaata natukenegi ringi.

Itaalia-Jaapan
over 2,5 1.94
under 2,5 1.59

Ainuüksi see peaks eemale peletama.

Ja netist võib leida ka lugusid selle kohta, et hakkavad mingi hetk scamima ning rahasid sa sealt ei saa isegi kui selliste koefidega plussi jäämine üle paari-kolme mängu võimalik on.

Zigmaister
17.06.13, 13:07
See on translatoriga tõlgitud. Täiesti vigane keel. Pluss tundub, et mänge on ka kõvasti vähem, mida bettida. Ja koefid on magedad. Ei soovita, mingi jurasait nkn.

zizi
19.07.13, 11:26
Unibet taas Eesti turul.

Delfino
19.07.13, 16:16
Mainiks veel seda, et nad pakuvad ilmselt parimatel tingimustel sissemakse boonust, vähemalt neist pakkumistest, mida olen näinud.

karl54
19.07.13, 18:39
Mainiks veel seda, et nad pakuvad ilmselt parimatel tingimustel sissemakse boonust, vähemalt neist pakkumistest, mida olen näinud.

Mitu korda läbi peab mängima ja mis koefiga? ei leidnud koduleheküljelt ja pole veel kasutajat teinud.

Delfino
19.07.13, 21:12
10 korda. 100 Protsendiliselt läheb arvesse alates koefist 1,2( bet365s näiteks 1,5, trios 1,8). Aga tiba väiksem osakaal on isegi 1,09se koefiga läbimängides. Lisaks on seal veel mingi selline reegel, et kui teha kombo panus siis 5 foldi puhul läheb iga panus arvesse 120-140 protsendiliselt. Kodulehelt ei leidnud ka ise seda infot, aga support chattis pika teksti selle kohta. Support jättis ka kiire ja asjaliku mulje, erinevalt näiteks triobetist. Ühesõnaga leidsin, et võib lisaks 365le paralleelselt ka unibeti proovida. Väikseks tõrvaks meepotis vaid see, et 365ga harjunud kasutajale jääb sealne livebettimis turg kitsaks.

j6u1uv4n4
20.07.13, 01:23
Unibet on livebeti suhtes vasemehe bet365 imo, liiga aeglane ja pidevalt "unavailable". Positiivse poole pealt, võib tihti jalkas häid koefitsente leida.

svennson
06.08.13, 14:24
Kui kiirelt Unibetist raha kätte saab ?

Busby
06.08.13, 14:29
Hmmm, Mina kandsin Reede varahommikul ning üle tuli Esmaspäeval kella 17.00 paiku, aga muidu järgmisel päeval peaks ikka nädalasees kohal olema.

cannuman
02.09.13, 14:45
BetVictor, on kellelgi kogemusi?

j6u1uv4n4
02.09.13, 16:35
25 euri boonuse sain esimese deposiidiga. Livebet on puudulik. Koefitsendid on vahel mahlased. Klienditugi oli tasemel.

cannuman
05.09.13, 18:14
rahasid liigutad millega? Skrill, paypal, netipank?

j6u1uv4n4
05.09.13, 18:53
rahasid liigutad millega? Skrill, paypal, netipank?

Kasutan Soome Nordea deebet kaarti, mille sai netipangas registreerida e-maksete kõlblikuks, ehk toimib nagu krediitkaart põhimõtteliselt..väga mugav.

jabadabadoo
12.09.13, 22:18
bet365, sissemakse boonuse läbimängimisel võib olla, ka üks mäng või peab olema kombo. current stake amount- kas see näitab , palju mängidud raha on.

cannuman
13.09.13, 00:59
võib muidugi 1 mäng olla

Svenniid
29.09.13, 15:27
Soovitage m6nda saiti sarnaselt bet365'le. Eeldus oleks v6imalikult suur boonus saada alguses.

huntliba
04.10.13, 00:20
Tervist panustamise sõbrad... Pakuks vähe "tippe", kui on soovi.... kel on soovi, kirjutagu mulle.... huntliba@gmail.com

cannuman
11.10.13, 20:40
keegi bet365 lehele saab ligi? Kasutasin varem google dsn edukalt ja täna enam ligi ei saa. Palun öelde et see on minu viga mitte Maksu ja Munniameti järjekordne nipp inimeste kottimiseks.

Halb ründaja
11.10.13, 20:49
keegi bet365 lehele saab ligi? Kasutasin varem google dsn edukalt ja täna enam ligi ei saa. Palun öelde et see on minu viga mitte Maksu ja Munniameti järjekordne nipp inimeste kottimiseks.
Ma saan ligi, brauseriks Chrome kui see oluline on.

Justice
11.10.13, 20:50
Ma saan ilusti ligi. Proovi mõnda muud browserit, tee ruuterile/arvutile resa.

cannuman
11.10.13, 21:15
Sain ka nüüd ligi. Ju oli ühendus mädanema läinud.

zizi
28.10.13, 19:41
OT: Kas keegi on FBs Tonybeti leheküljel "ÕPI PANUSTAMA" lehte külastanud ning ära reganud? Enam see ei tööta. Kui keegi on seda proovinud ning emaile? "õpi panustama "saanud, siis äkki keegi võiks seda minuga jagada.
Aitäh.

Milanista
31.10.13, 20:28
Keegi oskab ehk öelda kuidas telefoniga bet 365 ligi pääseda?Arvutile on ligipääs veel paar kuud piiratud.

zizi
31.10.13, 21:14
mis sinu mobiili operatsioonisüsteem on? pead ilmselt nimeserverit muutma (google dns)

cannuman
01.11.13, 14:34
Opera mini on lahendus

Francesco
01.11.13, 17:19
Keegi oskab ehk öelda kuidas telefoniga bet 365 ligi pääseda?Arvutile on ligipääs veel paar kuud piiratud.

Ma kasutan ka muidu opera minit, aga bet365 jaoks on firefox palju parem.

Milanista
02.11.13, 01:55
Tänan vastuste eest, jõudsin ise ennem alla laadida sellise api nagu hotspot shield, töötab väga hästi koos google chromega

cannuman
19.11.13, 15:13
kusa olybet koefid on? võrreldes näiteks trio või bet365-ga?

karl54
09.01.14, 17:18
10bet on siis järgmine sihtmärk, kui ma panen 400 sisse peaks saama 200 juurde, minu arusaamist mööda, on keegi kasutanud seda ja boonuse läbi mänginud? koef vist on 1.60.

mmm leidisn sellise osa reeglitest

Players from UK, Ireland, Germany, Austria, Netherlands, Denmark, Finland, Sweden, Norway, Japan, Canada, Belgium, Switzerland, Luxembourg, Iceland and Australia must roll over the deposit and bonus amount 5 times before you can withdraw winnings.
Players from Russia, Portugal, Poland, Czech, Slovakia and Slovenia must roll over the deposit and bonus amount 8 times before you can withdraw winnings.
Players from Belarus, Romania, Serbia, Ukraine, Hungary, Armenia, Georgia, Uzbekistan, China and rest of the world must roll over the deposit and bonus amount 12 times before you can withdraw winnings.

Ehk 12 korda läbi mängida 600, tundub päris korralik ülesaanne :D

Svenniid
09.01.14, 17:45
Mina tegin selle pulli ära. Seal on mingi trikk juures, et sa ei saa seda boonust kogu rahaga mängida vaid ainult boonuse rahaga vms. Mul läks protsentidega kuidagi maha see boonuse mängimine. Panustasin seal ca 50-300 EUR päevas ning mul kulus boonuse lahtimängimiseks 3-4 nädalat. Ei soovita seda boonuse teemat kasutada.

karl54
09.01.14, 17:54
Mina tegin selle pulli ära. Seal on mingi trikk juures, et sa ei saa seda boonust kogu rahaga mängida vaid ainult boonuse rahaga vms. Mul läks protsentidega kuidagi maha see boonuse mängimine. Panustasin seal ca 50-300 EUR päevas ning mul kulus boonuse lahtimängimiseks 3-4 nädalat. Ei soovita seda boonuse teemat kasutada.

aga on mingeid boonuse pakkujaid veel?, kus vähemalt 50 protsendine ja saab suurema summa sisse kanda, nagu unibet või bet365?

Svenniid
09.01.14, 18:11
aga on mingeid boonuse pakkujaid veel?, kus vähemalt 50 protsendine ja saab suurema summa sisse kanda, nagu unibet või bet365?

Ausalt öeldes pole enam väga otsinud neid boonusepakkujaid ja olen jäänud oma varasemate bookide juurde. Aga võid uurida näiteks aasia saite nagu sbobet, 188bet, 12bet jne

karl54
09.01.14, 18:16
Mmm ja natukene siis üldiselt saitidest, ise olen vähemal või rohkemal määral kasutanud siis selliseid saite:

1. bet365, ilmselt üks mugavamaid ja paremaid maailmas, eriti võimas on siis jah live.
2. Marathonbet - head koefid ja väljamakse käis kiirelt, aga olen kasutanud liiga vähe.
3. Pinnacle - unustasin parooli ja client id ära ja klienditeenindus on nii sitt, et räägiti mitu korda ühte ja sama paska, kuigi ma olin juba selle kõik ära teinud ja loobusin esialgu, siiski tulevikus tahaks muidugi just seda saiti kasutada, nende leht on 10 aastat vist juba vana ja vähe töötajaid, aga põhjus on lihtne, suuremad koefid ja häid mängijaid ei piirata, vähemalt nii räägitakse mitmel pool, ma ei tea kas siin on keegi, kes on elukutseline ja sellel saidil toimetab, aga seni selles osas ainult head kuulnud, ise olen kasutanud vähe.
4. Unibet - eestis lubatud saitidest parim, boonuse läbimängimine on superlihtne jne.
5-6. Trio ja Tonybet, mida paremaks sa saad, seda vähem sa neid saite kasutad, ise kasutan triot ainult pokkeri jaoks.

Sbobet ei meeldinud üldse, kuidagi liiga keeruline, 10bet. kasutasin kunagi ammu ja siis olid mul koefide asemel mingid hieroglüüfid ja ei osanud seda muuta, ning loobusin kiirelt :D.

Mida keegi veel kasutab? ja mis on lemmikud?

karl54
09.01.14, 18:19
Ausalt öeldes pole enam väga otsinud neid boonusepakkujaid ja olen jäänud oma varasemate bookide juurde. Aga võid uurida näiteks aasia saite nagu sbobet, 188bet, 12bet jne

Sbobetis oli see boonuse asi väga pede, mingi 15 prossa vist ja enne seda kätte ei saa kui oled oma sissekandega minngi summa läbi mänginud,

bubbles
09.01.14, 23:31
Sbobetis oli see boonuse asi väga pede, mingi 15 prossa vist ja enne seda kätte ei saa kui oled oma sissekandega minngi summa läbi mänginud,

Mmm ja natukene siis üldiselt saitidest, ise olen vähemal või rohkemal määral kasutanud siis selliseid saite:

1. bet365, ilmselt üks mugavamaid ja paremaid maailmas, eriti võimas on siis jah live.
2. Marathonbet - head koefid ja väljamakse käis kiirelt, aga olen kasutanud liiga vähe.
3. Pinnacle - unustasin parooli ja client id ära ja klienditeenindus on nii sitt, et räägiti mitu korda ühte ja sama paska, kuigi ma olin juba selle kõik ära teinud ja loobusin esialgu, siiski tulevikus tahaks muidugi just seda saiti kasutada, nende leht on 10 aastat vist juba vana ja vähe töötajaid, aga põhjus on lihtne, suuremad koefid ja häid mängijaid ei piirata, vähemalt nii räägitakse mitmel pool, ma ei tea kas siin on keegi, kes on elukutseline ja sellel saidil toimetab, aga seni selles osas ainult head kuulnud, ise olen kasutanud vähe.
4. Unibet - eestis lubatud saitidest parim, boonuse läbimängimine on superlihtne jne.
5-6. Trio ja Tonybet, mida paremaks sa saad, seda vähem sa neid saite kasutad, ise kasutan triot ainult pokkeri jaoks.

Sbobet ei meeldinud üldse, kuidagi liiga keeruline, 10bet. kasutasin kunagi ammu ja siis olid mul koefide asemel mingid hieroglüüfid ja ei osanud seda muuta, ning loobusin kiirelt :D.

Mida keegi veel kasutab? ja mis on lemmikud?
Mis koefiga tuleb Unibeti boonus läbi mängida?

karl54
10.01.14, 03:15
Mis koefiga tuleb Unibeti boonus läbi mängida?

Väga väike, kas mitte isegi 1.30 või midagi sellist, siin on varem juba mainitud, aga unibetis on see boonuse läbimängimine üks kergemaid

Tanel
10.01.14, 10:06
Kõik bookid, mis boonust pakuvad või annavd sulle 100+ erinevat marketit, pole reeglina mõeldud võitjatele. Mõni, nagu bet365, laseb sul veidi rohkem võita, enamus lükkavad aga kraanid kinni kohe, kui on natukenegi selgemaks saav võimalus, et sa neid lüpsta võid. Eriti, kui panustad teisejärguliste liigade/spordialade peale... kui suudad suurte liigadega võita või LIVE's, kestab pidu ehk veidi pikemalt.

Sbobetid, pinnacle'id ei paku boonuseid ning samal ajal ei pane ka limiite peale.

Pinnacle töötab minuteada nii, et sa saad näiteks (see on täiesti suvaline) 1.50 peal panustada max 1000 eurot, siis ta arvutab koefitsiendid ümber sinu panuse tulemusena ja siis võid uue panuse teha. Individuaalselt kedagi killima ei hakata (kuigi üksikuid lugusid levib), limiidid on üldised ja kõigile.

Sbobet on see koht, kus mängitakse vist kõige suuremate pappidega. Vähemalt olen kuulnud/lugenud, et seal on eelistanud raha väiksemat sorti fixijad.

