320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM-tähed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM-tähed?

    Nüüd, kui MM-i alguseni jääb napp nädal, algataksin siin veel ühe teema. Ja nimelt, kes saavad olema selle MM-i tähtmängijad? Või ega nad ei peagi tähtmängijad olema, võib-olla lihtsalt isklikud lemmikud, keda järgneva kuu aja jooksul huvi eriliselt jälgida.
    Mina valisin enda jaoks eri tiimidest välja tosinkond meest. Mõni neist võib-olla viib midagi suurt korda, mõni ei pääse vahest väljakulegi - aga igaljuhul järgmisi mängijaid jälgin mina MMi aegu tähelepanelikult:

    1. Damien Duff (Iirimaa) - Blackburni noor ründaja võib teha oma rahvusvahelise läbimurde. Kiire ja agressiivne mees, kelle tegutsemist näiteks Eesti vastu oli lust jälgida.
    2. Ronaldinho (Brasiilia) - tahaks pisi-Ronaldo oskused ka ise ära kaeda.
    3. Vincenzo Montella (Itaalia) - Montella jäi Roma CL mängudest silma. Superlöögiga ründaja.
    4. Jan Dahl Tomasson (Taani) - Feyenoordi ründaja mängib Taanil tõenäoliselt kesktormaja Ebbe Sandi taustal. Ehk tuleb sümpaatselt taanlaselt nii mõnigi värav.
    5. Abel Xavier (Portugal) - "Jõuluvana" ostmine Liverpooli tundus algul veidra otsusena, kuid mees tõusis kohe põhikoosseisu. Ja oli kevadel nagu kindlus ise. Mida suudab EM2000 patuoinas seekord?
    6. Marc Wilmots (Belgia) - Wilmots on lõpetamas oma karjääri Belgia koondises. Nii tahaks, et lõpuks tuleks ka õnnestumine. Annet tal jätkub.
    7. Julius Aghahowa (Nigeeria) - üks tõenäolisi tulevasi supertähti. Ootaks ilusaid väravaid ja stiilipuhtaid saltosid.
    8. Zlatko Zahovic (Sloveenia) - sümpaatne ja andekas ründaja, kes EMil silma jäi.
    9. Djibril Cisse (Prantsusmaa) - Cisse'st on kõneldud juba paar hooaega. Pole teda mängimas näinud, ehk nüüd oleks võimalus? Kasvõi paar korda vahetusest, pliiiiiis.
    10. Shinji Ono (Jaapan) - jäi UEFA karika finaalis silma. Pole aimugi, kas on Jaapni koondises lootust platsile pääseda?
    11. Iker Casillas (Hispaania) - noormees omab juba CL-st hulgaga kogemusi. Kuid mida suudab ta MM-il, kus talle ilmselt langeb Hispaania põhiväravavahi vastutus?
    12. Paolo Wanchope (Kostariika) - pikajalgne must mees hakkas mulle tema Derby-päevadel meeldima.
    13. Michael Owen (Inglismaa) - Owen võib teha kõike...kui vaid saatus on armuline, hoiab vigastustest ning annab kaaslastele annet häid sööte jagada. Tohutu vastutus on Owen õlgadel - olla Inglise koondise põhiründaja.

    Vaat sellised nimed minul. Kuidas teistega?


    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    14. Miroslav Klose (Saksamaa) - koondise eest 8/8, hat-trick Austria vastu.
    15. Joe Cole (Inglismaa) - võimalik, et algkoosseisu mees isegi. Gerrardi puudumisel langeb tallegi vastutust.
    16. Gabriel Batistuta (Argentiina) - kui meeskond on hoos, siis on ta suure tõenäosusega suurim väravakütt
    17. Luis Figo (Portugal) - Kordub EURO 2000?
    18. Zinedine Zidane (Prantsusmaa) - peafavoriit turniiri põhitäheks saamisele.
    19. Fredrik Ljungberg (Rootsi) - Rootsi võib eesotsas just selle mehega üllatada.
    20. Martin Jörgensen (Taani) - keskväljajõud on Itaalias mängides oma headust tõestanud.

