PDA

View Full Version : Saksamaa jalgpall

Tanel
04.03.13, 12:29
Saksamaa liigadele ja karikasarjadele panustamisega seonduv arutelu.

Calva
04.03.13, 19:15
Duisburg- Braunschweig, tabeli 16 vs 2, Brauni v6it 2.15. any thoughts?

difender
08.03.13, 15:55
Mida täna arvata Augsburg vs Nürnbergi mängust. Mõlemad on viimasel ajal olnud üsna korraliku mängupildiga ja kumbki on kevadringis saanud ühe kaotuse aga needki olid mõlemad liiga tippu kuuluvad meeskonnadelt saadud-Leverkusen ja Dortmund. Augsburgi koef 2.10 tundub üsna hea olevat aga ettevaatlikuks teebki see, et mõlemad on hetkel hea vormis meeskonnad.

ericbana
08.03.13, 17:09
Mida täna arvata Augsburg vs Nürnbergi mängust. Mõlemad on viimasel ajal olnud üsna korraliku mängupildiga ja kumbki on kevadringis saanud ühe kaotuse aga needki olid mõlemad liiga tippu kuuluvad meeskonnadelt saadud-Leverkusen ja Dortmund. Augsburgi koef 2.10 tundub üsna hea olevat aga ettevaatlikuks teebki see, et mõlemad on hetkel hea vormis meeskonnad.

Nürnberg on mingil hullumeelsel viigilainel hetkel. Samas need viigid on tehtud jah päris korralike meeskondade vastu: Stuttgart, Freiburg, Hannover, Eintracht. Augsburgi kohta niipalju, et nad on küll heas hoos, aga millalgi peab see hoog otsa saama. Iseasi, kas just koduväljakul ja selles voorus. Mina leian, et olukord on täiesti 50-50 ja sellisel puhul näen mina täna rohkem väärtust Nürnbergi koefil, mis vahepeal oli suisa 3,5.

Delfino
08.03.13, 21:48
Julgen väita, et hoolimata väga heast hoost ei ole minu hinnangul Augsburgi koef 2,1 siiski väga väärtuslik koefitsent. Augsburg on kooseisu arvestades mänginud kevadhooajal üsna oma maksimumi lähedaselt ja see ei saa kesta igavesti. Kooseisu poolest on nad siiski 1 kahest BL nõrgimast satsist, kelle peale võib panustada, kui nad liigseks underdogiks bookide poolt tehtud, kuid favoriidi seisuses neile panustada ei soovita.

Pes
09.03.13, 16:59
FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 2 1.95 – Dortmund näitas nädala sees väga head mängu Shakhtar vastu. Loodetavasti on suudetud piisavalt taastuda. Schalke on küll oma vormi kogumas (viimases mängus 1:4 võit Wolfsburg üle), kuid Dortmund peaks ikka võidu võtma.

ericbana
09.03.13, 17:03
suht mõttetu.

Pes
09.03.13, 17:05
suht mõttetu.

Miks mõttetu?

Tanel
09.03.13, 17:15
FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 2 1.95 – Dortmund näitas nädala sees väga head mängu Shakhtar vastu. Loodetavasti on suudetud piisavalt taastuda. Schalke on küll oma vormi kogumas (viimases mängus 1:4 võit Wolfsburg üle), kuid Dortmund peaks ikka võidu võtma.

Ei anna hinnagut, et kellegi betti ära rikkuda :p, aga tegu pole ju päris tavalise mängu vaid derbiga.

ericbana
09.03.13, 17:17
võõrsil taas pigem tõusuteel Schalke vastu ei ole 1.95 hüppama panev koef.

Halb ründaja
10.03.13, 13:43
Hannoveri võit Trios 2.40. Väga hea koef kodumängu kohta. Hannoveril pole enam Euroopas kohustusi ning saavad liigale keskenduda. Eintrachti hoog on viimasel ajal raugenud, seega tundub üsna easy money ;). Olulisi puudujaid ka pole.

ericbana
17.04.13, 19:26
Freiburgi koef tänases karika poolfinaalis on 3.00

telekavaataja
02.08.13, 17:36
Leipzig - Augsburg -0,25 @1,71

Tundub päris ahvatlev ja kindla peale koefitsent.
Ma ei näe hetkel (arvestades Augsburgi pre-season friendlisid) võõrsilvõistkonda kaotamas 3. liiga satsile. Kerge kindlustus viigi puhul muidugi alati kasuks.

Tanel
05.08.13, 21:47
Täna õhtul toimub Saksamaa karikasarjas selline mäng: Rehden - Müncheni Bayern.