10bet on minuteada täielik jama.

bubbles
17.01.14, 19:29
Suhteliselt hästi läks selle unibeti boonusega, panin 50 euri sisse ja lõpuks jäin 160 euroga veel kasumisse. Nädalaga suutsin boonuse läbi mängida.

zizi
27.01.14, 20:19
Leidsin http://www.betbutler.co.uk/info/promotion-25-free-bet sellise. Vestlesin klienditoega ja ma ei tea kui adekvaatseid vastuseid support andis, aga :
*Kas eestlastele ka? - Jah
*Moneybookersiga deposiidi tegemine ka loeb - Jah

Ehk siis kui ma panen kuni 25 £ väärtuses mingil meeskonnale, mille koef on 1.70, siis saan selle "25 free beti" endale, olenemata kas võidan või kaotan.
Nii, ja mis on nõue "25 free beti" läbimängimisel? - Miinimum koef 2.0 ja üks kord.

Proovib ära :P

karl54
01.02.14, 13:53
http://www.bettimine.ee/
Tehke kasutaja :D, kes soovitusi jagavad, jaanuari kuus sain liiga kerge võidu, aga jah see mingi Eesti oma soovituste leht.

jabadabadoo
17.02.14, 19:54
bet365 on riskivaba panus Man City v Barcelona , kas saab kohe mängule panna või peab enne mingi, muu mängu peale panema.

bettimine
18.02.14, 11:30
bet365 on riskivaba panus Man City v Barcelona , kas saab kohe mängule panna või peab enne mingi, muu mängu peale panema.

Enne City vs Barcelona mängu algust tuleb teha sellele mängule pre match panus ja siis live's saab nn riskivaba ennustuse kuni 25€ suuruses.

Keemik.
18.02.14, 13:38
Enne City vs Barcelona mängu algust tuleb teha sellele mängule pre match panus ja siis live's saab nn riskivaba ennustuse kuni 25€ suuruses.

Kuidas see täpsemalt välja näeb? Näiteks panustan 2€ enne mängu, kui ma live-s nüüd 25€ panustan, kas saan 25€ tagasi juhul, kui mu live bet perse läheb?

bettimine
18.02.14, 14:06
Kuidas see täpsemalt välja näeb? Näiteks panustan 2€ enne mängu, kui ma live-s nüüd 25€ panustan, kas saan 25€ tagasi juhul, kui mu live bet perse läheb?

Riskivaba ennustus antakse samas summas, mis mängueelne bet. Kui betid 25€ enne mängu, siis saad 25€ suuruse beti panna live's ja kui see mööda läheb saad 25€ tagasi. Kui paned 2€ enne mängu saad 2€ suuruse tasuta beti jne. Tasub mainida, et see tasuta bet kehtib ainult esimese live ennustuse kohta.

gunpaul
02.03.14, 19:03
teambet1.com ja betin.com

cannuman
02.03.14, 19:34
teambet1.com ja betin.com

kommentaare ka palun

Mataza
19.03.14, 23:24
Oskab keegi Olybeti kasutajatest öelda, kas seal on võimalik vaadata ka, mis panuseid sa teinud oled? Ma leian ainult selle, mis summa ma olen bettinud, aga mitte seda mille peale.

jabadabadoo
20.03.14, 21:15
bet365,Anett Kontaveit v Madison Keys
(Total Games 3-Way) under 19 6-3 6-2 , aga mul on märgitud kaotus. peaks võit olema, või eksin.

Crackerz
20.03.14, 23:04
bet365,Anett Kontaveit v Madison Keys
(Total Games 3-Way) under 19 6-3 6-2 , aga mul on märgitud kaotus. peaks võit olema, või eksin.

ei eksi, võta supportiga yhendust.

cannuman
20.05.14, 14:45
PaddyPower maksis tagasi Roma-võidab-scudetto panused. Põhjus lihtsalt see, et Roma kogutud punktidega oleks nad sisuliselt kõik eelnevad aastad tiitli kotti pannud.

Eelmisel hooajal maksis Paddy Power välja Catania võidu, kuigi kaotati Juvele 0-1. Põhjuseks kohtunike kakamine Juve kasuks.

Peaks vist ka sinna mängima kolima? Tundib igati vahva kontor, kes selliste ilusate liigutustega endale reklaami teeb. Oskab keegi midagi selle kontori kohta öelda ka? Koefide suurus, mängude ja erinevate panuste valik? Livebet mugavus jne..

j6u1uv4n4
20.05.14, 15:44
Regamis boonus on 20 euri (kaks eraldi betti saad teha 10+10 ja 10 euri arvestatakse potentsiaalsest võidust mõlemal korral maha :fpalm:), pärast regmise boonuse läbi mängimist sain 10 eurise free beti paddypoweri kasiinosse kah :cool:.

Lives jalkat bettida on Paddypoweris natukene ebamugav (ntx half time marketite leidmiseks peab 10-15 sekundit hiirega scrollima), aga see pigem harjumise asi. Koefitsendid on kohati väga head, eriti tennise mängudel. Kuid parimad koefitsendi bookied on siiski Pinnacle ja Betfair.

Igasugused eraldi boonuseid ja money back specialeid pakutakse:
http://www.paddypower.com/bet/money-back-specials?AFF_ID=100

Paaril korral mõne vähepopulaarse mängu peale bettides on mõneks ajaks võidud õhku jäänud, kuid customer support lahendab probleemid üpris kiirelt.

cannuman
20.05.14, 16:08
aitäh.

Täpsustuseks, et Betfair pole bookie vaid börs. Kas seal Eesti pinnal paiknevatel isikutel mängida lastakse nüüd jälle või sa elad kusagil mujal?

j6u1uv4n4
20.05.14, 16:34
aitäh.

Täpsustuseks, et Betfair pole bookie vaid börs. Kas seal Eesti pinnal paiknevatel isikutel mängida lastakse nüüd jälle või sa elad kusagil mujal?

Google DNS+väljamaa krediikaart para mi. Aga peaks regada saama küll Eestist, kui just mingit eraldi lepet pole tehtud EMTA ja Betfairi vahel.

Crackerz
20.05.14, 18:42
PaddyPower maksis tagasi Roma-võidab-scudetto panused. Põhjus lihtsalt see, et Roma kogutud punktidega oleks nad sisuliselt kõik eelnevad aastad tiitli kotti pannud.

Eelmisel hooajal maksis Paddy Power välja Catania võidu, kuigi kaotati Juvele 0-1. Põhjuseks kohtunike kakamine Juve kasuks.

Peaks vist ka sinna mängima kolima? Tundib igati vahva kontor, kes selliste ilusate liigutustega endale reklaami teeb. Oskab keegi midagi selle kontori kohta öelda ka? Koefide suurus, mängude ja erinevate panuste valik? Livebet mugavus jne..

Mulle paddypower boonust ei maksnud, sest ma elan Eestis.
Samuti need beti limiidid on seal jaburalt madalad osadel mängudel.

Sellest piisas, et seal rohkem mitte panustada.

ninasarvik1
13.06.14, 11:11
Kui siin foorumis on keegi, kellel veel ei ole ja kes tahaks PAF.EE kontot.(21 peab olema)
Siis kui kasutate registreerimisel koodi
FVJ7EVGFWQ või N9J3EYGF49 (kõik suured tähed) saate oma kontole tasuta 5 EUR-i.
Koodi saab kasutada vaid ühe korra, s.t üks inimene. Ehk siis kes ees, see mees.

Brick
05.07.14, 22:07
Ma ainuke kellel Unibet pange paneb?

Tiit1
13.07.14, 07:03
Tere

Kas keegi oskab kommenteerida mida MTA arvab bet365 panustamisest ja hilisemast võidulaekumisest. Kuidas see reguleeritud on ?

Svenniid
13.07.14, 11:05
Panen hetkel puusalt, aga ennustamisega seotud väljamaksed vist ka eestis ei ole maksustatud. Kunagi uurisin asja lähemalt maksuametis töötava sõbra käest, siis kokkuvõte oli, et kõik ok.
safe play muidugi on teha endale skrill konto ja kaart tellida.

cannuman
13.07.14, 17:22
ei ole probleemi olnud. Nad ei näe vist ka kust su raha laekub, kuna see tuleb läbi mingi kolmanda osapoole (pead ei anna). Samuti saab läbi skrilli oma eesti arvele raha tuua.

cannuman
24.07.14, 15:34
On keegi kasutanud?

ladbrokes
Betway
boylesports

ChelseaFC
24.07.14, 16:53
Betway'd kasutan hetkel, aga eesti liiga pealt on limiidid kuidagi kole madalad. Muidu on aga leht väga kasutajasõbralik ja mugav. Soovitaks aga pigem Marathonbeti, kui huvi on Eesti liiga vastu ning betvictor, kui on huvi välisliigade vastu.

cannuman
24.07.14, 17:07
kuda rahade liigutamine on Betway's?

ChelseaFC
24.07.14, 20:40
Mul küll Inglise kaart, aga eeldan et Eesti omadega on sama. Igatahes sissekanne hetkega ja väljakandega läheb nii 3 tööpäeva. Skrilliga asi muidugi kiirendatud.

kardo
18.10.14, 00:35
Kas kellelgi on kogemusi sellise saidiga nagu www.bettopsport.com ?

jobikukal
19.10.14, 19:06
aga miks üldse otsida nurgataguseid bookiesid, kui Pinnacle ei piira kedagi ja valik on väga lai.

kardo
19.10.14, 19:46
Sai Zalgirise mängu vaadatud, hakkas selle portaali reklaam silma ja viskasin pilgu peale.

Tanel
06.04.15, 12:15
BetVictor, on kellelgi kogemusi?
Ajas tagasi.

Tegin konto, panin ühele veits vähetuntud mängule, kus hiljem koefid kolinal kukkusid (algse betiga oma 10-20% arbi), küsisin boonust, öeldi, et ei saa. Hiljem saadeti kiri, et traderite otsusel rohkem mu panuseid vastu ei võeta. A panus ise kaotas.

Sonderfern
06.04.15, 17:28
McBookie on ka BetVictori oma või nendega kuidagi seotud, et sealt sain ka väga väga kiirelt kirja, et traderid otsustasid mu spordipanused keelata.
Kui kirjutasin, et kas deposiidi annavad ikka ilusti tagasi siis oli vastus umbes selline, et aumehe mõttes annavad tagasi :D Ühesõnaga nad esitasid enda pullikaka mulle väga väga viisakalt kuid võibolla oli põhjus ka selles, et chati alguses sogasin neile, et koostan paljudele Euroopa betting review saitidele ülevaateid, teen seda alati kui kardan, et mingi cash on ohus :)

Sonderfern
14.04.15, 09:06
Kellel Interwettenis konto siis võtke teadmiseks, et Eestis registreeritud kasutajaid nad enam ei aksepteeri.
Ise nad kirjutama ei vaevu. Kirjutasin neile ise, et sooviks payout'i teha ja vastati, et saadaks panga andmed ja siis saan raha kätte (Skrill enam ei sobi tundub)

Seega kui sul on Interwettenis raha siis võta välja!
Ise kasutasin seda kohta aegajalt sel põhjusel, et vaatamata sellele, et nad 5% panuselt võtavad, oli seal ikkagi väga korralike pakkumisi. Kahju.
Ja ebaviisakas, et nad ise midagi ei kirjutanud.

zizi
14.04.15, 18:45
http://promo.olybet.com/ee/spordipanused/kampaaniad/spordifanniboonus-55euro--110euro_n356
(5x55 eurot siis)

telekavaataja
14.04.15, 19:06
Mind huvitavad läbimängimistingimused. Mäletan kunagi lugesin ühe Olybeti pakkumise reeglistikku ja tuli välja, et pidin 30-kordselt boonuse läbi mängima mingi nädalaga.

zizi
14.04.15, 22:12
Hmm..boonus ei aegu. Labimangimine 275. Why not? klienditugi ytles sama - 275 ja ei aegu.
Ideid? Konks? ( parast kella viite on tingimusi muudetud nats, aga midagi ei muutunud :D )

Amos
16.04.15, 14:01
kuid võibolla oli põhjus ka selles, et chati alguses sogasin neile, et koostan paljudele Euroopa betting review saitidele ülevaateid, teen seda alati kui kardan, et mingi cash on ohus :)

Mine pekki.
Geniaalne :D

http://promo.olybet.com/ee/spordipanused/kampaaniad/spordifanniboonus-55euro--110euro_n356
(5x55 eurot siis)

Hea tähelepanek!

zizi
25.04.15, 22:28
https://www.optibet.ee/et/promotions/live

Risk free bet on "draw no bet" on match Arsenal - Chelsea up to 10 EUR.

kampsun
26.04.15, 11:28
Tänu Unibeti tehnilistele probleemidele on ka tore 2600 euri kaotada :p

zizi
26.04.15, 12:42
mis mis räägi lähemalt ä :D

Sonderfern
26.04.15, 16:53
Mõtlesin, et teen siis konto optibeti ja mängin vahelduseks 200% boonust.
Konto tegin ID kaardiga (esimest korda) ja seega käisin ka chatis, et küsida mõned küsimused. Peab mainima, et ma pole vist kunagi nii kohutavat chat teenindajat mitte kuskil bettimise lehel kohanud. Üritasin viisakalt uurida, et kas ID kaardiga registreerimine tähendab, et konto on automaatselt igati kinnitatud. Vastus on umbes selline, et milles nüüd probleem ja mis mis mis et aga rega siis ID kaardiga ja loe edasi umbes.
Tundub, et mingi pahur eestlane, kes oli facebookis väga hõivatud.

kampsun
26.04.15, 18:04
mis mis räägi lähemalt ä :D
Üks päev live-score lakkas töötamast. Tegin mitte-töötava livescore´i järgi beti, mille lõpuks kaotasin, kuna õige tulemus oli erinev. Selle peale vastati viisakalt, et:"Unibet ei vastuta tehniliste probleemide eest".