    Kommentaar


      #3
      Francesco Totti.

      Tegemist on tõesti ülitalendinka jalgpalluriga, kes pole veel seni suutnud end rahvusvahelisel tasandil tõestada. Mäletame ju kõik EURO 2000 aegu, kus praegune AS Roma kapten mängis sisuliselt ründajana, siis mängisid itaallased veel suhteliselt vanamoodset 442 formatsiooni. Oma "valele" positsioonile vaatamata tegi Roberto Baggio mantlipärijaks loetud Totti väga hea EM-finaalturniiri, seal tema tõeline tähelend algaski. Nüüdseks on Totti üks hinnatumaid ja kallemaid poolkaitsjaid maailmas.

      Alessandro Del Piero.

      Palju lootust, palju kriitikat, palju fänne, palju vaenlasi - see oleks vast kõige lihtsam viis iseloomustada seda ülitalendikat ründajat. On Alessandro Del Piero tõesti juba tuhmunud talent? Mäletame ju kõik mehe suurepärast 97-98. aasta hooaega, siis oli ta veel noor ja lootustandev, paraku pole selle fantastiliselt andeka ründemängija karjäär läinud nii, nagu paljud, k.a mina, on lootnud. See hooaeg oli mehel aga taaskord päris hea, kuid üldine arvamus on, et kunagise Alexiga me teda kindlasti veel võrrelda ei saa. Leiab ta üldse kunagi oma endise vormi ja realiseerib oma tohutu potentsiaali? Fakt on aga see, et Alex on juba praegu mänginud end jalgpalliajaloo suurte kõrvale. Kui Del Piero on vormis, siis on Itaalia võitmatu. Loodame, et Del Piero tuleb veel tagasi.

      Kommentaar


        #4
        Paul Scholes

        Tahaks näha,mida ta suudab korda saata oma lemmik kohal ehk ikkagi poolkaitses.Ta on ise öelnud,et ründaja taga mängimine talle see hooaeg ei istunud ja ootab põnevusega mängimist poolkaitses,mis istub talle kõige paremini.Loodan,et ta leiab jälle oma mängu ja lööb paar väravat.
        C’mon Man United!!!

        Kommentaar


          #5
          Thierry Henry - ma pakun, et mm-i üks edukam kui mitte edukaim väravakütt, eriti veel vaadates vastaseid(senegal)..mees lihtsalt jookseb kaitsest läbi ja suskab värava..2 aastat tagasi em-il vist umbes nii lõi värava taani vastu, kellega ühes gupis on prantsusmaa ka seekord

          Fabian Carini - Juventuse ridades vähemtähtsates mängudes platsile saav väravavaht on seal mu arust suht hästi mänginud, eriti 1:0 mängus Arsenaliga.. Igatahes üks sümpaatne noormängija

          Zlatko Zahovic - tänu temale ma tean üldse midagi sloveenia jalgpallist ja ilma temata ei huvitaks sloveeniast ka sel mm-il

          Rüstü Recber - türklaste kollkiiper (tegelikult mulle türklased ei meeldi) oli em-il mu arust üks parimaid väravavahte toldo kõrval.. Kuna ta on ainuke türklane, kes mulle kunagi meeldinud on siis on huvitav vaadata, kas ta ka sel turniiril sellist taset näitab

          Kogu Lõuna-Koera - pilud juba lüpsid suurbritannia jalgpalli ja kes sellega hakkama võib ka teistele raske vastane olla

          Michael Ballack - sama põhjus miks Rüstü - ainuke sakslane, kes mulle meeldib. Loodan et ta kunagi bayernisse ei lähe.