Kickeri vahendusel Bayerni algkoosseis:
Neuer (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/30669/spieler_manuel-neuer.html) -
Rafinha (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/36887/spieler_rafinha.html) ,
van Buyten (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/27975/spieler_daniel-van-buyten.html) ,
Dante (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/33694/spieler_dante.html) ,
Alaba (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/57598/spieler_alaba-david.html) -
Schweinsteiger (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/27701/spieler_bastian-schweinsteiger.html) -
Robben (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/28673/spieler_arjen-robben.html) ,
T. Müller (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/39317/spieler_thomas-mueller.html) ,
Kroos (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/39198/spieler_toni-kroos.html) ,
Shaqiri (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/58587/spieler_shaqiri-xherdan.html) -
Mandzukic (http://www.kicker.de/news/fussball/dfbpokal/spielrunde/dfb-pokal/2013-14/bayern-muenchen-14/46110/spieler_mario-mandzukic.html)

Seega on suur handicap -5 Bayernile tegelikult äärmiselt lahke pakkumine kontorite poolt. Arvan, et siit mängust võib väga vabalt tulla 9-10 Bayerni väravat küll.

Kontorid ei julge kahjuks sellest suuremaid handicape ega suurt "goals over/under" pakkuda, aga võib-olla livebetis tekib võimalus. Kui kasvõi over 7,5 või 8,5 pakutakse siis võiks koef olla 3-4.00 vahel, mida tasub kindlasti proovida. Ma ei usu, et Bayern gaasi maha võtab, ajalugu on näidanud, et see pole nende stiil.

Võib-olla mõjutab senist koefi üks suvine sõprusmäng sama taseme (Regionalliga) klubi vastu, kus saadi 6:0 võit, aga kaks faktorit peaks tähendama, et täna tuleb suurem tulemus: 1) esiteks on tegu DFB-Pokaliga, mitte sõprusmänguga ehk siis muuseas on ka vahetused piiratud, 2) nüüd on Bayernil selja taga ka kuu aega ettevalmistusi ja kogu meeskond hakkab vaikselt kokku saama.

Edit: Senine DFB Pokal on muidugi olnud selline, kus mingeid tampimisi pole väga olnud, aga Bayerni stiil ja tase ja mängustiil peaks seda võimaldama.

Aga too -5 handicap tundub küll väga hea.

Tanel
05.08.13, 23:08
Tundub, et ei tule ära praegu.... Bayern üritab kuidagi veidralt seda umbkaitset üle mängida. Muidugi on lootus, et mingi hetk hakkab sadama, aga 1:0 37 minuti järel on siiski vähemalt värav vajalikust tempost maas.

Edit: suutsid tänu 5:0-le pushi välja venitada, aga teatud mehed, kes oleks võinud ära tuua, andsid umbes 10% kahjuks.

telekavaataja
09.08.13, 14:44
Bayern - Borussia Mönchenbladbach

Pole ilmselt mõtet rääkida kõikidest muutustest, mis Saksa meisterklubis selle suvega juhtus. Uus treener, uued tuuled ja hetkel ei ole veel 100% selge, kuidas Bayern oma mängu ehitama hakkab.
Põhimõtteliselt on suhteliselt rumal puutuda esimesi voore ja igasuguseid panuseid ning hea meelega hoiaksin eemale sellest mängust, kui ma ei näeks üht huvitavat panust.
Nimelt olen tähele pannud, et tihtipeale suudab Mönchenbladbach lüüa Bayernile väravaid ja seda ka Münchenis. Loomulikult on Bayern selle mängu suur favoriit ning ilmselt selle mängu ka võidab ja vastaste koefitsentide kaaluvahe on isegi päris õiglane minu meelest. Mis on minu meelest ebaõiglaselt suur, on võõrsilmeeskonna väravalöömisvõimalus. Ma usun, et sellistes segastes oludes on Borussia võimeline vähemalt ühe värava Bayernile lööma. Koefitsent 2-ga saab võõrsilvõistnonna värava kätte.

Hea valik on Mönchenbladbachi värav enne 79.00 @2,37. Minu meelest hea diil.

Brick
09.08.13, 16:09
Yep. Seda mängu ma ka täna ei torgiks väga. Bayern on selge favoriit, paberil on asjad nii kaldu ühele poole, kui veel olla annab, aga ajalugu on näidanud, et Favre M'Gladbach on Bayernile ebamugav vastane. See Telekom Cupi 5-1 võit ei tähenda siin mitte midagi.

http://www.upload.ee/image/3501214/2dv4tn7.jpg

Seega X2 @ 5,85 või mõlemad meeskonnad skoorima @ 1,95 pole üldsegi halvad variandid.

tarretis
10.08.13, 16:55
Tänaseks:
Bayern Leverkusen -1 A.H 1.8 @ bet365
Wolfsburg 0, -0,5 A.H 2 @ bet365
Augsburg - Dortmund alla 2.5 värava 2.10 @ bet365

telekavaataja
17.08.13, 15:44
16.30 Eintracht Frankfurt - Bayern München
1st Half Over 1,25 @1,78

Nagu ma eelmine voor juba kirjutasin, siis ei ole veel Bayern 100% see, mis ta oli eelmine aasta. Esimeses mängus oli ligi 40-minutiline periood, kus oli tiitlikaitsja lausa hädas ning kaitsetöö ei sujunud kuigi hästi. Mina näen selle põhjuseks Javi Martineze puudumist algkoosseisust. Enam ei ole põhikoosseisus sellist lõhkuvat poolikut ning pall jõuab Bayerni kastini palju sagedamini.