Delfino
27.04.15, 00:53
Mõtlesin, et teen siis konto optibeti ja mängin vahelduseks 200% boonust.
Konto tegin ID kaardiga (esimest korda) ja seega käisin ka chatis, et küsida mõned küsimused. Peab mainima, et ma pole vist kunagi nii kohutavat chat teenindajat mitte kuskil bettimise lehel kohanud. Üritasin viisakalt uurida, et kas ID kaardiga registreerimine tähendab, et konto on automaatselt igati kinnitatud. Vastus on umbes selline, et milles nüüd probleem ja mis mis mis et aga rega siis ID kaardiga ja loe edasi umbes.
Tundub, et mingi pahur eestlane, kes oli facebookis väga hõivatud.
Mis see 200 % kuni 200 tähendab siis? Et kannan 100 sisse saan 200 boonust ja pean selle 200 mängima 10 kordselt min koefiga 1,5 läbi? Kui tõesti nii siis üks parematel tingimustel sissemakse boonuseid.

Sonderfern
27.04.15, 14:22
300 siis pead läbi mängima 10 kordselt.

Amos
27.04.15, 19:02
Kunagi ei uskunud, et ma optibeti endale konto teen, agano see boonus on vaja ära kasutada!

P.S. Support on tõesti kohutav...

Sonderfern
31.08.15, 14:10
BetVictor ei võta enam eestalstelt panuseid vastu (alates juulist)

Enne tegi seda Interwetten, nüüd siis BetVictor ja ei imesta kui mõni kontor on veel eestlastele mängimise ära keelanud. Miks? Kas võib olla põhjus selles, et pole seda ametliku litsentsi? (EMTA keeld) Loodan, et trend ei jätku.
BetVictori keelu avastasin üldse SBT turniiri käigus kui avastasin et neil on päris hea koefitsient, konto oli mul seal juba olemas aga Skrilli sissekanne andis errori ja siis suppordist selguski.

telekavaataja
31.08.15, 14:11
Täpselt sama keiss. Saadeti suht pikalt. Õnneks eriti ei mänginud ka seal.

Cule
08.09.15, 04:32
1xbet on sellesmõttes huvitav, et pole MTA poolt blokitud ja streamivad väga paljusid mänge lives. Oddside kohta ei oska öelda.

telekavaataja
08.09.15, 13:22
1xbet muidu väga tore panustamisleht, aga kohe kui nad arvasid, et tegelen arbitraažiga hakati mulle koefitsente vähendama ( e. siis offline mode on koefitsendid märgatavalt kõrgemad kui sisselogituna).

Sonderfern
04.10.15, 14:21
Keda huvitab siis täna on bet365 järjekordne 25€ in-play free bet pakkumine Arsenal vs ManU. Olen viimase 2-3 samalaadse pakkumisega 400+ euri teeninud nii, et tasub proovida küll. Correct score või muu kõrge koefitsiendi puhul vaja natuke õnne ka :)

football2u
28.10.15, 14:05
Triobet, mine p*****!
Alati seda kasutades on mingid jamad, mis tihtipeale on tühised, tülikad ja aeganõudvad.
Triobeti üks pluss on, et on võimalik teha ükskõik mis summas sissemakse ning mõtlesin üle pika aja väikse raha kombole panna.
Tegingi kerge kombo. 7 eurot Wolfsburgi Real Madridi ja Zeniti peale. Võidusumma pidi olema ca 28-29 eurot. Selle asemel aga otsustas Triobet lambist tühistada Zeniti võidu, kes purustas vastase. MIKS?
http://www.upload.ee/image/5291360/Uskumatu.JPG

Asi pole rahas, vaid kui ulmeliselt suudab Triobet käituda.
Chatis abivalmis neiu muidugi uuris muudkui eri kohtadest vastuseid ning meilis ei osatud üldse midagi vastata.

Vastus tuli järgmine:

Täname, et meile taas kirjutasite!
Nagu ka eelnevas tänaõhtuses live chatis Teile mainisin, siis selles olukorras on meil kahjuks võimatu midagi muuta.
Vabandame südamest, et just Teie panusega seoses selline ebameeldiv olukord tekkis ning mõistame täiesti Teie pahameelt, kuid siinkohal ei ole me siiski tegutsenud mingil viisil reeglitevastaselt.
Toon Teile ka veel kord välja lõigu meie spordiennustuse tingimustest , millega olete konto loomisel Triobetis ka nõustunud.
Punkt 2.Tingimused:
Triobet ei võta endale vastutust vigade eest panustamisandmete ja -tulemuste edastamisel. Mitte ühelgi juhul ei saa esitada kahjutasunõuet andmete ebaõige, viivitusega, manipuleeritud või väärtarvitusliku edastuse eest interneti teel, samuti andmete ja tulemuste muude edastusvigade eest.

Ma ei tea, miks ma sinna läksin üldse. Ma polnud seda üle aasta kasutanud ning alati on jamad. Samas pole ka viitsinud kontot mujale Eesti saidile teha. Kuid järgmisena proovin Optibeti.

telekavaataja
28.10.15, 14:16
Triobet, mine p*****!
Alati seda kasutades on mingid jamad, mis tihtipeale on tühised, tülikad ja aeganõudvad.
Triobeti üks pluss on, et on võimalik teha ükskõik mis summas sissemakse ning mõtlesin üle pika aja väikse raha kombole panna.
Tegingi kerge kombo. 7 eurot Wolfsburgi Real Madridi ja Zeniti peale. Võidusumma pidi olema ca 28-29 eurot. Selle asemel aga otsustas Triobet lambist tühistada Zeniti võidu, kes purustas vastase. MIKS?

Asi pole rahas, vaid kui ulmeliselt suudab Triobet käituda.
Chatis abivalmis neiu muidugi uuris muudkui eri kohtadest vastuseid ning meilis ei osatud üldse midagi vastata.

Ma ei tea, miks ma sinna läksin üldse. Ma polnud seda üle aasta kasutanud ning alati on jamad. Samas pole ka viitsinud kontot mujale Eesti saidile teha. Kuid järgmisena proovin Optibeti.

Triobetiga meenub mulle lahe juhtum, kus neil olid need jõuluboonused. Ja siis mu abikaasa mängis vajaliku hulga, vajalike tingimustega summa läbi, kahjuks mitte Triobeti meelest.

Siis chati vestluse ajal tühistas see vend lambist kogu läbimängimisnõude, et mingi error. Tüüpidel pole kunagi süsteemi olnud.

Optibetis on tõesti madalamad koefitsiendid kui mujal.

Sonderfern
28.10.15, 16:10
No igatahes väga hea, et sa football2u sellest Triobeti jamast siia ka kirjutasid. Olen ikka päris palju negatiivset tagasisidet nende kohta kuulnud/lugenud. Loodetavasti maksab see käitumine neile veel kätte!

Svenniid
29.10.15, 11:30
Pole ise Triot mitu aastat enam kasutanud, aga endalgi väga pikke vestlusi nendega olnud. Uskumatu kuidas nad veel tegutsevad, arvestades kui palju nendega probleeme on. Miks nad Zenidi mängu siis tühistasid?
Tuli meelde ka legendaarne lause sealt: "hindame Teid väga kui meie klienti ning aitame tekkinud olukorra Teile lahendada."

football2u
29.10.15, 15:41
Pole ise Triot mitu aastat enam kasutanud, aga endalgi väga pikke vestlusi nendega olnud. Uskumatu kuidas nad veel tegutsevad, arvestades kui palju nendega probleeme on. Miks nad Zenidi mängu siis tühistasid?
Tuli meelde ka legendaarne lause sealt: "hindame Teid väga kui meie klienti ning aitame tekkinud olukorra Teile lahendada."

Lampi. Sõna otseses mõttes lampi kustutasid selle kombost. Lampi. Aga uskumatu tõesti, et endiselt tegutsetakse. Ammu oleks aeg putka kinni panna,

tudeng
29.10.15, 16:35
Lampi. Sõna otseses mõttes lampi kustutasid selle kombost. Lampi. Aga uskumatu tõesti, et endiselt tegutsetakse. Ammu oleks aeg putka kinni panna,

Lampi ei tühistata midagi. Ilmselt tavaline keiss, et sportradari vms koefituru poolt märgiti mäng punaseks ja sellega kaasneb kontoritel õigus panused voidida.

Sonderfern
29.10.15, 16:50
Lampi ei tühistata midagi. Ilmselt tavaline keiss, et sportradari vms koefituru poolt märgiti mäng punaseks ja sellega kaasneb kontoritel õigus panused voidida.

Ma arvan, et sa võid ju tõesti ilusti ära seletada "õiguste" raames, et see ei olnud lampi aga kui Triobetis on selliseid probleeme kõvasti rohkem kui teistes kontorites siis olgem ausad - tegelikult see on lamp ;) See on vigane kontor.

cabron
29.10.15, 16:59
kummaline. kui kuskil sitta süüa antakse, siis ei lähe sinna ju enam....

football2u
30.10.15, 14:24
kummaline. kui kuskil sitta süüa antakse, siis ei lähe sinna ju enam....

Vahel sa pead sööma seda sitta, et aru saada, mis on tõeliselt hea :rolleyes:

ltrubetsky2
31.10.15, 13:48
Mitte mingil juhul ei taha Triobeti kaitsta, sest endal on olnud palju jama seoses nende boonuste süsteemiga,kus mingi summa tuli teatud koefiga läbimängida mitu korda , et saaks seda välja võtta.Aga viimane kord kui nende boonust proovisin oli see Premier league 10 eur tasuta raha nii öelda.Kõigepealt kanti 10 eur millest tegin kerge kombo, 49 eur millest, siis 10 maha võeti . 39 eur pidin läbi mängima 3 korda koefiga vähemalt 1.5 . Ja üllataval kombel pärast kolme korra läbi mängimist summa vabastati .Ja võtsin selle ilusti välja.(Vanasti oli enam vähem sama boonus kuid neid läbimängimisi lisandus aina juurde)

Tanel
25.11.15, 10:54
Bet365 suutis tänase hommiku ära rikkuda.

http://i.snag.gy/3GeoA.jpg

Mäng katkestati ja hiljem lõpetati 77. minutil Almagro 3:1 eduseisul.

Kuna L-Amis katkestatakse tihti mänge enne 90 minutit, on neil Sportsbooki reeglites eraldi välja toodud, kuidas käitutakse, kui seal kontinendil midagi katki jääb.

"The only exception to the above abandoned match rule, is for all South American club matches where Full-Time Result and Double Chance markets (both pre-game and In-Play) will be settled on the score at the time of the abandonment providing the relevant league allows the result to stand."

Katsusin nendega mõistlikult suhelda hommikul ja rääkida, et mu +1 on sama, mis võtta Double Chance ja oleks viisakas see suuremapoolsem võit välja maksta, aga ei võetud vedu...

Väravavaht
27.11.15, 15:45
Kes ahvatleb tänaseid "Black Friday"-koefitsiente Unibetis, siis pole eraldi nende pärast mõtet raha sisse kandma hakata. Näiteks homsele Bayerni mängule Herthaga on Bayerni võidu peale lubatud 1.35(muidu 1.08), kuid maksimaalselt võetakse vastu ainult korraga 4.71€-ne panus. Mõttetu...

Väravavaht
27.11.15, 15:46
Selles suhtes, et suuremad panused lähevad manuaalsele kinnitamisele, millesse isiklikult usku ei ole...

Sonderfern
13.12.15, 11:31
Endal oli nüüd panustamisega väike paus, kuna olid väga kiired ajad. Nüüd siis jälle rahulikum ja mõtlesin, et alustan sellega, et vaatan promotion mailid üle.
Üks nendest pakkumistest oli Optibeti pakkumine. Copyn selle siia:
Tere! Pole ammu Optibetis panustanud?
Nüüd on Sul selleks hea võimalus. Koostasime Sulle pakkumise, millest on raske keelduda: anname Sulle sel nädalal 3 riskivaba panust, iga panus summas kuni 25 EUR. Tee sissemakse nüüd ja riskivabad panused ongi Sinu!
Lisaks oli siis kirjas, et tagasimakstav summa tuleb mängida kahekordselt läbi ja veel regular blablabla.

Mõtlesin, et võib ju teha need panused kuid läksin enne ka support chati ja küsisin mõned küsimused ja sealt kirjutati selline lause:
Vabandus, aga üks asi meie poolt, see kampania on 3 50% riski-vaba panused

Wtf Optibet? :)
Igatahes teistele ka siis teadmiseks, kellel sama pakkumine peaks olema.

telekavaataja
13.12.15, 15:52
Endal oli nüüd panustamisega väike paus, kuna olid väga kiired ajad. Nüüd siis jälle rahulikum ja mõtlesin, et alustan sellega, et vaatan promotion mailid üle.
Üks nendest pakkumistest oli Optibeti pakkumine. Copyn selle siia:
Tere! Pole ammu Optibetis panustanud?
Nüüd on Sul selleks hea võimalus. Koostasime Sulle pakkumise, millest on raske keelduda: anname Sulle sel nädalal 3 riskivaba panust, iga panus summas kuni 25 EUR. Tee sissemakse nüüd ja riskivabad panused ongi Sinu!
Lisaks oli siis kirjas, et tagasimakstav summa tuleb mängida kahekordselt läbi ja veel regular blablabla.

Mõtlesin, et võib ju teha need panused kuid läksin enne ka support chati ja küsisin mõned küsimused ja sealt kirjutati selline lause:
Vabandus, aga üks asi meie poolt, see kampania on 3 50% riski-vaba panused

Wtf Optibet? :)
Igatahes teistele ka siis teadmiseks, kellel sama pakkumine peaks olema.

See on vaid minu isiklik arvamus, aga Optibet ongi "wtf kontoriks muutunud". Samas olen neile ikkagi tänulik, kuna siiamaani on Optibet olnud ainuke, kes minu ettevõtmistele auhindu välja on pannud.

Fouree
15.12.15, 02:46
Mis VPN software'i kasutate kontoritele ligipääsemiseks? Bet365 on suht tundlikuks läinud selle koha pealt, süsteem blokeerib automaatselt flashplayeri, kui tunnetab, et sisenev IP on kahtlane/liiga sagedasti kasutusel.

