PDA

View Full Version : BASH Rannajalgpalliturniir '13



HenriP
08.03.13, 01:20
LX Motors BASH RANNAJALGPALLITURNIIR
(2013 aasta Ekstreemspordifestivali avalöök!)



TOIMUMISAEG: 03.07.12 (11:00-19:00)
ASUKOHT: Viljandi rand
OSALUSTASU: 50€ (Maksmine kohapeal)

REGISTREERUMINE: Osalema on oodatud kuni 12 võistkonda. Kontakt postituse lõpus.
AUHINNAD:
I KOHT: Karikas, medalid, ONE Condoms kolmpakk, Batiste kuivšhampooni purk ja Mentose auhinnaseljakotid
II KOHT: Karikas ja medalid
III KOHT: Karikas ja medalid
Lisaks autasustatakse parimat väravavahti ja mängijat karikatega!
Auhinnad pole lõplikud

Osalejaid varustatakse pudeliveega

ÜRITUSE INFO:
FACEBOOK ÜRITUS (https://www.facebook.com/events/552067511498560/)
KODULEHT (http://www.bash.ee/event/rannajalgpall)
FACEBOOK (https://www.facebook.com/ViljandiBash)
TWITTER (https://twitter.com/ViljandiBash)

TURNIIRI JUHEND:
1. Turniir toimub vastavalt FIFA rannajalgpalli reeglitele.
2. Turniiri teenindab rannajalgpalliliiga kohtunik.
3. Mängud toimuvad ühel platsil, mõõtmed orienteeruvalt 36m x 28m.
4. Mänguaeg 1x15min alagrupis ja 2x10min alates poolfinaalidest.
5. Väljakul 4+1(meeskonnas max 10).

VÄLJAK JA SELLE ÜMBRUS
1. Väljaku kõrval välikohvik Bangalo (https://www.facebook.com/pages/Bangalo/235881186530746)
2. RedBulli truck mängib muusikat
3. RedBulli telk/varjualune
4. Aiad väljaku ümber
5. Tribüünid mõlemal pool väljakut


OSALEVAD VÕISTKONNAD:
1. Pirita RJK Reliikvia
2. FC Õieke
3. FC Mürgine Sats
4. JK Väätsa Vald
5. Reforminoored
6. BSC Reggae Boyz
7. Saue JK Toode
8. Järsemad Juudid
9. Viljandi JK Tulevik
10. Team Vastseliina
11. FC Paco
12. SuEma!


PILTE EELMISEST AASTAST:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.179481362183109.40453.127501320714447
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.179574838840428.40478.127501320714447

EELMISE AASTA TOP3
1. Smarten Logistics
2. Pirita Reliikvia
3. JK Tulevik Noored

KONTAKT: kris@bash.ee/+372 53435232
Osalemisest palume teatada emailile ning lisada võistkonna nime, kontaktisiku ja tema mobiilinumbri.




NÄEME SUVEL VILJANDI RANNAS!

HenriP
27.05.13, 22:32
Registreerumine on avatud!

1. Pirita RJK Reliikvia
2. FC Õieke
3. FC Mürgine Sats
4. JK Väätsa Vald
5. FC Reforminoored

HenriP
11.06.13, 23:26
Lisandusid

6. BSC Reggae Boyz
7. Saue JK Toode

HenriP
16.06.13, 23:35
Lisandus selline kooslus nagu:

8. Järsemad Juudid

HenriP
21.06.13, 15:46
9. Viljandi JK Tulevik

HenriP
28.06.13, 13:43
10. Team Vastseliina
11. FC Paco

1 koht veel alles!

HenriP
30.06.13, 21:39
12. SuEma!

Ja kõik kohad on nüüd läinud!

HenriP
02.07.13, 01:06
Ajakava:

10:00 A Järsemad Juudid vs FC Mürgine Sats
10:20 B Saue JK Toode vs SuEma
10:40 A Pirita RJK Reliikvia vs FC Paco
11:00 A BSC Reggae Boyz vs Team Vastseliina
11:20 B FC Õieke vs Reforminoored
11:40 A FC Paco vs Järsemad Juudid
12:00 B JK Väätsa Vald vs Saue JK Toode
12:20 A Team Vastseliina vs FC Mürgine Sats
12:40 B Reforminoored vs SuEma
13:00 A BSC Reggae Boyz vs Pirita RJK Reliikvia
13:20 A Järsemad Juudid vs Team Vastseliina
13:40 B Saue JK Toode vs Reforminoored
14:00 A FC Paco vs BSC Reggae Boyz
14:20 B JK Väätsa Vald vs FC Õieke
14:40 A FC Mürgine Sats vs Pirita RJK Reliikvia
15:00 A BSC Reggae Boyz vs Järsemad Juudid
15:20 B FC Õieke vs Saue JK Toode
15:40 A Pirita RJK Reliikvia vs Team Vastseliina
16:00 A FC Mürgine Sats vs FC Paco
16:20 B SuEma vs JK Väätsa Vald
16:40 A Järsemad Juudid vs Pirita RJK Reliikvia
17:00 A BSC Reggae Boyz vs FC Mürgine Sats
17:20 B FC Õieke vs SuEma
17:40 A Team Vastseliina vs FC Paco
18:00 B Reforminoored vs JK Väätsa Vald
18:20 POOLFINAAL:
18:40 A1 vs B2
19:00 B1 vs A2
19:20 III Koht
19:40 FINAAL

Busby
03.07.13, 22:38
Korralik üritus.

HenriP
04.07.13, 23:53
Tulemused manustes.

Lõppjärjestus:
1. SuEma
2. BSC Reggea Boyz
3. Pirita RJK Reliikvia
4. Reforminoored
5. FC Mürgine Sats
6. FC Õieke
7. JK Väätsa Vald
8. Järsemad Juudid
9. FC Paco
10. Saue JK Toode
11. Team Vastseliina