Lisaks sellele on Eintracht piisavalt hea pähkel Bayerni poistele. Viimased hooajad ei lähe need mängud Frankfurtis kuigi libedalt. Kuid arvestades siiski seda, et kui Bayern sai oma mängu käima, siis polnud Mönchenbladbachil mingeid lootusi, see on ikka täiesti teine tase ning kui Bayern suudab seda kas või 15-ks minutiks tööle panna, siis pole Eintrachtil mingeid võimalusi (see, kuidas Hertha Eintrachti nõrkusi kasutas, oli esimeses voorus näha).

Ja kas Bayernil on põhjust juba esimesel poolajal kõik ära vormistada? See on ilmselge.

tarretis
20.09.13, 19:02
Bundesliga 2: Köln - Kaiserslautern üle 2,5 konf 1.8
Union Berlin - Greuther Furth esimene tiim skoorima Union Berlin 1,72

Kokku: 3,15

telekavaataja
24.09.13, 15:23
20.00 Münster - Augsburg
Augsburg AH -1,0 @2,02

Pärast seda kui Münster St. Paulit konkurentsist välja lõi on möödunud juba üle kuu aja. Pärast seda ei ole Münster suutnud enda 3. liigas ühtegi mängu võita. Kodus on pärast seda lastud iga mäng vähemalt 3 väravat.

Ma usun, et Augsburg võtab karikavõistlust väga tõsiselt ning on tugev soov seal võimalikult kaugele jõuda. Pealegi suhteliselt paljud kõrgliiga klubid on nüüdseks juba välja langenud. Kiirelt, valutult ja kindlalt- selline on Augsburgi eesmärk selleks mänguks.

Kui võrrelda võistkondade klassi, isis on Augsburg peajagu 3. liiga keskmikust üle ning kui neil on seda vaja, siis nad võtavad selle kindlalt normaalajal.

Aramis
24.09.13, 23:26
Ilus tipp! Hea töö!

Busby
25.09.13, 00:55
Jah, väga kena, sain unibetis 2.85 koefiga kätte selle ning sättisin kombosse.

telekavaataja
05.10.13, 19:39
19.30 Bayer Leverkusen - Bayern Munich
Bayern AH -0,75 @1,77

Tulemas on tõsiselt tuline heitlus ei millegi muu kui esikoha peale. Dortmund on oma mängu kaotamas ning võitja läheb kindlalt esimeseks.

Tõsi ta on, et Bayern pole Leverkusenis händikäpiga võitnud juba enam kui 5 aastat, kuid mulle isiklikult tundub, et siin mängus mängivad Meistrite Liiga mängud suurt rolli. Just emotsionaalne pool on väga tähtis. Kui Bayern kindlustas enda võid Man City üle juba esimese 60 minutiga ning edasine oli vaid jalutuskäik, siis Leverkusen sai oma võidu viimastel sekunditel ja emotsionaalne väljapurse oli kordades suurem. Arvestades seda, et vahepeal oli kõigest 2 päeva aega, võib see eufooria Leverkuseni poistes ikka veel säiluda.

Bayern sai aga enesekindlust juurde, pealegi on Dortmundi järjekordne eksimus lisamotivaatoriks.

tarretis
07.10.13, 21:11
21:15 Dusseldorf - Greuther Furth

Furth draw no bet konf 2,07

Svenniid
18.10.13, 16:28
Leverkusen tundub t2na t2itsa soliidne Hoffenheimi vastu 2.05@bet365

ericbana
02.11.13, 13:35
Mina panin just raha Bayerni ja Leverkuseni peale. Mängivad nad mõlemad võõrsil vastavalt Hoffenheimi ja Braunschweigi vastu.

Bayerni võit- 1.27
Leverkuseni võit- 1.47

Kui siduda, siis 1.87 kokku. Viimase aja vormi arvestades ei näe väga varianti, et selles voorus üks komistaks.

e: ei no loomulikult, Leverkusen suudab komistada. Õnneks sai julgus rindu võetud ja ka Freiburgi peale pandud, mis oma 3,9 koefiga õnneks kulutused tasa tõi.

petteri
20.11.13, 15:31
Dortmundil pole ükski kaitsja peale Sokratise terve, seega on mõttekas Bayerni peale panna nii kaua kui see koef veel normaalne on. Trios praegu 2,15 nt.