Hetkeseisuga vist Bet365 ja Betvictor võtavad seda EMTA keeldu vähe tõsisemalt, keegi veel? Kas neil on seljuhul mingisugune õigus üldse väljamaksest loobuda?

Halb ründaja
15.12.15, 02:58
Miks sul VPNi üldse vaja on?

Kasuta näiteks Google'i DNSi enda võrguadapteri settingutes.

Fouree
15.12.15, 03:27
Miks sul VPNi üldse vaja on?

Ahaa, tänud, sain paika. Esimest korda puutusin sellise asjaga kokku, senimaani olin kuulnud vaid VPN soovitust kuulnud. :)

cannuman
15.12.15, 10:56
Mis VPN software'i kasutate kontoritele ligipääsemiseks? Bet365 on suht tundlikuks läinud selle koha pealt, süsteem blokeerib automaatselt flashplayeri, kui tunnetab, et sisenev IP on kahtlane/liiga sagedasti kasutusel.

Hetkeseisuga vist Bet365 ja Betvictor võtavad seda EMTA keeldu vähe tõsisemalt, keegi veel? Kas neil on seljuhul mingisugune õigus üldse väljamaksest loobuda?

bet365sb.com

Delfino
21.12.15, 15:23
Keegi 1xbetiga on kokkupuutunud? Tunduvad täitsa adekvaatsed koefid. Leht on selline enam-vähem eesti keelne. Ja sissemakse võimalusena on näiteks tele 2 mobiilimakse. Sellise maksepuhul tekib küsimus, et kas väljamakse teostatakse siis ka mobiilimakse kujul? Omab keegi kogemust 1xbetiga?

telekavaataja
21.12.15, 15:30
Keegi 1xbetiga on kokkupuutunud? Tunduvad täitsa adekvaatsed koefid. Leht on selline enam-vähem eesti keelne. Ja sissemakse võimalusena on näiteks tele 2 mobiilimakse. Sellise maksepuhul tekib küsimus, et kas väljamakse teostatakse siis ka mobiilimakse kujul? Omab keegi kogemust 1xbetiga?

On kokkupuude, mina ajasin läbi Skrilli. Kasutasin neid oma arbitraaži teemas (postitus, mida ma ei suuda kirja panna).

Kokkuvõte selline: muidu toredad tüübid, aga lõpuks vähendati mul koefitsiendid 0,1 ühiku võrra. Ehk siis välja logides oli 1,86, sisse logides 1,76.

giga204
01.04.16, 02:01
Re: 1xBet.

Mul on mõned under 1,5 goals ja BTTS No strateegiad, mida tahaksin käiku viia ja oddsportalist vanu koefe uurides on sobivatel mängudel praktiliselt alati parimaks valikuks Marathon/1xBet.

Need ei ole arbitavad koefid, aga ilmselt pidevalt turu parimatele koefidele panustades seal samuti pikka pidu ei ole. Ja madalamatele koefidega kaoks kindlasti mu strateegia oletatav edge ära. Telekavaataja, äkki teed ikka mingi pikema postituse oma arbitraaži seiklustest? Oleks põnev lugeda, et kui kaua said tegutseda enne kui kontorid asjale pihta said; mis liigadele ja mängudele üldse panustasid jms.

Muideks googeldades selgus e-krediidinfost, et 11.02.2106 on registreeritud Eestis 1XBET OÜ. Huvitav, kas nad on hankinud või plaanivad hankida siinmail hasartmängu korraldamise litsentsi?

telekavaataja
01.04.16, 10:39
Re: 1xBet.

Telekavaataja, äkki teed ikka mingi pikema postituse oma arbitraaži seiklustest? Oleks põnev lugeda, et kui kaua said tegutseda enne kui kontorid asjale pihta said; mis liigadele ja mängudele üldse panustasid jms.

1xbetis sain tegutseda umbes paar päeva. Siis tõmmati koefitsiendid 0,1 ühiku võrra automaatselt madalamaks mulle. Marathonbetis sain tegutseda nädalakese, siis oli maksimaalne panustatav summa 1 euro.

telekavaataja
03.10.16, 19:54
https://www.upload.ee/image/6218414/bet365.PNG

Väga ebameeldiv üllatus.

QRkood
03.10.16, 20:32
Sain ka sama kirja just, tõesti ebameeldiv üllatus. Ehk oskad midagi alternatiivset soovitada, millega endal kogemusi.

tarretis
03.10.16, 21:17
Tõesti väga ebameeldiv uudis.

gd77
03.10.16, 21:41
Millalgi lähitulevikus peaksid nad n-ö ametlikult Eesti turule tulema. Ehk sellega seoses.

N4pster
03.10.16, 23:49
Googeldasin natuke "Bet365 Estonia" ja leidsin sellise huvitava pakkumise: http://www.cv.ee/job-ad/bet365/estonian-language-international-content-advisors-d3153276.html

Tundub tõiesti, et plaanivad ametlikult siia turule siseneda.

QRkood
04.10.16, 12:35
Ehk juhtub see uue aasta alguses.

telekavaataja
04.10.16, 16:52
Jääme igal juhul ootama uudiseid. See oleks sitaks äge, kui nad ametlikult ka siin tegutseksid. Ja muideks 28 inimest kandideerisid sinna tööle, nice...

Juanito
09.10.16, 16:42
https://www.upload.ee/image/6218414/bet365.PNG

Väga ebameeldiv üllatus.

Need Eesti kontorid ei kõlba kuskile, oskaksid soovitada mõnda, kus oleks koefitsendid Eesti omadest kõrgemad ja kus samas saaks cash oute teha?

telekavaataja
10.10.16, 15:33
Kui tahad kõrgemaid koefitsiente, siis pole raske ise uurida seda. Cash-out ei ole mu suurim sõber olnud.

Halb ründaja
15.10.16, 17:44
Keegi Olybeti ka igapäevaselt kasutab?

Kuna b365 on mõneks ajaks suletud, siis parima jalgpalli valiku tõttu ning väheseid kes ka Asiaate pakuvad, sai sinna konto tehtud.

Aga no tra, see laiv on neil vigane ja bugine. Ei suudeta alati skoore updatida, vahel pead panust 3 korda sisestama, kuna viskab mingisuguseid erroreid jne. Ei kujuta ette, kuidas seal üldse tennist liveis oleks võimalik panustada? Ainult mängijate pauside ajal või?

Kas neil on serverid ülekoormatud või mis toimub - vahel on niisama ringi liikumine ka täesti talumatult kohmakas, turgude laadimine võitab juba kaua aega.

tarretis
15.10.16, 19:32
Keegi Olybeti ka igapäevaselt kasutab?

Kuna b365 on mõneks ajaks suletud, siis parima jalgpalli valiku tõttu ning väheseid kes ka Asiaate pakuvad, sai sinna konto tehtud.

Aga no tra, see laiv on neil vigane ja bugine. Ei suudeta alati skoore updatida, vahel pead panust 3 korda sisestama, kuna viskab mingisuguseid erroreid jne. Ei kujuta ette, kuidas seal üldse tennist liveis oleks võimalik panustada? Ainult mängijate pauside ajal või?

Kas neil on serverid ülekoormatud või mis toimub - vahel on niisama ringi liikumine ka täesti talumatult kohmakas, turgude laadimine võitab juba kaua aega.

Miks mitte Unibet või PAF? Olybet on tõesti täiesti vigane.

football2u
25.10.16, 03:43
Jääme igal juhul ootama uudiseid. See oleks sitaks äge, kui nad ametlikult ka siin tegutseksid. Ja muideks 28 inimest kandideerisid sinna tööle, nice...

Minu info pôhjal kandideeris koguni 150 inimest. Aga jah, järgmisel aastal tuleb eestikeelne kodukas ja tullakse ametlikult Eestisse.

telekavaataja
31.10.16, 16:23
Paf vist jagab mingeid tasuta spinne täna. Midagi erilist nendega ei võida, aga mõni euro rohkem "katsetamisteks" on alati tore. Vähemalt mulle anti.

zizi
03.11.16, 20:31
https://www.coolbet.com :D? UUS :D

tudeng
04.11.16, 09:48
https://www.coolbet.com :D? UUS :D

Mitte just liiga uus. Nad mitu aastat Eestis arendanud asja. Esmalt tegid Coolpickzi ja nüüd kevadel avasid Coolbeti.

QRkood
04.11.16, 09:52
Minu info pôhjal kandideeris koguni 150 inimest. Aga jah, järgmisel aastal tuleb eestikeelne kodukas ja tullakse ametlikult Eestisse.

Lugesid kuskilt ka mingit ametlikku teadet?

telekavaataja
04.11.16, 10:45
Ja seda ka, et Triobetis on nüüd cashout funktsioon. Kunagi ehk jõuavad aasia händikäppideni ja kunagi muutub nende ushtumine klienti ka ehk...

telekavaataja
04.11.16, 11:15
Ja oma spämmi lõpetuseks...

Asi, mis jäi Coolbetis positiivselt silma:

Coolbet on kõige avatum spordiennustuste pakkuja maailmas. Vajutades € sümbolil matši juures võid Sa näha tegelikku käivet ning antud matšile (1x2) tehtud panuste summat. Sa võid uurida seda lihtsalt uudishimust või koguda infot, kuidas teised panustavad.

giga204
05.11.16, 00:45
See Coolbet pakub näiteks homme Kalju mängu võiduks 2.78, kui ülejäänud kohtades saab maksimaalselt 2.55. Kus konks on? Ei ole ju loogiline, et esimene suvaline mäng, mida ma vaatasin, on kohe arbitav. Kas nad pricevad neid Eesti liiga mänge ise või? Flora võit on ka suurem kui kuskil mujal.

mazz
05.11.16, 02:36
Ei tea kas see on turule tuleku puhul nii, aga meistriliiga mänge pakuti sisuliselt ilma reigita.

cabron
11.11.16, 19:05
Lugesid kuskilt ka mingit ametlikku teadet?

33 inimest kandideeris

cabron
11.11.16, 19:14
Ja oma spämmi lõpetuseks...

Asi, mis jäi Coolbetis positiivselt silma:

Hmm huvitav, ilma sisselogimiseta näitab sellist teksti "NB! These statistics are not real numbers. You need to login to see the real turnover for this and other matches."

Kui sisselogides näitab ainult Coolbetis tehtud panuste hulka, siis on pointless, miski väike tegija vaevalt miskit indikatsiooni suudab anda turusuundadest. USAs on palju bookied avatud, küll aga enamasti US spordi osas. Näiteks SBROdds näitab ilusti kõike

http://www.sportsbookreview.com/betting-odds/consensus/

cabron
11.11.16, 19:16
ning https://www.sportsinsights.com korjab hetkel vist üle 40 bookie info kokku ja esitleb neid. Kahjuks aga on see inff tasuline

Svenniid
12.11.16, 14:43
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/eesti-mangufirma-teenib-teadlikult-vahem?id=76242325

QRkood
25.11.16, 11:13
Negatiivne kogemus eile Olybetist. Tegin live panuse ühele mängule, et lisaajal lüüakse värav. Kõik ilus, värav tuli aga Olybetis vaadates panus tagastatud peale mängu. Võtsin siis ühendust, et milles asi, alguses hakati mulle seletama kuidas üle/alla üldse toimib, natukese hiljem, tehti mulle selgeks, et nemad võivad igakell panuse tühistada pärast kui ütlevad, et olid nö määrand vale koefitsendi. Koefitsent oli peaaegu identne mis ühes alternatiivses kontoris vb natukese isegi kehvem aga kuna raha oli hetkel seal siis tegin ka panuse seal.
Kui tihti teistel analoogseid juhtumeid on olnud?

Svenniid
25.11.16, 11:28
Eesti kontoritega on alati probleeme olnud :p Triobet on seal tipus tavaliselt uhkes üksinduses.
Küisisid lisaks koefitsendi kohta muidu? Kui palju see mööda oli siis nende arvates, ma pinniks neid natukene sinu asemel.

QRkood
25.11.16, 11:45
Eesti kontoritega on alati probleeme olnud :p Triobet on seal tipus tavaliselt uhkes üksinduses.
Küisisid lisaks koefitsendi kohta muidu? Kui palju see mööda oli siis nende arvates, ma pinniks neid natukene sinu asemel.

Kuna selleks ajaks kui me olime sinna maale jõudnud, et tegu oli nende pool nö vale koefitsendiga, oli kulunud kuskil 20 minutit, põhiliselt minul vastuse ootamisega. Siis ei olnud too hetk enam ajaliselt neid selle teemaga võimalik pinnima hakata. Öeldi lihtsalt, et koefitsent oli vale ja neil on õigus siis tulemus tühistada ning viskas mingi lingi, et loe reegleid.
Olybet on ka ainult selle pärast hetkel üks minu valikutest, et neil on live bettimis mängude valik üpris normaalne võrreldes siin teiste Eesti saitidega.

Sonderfern
25.11.16, 18:26
Negatiivne kogemus eile Olybetist. Tegin live panuse ühele mängule, et lisaajal lüüakse värav. Kõik ilus, värav tuli aga Olybetis vaadates panus tagastatud peale mängu. Võtsin siis ühendust, et milles asi, alguses hakati mulle seletama kuidas üle/alla üldse toimib, natukese hiljem, tehti mulle selgeks, et nemad võivad igakell panuse tühistada pärast kui ütlevad, et olid nö määrand vale koefitsendi. Koefitsent oli peaaegu identne mis ühes alternatiivses kontoris vb natukese isegi kehvem aga kuna raha oli hetkel seal siis tegin ka panuse seal.
Kui tihti teistel analoogseid juhtumeid on olnud?

Väga alatu ja kliendivaenulik käitumine Olybeti poolt. Leian, et mida rohkem kontorite poolt petta saanud kliendid sellest foorumites teada annavad, seda parem see on sest siis ehk saab nende maine kahjustatud ja on põhjust enda poliitikat muuta.