          Fredrik Ljungberg - teeb loodetavasti inglastel elu kobedaks ning edasi pääsevad argentiina ja rootsi..mängijana super, inimesene mnjah..veidi homolik

          Nesta, Cannavaro - Mulle meeldib kui keegi Itaalia vastu väravaid lüüa ei suuda. Eriti eredalt meenub Itaalia-Holland kaks suve tagasi

          Gert Verheyen - Siis kui brügge floraga mängis jättis väga hea mulje just see mees. rahulik ja jõuline, üsna kiire ning oskab ka väravaid lüüa
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            RAUL

            Raul
            1995. aastal Madridi Atleticost Madridi Real üle läinud Raulist on saanud Euroopa tippklubi üks armastatumaid mängijaid. Kommentaatorid koguni kasutavad klubist rääkides nime Raul Madrid.
            Tema populaarsuse aluseks on suurepärane tehnika, oskus kaitsjate mäng segi lüüa. Ta võib mängida nii ettenihutatud kesktormajana, kus pääsevad maksvusele tema tugevad ja täpsed löögid, või alumise ründajana keskväljal teistele võimalusi luues.
            Hispaania koondisega suurturniiridel aga on Raul jäänud patuoinaks. Juba 1998. aastal Prantsusmaal süüdistati teda suutmatuses tõusta koondise liidriks. Raske moraalse hoobi sai aga Raul 2000. aasta EM-il, kui ta veerandfinaalis Prantsusmaa vastu lõi penalti üle värava ja Hispaania pidi leppima 1:2 kaotusega.


            AGA SEE MM TA HISPAANIA FÄNNE AT EI VEA!!
            Fc Uuemõisa

            Kommentaar


              #7
              cuathemoc blanco - mehhiko superründaja ja ühtlasi kapten. kelle eestvedamisel seilab mehhiko teise ringi. eelmise mmi kõige naljakama pettemanöövri autor. kui tõmbas kaks korea mängjat haneks hüpates pall kahe jala vahel nende vahelt läbi ja pani edasi värava poole

              Kommentaar


                #8
                Igal koondisel on oma teatud sangarid, seega tooksin välja mõned, eks ka minule äärmiselt meeldivad tegelased on:

                Michael Owen - kahtlemata Inglismaa koondise tähtsamaid mängijaid, kes seekordsel MMil juba palju kogenum ja veelgi parem kui nelja aasta eest, kuid kes ikka veel nõnda noor oma 22 eluaastaga on.
                Suurepärane finisheerimisoskus, mis hakkas eriti silma näiteks CLi mängus Boavista vastu.

                Zlatko Zahovic - klubitasandil ei ole ta kunagi silma paistnud, küll on aga selle tasa teinud oma suurepäraste esitlustega rahvuskoondises. EM 2000-el jagas nii väravasööte kui lõi ka ise, samuti on olnud kvalifikatsiooniturniiridel ja selle aastasel jõuproovil võib samuti just temalt kui mitte kogu Sloveenia rahvuskoondiselt oodata suuri tegusid.

                Ronaldinho - täht, mis (kes) kerkis Brasiilia koondisesse just õigel hetkel, mil paljud staarid enam ei näidanud oma harjumuspäraselt head mängu ja mil Brasiilia oleks võinud lausa MMilt välja jääda.
                Absoluutselt maailma tehinilisemaid mängijaid. Ma ei oskagi nagu nimetada tal mõnda nõrka omadust...