Väravavaht
20.01.14, 03:31
Olen nüüd ka kuukese panustada proovinud, peamiselt ainult tulemustele(ilmselgete favoriitidega kombosid koostades), kuid mõtlesin nüüd teha ühele mängule "sügavamat analüüsi", ehk keegi ütleks sekka oma arvamuse BMG-BAY mängule, panustamise hoiak oleks selgelt Bayerni suunas, panused ja koefid võetud Unibetist...

- Mõlemad meeskonnad skoorivad 2.poolaeg @ 3.10. See hooaeg teatavasti pole Gladbach kodus kaotanud, 9-st mängust 8-s löödi kodus rohkem kui 1 värav. Nendest omakorda 7-s löödi teisel poolajal vähemalt 2. Nii ei läinud ainult Schalke vastu. Bayern ilmselt ju lööb värava niiehknaa, Gladbach võiks ehk ideaalis hea mänguga 1. poolaega rahulikumana hoida ning teisest küljest kui Bayern ei löö juba esimesel poolajal ära, siis suure tõenäosusega teevad nad seda teisel ehk ikka?

- Väravat ei lööda 0:00-30:00 @ 2.35. Gladbach teab, et tuleb vältida kiiret väravat alguses, mille peale Bayern "lustima" hakkaks. Gladbach on üldse senisest 9-st kodumängust lasknud endale lüüa 6-s mängus, millest omakorda ainult ühes, rohkem kui ühe värava(2-2 Wolfsburg). Lisaks hea väravavaht(ter Stegen) ning ehk on neil lihtsalt õnne Bayernit kinni hoida. Teisest küljest ei usu, et ise kohe alguses Bayernile kogu täiega peale minnakse, see jätab tihtilugu taha lüngad(ka Gladbach mängib ju tihti suhteliselt palju tõusvate äärekaitsjatega). Võiks ju ennustada pigem suhteliselt kinnist esimest poolaega? Juhtu, et Bayern ei löögi esimene poolaeg väravat, hinnatakse 2,67 peale, ise päris nii julgeks ei kipu minema, kui siis ehk viik poolajal @ 2,65.

- > Draw no bet Bayernile on ainult 1,11
> Draw no bet Gladbachile on 6,5
>Ainult Bayerni võit on 1,38
>Double Chance 1/2@1,16
IMHO võta üht ja viska teist, double chance tundub veel eriti mõttetu. Ei oskagi midagi valida, kuigi ära ei tohi unustada, et mõlemad meeskonnad on selle mängu tähenduses veel omal moel liigas kaotuseta...

- Kahju, et ei ole ilmunud veel mängijate eriennustusi, aga iseenesest Mandzukic või Robben to score ja Kruse not to score tuleks ehk esimesena mõttesse, kuigi tegelikult tahaks Kruse asemel Arangot pakkuda, aga sealt tuleb alati ootamatul ajal pauk + sisetunne ütleb, et pigem lööb Gladbach karistuslöögist kui penaltist...

- Lõpetuseks, kui natukenegi üritada niigi raskesti ennustatavas Bundesligas proovida mängu täpse seisu peale ka jevrikuid magama panna, siis valisin välja mõned seisud, mis on teistest pisut parema koefiga ning samal ajal veel kuidagipidigi mõistuspärased...

2-3@20
2-2@16
Põnev tundub ka 0-0@22

Kõik võimalikud variandid Bayerni võidule vahemikus (0-1 kuni 1-3) on koefidega 9-11, suure tõenäosusega sinna vahemikku ta ka tuleb, aga ülemiste peale lihtsalt võiks ju kummagile euro panna. Ülejäänud esialgu välistaksin...

Ootan vastukaja...

N4pster
20.01.14, 06:39
Minu jaoks see, et väravat ei lööda 0-30 minut tundub küll riskantne ja mõttetu panus. Üks värav võib sündida ükskõik millal või kuidas. Kellelgi õnnestub nt kaugelt hästi palli tabada või lihtsalt kobistatakse standardolukorra järgselt üks ära. 30 minutit on liiga pikk aeg, 20 minutit veel paneks võib olla mõtlema, aga mitte 30.

ericbana
20.01.14, 13:16
Gladbachi ja Bayerni mängudes tundub kõige kindlam variant panustada sellele, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Lappasin viimased 15 omavahelist mängu läbi ja tuleb välja, et Gladbach pole suutnud nendes Bayernile väravat lüüa ainult KAHEL! korral. Kusjuures värav on suudetud lüüa ka siis, kui nad mõned aastad tagasi suht armetud olid. Bayern lööb oma vähemalt ühe nkn ära.

bubbles
01.03.14, 12:35
Gladbach on küll väga ebakindlat vormi näidanud viimasel ajal, kuid ma arvan et tänase mängu nad peaksid küll ära võtma. Võidukoef on praegu 1.98. Mis arvate?