Endal polegi väga selliseid negatiivseid kogemusi. Ühe korra oli bet365es, et cornerite panuses määrati mulle kaotus kuigi oleks pidanud olema psuh või võit, ei mäletagi. Pärast chati vaidlust määrati boonus ehk siis lõppes hästi.

tarretis
25.11.16, 20:00
Väga alatu ja kliendivaenulik käitumine Olybeti poolt. Leian, et mida rohkem kontorite poolt petta saanud kliendid sellest foorumites teada annavad, seda parem see on sest siis ehk saab nende maine kahjustatud ja on põhjust enda poliitikat muuta.

Endal polegi väga selliseid negatiivseid kogemusi. Ühe korra oli bet365es, et cornerite panuses määrati mulle kaotus kuigi oleks pidanud olema psuh või võit, ei mäletagi. Pärast chati vaidlust määrati boonus ehk siis lõppes hästi.

Sama keiss BET365s nurkadega ja asi lõppes samuti boonusega :D

QRkood
02.01.17, 11:53
Tundub, et bet365 koha pealt meile uus aasta veel mingeid uudiseid toonud ei ole. Jääme lootma, et siiski lähitulevikus asi muutub.

football2u
02.01.17, 21:34
Tundub, et bet365 koha pealt meile uus aasta veel mingeid uudiseid toonud ei ole. Jääme lootma, et siiski lähitulevikus asi muutub.

Kui mälu ei peta, siis peaks mingi kevade lõpp, suve algus tulema. Aga kindel pole. Ehk päris iga päev bet365-t refreshida pole mõtet :D

Svenniid
05.01.17, 12:56
Keegi 1xbet'i oskab kommenteerida? Väljamaksed okei? Koefid tunduvad täitsa ok.

Väravavaht
05.01.17, 14:42
telekavaataja minu meelest sealt isegi rahade väljakandmiseni jõudnud, küllap ta ise kirjutab või siis kirjuta talle...

telekavaataja
05.01.17, 14:55
Keegi 1xbet'i oskab kommenteerida? Väljamaksed okei? Koefid tunduvad täitsa ok.1xbeti kohta muljeid võib lugeda siit (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?11824-Alternatiivsed-kontorid&p=1732826&viewfull=1#post1732826) natuke.

Svenniid
08.01.17, 14:24
1xbeti kohta muljeid võib lugeda siit (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?11824-Alternatiivsed-kontorid&p=1732826&viewfull=1#post1732826) natuke.

Saan ka oma kogemuse siia kirja panna. Proovisin ikka ära selle 1xbeti. Alguses lubati 100% boonust, kandsin raha sisse ning automaatselt anti mulle mingi Black Friday boonus, mis sel päeval oli teemaks. Selle pidi 3 kordselt läbi mängima, vähemalt 3 mängu kombos ning koefid üle 1.4 ja ajalimiit 24h. Läksin siis supporti ja ütlesin, et palun võtke maha see black friday boonus ja andke mulle tavaline boonus esimese sissemakse puhul. Kui ma siin kunagi ütlesin, et Triobeti klienditeenindus on halb, siis võtan sõnad tagasi. Selline tunne jäi nagu räägiks seinaga seal. Küsid ühte asja ja saad random copytud vastuse mis pole üldse teemasse. Ei saanudki aru kas räägin robotiga või ilma ajudeta inimesega. Mismoodi üldse nad tegutsevad sellise klienditeenindusega, täiesti ajuvaba. Lõpuks copity mulle mingi vastus, et see pole võimalik. Black Friday boonuse kaotasin ja tildis viskasin oma "pärisraha" 100 eur cramo -8.5 peale, duubeldasin ja kandsin rahad välja. Would not recommend.

telekavaataja
11.01.17, 15:34
On üks asi, mis mind Coolbeti puhul häirib.

Jah, neil on väike panuste valik ja veidi konarlik interface, aga see pole peamine.

Coolbet suhteliselt tahtlikult reklaamib end kui ausat mängijasõbralikku ennustamisportaali. Nad positsioneerivad end (seda küll mitteametlikult) kui Eesti-pärane Pinnacle. Sõnades huvitutakse sisust mitte ilusast ümbrisest. Reklaamitakse madalat kasumimarginaali. Mind häirib, et see kõik ei ole tegelikult nii. Jah 1x2 tüüpi panustes on nad tublid. Isegi näitavad, kui palju raha panustatakse ja nii. Aga kõik teised panuseliigud on ju ikka kõrge kasumimarginaaliga ja koefitsiendid madalad (näiteks underid/overid). Samuti nagu ka kõik teised Eesti lehed, tehti mingi suure käraga jõulukampaania, mis oli kaheldava väärtusega. Ühesõnaga hetkel mina näen, et nad liiguvad pigem sinna Triobeti suunas.

Aga eks aeg näitab...

giga204
11.01.17, 18:33
Suutsin ka Coolbetis 100% boonusega oma sissekantud 150st eurost 2000 euro peale jõuda. Oli lihtsalt õnne ja järjest tulid panused ära. Hetkel olen langenud saldoga tagasi 1000€ peale, aga juba on limiidid peale lükatud. Täna näiteks ei lubatud 1.53 koefiga panuse peale üle 150 euro panna. Ehk new bookie, same old shit.

telekavaataja
11.01.17, 20:39
Muidu polekski see kõik mainimisväärt, aga kui positsioneeritakse justkui teistele vastukaaluks, siis on kolenaljakas küll. Ühel hetkel jäävad nad normaalsetest mängijatest ilma ning tavalised vellod ei saa ka enam aru, mida neile pakkuda üritatakse. Lose-lose olukord paistab tulevikus natuke.

Siiski meid see ei puuduta ning loodetavasti täidetakse oma lubadusi ja toetatakse SBT-d, mis oleks ülimalt vinge.

Nurmekas
16.01.17, 12:03
Keegi teab, miks Triobet neid Asian'e ei paku?

cabron
16.01.17, 16:39
kas keegi teab mõnda portaali, kus on bookiede oddside liikumist ALGUSEST lõpuni toodud? Oddsportal näitab paljude liikumiste puhul ainult algoddi ja siis viimast 20 liikumist. Kunagi Betbrain näitas kõiki liikumisi graafilisel kujul, aga uuel saidil see võimalus kadunud...

telekavaataja
18.01.17, 17:11
Niisiis, kunagi sai Coolbetti kantud summa x. Sai siis mängitud mingi aeg, usht kiiresti viskasid mingid asjad ette ja otsustasin selle summa x välja kanda. Tekkis tõrge. Ausalt öeldes pole mul varem midagi sellist ette tulnud, aga Coolbetil on reegel, mille põhjal peab sisse kantud summat enne ühekordselt läbi mängima enne väljamakse tegemist (tegu oli tavalise sissemaksega). Kas mujal on ka sellised tingimused võin on Coolbetil veel üks full-retard teema?

Kirjavahetuses viitasid nad minule sellisele reeglile:

2.2.9 Klient nõustub, et Mängijakontole sissemakstud summasid tohib kasutada üksnes Mängude mängimiseks. Korraldaja jätab endale õiguse kohaldada teenustasu juhul, kui Klient taotleb Mängijakontolt väljamakse tegemist, omamata Mängijakonto käivet, mis oleks sissemakstud summaga võrdne või sellest suurem.

...mis muideks ei ütle päris seda, mida nad mulle üritavad väita, aga olgu.

j6u1uv4n4
18.01.17, 17:25
Olen varem kokkupuutunud taolise tingimusega. Kontorit ei mäleta.

giga204
18.01.17, 18:26
kas keegi teab mõnda portaali, kus on bookiede oddside liikumist ALGUSEST lõpuni toodud? Oddsportal näitab paljude liikumiste puhul ainult algoddi ja siis viimast 20 liikumist. Kunagi Betbrain näitas kõiki liikumisi graafilisel kujul, aga uuel saidil see võimalus kadunud...

http://www.oddsmath.com (http://www.oddsmath.com/) on koht, mida mina kasutan.

Coolbetil on reegel, mille põhjal peab sisse kantud summat enne ühekordselt läbi mängima enne väljamakse tegemist
Oota parem seda, kui sa Pinnaclest tahad välja kanda raha. Seal on viiekordne läbimängise nõue. :D Kui varem tahad raha kätte saada, siis on mingid teenustasud vist.

Sonderfern
18.01.17, 19:15
Pinnacles hetkel mul vähemalt nii, et läbimängmise nõue on deposiit X 3 vaja läbi mängida ning tasuta väljakannet võib teha kuus korra, kui soovin rohkem teha siis võetakse 3%. Peaks saama ka välja kanda ilma deposiidi läbimängimiseta kui maksta see 3%

Samas jah, midagi uut see pole, vähemalt ühekordne läbimängimise nõue on veel nii mõneski kontoris kus mängin.

Kas kellelgi kogemusi Unibeti ja NCAA korvpalli panustega? Hiljuti tahtsin ühele mängule panustada ja siis tuli tekst, et kuna panus on üle 48.xx euro siis võib panustada ainult juhul kui nõustun, et panus läheb ülevaatamisele. Kas neil tihti nende mängudega sellised limiidid/ülevaatused?

telekavaataja
18.01.17, 20:35
Selles suhtes mind see ei häiri, kui on korrektselt reeglites kirjas ning pärast katset raha välja kanda antakse ka korrektselt reeglitest teada.

Praegusel juhul 1. pole neil tegelikult sittagi reeglites kirjas. 2. katsel raha välja kanda keelatakse see teha ning viidatakse mingile müstilisele reeglile 3. järelpärimise peale viidatakse mingile punktile, kus on hoopis teine sõnastus 4. ehk siis me tuleme punkti 2 juurde, kus jäeti juba pool infost ütlemata. 5. järgneva järelpärimise peale tulid välja müstilised 10 eurot, mis on tasu. Kusagil ei ole mainitud, kust see tuleb, kuidas arvutatud ega mainitud summat. Samas allpool on suur reklaam, kuidas väljamaksed on tasuta. Me ju kõik mõistame, et siin haiseb juba tarbijakaitseameti järele.

Reaalselt ma sellega jaurama veel ei hakka. Hetkel on siiski kokkulepe Coolbetiga. Samas iga päevaga muutub see kokkulepe aina ähmasemaks. Samas põhjusi edasiseks räntimiseks on kuhjaga.

gaminggirl
20.01.17, 17:01
Kas keegi oskab pisut siseinfot jagada selle kohta, kus on AH kõige mõistlikum? Selle lehe (https://casinopearls.com/ee/aasia-handikap/) järgi oleks nagu Optibet või Paf ehk mõistlikud valikud. Coolbetist hoian ise kah eemale nagu paljud siin eelkõnelejadki on maininud..

karl54
20.01.17, 17:38
Tegin coolbetist teisipäev väljamakse, ikka pole üle tulnud. Kui esimene kord tegin tuli kiirelt üle, eile võtsin ühendust ja tahtsid lisaandmeid ja pidi olema mingi rutiinne kontroll (hehe) väga mõnus. Ma pole muidugi oma raha sinna veel kandnud, aga tekitab veidi küsimärke küll ja ei tea kas tahan ka kui asjad nii venivad.

zizi
21.01.17, 20:02
tra, 2017 ja kus bet365 Eesti :D

giga204
21.01.17, 20:20
tra, 2017 ja kus bet365 Eesti :D
Mul oleks ka sealseid viikide koefe hädasti vaja. Nõme on vaadata Oddsportalist, et bet365 on 3.20, aga mina pean panustama 3.08ga näiteks.

rahvaspordipäev
24.01.17, 17:41
Niisiis, kunagi sai Coolbetti kantud summa x. Sai siis mängitud mingi aeg, usht kiiresti viskasid mingid asjad ette ja otsustasin selle summa x välja kanda. Tekkis tõrge. Ausalt öeldes pole mul varem midagi sellist ette tulnud, aga Coolbetil on reegel, mille põhjal peab sisse kantud summat enne ühekordselt läbi mängima enne väljamakse tegemist (tegu oli tavalise sissemaksega). Kas mujal on ka sellised tingimused võin on Coolbetil veel üks full-retard teema?

Kirjavahetuses viitasid nad minule sellisele reeglile:

2.2.9 Klient nõustub, et Mängijakontole sissemakstud summasid tohib kasutada üksnes Mängude mängimiseks. Korraldaja jätab endale õiguse kohaldada teenustasu juhul, kui Klient taotleb Mängijakontolt väljamakse tegemist, omamata Mängijakonto käivet, mis oleks sissemakstud summaga võrdne või sellest suurem.

...mis muideks ei ütle päris seda, mida nad mulle üritavad väita, aga olgu.

Täiesti elementaarne meede igas bookies/pokkerisaidil rahapesu tõkestamiseks (ning ilmselgelt ka deposit ja withdrawal fee-de katmiseks), raske lausa uskuda, et Sul varem pole probleeme olnud kui regulaarselt nõnda käitud.

telekavaataja
24.01.17, 18:14
Täiesti elementaarne meede igas bookies/pokkerisaidil rahapesu tõkestamiseks (ning ilmselgelt ka deposit ja withdrawal fee-de katmiseks), raske lausa uskuda, et Sul varem pole probleeme olnud kui regulaarselt nõnda käitud.Mul pole varem tõesti seda ette tulnud. Kuigi oma arbitraaži eksperimendi käigus ma kindlasti igal pool sissekantavat summat mitmekordselt läbi ei mänginud.

Aga ma ei streikinud üldse selle meetme vastu, vaid korrektselt sõnastatud reeglite ja kliendiga suhtlemise vastu.

cabron
24.01.17, 21:16
Mul oleks ka sealseid viikide koefe hädasti vaja. Nõme on vaadata Oddsportalist, et bet365 on 3.20, aga mina pean panustama 3.08ga näiteks.

jummel, inimesed, miks te betting brokerite kaudu ei beti? Kõige paremad oddsid, kõige kiiremad withdrawalid, ei limiteerita kedagi.

kui keegi vajab abi, küsige.

cabron
24.01.17, 21:19

ning b365st paremaid oddse pakuvad väga palju kontorid - võtsin tänaõhtuse Napoli-Fiorentina mängu, B365st paremad oddsid on muuhulgas Pinnaclel, Betssonil, bwinil, betvictoril, tonybetil. Kui sa 3.08 pead bettima, siis sa kasutad tõenäoliselt mõnda skandinaavlaste käkkoddidega portaali, mille võiks kohe maha jätta

Halb ründaja
24.01.17, 23:32
betsson, bwin, betvictor, tonybet - ei, aitäh.

telekavaataja
25.01.17, 11:00
Täname kirja eest.