                Ljungberg - see mees on ohtlik, eriti veel duos Henrik Larssoniga, mine tea järavad veel Argentiina või inglismaa 1/8-finaalidest välja

                EL Hadji Diouf - kuigi viimastes mängudes pole Senegal oma parimat mängu näidanud, võib siiski loota häid esitlusi vähemalt nende oma staarilt, kes ntx Aafrika Rahvuste Karika finaalturniiril hakkas silma 90-minutit kestva üleplatsimehena, ta oli üks turniiri parimaid, kuid eksis nagu igaüks vahest eksib - tema eksis penaltilöömisel finaalis...
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by Jeeg


                  mine tea järavad veel Argentiina või inglismaa 1/8-finaalidest välja
                  väike tähelepanek: miks liverpooli fänn kirjutab Argentiina suure ja inglismaa väikse tähega ?
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by apunkto



                    Michael Ballack - sama põhjus miks Rüstü - ainuke sakslane, kes mulle meeldib. Loodan et ta kunagi bayernisse ei lähe.


                    Vaene mees ,sa oled juba petta saanud. Ballack on praeguseks ametlikult Bayerni mängija.Eks see on tõesti kahe otsaga asi ja kindlasti kahju, et Bayer (nagu iga aasta) tähed ära müüb.

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by Jeeg

                      Zlatko Zahovic - klubitasandil ei ole ta kunagi silma paistnud, küll on aga selle tasa teinud oma suurepäraste esitlustega rahvuskoondises. EM 2000-el jagas nii väravasööte kui lõi ka ise, samuti on olnud kvalifikatsiooniturniiridel ja selle aastasel jõuproovil võib samuti just temalt kui mitte kogu Sloveenia rahvuskoondiselt oodata suuri tegusid.


                      Minu jaoks on Zladko ka klubitasandil kõvasti silma paistnud.Kui uurite Champions League arhiive kolm-neli aastat tagasi, siis nii Porto kui ka Olympiakose eest lõi mees uhkelt väravaid ja ka päris olulistel hetkedel.Euromängudes olnud alati meeskonna hing ka klubitasandil.

                      Kommentaar


                        #12
                        Owen Hargraves - mida see mees inglaste heaks suudab teha ja kus Svennis teda kasutama hakkab
                        Roque Santa Cruz - teine bayerlane, kes Paraguai eest tõenäoliselt üsna võtmepositsioonil mängib
                        Klose ja Fring - Klose puhul räägitakse mingist triblamisoskusest, kui see vastab tõele, siis on mees vahepeal midagi uut õppinud ja Frings on kõige uuem Saksa jalgpalli perspektiividest peale Deislerit ja Ballacit
                        "Henska" Larsson - tahan näha seda meest Argentiina ja Inglise kaitseid murdmas - parimal juhul on ta ikka super-super(oleks Saksamaal midagi sellist!)
                        Izmatullin ehk siis Izmailov ja Nigmatullin - siit tahaks ühelt näha tema supertriblingut ja teiselt supertõrjeid


                        Sooviks näha ka head Taani keskvälja ,mille kohta tuli paha uudis ,et siingi meil küsitud Mads Jorgensen sai vigastada ja võib esimese mängu vahele jätta.Temaga koos ootan ka Jesper Gronkjäri näitama äärel taset.

                        Kommentaar


                          #13
                          minu jaoks on see loomulik aga et ka teie mälu värskendada mu noored sõbrad siis

                          DARIUS VASSELL - no room for words. the record speaks for himself. 3 goals, 4 starts, 5 caps. juba on ta heskey pässiga ühel pulgal. flower kobi parem heaga eest. ja owen parem akka vaikselt üle õla vaatama

                          Kommentaar


                            #14
                            Eks ja tänaselt hommikupoolelt tulid lubavad uudised selliste meeste nagu Vassell või minu poolt mainitud Gronkjaer kohta.
                            Kui oskaks neid Korea nimesi pähe õppida, küllap leiaks sealtki tulevasi staare ,sest krt, Prantsusmaa vastu on 41.minutil seis 1-1. Kõvad poisid need pilukad!

                            Kommentaar


                              #15
                              Kes soovib veel infot noorte jalgpalligeeniuste kohta, kes võivad MM-il imet teha? Ja ühtlasi palju lõbusat lugemist?
                              Siis klikkige siia:jalkatähti

                              Puhas rõõm lugeda!
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X