Väravavaht
01.03.14, 13:17
Braunschweigil veel viimased võimalused jäänud e. oodata ju võiks justkui eilset Hertha-Freiburg mängu teist vaatust, selle vahega, et Gladbach kobistab ilmselt kusagilt (lõpu poole?) ära. Ise panen mingi kontrollkopika viigile ja pisut suurema kopika ilmselt Total Goals under 2.5 @ 1.78.

Mind ei taha rahule jätta tõsiasi, et tahaks hirmsasti Huntelaari täna skoorima panna(@ 4.10), pisut pikem vigastuspaus selja taga ning tundub, et on juba õige tee vormi poole üles leidnud. See mõte ei ole ainult selle pärast, et ta sellise iluvärava Realile lõi...

Brick
01.03.14, 13:17
Tabelit vaadates on jah Gladbachi võit loogiline, kuid kevadringi tabelis on Gladbach teeninud isegi vähem punkte kui Braunschweig. Lisaks on Gladbach saanud kuni praeguseks võõrsilt kokku vaid 9 punkti. 2 võitu ja 3 viiki hooaja peale ei ole just kõige julgem valik. Mu meelest võib siin mängus kõike juhtuda. Braunschweig on suutnud kodus korralikult hambaid näidata. Isegi Dortmund pääses üle noatera sealt.

Bayern-Schalke mängust. Peale seda kui Neuer liikus smurfide väravasuult üle Bayerni omasse pole Schalke suutnud lüüa Bayernile mitte ühtegi väravat. Ehk siis liigas 6 mängu kuivalt kotti. BTTS - No @ 1,8
Bayernil oli viimane mäng pühapäeval, kui Hannoveri vastu saadi võõrsil lihtne 4-0 võit. Schalkel, aga kolmapäevast mäng, mida ei taheta ilmselt meenutada. Vähe julgematele võiks huvi pakkuda Bayern over 3,5 @ 2,9. Kui keegi siin mängus väravaid lööb, siis on see Bayern. Eemale jäävad küll Ribery, Müller ja Shaqiri, kuid see ei tohiks väga mõjutada väravate löömist.

Aga jah, punased priilid ees - ei ole just kõige parem inimene soovitamaks.

bubbles
15.03.14, 11:01
Wolfsburgi tänane võit Braunschweigi üle hetkel koefiga 2.0. Halvemal juhul tuleb siit mängust viik, kuid Wolfsburgil ei tohiks kedagi tähtsat minu teada mängust eemale jääda ja nende kahe meeskonna klassivahes peaks ikkagi peale jääma Wolfsburg. Teised mängud tunduvad kahtlasemad, kui siis ainult Bayern Müncheni mitmeväravaline järjekordne võit.

bubbles
15.03.14, 12:01
PS. Kuigi Wolfsburg on viimased kaks omavahelist mängu kaotanud. Olen ma liiga naiivne, et arvan Wolfsburgi võitu? :)

Zigmaister
15.03.14, 13:16
Arvan, et sa ei ole naiivne! Kuigi Wolfsbur kaotas eelmise mängu, siis ilmselt selles mängus tahavad nad vigu parandada. Ja Wolfsburgil oleks anyway vaja võitu! Pakun 2-0 võitu Wolfsburgile! Ja mängin kaasa!

Väravavaht
15.03.14, 22:23
Soovitan alati tabeli viimaste vastu oma panused korralikult läbi mõelda, eeldusel, et nad pole täiesti "down and buried", kuna hetkel on nende jaoks viimane aeg midagi veel ette võtta. Hetkel pean silmas just Real Betis`d, Sunderlandi ja Brauschweigi(Betis küll nendest enim nukramas seisus). Edasi läheb jutt juba teemast välja...

Astusin ka ise juba see hooaeg maeiteamitmenda sellise reha otsa, ka täna Wolfsburgiga, pidin ta toppima mitmesse kombosse...

bubbles
16.03.14, 11:54
Täiesti õigus, hetkel on Bundesligas selline staadium, et üllatusvõite ja viike tuleb üpris palju. Mingi tiimi võidule on üpris ohtlik panustada. Vaadates tänaseid mänge, siis pole küll õrna aimugi kes võidab, kuigi minu jaoks on favoriidid Frankfurt ja Nürnberg. Peab vist üldse eemale hoidma Bundesligast.

tarretis
11.04.14, 17:05
Bundesliga 2: 11.04 19:30

Ingolstadt - Paderborn Paderborn AH 0 koef 2.2

Inglostadt on peale talvepuhkust hakanud üsna korralikult punkte teenima. Tänane mäng on neil Paderborni vastu, kes on üsna heas vormis ja asub tabeli 3. kohal. Ingolstadt mängib kodus, kus nad on poole vähem teeninud punkte kui võõrsil. Paderborn on Bundesliga 2 kõige skoorivam tiim ja kindlasti sooviks nad oma head minekut jätkata. Ma usun, et Paderborn võidab selle mängu ühe väravaga.