Oleme arutanud teie väljamakset vastatavate isikutega ning otsustasime, et maksame selle summa välja ilma deposiidi läbimängimiseta.

Pange tähele, et seda tehakse erandkorras ning järgmist sissemakset tuleb teil siiski läbi mängida. Sissemakse loeb läbimängituks isegi kui teete panuse koefitsiendiga 1,01 sissemakse summa ulatuses.

Nõustume teiega reeglistiku täiendamise suhtes, kuna tõepoolest ei ole see selgesõnaliselt välja toodud, et sissemakseid tuleb läbi mängida ühekordselt. Reeglid saavad täidetud lähiajal.

10 eurot on ümmardatud summa, mis Coolbet maksab 780 eurose deposiidi ja väljamakse pealt transaktsiooni provaiderile. Selle kohta käib eelnevalt mainitud reegel 2.2.9.
Tasuta sisse-/väljamaksete bännerid vastavad ikkagi tõele, kuna Coolbet ei võta tehingute pealt %, st. 100 eurose sissemakse korral läheb kliendi pangakontolt maha täpselt 100 eurot ning sama summa ilmub kliendi Coolbeti kasutaja bilansile.

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust.

Raha on pangakontol. Reegleid pole nad veel muutnud. Mainitud koefitsient ei ole reeglites kusagil kirjas.
Minu soovitus- kui mingi bookie (eriti Eestis litsensi saanud) midagi nõuab, siis nõudke ka täpset viidet. Kui nemad nõuavad meie käest korrektsust (mida nad ka seaduse huvides jälgivad), siis peavad nad alustama iseendast.

Minu jaoks on see saaga läbi.

zizi
31.01.17, 21:16
https://www.feniksscasino.ee :D :D Boonus ka.
´Kiiresti pealeheites. Ok kujundus, boonuse reeglid lihtsad. Näis mis Eesti turul tegema hakkab.

Tra bet365!!!111

Halb ründaja
31.01.17, 21:55
https://www.feniksscasino.ee :D :D Boonus ka.
´Kiiresti pealeheites. Ok kujundus, boonuse reeglid lihtsad. Näis mis Eesti turul tegema hakkab.

Tra bet365!!!111

Vähemalt pakuvad asian handicappe.

telekavaataja
08.02.17, 16:12
Kuigi ma olen siin Coolbeti puudusi välja toonud, siis räägime millestki positiivsest minu meelest:

1. Kuigi see kõik on ju suht basic ja nii, on minu meelest oluline, et üks panustamiskontor sedasorti informatsiooni jagab ja kirjutab selliseid artikleid (https://www.coolbet.com/et/blogi/5-panustamise-nouannet), olgugi, et nad on enamjaolt otsetõlgitud.

2. Coolbet - Aasta Parim Startup 2017 (https://www.coolbet.com/et/blogi/aasta-parim-startup-2017). Olgugi, et nad ei vasta hetkel sellele, kuhu nad end positsioneerivad, soovime ikkagi edu.

cabron
17.02.17, 14:55
kui soovite:
1) parimaid oddse (nagu päriselt, mitte mingi promo bullshit)
2) panustada alates 5 EUR
3) instant raha väljakandmist (seda küll e-walletitesse, panka võtab 1- 3 päeva)
4) mittelimiteerimist/mitteblokeerimist
5) superklienditeenindust, kes nõus kõigele vastama ja kõige abistama
6) panustamist ka läbi Skype

siis võtke minuga privaatselt ühendust. antud pakkuja on turul olnud 10+ aastat ja ise olen seda kasutanud 3 aastat ilma probleemideta. samuti saan ise vajadusel abistada, nõustada, kuidas oleks parem toimetada selle brokeriga. nad ei lähe panustamiskontori nimetuse alla, seega miskit seaduserikkumist Hasartmänguseaduse mõttes ei toimu. let's go!

cabron
17.02.17, 14:56
lisaks: ma olen nende affiliate ja saan 0,002% vms mõttetu summa Sinu panustatud summadelt tagasi :D aga mul kahju vaadata, kuidas rämpsbookiede otsas panustajad ägavad

tudeng
17.02.17, 16:36
lisaks: ma olen nende affiliate ja saan 0,002% vms mõttetu summa Sinu panustatud summadelt tagasi :D aga mul kahju vaadata, kuidas rämpsbookiede otsas panustajad ägavad
https://www.asianodds88.com/Login.aspx ?

cabron
17.02.17, 16:37
jah, krt, rikub mu affiliatebisnesi ära :D

zizi
17.02.17, 20:27
kui soovite:
1) parimaid oddse (nagu päriselt, mitte mingi promo bullshit)
!

ma pole ikka aru saanud kuidas ja kust need best oddsid tekivad. Mida võrrelda. Võtsin 1xbet kõrvale -võrdlesin 3 mänge.
1xbet jäi peale :D

zizi
17.02.17, 20:28
ma pole ikka aru saanud kuidas ja kust need best oddsid tekivad. Mida võrrelda. Võtsin 1xbet kõrvale -võrdlesin 3 mänge.

Edit: Rahvas, kes boonusenäljas, siis feniksscasino pakub head boonust! Läbimängimisel ei ole kehtestatud kuupäeva nagu tavaks..ala 1 kuu..

cabron
17.02.17, 20:43

1xbet ja MarathonBet jäävad enamus kordasid peale. Võid arvata, miks enamus bettoreid neist hoidub siiski.

telekavaataja
19.02.17, 12:56
Aga mulle meeldivad chatid.
Merili:
Tere tulemast klienditeenindusse! Minu nimi on Merili. Kuidas saan Teid täna aidata?
telekavaataja: Tere Merili!
Merili:
T

Merili:
Tere, millega saab aidata?

telekavaataja: Reedel tegin ennustuspileti, mis koosnes 3-st sündmusest. Üks nendest sündmustest lükati edasi ja see toimub 24. veebruaril. Ülejäänud 2 olid positiivsed. Ma soovin, et mu pilet saaks lõpuks otsustatud. peaaegu 48h on juba möödas.
Merili:
Edasilükatud sündmuste puhul kehtib 3 päeva reegel.

Merili:
7) Kui toimumata sündmuse toimumist tõstetakse kuni 3 päeva võrra esialgsest toimumisajast ette- või tahapoole, jäävad kõik panused kehtima ka siis, kui uus toimumisaeg on rohkem kui 36 tunni võrra esialgsest teatatud ajast ees- või tagapool. Juhul, kui toimumata sündmust tõstetakse rohkem kui 3 päeva võrra edasi/tagasi või juhul, kui sündmus on alanud ja
ametlikke tulemusi ei saa välja kuulutada enne 36 tunni möödumist, kuulutatakse panused kehtetuks.

telekavaataja: Jah, aga selle sündmuse algusaeg on määratud ja see on 24.02.
Merili:
Ikkagi kehtib 3 päeva reegel.

telekavaataja: Mina loen reeglitest välja, et kui tõstetakse rohkem kui 3 päeva edasi, siis kuulutatakse panus kehtetuks.
telekavaataja: 36h on juba möödunud.
telekavaataja: Teil on uus kuupäev teada.
telekavaataja: Mis mõtet on oodata 3 päeva?
Merili:
3 päeva.

Merili:
Sellised on reeglid.

telekavaataja: Lugege palun seesama punkt uuesti üle, mis te mulle saatsite.
Merili:
Kas Te ise ikka lugesite lõpuni?

Merili:
36 tundi kui sündmus katkestati.

Merili:
Edasilükatud 3 päeva.

Merili:
Kaks erinevat situatsiooni siiski.

telekavaataja: Juhul, kui toimumata sündmus tõstetakse rohkem kui 3 päeva ette või tahapoole ja ametlike tulemusi ei saa välja kuulutada 36h jooksul, panus tühistatakse
telekavaataja: lause reeglist
telekavaataja: Sündmus tõsteti nädal aega edasi
telekavaataja: 36h on möödas
telekavaataja: mis takistab selle panuse kehtetuks lugemise?
Merili:
Panused tühistatakse alles ametliku kinnituse saamisel vastutava osakonna poolt.

telekavaataja: Jah, ja palun kiirustage neid tagant.
Merili:
Täname, et ühendust võtsite ning meeldivat päeva.

telekavaataja: Ja minu probleem laheneb?
Merili:
3 päeva nagu juba selgitatud.

telekavaataja: Mina loen reeglistikust endiselt 36h
telekavaataja: ja 36h on möödas.
telekavaataja: Eelnevalt ma suhtlesin inglisekeelse teenindusega ja mulle lubati probleemi lahendamist tunni jooksul.
Merili:
Teile juba selgitati kuidas see toimib.

Merili: Head päeva.
Merili:
Match was postponed. Remaining bet will be voided in case the match is not played within 72 hours of the original fixture.

You may refer to one of the team's pages for news on postponement:

https://www.instagram.com/p/BQpR-n7A-YS/

Merili:
See oli ka nende ametlik vastus.

Merili:
Kõik vastavalt saidi reeglitele.

telekavaataja: http://int.soccerway.com/national/iran/premier-league/20162017/regular-season/r36645/
telekavaataja: http://www.iranleague.ir/MatchDetails/11149
telekavaataja: Ma loodan siiski Unibeti mõistlikkusele
telekavaataja: Uus kuupäev on 24.02
Merili: Head päeva.
Merili: I hope that I was able to help you today. Please re-contact us if you require further assistance.

Ja väga sõbralik klienditeenindus

telekavaataja
19.02.17, 15:17
Ja tund aega hiljem otsustatakse ilusti pilet ära. Tervitused Merilile Unibetist.

Sonderfern
19.02.17, 18:21
See tuletas mulle meelde, kuidas Tonybet mõni aeg tagasi saatis pakkumise: "panusta XX ajavahemikul Roma mängule, ükskõik millise panuse tüübiga ja pakume sulle maailma (!) parimaid koefitsiente.
Lõin Oddsportali lahti ja vaatasin 1X2 panuseid, Tonybeti koefitsiendid olid kaugel parimatest. Just for fun läksin nende inglise keelsesse chati ja küsisin, et nad natuke selgitaksid seda pakkumist ning sain vastuseks midagi sellist, et tõepoolest Tonybetil on parimad pakkumised sellele mängule. Tõin siis neile mõned näited, et ega ikka ei ole küll ja selle peale vastati, et ega nemad ei tea ju millised koefitsiendid teistel on....hahahaha liiga hea lihtsalt.
Tekkis isu kergelt norida ja kirjutasin siis veel, et äkki Tonybet peab silmas, et NENDE ENDA lehelt ei leia paremaid koefitsiente kui NAD ISE pakuvad??

Selle peale tuli vastuseks vaikus kuni lõpuks küsiti "Do you have more questions?"

Minu jaoks on eriti irooniline see, et just nimelt Tonybetist olen ma paari viimase kuu jooksul parimaid koefitsiente saanud aga eks nad reageerivad lithsalt muutustele natuke aeglasemalt.

Aga jah, why on earth selline kampaania? :)

karl54
01.03.17, 11:47
Coolpickz tegi oma Eesti eri ka, vähemalt esimene voor, ehk kes tahab saab testida oma õnne, auhinnafond on küll poole väiksem kui hoki ja jalka tavavõistlusel, aga hea mõte ja huvitav ikka.

telekavaataja
01.03.17, 11:54
Coolpickz tegi oma Eesti eri ka, vähemalt esimene voor, ehk kes tahab saab testida oma õnne, auhinnafond on küll poole väiksem kui hoki ja jalka tavavõistlusel, aga hea mõte ja huvitav ikka.

http://i66.tinypic.com/2m3lob9.png

Rookie
02.03.17, 10:35
Reegleid tasub ikka luubiga lugeda iga kord... sain siis sellise pakkumise Coolbetist:

Valmistu metsikuks sõiduks uues mängus Wild Wild West võttes 150 Tasuta Spinni.
Sissemaksega vähemalt €20 kasuta boonuskoodi WE4 ning me anname Sulle 150 Tasuta Spinni. Tegemist on täiesti uue mänguga Wild Wild West: The Great Train Heist.
Pea meeles, et võitudel ei ole läbimängimiskohustust. Kogu raha jääb Sinule!

Vöitudel läbimängimiskohustust ei ole? Win-win situation peaks ju olema, et midagi nende free-spinnidega ikka tuleb... niimoodi möeldes tegingi deposiidi ja spinnisin ära ja siis selgus, et vöitudel töesti pole läbimängimiskohustust aga see eest on deposiidil 1X rollover kasiinos enne kui seda kuskil mujal kasutada saad :D Kuradi kavalad on nad ikka... ennast ajab ka naerma, et 15 aastat selle teemaga seotud olnud juba ja ikka lähen aegajalt orki :)

QRkood
02.03.17, 10:54
Reegleid tasub ikka luubiga lugeda iga kord... sain siis sellise pakkumise Coolbetist:

Valmistu metsikuks sõiduks uues mängus Wild Wild West võttes 150 Tasuta Spinni.
Sissemaksega vähemalt €20 kasuta boonuskoodi WE4 ning me anname Sulle 150 Tasuta Spinni. Tegemist on täiesti uue mänguga Wild Wild West: The Great Train Heist.
Pea meeles, et võitudel ei ole läbimängimiskohustust. Kogu raha jääb Sinule!