Bundesliga 1: 11.04 21:30
Schalke - Eintracht Frankfurt Schalke AH -0,5,-1 koef 1.85

Mõlemad tiimid on peale talvepuhkust saanud uue hingamise. Schalke näitab väga ilusat minekut ja hetkel on nad tabelis 3. kohal. Eintracht kukkus välja Euroopa Liigast ja nüüd keskendub ainult Bundesligale. Nad näitavad poole paremat mängu kui enne. Schalkel on olnud väga palju probleeme vigastatud mängijatega, aga nüüd hakkavad asjad laabuma. Arvan, et Schalke võidab kohtumise ja proovib püüda tabeli 2. kohta.

EDIT: Ma ei kujuta ette, miks Paderborni treener sellise kooseisu valis... . Oleks pidanud ootama kooseisud ära.

Zigmaister
11.04.14, 17:28
Siinkohal kindlasti mängivad Schalke kasuks ka need faktid:

1."Schalke have won eight of their last nine home matches in the Bundesliga, scoring at least two goals in each eight of those."
2. "Schalke have kept a clean sheet in six of their last eight home matches in the Bundesliga."
3. Schalke are undefeated in their last eleven home matches against Eintracht Frankfurt.

Ilmselt mängin kaasa, Schalke võidule(ilma AH`ta!)

Delfino
20.04.14, 13:29
Nürnberg vs Leverkusen. Leverkusen 1,75. Koef on langenud algse 2,1 pealt muidugi juba üsna kõvasti. Leverkusen peab siis võitlust viimasele cl kohale, kus teda edestab napilt eile võitnud Wolfsburg. Nürnberg võitleb relegatsiooni vastu, kuid on suutnud viimasest 5 mängust teenida vaid 3 punkti. Leverkusen on vahepeal tabanud mõõnast taastumas. Schalke Stutgart Schalke dnb 1,85, Üks parimas hoos team, kes pealegi on üle mitme aasta teoreetiliselt sellises olukorras, kus võib edestada oma suurimat rivaali Dortmundist läheb kindlasti seda mängu võitma. Stutgarti motivatsiooni tõstab see, et nende sugune klubi ei saa endale kindlasti relegatsiooni lubada. Meeskondade vorm ja tase on siiski piisavalt erinevad. Arvestama peab muidugi sellega, et lisaks niigi pikale vigastatute nimekirjale on ka Draxler täna mängukeeluga väljas. Tagasi põhisse on oodata Farfani.

j6u1uv4n4
09.11.14, 17:54
Gladbach@5,00 ja Napoli@3,00

Mõlemad ajavad suu vett jooksma

Edit: Marseille võib ka siia lisada, ulme koefitsent

bubbles
09.11.14, 18:59
Marseille pigem mängib viiki.

Väravavaht
09.11.14, 19:25
Kogu oma austusest Gladbachi vastu tuleb siiski tõdeda, et Dortmundil on sisuliselt elu ja surma peale mäng, kus kaotuse korral ollakse tõesti "rock bottom"

Ise panin Gladbach +1 ainult sellepärast, et järjekordse (teoreetilise) katastroofi korral ei oleks päev vähemalt täiesti mokas.

Amos
13.12.14, 20:08
Bayern win against Augsburg by: 1 goal.

Selles suhtes, et poolajale minnes olin üsna rahul iseendaga... :D

zizi
06.02.15, 20:52
Schalke 04 - Borussia M.Gladbach

Võib väravatevaene mäng tulla. Tuleks pöörata tähelepanu Under/Overitele, asian market.
tips?

Brick
14.02.15, 15:02
Borussia Mönchengladbach - Köln. Gladbachi võit @ 1,85

Reini derbi, kus viimasel ajal on osutunud edukamaks pooleks Gladbach. Viimasest kaheksast mängust pole Gladbach kaotanud Kölni vastu mitte ühtegi. Köln on oma selle hooaja 6-st võidust 5 saanud liigas võõrsil. Gladbach on samas kodus kaotanud see hooaeg vaid ühe mängu. Kummalgi tiimi vigastustega probleeme pole. Et võidelda Euroopa kohtade nimel tuleb Gladbachil täna kvaliteetsema tiimina kindlasti kodus võit võtta.

Halb ründaja
14.02.15, 16:13
Ise mängin täna:
Eintracht Freankfurt - Schalke Under 3 @ 1,82

Thomas Schaafi totaalne jalgpall vs Roberto Di Matteo Itaalia catenaccio. Üks neutraliseerib teist. Arvan, et üle 3 värava siit ei tule. Schalkel nädala sees mäng Real Madridiga ka, ilmselt meeskonnal mõtted rohkem selle sündmuse poole kaldu.

Brick
21.02.15, 15:42
Paderborn vs Bayern München. Bayerni võit & BTTS no @ 1,72

Mäng, kus on üks suur ja selge favoriit. Paderbornil puuduvad täna eesmärgid ning kohustus punkte võtta. Pressikonverentsil mainis ka Paderborni peatreener Breitenreiter, et minnakse lihtsalt mängu nautima. Bayern on samuti saanud viimases kolmes mängus värava lukku keeratud ning Neuer hoiab ka täna puuri puhtana.
Bayern on viimased 19 mängu püsijajäämise nimel võitlevate tiimide vastu võitnud.

Augsburg - Bayer Leverkusen . Leverkuseni võit @ 2,3

Leverkusenile ilmselgelt sobib mängida Augsburgi vastu. Omavahel on Bundesligas kohtutud 7 korda ning kõigil kordadel on väljunud võitjana ravimiklubi. Leverkusen on võõrsil mänginud ka üsna soliidselt olles selles arvestuses 4. kohal.

Amos
21.02.15, 17:47
Head pickid! Tailin mõlemat ;)

Brick
28.02.15, 15:35
Eelmine nädal päästis siis viimastel hetkedel Augsburgi nende väravavaht. Mäng, mille pidanuks tegelikult Leverkusen juba varem ära otsustama. Tänaseks oli päris raske, midagi huvitavat leida.

15:00 III liiga Osnabrück vs Duisburg - Duisburgi võit @ 2,9

Osnabrück on kaotanud järjest 5 mängu. Asjad ei ole nende jaoks sujunud meeldivalt ning liigas on langetud 11. kohale. Duisburgi vorm on aga viimasel ajal üpriski hea olnud. Viimati kaotati võõrsil liiga liidri Bielefeldi vastu, kes liigub vaikselt liiga võidu suunas. Teiste vastu on aga võidud ära võetud. Lisaks sellele, et Osnabrück on kehvasti mänginud, on nad kaotanud Duisburgi vastu viimased 6 mängu ning võite neil üldsegi pole Duisburgi üle. Duisburgi on selgelt alahinnatud.

16:30 Bundesliga Dortmund vs Schalke - alla 2,5 värava @ 2,15

Üks põhjus, miks seda panust tasub proovida on di Matteo. Treener, kelle esmane eesmärk on kaitse lukus hoida. Nastasic'i näol saadi endale juurde üks väga hea kaitsemängija ning kindlust on rohkem, kolme keskkaitsjaga mängimine on selles mõttes toiminud. Teiselt poolt on Dortmundi ründajad see hooaeg väga raiskavad olnud. Viimases kuues mängus ei ole Schalke mängus nähtud rohkem kui kahte väravat. Kevadringis seega 0 korda. Kui kiiret väravat ei lööda, siis on võimalused päris head.

atleticomadrid
27.09.15, 19:28
Triobetis on täna Dortmund vs. Darmstadt mängu koefitsent uskumatult Borussia poolne. Eks nad on ka hästi alustanud, väravaid tuleb hulgi. Aga Darmstadt on olnud minu jaoks tõsine üllatus, kas nende murdmine tõesti nii kerge saab Schwarzgelbenile olema? 1.11 eeldaks nagu veenvat paariväravalist ülesõitu.
Kodumeeskond võidab ühe väravaga tundub siinkohal nagu heaven sent - koefitsent 5. Sõidame.

bubbles
27.09.15, 22:20
Triobetis on täna Dortmund vs. Darmstadt mängu koefitsent uskumatult Borussia poolne. Eks nad on ka hästi alustanud, väravaid tuleb hulgi. Aga Darmstadt on olnud minu jaoks tõsine üllatus, kas nende murdmine tõesti nii kerge saab Schwarzgelbenile olema? 1.11 eeldaks nagu veenvat paariväravalist ülesõitu.
Kodumeeskond võidab ühe väravaga tundub siinkohal nagu heaven sent - koefitsent 5. Sõidame.See võis valus olla..

Sonderfern
27.09.15, 23:56
Kodumeeskond võidab ühe väravaga tundub siinkohal nagu heaven sent - koefitsent 5. Sõidame.