Vöitudel läbimängimiskohustust ei ole? Win-win situation peaks ju olema, et midagi nende free-spinnidega ikka tuleb... niimoodi möeldes tegingi deposiidi ja spinnisin ära ja siis selgus, et vöitudel töesti pole läbimängimiskohustust aga see eest on deposiidil 1X rollover kasiinos enne kui seda kuskil mujal kasutada saad :D Kuradi kavalad on nad ikka... ennast ajab ka naerma, et 15 aastat selle teemaga seotud olnud juba ja ikka lähen aegajalt orki :)

Eeldan, et pakkumine tuli e-maili peale. Sama pakkumise teine osa oli ilusti kõik kirjas ka. Loe ikka ise korralikult kogu pakkumine läbi. Peale tee sissemakse nuppu oli veel antud tekst.

Pakkumine: 150 Tasuta Spinni mängus Wild Wild West
Boonuskood: WE4
Kehtib kuni: 03.03 kell 23:59
Reeglid: Sissemakse tuleb vähemalt üks (1) kord läbi mängida enne kui seda saab välja võtta või kasutada spordiennustuses.

Sonderfern
14.03.17, 10:40
Täna sattusin Delfis feniksscasino.ee reklaami peale. On keegi kursis millega tegemist? Pakuvad spordiennustusele 100 eurost boonust ka, väga tingimustesse ei viitsinud praegu süveneda aga tundusid mïstlikud, iseasi kuidas koefitsiendid on.

telekavaataja
30.03.17, 12:20
PAF-i järjekordne Live-ennustuse etapp. (https://www.paf.com/club-paf/livebet)

Kui kellelgi huvi ja PAFis vaba raha, siis võeta loosis osa võtta. Ma ise ei viitsi spets raha kanda sinna praegu. Kui keegi loosis võidab, siis teab, keda sõbrana kaasa kutsuda ;)

zizi
30.03.17, 13:34
Täna sattusin Delfis feniksscasino.ee reklaami peale. On keegi kursis millega tegemist? Pakuvad spordiennustusele 100 eurost boonust ka, väga tingimustesse ei viitsinud praegu süveneda aga tundusid mïstlikud, iseasi kuidas koefitsiendid on.

Korras koht. BOonus läbi mängitud. Kõige parem asi on asja juures see, et boonus läbimängimisel puudub ajaline limiit. St ei ole mingit 30-60 päevast tingimust.

football2u
30.03.17, 14:06
Korras koht. BOonus läbi mängitud. Kõige parem asi on asja juures see, et boonus läbimängimisel puudub ajaline limiit. St ei ole mingit 30-60 päevast tingimust.

Aga kas neil polnud mitte, et boonust peab läbi mängima mingite muude asjadega ehk jalkaga ei saa?

zizi
30.03.17, 22:04
Hmm, ei olnud. Juhul kui reegleid pole muudetud. Seal livechat ka, saab kiire vastuse

telekavaataja
03.04.17, 16:51
Ma tahaksin jälle kirjutada Unibetist. Ülitore, et kohe, kui ma oma 12 eurot välja kanda otsustasin, pakkusid nad mulle 50 eurost boonust ilma mingisuguse sissemakseta.

Mängisin siis läbi, lõpus riskisin, aga 30 eurot jäi üle. Otsustasin need ka siis välja kanda. Ja otsustasin ma seda teha 3. märts. Täna, 3. aprillil, jõudis raha minuni. Ma ei tea, milles asi on, aga selle aja jooksul vastati mulle 1 korra e-kirjadele, live-chat (eestlastele) on neil üldse maas. Lõpuks viskas see venitamine nii üle (nad tahtsid tõendusdokumente, et pangakonto on ikka minu oma), et võtsin unibet rahvusvahelisega ühendust ja nende utsitamine vist mõjuski lõpuks.

UNIBET Eesti saab klientitoe eest rasvase ühe kümnepalliskaalal. Raha Unibeti kanda ei tõmba mitte miski.

Sonderfern
03.04.17, 17:19
Kuu aega raha oodata - häbi häbi, Unibet!

Kusjuures selliste olukordade vältimiseks olen ma püüdnud alati konto avamisel "paberid" korda ajada, eriti kui tegemist on vähetuntud kontoriga ja ma avasingi konto ainult boonuse läbi mängimiseks. Enamjaolt see ka õnnestus kuid alati mitte.
Ehk siis põhimõtteliselt kontor eeldab, et kaotad niiikuinii (mis enamjaolt juhtubki) aga kui võidad siis on umbes nii, et noo okei vaatame siis dokumendid üle ja ehk kanname raha ka. Ei ole tore.
Kui tulla tagasi Unibeti juurde siis mulle tundub, et nende kiire limiteerimine peab paika. USA ülikooli kossumängudele saan panustada max 40. Soome hoki Liiga panused langesid mul päris kiirelt u. 15 euro peale.
Samas eks need limiidid tulid ilmselt seetõttu, et valisin liiga tihti langevaid koefe jms. Mitte, et see õigustaks Unibeti.
Aga positiivne on Unibetis see, et NBA handicapidele on tihtipeale parimad koefid üldse, seega nii kaua kui saan siis ka kasutan.

Ahjaa. Pean vabandama ka, kuna tegin siin teemas enne Tonybetile liiga. Kirjutasin, et neil oli mingi reklaam, et parim koef aga tegelt oli kaugel sellest. Hiljem tuli veel samalaadne kampaania ja siis sain aru, et ma ei sisenend sinna õigel viisil vms, tegelikult oli kõik ok. Või noh..kui väga norida siis kuskilt 1xbetist võis ikkagi leida pisut paremat koefi (:

Halb ründaja
04.04.17, 01:13
Kuu aega raha oodata - häbi häbi, Unibet!

Kusjuures selliste olukordade vältimiseks olen ma püüdnud alati konto avamisel "paberid" korda ajada, eriti kui tegemist on vähetuntud kontoriga ja ma avasingi konto ainult boonuse läbi mängimiseks. Enamjaolt see ka õnnestus kuid alati mitte.
Ehk siis põhimõtteliselt kontor eeldab, et kaotad niiikuinii (mis enamjaolt juhtubki) aga kui võidad siis on umbes nii, et noo okei vaatame siis dokumendid üle ja ehk kanname raha ka. Ei ole tore.
Kui tulla tagasi Unibeti juurde siis mulle tundub, et nende kiire limiteerimine peab paika. USA ülikooli kossumängudele saan panustada max 40. Soome hoki Liiga panused langesid mul päris kiirelt u. 15 euro peale.
Samas eks need limiidid tulid ilmselt seetõttu, et valisin liiga tihti langevaid koefe jms. Mitte, et see õigustaks Unibeti.
Aga positiivne on Unibetis see, et NBA handicapidele on tihtipeale parimad koefid üldse, seega nii kaua kui saan siis ka kasutan.

Ahjaa. Pean vabandama ka, kuna tegin siin teemas enne Tonybetile liiga. Kirjutasin, et neil oli mingi reklaam, et parim koef aga tegelt oli kaugel sellest. Hiljem tuli veel samalaadne kampaania ja siis sain aru, et ma ei sisenend sinna õigel viisil vms, tegelikult oli kõik ok. Või noh..kui väga norida siis kuskilt 1xbetist võis ikkagi leida pisut paremat koefi (:

Ise sain ka Unibetist ca nädalaga limiidid peale (konto oli aastaid tagasti tehtud, aga ei kasutanud) ja õigesti mäletades siis sellega ajaga pendeldasin põhimõtteliselt nullisga. Ju siis neile ei meeldinud, et ma Lõuna-Ameerika jms liigade peale Premmi asemel raha panustasin.

ltrubetsky2
04.04.17, 01:36
No nii, kirjutan oma ebameeldivast kogenusest boonuste ja triobetiga.Kui siiamaani oli triobet üks mu lemmikuid , siis enam ma sinna oma jalga ei tõsta, võibolla ma liialdan, aga mul sai isu täis.Minu suhe triobetiga oli esmalt väga positiivne , nad jagasid lahkesti boonuseid ja ma tegin nad enda jaoks arvestatavaks rahaks.Mis siin salata , 5-10 st eurost 200 jne , muidugi oli palju õnne , aga noh see selleks , raha ma võitsin ja välja kandsin.(3 korda).Aga nüüd siis ebameeldivast kogemusest: nimelt pakuti eelmine kuu trios mulle järjekordne sissemakseboonus mille ma jällegi suutsin läbimängida.Aga kui ma raha välja kanda üritasin hakkasid jamad pihta.Esialgu tundus kõik loogiline ja õige , aga mida kaugemale seda huvitavamaks läks.Kõigepealt paluti saata id kaardi koopia ( ah jaa seda kõike saab teha ainult arvutiga , igasugused nutitelefonid välistatud) , kuna minul arvuti puudub , see oli esimene ebamugavus, no sain kuidagi saadetud töö arvutuga.Ootasin ja ootasin oma raha kuid tulutult, saatsin siis 2 päeva hiljem kirja , millele vastati suhteliselt kähku , et dokumendi pilt ei ole korrektne , et ärgu ma välku enam kasuta , hmm vaatasin saadetud pilti no välk oli tõesti, aga nägu oli näha ja nimi ja kõik dokumendil olevad nr jne .Poh saatsin veel ühe pildi ja siis kirjutasin juba live chati kus lubati uurida asja .Järgmine pöev vastati , et kõik on ok , aga on üks väike probleem ,nimelt nad võitlevad terrorismiga jne ja, et terrorist seda raha ei saaks ( umbes selline jutt oli) siis palume kinnitada oma aadress ja saata see sama programmiga trio lehel.Paluti pilt teha üüri arvest või eesti.ee lehest.Kuna üürin korterit, siis arve on välistatud, tegin siis eesti.ee pildi ja üritasin samal viisil seda neile edastada.Ja uus tõrge nimelt ei saanud ma seda saata, sest pidevalt hüppas mingi viga ette , tegin kõik täpselt nii nagu ennem .Võtsin ühendust chatiga nad soovitasid mul arvutis uuendusi teha või restart, no bljaa müstika, ma tegin seda kõike , aga pilti ma neile saata ei saanudki ja nad said oma tahtmise, raha jäi neile,ma ei viitsinud enam tegeleda, lihtsalt see kõik tundus nii absurdne ja närvid olid läbi oma raha taga ajades.

cabron
04.04.17, 04:17
rahapesu ja terrorismitemaatikaga tegelemine on neile lausa seadusega ette nähtud.

telekavaataja
04.04.17, 09:23
Kusjuures selliste olukordade vältimiseks olen ma püüdnud alati konto avamisel "paberid" korda ajada Jah, ma üritan ka, aga algselt ei olnudki plaan raha välja kanda. Ja esimese väljakande ajal mulle seda meelde ei tuletatud (isikut tõendasin esimesel päeval kohe). Kuigi see soovitus on küll kuldaväärt ja üldiselt mul ei ole probleeme oma isiku tuvastamisega, sest ma ei üüri midagi, kellegi eest end ei varja. Unibeti puhul viskas üle nende olematu klienditeenindus.

lauri432
04.04.17, 10:44
www.betrally.com - soovitan

Pole kunagi probleeme olnud kiire, koefid vbl pole nii head vahest aga palju annavad boonuseid kui kaotad või siis nv üks tasuta bet ala 30€ väärtuses.

Halb ründaja
04.04.17, 12:42
Jah, ma üritan ka, aga algselt ei olnudki plaan raha välja kanda. Ja esimese väljakande ajal mulle seda meelde ei tuletatud (isikut tõendasin esimesel päeval kohe). Kuigi see soovitus on küll kuldaväärt ja üldiselt mul ei ole probleeme oma isiku tuvastamisega, sest ma ei üüri midagi, kellegi eest end ei varja. Unibeti puhul viskas üle nende olematu klienditeenindus.

See tuletab mulle meelde, kui hiljuti boonuse tõttu endale Optibeti kasutaja tegin. Üritasin siis ka kohe "paberid" nendega korda ajada ning esimene samm oli ID/mobiilID abil enda isiku autentimine.

Eelpool nimetatud teenus nende kodulehel ei töötanud üle nädala aja.

Sonderfern
04.04.17, 20:03
Halb ründaja, kas said Unibetis muidu igale poole limiidi või ainult nendele x liigadele kuhu panustasid?

Itrubetsky2 postituse kohta ütleks, et kahju, et ära lõpetasid raha nõudmise. Aga see elukoha tõestus, seda ju tavaliselt nõutakse suht igal pool kui tahad raha välja kanda. Või olid sa nagu kunagi korra seda juba teinud aga siis nõuti uuesti?

Paddypoweris kusjuures mul läks mingi üle aasta aja, et konto tagasi aktiivseks saada. Kuigi pole nüüd kontrollinud pärast nende ilusat vabandus kirja aga ehk ikka toimib. Seal oli mingi kamm, et ma ei saanud raha sisse kanda ja siis chatis anti mingeid ulmelisi lubadusi millal asi korras on jne ning pärast pikka pikka pikka ootamist kustutati üldse konto ära, kuigi olin andnud neile kõik mis vaja. Samas ma salvestasin nende chatid ning tõin viisakalt välja kuidas nende käitumine oli äärmiselt ebaviisakas ja mingil määral ähvardasin ka erinevates kohtades see chat avaldada jne.
Ja kusjuures see teema mis mul Paddypoweriga oli, asi oli pmst ainult põhimõttes. Ei välista, et ma ei kanna sinna kunagi enam raha sisse. Ja ma oleks isegi rohkem seda teemat pushinud nendega aga kuna nad on teadupoolest ühinenud mingi aeg Betfairiga siis noh.... sealset kontot ei taha kaotada. (Smarkets küll vahendustasu poolest palju parem, 6.5 vs 2, aga tihti peale vähem valikuid)

Halb ründaja
04.04.17, 20:41
Halb ründaja, kas said Unibetis muidu igale poole limiidi või ainult nendele x liigadele kuhu panustasid?

Itrubetsky2 postituse kohta ütleks, et kahju, et ära lõpetasid raha nõudmise. Aga see elukoha tõestus, seda ju tavaliselt nõutakse suht igal pool kui tahad raha välja kanda. Või olid sa nagu kunagi korra seda juba teinud aga siis nõuti uuesti?