Igatahes hea postitus nagu ka sinu varasemad postitused uuel hooajal siin. Ise võtsin live's 0:1 seisu pealt Darmstadt AH +1.5 @ 2
Tänud!

atleticomadrid
28.09.15, 00:09
Jah, ei jäänud palju puudu ja Darm osutus veelgi paremaks, kui arvasin. Aga noh, vähemalt kurss oli õige ja tore, kui keegi teinegi mõne kopika teenis.
Aga esimese 5-6 vooruga on igas liigas välja kujunenud varased üllatajad, kelle peale õiges mängus panustades on võimalik head koefitsenti ära kasutada. Hispaanias Celta Vigo ja Deportivo, Saksamaal Ingolstadt ja Darmstadt, Itaalias Torino ja ehk ka Sassuolo.

Delfino
28.09.15, 00:26
Arutlus ja mõttekäik loogiline ja hea aga sellest tulenev panus kas just nyyd nii hea. Selle loogikaga, et Darmstadt vb yllatada oleks tulnud valida pigem mõni tõusvas joones olnud + ah darmstadtile. Sinu valiku juures oleks AH 1 olnud 5.5. Samas kindlamad AH 1,5 3 ja 2.5 1.93. Lihtsalt niipidi hea analyysiga ka teoreetiliselt kasumlikum bet teha.

atleticomadrid
28.09.15, 20:14
Hobibettija nagu ma olen, pole ma tegelikult väga eripanustele tähelepanu pööranud. See AH süsteem tundub küll põnev aga, kui ma selle lahti löön siis muutub asi tsipa segasemaks. Juurde tuleb siis üle/alla väravad ka või ekslen ma kusagil vales kategoorias?

Busby
28.09.15, 20:51
Hobibettija nagu ma olen, pole ma tegelikult väga eripanustele tähelepanu pööranud. See AH süsteem tundub küll põnev aga, kui ma selle lahti löön siis muutub asi tsipa segasemaks. Juurde tuleb siis üle/alla väravad ka või ekslen ma kusagil vales kategoorias?

Ei, väravate kogusumma, alla/üle mängu ei tule.

Delfino
28.09.15, 21:18
Väravate arv pole jah oluline. Antud panuse juures oleksid sa andnud justkui algedu Darmstadtile. Eilse AH 1 ga oleks jäänud mäng viiki ja sa oleksid lihtsalt oma panuse tagasisaanud. Oleksid valinud näiteks AH 1.5 oleksid võitnud ja saanud panuse 3 kordselt tagasi. Selline panustamisstiil tagab selle, et kui eeldatavalt nõrgem teeb veel parema esituse, kui sa eeldad oled ikka plussis.

Sonderfern
29.09.15, 12:53
Väravate arv pole jah oluline. Antud panuse juures oleksid sa andnud justkui algedu Darmstadtile. Eilse AH 1 ga oleks jäänud mäng viiki ja sa oleksid lihtsalt oma panuse tagasisaanud. Oleksid valinud näiteks AH 1.5 oleksid võitnud ja saanud panuse 3 kordselt tagasi. Selline panustamisstiil tagab selle, et kui eeldatavalt nõrgem teeb veel parema esituse, kui sa eeldad oled ikka plussis.

Kui oleks olnud AH 1 Darmstadtile siis oleks panus siiski võitnud, kuna mäng lõppes 2:2.

(Bet365 koefitsient sellele oli 5.5)

Delfino
29.09.15, 16:44
Kui oleks olnud AH 1 Darmstadtile siis oleks panus siiski võitnud, kuna mäng lõppes 2:2.

(Bet365 koefitsient sellele oli 5.5)

Minu viga jh.

atleticomadrid
18.10.15, 17:38
Proovime taas Saksamaaga, seekord kahekordse võimlausega Stuttgart vs. Ingolstadt.
Kodumeeskond istub liiga punase laterna rollis, Ingolstadt aga suurepärasel 7-ndal. Sealjuures on Stuttgart kaotanud kõik kodumängud sellel hooajal, vastane aga korjanud võõrsilt 3 võitu ja 1 viigi. Ning kõik vastased on tegelikult olnud paremad, kui tänane.
Et Stuttgarti vorm on viimasel ajal isegi näidanud mingisugust tõusujoont( võõrsil Hannoveri võit, Hoffenheimiga võõrsilt viik) paneks kindluse mõttes raha Ingolstadi võidu või viigi peale.
1.85

Brick
01.10.16, 16:45
Bayern vs Köln - Köln +2 AH @ 1,85

Bayern läheb täna eksperimenteeriva koosseisuga ning mitmed põhimängijad pingil või üdse välja jäetud. Põhis Rafinha, Bernat, Sansches, Coman, Robben. Mehed, kes pole see hooaeg palju mänginud + Alonso, kes üsna kehvalt esinenud. Köln on see hooaeg väga hästi esinenud ning ma ei usu, et Bayern täna 3 väravaga võitma peaks.

telekavaataja
06.02.19, 14:57
Kas ma olen ainuke, kellele tundub, et Mönchenbladbachi tiitlivõidu koef on liiga kõrge hetkel?