Paddypoweris kusjuures mul läks mingi üle aasta aja, et konto tagasi aktiivseks saada. Kuigi pole nüüd kontrollinud pärast nende ilusat vabandus kirja aga ehk ikka toimib. Seal oli mingi kamm, et ma ei saanud raha sisse kanda ja siis chatis anti mingeid ulmelisi lubadusi millal asi korras on jne ning pärast pikka pikka pikka ootamist kustutati üldse konto ära, kuigi olin andnud neile kõik mis vaja. Samas ma salvestasin nende chatid ning tõin viisakalt välja kuidas nende käitumine oli äärmiselt ebaviisakas ja mingil määral ähvardasin ka erinevates kohtades see chat avaldada jne.
Ja kusjuures see teema mis mul Paddypoweriga oli, asi oli pmst ainult põhimõttes. Ei välista, et ma ei kanna sinna kunagi enam raha sisse. Ja ma oleks isegi rohkem seda teemat pushinud nendega aga kuna nad on teadupoolest ühinenud mingi aeg Betfairiga siis noh.... sealset kontot ei taha kaotada. (Smarkets küll vahendustasu poolest palju parem, 6.5 vs 2, aga tihti peale vähem valikuid)

Igale poole tundub.

Näiteks Werder - Schalke mängule on esimese võidu peale maksimaalne summa panustamiseks 37,2 eurot.

giga204
10.05.17, 18:30
Limiitidest.

Coolbeti kontol on natuke raha. Mõtlesin, et panen täna lihtsalt for fun Atletico Madridi võidule paarkümmend eurot - max. lubatud panus 11€. Meistrite liiga poolfinaalile? Ausalt ka või, Coolbet?

Igatahes järjekordne konto, mis on kasutu. Nii kõrini on sellest tuuleveskitega võitlemisest - nõrkade liinidega softid bookied, mis ei luba sul panustada vs. sharpid asiaadid, mida on üliraske biitida. Lose-lose.

Kuidas te seal neid magusaid Eesti jalka koefe küll mängite? Peab vist rohkelt sõprade kontosid olema.

telekavaataja
10.05.17, 18:50
Mul lubab Pinnacle 27000 Atletico võidule lükata :tearsofjoy:.

Nali-naljaks, aga sa vist oled päris palju pahandust juba Coolbetile korraldanud... Endiselt on naljakas, kuidas Coolbet end alles otsib ja seinast seina võtteid kasutab. Lõpuks muutub ikka Triobetiks.

Mis puudutab Pinnacle-s mängimisse, siis tõesti valik on olnud päris väike, kuid kordagi pole mind (vähemalt minu meelest) limiteeritud. Venemaa jalkale oleksin saanud isegi 10x suuremaid panuseid teha. Aga noh mul 50 eurot per panus. Ja olla plussis Pinnacle vastu on väljakutse, mis on olnud üks mu blogi taasavamise põhjustest.

Ja nali-naljaks aga et mitte tuuleveskitega möllata, saab alati liituda SBT-ga ja elada end välja siin (mida sa terve hooaja vältel muidugi tasuta oled teha saanud) ;).

ChelseaFC
10.05.17, 19:04
Pinnacle ei limiteerigi kedagi. Ka siis, kui sa üritad arbida seal. Neil on volüümile vastavad panuste limiidid ja koefitsentide muutused. Olen kuulnud, et ainuke variant sealt bänn saada on panna mingile varajasele turule nii palju raha, et oleks kohe võimalik teisele poolele panustades arb kunstlikult tekitada. Kahjuks Eesti spordi koha pealt on seal üsna kasin seis, sest jalgpallis tullakse tihti turule alles vahetult enne mängu või mõni kord ka alles liveks ja siis on koefid juba üsna lihvitud. Kossus saab tihti peale head koefid, kuid alguse liinid on vaid 150-200 eurise limiitidega nii et mingied suuri summasid ikka ei saa panna.

giga204
10.05.17, 19:15
Mis puudutab Pinnacle-s mängimisse, siis tõesti valik on olnud päris väike, kuid kordagi pole mind (vähemalt minu meelest) limiteeritud. Venemaa jalkale oleksin saanud isegi 10x suuremaid panuseid teha. Aga noh mul 50 eurot per panus. Ja olla plussis Pinnacle vastu on väljakutse, mis on olnud üks mu blogi taasavamise põhjustest.

Jah, Pinnacle sobib ideaalselt selliseks analüüsiga panustamiseks, mida sa oma blogis edukalt harrastad. Aga ma olen järjest vähendanud seal mängimist, sest ma olen teinud seal 1000+ panust ja ma ei ole kokkuvõttes kasumis.

Küll olen ma korralikult plussis igal pool softides nagu Unibet, Coolbet, Olybet jne, sest seal on võimalik valuet lihtsamini leida. Mingi aeg oli näiteks Olybetis Prantsuse ja Itaalia liigade viikide koefid nädalast nädalasse paigast ära ja ma tegin seal puhta töö sellega.

Aga kõik need kontod lõpetavad samamoodi.

cabron
11.05.17, 13:33
Pinnacle ei limiteerigi kedagi. Ka siis, kui sa üritad arbida seal. Neil on volüümile vastavad panuste limiidid ja koefitsentide muutused. Olen kuulnud, et ainuke variant sealt bänn saada on panna mingile varajasele turule nii palju raha, et oleks kohe võimalik teisele poolele panustades arb kunstlikult tekitada. Kahjuks Eesti spordi koha pealt on seal üsna kasin seis, sest jalgpallis tullakse tihti turule alles vahetult enne mängu või mõni kord ka alles liveks ja siis on koefid juba üsna lihvitud. Kossus saab tihti peale head koefid, kuid alguse liinid on vaid 150-200 eurise limiitidega nii et mingied suuri summasid ikka ei saa panna.

eino neid 200 EURiseid bette saad teha niipalju kui soovid, lihtsalt ühekorraga ei lasta rohkem panustada.

ChelseaFC
11.05.17, 13:58
eino neid 200 EURiseid bette saad teha niipalju kui soovid, lihtsalt ühekorraga ei lasta rohkem panustada.

Jah, aga varajastel turgudel kukub koef. nt 1.9 pealt 1.75 peale peale üht ainust 200 eurost betti. Seega saab muidugi, aga ka väärtus langeb märgatavalt.

cabron
11.05.17, 16:06
aa vabandust, te räägite mingitest mudaliigadest jajaa :p

telekavaataja
30.05.17, 19:43
Coolbeti vastloodud feature on tegelt päris põnev. Iga 15 sekundi tagant ennast uuendav tabel näitab, kus, millele ja mis summas on panustatud.

https://www.upload.ee/image/7065274/coolbet.JPG

ChelseaFC
30.05.17, 20:08
Coolbeti vastloodud feature on tegelt päris põnev. Iga 15 sekundi tagant ennast uuendav tabel näitab, kus, millele ja mis summas on panustatud.

https://www.upload.ee/image/7065274/coolbet.JPG

Väga lahe leiutis ning kinnitab nende enda lubadust olla interneti kõige läbinähtavam bookie.

cabron
31.05.17, 09:52
samas ei keela miski neid kuvamast panuseid, mida tegelikult tehtud ei ole. Näiteks kui 3 "panustajat" panevad igaüks 1k mõnele resultaadile, siis kindlasti leiduks pärisinimestest jälgijaid...

Kaurr
08.06.17, 11:32
samas ei keela miski neid kuvamast panuseid, mida tegelikult tehtud ei ole. Näiteks kui 3 "panustajat" panevad igaüks 1k mõnele resultaadile, siis kindlasti leiduks pärisinimestest jälgijaid...

Täna panin siis üle pika aja coolbetti natuke sisse ja võtsin homse Brasiilia võidu Argentiina üle vastu (friendly )
Ja vaatasin kohe, et kas kuvab ka minu panuse sellel sissetulevate panuste alguses ei leidnud miskit aga kuna olen Rootsis üldse hetkel sis otseloomulikult oli minu panus rootsi lipu all.
Nii, et nad võivad muidugi panuseid kunstlikult tekitada aga tõeseid on ka ja mõtteid võib ju siiski leida.

luisfigo7
27.06.17, 16:33
Millal see bet365 siis Eestis niiöelda välja tuleb ?

Väravavaht
27.06.17, 17:47
Vaikselt painab juba sama küsimus, kuna kevade lõpus viskas nullbilanss siibrit ja võtsin aja maha ning juba ammu plaanisin niiehknaa puhta lehega sealt alustada.

zizi
27.06.17, 21:32
Küsisin 2 kuud tagasi live-suppordilt. Nende vastust oli konkreetne: "Ei."
Äkki nüüd miskit muutunud, või nad ei saanud mu küssast aru :D

cabron
28.06.17, 13:05
suvel :)

Redman
28.06.17, 13:17
Huvitav kas nad alustavad puhtalt lehelt ja ma saan oma limiteeritud konto asemel uue?

football2u
28.06.17, 13:31
Huvitav kas nad alustavad puhtalt lehelt ja ma saan oma limiteeritud konto asemel uue?

Ei saa. Vana kasutajaga pead jätkama.

makser
25.07.17, 12:46
Missugust kohalikku bookit siis hetkel soovitate? lugesin teema suht koht läbi... et kas coolbet on paremaks saanud kui siin mõned lehed tagasi kirjeldati? viisakat boonust pakuvad....

Sonderfern
11.09.17, 23:04
Pole ammu bwin kontorit kasutanud ja vaatasin, et mul seal viimasest aktiivsest ajast veits raha jäänud (60) tahtsin välja kanda, sest ei tõmba bwin enam millegagi aga öeldi, et kanna 10 enne sisse vms et muidu ei saa, kandsin Skrillist 10 sisse, polnud ju raske. Tegin siis väljakande ja mingisugune 12% võeti endale, lol.

Samas ma ei viitsi isegi uurida kas see protsent on neil ametlik või mitte sest suure tõenäosusega sinna kunagi enam raha ei kanna.

krissucool
12.09.17, 13:23
Pole ammu bwin kontorit kasutanud ja vaatasin, et mul seal viimasest aktiivsest ajast veits raha jäänud (60) tahtsin välja kanda, sest ei tõmba bwin enam millegagi aga öeldi, et kanna 10 enne sisse vms et muidu ei saa, kandsin Skrillist 10 sisse, polnud ju raske. Tegin siis väljakande ja mingisugune 12% võeti endale, lol.

Samas ma ei viitsi isegi uurida kas see protsent on neil ametlik või mitte sest suure tõenäosusega sinna kunagi enam raha ei kanna.

Ok, ma saan sellest aru, et mingi protsent vahelt võeti.
Aga mis kuradi õigusega nad nõuavad et sa 10 sisse kannaksid et enda raha kätte saada?
Bwin on ikka tõsiselt alla käinud.

Sonderfern
13.09.17, 10:07
Ok, ma saan sellest aru, et mingi protsent vahelt võeti.
Aga mis kuradi õigusega nad nõuavad et sa 10 sisse kannaksid et enda raha kätte saada?
Bwin on ikka tõsiselt alla käinud.

Mingi teema jah osadel kontoritel, et kui pole 3+ kuud vms sisse/väljakannet teinud siis pead sissekandmisega taas enda panka/moneybookerit tõestama, bs..
Küsisin siiski chatist üle, et miks nad mult 12.6 % võtsid ja selgus, et ma tegin väljamakse Austraalia dollarites :) :) :) Tõesti ei tulnud selle peale, et kui olen alati eurodes askeldanud siis on vaja veel mingisugune AUD euroks klikkida.

telekavaataja
28.11.17, 11:07
Täna Coolbetis Premmile kuni 25€ ulatuses, min koefiga 2, riskivaba panus.

cabron
28.11.17, 11:16
Täna Coolbetis Premmile kuni 25€ ulatuses, min koefiga 2, riskivaba panus.

kus seda kampaaniat näeb? ma olen väga kehva boonusteotsija, aga seal isegi panustaks

telekavaataja
28.11.17, 11:18
kus seda kampaaniat näeb? ma olen väga kehva boonusteotsija, aga seal isegi panustaks Jõulukampaania all neil.

j6u1uv4n4
29.11.17, 09:01
Me olemme kaivanneet sinua!
Tiesitkö, että pelitililläsi on saldoa? Ei kannata antaa rahojen istua pelitililläsi, joten kirjaudu sisään ja laita ne poikimaan tulosta.
Toinen hyvä syy kirjautua ComeOn! tilillesi on välttää kuukausimaksu. Jos pelitilille ei ole kirjauduttu pitkään aikaan, joudumme sääntöjen ja ehtojen mukaan veloittamaan kuukausittain 5€ ComeOn! pelitilisi saldosta alkaen 30 päivän päästä tästä päivästä lukien. Tämä jatkuu joka kuukausi kunnes pelitilisi taas aktivoituu tai pelitilin saldo on 0€ (jolloin veloitukset päättyvät).
Mutta onneksi voit välttää nämä maksut vain kirjautumalla pelitilillesi
Onnea peleihin!

Päris hea trikk. Hui oli seal mingit saldot. Eks nad vist tahtsid, et ma iga hinna eest sisse logiksin.

monn
29.11.17, 09:26
Kas keegi oskab öelda mis fenikscasino-ga juhtus mis tuli hoogsalt turule aasta tagasi?Pakkus 100 eurist boonust ja kevadel pandi kinni?
Mis neil juhtus?Pidid uuesti avama, aga poel seda teinud

cabron
27.12.17, 20:05
FBs keegi Jan, CoolBeti Eesti juht tundub olevat, räägib põnevatest CoolBeti uuendustest, pärast järgmise lõigu lugemist loobusin edasisest:

"Virtuaalne sport

Virtuaalne sport käivitatakse vahetult enne aastavahetust.

Virtuaalne sport on üks minu lemmikutest. Ma arvan, et virtuaalsete hobuste võiduajamist on ülimalt lõbus jälgida ning jääb mulje, justkui toimuks kõik reaalajas. Pole kahtlust, et igaüks, kes virtuaalse spordi ära proovib, naudib seda täiel väel nagu minagi. See on lihtsalt lõbus!"